Matka všech bomb ….

Bomb1-2751791Autor názvu patří do stejné skupiny psychopatů jako náš kulisák z divadla ABC, který se do dějin zapsal svým morbidním výrokem humanitárního bombardování Srbska. Předpokládejme zatím, že za ním nestojí nedávno zvolený prezident USA Trump, ale nějaký pomatený dementní generál z Pentagonu. Už spojení slov „matky“ a „bomby“ evidentně dokazuje, že se jedná o zelený indoktrinovaný mozek.

Klasická matka všech bomb byla použita hned po raketovém útoku na letiště v Sýrií v Afganistanu, kde US vojáci (cca 25 tisíc) se střetům s nepřítelem, bojovníky Talibanu, vyhýbají a spíše dohlíží na úrodu makovic a přepravu opia do US. „Maminku“ láskou obepínající své ratolesti, svrhli v nějaké horské oblasti, prošpikované podzemními chodbami a zabili nejméně 37 teroristů v sandálech a vyzbrojených „kalašniky“. Heroický počin. Údajně destruktivní rádius „maminky“ je kolem 15. km od centra dopadu, takže všechny stavby, obydlí, celé vesnice byly tlakovou vlnou a sekundárním „zemětřesením“ zničeny. Kdo během hodin spočítal, že zahynulo pouze 37 teroristů? Co civilisté a jejich děti v okolí? Nad fotografiemi mrtvých dětí by Ivanka Kushner neslzela, jako v případě nařčení Assáda, že použil nervový plyn „sarin“ proti svému národu, který ho v jeho boji s ISIS podporuje.

Dnes si my experti v ČR můžeme přiznat, že jsme jako většina Američanu na sladké řeči o mírumilovných vztazích s Rusy proklamovaných v Káčerových ohnivých předvolebních projevech, naletěli. Všechny ty sračky o emigraci, návratu korporátních firem do US, snížení státního dluhu (20 trilionů dolarů), česky řečeno asi 500 bilionů Kč, se nenaplní. Po setkání s čínským prezidentem už nevykřikuje, že Čína US odírá manipulací kursů Yenu vůči Dolaru, a s největším finančním kreditorem US hodlá nadále pokračovat. Slibovaná reforma zdravotnictví v nedohlednu, výstavba zdi mezi Mexikem a US se časově posouvá. Žádost generála McMasterse o vyslání 150.000 kontingent vojáků do Sýrie prozatím odmítl a v TV prohlásil, že pozemní invaze není na pořadu dne. Nicméně už prý souhlasil, že pár tisíc poradců posílí o dalších 15 tisíc speciálních jednotek.
tdy_jackson_trump_160706.today-vid-canonical-featured-desktop

Ze svých volebních slibů zatím nic nesplnil. O prošetření útoku na WTC a zborcení 50. podlažní budovy č. 7, do které žádné letadlo nenarazilo a jež se zhroutila sama do sebe volným pádem během několika vteřin Trump nemluví. Zeť Žid Kushner mu stojí za prdelí permanentně při podpisech jeho exekutivních příkazů. Larry Silverstein, který si je pronajal a nechal pojistit na miliardu dolarů pár měsíců před útokem, má kushnerovskou krevní skupinu. Není to náhoda? Byl to Larry, jenž po telefonátu hasiče, že v patře hoří nábytek vydal příkaz „pull it down“, hezky česky „ztrhněte ji“. Budova o 50. patrech, půdorysu fotbalového hřiště po příkazu Silversteina poslušně spadla za 7 sekund.

Laboratoř republikánů: Pomozte sledovat to monstrum, které jsme vytvořili.

Laboratoř republikánů: Pomozte sledovat to monstrum, které jsme vytvořili.

