Káčerova velikonoční vejce s plochou dráhou letu

tomahawk„Yes we can“ byl slogan černocha z Keni Barryho Soetera, který se stal v roce 2008 prvním barevným prezidentem v historií US. Po svém zvolení v bělidle figuroval pod jménem Barak Obama i když o jeho údajném místě narození Hawai a pravosti křestního listu se vedou spory. Jeho současný nástupce Donald Trump ho opakovaně vyzval za milion dolarů, aby předložil svůj křestní list k expertize a tak jednou provždy pochybnosti o tom, že  vlastně není občan USA vyvrátil. Navíc jeho CV je velmi sporné. Údajně studoval na těch hvězdných a drahých amerických univerzitách, ale studenti/spolužáci si na něj nepamatují. Zkrátka Obama se z americké politické žumpy vynořil a byl zvolen 44. prezidentem, i když soupeřil s ostřílenou, zkorumpovanou lesbou Clintonovou.

hillary-crying-575x384A stádo šílelo a plakalo, hlavně to barevné včetně sokyně Hilarry, kterou utěšil postem MZ, kde se doslova vyřádila. Dnes všechna obvinění z korupce a fatálních přehmatů odmítá. Éra Clintonové skončila. Uvidíme, zda ji někdo z nově jmenovaných prokurátorů šlápne na krk. Je zralá na doživotí, což vzhledem k jejímu věku a mentálnímu stavu bude anedbatelný/altruistický trest. Obama, nositel Nobelovy ceny , se zapíše do dějin US jako nejhorší prezident. Norové se totálně zdiskreditovali, takže se nedivme, když NC příště udělí tante Merkel, Schulzovi, Junkrovi či Porošenkovi.
10182015_gop-2016-trump-money-28201_c0-148-4466-2751_s885x516Bezprizorní, nevzdělané stádo šílelo a skandovalo během předvolebních vystoupení kačera Trumpa. A Donald kvákal před deseti tisícovými davy (10-30), které v transu skandovaly usa,usa. Zvládnul to geniálně. V podstatě opakoval a sliboval lidem to, co chtěli slyšet. Změnit zdravotnický systém, snížení daní na 15% a vytvořit nová pracovní místa, jinými slovy přinutit korporace, aby své aktivity v zahraničí ukončily a vrátily se pod hrozbou vysokých tarifů. I když většina stáda byla unešená, slovo tarif v životě nikdy  neslyšela a propadla opět do transu. Pochopitelně, že ve státech s velkou nezaměstnaností sliboval obnovení tradičního průmyslu a horníkům návrat do dávno uzavřených dolů. Většina dementů to sežrala a řvala usa,usa.
Citlivé téma veteránů, jenž v zahraničí v prosazování americké demokracie přišli o nějakou končetinu a jsou z nich dnes bezdomovci, mělo úspěch. O hrdiny z Vietnamu a Iráku se stát musí postarat. Ale třešničkou na dortu, emigraci a výstavbou zdi na hranicích s Mexikem svá plamenná vystoupení obvykle končil, nasedl do letadla, aby za pár hodin obligátní medy opakoval téměř do slova v jiném státě. K nelibosti válečných supů z Pentagonu tvrdil, že není globalista, ale nacionalista. Prosperita a blaho země bude při jeho rozhodováních vždy na prvním místě a že změní zásadně zahraniční politiku a ukončí vměšování USA do politických procesů jiných států. Navíc, že i s Putinem naváže přátelské vztahy a budou společně s RF bojovat proti teroristům. Vyhostí všechny ilegály (cca 13 milionů) a zlikviduje tzv. azylová centra ve velkých městech, kde přežívají tisíce zločinců a feťáků na státní podpoře. Ušetřené miliardy prý použije na obnovu infra-struktury (opravy přehrad, mostů, železnic, dálnic, letišť), která je v dezolátním stavu. Jak to mohl žehnající Bůh připustit?
Asi za týden vyprší těch kritických a ostře sledovaných sto dnů, kdy se Trump chopil vesla v bělidle. Oceňme, že se tam
prokvákal za zanedbatelnou částku v porovnání s lesbou Hillary,  jež utřela nos a o jejíž výhře nikdo nepochyboval do posledních hodin voleb. Komentátoři Rachel Medows, Wolf Blitzer vypadali na infarkt, ale přežili v pohodě jako většina presstitutek/pasáků. Ale od prvních dnů po nástupu do úřadu „nejmocnějšího“ muže planety se slibované vypouštění stoky zadrhlo, přestože záběry Donalda okázale podepisujícího exekutivní příkazy, dominovaly TV obrazovkám. Jak se zdá US kongres a senát je nejen ignorují, ale někteří jejich členové podávají na Trumpa žaloby.
Vše zatím naznačuje, že realizace je hodně vzdálená a zůstane na papíře. S tímto názorem se shoduje i řada renomovaných expertů jako ekonomové Richard Wolff, Peter Schift a Gerald Celente. Wolff považuje Trumpovu představu o vyhoštění ilegálních migrantů za pitomost a kontruje záplavou z Portorika, státu USA, které je na hranici finančního kolapsu. Nejlidnatější stát USA Kalifornie (cca 26 mil.) Donalda v podstatě nevolila, jeho příkazy zásadně odmítá a vyhrožuje odchodem z Unie. S touto myšlenkou občas koketuje Texas, který byl Mexiku ukraden. Znovu-zrozením US-Mexického hybridu by Káčer nejen ušetřil za výstavbu zdi, ale i za levnější „krokodýlí“ variantu v Rio Grande.
Prozatím nezrušil ani jednu vojenskou základnu a nepovolal zpět do US jediného vojáka. Naopak, mraky odborných poradců na hranicích Ruska a v Sýrií houstnou. Podobně ani žádná velká fabrika v Japonsku, Číně a Indií svou výrobu neukončila a nepřenesla zpět do USA. Proč asi? Až na Japonsko, je v Číně/Indii miliardový proletariát ochotný makat „od nevidím do nevidím“ za 2 dolary na hodinu, 6 dní v týdnu ve srovnání s 9 dolary v Americe. Idylického snu o prosperitě a zredukování nezaměstnanosti na 5% se nedožije, i kdyby byl v bělidle do roku 2020.
trump-aipacTrump měl historickou šanci, kterou evidentně propásl i když bylo jednoduché se chřestíšů a mamb zbavit. Samozřejmě nebyl nikdy politik, to každý chápal a toleroval a volební tým ho pravidelně usměrnil, aby říkal to, co chce stádo slyšet. Ty zásadní nevědomosti historických faktů o válce Iraku a Iránu nikdo nekonfrontoval. Kabelovkou mentálně vykastrováni „volové“, CNN, CBSN, FOX si nemohou pamatovat válečný konflikt tam někde, když večer bude v televizi hvězda s velkou sexy prdelí Kim Kardashian. Trumpovi fandící moderátoři z nezávislých medií nechápali jeho výběr a nominace na posty na samý vrchol exekutivní pyramidy. Mad dog/baskervilský pes generál Mattis MO, tyranosaurus Rex z Exxonu MZ, a brutální Nikita (Nikky) velvyslankyní v UN. Ale udělením nejasné pozice v exekutivním týmu svému sionistickému zeti Kushnerovi své příznivce doslova šokoval. Opěvovaná Ivanka a její tři ratolesti přestoupili na židovskou víru, navíc Trumpův syn si údajně také
vzal Židovku. Dle Jeffa Rense a Jamese Fetzera a Davida Duka může nejvlivnější a nejbohatší americko/židovská lobby AIPAC
své aktivity omezit. Už ovládla ovál a „menora“, židovský svícen, patří k základním dekoracím prezidentského úřadu už pár roků.
K dokreslení Trumpova růžového, ambiciozního scénáře se vzdělanec Dr. Assad, prezident Sýrie náhle zblázní a použije
proti svým lidem nervový plyn, i když na všech frontách vítězí. A naivní Káčer sežere návnadu i s navijákem a zaútočí na letiště,
aniž by pravdivost o použití plynu ověřil. Jako negr Obama bez požehnání kongresu/senátu a bez souhlasu UN i když s Rexem
svorně prohlašovali, že Assad nepředstavuje pro US hrozbu jen pár dnů/hodin před zločineckým útokem. Snímky mrtvých dětí
už obletěly svět, přičemž někteří záchranáři neměli ani rukavice. Takže deklarovaný „Sarin“, smrtící nervový plyn, vyprchal za pár minut.
Pozadí bezprecedentních změn Trumpových proklamací o míru a spolupráci s Putinem bude plnit stránky novin po řadu měsíců. Dezinformace/lži ovládnou TV obrazovky. No a experti jako Pehe, Rouček, Romancov, Joch, Štětina a dementi fořt aus Austria, Němcová, Šiklová budou ucvrnkávat blahem, že dostali prostor ještě před kremací nevděčné Slovany oslovit. Vždyť se  mají jak prasata v žitě (ožrala Kalousek). Otazníky zůstávají. Co přimělo Káčera že otočil o 180°? Co na něj mají? Proč připustil politickou popravu generála Flynna, proč nepodržel  Bannena? My senioři po vypnutí TV můžeme logicky uvažovat, eventuálně spekulovat, co bylo příčinou změny Donaldova chování? I když víme, že Amíci anexi Krymu podvědomě a hořce vstřebali, není Trumpův exces v Sýrií náplastí na krymskou jizvu? Pokud touží po Nobelově ceně míru, kterou jeho zločinečtí předchůdci Carter, negr Obama a exministr Kissinger obdrželi, má k jejímu zisku už našlápnuto.
Kdo to ví, ať odpoví! A finále.
Čtenáři NWOO zůstaňte v pohodě a podpořte admina na Velikonoce nejen svými příspěvky, ale hmotně dle možností. Ta
výzva o podporu portálu vás ani implicitně nevybízí k zaslání na tvrdo uvařených vajec.
Přeberte si to.127 Komentářů k Káčerova velikonoční vejce s plochou dráhou letu

