Plavba s proudem je prý statečnost. Alespoň u Radka Bangy, který je Ro- aneb „Polibte mi“

Radek Banga, hrdina dnešní doby, převezme "diplom" za nepředstavitelnou statečnost. Vstal a odešel ze Slavíka, navzdory Ortelovi a v souladu s mainstreamovým pohledem, podporou médií i vrchnosti. Vzor pro mládež. Karel Kryl hadr.

Nadace Charty 77 zdůvodnila ocenění Radka Bangy za občanskou statečnost následovně: „Sál zaplněný celebritami české popmusic skupině Ortel zdvořile aplaudoval. Radek Banga, který je Rom, po skončení ceremoniálu čelil záplavě hrozeb jemu samotnému i celé jeho rodině. Nebojácně však své výhrady k textům skupiny Ortel opakoval. Stal se tak příkladem odvahy postavit se neonacismu nejen pro své vrstevníky, ale pro celou občanskou společnost.“
Moc nerozumím zdůraznění toho, že je Rom. Že by šlo o součást důvodu ocenění? Je přeci jedno, zda je člověk statečného činu Rom či nerom. Nebo není, drahá nadace? Jak je to s tím rasismem?

Ano, "pár" ubožáků asi napsalo na Bangův Facebook také sprosté, dokonce rasistické komentáře (nedíval jsem se) - ostatně to známe i my pisálci tady na blogu. Ale vzhledem k naprosté podpoře pana Bangy z řad médií, politiků i "celebrit" snad ani o nějaké statečnosti nemůže být řeč, nebo se pletu.

Podle všeho již rozumný člověk nemůže brát vážně prakticky žádná "prestižní" ocenění, Oscary počínaje, Nobelovkami míru konče. František Kriegel nebo Karel Kryl se musí v hrobech obracet. I když po loňském ocenění kliniky už si asi trochu zvykli.

Vcelku vypovídající, krom nespočtu jeho smysluplných textů, o příkladném a tolerantním rekovi svých vrstevníků je i jeho včerejší příspěvek, který pravděpodobně reagujeí na ono ocenění.

banga-fb
Nedávno jsem psal ironický příspěvek Gipsy Banga dor president. 10 nezpochybnitelných důvodů, proč by měl usednout na trůn (zde). Tak teď je jich už jedenáct.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=598525
22 Komentářů k Plavba s proudem je prý statečnost. Alespoň u Radka Bangy, který je Ro- aneb „Polibte mi“

 1. dw napsal:

  Copak "políbit mu"...
  Kopnout okovanou botou do té křivé slizské parazitické fekální cikánské držky. Přesně o to si ten ZMRD neboli VEJMRDEK koleduje.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JAK SE ZDA PŘIPRAVILA POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ OBČANŮM DALŠI PŘEKVAPENÍ.

   aby si udrželi moc vymysleli si náhradou za diktaturu proletariatu tzv NEOMARXISMUS což je UMYSLNĚ MATOUCÍ název pro prý diktaturu humanistů,která má vest podle nich dale k diktatuře islamistů.
   Cilem je vyvolat terorem strachu, destrukci národních států za úcelem nastolení jejich NWO a dokázat,že jejich menšina teroristů je většina.

   PROTO TATO NEVOLITELNÁ TŘIDA ŠMEJDŮ TOLERUJE ZNÁSILNOVÁNÍ,VRAŽEDNÉ UTOKY A CHTĚJÍ NÁS OBŠTASNIT DALŠIM DOVOZEM NÁM NEPŘÁTELSKÉ KULTURY,KTERÁ BY MěLA NA HRANICI PŘESTOUPIT KE KŘESTANSTVI.

   Máme znovu volit ty kteři nám znovu ukradnou volbami hlas a tedy i naši moc a pak kradou a kradou UŽ VŠE.

   Připomínám,že není možné ani policii ani armadou zastavit ideologii,kdy vrahové neciti odpovědnost za sve činy a zvlolánim ALAH AKBAR SE JI VE PROSPĚCH JEJICH PRÝ BOHA ZBAVUJI.