Anti-semité David Duke, Jeff Rense a Gerald Celente káčerovi vymysleli nové jméno. Trumpstein, což je geniální. I když mu fandili, záhy po jeho inauguraci jim došlo, že je podvedl, jako Clinton a Obama. Komu to zatím nedošlo, je Alex Jones z Inforwars, trapně balancující mezi realitou a fikcí, kterou jeho favorit Trumpstein v předvolební kampani proklamoval. A tak nám vnucuje své představy, že Kačer hraje jakousi šachovou hru, aby své oponenty zmátl a z bažiny v DC vyletí jako ten bájný pták Fénix. Ve svých únavných vystoupeních, každých pět minut nabízí jakési sračky se slevou, na podporu mozku, fyzičky a imunity proti všemu, jenž evidentně nebere.

ceddebd5a45497a2a8fc0c39fa27ff8a

Další zklamaný fanda Trumpsteina je bezesporu Michael Savage, Žid non plus ultra, jenž pochopitelně kritickou rétoriku o posledních akcích „Trumpsteina“ z repertoáru vypustil a vehementně  propaguje své údajné bestsellery. Jak říká Bondi:“ Všechno je v prdeli v sobotu jako v neděli“. O velikonočním pondělí tomu nebývá jinak.
47 Komentářů k Matka všech bomb ….

 1. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Tak už jsem se přestal smát.Je roztomilý číst jak je trampolín špatnej. Obzvlášť od někoho kdo ještě nedávno psal oslavný články. autor je takový pokrytec že ani není schopen povšimnout si že je na tom jak náš premiér.Bezpáteřní blbeček který má už zmatek z těch prdelí do kterých vlezl. Pak si věř tomu že autor má vlastní názor.Typický komunista,nacista nebo jinej debilní „ista“ poslouchá co se mu řekne a skáče jak se mu píská.

  • Pepan napsal:

   Pán je jak je vidět DEMOgrat, názor druhých je fašizmus, komunismus a jiný mus že? Havloid kterému bylo zmínkou o humanitárním bombarování šlápnuto na kuří oko.

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Co to plácáš pepane?Umíš ty vůbec číst?Psát neumíš to vidím.O havloj sem se vůbec nezmínil tak co mi tady něco podsouváš. Aha ty to nechápeš. No tak pro omezence jednodušeji.Neříkám: názor druhých je fašizmus, komunismus a jiný mus že?
    Jen pouze naznačuji že autorova schopnost změnit názor dle pokynů je typická pro různé „isty“.
    Takže pepane jen debil se musí vyjadřovat k věcem kterým nerozumí. A ano abys neměl nesprávný pocit ten debil seš tady ty. Ještě nějaký „moudro“ z tvojí hlavy?

    • Pepan napsal:

     Jak je vidět ťal jsem do živého.

     • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

      No jo přiznávám úplně jsi mě zdrtil.Z toho se nikdy nedostanu.
      Pro idiota pepan předchozí dvě věty jsou čirá ironie. Najdi si ta cizí slova ve slovníku. Ale asi ti to nepomůže.

     • hes napsal:

      Ty woe, ty máš dobře dost. To ty bys názor nikdy nezměnil, i kdyby se stalo cokoliv. Tobě podobní vedou svět do prdele.

    • Ivana napsal:

     Určený k mučení
     Já bych řekla, že jenom idiot trvá na svých názorech jenom proto, že se stydí přiznat, že se v něčem mýlil.

     • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

      Ivano z čeho usuzuješ že nejsem ochoten změnit svůj názor? Z toho že jsem musel pepanovi ještě jednou vysvětlit o čem píšu protože mi nerozuměl. Na základě čeho bych měl změnit názor? Pepan nepřinesl jediní argument. Jen mě osočuje z něčeho o čem ani nepíšu.Takhle diskuze nevypadá. Nebo mě snad má přesvědčit článek? O čem o tom že autor dělá přesně to co popisuji? Jen si projděte jeho články a uvidíte sama.

      • Ivana napsal:

       Napsal jsi, že autor ještě před nedávnou dobou psal oslavné články …atd. Tak jsem ti jenom připomněla, že změnit názor není zase tak velká ostuda…někdy je to spíš prozření, či zmoudření.