 1. petr napsal:

  Autor netuší která bije. Už aby tu byl další Pjakinův pořad věnující se událostem uplynulého týdne. Teď trochu tápu i já.

  Teroristický útok v Petrohradě prý byl varováním GP PUtinovi, co by se stalo kdyby nepřistoupil na podmínky které mu prostřednictvím Trumpa nabídli.

  Holt i GP hoří koudel pod prdelí, protože jejich pejsánek USA se utrhl řetězu a snaží se rozpoutat 3. světovou.

  • Krtecek napsal:

   Autor článku se umí orientovat. Jeho styl je pro tento web jako ušitý.Nezbývá než poděkovat a ptát se stále

   A co dál?

  • WIKINGER Petr napsal:

   ZKOUSKA.DEKUJI PANU KRTECKOVI,KTERY ME TU STATECNE HAJIL

   podival jsem se inkognito na jine weby a prinasim hned prvni zajimave vysledky.ČNB je v šoku.

   V DISKUZI SE PRVNI ODVAZLIVCI DOZVIDAJI,ZE MOHOU ZKUSIT PODAT TRESTNI OZNAMENI.Ovsem nikdo nema k tomu odvahu,hlavne ne financmajstr.
   http://www.novarepublika.cz/2017/04/po-intervencich-je-treba-zuctovat-s.html/#more

  • WIKINGER Petr napsal:

   OPRAVA A TAKY ZKUSIM DAT TADY I JAK DOPADLA V DISKUSI ANS

   tady ji pan Krtecek nabidl pomocnou ruku a oni se neozvali dal.Tam to byla kakofonie diskuteru, no jestli se mi to zdari tady dat tak sami uvidite.

   http://www.novarepublika.cz/2017/04/po-intervencich-je-treba-zuctovat-s.html#more

   • HVzV napsal:

    JSEM DOST PŘEKVAPEN,ŽE SI NIKDO JAKOBY NECHTEL VŠIMNOIT ČLÁNKU O ČNB,KTERÝ NAM TU PŘINESL PAN WIKINGER

    podivejte se do něho sami jak jednoduche pro polit.třidu ŠMEJDU je obrat všechny obyvatele ČR o 2 000 000 000 000.Jak to vypada za chvili budeme platit i za spotřebovany vzduch a i tady někteři povedeni diskutéři navrhuji platit za utracena slova na tomto webu,abychom si vyprazdnili ještě více už tak vyrabovane kapsy..

    Takže namisto,aby jsme tu začali uvažovat jak,stejně jako lehce ti zločinečti banksteři přijdou k našim penezum,tak musime mit i my občane voliči, za cil jak ty penize dostat zpět.
    Je tu však spiše všude debata,která takovy cil nemá.

    Můzeme PRÝ JEŠTĚ CVILI, psat co chceme,ale nic nám to stejně nepomůže a jasne,že bude třeba za to co chceme bojovat,nebot tlak na nás už nikdy nenažrani boháči neskonči,dokud je prý nebudeme na kolenou prosit o milost.

    Nic nam nepomohou popisy situace a fnukani,že se neda nic dělat.

    TADY NAM NEZBUDE NIC NEŽ POSTAVIT NAŠI SILU OBČANŮ VOLIČU PROTI SILE Šmejdů.
    A to je možne.

    Na nam upirany Socialni stat je nyni připravena DE FAKTO gigantická suma 2 000 000 000 000 a vice,kterou se chystaji naše politická třida ŠMEJDU zašmelit.

    Tvrdi,že nam bude stačit korporátní fašistická tytanie shrbených hřbetu, nizkych platu,ze kterých s bidou zaplatime stravu a byt nic nemužeme ušetřit,jsme tak donucovani k zadlužovaní a naše Středni třida likvidována s cilem,aby vznikla menšina

    JEN MIMOŘADNĚ BOHATÝCH A VĚTŠINA NEUVĚŘITELNE LEHCE ODRBANÝCH CHUDÁKÚ,KTEŘI NEBUDOU MIT NA STÁŘI PENIZE A PO ZPRIVATIZOVÁNÍ ZDRAVOTNICTVÍ-ROZUMEJ UKRADENÍ,KTERÉ CHYSTA ANO BUDE LÍP, PŮJDOU DO CHUDOBINCE..

    Na ZPŮSOB jak se zacit bránit by mely byt vedeny debaty občanu a to nejen na tomto webu,který má byt zničen cenzurou a zaškrcen nedostatkem peněz,ačkoli nám občanům patři podily v našem rovnéz vykrádaném rozpočtu.
    .Tady nemáne co ztratit a teror,kdy musime držet pusy, protože to prý je jen informačni web je dalšim nesmyslem,který nas má zaškrtit.

    ZMĚNU VYTVOŘIME MY OBČANE VOLIČI A NE ZÁZRAČNÉ PROGRAMY STRAN A HNUTI,KTERÉ PO ČTVRTSTOLETI NEFUNGOVALY A NIKDY FUNGOVAT NEBUDOU.

    .

    • proud napsal:

     Seru ti na CNB Wikingere,ser se do toho co muzes zmenit pro lidi,ale s nima a podle nich,ostatni skreky nech plavat.Abys mel na CNB,musej se nejdriv stat z ovcanu obcani,jinak ti je rozsekaji na cucky,kdyz bude potreba,stejne jako kazdyho jejich blbce co ze sebe bude zkouset delat „vudce“……..tim to zvadlo a muzes si jit spamovat a delat bordel a trollit na novinky,tam se hodis,tady uz jsou lidi mnohem dal a picoviny ti nesezerou!

