Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

af0d6e75301db22e1fdb6e20e52850de--races-of-the-world-different-racesNechci jet do Paříže, do Říma, do Kapského města, do Moskvy, do Berlína, do Pekingu, nebo jinam a koukat všude na ty samé světelné neony, jíst všude hamburgery a kebab a koukat na nějakou podivnou hybridní rasu, která vznikla díky multikulturismu a globalismu! Chci si dát v Paříži výtečnou paštiku, v Římě vyhlášenou italskou pizzu, v Kapském městě si dát bůvolí maso z grilu, v Moskvě šašlik z marinovaného skopového s cibulí, grilovaného nad březovým dřevem, v Berlíně chutnou místní klobásku z vepřového masa a v Pekingu pořádně ostrou masovou směs se zeleninou a rýží!

Chci obdivovat rozmanitost a krásu místních žen, drobnost a jemnost u jedněch, plnost a dravost u jiných a zatajovat dech nad tím, kde se jak které oblékají, nebo naopak jinde zase zcela přirozeně a beze studu odhalují! Chci studovat místní zvyky a architekturu! Svět je nádherný tím, jak je barevný a rozmanitý a multikultura neznamená nic jiného, než fádnost a jednobarevnost!
Smísit uměle etnika, kultury, architektury, zvyklosti a nakonec i náboženství, je podobné tomu, když pejsek a kočička vaří ve všem známé pohádce dort. Nelze smísit 100 samostatně dobrých, voňavých a lákavě vypadajících věcí dohromady a čekat, že vznikne něco úžasného! Jediné co vznikne bude nakonec jednobarevná, nevábně vypadající hmota, kde ta nejvýraznější chuť přetluče všechny ostatní. Takový pokrm ovšem není rozhodně dobrý k jídlu a pokud ho nakonec přeci jen požijete, musíte se ujistit, že to máte blízko k toaletě!
Stejné je to s lidmi. Nakonec ta nejdravější a bohužel také nejprimitivnější kultura zvítězí nad tou vyspělejší a mírnější, protože vůdci těch chytřejších prostě odmítnou bránit kulturní a morální zvyklosti a hodnoty svých národů a raději zavřou oči nad tím, co je zjevné! Pokud s tím lidé nezačnou sami něco dělat, nezbude než se dívat, jak se nám svět mění před očima, jak mizí typicky evropská města a na jejich místech vyrůstají prosklené hybridní metropole plné blikajících neonů a islámských mešit a minaretů, z kterých budou dolů do ulic plných klečících lidí vyřvávat imámové své modlitby a běda Vám, pokud projevíte nějakou neúctu a budete chtít někam projít, nebo projet ve své vlastní zemi vozem dříve, než skončí modlitba!
Proto vyzývám všechny, kteří se něčeho takového nechtějí tady u nás dožít, aby už letos v parlamentních volbách dali svůj hlas pouze stranám, které mají v programu vyhlášení referenda o vystoupení z EU a NATO a ještě lépe stranám, které kromě toho nabízejí dát konečně opravdovou moc do rukou lidu, tedy zastáncům PŘÍMÉ DEMOKRACIE. Pokud totiž zůstaneme v Evropské unii a zachováme stávající politický systém, je úplně jedno, co Vám slíbí Kalousek, Babiš, nebo Sobotka! Ve finále se totiž nebude o budoucnosti našeho národa rozhodovat v Praze, nýbrž v Bruselu a jak by to pro Českou republiku asi dopadlo, si myslím většina z nás dokáže představit!53 Komentářů k Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

 1. .lak napsal:

  To by je asi museli políbit blaničtí rytíři. http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/47.gif

  A prostě již zde níže uvedené zopakuji.
  http://pravyprostor.cz/sobotka-lze-tajne-k-nam-lifruje-uprchliky/ Pomalu vám zhášejí životy a peníze bude to poslední v rozvojové zemi a exekutistanu za mrzké mzdy co vás může rozhodit zombíci. . Nevolit žádné spolčence stávajících parlamentních firem stran na vlastní zisk z kterých je výsledek světového čerstvého ocenění rozvojové země za mrzké mzdy v zadluženém exekutistanu. Kdokoliv jiný by patrně nenapáchal takové škody za doživotní válení abolicovaných šperků. Žeňte je od koryt. . http://www.svobodny-vysilac.cz/wp-content/uploads/2017/04/2017-04-12-Tapin-radio-PhDr-Vladimira-Vitova-Ing-Jaroslav-Tichy.mp3

  • lukaš napsal:

   .1ak
   Úplně odstavit od moci židy a máme ráj na zemi.