       • B.O.B napsal:

        Aha takže když jeden den budu tvrdit že slunce je modré (rozuměj Trampolin je nejlepší prezident) je tedy OK když budu za pár dní tvrdit že slunce je zelené (rozuměj trampolín je zrůda a válečný štváč)? Přesto že i malé dítě ví že slunce je žluté (Trampolín je prezident a nikdo tady to nezmění a ani změnit nemohl. Nejste američani nevolíte). Tvrdit že tahle změna názoru je zmoudření je trochu „chucpe“. Co budeš říkat až dotyčný zase začne tvrdit že slunce je modré. Ještě větší zmoudření? Podle mě změna názoru o 180 stupňů v řádu dnů je nemožná. Každému trvá než příjme nepříjemnou pravdu někdo ji nepříme nikdy. Prostá životní zkušenost nejen moje ale i našich předků nadarmo se neříká: Že pro pravdu se každý zlobí.

  • Petr napsal:

   Kdo je autor toho to clanku? Znate jeho jmeno? No a jak ctu prvni vetu toho to clanku, neni urcena vam?

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Tohle není kvalitní novinářské medium? Tady nenajdeš jméno autora? Nenajdeš ani z jakých pramenů čerpal? Pod článkem je podepsán Deharse. To pro hlupáky kteří umějí sotva číst. Jinak co se psychopata týče nejdříve si přečti pár psychiatrických kazuistik o psychopatech abys věděl poznávací znaky a projevy. Protože tvůj laický pocit že tomu rozumíš líp než psychiatr je sebeklam. Tomu podléháme všichni (myšleno lidstvo) bez rozdílu.

    • Petr napsal:

     At hledam, jak hledam, ja tu zaden podpis nemam. Navic jiz ten vas nicek poukazuje na to ze k psychopatovi daleko nemate.

     • B.O.B napsal:

      Ty retarde tys to vážně nenašel? Vždyt tady i autora napadáš. Jako důkaz ti sem ještě jednou zkopíruju co jsi napsal. Snad ti to bude stačit.

      Deharse, každého kritizovat, to umíš: Alex Jones každých 5 minut nabízí nějaké sračky. Nemohl si mu to vrátit, pokud jsi s výrobkem nebyl spokojen? A zkoušel jsi ho vůbec, když víš, že je to sračka? Ze vzduchu má platit svoje studio? Nebyla to jeho zásluha a veliká odvaha, když vynesl tajemství Bohemian Grove? Pokud se jen potřebuješ vyblít, tak jdi někam za roh. Tvoje jedy mě nezajímají. Chci informace. Jsi jak Kašuka: nic nové, jen blití.

      Možná já jsem psychopat nevím k psychiatrovi nechodím tak nemám diagnozu. Ale proti tvoji inteligenci bublajícího bahna je to pohoda.
      Jo a když se pouštíš do analýzy mojí osoby podle nicku tak by se tam hodily jiné megaloman, narcis, božský komplex. Ale to patří do jiného psychologického chlívečku. Ale to nevadí když tomu nerozumíš co bych mohl očekávat od někoho jehož jméno znamená kámen.

      • hes napsal:

       Přestaň tu zvracet svoje výpotky.

      • Petr napsal:

       Splacnete pulky, at se u tech svych vylevu nepokadite. Pri vasi inteligenci by jste si mel vsimnout ze tu pise vic Petru. Ja pisi bez hacu a carek, druhy pan je pouziva.
       O vasi psychice vypovida i to ze tech nicku pouzivate vic. Coz vetsinou normalni clovek nedela. To ze vas nikdo jeste nediagnozoval, ztoho si nic nedelejte i k tomu nekdy dojde. Takze si to jeste uzijte. Mimochodem vas nicek jsem zahledl i nekde jinde. Vykopali vas z tama jako psa. No tak jste se rozhodl stekat tady, kde jsou lide tolerantni.

  • Drak napsal:

   Co je to pleš? Dialektická změna hlavy v prdel. Nejdříve co do podoby, později co do obsahu. Celý Bohuš.

 2. Lionel napsal:

  Mají trochu popletené keruy měn, tedy pokud za jedinou naší Korunu nedostaneme v bance 40 US Dolarů. Autor evidentně nezná řády čísel (20 trilionů USD je prý 500 bilionů Kč). Jen pro upřesnění, Američané nepoužívají termín miliard pro miliardu, ale mají rovnou bilion, takže další řády jsou o tři řády posunuty vůči klasickým počtům. 20 trilions of USD je tedy v českém překladu 20 bilionů amerických Dolarů, ne 20 trilionů.