    • benmil napsal:

     A co když nebudou mít na chudobinec?

     • Krtecek napsal:

      Tak budou muset umřít a splnit přání politické třídy Smejdu,která z nich dá,aby měla ten profit pro nenazrance oligarchy udělat mýdlo.

   • HVzV napsal:

    JE FAKT SUPER,ŽE PANA ADMINA ANI NENAPADNE ODOPEROVAT TOHO PROUDA.

    Všichni tak dostaneme okamžitě představu,jaké slabé kusy nám tu posilá politická třida ŠMEJDŮ,COŽ JE TA MENŠINA BŘIDÁKŮ ZE KTERÝCH MUSI BÝT OBČANŮM JEN ŠPATNĚ.
    Jsou včetně PROUDA nositeli myšlenek,že k velikonocům musime dostavat jen vejce s plochou drahou letu a ještě to má platit naše tzv.Národni banka na,kterou se maji voliči tzv vysrat a uloupene penize nechat polit.třidě ŠMEJDŮ za to,že přiblble předvádi,že ona neni schopna sestrojit ani jeden použitelný zákon o obecnem referendu za CELÉ ČTVRTSTOLETI.
    Ti přiživnici nejsou v stavu za očividne porušení zákonů poslat před soud bankstery,kteři by tam zcela v duchu Prouda mohli vysvětlovat jak je výhodne pro OBČANY voliče,že je vyloupili a ještě k tomu všemu jim nedaji do ÚSTAVY ani JEDNO slovo SOCIÁLNÍ STÁT a to hned do prvniho článku.

    No a PROUD,který nemá rád pana WIKINGERA,JEŽ JE PRVNÍM PŘEDSTAVITELEM Sociálního státu U NÁS TAK TEN SE MŮŽE JMENOVAT JEN ASOCIÁL a stát v ceste 8 395 132 voličům,tak jak to videl u sveho dobytka,se kterým umi prý dobře zacházet a řve přitom

    CHCIPNĚTE BESTIE.

    • proud napsal:

     Nic nevis,nic neznas,jen svou hloupost na odiv vystavujes :-))))))))

     • Krtecek napsal:

      Proude ty nevíš co tě čeká.Ty moje krtrckovy kupky v tvoji zahradě znamenají,že hledám samičku a budu ji šoupat tak zběsile,že moji rodinu nevyhubis ani dynamitem.

    • WIKINGER Petr napsal:

     POKUD SE STŘEDNI A DROBNI PODNIKATELE NESPOJI S OBČANSKOU SPOLEČNOSTÍ VOLIČŮ,KTERA MUŽE MIT SILU

     čeka je i kdyby se snažili sebevic, likvidace.Ne nadarmo prosazuje OSV Socialní stát proti korporátní oligarchické tyranii.
     Občane OSV podporu dát nemusi,ale následky budou opravdu STRAŠLIVE a pak bude pozde pod mostem,kde je už i dnes velká tlačenice honit bycha.
     Zkuste si všicni najit a čist články,které na to upozornuji,aby jste dobře videli kam vas vede politická třida Šmejdů,která je komplet nevolitelná.
     OPAKUJI,Ne nadarmo máte využit DESATERA VOLIČE,DŽOPOVA PROJEKTU BUDOVANI SILY PROTI SILE a HNUTI TŘI HVĚZD.

     http://protiproud.parlamentnilisty/politika/3080

     pokud to tento web pusti má članek nadpis

     Babišuv ekonomicky fašismus,kdy zabije soukrome malé a středni podnikatele..

  • WIKINGER Petr napsal:

   K ANS ZKUSIM DAT DEBATU LIDOVYCH KOMENTATORU NA NR.

   je jasne videt,ze to moc neumi a překvapuje je,že ti,kteri by jim měli padnout k noham jim prorokuji JEDNO PRCENTO a kdovi jestli.
   No jak jsem uz kdesi psal takovi člověci se sejdou v sale vyzbrojeni ostrymi myslenkami a tam se s nimi pobijou.Odchazeji brodic se po kostky ve vlastni krvi s pocitem dobre vykonane práce domú a tam teprve zjisti,ze jim kdosi vykrad kapsy.

   Pane Tichy z ANS objevte se na nejlepsim narodnim webu NWWOO a OSV vam umozni pekelne vitezstvi ve volbách; ani se nemusite moc namahat.Mame pro vas clapci a devcata prima misto na TRIKU TŘI HVEZD.
   TAK SE OZVETE NEBO TAKY NE.ŽE JO?

   http://www.novarepublika.cz/2017/04/zmena-systemu-je-nutna.html#more

   • WIKINGER Petr napsal:

    V DALŠIM DRUHEM BODĚ DESATERA VOLIČE NA KTERÉM SE INTENZIVNĚ PRACUJE BY MOHLO BÝT NEJEN FINANCOVANI

    narodnich webů,ale jsou tady navrhy jak překlenout přimou demokracii a nahradit ji daleko efektivnějsim a silnějšim systemem ve prospěch voliču a občanů,KTERÝ JEŠTE POUŽIT NEBYL,nebot je jasne,že musime vymyslet uplně neco noveho na překonání skepse,která byla ubohým občanům naoperována .
    Nemohou se jí totiž zbavit ničim jiným než podporou sebe sama.Opět je jasne,že když se zde najdou kazišuci a věci budou muset být směrovány jinde,ztrati tento web prioritu pravdy i když začal hezkým seriálem

    A CO DÁL?
    ZÁLEŽI NEJEN NA ADMINOVI,ALE I NA LIDOVÝCH KOMENTÁTORECH ZDA TU BUDOU PĚSTOVAT CENZURU A ŠMEJDY,KTEŘI JSOU BOHUŽEL I MEZI NÁMÍ.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE KRTECKU ZDA SE MI,ŽE JSTE TADY PEKNE DAVAL SVE KOMENTARE A TAK VAM ZNOVU DEKUJI.

   Pokud to pujde, OSV ma skutecně dalši body Desatera voliče,ale když se nekdo zde chce stat nesmrtelnym jako pan DŽOP SE SVYM PLANEM INICIALIZACE SILY PROTI SILE muze zkusit navrhovat co se mu zlibi. Dale totiž bude nesmrtelna i poučka pana SASINA o neexistenci demokracie,kterou jsem zkusil i ja načechrat tak uz zbyvaji jen ty trika a mužeme si zatančit hezky ten neznamy tanec BUGI BUGI.

   • jan nowak napsal:

    Ježíš marja..
    .. WIKINGERA Petera tady z5 witam !!!

   • Sasin napsal:

    Gdo to ještě neví socialisti dělají z lidí otroky a nahánějí je harpagondechajcům do ohrady. Vybaví doklady, štítky, kontrolu, daně, povinnosti a výpalné všeho druhu. Kapitalisti jim za to platí a proženou otrokům ve střevech všechny prachy které zbydou. Pak už socani nemají o věci žádné právomoci, prodávají se za stejnej dryják. Skáčou za bankocetlema tam gde harpagondechajec sypá. Je to taková štafeta, gdy otroci po soutěži, musej uklidit náčiní a čekat na berouse. Demográca je toto. Gdo ještě neví co je demográca, musí začít číst tento přídopotek ještě jednou a pokud mu to nedojde, musí si jej vytisknout a nosit ho v kapse místo růžence. Heh.

