Národní domobrana: JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA ZAKLÁDÁNÍ DOMOBRANY!

X_ZMUqWQ9bUÚtok armády USA na leteckou základnu v Sýrii komentují média a politici jako reálný počátek mezinárodního válečného konfliktu globálních rozměrů mezi Západem a Východem. Obhájci tohoto útoku tvrdí, že to byla spravedlivý trest za chemický útok, který Assadův „režim“ provedl na vlastním civilním obyvatelstvu. Kritici útoku říkají, že jde o porušení mezinárodního práva, ke kterému USA neměly žádný důvod a vedla je k němu pouze jejich vlastní arogance.

Nestranní pozorovatelé jsou toho názoru, že je to všechno vlastně tak nějaké podivné. Důkazy, které předkládají obhájci útoku, nesou zřetelnou známku manipulace a překrucování. Útok chemickými zbraněmi provedený na rozkaz Asada je nesmysl, vždyť situace se obracela výrazně v jeho prospěch a v takové chvíli by od něj bylo doslova hloupé poštvat proti sobě světové mínění zločinem spáchaným na vlastním obyvatelstvu. Navíc – při chemickém útoku prý mělo jít o sarin, ale pouhopouhý kontakt s výpary sarinu z oděvu obětí by pro záchranáře byl smrtelný a záznamy TV a videa ukazovaly záchranáře, kteří se mezi obětmi pohybují bez jakýchkoli ochranných prostředků. Kontakt s výpary sarinu z oděvů obětí pro ně smrtelný nebyl! Možná ovšem tyto záchranáře před jistou smrtí chránil fakt, že patří k tzv. Bílým přilbám, tedy k proti-Assadovské milici, které se dostává podpory ze strany USA. Což by potom vskutku vysvětlilo vše, protože podpora ze strany sil míru, pokroku, svobody a demokracie má evidentně větší moc než přírodní zákony platné na této planetě. Pokud na syrské, raketami USA bombardované základně byly chemické bojové látky, které Assad použil proti svému obyvatelstvu a nadále je tímto způsobem hodlal použít, potom by je výbuchy amerických raket aktivovaly a chemické látky by se ze základny volně rozšířily. Ale nic takového se nestalo, navzdory bombardování se ze základny žádné chemické bojové látky nešířily a to znamená, že tam žádné takové látky nebyly.

CIA tedy nepochybně podávala Trumpově administrativě lživé zprávy. Bylo to tudíž stejné, jako v těchto předchozích případech – např. Tonkinský záliv, Panama, Srebrenica, Račak, chemické zbraně Saddáma Husajna nebo Kaddáfího krvavý teror proti vlastnímu obyvatelstvu (a popravdě řečeno také stejné, jako zpráva o přistání astronautů USA na Měsíci). Roduvěrní Yankees tomu říkají „bullshit“. Jinak řečeno, jde o informaci, o jejíž věrohodnosti by bylo lze s úspěchem pochybovat. Pokud Trump nechal raketový útok na syrskou základnu provést z tohoto důvodu, potom nesporně vyhrává nad svými odpůrci, kterým tajné služby tlačí káru. Ale to zatím není jisté. Skutečný smysl útoku je pro nezasvěcené, kterými jsme vlastně my všichni, stále skryt.

Zdálo by se tedy, že situace je nečitelná. Ovšem pro nás, občany ČR, by tato situace nečitelná být neměla! Jako už tolikrát se pouze stačí podívat, kdo po nás nyní co požaduje. Kdo chce, abychom viděli útok na Sýrii pouze jako spravedlivou odplatu démonické tyranii Asada? Kdo v nás takový pohled utvrzuje voláním po dalších úderech? A kdo chce, abychom v konečných důsledcích jako skutečného viníka toho všeho viděli v Rusku a požaduje pro něj tvrdý trest – nejlépe válku? Strom poznáš po ovoci, říkali naši dědové. Jacíže stromové plodí ta jedovatá jablka válečnických tužeb? Jsou to stále ti samí novináři, publicisté, politologové, politici – všichni ti, kteří chtěli ČR v NATO a raketové základny USA na našem území, kteří chtěli válku v Jugoslávii, v Iráku, v Afghanistánu, v Sýrii, v Lybii, na Ukrajině a kteří po válce s Ruskem voĺají neustále. A to by nás také mělo přivést k lepšímu pochopení toho, co od téhle akce můžeme čekat my, občané ČR.

