Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.04.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Teroristický útok v petrohradském metru a související vztahy státní elity USA, globálního prediktora a Ruska, vražda bývalého poslance ruské dumy Voroněnka, zadržení ukrajinského novináře v Rusku, potíže londýnské burzy při vymáhání dluhu ukrajinského dluhu Ruskem, proč ve Francii prezidentské volby nevyhraje Le Penová, ale Fillon nebo Macron, proč ruská média nepřenášela demonstrace Navalného a pomáhala tím státnímu převratu v Rusku, proč by současná výměna ministrů v Rusku narušila stabilitu řízení, a další.
21 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.04.2017

 1. Luboss napsal:

  „lidé by něco chtěli pane Pjakine“
  Pjakin: „No tak předně musí vědět, co by vlastně chtěli“

  Co vím já, tak lidé chtějí max. „gowno“,
  dostat nažrat a psí slovo: „lehni“
  Smrádek ale teploučko :)

 2. lukaš napsal:

  Příští odpovědi Pjakina nebudou veselé.Provokace,narážky,svalování viny na Rusko se stupňují a to nevěští nic dobrého.Aby toho nebylo málo,chtějí rozbombardovat S.Koreji.Úplně beztrestně bombardují státy,které se nechtějí podřídit USA zájmům.

 3. Ivana napsal:

  Globalistům došlo, že pokud nebude postaven ropovod Katar-SA -Sýrie, tak padne petrodolar a USA půjdou ke dnu. Takže musí zabránit postavení ropovodu Rusko-Irán-Sýrie. Jak vidno, ropa má cenu mnoha a mnoha tisíc lidských životů. Jsem zvědavá, jak se tohleto podaří Putinovi vyřešit a neztratit při tom tvář před národem. Zdá se, že jestli Putin pošle petrodolar ke dnu, tak mu globalisté vyhodí do vzduchu polovinu Ruska.

  • Krtecek napsal:

   Petrodolar posila ke dnu postupně chujnan už se zorganizovala a hýbe Šanghajska burza zlatá a Putin ví,že když ho porazí,že pak je na poradu-
   Čína,taky musí jednat a ohledně Koreje se to už sype a má se tam taky provokovat.
   Ti amerikanistiky považuji svět za indiány,kteří se mají dat vyhubit.

  • lukaš napsal:

   Ivana.
   Jenom potvrzujete,že globalistům nikdy nešlo o lidské práva o lidské životy o demokracii v napadených státech,ale jen zbohatnout.V posledních prezidentských volbách v USA,se to projevilo nejvíc,peníze vládnou všude.To si právě myslím také o tom vyhození do vzduchu,zatím to dělají v malém a ve více státech.Něco většího,by mohlo skončit tvrdou odvetou.Je potřeba se zaměřit na strůjce atentátů,v pěkném kvádru s kravatou a ne na vykonavatelé.

   • proud napsal:

    Zameril bych se na oboje….bejt po mym.

   • Paul Durham napsal:

    „Jenom potvrzujete,že globalistům nikdy nešlo o lidské práva o lidské životy o demokracii v napadených státech,ale jen zbohatnout.“

    Opak si myslí pouze divák české televize. :-)

    • lukaš napsal:

     Pane Durham.
     Vzpomněl jsem si na jediné pravdivé slova Havla,mafiánský kapitalismus,jen zapomněl dodat,že na to přišel pozdě a hodně tomu napomohl.

  • Helena napsal:

   Ivana, odmietnutie ropovodu z Kataru bola iba zámienka, pretože s tým, že Assad ropovod odmietne rátali.
   Predsa Assad nepodrazí nohy svojmu kamarátovi Iránu, ktorý chcel oveľa dávnejšie stavať ropovod do EÚ, to embargo na Irán súviselo i s tým.

   Už v roku 2006 Condoleeze Riceová v Knessete -Tel Avive predstavila plán „Veľkého Blízkeho východu“ a v tom pláne napadnutie Sýrie už bolo zakomponované, ak Sýria nezačne „demokratizáciu“ podľa vzoru USA.

   Ten plán spadá do plánu z čias W.Woodrova a začal sa uskutočňovať až po II.svetovej Marshallovým plánom, ten prikazoval vznik EHS a neskôr EÚ.
   Preto nemáme v EÚ žiadnu výraznú osobnosť, žiadneho vodcu, samostatnú zahraničnú politiku ….pretože EÚ je riadená z USA.

   JEDEN SVET ako JEDNA AMERIKA!

   Putin nemá prostriedky poslať dolár ku dnu a ani by to neurobil, to mu oligarchovia nedovolia, však sa rozťahujú nielen v USA, ale i VB, ba dokonca i v EÚ.