    • petr napsal:

     Jistý rozdíl tu je. Kdyby nám tu kontinuálně od roku 98 pořád vládla pravice tak je z nás dnes druhá ukrajina a polovina populace by žila v zemljankách. Pravice během pouhých 5 let stihla vše rozkrást a darovat harpagodechajcům. Pak tam na krátký čas byl Seemann, který ty nejhorší škody napravil a znovu nastartoval ekonomiku (bohužel ty montovny).

     Ale než stačil udělat víc, tak se moci opět chopila pravice a různé drobné strany ovládané pražskými svazáky jako J(K)ohn nebo Bursík. A zas to šlo do kytek, mezitím začal Mengele z ODS vyhazovat postižené na ulici a ten druhý vhánět nezaměstnané do náruče exekutorů.

     • proud napsal:

      “ ten druhý vhánět nezaměstnané do náruče exekutorů.“………..kdo je „ten druhy“?

      • petr napsal:

       Ministr asociálních věcí a genocidy gojů. S příznačným jménem Drábek, myslím. Ono tam těch šmejdů bylo víc, už se mi za ty roky pletou. Šabesgoj jako šabesgoj.

       Jeden vyhnal invalidy na ulici úpravou vyhlášky dle doktora Grýnštajna ze švejka, škrtem ministerského pera udělal z postižených zcela zdravé.
       A ten druhý začal rušit pro sociálně slabé všechny výhody zemanovy vlády, díky kterým dotyční ještě jakžtakž přežívali.

       A taky 10 let nevalorizovali důchody, takže máme pracovní trh plný sedmdesátníků, od pokladen supermarketů až po sekuriťáky tamtéž. To aby si gojové mezi sebou ještě víc konkurovali a sráželi cenu práce.

       • Sasin napsal:

        Zeman dělá taky šábes, povídá si o tom se šábes ministry, poradci a podržtaškami. Nejsou všichni z prognosťáku, mají na to už voskovanej papír s razítkem NWOO. Kolik e šábesů u koryt nigdo nepočítá, není předmětem volební šaškárny. Slované mají zvolit šábes a tím je to dané.

        • petr napsal:

         Kde chcete v šábes Praze sehnat nešábes odborníka? Skoro nemožné, protože jak známo, když se někde jeden takový usadí tak jako kukačka ze všech klíčových míst vystrnadí veškeré goje.

         Myslím že Zeman měl na vysočině dost času na vzdělávání a čtení (třeba Protokolů) a vystřízlivění z folosemitských postojů, takže dnes sice na oko leze izrahellcům do zadku, na druhou stranu ale dělá leccos pro nás.
         A je vidět že čte třeba i Parlamentní listy nebo Protiproud, na rozdíl od ostatních pražských šábesgojů, kteří akorát zaměnili Moskkvu za Tel Aviv a jede se dál postaru.

       • Sasin napsal:

        Petr

        V Praze nikoho. Šábes není naše věc!

 2. Mirek napsal:

  Ted´jsem zvědavý, jak otočí Kačer proti Zemanovi, že by zase poslal do Prahy Žida Shapira a bude zase „Zeman must go“? a nebo nám nasypou na Emauzy tentokrát ty své tomahavky. Napsal jsem Zemanovi, at´odvolá svou návštěvu v USA, nebo naštve své voliče.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Zeman je podpindosník a ten Trumpeta je klaun z židovskýho cirkusu,jako ti ostatní před ním.
   Americe není pomoci,propadá se do hoven a strhává tam sebou celý svět,ve kterém,až na pár výjimek vládnou a ovlivňují život milionů šílenci,patřící do blázinců a darebáci patřící do kriminálů…
   Autor článku to vystihl.

   • Maroš napsal:

    Tie tomahawky sú riadny šit – takže „sem s nimi“ – z 59 ich trafilo niekam až 23 – to čínske rakety z bambusu lietali presnejšie kurva.
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10168-byvaly-dustojnik-cia-je-to-cele-podvod-syrska-vlada-ani-rusove-nepouzili-chemicke-zbrane-proti-nevinnym-civilistum

    Ten žltohnedý, ktorý zo žumpy vliezol do bieleho domu, nie je až tak zaujímavý – jeho neomarxistická mamička sa údajne pokúšala o teroristický puč a prevrat tuším v Indonézii – takže majú to v rodine – niečo ako Merklica s tým červeným chodníkom – permanentní revolucionári – ich úlohou je rozvrat – a ten sa aj čiastočne tomuto čokoládovému princovi podaril.

   • lukaš napsal:

    Petrolejovič.
    Přesně tak.
    Jen bych dodal,fousatý muslim,nebo fousatý žid jedno jest,oba mají půl mozku vygumováno.

    • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

     Vždyť mají ti zmrdi Izák a Ismail i stejnýho fotra Abraháma,jen jeden je s košer manželkou a ten druhý s halal služkou a proto mají ty zlozvyky naprosto stejný-obřezávají si pinďoury,píšou z prava do levy,nemají rádi vepřové,košerizují/halalizují a to nejraděj gójimy/kefíry a chavaj se zhovadile k ženskem….a protože jsou stejnej xindl,nenávidí nejvíc ze všeho sebe navzájem,ti naši nevlastní bratři….

 3. jan nowak napsal:

  “ Káčerowa welikonoční wejce.. “
  .. tag přece je to Prawda , že Káčer chodil Prdowi na wejce a Prd mu za to useknul
  škebli..
  Proude , nakul 1/2 a nebo to ŘEKNU strejdowi : /

 4. lukaš napsal:

  Trumpeta je trumbera.
  Ani občané USA mu tuto kovbojku nemusí pochopit.
  Spíš se čekalo jednání,dohoda s Ruskem,přestat válčit,nevytvářet další utečence,když jsou USA proti přijímání utečenců.

 5. Sasin napsal:

  Zbytečné pindy po záruce. Pochopte, že už víme, že na západě jsou přestupníci. Lžou, kradou, mění bankocetle, vraždí po světě a privatizují si majetky po zabitých. Žijou z toho. Chcete s nima kamarádit nebo co jako?? Vy tady furt budete propagovat jejich jakési duchovní hnutí a doomrzení budete tlačit tu jejich agendu a na co je potřeba vědět pro budoucnost si nevšímáte. Mám dojem, že jste už taky jeblí jako ti na západě. Cítíte s něma, hledáte v jejich zlo dějských činech jakési ponaučení nebo něco na co by našinci neměli zapomenout. Gdejakej zmrd z harpagondechánie si prdne a hned s tím běžíte mezi lidi a zvěstujete to nadělení. A nemáte tucha co je naše věc. Netušíte co potřebujete. Nevíte co chcete… Ezoterici mají plnou hubu práce na sobě, tihle dopisovatelé netuší anito, že jsi tím čím se krmíš. To je bída vážení. Heh

   • Sasin napsal:

    Přestupníci žijou v ZA koně. Jsou to bytosti, co pozbyly všech lidských hodnot , zbylo jim žít se zlem na plný úvazek. Gdyby se na školách učilo slovanství, seděli by dycky v oslovské lavici a čekali na zvonění, aby mohli vyběhnout a začít šmelit, krást, podvádět a lhát jen proto, že při normálním chápání potřeb lidí propadají. Gdyby jsi takovému řekl, pomožmi, podrazí ti nohu nebo tě píchne kružítkem, páč nemá čím by pochopil co jsi po něm chtěl.

    • osk napsal:

     Nepozbyli – čeho nenabyli, Sasine, vlastně to jsou pořád fňuky o tom jak co lidi „ztrácej“, ale reál je ten, že si to ani nevyvinuli, takže ani neztratili. Prostě to nemaj.

     Jo a o těch „výchdních lidech“ si děláš trochu zbytečný iluze, nejsou ani o píď „lepší“ než totéž, co popisuješ jakoby byla nějaká věc „západu“ a ne prostě kdejakýho chlápka a ženský kdekoli v lidském rodě.