Ať má kdo v eskalaci války na Středním Východě zájmy jakékoli, jedno je jisté – podnítí to další vlnu odchodu tamních obyvatel, kterážto vlna zcela pochopitelně a plánovaně strhne masy migrantů, kteří už jsou v Turecku a čekají tam na svůj pochod do Evropy. A ze subsaharské Afriky přes Lybii budou proudit další a další davy migrantů, kteří také utíkají před válkou v Sýrii. Podmínky pro invazi migrantů z islámských asijských a afrických zemí do Evropy jsou už připraveny – EU má situaci pevně v rukách, právo na migraci je posvěcené, zákony pro přijímání migrantů jsou platné a zdroje pro financování jejich přijímání a integraci jsou zajištěny. O kvótách se přestalo mluvit, protože migranti do jednotlivých zemí EU budou směřováni přímo. Gruzie a Ukrajina už mají bezvízový styk s EU, takže tudy mohou proudit další migranti. A to je čtvrtá cesta migrační vlny, která vede do střední Evropy, tedy také k nám. Německo sice neví, kdo z migrantů odkud je, ale všem dává doklady platné v zemích EU a národní hosté se proto v ČR už také vyskytují naprosto běžně. A ačkoli nás naše vláda ubezpečuje, že u nás nejsou a nebudou, zdroje na financování programů integrace a na peněžní dávky pro ně už jsou připravené. My si nemůžeme sice být jisti, jestli to naše vláda zvládne, ale rozhodně si můžeme jisti být tím, že se o tom s námi nebude bavit.

A pokud se nám to nebude líbit!? No, však víme – komu se v ČR nelíbí ilegální migranti z islámských zemí, ten může odejít! Čechy v Čechách nechceme. Navíc, oni nás tady skutečně nemusejí chtít. Počítají s tím, že my se tomu nebudeme moci bránit, protože nebudeme mít čím. EU nám odebere zbraně beze zbytku a o tom už snad nikdo soudný nepochybuje. „Máme holé ruce!“ – jen to si budeme moci říkat a navíc jen hodně potichu. Eskalace napětí v oblasti Středního východu bude pro EU, US a NATO tím potřebným pseudolegitimním důvodem pro spuštění další masívní vlny ilegální migrace do Evropy. ČR z toho nevyvázne tak lehko, jako loni a předloni. Teď už jsme na řadě.

Za povšimnutí stojí, že německá vláda vyhrožuje Polsku, Maďarsku a také Slovensku, že se solidárně musí podílet na přijímání migrantů, ale o nás nemluví! Už není potřeba o nás mluvit? Zřejmě už je s vládou v Praze všechno domluvené. Co pro nás vyplývá z toho, co vidíme ve světě a co slyšíme od dobrodefekátorů, kteří tak horoucně a ušlechtile touží zachránit naši vlast od nebezpečí čecháčkovského extremismu, xenofobie a rasismu. Když je posloucháme, měli bychom konečně začít chápat, co nás čeká a co je tedy potřeba dělat. Musíme se připravit na AKTIVNÍ OBČANSKOU SEBEOBRANU. Je nejvyšší čas na zakládání domobrany!

Představitelé rady Národní domobrany
pplk. v.z., MUDr. Marek Obrtel
Nela Lisková,
por. v.v., PhDr. František Krejča
94 Komentářů k Národní domobrana: JE NEJVYŠŠÍ ČAS NA ZAKLÁDÁNÍ DOMOBRANY!

 1. Pepan napsal:

  Obhájci raketového útoku na Sýrii alias USSA rektální alpinysté a vrazi budou schvalovat jakékoliv vraždění bude li ho provádět USSA v rámci DEMO-gracie, teno druh lidí existoval i za Hitlera tenkrát se jim říkalo kolaboranti a po válce byli bohužel jen někteří po zásluze odměněni. Jsem ateista ale v tomto případě věřím že dá li bůh i nynější kolaboranti se dočkají. Kdysi Němci říkávali “ přijde den „.

 2. Justass napsal:

  Omlovám se trochu od věci: Mám tady Pjakina ze 6.4 a hned pod ním je aktuálně cca 25 minut Mária Zacharovová aktuálně už po bombardování syrského letiště – hodně zajímavé a pravdivé – vypovídající o tom jaký chaos v USA vládne. :

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-6-4-2017/

 3. proud napsal:

  Cas na poradnou kondicku je uz davno!!!,komu to uslo,treba i pro tu pripadnou domobranu.