   Po vyhlásení privatizácie v Rusku a potom, ako predali podiel Rosnefťu (fi, ktorú Chodorkovskij vybrakoval a Rusi opäť pozdvihli) známo-neznámej firme Glancore (sídliacej vo Švajčiarsku?!?), prestala som veriť, že Putin je zmena a že vôbec k nejakej pozitívnej zmene smerujeme.
   Páni spolu pijú, hrajú golf, surfujú, plachtia, kupčia, dokonca si vymieňajú i ženské, im ide len o ich živobytie, na tých dole úplne kašľú …..

   Ak by dolár padol, prvá by padla Čína a nastal by finančný kolaps, to si nik nezoberie na triko. AIIB sa rysovala ako zmena, bohužiaľ, zbytočná radosť.

   • lukaš napsal:

    Helena.
    Perfektní.
    Už to tady bylo popsáno,dokud státy bez problémů nakupovaly státní dluhopisy USA,byl klid.Jak víme Čína se jich zbavuje,takže nenakupuje dluhopisy,za své obchodní přebytky chce zboží a tak tu máme uhlí z USA do Číny.Pokud to udělá více států USA má problém.

 4. Sedliak "Kichot" napsal:

  Debatéri (i tu nedebatizujúci „Jop“) :
  1)- Ja sedliacký „Sedliak Kichot“ som pochopil „vnemol“ len prvý zásadný podstatný príspevok Ľuboša – zodpovedajúci i mojím skúsenostiam ; že , zatiaľ , ohlupovaná masa spoluobčanov chce len „… dostať nažrať , a psí slovo : „lehni“ , i smrádek ale teploučko.“ .
  2) – Prosím , vysvetlite mne , s len sedliackým rozumom , prečo Čina i celý svet skrachuje , keď skrachuje „Kovbojstanstský (Kravypasstanský)“ dolár .?
  3) – Moje sedliacké postrehy hovoria že debatérka Helena je dobrá, ale nie žeby bola perfektná , ako jej príspevok hodnotí „lukáš“ (neviem prečo s malým „l“). : Totiž aj Pjakin tvrdí že možnosti Putina sú obmedzené , ako v tom zmysle uviedla i „Helena“ ; „Putin nemá prostriedky poslať dolár ku dnu , a ani by to neurobil, to mu oligarchovia nedovolia , však sa rozťahujú nielen v USA, ale i VB , ba dokonca i v EÚ . .!“. – Tak toto je od Heleny dobrý postreh . – No jej iné slová ; „Po vyhlásení privatizácie v Rusku , a potom, ako podiel Rosnefťu (fi, ktorú Chodorkovskij vybrakoval , a Rusi opäť pozdvihli) predali známo-neznámej firme Glancore (sídliacej vo Švajčiarsku?!?), prestala som veriť, že Putin je zmena , a že vôbec k nejakej pozitívnej zmene smerujeme.“
  „Páni spolu pijú, hrajú golf, surfujú, plachtia, kupčia, dokonca si vymieňajú i ženské , – im ide len o ich živobytie, na tých dole úplne kašľú …..“ – To je tiež dobrý postreh , ale pre sedliaka nie perfektný , lebo zdása že Putin s ními „nepije“ . No je pravda že „pytláčil“ v tajge s Medveďevom . Z Pjakinových rozborov však vyplýva že musel hrať také divadlo . Nakoľko to musel ešte uslyšíme.
  4) – Mne vieru v Putina naštrbili 2 jeho vyhlásenia :
  - A) „Sudcom treba zvýšiť platy aby nebrali úplatky .“.
  - Predsa keď sudcom zvýšia platy , tak si budú nárokovať na vyššie úplatky.
  - B) Keď všetci naši „úbohí“ politológovia tvrdili , i horekovali ; že keď sa Rusko i Čína tzv.-ane „zdržali hlasovania“ , t. j. vskutku hlasovali za tzv.-anú „bezletovú zónu“ v Lýbii , tak NATO-včíci budú bombardovať nevyberane všetko . – No Putin sa tváril a rozhorčoval akoby naivne ; že „To nieje „bezletová zóna“ ale novodobá „Križiacká Výprava“ : .!
  5) – Naviac , mňa „sedliaka“ osobne „mrzí“ ; prečo Ruský Putin , i náš môj Slovenský Fico , nevyriešili problém nevinovatých i vinovatých „bezdomovcov“ , v Rusku nazývaných „bomžov“ . Prečo .? Podľa môjho sedliackého rozumu majú aspoň na to sily . V tej veci s „Helenou“ musím plne súhlasiť , t j. s jej výrokom ; „Páni spolu pijú, hrajú golf, surfujú, plachtia, kupčia, dokonca si vymieňajú i ženské, – im ide len o ich živobytie, na tých dole úplne kašľú …..“
  6) – Inak , najviac výstižný , či napredovací je ten postreh tuná prvého debatéra „Ljubossa“ ; „Co vím já ; tak lidé chtějí max. „gowno“, t. j. dostat nažrat , a psí slovo ; „lehni“ ,
  i smrádek ale teploučko :) . “ . – No a to chce , zvlášť celá verejno-právna správa spoločnosti ; sudcovia , prokurátori , lekári , aj dokonca tzv.-nýje vedci (t. j. s titulmi pred i za menom , i vyznamenanýje prezidentmi za celoživotné diela) . Mám na to , ja sedliak , aj písomnú dokumentáciu . Má niekto o tú dokumentáciu záujem .? Nikto , zatiaľ .
  7) Napriek obsahom vo vyšších bodoch , ja len sedliak som stále optimista , smiešny „Kichot“ , hoci nie „Don“ (pán) rytier s kopijou , ale len sedliak ; s krompáčom , rýľom . motykou , kosou , i hrabľami , a atď..!
  8) – Nakoniec či záverom ; má niekto odvahu venovať sa aj veciam prízemným , – z ktorých vyplývajú tie v oblakoch ; medzištátne , národnostné , náboženské , svetovovojenské , a podobne .? Má niekto záujem , príkladne v našej države , odstrániť ten zločinný parazitizmus verejnoprávnej správy (súdnictva , advokátstva , prokuratúry , lekárstva , vedecstva , atď. ) , a to odstrániť zákonným postupom jej odhalením , a nápravou získaním ústavodarnej väčšiny v parlamente .?
  9)- … … …

