Občanská protivládní demonstrace – BOHOUŠI ODEJDI! – 27.5.2017

Demonstrace1

Pořadatelé:

https://www.facebook.com/chytra.zdenek

https://www.facebook.com/hrubymichal

https://www.facebook.com/europefreedom

https://www.facebook.com/vitejte.v.realite/

 

 
68 Komentářů k Občanská protivládní demonstrace – BOHOUŠI ODEJDI! – 27.5.2017

 1. weissbach napsal:

  Program je dobrý.

  • petr napsal:

   A teď se zkuste ještě zamyslet, jaký to celé má smysl půl roku před volbami. CHytrý jste na to dost abyste si to dal do souvislostí, komu to prospěje atd.

  • WIKINGER Petr napsal:

   JE VEOBECNĚ ZNÁMO,ŽE ČSSD LŽE UŽ VE SVÉM NÁZVU KDY SE VZPÍRÁ POŽADAVKU OBCANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ

   která jako první bod svého DESATERA VOLIČE požaduje do prvního článku Ústavy tam záměrně chybějící jedno slovo tj.SOCIÁLNÍ STÁT.
   Pry to dokonce dali zcenzurovat svým ministerstvem cenzury i na tomto webu a možná to udelaji znovu.

   CO VLASTNĚ ZMIZELO SE POKUSíM REKONSTRUOVAT ZNOVU.

   Cilem OSV a jeho aktivistů je inicializovaT VYBUDOVÁNÍ STÁTU ZALOŽENÉM NA PROSAZOVÁNÍ PRÁV OBČANŮ,ROZVOJI JEJICH VZDĚLANOSTI I OSOBNÍ ODPOVĚDNOSTI.

   Stát,ktrerý bude usnadnovat tvořivým,pracovitým a podnikavým lidem jejich práci a tím umožní všem občanům plnohodnotně prožit život v jistotě základních životních potřeb,bezpeči,spraverdlnosti,zajištění ve stáři,mateřstvi,nemoci i při hmotné nouzi.

   TO UMOŽNÍ PODLE NAŠEHO NÁZORU POUZE SOCIÁLNÍ STÁT.
   U sousedů,kteři to v Základním zákoně mají tento stát umožnil vznik mohutné Střední vrstvy což naši občané sice vidi na př ve vysokých platech,ale domnívají se že za takového něco bojovat nemusi a že to odkudsi přijde samo a kdosi neznémý jim to zajistí.

   K TOMUTO OMYLU JSOU VEDENI KVALIFIKOVANÝMI NIČEMY Z REŽIMNÍHO TISKU,KTEŘI JIM ODMÍTAJÍ SDĚLIT POUČKU ZDEJŠIHO LIDOVÉHO KOMENTÁTORA PANA SASINA.

   Dnešní tzv.demokracie už název má.Jedná se o pokus diktatury menšiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pak je mediální oblbování.

   Ve vizi budoucnosti OSV bude muset stát sloužit občanům voličům a ne vrstvám banksterů, přiživníků jen sedících v
   Parlamentu,kteři nebyli PROKAZATELNĚ schopni ani za čtvrt století zajistit obyčejný jeden použitelný ZÁKON O OBECNÉM REFERENDU.

   NE NADARMO TATO POLITICKÁ TŘIDA DOSTALA NÁZEV ŠMEJDI A POKUD TO NEVÍTE CHYSTÁ SE NÁM ZNOVU VOLBAMI UKRÁST NAŠE HLASY A TEDY I NAŠI MOC OBČANŮ

   Samozřejme to co je zde napsáno bylo před zcenzurováním více moderátní,ale naši aktivisté z OSV trvali na trochu ostřejšim znění,které prý odpovídá lépe skutečnosti.
   Zdejši lidoví komentátoři MAJI PŘILEŽITOST i tady napsat proč s prvním bodem DESATERA VOLIČE nesouhlasi a zdůvodnit to po svém.
   Zbytečné je psát,že na tento stát nejsou peníze protože v bunkrech ČNB leži 2 000 000 000 000 penez,,které by mohly
   posloužit nejen Sociálnímu stát,ale i STŘEDNÍ TŘIDĚ K BEZÚROČNÝM PUJČKÁM dřive než tu galaktickou sumu naši banksteři zašmelí. .

   • WIKINGER Petr napsal:

    ŽIJEME VE SVĚTE,KDE JDE O PENÍZE.DŽOPŮV PROJEKT BUDOVÁNÍ SILY PROTI SILE MEZI JINÝM PÍŠE.