  • petr napsal:

   Znáš nějaké kondiční cvičení na posílení pravého ukazováku?
   Ten bude potřeba nejvíc :-)))

   • proud napsal:

    Mozna se budes divit,ale pravdepodobne nebude.:-).S flintickama se muzes dneska postavit tak parte chuliganu,ale uz ne sofistikovanejm zbranim novejch generaci,takze proste tahle taktika jednoduse neprojde,mrhani casem i financema……….navic se podivej na podminky,ve vsech smerech nerovny,a to nemluvim o energetickejch ztratach v duchovni rovine.Zlo je sice mozny potrit jeste vetsim zlem,ale ma to jisty mantinely,jinak ti zlo bude plodit zase jenom zlo.

    • petr napsal:

     Já ti nevím, když mi nad hlavou budou hvízdat kulky, jestli situaci budu schopen vyřešit duchovně na úrovni, tak nějak po Gándhíovsku a ještě myslet na to abych si nepošramotil karmu.

     Bojové umění, tím myslíš boj muže proti deseti mužům? Takový handgranát tu nerovnováhu velice snadno vyrovná :)

     Četl jsi Bhagavadgítu? Tam to dotyčný taky řešil po duchovní a karmické stránce a nakonec to vyřešil tak, že když se souhrou okolností a pomocí válkychtivých idiotů dostal do mlýnku na maso, že mu nezbude nic jiného než prostě taky bojovat, i proti vlastním příbuzným.

     Já jsem se sažil přesvědčovat blboně přes 10 let s naprosto nulovým úspěchem. A nehodlám chcípnout ve válce kterou způsobí svým přístupem idioti a zbabělci okolo.

     • proud napsal:

      Kdyz uz budou hvizdat,nevyresis duchovne nic,na nejakou karmu klidne zapomen,zadna neni! Ale vzdycky si muzes sam za sebe poresit to,a to s predstihem,jestli se hodlas zucastnit jakykoliv voloviny a tou valka bezesporu je.

      • petr napsal:

       Já zřejmě na rozdíl od tebe nevlastním letenku na Mars, takže jestli se zúčastním války nezávisí tak úplně na mě.
       Jaké jsou jiné alternativy, česká krtčí taktika že se zahrabu pod zem a doufám že až protistrana vyhraje tak mě nevyhrabou a neoddělají jako ty ostatní?

       V plánu je genocida 90% lidstva. Opravdu nevím jak se tomu chcete vyhnout. Zdá se mi že poněkud přeceňuješ své schopnosti.

       • proud napsal:

        Neprecenuju,jen mam proste „nalajnovano“ a vim kam patrim,podle toho budu jednat.Stesti preje pripravenejm.Rozhodne nehodlam zabijet,Slovany ani Arijce uz vubec ne,natoz v tom kohokoliv podporovat!

   • proud napsal:

    Osobne bych sazel na kondicku,vycvik preziti a bojovy umeni typu systema,boj s chladnejma zbranema a tichejma strelnejma,rikam strelnejma,ne palnejma.V otevrenym boji uz neni sance malyho naroda se uhajit…….zato ma velky sance vyhrat prakticky beze ztrat,kdyz se valce vyhne.

 4. OldNoe napsal:

  Pokiaľ viem, v Čechách už domobrana je. A nie jedna. Tak isto i na Slovensku. Napr. http://www.slovenski-branci.sk

  • petr napsal:

   Nejdůležitější je vědět, kolik je v organizaci infiltrovaných tajných agentů BIS/SIS. Pak se teprve dá posoudit jak bude použitelná.

   • Paul Durham napsal:

    1*************

   • proud napsal:

    Ti se infiltrujou az teprve na zaklade pruzkumu jestli ma organizace vubec sanci na uspech a jsou nacpany do kazdy takovy,takze kdybych takhle premejslel,nesmel bych radeji delat nic.Konecne o nich to neni,je to o lidech,kvalite kazdyho jedince,pak si muze agentik leda tak skladat nohu pres nohu,navic „hrozi“ ta pozitivni situace,ze pochopi a prida se ;-)…………

 5. covynato napsal:

  to byste museli mít alespoň základní organizaci, jste jen hlásné trouby, co nemají ani základní komunikační prostředek, jste jako malé děti… ;)

 6. petr napsal:

  Zajímavá organizace byla Sokol. Sice ji ovládali zednáři s Masaříkem v čele, ale vlastně to byla vojenská organizace beze zbraní. Vysoká tělesná zdatnost, pevná organizační struktura, atd.
  Těm stačilo rozdat zbraně a hned by byla domobrana jako řemen, s tím se počítalo.