  • Robo napsal:

   „Sedliak „Kichot“ napsal:
   21.4.2017 (0.49)
   Debatéri (i tu nedebatizujúci „Jop“) :“

   Ten buzerant našiel nové dno a začal tu o sebe písať v tretej osobe pod pseudonymom „sedliak Kichot“.

  • lukaš napsal:

   Sedliaku.
   Ten bod,proč zkrachuje Čína a celý svět k vůli tomu,když zkrachuje dolar.Jenom proto,že je to celosvětové platidlo.Potom,všechny státy světa ho mají jako rezervu,třeba i ve formě USA dluhopisů.Výborně už to tady bylo popsáno,jak to praktikuje USA,vůči jiným státům,musí nakupovat USA dluhopisy.Je známo,že nejvíc dluhopisů vlastní S.Arabie,ale i Čína,Japonsko,dost i Rusko.V případě krachu,si můžou státy s těmi papírky akorát zatopit.Proto i Čína na to jde pomalu,zbavit se USA dluhopisů a jak víme,svůj juan už je zařazen do mezinárodního platidla.Také to naznačují poslední dovozy USA uhlí,už nechtějí dluhopisy,ale zboží.

  • pavelka70 napsal:

   Tento web není určen sedlákům! Proto se strať a nezabírej plochu!

   • proud napsal:

    Myslim si ze tenhle web je pro vsechny kdo maji co rict z hlediska ze jim neni lhostejny svinstvo soucasnosti a zotrocovani puvodne svobodnejch bytosti-lidi,tedy je i pro sedlaky,jak se kdo popasuje s ruznejma nazorama a dokaze si hajit ten svuj,paklize nejde o trolly a provokace,je uz vec dalsi……

 5. Sedliak "Kichot" napsal:

  Môj príspevok (tuná) II. k odozve na I. „Roba“ :
  Robo napsal:
  21.4.2017 (6.09)
  „Sedliak „Kichot“ napsal:
  21.4.2017 (0.49)
  Debatéri (i tu nedebatizujúci „Jop“) :“

  „Ten buzerant našiel nové dno a začal tu o sebe písať v tretej osobe pod pseudonymom „sedliak Kichot“.“ :

  - A/ Keď dobre rozumiem , tak „Robo“ nevedno prečo si myslí že „Sedliak“Kichot““ je nový pseudonym „Jop-a“ . Keby to tak bolo tak neobracal by sa (ako „Sedliak Kichot“) v oslovení na seba samého („Jop-a“) . Vyzerá to tak že slovo „Jop“ je pre „Roba“ ako červené súkno pre býka .
  - B/ Na „Jopa“ som sa tu v oslovení obrátil , aby som mu pripomenul to že v prvom mojom vstupe na tento „web“ som na jeho návrhy debatérom sa osobne stretnúť , ja som tú ponuku prijal , i podľa jeho inštrukcie upresnil na jeho e-pošte (email) – no on doteraz (okolo mesiaca) nereagoval .
  - C/ Alebo ; „Robo“ by mal vysvetliť čím je môj príspevok „buzerantský“ , a čím je taký ako by to písal „Jop“ . Inak i v prvotných príspevkoch a návrhoch „Jopa“ som nepostrehol „bureráciu“ ((„ktorá by stála za reč“) . V poslednom sa však nechal uniesť trochu spôsobmi časti debatujúcich – ako tu voči mne má „Robo“ a „pavelka70″ . ( Mimochodom obdobné spôsoby majú i mnohí ďalší , i jeden voči druhému ,(napríklad niekedy i „proud“ a „Krtecek“ medzi sebou)) . Inak čo mi podstatné utkvelo v pamäti tak „Jop“ navrhoval 2 veci ; – a)obvyklý mechanizmus hodnotenie príspevkov čitateľmi , – b) a bol za nejaký systém riadenia spoločnosti , ktorý by nejak obmedzil vykorisťovanie – no neuviedol nijaké konkrétnosti nejakého nového mechanizmu .