   CO TAK POŽADOVAT PO NAŠICH ZÁSTUPCÍCH,ABY PODPOROVALI TY KTEŘI TUTO VRAŽEDNOU DOKTRINU KORÁN BUDOU MUSET STEJNĚ JEDNOHO DNE REFORMOVAT ZE STŘEDOVEKU,KTERÝ NÁM TU VNUCUJI BEZ OHLEDU NA NAŠE ŽIVOTY.

   Havně,že ty špinave mensiny teroristú,zlodeju islamistu,ciganistu buzerantu a militaristu přivolávaji,aby za ně tim terorem bojovali do krve a smrti.

 2. petr napsal:

  Znáte zbrusu novou "českou" cenu Mene Tekel (=naval shekel) pro statečné umělce, kteří nějak vzdorovali totalitě?

  Holt oběti holohoaxu vymírají, tak je potřeba vymyslet další dotace pro novou generaci, tentokrát oběti židobolševizmu.

  http://www.menetekel.cz/cz/aktualne/cena-pro-rytire-ceske-kultury/

  Oprava: je to pro neschopné umělce, kteří to zabalili a teď ze sebe dělají oběti minulého režimu. Jako kouřovou clonu to dali Čapkovi, ale vsaďte se že další ročníky budou ještě víc košer, už teď to dostal agent CIA Pavel Tigr(ž)id.

  Už chápu ten slavný Goebbelsův výrok: když slyším slovo kultura, tak sahám po revolveru.

 3. smradlavej židocigonegr napsal:

  CHarta 77 je židácké hnízdo smradlavejch protičeských pejzatých krys, ta cikánská mrdka Banga,od pohledu prašivý zkříženec cigny se židákem,zbytečný,obtížný vořech,to mluví za vše,vrána k vráně,žid k židovi.

  Jukněte na ten stupidní pořad s vodporným židákem Krausem-koho si tam ta zrůda zve? Do jednoho samé prašivé židáky,vzájemně se vychvalují,jeden druhého adorují a kdyby mohli,tak si budou péra i prdele vzájemně lízat,jeden by blil,co je to za odporné,žluklé a zkažené plemeno podlidí.

  • Jarek* napsal:

   Kolego, prosím o klid. Nemá cenu si žrát nervy díky zmetkům, kteří nestojí ani za zlámanou grešli.

  • petr napsal:

   Přesněji řečeno, Kraus si tam pozve měkolik inteligentních židů a pak jednoho retardovaného goje (pornoherečku, frantu z JZD), na kterém pak demonstrují jejich nadřazenost.

   A banga je na cikána opravdu nebývale chytrý. Opravdu jde o židocikánského míšence.

   Jen bych to nenapsal takovouto formou, která škodí jak tomuto webu, tak celé nwoo opozici.

 4. B.O.B napsal:

  Korále ty nacistická kurvo já si vždycky myslel že jsi spíš blíž komunistům. Dřív jsi tady nácky moc netrpěl ale teď se tady s nima roztrhl pytel. Nepřipadá Ti že jsi se zpronevěřil svým hodnotám?

  • proud napsal:

   Sam ses kurva cernej Bobe a na druhy to svadis:-),navic nerozeznas nacka od vlastence,jak priznacny pro ty bez rozhledu,kreativity a predstavivosti,tedy ovcany ;-)))

   • B.O.B napsal:

    Zaprvý mluvím ke korálovi. Tak si zastrč zásuvku do p...le a neplácej nesmysly o kreativitě atd . Seš leda tak schopnej nadávat a urážet. Což dokazuje že zmiňovaným rozhodně neoplýváš. Na to ti stačí že máš všeobecně v hlavě nasráno.Tvoje bezpáteřní morálka nepozná nácka ani když za ní zavře dveře do sprchy.