  Jenže existovaly seznamy jejích členů a tak gestapu stačilo jen jít podle nich a všechny posbírat do koncentráků. A by stejně by dopadla asi jakákoliv současná organizovaná sebeobrana.

  ps: nepřipadá vám divné, že úřady okamžitě nezničily všechny záznamy o obyvatelstvu, ale všechny je předaly nacistům? Byl to záměr, nebo obyčejná česká předposranost?

  • proud napsal:

   Jiste,to je problem vsech klasickejch „orgasnizaci“,seznamy,zamereni,neboli ruzny desatera,programy stran atd. pekne na papire sepsany i s osobama ktery to maj pod palcem,velej tomu a podobne,aby se hned vedelo kam sahnout,co a jak ochromit,koho sebrat,taky genialne vymysleny,jako penize,system proste vi jak na to aby vladnul a mel to maximalne zjednoduseny,k tomu pouziva svy ruzny hlasny trouby a „vudce“ jak je zname i z tyhle diskuse.Aspon se nam to pekne ukazuje a vime co a jak je treba menit.

   • proud napsal:

    Rad bych vedel jak by sebral celej narod odhodlanej si velet sam v pripade ze by byl aspon v potrebnejch vecech jednotnej.Ale oni na to lidi jednou prijdou ;-)

    • petr napsal:

     Hitler prý radostí skákal do stropu, když jsme se mu vzdali. Kdyby jsme se nevzdali, tak by měl velmi závažné potíže. Tehdy neměl ještě vynudované letectvo na humanitární bombardování.
     Jenže to všechno tehdy řídili ilumináti a nikdo by nám nepřišel na pomoc.

     Fakt by mě zajímalo jak vybudovat nějakou organizaci aby vám ji nerozložili zevnitř, nebo pak všechny nesebrali.

     • proud napsal:

      To vsechno Petre prave zavisi na uvedomelosti vetsiny lidi.Tim samozrejme nemam na mysli nejakou „stranickou“ uvedomelost,ale uvedomelost si sebe sama a obecny v(j)edomosti v tom smyslu.To by se vubec veci zacaly najednou hejbat.Kdyz se rozhlidnes,vsude vidis stado a ovcany,a to i kdyz se ti ruzny jednotlivci nezdaj takovejma bejt,jenze kdyz vis jak se divat,vidis to,je to markantni.A kdyz prijde jak se rika na krajeni chleba,je vymalovano,proto jsme tak predvidavy pro GP a „vudce“ pod nim.A to vidim jako amater,coz teprve profici!

      • proud napsal:

       oprava….“predvidatelni“………!!!

       • proud napsal:

        To je duvodem proc kladu takovej duraz na praci s lidma v prvni rade,namisto rozdmychavani „vasni stada“!!! To kdyz se podari,jsme jednim razem mnohem a mnohem dal,vsechno bude jednodussi,pocinaje zdejsi diskusi,sebeorganizovanim se,zajmem o deni ve smyslu naprav veci v republice,posleze ve state,Evrope atd.,i v ty „domobrane“,vsechno zavisi jenom na nas „malejch“ dole kteri zivime sebe a vsechny ostatni! ;-)

        • proud napsal:

         To je „KLIC“!

        • Ekklesian napsal:

         Jeden můj „soused“, navíc tvrdící že je v Boha věřící (což mu nemohu věřit ani omylem, leda by věřil pouze že existuje a že jemu dar života nenáleží protože o něj nestojí, a odnese to pravděpodobně celá jeho rodina) by také lidi neustále vzdělával pro budoucnost a vládu nejraději volbami svrhl, a do té doby je „nějak“ připravil o zdroje (ovšem jeho propojenost a odevzdanost je značná) od lidí (což zmiňuji, protože málo z vás chce chápat jak dobře si své zlo živíte a velebíte).