    Je třeba se dostat na úroven myšlení Šmejdů,kteři nejen záměrně vyrábí vadné zákony,ale kradouu vše kde se domnívají,že neexistují zákony,které by je dostaly před kádiho,kde by mohli prokázat zpupně,že vykrádání kapes jejich spoluobčanů je pro mé voliče v počtu 8 395 132 dušiček velice výhodné.Dejme jim k tomu přiležitost,nebot prý porušováním zákona 6/1993Sb v §2 odstavec 1 dosáhli vylupováním našich kapes galaktické sumy ČNB zabunkrovaných 2 000 000 000 000 a ani financministr na ně nemá prý proto,aby se řidil heslem ANO BUDE mi LÍP a dal se za potlesku davu zznovu za koblihu zvolit..

    http://www.novarepublika.cz/2017/04/po-intervencich-je-treba-zuctovat-s.html#more

    • Sasin napsal:

     Domnívám se že pojmenování „střední třída“ je účelové. Jedná se o skupiny lidí, kterým bylo dovoleno si vzít ze společného větší množství bankocetlí než je tradičně pytlíkováno spodině společnosti, která drží kult u RA alespoň při živoření na dobu, gdy se opět budou hledat zbytky národa. A nemějte přehnané představy o nějaké vyšší hodnotě, páč se jedná ve skutečnosti o lidi, co mají potřebu podvědomě držet spodinu dostatečně při zemi aby to panstvo neobtěžovalo. Jiný smysl nemá. Díky této skupině tzv. střední třídy, dostává panstvo ty nejpytomější a nejneuvěřitelnější nápady, páč si přiznejme, že panstvo bylo a je nejubožejší skupinka lokajů vynášející nočníky parchantům zharpagondechajcké federace. Proč to tak vypadá? Tzv střední třída, odpoutaná od výrobních procesů, soustředěná u pomocných ovládacích páček už nedokáže smysluplně ani skloubyt udržitelnost svého vlastního jakoby statutu. I ona skupina už cítí, že je pro spodinu národa zbytečná a nefunkční. Táhne prostě s vrchností a den ode dne si to více uvědomuje. Není to ani tak vina střední třídy, která se rekrutuje spíše kolem svých ambicí, ega a platonických pocitů vyšší užitečnosti jakési pomyslné společnosti, která jakoby táhne za jeden provaz. Přechod střední třídy do spodiny si lze vyložit i tak, že se jim zajídá posluha u panstva a postupně začínají táhnout za konec provazu za který táhne národ. Dalo by se říci, přirozené. Nevyhánějme je. Neukecávejme je, že patří někam do středu lana. Nechme je už konečně taky táhnout. Muheeeeeee

     • proud napsal:

      Na tom zatracene neco je!

      • proud napsal:

       Ovsem to uz bysme polemizovali o uzitecnym idiotismu a jeho deleni kdo je vetsi a kdo mensi,ac si mysli opak.A ze v ty „stredni tride“ tech idiotu panecku je,i v dobry vire,uz tradicne!!

     • WIKINGER Petr napsal:

      V TOMTO OKAMŽIKU SI AKTIVISTÉ OSV PŘEDSTAVUJI TZV.STŘEDNÍ TŘIDU JAKO PRÁZDNOU MNOŽINU

      která prozatim v ČR neexistuje.
      Správný je pohled,aby splečně s námi občany voliči začali ve vlastním zájmu něco dělat Střední třida, než se je korporátní fašistické oligarchii podaři obrat o všechny peníze,které jak si mylně předtavuji jim nebudou vadnými zákony polit.třidy Šmejdů odebrány.

      PROTO NAVRHUJI,ABY JSME SE POKUSILI SOUSTŘEDIT NA PRAKTICKÉ NÁVRHY JAK DÁL.

      To je.
      Jak jit k volbám,ale NEDAT SI TAM UKRÁST HLAS A TEDY I NAŠI MOC.Jsou tu na př návrhy dát se zaregistrovat ale odevzdat jen PRÁZDNOU obálku tedy NEPLATNÝ HLAS.
      Dalši návrhy jsou očekávány.
      Rovněž by bylo zajímavé pokusit se zorganizovat dopravu banksteré před soud .
      Měli bychom se soustředit jak se dostat na naše peníze,které jsou rabovány z našich podílů v rozpočtu.. ATP.
      Vždyt nemáme peníze ani na to uživit slovy JEDNOHO admina a PŘESTO NIKDO z nás nechce požadovat zákon jimž si zajistíme peníze nejen na jeden,ale MNOHO dalšich kvalitních webů Z NAŠICH peněz,které jsou vykrádany budižkničemy Z ROZPOČTU.
      To by byly správné návrhy,alespon podle úvah,které jakoby stále nebyly nikde vidět.