    • proud napsal:

     Drz fekal,tys mluvil k PANU! Koralovi,kdyz uz,kterymu nesahas po kotniky podle tvyho projevu,ale ja jsem mluvil k tobe,holoubku!Takze neplet hrusky s jablkama a nez zacnes nekoho prirovnavat k fasistuma nackum,zapni to co mas na krku,jo presne to,to je hlava kdybys nevedel a jestli ti v ni nechresti,mas v ni mozna jeste neco alespon castecne pouzitelnyho,jen se to naucit a podivej se co ktery vyrazy znamenaj,pak prijd,hluboce se uklon a Honzovi se omluv,do ty doby debile! ;-)

     • B.O.B napsal:

      Tak ještě jednou ty blbečku mluvím ke koráloj ne k tobě.
      No jo jeden není nacista když chce likvidovat lidi pro to že jsou odjinud, mají jinou víru, mají jiný názor atd. Zamysli se nad sebou ty senilní blbečku. Koráloj se omluvím pouze tehdy až se tak přestane chovat. Jo a z vlastní zkušenosti vím že korál je proti mě prcek. Takže rozhodně mu sahám nad kotníky. Tak zas někdy senilo.

      • B.O.B napsal:

       Abych nezapomněl budeš se zlobit za toho senilu? Neboj pro takový jako ty se najde spousta vhodných urážek než budu muset sklouznout k opravdu sprostým výrazům.

      • proud napsal:

       Dalsi co si mysli ze kdyz narost,nemuze si o zem poradne rozbit hubu:-)))))))))))))))))))).Muze!!! ;-).Koral ma pravdu,i kdyz ze by tohle primo povedel mi k nemu nesedi:-).Jinak se chovame k hostum co se jako hosti chovaji a jinak k vlezlejm parchantum co se hned roztahujou a chteli by ridit hostitelskou zemi,pravda? Nebo jsi az tak pitomej,ze nesouhlasis,imbecilku? :-))))

       • B.O.B napsal:

        K nám někdo takový dorazil? Že vo tom nevím a to o čem mluvíte dorazí do evropy až vy budete dávno pod drnem. Já nejspíš taky takže co mi je po budoucnosti. Myslíš si že svým honěním ega něco změníš. Seš naivní teda vážně senilní pokud žiješ v představě že jeden hlas něco změní. Je to pohádka pro dementy co nejsou schopni přijmout realitu. Stejně jako jako žvásty o bohu žid křestan muslim stejná pakáž která by měla být popravena jen za to že vzývají nenávistnou ideologii. Ale vím taky jednu věc že když se ke kormidlu nedostane pomatenec jako třeba kim či asad tak tu lidstvo bude i po mé smrti a bude se plácat ve stejných sračkách jako už to děláme celá tisíciletí.
        Jo a ty si myslíš že by mě jeden pád z mé výška trápil? Prostě se postavím a pokračuji dál "bebino" mě nerozhodí.

        Tady upřímně říkám nevím co to plácáš: .Koral ma pravdu,i kdyz ze by tohle primo povedel mi k nemu nesedi:-)
        Korála jsem nikde necitoval takže to bude asi zkrat na tvým výkalu co máš v hlavě a hrdě mu říkáš mozek. Když tak znáš korála tak mu napiš ať se tady (myšleno v této diskusi) staví. Pokecáme třeba aspoň on bude umět věcně argumentovat.

 5. proud napsal:

  Nejakej prihratej more banga me absolutne nezajima,to me mnohem vic zajima muj pes! :-))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Od toho alespon znam rodice a vim odkud jsou.........na rozdil od cikanu.........

   • proud napsal:

    A takovej me ma snad zajimat co si skocil tak vysoko ze zkusil komicky ohrnout rypak nad Ortelem? Celej Banga(priznacny jmeno)je prihratej kaspar k smichu:-))))))))))))))))))))))))))

 6. Rudolf napsal:

  Každý normální člověk pochopí že nějaký odznaky a ceny jsou k ničemu a hlad vám určitě ne zaženou.

 7. sibolet napsal:

  ONI sáhnou do krkajícího davu a vytáhnou nějakou lady gaga,bangu a pomocí ideologické diverze vymývání mozku z nich vyrobí celebritu..A pejzy se jim natřásají smíchy,jak mladý gojjimský dobytek to žere i chlupama..

 8. RADEK napsal:

  PAN BANGA SI NEUVEDOMUJE AJKO SPOUSTY JINYCH LIDI,ZE V KULOARECH VSECH TECH ZPEVAKU JE POVAZOVAN ZA TRAPNEHO.TUTO INFORMACI MAM PRIMO OD MAJITELE SLAVIKA.

 9. Ra napsal:

  Banga je predevsim rapova nula!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!