         Jenže ho lze hodnotit jako skrytého komunisty, fašista, zeleného magora,… který by okamžitě uvítal jedinou globální velmoc, která by mocí dběla nad dodržováním stanovených řádů (on dnes předpokládá že stanovené řády by souzněly s jeho šílenými představami o světě a lidské společnosti).
         Je to ukázka jednoho z podařených produktů české společnosti, protože svým vlastním sebeuvědoměním a rozumem se zaklínil v pozici kterou zastává. Ani diskuse a snaha o jeho nápravu není možná, protože částečně žije z pojmů definovaných jinými (například různými psychology v minulosti, či tím co je na Wikipedia), sebevědomí a bystrost mu neschází a logiku čehokoli dokuáže podvědomě rozvrátit a svést rozhovor bokem (což ničemu nevadí, protože při podobných rozhovorech jde o udělání si představy o myšlení toho druhého a pak již lze kdykoli poukázat na odlišné chápání či názor) a nevěřím, že po ukončení vzájemného rozhovoru mu nadále v hlavě rezonuje jediné probírané téma a dále nad ním přemýšlí. On prostě už zná odpovědi, a můžeme být Bohu vděční že mu (doposud) nebyla dána moc dle svých představ konat či zásadně ovlivňovat. I když to vyjádření není přesné, on pouze touží udělit moc jinému, který bude konat za něj (jako je tomu v současnosti, nějaké ukradení svobod člověka by si nikdy nepřipustil, přirozený zákon a právo je podle něj jedna z nejproblematičtějších věcí a měla by se eliminovat).
         Obávám se, že mezi mladšími ročníky se mohou nacházet i hůře ovlivnění a zpracovaní lidé.

        • geronimoh napsal:

         * První priorita řízení lidstva – světonázorová *

         “Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti”
         ( východní moudrost )

         Národní pokoření se stane trvalým, efektivním a prakticky nevratným,
         podaří-li se nějakým způsobem změnit světonázor lidí, jejich cítění.
         Potom budou lidé chránit zájmy okupantů, považovat je za součást svého běžného života …..

   • Krtecek napsal:

    Proude hybni svou línou prdeli a sežeň penize.Řece můžeš tam v te tvoji SSA ríct krajanům,aby tu udělali sbírku aspoň půl milionu pro admina.Tak se tam m
    nevalej mezi kozami a udělej se chytrým a neprovokuj.

    Uz máš rád našeho prvniho představitelé Sociálního statu,který tě zná jako podporovatelé korporátního fasismu,protože ho nenavidis,neboť ten fašismus ON nechce a proto jsi u něho smrad.

    • proud napsal:

     Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
     NEKRMTE TROLY!

     • Krtecek napsal:

      Proud tu trolí a když se mu to napíše zuří strachem,že ho spamistu ,kterého tady jako nanucovaka už dávno měli zgumovat.

     • Krtecek napsal:

      Zjevně rozbíjís a terorizuje zdejší lidové komentátory pouze ty Oude.Usurpujes si ve své prázdné hlavě rozhodovat co podle tebe je spam.Nepomuze ti vydírat admina,na kterého asi něco víš,soud zdejších přispívatelu té soudí a dává ti najevo,že jsi jen nanucovaka,který bez jakýchkoli znalosti nechce poškozovat co nejvíce občanů voličů,které nenavidis.Nejvice ti vadí první představitel Sociálního státu pan Wikinger,který první v republice postavil tento stát proti korporatnimu fasisticke tyranii,která má být znova zvolena a ty dobré víš,že způsobí naprosté vykradení zbytku tzv.Stredni třídy,která neví co se s ní stane a je připravovaná na to,že ji koblihar a jeho oligarchové kterou brzy o vše co jim zbude.
      To máš ty Proude podporovat jako zdejší smrad,přiznej se nic se ty nestane.

    • Krtecek napsal:

     Hled Lidé radsi svolat demonstraci před ČNB a tam budou už demonstranti rádi cinkat klíčenkami což bude znamenat,že chtějí klíče od bunkru kde banksteri suší 2 000 000 000 O00 našich korun určených pro Sociální stát a neser tu lidi planými dristy.

     • Krtecek napsal:

      Oprava .Hled Proude namísto,aby jsi nebyl smrad svolat demonstraci před CNB,skoncit mlácení prázdné slámy a podpory terorismu,kdy jak potvrzujes nenavidis občany voliče a proto se cítíš z naší společnosti občanů vyvrhel.