 2. proud napsal:

  Ne,je slabej,vypsali jen zlomek! Nicmene uzijte si ty „ne“ ;-)

 3. geronimoh napsal:

  Nevím, o co jde, nemám Facebook, spíš mně udivuje, že lidé ještě věří na to, že demonstrace něco vyřeší. Před lety ve Španělsku protestovaly statisíce lidí snad 3/4 roku a nedosáhli vůbec ničeho, krom sprchy vodním dělem zdarma.
  Indie se osvobodila Aktivním nenásilím
  Češi za Rakouska-Uherska praktikovali Pasívní Rezistenci
  Společným znakem je nekolaborování se systémem, nebo ještě lépe odmítnutí ho, podle mně jediné řešení. Demonstrace je k ničemu, teda až na to, že tam někdo nasbírá populistické body

  • Paul Durham napsal:

   stačí hlasovat peněženkou – a taky se to děje , ovšem po česku

  • petr napsal:

   Indie se osvobodila protože to Rotschildi, respektive GP dovolil. Jinak by si ani nevrzli. Prostě potřebovali oslabit bývalé koloniální mocnosti jako Británie aby tyto „osvobozené“ země ihned dostaly loutkovou vládu USA.

   • geronimoh napsal:

    no to je možné, ale princip zafungoval, a hlavně bez násilí. Prostě to funguje a je to v podstatě to samé jak Pasivní Rezistence vyzkoušená u nás za Rakouska-Uherska. Zeitgeist také pro dnešní dobu uvádí, že jediné na co by elity slyšely, je přestat nakupovat, nebo přestat chodit do práce. Bojem je jen posílíš, jakýmikoliv volbami je jen posílíš, protože hraješ jejich hru ( a tu nemůžeš vyhrát )

    • proud napsal:

     Presny,jen mi prijde a je to smutny,ze v dnesni dobe kdy jde pri trose snahy a dobry vule leccos dohledat(jeste to porad jde),tolik lidi tape a neumi si predstavit dusledky toho ci onoho jednani……najit si to skutecne funkcni,nejucinnejsi,pritom nejmin nebezpecny.Nemluve o technikach co dokazou kazdymu zivot zmenit podle jeho prani,jeste mu pomuzou „se najit“.

     • geronimoh napsal:

      proud :

      no je škoda, že když čteš něco o společnosti před tisíci let, tak to pasuje i na dnešní společnost. Žádný vývoj, žádný posun. A ještě si neodpustím jeden citát :

      Lidstvo nepotřebuje veřejné služebníky,
      misionáře a jim podobné.
      Lidstvo potřebuje víc rozumu.

      ( Osho )

      • proud napsal:

       To sedi,jen je otazka,ze kdyz bude mit vic rozumu,nebo i nekonecne mnoho,k cemu ho bude pouzivat…..protoze rozum jde az za duchem…..

    • Petr napsal:

     Rikate ze Indi to vyhrali bez nasili? Mozna nejakou nezavislost. Ale to co tam vladne nyni neni pro mne viteztvi. Myslite ze se maji lip jak za anglicanu, nebo ze jejich volnost je vetsi? Ono v dnesni dobe nevladnou vlady, ale velke nadnarodni spolecnosti. Tak ze to bylo take phyrhovo viteztvi. Ja Vam rucim za to ze bez krvave valky se v dnesni dobe nevyresi nic. Ne ze bych si ji pral, nebo byl jeji fanda, ale jen se podivejte co se deje. Myslite ze dnesni mocni jen tak vse odevzdaji ? Myslite ze to nase stado se zvedne k nejakemu pasivnimu odporu? Vzdyt to stado jehoz jsme clenove je pasivni uz ted.