  • hes napsal:

   Lioneli, nauč se počítat. Kolik je 25 x 20? Kdyžtak použij kalkulačku. Už ti došlo jakého idiota jsi tu ve své snaživosti ze sebe udělal?

 3. Deharse napsal:

  Výhradně pro mdlého ducha Lionela. Česká miliarda má 9 nul=10 na 9,
  což odpovídá americkému bilionu. Americký trilion má 12 nul což je
  český/evropský bilion (10 na 12-tou).25 Kč x 20 000 000 000 000 se
  se rovná 500 000 000 000 000 bilionů českých a ty blbečku si trochu
  opakuj násobilku a potažmo,že voda nevře při 90° celsia, ale 100° a
  90° je pravý úhel. Možná, že neumíš ani číst.

  • Jan Křemelík napsal:

   a hele, tupec. ty jsi blbešek, že ti není rovno, viď. 500 000 000 000 000 bilionů je tedy matematicky 500 x 10 na 24, ty hovádko libové, asi se ti z těch nul udělalo trochu blbě, ono s IQ skleničky vody, co máš, je to na tebe moc složité, viď. Pro tu tvou vypatlanou palici, v Evropě je po milionu miliarda a po ní bilion, tedy 10 na dvanáctou. V Americe je po milionu, ty hovádko boží, rovnou bilion (v Českém překladu miliarda, tedy 10 na devátou. 25 x 20 000 000 000 je to hovado pitomé rovných 500 000 000 000 – slovy pět set miliard korun. Nech si vyměnit plínu a vrať se na základku, nulo hloupá.

  • Vilda S napsal:

   Honzo, neřeš toho pitomce Deharse, nepoznáš, že to je cikorka? jenom cikán může míchat triliony s quadriliardami, ten blbec nezná ani druhou odmocninu z čísla 4. Ten tak na sociálku pro výpalné, nikdy nepracoval, jen krade, hraje bedny a příživničí, ale musím uznat, že co napsal, 500 bilionů bilionů, to je opravdu jak od 6-ti letého prvňáka na zvláštní škole, asi předčasná oběť inkluze :-)))))).

  • Jan Křemelík napsal:

   Máš pravdu, Vildo. Koukni na tu blbost, co Deharse napsal, že prý za 20 bilionů korun máš 500 x 10 na 24 US Dolarů, tedy za jedinou korunu rovnou bilion Dolarů. Typický pitomý cigoš. Takový kurz by se mi taky líbil, člověk by třeba vrátil flašku od limonády, dostal tři koruny, pak to vyměnil ve směnárně na dolary podle kurzu pitomce Deharse a v Americe by byl člověk bohatší než Trump se Sorosem dohromady. Ti cikáni jsou ale blbci, viď.

 4. geronimoh napsal:

  co nám píší indická média – Indické úřady tvrdí, že při nedávném útoku Matkou všech bomb v Afghánistánu bylo zabito přes 500 pákistánských vojáků.

  Zatímco američtí činitelé říkají, že ta ohromná ne-jaderná puma zabila 90 militantů Islámského státu, tak indické úřady říkají, že ta navíc zabila i 500 pákistánských občanů (poskytujících v této oblasti podporu operativcům ISIS). http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10194-americky-utok-matkou-vsech-bomb-zabil-500-pakistanskych-vojaku-tvrdi-indicke-urady

 5. Petr napsal:

  Deharse, každého kritizovat, to umíš: Alex Jones každých 5 minut nabízí nějaké sračky. Nemohl si mu to vrátit, pokud jsi s výrobkem nebyl spokojen? A zkoušel jsi ho vůbec, když víš, že je to sračka? Ze vzduchu má platit svoje studio? Nebyla to jeho zásluha a veliká odvaha, když vynesl tajemství Bohemian Grove? Pokud se jen potřebuješ vyblít, tak jdi někam za roh. Tvoje jedy mě nezajímají. Chci informace. Jsi jak Kašuka: nic nové, jen blití.