     • Eschatolog napsal:

      ach, alespon 1, bravo, tleskam, slovanske Ahnenerbe zapomina, ze zeme je kulata (pro zvlast vypecene Slovany jeste jednou : zeme neni placata) a sny o Perunjugend maji puvod u zdi narku.

      • Sasin napsal:

       Domnívám se, že dějiny proběhly jinak než nám to předestírají bouchhači hlav o zeď. Jakmile potřeba vzejde se tomu vymezit, neřkuli ohradit se těm lžím, igdyby nebylo jasné jak se děje spouštěly za sebou, věřím tomu, že si dějiny napíšeme mnohem příznivěji a barvitěji pro nás, tak aby světlo našich duší vidělo jasněji obrysy PRAVdy. Navrhuji pisálkům napsat krásné dějiny Slovanů aby každej z nás chtěl být součástí něčeho krásného, oduševnělého, správného a vykašlat se na sepsané spisy mnichů a vrahů s kříži nacpaných v knihkupectvích a antikvariátech. Šmejdům nemůže být divné, ani nemají čím to změřit, že u nás se ve školách do dětí hustí gdejakej harpagondechajckej HisTóricky sepsanej příběh, ale o našich se nic neučí. A gdyž tak bludy. Jim není divné, že z toho děti tupaní a melou na ulici, niger..niger, duc duc, yes how now áááá yéééááááhhhhh nebo tak nějak bluééééé, páč si to ty svině přejí. Ukradené děti vyškolené systémem bouchání hlav o zeď a duc duc byg bang bang nese ovoce. Až to tupanští našinci pochopí, všechno se změní.

       To, co v nás jakoby není, bude zaséváno s větší pečlivostí zrny očištěnými od nalepených rádoby intelektuálských plev. Ostatně není jiného východiska, páč je mnoho takových, co si dodnes myslí, že demosgráca je nějaký lidumilský systém a brání ten STÁT. Pozoruhodné. Jistě, jsou líní jako vši si najít správné vysvětlení a nějak to biologicky pochopit, jak to celé věky šmejdi s normálníma lidma myslí. Proto jim o tom neřeknou ve veřejných INstitucích nic než harpagondechajckou pravdu. Pravda, dyk je to jejich dílo, sedí na něm a žijí z toho dodnes. Heh

       • petr napsal:

        Samozřejmě. Jenže ty lži bouchačům o zeď už dnes nikdo nežere, tak přišli s novou variantou zahrnující kříšení dávno mrtvých kultur a náboženství, které ale vzkřísili do stavu zombie, kdy vypadají normálně, ale mozem mají židovský a koluje jim židovská krev.

        Copak si nevzpomínáte, jak hitler „vzkřísil“ germánství tak že vzal judaizmus, židy zaměnil za němce a dal tomu germánskou nálepku? A masy hlupáků mu to sežraly?

        • Paul Durham napsal:

         1***

         k Sasin , vše co jste napsal může být i pravda, ale není to důvod k „vyvolenosti“, protože každá vyvolenost končí u té „zdi nářků“ , jde „jen“ o ženy, muže, děti, aby byli lidmi a ne zmrdy

        • Robo napsal:

         Pól, máte práve s eschatologom službu, že zo seba robíte takých kreténov?

        • Sasin napsal:

         Musíme se vrátit ke kořenům. Kořeny nehledejte na pultě. Nedají se koupit za 99,90..

        • Eschatolog napsal:

         jen jdu stredem pane Robo, vase fotbalove zapasy v pravolevych prikopech mne nedojimaji, takze jsem nepritel pro vsechny fanousky tisicileteho fotbalu, a ze jich je jak sracek

        • proud napsal:

         Otazkou je co je jit stredem,co se tim mysli ;-),vsichni „politici“ jdou ve skutecnosti stredem,aby mohli vcas prevlict kabat,kdyz to bude potreba.Tak jsi to myslel ? Na rozdil od nich ,Robik ma nalajnovano a jde si za tim,vi co chce,a nejaka tisicileta poroba za tim docela urcite neni!

        • proud napsal:

         I kdyz jde malinko jinudy nez kudy vali moje cesta,zadna z nich neni podle me spatna a vsechny jsou lepsi nez „jit stredem“ a prizpusobovat se jakymkoliv okolnostem,misto je vytvaret.

        • proud napsal:

         „Lidska mysl je nastrojem pretvareni reality.A je treba,abychom jej umeli spravne pouzivat,a to ve prospech dobra.Ale ne vsichni to umi.Proto,kdyz prinasi bolest sobe a jinym,zacnou hledat viniky,aniz by pochopili,ze pricina je skryta v nich samych.V neschopnosti ridit sve myslenky,city a obrazy.Lide se vetsinou chteji zbavit neprijemnych myslenek.Snazi se je nevnimat.Zapomenout na neprijemne situace.Cozpak to je reseni?Pokud se od neceho odvratime a tvarime se,ze jsme to prehledli,neulevi se nam……“…………..atd…Valerij Sinelnikov-Tajemná síla slova……..je toho vic,stejne dulezityho.

       • proud napsal:

        A taci jako ty jim v tom vydatne pomahaji……samozrejme ze v „dobry vire“………

        • proud napsal:

         Nebyl jsem,a vlastne jeste nejsem lepsi,ale uz to alespon vim a zacinam na tom makat………

        • proud napsal:

         Tohle je peeeeknyyyy :-) :

         „Obet-Tyran……..

         Pricina je ve vnejsim svete.
         Trapim se.
         Mam negativni emoce a city.
         Menim ostatni.
         Nicim sebe a svet.

         Pan sveho zivota…….

         Pricina je ve me.
         Rozvijim se.
         Mam pozitivni emoce a city.
         Menim se.
         Tvorim sebe pro rozkvet zivota v okolnim svete.“

        • proud napsal:

         Chaaa,a tohle me pobavilo;-))))).Pro vsechny co si myslej ze jim vladnou „jesterky“ :-): „Pouze clovek si muze podmanit jineho cloveka.A jen s jeho vlastnim souhlasem“.“Zadna jina bytost ve vesmiru to nedokaze.Plyne to ze zakona o nedotknutelnosti lidske vule.“…………..Je to vlastne jinak receno co sam tvrdim,ze lhostejnost a nevsimavost,nebo vlezdoprdelkovstvi je souhlas s tim,ze nas jiny zotrocujou.Je to jenom na nas!Mozna kdyz jsem to nerekl jen ja ale i nekdo jinej,to nekdo zacne konecne brat vazne:-))))))))))))))))))))).

        • obycejnilide7 napsal:

         Dobře Proude Valerij Sinelnikov je výborný čtení také mám přečtené v knihovně a doporučím další knihy jako „Formule života“ a „Síla Záměru“ kdy záměrně píšu Záměr s velkým Z.

        • proud napsal:

         ;-)…………a je jich vic takovejch :-)

 6. proud napsal:

  Cim to je,ze jste vsichni „jeden velkej bubak“? :-))

 7. proud napsal:

  Ze by chemtrails plus mobil anteny(mikrovlny) a podobne? …….Tak to jim to slape na bezou populaci vyborne,hmm,hmmmm………Uz fungujete na tlacitko,hmmm,hmmm :-)

  • proud napsal:

   Proste nemate „Silu“…………

   • Sasin napsal:

    Lidské tělo, gdyž ví, že má za úkol přeskočit potok, zmobilizuje smysl míry, tělo vytvoří potřebné svalové napětí a mozek odměří, kolik toho bude potřebovat. Tělo skočí aniž bychom dokázali spočítat veškeré potřebné údaje a v součinnosti s průběhem skoku, měnili úhly dopadu a měkkost přistání. Toto dokáže jen tělo, které to ví.