     • geronimoh napsal:

      Petr : nic netrvá věčně, vše vytváří lidé, a jestli myslíš, že se měli líp za Britů, tak pardon, asi o tom moc nevíš, jak je nechali hladovět, nebo do nich stříleli ( toto například něco málo o Bengálsku : http://extrastory.cz/bengalskym-hladomorum-a-milionum-mrtvych-se-churchill-jen-cynicky-smal.html )

      • Petr napsal:

       Mate pravdu, ja to myslel v globalu. Chudi zustali chudymi, kasty kastami. A to ze je Briti pustili pripisuji dobe. Pokud mate otroky, Jste za ne zodpovedny. Pokud je vykopnete, oni jsou zodpovedni sami za sebe a pro Vas budou pracovat jeste vic, proto ze se musi starat. Dnesni stav Indie je vse jen ne taky jak si predstavovali te pasivni revoluce. Je pekne ze Jste mne poslal na odkaz, ale porad mi nikdo nevysvetlil jak chcete vyhrat pasivnosti. Ja take neverim v nejake revoluce, proto tvrdim ze vse muze zmenit jen valka, kdy lide padnou na hubu. Mezinarodni situace zacina zapachat cim dal tim vic ( pokud to na nas nehraji dobry policajt – spatny policajt), takze nas neceka nic dobreho. Zvlaste v dobe kdy se zapadakum neda verit ani pozdrav.
       Navic ta indicka pasivnost, nebyla ani tak pasivni. Mam dojem ze se tam pochodovalo v ulicich akorad se Indove nechali strilet aniz by pouzili nasili.

       • proud napsal:

        Ona v tomhle pripade je ta pasivita vlastne „aktivni odpor“,akorat beze zbrane :-).Protoze pasivita jako takova je smrt at se na to divas odkud chces.

        • Petr napsal:

         Ono, pasivitou bojovat je krasny boj. Pivicko, televizka. Kdysi jsem myslel ze dam lidi dohromady a oni pujdou se mnou se hadat z politikama. Zustali jsme sami. Lide jen placali – ze pokud vyhrajes tak to zkusim s take.Ja dosahl sveho, ale lide misto aby otravovali vladni se zerou mezi sebou. Ja si jen prestal namlouvat ze ovce se daji do pohybu. Ale jako pasivni bojovnici jsou vynikajici – pro vladni.

        • geronimoh napsal:

         no to se pleteš, ta pasívní rezistence, a nebo dokonce odmítnutí systému je sakra záhul, do dokáže málokdo. Jen ti co mají silnou vůli a to je víc, jak fyzická síla. Televizka ti nepojede, protože nebudeš platit elektřinu a pivečko pokud si ho sám uvaříš, nebo ti ho uvaří nějaký spolubojovník

        • geronimoh napsal:

         ale chápu, každý kdo má našetřený nějaký papírky, se o ně bojí a proto ten systém bude podporovat až do hořkého konce, jinak ty papírky hned ztratí jakoukoliv hodnotu a k jídlu to taky není

       • proud napsal:

        A jen tak mezi nami,kdo by si myslel ze kdyz vyhraje obcanskou neposlusnosti,ze muze usnout na vavrinech,hodne by se spletl,protoze ta je jenom zacatkem!

        • proud napsal:

         Kdo vi,mozna to se stalo v ty Indii,nevim,nemam o Indii vubec zadnej prehled,tak soudim jen podle toho co si o ni rikate vy dva.Jelikoz a protoze me Indie prilis nezajima dokud nemam zametyno pred vlastnim prahem……

        • geronimoh napsal:

         no přesně tak, nelze usnout na vavřínech :)

        • Petr napsal:

         Proude, 99% lidi na tech vavrinech stale spi. Ty vavriny nevybojovali oni – my, ale predci.

       • geronimoh napsal:

        Zjednodušeně řečeno – odmítnutí systému – tedy lidé by ho museli přestat podporovat, čímž by dopadl jak elektrospotřebič na baterky, kterému dojdou baterky. Odmítnutí systému – nepracovat pro něj, nepoužívat peníze, nedodržovat jeho zákony, úplně ho odmítnout. Vše bez násilí. Těch pár nahoře má moc jen proto, že jim ji dáváme

        • geronimoh napsal:

         Co je to aktivní nenásilí: L. N. Tolstoj : https://www.youtube.com/watch?v=Y_9bFHf5qqk

         Co je to aktivní nenásilí: M. Gándhí : https://vimeo.com/180932090

        • Petr napsal:

         Geromi, system muzete odmitat jak chcete, stejne nedosahnete vysledku. Oni maji vse,my nic. Oni vam nic zadarmo nedaji. Nas je sice hodne, ale spime na vavrinech a vpripade ze se probudime rozdame si to mezi sebou. Nejake dani se do hromady nam bohuzel nehrozi. Myslim ze i Ghandi by se ve vyspelem kap. svete stal tvrdy realista a misto vedeni nenasilne revoluce sel na pivo.