   • proud napsal:

    Tak? A co ti kdo je ridej? ;-)

    • lukaš napsal:

     proude.
     Ti co je řídí jsou židé také u nich hierarchie je neměná a tvrdě dodržovaná.Jejich zákony se nemění také,jen je uplatňuji lidštěji,než muslimové.Můžou si to dovolit,mají dost peněz,aby za ně špinavou práci vykonal někdo jiný.

     • proud napsal:

      Ma to hacek,u zidu znam jen vychcanost,nikoliv tvorivy mysleni.....jedou podle toho co jim kdysi kdosi vytvoril!!! Vsechno prebrany.Proto se dal nerozvijej,nemaj na to.Hadat se nema smysl kdyz nevime kdo konkretne za nima stoji a tim se presvedcit.

    • Petr napsal:

     Proude, pokud vite ze svet neridi zidi, jiste vite kdo ho ridi. Tak to tu mrsknete. Ja prozatim vidim ve vsech hlavnich funkcich chazary, jejich mix, anebo lidi kteri jim lezou do ritnich otvoru. Vzdyt i rozklad arabskeho sveta je velmi vyhodny pro Izrael. To ze zide jsou ovladani parem neznamych lidi se mi nechce verit. To spis uverim ze nam vladnou mimozemstane.

     • proud napsal:

      Nekdo bejt videt musi Petre,koho bysme pak jinak veseli,ze? Abysme mohli znova skakat jak nam "kdosi jinej" bude piskat:-))).Mam takovej pocit ze od ty doby kdy lidi povesili ty pravy,se ti dalsi poucili :-).O GP a podobne uz jsme se nahadali dost a porad nevime o koho konkretne jde,to je taky jednim z tajemstvi jejich uspechu.

      • Petr napsal:

       Podle mne to je dalsi zidovina. " My nic to nas navadi ti zli neznami. Nemejte nam to za zle. Vzdyt my jme jen obeti." Samozdrejme ze nemuzou za vsechno nestesti sveta. Ale delat z nich jen pokoky mocnych je zcestne.

       • proud napsal:

        Kazdej to vidime podle svyho,ale v praxi je jedno jestli jsi sef nebo poskok,oba stojej za hovno a na oba bude stejnej metr....

       • petr napsal:

        Není. Vždyť je to zcela zjevné. Žid umí jen bořit a ničit. Viděli jste někdy za posledních 2 000 let že by žid nějakou společnost vybudoval a zvelebil?
        Ti magoři klidně dopustí nukleární armagedon aniž by jim došlo že něco dělají špatně.

        Proto se nad nimi musí nacházet ještě jedna vládnoucí vrstva, která zavčasu uspořádá masivní pogrom, když od židů hrozí zánic celé civilizace.
        Cílem té nejvyšší vrstvy není zánik, ale udržování lidstva na určité úrovni, ne moc chytré, ne moc hloupé. K destrukci využívají židy, k budování goje. Jak se jim to zrovna hodí.

        Bohužel s masivním nástupem automatizace a robotizace se to změnilo, takže redukce obyvatelstva na 10% je pořád v plánu.

        • Paul Durham napsal:

         :-) zajímavá je his_torie pohádky o "GP" :-)

        • proud napsal:

         A ta by me zajimala,znas ji? :-)

        • er napsal:

         "Proto se nad nimi musí nacházet ještě jedna vládnoucí vrstva, která zavčasu uspořádá masivní pogrom, když od židů hrozí zánic celé civilizace."

         A taky jim ten jejich páneček čas od času potřebuje sebrat všechno co nalichvařili a nakradli.
         Je dokonce taková MZ theorie, že jednou za pár tisíc let přiletí MZ, a seberou hromadu zlata, kteru jim tu nakřečkovali jimi vytvoření a zanechaní klonové vybavení určitou mentalitou a programy. A nyní tito kolonové, paraziti lidstva, jsou známí jako židi. Hromady zlata křečkovali v minuloasti např. Aztékové, ti taky měli krvavé rituály jako židi a uctívali krvavé temné božstvo jako židi.

   • proud napsal:

    Jsem si na 300% jistej,ze je ridej "bily",bohuzel,a da se jit jeste dal,hledal bych za tim prastary vedeni,taky bohuzel!

    • proud napsal:

     Ten kdo je za tim zna velice dobre Slovansko-Arijsky Vedy a onu pravou "historii",pouziva Vedy naruby,zadnej blbec!Bohuzel pro nas,a dokud si to neuvedomime a nezaridime se podle toho,bude to bohuzel na veky.