    • Robo napsal:

     Sasin, o Tebe by som chcel vedieť viac..

     • Sasin napsal:

      Tě zdravím, Robo. Co by jsi chtěl vědět?

      • Robo napsal:

       Zdravia, Sasin!
       Kto si, čím sa živíš, ..

       • Sasin napsal:

        Zdravím Robo. Myslíš to vážně, že ti tady napíšu na oči všem, kolik brambor si dávám, esli mám rád mrkev nebo petrželu a esli si dělám pomyšlení. Šak víš, že pak donde Nowak a řekne, ni..c moc… Muheeeeee

        • Robo napsal:

         Nemyslím to vážne..šak ma aj hneď napadlo, že tu nee..to však neznamená, že ma to nezaujíma. Veď píšem..“bysomchcel“..)
         A Nowaka nechaj, ten je náš, i keby nechcel)

        • Sasin napsal:

         Vím co myslíš, prozatím nevím jak tě napojit. Su na cestě někam. Tady jsem ani nechtěl nic psát. No vidíš, vůle musela uhnout, páč to nešlo číst. Ale i ta doba může pomynout, gdyž se kolotočář nepolepší. Ale to by on musel pochopit. Nevím proti čemu bojuje, asi proti duchům. Taky ta naše věc je tak zvláštně vlezlá, taková přímo tělesná. Týká se tě přímo v nejcitlivějších paRTYjích. Mám to psát kolotočářovi jako v odporu, dyk je to hamba, kua. Esli Ramcha dá, střetneme se.

        • jan nowak napsal:

         Já Sasín bdylim : w BRNĚ a ! proto sem tag blbej.. muheeee

        • Sasin napsal:

         Robo říká, že jsi náš. Básnička pro Tebe.
         https://youtu.be/5ga3FNw1ycc?=QEwkmSyKkwTw

         Z ŘEČkowic? Muheeeeee

    • proud napsal:

     Mozna……….ale ja mam mamku ze spitalu za 4 dny doma,a to ji odvezla rychla……a vubec se dejou kolem me „veci“………me to staci ;-)

     • proud napsal:

      Kazdej ma tu moznost ovladat Silu,narodil se s tim,ale bylo mu to utajeny a tim sebrany,nepotrebuje k tomu kostely,panbicky,meditace a ostatni odrazujici a zrazujici saskarny,jen postup, sebe a verit si…………no a neco malo vedet o tom jak to obecne v Universu funguje……

      • proud napsal:

       Padlo mi do oka par slov co se mi libej: „Kdyz se ti nelibi kam te vezou………sedni si za volant sam!“ ;-)

      • proud napsal:

       „Na ulici k vam pristupuje zena s nejakymi knizkami a zacne strasit apokalypsou.Potom nabidne spolecnou spasu.(zname i z kostelu).Vezte,tento clovek nechce zit v tomto svete.Je to vsak jeho volba.V myslenkach uz tento svet znicil.Na to ale jedna myslenka nestaci,proto chce ziskat vas a vice lidi,aby kolektivni mysl byla silnejsia materializovala se v skutecnych udalostech.Prave podobne myslenky zpusobuji ruzne katastrofy a zivelne pohromy“………..hloupymu napovez,blbyho kopni,myslim ze je to tady dobre vysvetleny a je to i duvod proc tvrdim,ze je potreba zacit menit ted,dokud je dobra pozice a ne cekat az si sahneme na dno,pak bysme byli jako ta „svedkyne jehovova“ se siozidackejma knizkama……..vsechno je ve věděni…..znalostech o tom co se deje a jak to funguje.

       • proud napsal:

        „Pokud chcete zit,vyhnete se podobnym lidem!“……dodavam i podobnejm clankum a podobnejm informacim vubec,nebo je podat NEDESTRUKTIVNIM zpusobem!!!……“Je mozno zatouzit po krasne budoucnosti a svymi skutky ji priblizit“.

     • jan nowak napsal:

      z Křečkowitz..
      Za báseň dik – píču lepší a OUDowi se omlouwám..
      za swuj koment www w 22:02 !!!
      .. sem to nenapsal : /

    • proud napsal:

     A ano,je to vsechno ve „v(j)edeni“!!! Rika se:“Vira tva te uzdravi“,a rika se to neuplne,navic se to casto mylne vztahuje k nabozenstvi.Faktem je ze by se melo spis rikat:“Vira tva dokaze vsechno,ale musis skutecne verit,“videt“ to,mit to pred ocima,“cejtit to“ a nezapochybovat(to je nejtezsi)“,necekat vysledek okamzite,Universum potrebuje svuj cas,vsechno ma svuj.

    • jan nowak napsal:

     .. to je muj problem – zapnu AUTOMATIKU – skočim ! !
     A tak w cca 1/2 potoka si řeknu : spočítalo to to tělo dobře ???
     .. a začnu přepočítáwatt..

     W tu chwíli se přihlásí Grawitace a že sory jako : (
     Přes potok je to ještě dobrý.. ale tuhle jsem skákal pes
     ppřes ROKLI , přepočítáwám – radši juž hned při odrazu , ale ČEZ mi
     .. náhle wyplo PROUDA..

     Na dně Rockle hle wěňčí Haarpík OUDA !

     To jsem napsal Ja & K.H. Frank – Borowský..

     • WIKINGER Petr napsal:

      NOWAKU VY STARE PROJIMADLO,NEZBYVA NAM NEZ SPOLU BOJOVAT ZA NESMRTELNOST.

      uz požadal Proud o kruh do nosu,aby ho tady majitele korporatni fašisticke tyranie odtahli?

      Ta hrstka zpustlych zoufalcu nema rozum,jako politicka třida §MEJDU by tu meli posilat kvalitnějsi koule mezi ušima a ne vakuovany material PANA PROUDA, ktery ted je prima hromosvod pro všechny a mame ho za to taky všichni radi.

      • jan nowak napsal:

       WIKINGERE Petere.. El komandante !
       .. zdáš se že juž NESEŠ banowán : ))

       • WIKINGER Petr napsal:

        NO POČKEJTE NA DALŠI BODY DESATERA,TO BUDOU ŠMEJDI SMOLIT V KOSTKACH

        a spusti takovou palbu,že se budu muset ukryvat na jinych webech nejlepe u komunistu,tam nikdo ani nepachne.

        S TOU SBIRKOU NA ASPON PUL MILIONU JAKO KAPESNE PRO ADMINA JEŠTE MEZI KRAJANY V usa TEN pan Proud nezačal?

        Jen tak se pochlapi a nebude se pouštet na slabého krtecka,kteřy pak zoufale volá na internetu.

        DEJ MI BOŽE SILU,ABYCH TOHO ZMETKA prouda POSLAL NA VĚKY K TOBE.

        • jan nowak napsal:

         WIKINGERE Petere upozrňuji tě/was/čárka / , že mi ještě nebylo 15
         let..
         .. muoj Gmail-jesť@ Aluška org. *

         * org. jako orgasmus *

       • WIKINGER Petr napsal:

        Musim letet prozatm pro dnesek pauza.Věřim,že se mi podaři zase objevit A vidim vas moji drazi jak v akvariu.

        DOUFAM,ŽE ME ZASTOUPI TO ZVIŘE KRTECEK.TAK PĚKNE VELIKONOCE VY BANDO MIZERÚ.

  • Maroš napsal:

   Proude – keď ešte nelietali chemtrail lietadlá a nefungoval sovietsky Duga a HAARP, prípadne tie vysokovýkonné radary, a pokiaľ si nebýval pod vysokým napätím – nemalo ti prečo pískať v ušiach – a ak áno – buď to bol zápal stredného ucha, alebo nádor na mozgu. Položím otázku do pléna – komu dnes v hlave nešumí, alebo nepočuje rôzne modulovaný podprahový piskot – veľmi tenučko, ale ticho si pamätám inak! Prirovnám to svišťaniu mechanického hardisku v PC – približne rovnaká frekvencia. ???