        • geronimoh napsal:

         pak jsme ovšem, Petře, hloupější, než Indové v Gándhího době, a nic jiného, než to co máme – že jsme vydaní na milost a nemilost elitám, si nezasloužíme

         PS : a to jsem už říkal, že jsem pesimista ? :)

        • proud napsal:

         Nerikal a nejsi:-)))))))))))))))))))),to bys tady totiz nebyl…vsichni co tu jsme ,prinejmensim doufame :-)

        • geronimoh napsal:

         dobrá, tak doufající pesimista :)

         Nejdřív tě budou ignorovat.
         Pak se ti budou smát.
         Pak proti tobě budou bojovat.
         Potom zvítězíš

         Gándhí

        • proud napsal:

         Nevim,ale moje zkusenost je ze te maji za blazna a smejou se,ale pak najednou stoupas ve vaznosti,cim to je,nevim,mozna ze kdyz jsou pak sami doma a v klidu premejslej,tak prehodnotej?…..Tezko rict,ale vypada to tak,kolikrat se pak pri nahodnym setkani ptaji na veci ze se nestacim divit kde je nabrali,tak najednou,coz znamena ze se zacli zajimat ;-),a o tom to je:-).

        • geronimoh napsal:

         Ty ale myslíš spoluobčany, on měl asi na mysli kolonizátory ( Brity ), což v našem případě by jsme mohli označovat jako elity, globalisty, či GP.
         Občas mně někdo mile překvapí, že dojde také k jistému stupni prozření ….vesmíružel současně někdo jiný, kdo předtím trochu prozřel se stane opět zaslepeným

        • geronimoh napsal:

         Když už tu byla řeč o tom, jestli je možné v našich podmínkách dosáhnout toho co Gándhí kdysi, tak dám ještě jeden jeho citát :

         Nemám ani nejmenší pochybnost o tom,
         že každý muž či žena dosáhne to co já,
         když vynaloží stejné úsilí a bude kultivovat
         stejnou naději a víru

         Gándhí

         ( ovšem on vynaložil opravdu velké úsilí a odseděl si roky v kriminále, žádné pivečko u televize, jak tu padlo )

        • Petr napsal:

         Jak chcete odmitnout pracovat pro system? V momente ze zacnete byt nebezpecny tak Vas zlkviduji. Navic lide Vas odsoudi jako darmozrouta. Navic ti vladni se Vam vysmeji, kdo vlastni urodnou pudu ? Ti kterym se stavime. V pripade ze my budeme chcipat hlady oni nam to budou jen prat. Vzdy si najdou tech par otroku, kteri jim budou slouzit. Takze jestli se neco neudela nasilim, nezmeni se nic. My budeme bojovat pasivitou, oni nas zapleveli ruznyma vericima fanatikama. Ja tvrdim pokud se lide vyspeleho,nedaji dohromady, muzou se rozloucit z nejakym zivotnim standartem, nebo lepsi spolecnosti.

     • proud napsal:

      Ale ke krvavymu se zvedne……..jsi chtel rict?……

      • Petr napsal:

       Ale, panove (Proude a Geromy.), pral bych Vam at mate pravdu. Ale jak se rika – co bolo to bolo. Ted je svet uplne jiny nez pred sto lety. Ze svetem se mneni take lide. Ten krat meli lide uplne jine podminky k zivotu. Ted jsme rozezrani materialiste. Teda vetsina znas. Bohuzel zazraky se nedeji.

       • Petr napsal:

        Oprava- Geronimoh.

        • Petr napsal:

         Geronimoh, odkazy jsou jen odkazy. Muzou se nam libit, muzeme s nima souhlasit. Potom prijde tvrda realita a zjistite ze v realu je to tvrda utopie. Ovsem kazda snaha o zmnenu systemu je dobra pokud je vedena solidnima a schopnyma lidma( ne vseho schopnyma).