 7. Luboss napsal:

  Itálie dnes a denně:
  To, že se vlády EU nesmí zabývat kriminalitou migrantů je už dnes jasné každému.
  Problém je proč Evropané dbalí zákonů neprocitnou, když samotné vlády přestaly zákony dodržovat?´
  Co se neřeší v Evropě:
  „Je zde hlavně v první řadě velký nárůst kriminality a fyzická napadení Evropanů.“
  „…starší občané Evropy pro jistotu dávají migrantům u supermarketu to euro z vozíku, nebo drobné a doufají, že tak předejdou napadení a vloupání..“
  Složitá logistika a náročnost přesunů migrantů:
  měsíční provoz lodě Iuventa 40 000 euro.
  měsíční provoz dvou lodí a dvou dronů MOAS (Migrant Offshore Aid Station) vyjde na 400 000 eur.měsíční
  Do financování musí být zapojeni všichni majetní POVINNĚ jinak se nedostanou ke svým účtům.
  Mamon je mamon.

  • proud napsal:

   Jedna vec je mamon,druha je zlodejna,treti je nezbytnost prijimani migrantu v Evrope,neni levnejsi je umistovat v okoli domova a ve SVEJCH pomerech i bezpecnejsi pro ne i jejich okoli?……….

   • proud napsal:

    …..a neni divny ze to napadlo me,amatera a zadarmo spis nez velice dobre,z nasich dani vic nez stedre stedre placeny profesionaly?!!!

   • Luboss napsal:

    To není o pomoci.
    Jedná se o sestavení nové armády zaměřené proti Rusku

    • proud napsal:

     Coz vubec neni jednoznacny,umis si predstavit co by Rus s takovou „armadou“ udelal a v jakym case? To je tak na poskorpeni medveda v zahrivacim kole majici uplne opacnej efekt,mrkni co dokaze nasranej medved:-).Tady je naprosto urcite vic cilu!!!

     • proud napsal:

      ……..oni jsou to blbci,co to maj pod palcem,ale z lidskyho hlediska,pocitat umej vyborne,kdyby se opravdu chystali na Rusko tak jak to okate predvadej,neplejtvali by na migrantech……….

     • Krtecek napsal:

      Prde nezpochybnuj zdejší diskutéry tvoje znalosti jsou jak všichni vidí pod psa.To co píšeš je jen podpora diktatury HUMANISTU a IS samopalniku tak zález do svého protiatomoveho bunkru a přestaň tady dávat své slámy.

   • Krtecek napsal:

    Oude tvoje znalosti jsou pod tvého psa hafika,vláda tu žene migranty umyslne proto,aby občané neznali nic jiného než strach.Ty tam kdesi díře sedis a píšeš tu,že nic nevíš a seres tim vsechny občany voliče aby zase volili Šmejdy.

    Nápis té vládě,že musejí požadovat změnu IS kaka rámu,To nevíš,že proti středověké ideologii nezmůže nic ani armáda ani policie,zvlášť,když kaka rám podporujI námi zvoleni Smejdi?

 8. Luboss napsal:

  Otevřete oči!
  Již se nejedná o migranty z islámských zemí, ale celé Afriky.
  Ber kde ber – naháněči za ně mají zisky a tak musí povinně na náklaďáky a šup s nimi do přístavu!
  Naše NATO je v Eritrei – migranti jsou i z Eritree
  Afghanistán – jsou tedy i z Afghanistánu
  Somálsku je naše NATO – migranti jsou tedy i ze Somálska atd atp
  Tak už víte, kdo a jaká personální agentura je po pečlivé prověrce bojového stavu těla a ducha sem vozí – mladé bojeschopné vojsko?
  Kdo je ten náborář do armády?
  No? :))

  • proud napsal:

   No neee-viiiim…… :-))))

  • Krtecek napsal:

   Proud se bude dělat blbý,že neví co je to diktatura HUMANISTU,kteří na to mají dokonce doktrínu neomarxismu.To si na google oude neumíš najít,že to znamená nás zavalit IS,kteří nás tu budou přesvědčovat,že menšina je většina?

 9. geronimoh napsal:

  Zakládání domobrany je řešení následku, nikoliv příčiny.

