Multikulti ČT hledá pro pořad Déčka arabské, černošské nebo vietnamské děti

multikulti_kidsČeská televize v inzerátu na Facebooku z 5. dubna hledá pro pořad dětského kanálu Déčko Čtení do ouška „malé děti vietnamské, černošské a arabské nebo podobně tmavé (španělské)“ Copak mají multikulti soudruzi z ČT zase za lubem? Že by se poskoci sociálních inženýrů z ČT chystali na další brainwash našich dětí? Třeba ve stylu „Pravdivého příběhu o Sněhurce, která měla jednu velkou vadu, totiž bílou pleť jako mléko“. Její děti však (naštěstí) už neměli barvu ani bílou ani černou, jako když do kávy nalijete mléko – byly světle hnědé, a vůbec se na sluníčku nepřipalovaly, jak vypráví Miroslav Donutil (multikulturní pohádka o Sněhurce z ČT Déčko zde). A tak je to správně, a tak to má byt!

Samozřejmě pod záštitou poznávání odlišných kultur, vzájemného respektu, tolerance, humanity, liberální demokracie, pravdy, lásky, multikulturalismu, globalismu, whatever…

Nechci být moc rypák, ale nejedná se o malinko rasistický inzerát? Nebo minimálně diskriminační? Zejména v kontextu toho, že se jedná o dětský kanál České televize.

V inzerátu se rovněž píše, že „Děti by měly reagovat (rozumět česky) a měly by být schopny říct jednoduchou větu ze scénáře – česky.“ Třeba ve smyslu „zvládneme to“, nebo „pravda, láska a multikulturalismus vítězí nad lží, nenávistí a protekcionismem“.

Třeba se bude jednat o decentní a slušný dětský pořad – ovšem, když vycházím ze zkušeností současného stavu propaganda ČT, tak se mi to mu moc nechce věřit. Zejména po dalších zkušenostech, kdy ČT doporučuje muslimskou modlitbu 5x denně proti bolesti zad (psal jsem zde) nebo si za 12 milionů Kč našich peněz platí propagandu tak, aby nám mohla vtlouci do hlav propagandu svou (psal jsem zde).

598531_article_photo_ct-facebook_600x

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=598531
15 Komentářů k Multikulti ČT hledá pro pořad Déčka arabské, černošské nebo vietnamské děti

 1. likvidace bílé rasy napsal:

  Nynější amižidy a naivní blbostí jeho „voličů“,hraničící s bezměrnou debilitou dosazený vládní žid hledá ve sféře svého zájmu,nárazníkového pásma.
  Tak se nedivme,že negři,kozojebové a barevní zkříženci jsou prioritou.
  Až zlikvidují nás bílé živitele zvráceného systému,čeká zkřížence,negry a jinou černou zbytečnou havěť úplně stejný osud.

  • Eschatolog napsal:

   a o tom je ten plan

  • Luboss napsal:

   Každý, kdo má televizi se aktivně osobně podílí na likvidaci!

   • proud napsal:

    To spis kazdej kdo se vzdava jeji kontroly a kontroly tech kdo ji „vytvareji“,bejt pod kontrolou jak zpusob vysilani,tak jeho obsah,byla by naprosto neskodna,dokonce naopak,stala by se prospesnou……..

    • Luboss napsal:

     Nějak jsi pozapoměl na finanční každoměsíční podporu korporátní fašistické agentury.
     Tak, jak to vlastně je?
     1. Kdo platí = finančně podporuje = souhlasí = je podílník = spoluautor
     2. a kontroluje ten kdo toto platí?
     Odpověď: Nekontroluje, jelikož podporuje lži a platí aby lži byly vytvářeny. To je přece logické. :)))

     • proud napsal:

      Nepozapomel,jen se divam vic dopredu a naznacuju zaroven jak by mela vypadat :-)

      • proud napsal:

       To placeni je vlastne totiz to nejmensi zlo v tomhle pripade.Skody pachany televiznim vysilanim,i tim podprahovym jsou mnohem vyssi a drazsi.

 2. proud napsal:

  Nejak mi unika,ze by se kdosi zeptal ceskyho naroda,jestli to chce a jestli o to stoji a az na tom zaklade se teprve rozhodlo,jestli se na tom vubec zacne pracovat!!!

  • proud napsal:

   Tak jsem z toho nakonec udelal majlik a rovnou ji ho poslal:Nejak mi unika,ze by se kdosi zeptal ceskyho naroda,jestli to chce a jestli o to stoji a az na tom zaklade se teprve rozhodlo,jestli se na tom vubec zacne pracovat!!! Co na to rikate paninko,snad ze si opravdu myslite ze si jeste dlouho budete delat co chcete? Omyl!!!

 3. Luboss napsal:

  Co nutí jedince i děti nepřetržitě, až do fyzického vyčerpání a téměř oslepnutí, zírat na bednu reklamně korporátní fašistické agentury?
  Idiotismus, reklamy na pí..č..píp, pemprsky pro dospělé,.?
  Nový chlast, novinky v kuřbě, pornho , hou.no na talíři?
  Závislost na detailu upocené zádele hokejistů, nebo stažené trenky fotbalistů, narození mláďátek v ZOO, linoucí se smrad z ringu, nebo nuda z debatního studia?

  • weissbach napsal:

   Kazdy si tam najde to svoje.

  • petr napsal:

   Já nevím. Já jsem od dětství vadný a po shlédnutí pořadu který mě zajímá televizi vypínám. Takže nechápu proč dospělí i děti na ni hypnoticky zírají klidně půl dne v kuse, bez ohledu na sračky které tam zrovna dávají.

 4. Maroš napsal:

  Francúzsky futbalový repre tím má ešte aspoň jedného bieleho hráča – aby sa nepovedalo. Ostatní sú len tie geniálne brikety, ktoré v svojej domovine hrávali fucik asi už s odťatými hlavami svojich susedov – vedia skrátka hrať ten správny tvrdý mač. Osobne by som každého hráča vybavil dvomi mačetami – potom by sa hrali i viac nohami a myslým, že by bolo aj väčšie skóre! Veď kurva „futbal“ už je len podívaná, ako milionári hrajú futbal, tak nech to aj odsýpa.

  K tej telke – keď sa deti kedysi mohli pozerať na rozprávky o 3 prasiatkach – a zvykať si na tradičné vepřo knedlo zelo, môžu si pri pozeraní na tých čmúdov zvyknúť aj na vyšší prísun údenín – no nie?
  Od dobrej klobásy ešte nikto neumrel – skôr naopak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!