       • geronimoh napsal:

        No, Petře, a já bych řekl, že v politice je to stále stejné už tisíce let a myšlení lidí se taky nikam neposunulo, určitě ne k lepšímu. Ani Gándhí by nic nedokázal sám, ani já, ani proud, nikdo to sám nedokáže. Ani elity sami nic nedokáží. Svět se skládá z lidí jako ty a já, a pokud chceš vidět nějakou změnu, tak se jí musíš stát ty

        • Petr napsal:

         Ano mysleni lidi se meni k horsimu. A ja porad nevidim nejaky zlom k dobremu. Proto tvrdim ze lidstvo musi projit nejakou sokovou terapii. Patri to pravdepodobne ke kolobehu sveta. Lidsvo se asi dostane na uroven sebezniceni a pak se zase zacina od znovu. Pozatim-nastesti priroda se vzdy zbrkala. Tak se jelo znova.

        • proud napsal:

         Obecne se da tvrdit,ze lidi nemeli driv informace a dostup k nim,ale jak rikas,za poslednich 100 let se hodne zmenilo………bych taky povedel jeste pred par lety,dnes to musim opravit.Lidi ty informace meli,i ty znalosti,mozna dokonce jeste vetsi a lepsi,presto neni videt,ze by se meli lip,otazkou tedy je cim to bylo? Mozna tim,ze si je navzajem nedali,jako to delaji elity nam? Anebo se meli lip,dokazali to a nam se to taji,ale smetlo je neco jinyho nez oni sami? Tady narazime na bariery tajeni poznatku vedy a vedcu a manipulaci s dejinama,coz jde spolu ruku v ruce.A co s tim? Nejaky revoluce a chtry jedinci coby vudci nepomuzou(blbu je stale o mnoho vic),tady pomuze jen kdyz sice jedinec,ale kazdej,nebo vetsina,zacne nejdriv sam sebou,jina nadeje neni.Stada ani ovcani neudelaji krome sem tam bordelu pod nejakym pozdejc sesazenym a pomluvenym,nebo popravenym,vubec nic!!!

        • proud napsal:

         Ale nezda se mi ze by se mysleni menilo k horsimu a nenastaval nejakej zlom,naopak se mi zda ze se to zrychluje a lepsi,jen to pri beznym pohledu porad trva strasne dlouho……Ono je to svym zpusobem tak trochu komicky,ty nase pohledy,pamatuju jeste „nedavno“ jak nad nama starousci lomili rukama ze neco takovyho za nich nebylo,jak bejvali lepsi,uctivejsi,chytrejsi a pracovitejsi…………rok se s rokem sesel a lomime rukama my:-))))))))))))))))),takze bych nad dnesnima mladejma klacek rozhodne nelamal,ale makal na nich :-)

        • Petr napsal:

         Ono to je taky nepsany zakon – to ja v tvych rokach uz……. :) Ale berte to tak ze kazda generace ma trochu jine mysleni, diky vyvoji. Muj fotr byl rozezranejsi nez dedek ja vic nez fotr muj syn vic nez ja. Moje generace nezazila co je hlad a nedostatek. At nadavame na komouse jak chceme nevidel jsem tam hladoveho cloveka. do devadesatych let sla zivotni uroven na horu. Nepotrebovali jsme bojovat o nejake preziti. ztratili jsme pud sebezachovy. Zleniveli jsme. Prestali jsme vnimat nebezpeci a ted na to doplacime.
         Da se rici ze dnesni mladi nejsou pripraveni do zivota. Ja nevim jake je procento sebevrazd mladych u Vas. Ale vim ze u nas se behem tri roku zabili tri spoluzaci syna. Jeden se zabil v aute- sral na zivot a dva sebevrazda. A to tu neni nijak vyjimecne.
         Mozna je to jen muj dojem. Ale pripada mi ze lide jsou vic sobecti. Proste cim vetsi dluh tim vic musim myslet na sebe, zachovavat prijem a to i za cenu ze ojebavam blizniho sveho. Proto to horsi mysleni. A ja osobne neznam cloveka ktery tu neni zadluzeny. A z takyma lidma toho moc nevybojujeme. Nebude, ani pasivni odpor, ani revoluce. Lotos budou volby i u Vas i u nas. Zvoleni budou opet stari znami. Ale na mezinarodni scene se priostruje.