  „Nemůžete očekávat jiný výsledek, pokud budete stále dokola dělat stejné věci.“

  Albert Einstein

 10. Sasin napsal:

  Gdyž dementi dementují úmysly, nad kterými normální lidi mají kroutit hlavou, znamená to, že pogrcaní šmejdi dělají jen svoji „práci“. Esli ji dělají podle svých zaKONů správně se dovíme tak, že si s těmi dementními dementi lámou hlavu sepisovatelé dementních faktů, se kterými si nevědí rady a tak je raději KOMentují a pokoutně studují jejich úmysly. A gdyž už je začnou chápat a začnou se v nich ORIENTovat je to čas, gdy je potřeba je vysadit, přestat to číst

  A gdyž neposlechnete, čtete dementi, umyjte si po tom hlavu nějakým neutralizačním preparátem. Bllboni můžou přímo strčit hlavu pod studenou vodu, ostatní si můžou provést výplach mozku něčím účinnějším na podobné sterilizační úrovni aby se účinky černé magie odstraňovali bez následků ÚBYTKU mozkové kůrky. Dbejte na čistotu a neposkytujte demntním šmejdům žádnou soustrast a nepokoušejte s nimi soucítit. Studujte raději gdo jsme my, jinak doOPRAVdy nebudete chápat nigdy nic. https://youtu.be/AU9uR3kvb98

  • obycejnilide7 napsal:

   Sláva Bohům i Předkům našim!

   • obycejnilide7 napsal:

    Jak cítíš Sasine přindou na to lidi včas kým jsou?

   • Sasin napsal:

    Karta Slovanů bude vytažena v PRAVou chvíli. To bude v momentě, gdy se více zvedne slovanská vzájemnost a to se už děje. Ruští vládci tu kartu uchopí, o to nemám strach. Mají ji v rukávu jako eso. A jak se to stane, slovanstvím se začne lajnovat cesta z hoven , ve kterých jsme, úprkem se budou přidávat další. Ještě je zatím klid, to vidíme i zde na webu propagujícím šmejdy, sračky a všechno zvěrstvo, co dokáže harpagondechajcká kurva vymyslet. Zatím ani majitel tohoto chlíva se necítí jako Slovan, páč by to muselo vypadat úplně jinak. Ale nechme tomu ještě trochu času, Například Robo tady psal, že dva roky. Uvidíme co se tady bude propagovat a jakou nótu tady blboni budou pět .

    • obycejnilide7 napsal:

     Sasine já zas cejtím že „karta“ je už dávno vytažena (cca pár let..) teď se už průběžně projevuje v reálnostech kolem a to způsobem (jakoby) nepozorovaným, pomaličku, a jasně čím dál víc i kvantově a ty skoky jsou super a někdy bych si přál pořádnej rachot však vím že třeba počkat na ostatní však už brzy.
     A protože Slovanská karta je nyní venku jistý entity tolik moc zrychlujou haha až jsou témeř marný i s celým globálodoprdelismem tak.
     Otázka byla jinde a nevadí asi bych mohl položit líp.. Korála asi moc neznám ale nějakej čas např. v lese prospěje každýmu a lidi ve městech kdoví proč o víkendech zdrhaj na zahrádky a na venkov, podvědomě totiž VÍ ŽE JE MĚSTA NIČÍ.

     • Sasin napsal:

      Slovanská karta ještě je v rukávu. Až se vytáhne, všichni o tom budou vědět na celém světě. Rusové jsou největší zachovalou slovanskou zemí. Je to její povinnost. Až se zbaví cizáckých médií, medvěDěvů, pustí do světa slávu na plné pecky. Je to síla, semeno PRAVdy, které musí být zaseto do úrodné půdy. To bude důkaz, že jsme zpět, nejmocnější kultura na světě, která spala.

      • obycejnilide7 napsal:

       „V rukávu“ je karta možná tak jen v ofiko médiích, no proč asi-na co dráždit „balvany“ a ti druzí se ledačehož dovtípí sami. Takže pro mne je to jasný a počky Sasine to myslíš jakože něco Rusi vytáhnou oficielně tj s nějakéma fanfárama?
       To mi nepřijde, takoví nejsme.

       • Sasin napsal:

        Rusové takoví jsou. Začnou na rozdíl od nás se hrdit a pyšnit že patří mezi slovanské plemeno, potřebují jen ty média a uvidíš mazec. Roztočí kolo kolovratu na které se začnou spřádat zapomenuté praménky rodového přediva ze všech zkolonizovaných slovanských národů. A jak se to bude splétat, bude to sílit. Lidi řeknou, že nemohli jejich předci stát proti atlanťanům s kyjem v ruce. Museli mít obranu, která jejich útoky odrážela už před desítkami tisíc let. A tak se postupně odkryje zapomenutá PAměť .

      • obycejnilide7 napsal:

       Sasine pravda a netřeba jezdit až do Ruska stačí na Slovensko, mé MILOVANÉ SLAVIENSKO. Hádej kam jsme tenkrát všude šli nojo…. Najdeš tam a MOC.
       Zdravia Bratři Slováci vždy jsme spolu!