  • prubir napsal:

   Jestli tebe nějaké „jedy“ od Deharse zajímají nebo ne, to je tvoje věc. Když ti to vadí, tak se jdi vyblít sám někde za roh. Nebo máš pocit, že jsi tak důležitá NULA a Deharse to psal pro tebe, ty sebestředný idiote ! Podobně i další kritici Deharseho jste vygumovaní idioti, když bazírujete na nepodstatné věci, jako je omyl v řádech konverze měn. Zmatek, který do řádů zavedli žido-anglosaksofóni v „Emerice“ může zmást kohokoli. Deharse na rozdíl od vás – idiotů, je schopen často velice vtipně a zábavně postihnout tragickou podstatu „demokracie a svobody“ Západu a to je podstatné. Vy se umíte jen vyblejt na to, co napíše někdo jiný.

   • Jan Křemelík napsal:

    Jasně, Deharse je blbý jak tágo, ale hlasně že zvrací podle tebe, viď. No jo, v Bohnicích zas někdo propašoval noťas do pavilonu přiblblých opic.

 6. petr napsal:

  Vždyť to vypadá jak nacistická fau zwei do které zapomněli dát motor.

  Od doby co jim umřel Von Braun a Rusové jim přestali prodávat motory, tak neumí zkonstruovat ani raketu do ohňostroje na den nezávislosti :-)))

 7. Sasin napsal:

  To je jak s tím Kellerem a jeho nové knížce sepsané v Bruseli pod lavicí. Všichni blboni se náramě bavěj. Mají čas a prachy na stavění svých potěmkynových vesnic polívaných ideologickou marmeládou všelidové či voličské potřebnosti, o které si myslí, že ji něgdo potřebuje. Tak vzniká celá plejáda zhovadilých písemností pod různými názvy, Třeba kuchařka pro masochysty. Harpagondechajcký záruční list. Nebo v neposlední řadě “ mám te strašně rád milášku“, Vemena z ryby v tom pokračují a běhají po pavlači s kýblem plných stejných odpadků, že gdyby náhodou něgdo taky chtěl do něj demograticky nablejt aby toho bylo víc. Že si jako zvedneme úroveň myšlení. Že může každej a gdyž tak se de s cenou či hodnotou níž a níž. Ti agenti z Busele jsou už tak nízko, že stačí adresa jejich ústavu a je to hotové. Jasné. Vystřihávajte si to a lepte do památníčku abyste věděli jak jste žili a co jste měli rádi. Vaši potomci gdyž to najdou, jakoby našli váš otisk předka a můžou navázat na vaši intelektuální dráhu blboně. Hodně štěstí. Muheeeeeee

 8. petr366 napsal:

  Volové sejděte se někde a dejte si po tlamě.Vždyť k tomu spěje neochvějně celé lidstvo.Je to jako u zvířátek ,když se přemnoží.A není potřeba žádných iluminátů nebo chazarů.Stačíme si sami,

 9. Pavel napsal:

  Deharse ten clanek napsal tak jak to je.Tohle je aktualni tealita.Buh urceny k niceni lidi je koukam mimo realitu jako hodne slunicek napriklad.

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Jo tak mě uveď do reality. Ale požaduji nezvratné důkazy. Ne jako vždycky „proud“ já to vím důkaz nemám a ty se mnou nemáš co polemizovat páč já jsem autorita. Tohle je ukázka vaší hlouposti. Označovat mě za sluníčkáře když ani neznáš mé názory je trochu zcestné. Kdybys jen trochu věděl tak bys vyzvracel vnitřnosti. Neboj já bych ti s tím vehementně pomáhal. Nemám tu dva nicky tehle a B.O.B který jsou esencí potěšení z utrpení druhých pro nic za nic.

   • proud napsal:

    To je pravda,protoze slunickari az takovy blbci nejsou:-)))),jen si nevedi rady s tou „laskou“ co propagujou za kazdou cenu :-)

    • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

     Á čekal jsem kdy se objevíš dementíku. A zase plácáš nesmysly. Přečti si post o vejš. Perly prasatům dvakrát házet nebudu.Páček blbečci už mě nudíte tak jdu dělat něco užitečného.

 10. jan nowak napsal:

  Ha ! Rudolf Hes..
  .. to mi něco připomíná
  WIKINGERE Petere – přijel muj strejda !!!

  Ho-díme ho-do ŠIPKY a podědíme se !!
  .. budem zase BOHÁČI : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!