        • proud napsal:

         To je Peto vsechno sporny a hodny podrobnyho rozebrani s argumentaci a ruznejma pohledama na coz nemam chut a koneckoncu ani hlubsi znalosti,sebevrazdy byly i za komancu,treba muj spoluzak,vybornej kluk,ale mel to nejak v zivote „slozity“ a sam svym jeste ne dost rozvinutym rozumem to holt nepobral a vyresil to jak to vyresil.Kdyby se stavil,mohl tu bejt porad,ale jsou veci ktery se holt „ven“ netahaji.Socik nebyl spatnej,ale do dobryho mel taky daleko,co je horsi je ze tohle co je tu dneska ma jen k lepsimu jeste dal,o dobrym uz ani nemluve.Od 89 se jde jenom zpatky! A na mlady generaci se podepisujeme destruktivne my a svadime to na ni………

        • proud napsal:

         Nakonec,o tom se snad ani neni potreba dohadovat,mame vsichni jen to co dopoustime,z jakyho duvodu je jedno,beztak jich je naprosta vetsina jen vymluvama!Reseni je prosty,doplnit si znalosti,zamakat na sobe a zacit bejt aktivni,v tu ranu by se „dely veci“.

 4. .lak napsal:

  Ze Zvědavce
  dnes 0:45
  Písnička k thematu
  Reagovat ›
  Andrew Siddur 77.?.?.?
  Orlík: https://www.youtube.com/watch?v=SroW9vnGGmw Rok 1991. Vše se vyplnilo. Volání o pomoc se řeší cenzurou, vyhazovy z práce, a brzy osmanskou armádou robokopů z okolních Chalífátů (např. z Německa), která xenofobním Čechům přijede na bratrskou pomoc.
  357343
  http://www.zvedavec.org/nazory-7265.htm

 5. proud napsal:

  „……a brzy osmanskou armádou robokopů z okolních Chalífátů (např. z Německa), která xenofobním Čechům přijede na bratrskou pomoc.“……..to by si meli uvedomit vsichni ti „chytraci“ co jecej po ozbrojeny „revoluci“ s prakama proti kulometum a maj za to ze by tech par lidicek co ani ten prak do ruky vzit neumi neco vyresilo…..

  • proud napsal:

   …..i kdyz…..vlastne vyresilo,pomohlo by to konecne vyresit „ceskou otazku“,takze vlastne po revoluci jecej vlastizradci,jen jsou hozeny na jinou stranu nez ti „vladni“.

   • Lionel napsal:

    Taky dobré. Podle vás člověk, co je ochotný bojovat za svou vlast a položit za ni i život, je vlastizrádce? Jestli ano, tak jste skutečně neskutečná zrůda a nemáte v tomhle státě co dělat.

    • proud napsal:

     Bojovat neznamena pachat sebevrazdu,ale bojuje se proto,aby se neceho dosahlo,nikoli vlastniho odstrelu,priteli.Takze ano,jsem pro „boj“,ale maximalne setrnej a jeste maximalneji ucinnej!!! Ale pro sebevrazdu,aby se o me treba jednou ucilo ve skole opravdu nejsem!!! To necham blbum tvyho typu,co nechapou o cem tocim :-)

     • Jan Křemelík napsal:

      Ty netočíš, spíš tlačíš. Pitomečci, jako ty, jsou všem dobře známí, zdrhnou při první známce nebezpečí. Opravdu si ty pako myslíš, že život otroka je život? Jestli ano, tak máš IQ tak maximálně skleničky vody a to ještě studené. Oni totiž jsou lidé jako ty, co zdrhají z boje a skrývají se v dírách a pak jsou ti, kteří se neohnou, věří ve vítězství a proto také zvítězí. U Thermopyl také vojáci neutekli, Král Přemysl Otakar také neutekl, a už vůbec ne hrdinní ČS legionáři. Takže víš co, zalez si pod deku, zacpi si uši a nech starosti o boj lidem, kterým záleží na vlasti a rodinách tak, že za ně budou bojovat až do konce.

      • proud napsal:

       Dej se do toho,geroji,jsou vas plny hrbitovy a jeste budou!Od Otakara se totiz docela dost zmenilo,takze blbecek jsi tu Kremeliku akorat ty sam a jeste to vyrvavas verejne :-))))))))))))))).Moc rad bych videl kolik by vas hrdinu vytahlo dneska srdnate do boje kdyz nejste ani schopny se ve vetsim mnozstvi verejne bez rizika sejit a klidne rict co je spatne a co byste radi zmenili,bez opicaren,skandovani a provokaci :-)))).Sejde se vas dvacet,udelate bordel ze se za vas zbytek naroda stydi,mili „bojovnici“ a srdnate ,hrde se rozjedete do domovu za vydatny podpory systemu po bufetech a hospodach :-))))))))))))

      • proud napsal:

       Prave ti kterejm zalezi na vlasti a rodinach si je jen tak pro nejaky „hrdinstvi“ vymlatit zbytecne nenechaji,troubo,ti pouzivaj hlavu a prijdou na to ze to jde jinak a mnohem lip:-)

      • proud napsal:

       A mimochodem,kolik jsi vlastne v zivote zabil byt jen zvirat,natoz lidi,kdyz jsi takovej „machr“? ……..Ono se to krasne hraje na hrdinu,nez k tomu skutecne dojde,pocitam ze si to ani neumis predstavit.Byls aspon na venkovsky zabijacce a aspon jsi se v realu tomu praseti podival do oci kdyz ji koupilo?O cloveku ani nemluve….