   • jan nowak napsal:

    Www w plechowkách.. od Caca~cocoly – také hebké PSYCHO áž
    To zabo-li.. Móžete ho dostáť :
    .. Zde !
    w Prahe.. no mě už piščá asi tag 2 a 1/2 roku Marošu a je to fakt sila..
    .. sere mě to : /
    Tagh-le piščálo Van Goghowi , si uříz ucho ??

    • petr napsal:

     A kde se dá také hebké psycho v plechovkách koupit?
     U žida nebo ve Spolku?

     • proud napsal:

      U zida………..ve spolku meli zavrino…… :-)

      • petr napsal:

       Že se vůbec ptám. Celý Spolek skoupil žid a nechal ho jako svoji konkurenci zavřít. Tak to chodí v dekapitalizmu.

       • proud napsal:

        Tvoje reci jsou nebezpecny otrokarskymu systemu…………….tady mas sirky……..a bez si hrat do stohu! :-))))))))))))))))))))))))))))))

     • jan nowak napsal:

      .. taky se dá koupit u Honga Ho we wečerce – minimarketu ZA rohem
      A to již od 19,90 !
      AKCE ! ! !

      ps : w Reklame na ticho od P. Habery & TEAMu : ))
      stále neumim dát link na YT : (

      • petr napsal:

       Já myslel že pervitin a hašiš z vlastních pěstíren prodávají vietkongové ve večerkách v pytlících a oni už dnes přešli na plechovky. To je novinka.

       Ostatně to mohlo napadnout jen žida Haberu, že by lidem prodával ticho. Jen jestli v původní verzi nechtěl slovákům prodávat kyslík v těch plechovkách.

       • jan nowak napsal:

        .. no , abych ti řekl PRAWDU Prawdoucí , ty wemeno z ryby
        dříw jsem taky „myslel“ , že w tom jedou..
        Dokonce jsem Honga přemlouwal ať mě wezme do podzemí w Sapě ,
        že PSIM zápasům tróšku rozumim – Amoreperos.. kurwa !
        Wyděláme balik !!
        .. jenže gde nic – tu nic !

        A že Habera je žid ??
        Stb Kat & pult :

        Až !

        Až ti ty wemeno w roce 2006..
        Jóžin z létadla – na hlawu na-sy-pe
        prášek značky Doktor & Gembler

        Přečti si Novinky..
        Zde ! Nowý serwer : ))

 8. jan nowak napsal:

  Jo a Proude www w JEDENÍ je Síla..
  .. dáš mi 15,50 ; ))

 9. jan nowak napsal:

  Dobrý RÁM ! ! !

  Temerlám.. ( Bodlair )
  nakladatels-twý Otrawa :

  Jen to co neznám má pro mě CENU..
  Ač po wše-m toužim , o nic neškemrám..

  Gdo mě má rád – tomu dáwám..
  .. vinu a PRAW do-mlumlw-ným lži wyčítám ! ! !

 10. jan nowak napsal:

  PROUDE draho-kopil jsem..
  .. na nejmenowanem SEWERU Bollšewník 2 semeno za 300 ; -
  .. máš HO mít : ))

  • Maroš napsal:

   Nowaku – keď to namnožíš, tak ten bio-yperit z boľševika môžeš použiť namiesto kalafuny na zabíjačke – aj stará si nemusí holiť nohy. Najlepšie je to použiť priamo cez pančucháče – potom ich môže vyhodiť aj s chlupama… „Bola som na hubách, v červených pančuchách, bol tam jeden boľševik, urobil mi z kundy hríb!“

   • jan nowak napsal:

    Pančucháče.. nic jinyho z tebe Marošu newypadne , škoda – jako..
    .. zítra MUSIM ZABIT Honga : ((

    .. nemyslete , ten je wam , swiňa DYŇA tag rychlej.. ale ja
    Ho stejně čapnu : /

    ps : .. už tam mam asi 120 nedobytnejch ? klackůůch..

  • proud napsal:

   Nejaka levna trava,ne?:-))))))))))))))))).Ja radeji cernej kmin ;-)

 11. Sasin napsal:

  Něco pro ADmina
  https://1url.cz/ptk0K

 12. Sasin napsal:

  Desatero demosgrátického voliče v AKCI !!!
  https://youtu.be/xKmZnIHzldk?=LLOevsqnRef-QEwkmSyKkwTw

  • Krtecek napsal:

   Nepujdes li sam k demogracii přijde demogracii k tobě a to předchozí lurl mi nejde vůbec a objevuje se místo toho,že nejsem v bezpeci a soukromí.
   Smejdi nám vykrádají banky a kapsy tak se od nich podle Dzopovym plánu síly proti síle zkusme poučit a poslat je před kadino.
   To by bylo zajímavé kdyby se to podařilo a my uviděli jak se kroutí jako červi.

 13. Sasin napsal:

  Durhame, poserse.
  Обращение Адольфа Гитлера к германскому народу.
  https://youtu.be/NCfy56cWAvM

  Zhinete, šmejdi jedno jakou paží. Slované se vrátí k podílům na neprodejné půdě a rozpočtu a každý sám za sebe bude volit jen své potřeby, které se společně sečtou. Začneme tvořit. Nigdy jinak. !!!

 14. Franta napsal:

  Válka na 100% nebude. Vzhledem ke vzrůstající psychóze v médiích na téma Severní korea a třetí světová válka (ze strany USA neplyne nejmenší nebezpečí), pár slov na toto téma: Jaký má tedy tato konfrontace ohledně Severní koreje cíl? Řeší několik cílů:
  1) upuštění páry americkým jestřábům a neokonům (regionální „elita“, která chce zachovat pax americana a tím i svou moc a pozice);
  2) zatížení americké administrativy a struktur neokonů vnějšími stimuly a problémy, aby se snížily zdroje a kapacity použitelné uvnitř USA proti Trumpovi a jeho týmu;
  3) vytvoření vnějšího nepřítele a zaměstnání amerického voliče vnějšími hrozbami, aby byl doma „klid na práci“ a bylo jednodušší realizovat agendu transformace USA na regionální stát, který si žije na svůj účet, což přinese spoustu nepopulárních opatření a překvapení pro Američany. http://leva-net.webnode.cz/products/proc-se-rozehrava-karta-severni-koreje/

  • proud napsal:

   „realizovat agendu transformace USA na regionální stát, který si žije na svůj účet, což přinese spoustu nepopulárních opatření a překvapení pro Američany.“……………….to by bylo svym zpusobem pekny,ale nejak si nedovedu predstavit ty „nepopularni opatreni“,naopak pro ne vidim vic prace.Maji totiz tu vyhodu ze zotrocit se za mizernejch podminek se jen tak lehce nenechaji…..

   • proud napsal:

    A kdo vi,byla by to docela sranda,ale i poradna ostuda,kdyby ty prvni kdo zmetkum nakopou hubu byli prave oni,podminky na to maji perfektni…….a nakonec,vzdyt je tam pulka Evropy.

   • Petr napsal:

    Proude,obycejni amici jiz davno nemaji tu zivotni uroven jak kdysi. Oni ted musi zivit ty kteri jim vladnou. Diky tomu byl zvolen Trump. A pokud se podivate jak jsou zadluzeni jen na credit kartach (v prumeru pres $16 000 – bez morgice), tak jim ten zivot nad pomery mizi v dali. takze zotroceni jiz jsou.
    http://www.cnbc.com/2016/12/13/us-households-now-have-over-16k-in-credit-card-debt.html
    Takze jake nepopularni opatreni myslite?
    Co se tyce Severni Koreje, bude zaviset na Cine, jak se k tomu postavi. Mi se zda ze Cinane ted,tak trochu lizou Amikum prdel.