       Jo a taky se mi líbí
       https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2j45A3yxq3w#t=0

     • Luboss napsal:

      Ano pobyt v lese, to prospěje každýmu.
      Proč asi korporátní fašisté udělali zákon o Zákazu vstupu do lesa pod pokutou 35 000 Kč.
      Oni vědí a moc dobře.
      Braňme se!

    • obycejnilide7 napsal:

     PS
     Už žádnej čas nikomu, ani vteřinu, NIC!
     Všechny degradativní procesy třeba zastavit,i otočit na linii svobodnýho vývoje kterej je tu na Zemi popírán!

     Sílinko nič vše temné zde na Zemi.
     Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
     Sílinečko ochraňuj všechny dobré Duše.

  • jan nowak napsal:

   Tag jsem si od Tomáše Drahokoupila ( muheeee ) koupil
   ŠUNGITowou čapicu a www we Zwerexu křáčka..
   .. wsunul sem ho w ní , jako we spacáku do MT® * a zapnul plny wyKON !!!
   .. to wám byla RÁ-na !

   Trouba w hajzlu wokno rozbitý křeček fuč a čapice pečená..
   Jo – a taky mi shořel hl. jistič : /

   ps : ty máš Prawdu Proude..
   2ps : .. za manŽELku : ))

   • Sasin napsal:

    Nowaku, zkusil jste už strčit orgonit do trouby? Muheeeeeee

    • jan nowak napsal:

     Ojebnal jsem si 4 kg ORGONITU g pokusnejm učelum už minulej Měsíc..
     .. ale ještě mi NIC nedošlo ?

     ps : proud má PRAWDU – wši-chni ste Zde ! ZLODĚJI : //

     • Paul Durham napsal:

      přiznejte se ,
      nic se vám nestane,
      kde objednal jste si ten Orgonit ?
      ( rasová nápověda : v Tramtárii )
      a byl včetně DPH s účtenkou EETé ?

 11. obycejnilide7 napsal:

  A přinde mi čím dál víc že celá emerika jde pod vodu. Kdo je špinavý, třeba umýt. Dokud ten emeri kontinent tu bude oni nám snad budou dělat problémy do konce života nebo co.
  A to ne.

   • Luboss napsal:

    Dnes vytáhnete-li někdo náš symbol Slovanů, policie začne prudit!
    Není to náhoda, že si fašismus ukradl symbol Slovanů?
    Je to záměr nebo náhoda?
    Náhody neexistují = byl to záměr!
    Slované proti sobě! A platí dodnes.
    Slovanům byl sebrán symbol a byl zneužit fašismem pro páchání zla.
    Stejné, jako když pod falešnou zástavou, nebo v převlečení zaútočíte na jiného. Ostatně toto falešné útočení v převleku se traduje od věky věků, co je válka válkou.
    Takže lidé by měli už toto pochopit, že dnešní systém je založen na podvodu a musí se zákonitě zhroutit.
    Tedy je nutné se tvůrčí způsobem postarat a NE tak, že poslechnete hloupé názory, nebo když se řekne: „nakupte si trvalé zásoby potravin a vodu“
    Ne takto NE, to budeme pro ně pořád to stádo k jatkám vedené.

    • geronimoh napsal:

     „V politice se nic neděje náhodou.
     Pokud se něco stalo, bylo to tak zamýšleno,“

     Franklin D. Roosevelt

    • obycejnilide7 napsal:

     Luboss
     Cítím spíš že „někdo“ (kdo asi…) tenkrát s využitím Hitlera jen okopíroval podobu naší Slovanské Svastiky, hákový kříž z dob vojny má JINÉ délk. POMĚRY ramen, tudíž se ve finále jedná o zcela jinou Svastiku. (!!!) Toto mám zjištěno z detailních průzkumů obou Svastik. Braňme se VŠICHNI a jasně sdělujme naše potřeby a přání!
     A že celá naša milá Galaxie má tvar Svastiky netřeba připomínat, to by museli zatknout všecky ve všech Zemích jen proto že tam žijí? Tak jen do toho haha.

     • anonym napsal:

      Tož ti z vyvolenými geny, Hitler je měl po dědkovi taky. To samé i Lenin, ale ten dostal rozum a byl odstraněn.

  • Ivana napsal:

   geronimoh
   díky, překrásné

 12. Caj napsal:

  Rychle Sipy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!