Francouzská prezidentská debata 20.3. 2017 – sestřih

marinelepen

V 16ti minutovém sestřihu vybraných momentů z televizní debaty kandidátů na francouzského prezidenta vystupují: Emanuel Macron, Marine Le-Pen, Francois Fillon, Benoit Hamon, Jean-Luc Melenchon.
8 Komentářů k Francouzská prezidentská debata 20.3. 2017 – sestřih

 1. ity napsal:

  Je úplně jasné, kdo koho tam dosadil:-)

 2. Franta napsal:

  Ten Macron mě pobavil, spousta slov a celé je to úplně o ničem. Silně připomíná některé české politiky. Taky bylo dobrý jak se poznal, když mluvila Le Pen o zástupcích korporací :-D

 3. Jaris napsal:

  Jestli LePen prohraje, EU vystoupi z popela jako fenix a rozpad se konat zatim nebude. Prepadaji mne chmurne myslenky, co bude dal…

 4. Bůček napsal:

  Bohužel je to všechno mnohem jednodušší – vyhraje větší fešák, do kterého si dámy mohou promítat erotické vize. Určitě prohraje mladý, samolibý karierista, i přes veškerou podporu médií, protože mládež, kterou fascinuje jeho lhaní a drzost, nechodí k volbám. Aby vyhrála Lepenka, musela by být víc sexy, třeba jako Zacharovová, aby si mohli chlapi představovat, jaká je v posteli. Z toho vyplývá, že to bude Fillon a nezmění se vůbec nic. Je příliš zainvestováno, aby se mohlo něco měnit. A všichni budou spokojeni.

  • Ulemek napsal:

   No, třeba její dcera Marion Maréchal-Le Pen vypadá po všech stránkách dosti použitelně…

 5. Luboss napsal:

  Všichni ti kandidáti mi připadají, jako by se jednalo o výběrové řízení na vedoucího správy pořádkových sil malého okrsku.
  Slovní zásoba na úrovni malého dítěte mohli by tam mít autíčka a panenky a ještě si dloubat v nose.

  • Ulemek napsal:

   Je to kampaň, čili svou rétoriku přizpůsobují svým cílům. Jistě by alespoň někteří obstáli i v diskusi s intelektuály ze Sorbonny, ale ti jaksi netvoří většinový elektorát.

 6. bubu napsal:

  Tak máme po presidentských volbách ve Francii, které byly pěkně zmanipulované.Všichni to ví a všichni mlčí.Francie je již pohřbena pod haldama imigrantů.Pomoz jí Bán Bůh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!