    • proud napsal:

     Pocitam Peto,ze tak podobne na tom byli uz tak pred 5 lety,to jsem se vracel odtamtud nastalo domu a to nejsmutnejsi na tom je,ze tak jako oni zadluzeni se u nas nema mnoha stredni trida bez dluhu!!!!!!!! A to nemluvim o davce svobody ktera je v Evrope nepredstavitelna,kterou maji.Je mi jasny ze to od tebe vidis jinak a ja jeste jinak,ale pro tvou predstavu,jak to tady vypada by to melo stacit:-).A prave diky ty svobode o kterou je budou muset pripravit a jinejm zakonum plus zbranim v kazdym dome je nadeje,ze nepadnou tak jako my nez se rozhejbou,pisu nadeje,nikoliv jistota.

     • proud napsal:

      Jinak neni bez zajimavosti,ze za 12 let jsem tam nevidel mezi nima tolik podrazu a sprostactvi jak v obchodnim,tak osobnim resortu jako tady za par mesicu,tam podani ruky jeste porad hodne znamena,ani se nemusi psat „smlouva“……..a to i presto,ze maji proti nam svobody habakuk a zije se tam v komunitach,protoze je to mismas z celyho sveta,leccos to vypovida o urovni lidi.Nepamatuju se,ze bych tam musel amikovi vynadat takovym zpusobem,jakym nekdy musim na zdejsi obycejny diskusi…….to tam fungovalo jen v ceskoslovensky a polsky komunite,proste prasata navzajem,bez urazky.Mame co dohanet.

      • proud napsal:

       Mozna prave diky ty svobode a i pres dluhy pomernymu blahobytu,na rozdil od nas,nemaji potrebu si neustale „merit curacky“ a kurvit si navzajem dilo!!!?

       • proud napsal:

        Libilo se mi,ze i kdyz se resily problemy,sesli jsme se nad nima s usmevem,ale co me ze zacatku prekvapilo,s usmevem jsme je i vyresili a s usmevem se rozesli,coz tady vlastne NEEXISTUJE!!!

        • Petr napsal:

         Proude, nevim z kym Jste se tam stykal Vy. Ale z osobni zkusenosti vim ze Amici, jsou OK, pokud vse klape. V reseni problemu neschopni. Misto rizeni tak nanejvys buzerovat. Samozdrejme jsou mezi nima vyjimky, ale vetsina jich je jak pisi. Nevim jakou v USA maji svobodu,od casu bombardovani Srbska do statu nejezdim. Do kontaktu s nima prichazim hlavne v praci a je tu take par emigrantu ze kteryma se pratelim. Bohuzel, ac solidni lide jejich chovani mi nesedi. Jejich mysleni je dost omezeno. Vzdyt se podivejte – maji dve politicke strany a neumi si predstavvit ze by mohli volit neco jineho.
         Je pravda ze se jim ted pomalu oteviraji oci, ale neni to tim ze by je k tomu donutila sebereflexe. Donutila je k tomu ekonomicka situace – upadek jejich zivotnich standartu.

      • petr napsal:

       Takhle to dodnes u nás funguje na venkově a malých městech. Být v Jew-yorku tak mluvíš zcela jinak.

       Asi ses taky nedostal v USA do okresů ovládaných zednáři a jejich dalšími organizacemi, kde sedí zednáři ve vedoucích funkcích na policii, u soudu, na radnici, ve škole, vlastní většinu velkých firem, takže mají monopol ve většině oborů. TJsou de facto beztrestní, všemocní a když jim nejdeš na ruku tak tě zničí. A když odtud stihneš utéct, tak s holým zadkem, protože realitní byznys tam kompletně ovládají lóžoví bratři.

       • proud napsal:

        Ze by bylo Chicago tak nevinny? :-))))))

       • proud napsal:

        Vy si tady totiz az nehorazne pletete zivot obycejnyho americana,coz je i stredni trida s zivotama tech kdo kurvej zahranicni politiku a serou i svy vlastni lidi! Bezna vec,nahazem to vsechno do jednho pytle a naraz utopime,vedlejsi ztraty se nepocitaji:-))))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Asi z toho Illinois,Wisconsin,Indianu a Michigan,kde jsem bejval nejvic,vynechali:-))))))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        S vama bych chtel mit gumovy deti aby s nima slo triskat o zdi:-)))))))))))),nechcete pochopit svet jako celek kterej nabourava a manipuluje hrstka parchantu ke svymu prospechu a je jim uplne u prdele jestli zaslapnou amika,nemce,cecha nebo rusa ci jihoafricana,brazilce a nevim koho jeste,pro ne je svet hriste a davaj(uplacej) podle svejch potreb.Amerika je jejich vojsko a podvizxivenej vojak je k hovnu,za to nemuze american,ale ten kdo s nim manipuluje,nas je jako vojaku malo,tak na nas serou a maj z nas kolonii kterou drou na tu ameriku,jako ze vsech malejch statu,nebo tech kde je prokouknou…..je to uplne jednoduchy a prosty a vsechny bitky se sbihaji v Anglii,houby v Americe,ta je jen vykonnej organ,posloucha rozkazy stejne jako policajt co ti na demonstraci rozbije hlavu aby neprisel o praci……….

        • proud napsal:

         Celej svet je jedno velky hriste a laborator,my jsme vsichni pokusny kralici co si na pokusy na sobe sami i vydelaji,vsechno je ovladany penezma a rozdel a panuj.

        • proud napsal:

         Z jejich hlediska je celej Sobotka,Babis,Zeman a vsichni paprdove stejnej srac jako ty,nebo ja!!!!!!!!!

        • Petr napsal:

         Za to nemuze American? Jiste ze muze. Tak jak my muzeme za to ze nam vladnou stejni parchanti a my je zivime. A je jedno jestli nam ti parchanti vladnou v Canade, nebo Cechach. Je to nas problem ze se neumime spojit. K poslouchani musi byt vzdy dva. Jeden kdo rozkazuje a druhy kdo posloucha.
         To ze rozkazuje par lidi milionum, neni problem tech kdo rozkazuji , ale problem tech co poslouchaji. Takze pokud se lide chovaji jak ovce, at tak i dopadnou. Neumeli jsme si udrzet to co nam predkove vybudovali, tak co s nama.

        • proud napsal:

         To je samozrejme pravda! Ale beru to ze stejnyho hlediska jako mnozi,i kdyz treba amik by si nerekl ze cesi jsou povl,paklize by mu to nenatloukla tv do hlavy,ale ze je povl ceska vlada.On si o totiz malokdo uvedomuje a strasne nerad,ze je spoluzodpovednej za to co se deje uz jen svym mlcenim k tomu……..vsichni jsou cviceny jako opice rikat ze oni nic,oni muzikanti,to vsechno ti druzi……a tim maji „ti druzi“ volny ruce si s nima delat co chteji.

  • proud napsal:

   Dobre mu tak,predatori se za normalnich okolnosti nelovej a pro trofeje „lovej“ jen naprosty idioti.

 15. Pepan napsal:

  Podle toho obrázku s Killery usuzuji, že v tomto okamžikuzjistila, že USSA už jsou totálně mezi půlkami a tak se ještě z pozabuku budou snažit dělat bu – bu – bu, momentálně se o to snaží Kačer na KLDR ovšem Kim si s ním ty půlky pěkně vytírá a proto Kačer burcuje evropu aby dávala víc na zbrojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!