  • proud napsal:

   To hodnoceni prispevku formou scitani plusu a minusu by spatny nebylo,otazka je jestli by jednak byl zajem a podruhy jestli by to script dovolil.Jinak ve volny diskusi bejva „vzplanuti vasni“ celkem bezna vec,obzvlast kdyz se objevjej provokateri,nebo hodne zabedneny ovce ;-)

 6. proud napsal:

  A porad se k ty pisnicce vracim……….ЖИТЬ, https://www.youtube.com/watch?v=X__GJAvZ4_M

 7. Sedliak "Kichot" napsal:

  Môj príspevok (tuná) III. , k odozve na môj I. príspevok , odozve od „pavelka70″ :

  „“pavelka70″ napsal:
  22.4.2017 (21.17)
  Tento web není určen sedlákům! Proto se strať a nezabírej plochu!“

  - A/ Debatér „pavelka70″ ! ; hovoríš že tunajší „web“ nieje pre sedliakov , nepovedal si však pre koho je potom . Zrejme ty si lord , alebo rytier , či inak nazývaný podobný potomok všakovakých lupičov : a) Anglický výraz „nakúpiť“ („purchase“) v doslovnom preklade znamená „uštvať“ . b)Koreň či základ anglických výrazov pre „hrdinský čin , skvelý skutok“ („exploit“) , a pre „vykorisťovať (koristiť)“ („to exploit“) „vykorisťovateľ“ („exploiter“) ; je rovnaký .
  - C/ Tiež , v Nemeckých mýtoch sa píše „že pestovať obilie je hanba , ale lúpiť sedliakov je sláva“ . A v ich Nemcov nebi ,obdobne ako v nebi mohamedánom či islamistov , sa pije pivo , či iné lahodné povzbudzujúce nápoje , a obdobne , a najmä každý „chlap“ tam má pre zábavu množstvo panien . – No podľa „Velesovej Knihy“ (od Jagajla Gána“ či Aleksandra I. Asova) ; sedliaci t. j. „Slovieni“ v nebi dorábali v pote tvári obilie a iné plodiny , a nebo to bolo len tým že tam neboli vojny a choroby .
  - B/ Naviac tí „ne-sedliaci“ v 5.-tom storočí na Britských ostrovoch mali problém sa jazykovo slovami dorozumieť , a pomáhali si všakovakými gestami . a) Takže napríklad „jahoda“ je u nich „slamená bobuľa“ („strow-berry“) . b) Aj preto anglické výrazy majú množstvo významov , dokonca i protichodných – a zvlášť v odbornej literatúre , keď neviete o čo ide , nemôžte tomu rozumieť , ani so slovníkom . – Tiež , až v 11.-tom storočí sa v tomto „skvelom“ jazyku začalo rozlišovať sloveso od podstatného mena tým že pred to „meno“ sa dala predložka „k“ („to“) .
  - C/ Potom všetkom zrejme pre dotyčného akoby „lorda“ . „pavelka70″ , sú „proti srsti“ i „Russkýje“ „bohatieri“ . Totiž jeden najznámejší , najúdatnejší , Ilja Muromec , ktorý bránil Kyjevskú Rus proti hordám lupičov kočovníkov , bol „obyčajný“ sedliak .
  - D/ Podľa istej známej stredovekej kroniky (naviac Nemeckého autora) , Slovieni boli poľnohospodári , t. j. „prvohospodári“ (takže i prví remeselníci) t. j. (usadlí) sedliaci , a nie lovci kočovníci lupiči .
  - E/ Z povahy vyjadrenia dotyčného „pavelka70″ , a z vyššie uvedených „známosti“ , vyplýva že dotyčný nieje ani lord či rytier , ale je lumpensedliak a agent novodobých lupičov .!
  - Obdobne ,ako som vo vyššom mojom II. príspevku zodpovedal odozvu „Roba“ , tak i ten je zrejme agentom novodobých lupičov . A keď nieje lumpensedliak tak je iste lumpenproletár .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!