     • proud napsal:

      Je treba si uvedomit ze nepritel je duchovne hodne na vysoky urovni!!! Takze bych kazdymu blabolu z YT rozhodne neveril,Lukasi.Kdyby pro nic jinyho,tak jen proto,ze takovy urovne nikdo jinej nez bilej nemuze nikdy dosahnout......

      • proud napsal:

       Bez urazky a rasovyho kontextu,to je proste neoddiskutovatelnej fakt.

      • hledající a nalézající napsal:

       Lepší asi napsat "duchovně silných". Ano´a takových musí být nejvíce v této době v bílé rase, i když nějaký menší počet jich může být v jiných rasách. Kdysi byly na vrcholu vývoje jiné rasy. Ale spíš než sledovat rejdy sice duchovně silných, ale usilujících k temnu platí : Zachraň se, kdo můžeš :-) .......... cituji z "83. Povolaní": ..."A v ní stojí nyní na zemi bílá rasa na špici. Z tohoto důvodu přichází v úvahu jako bojiště pozemsky také Evropa."

       • weissbach napsal:

        Přesně.

       • proud napsal:

        "Kdysi byly na vrcholu vývoje jiné rasy."..........paklize mame oba na mysli lidsky rasy,pak nikldy nebyly na vrcholku zadny jiny!!! Z prostyho duvodu,jiny neexistujou,to by pak kazdej psi krizenec nebyl krizenec,ale rovnou nova rasa!!!!!!!

        • petr napsal:

         On ten GP asi pochází z Egypta. A tam byli vždy takoví poločmoudi, ne zcela bílí. Kdoví jestli ne napůl ufoni. Protože doposud nikdo nedokázal vysvětlit, kde se tam vzala zničeho nic tak extrémně duchovně a technicky vyspělá rasa, když zbytek lidstva ještě lozil po stromech.

        • proud napsal:

         No,ne :-)))).Prijde ti onech 13 prastarejch rodovejch linii jako polocmoudi? :-)))).Ti tam sice byli podle historie taky ale vsechno to bylo trosku jinak,ne podle historie,ale podle pravejch dejin :-)

        • proud napsal:

         Ja to vidim celkem proste,kdyz si uvedomim "zpetnou analizou"co se delo a deje,co bylo a je k tomu celosvetove potreba atd. vyjde mi takova kreativita jeste k obrovskem odbornejm a duchovnim znalostem,kterou u jinejch nez bilejch proste nenajdes,protoze tam neni.A i u bilejch je to hodny genialniho ducha,zrejme nejen jednoho......

      • Petr napsal:

       Nepritel ? Vzdyt my sami sobe jsme nejvetsi nepratele.

      • jan nowak napsal:

       Bílý newládnou - wládnou zelený : žabí kože Zde !
       a we wes-miru REPTILIANI..
       Jó proude , komu se nelení , tomu se zelení : ))

       ps : pozdrawuj Haarpíka

      • er napsal:

       Duchovně je ten parazit hluboko pod zemí, ne na nejvyšší úrovni, nechápeš nic... To je temný duch nápodoby skutečnosti, kterého uctívají např. i židi.

       • proud napsal:

        To by si hodne protirecilo,zamysli se nad tim,copak by blbec dokazal tahnout svet tisice let a okradat v nem vsechny? Navic jeste prave takovym zpusobem jakym to dela? Blbec prijde a sebere vsechno,jen jednou,protoze udela takovou pohromu ze uz nema priste kde krast,ten "nehospodari"......Kdezto tohle je jina,to ani zidi nedokazou,proto jsou taky jen otroci co vsechno sebrat nesmej.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  NASTOLENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU?
  Podstata řešení problému potřebné změny mocenské organizace spravující svět může být jednoduchá.
  K nastolení Nového světového řádu, který umožní řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva, je možné využít např. osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Jak známo tak státy sdružené ve federaci si mohou zachovat kulturní a morální zvyklosti a hodnoty svých národů.
  Uskutečnit spojení všech států světa v jedné globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to. Jedno možné řešení tohoto globálního problému popisuje článek: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html
  K dané problematice se dále vztahuje článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

 3. benmil napsal:

  Imámové nic nevyřvávají. Chlápek, který vyřvává, se jmenuje muezin. Něco jako kostelník, čili šámes.

 4. Drak napsal:

  Máš pravdu Ladislave, ale oni nám to nedovolí. Ať už je to kdo chce, kdo tu s námi orá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!