 6. petr napsal:

  Který idiot to vymyslel?
  Co je to za lidi kteří to organizují?
  Tohle vypadá jak utajená předvolební kampaň Babiše a Kalouska.
  Když odejde Bohuš, tak politiku kompletně ovládnou bývalí estébáci, oligarchové Babišové, Bakalové, Kellnerové, Dienstbierové, klan Šabatových, klan Bursíko-Jaujau-Jacques, Kradlousek a spol.

  Pak budete prstíčkem hrabat a s láskou vzpomínat na toho blba Bohuše a ČSSD která jako jediná ještě trochu vzdoruje korporátnímu fašizmu v podání českých estébáků kteří ovládají naši ekonomiku.

  Tenhle národ je tak politicky dementní že to v celé Evropě nemá obdoby. A má takovou vládu, jakou si zaslouží.

  • lukaš napsal:

   Petr.
   Stačí,že si Bohouš sám kope hrob,ani nebude potřebovat,aby ho do něj někdo strčil.To mne také říká,že Babiš je ještě horší než Kalousek,to spojení bude jen účelové,ale jen ovládnout politickou a ekonomickou scénu.

  • proud napsal:

   Jo,no,to nikdy neni o jednom hovadu,ale vzdycky jich je minimalne cela klika co si hraje do ruky ! Zase na druhou stranu ono je dobre dat verejne vedet o tom ze je neco spatne a co,klidne i poradne nahlas,ale tvrdim,ze zalezi hodne na tom JAKYM ZPUSOBEM se to da vedet!!! Vetsinou co si tak vsimam se sejdou lidi a v dobry vire jak „jim“ to nandaj,nadelaj vic skody nez uzitku sobe i ostatnim,protoze nevedi JAK ! Nez by budovali dobrej a funkcni egregor do kteryho by se radi zapojovali ostatni z domovu,delaj jen bordel,skandujou a vysilaj Universu svy NE,ktery Universum, vubec nezna a tudiz funguje jako ANO……atd.Takze se chodej jen vyrvat a vyhecovat,udelat policajtum cviceni…….

   • petr napsal:

    Hele, myslíš že kdyby se to formulovalo pozitivisticky, třeba pro českou společnost, pro poctivou politiku, prot tradiční kulturu, tak že by to mělo nějaký okamžitý účinek?
    Že by třeba na demonstraci přišli konečně nějací lidi kromě těch aktivistů?
    Já se obávám že na blboně s vymytým mozkem nezabere nic, jen hlad a válka, pak je ale už pozdě.
    Vesmír na to slyší, ale blboň ne.

    Podle mě by ty pozitivní gandhiovské vesmírné postupy měly efekt až by takto postupovalo 20% populace. Což se mi zdá skoro nemožné.

    Zvlášť v českém národě, který několikrát už málem vyhynul a taky zapomněl svůj jazyk. A v krizových obdobích místo aby se vzpamatoval, tak se tu všichni hladově rvali o poslední ohlodanou kost.

   • proud napsal:

    Nj,to bylo „nedavno“ a je to ted.A proto se tu slejzame,abysme se nejak dohodli na tom,ze to vime a ze to chce zmeny a prisli na to jaky a jak je dostat mezi lidi,ne? :-).Chce to urcit nejaky zebricky hodnot a jejich poradi s prihlidnutim k nasemu „naturalu“ atd.Na druhy strane se zamejslim jak je to s nasima dejinama a nakolik nas ovlivnilo a ovlivnuje jejich zatajeni a nahrazeni jinejma.Posledni dobou uz pochybuju i o Husovi,Zizkovi,Komenskym a podobne,treba o Karlu IV uz leccos prosaklo,ze to nebyl az takovej geroj,stejne tak ten tolik svatej Vaclav atd……..protoze by bylo s podivem ze by nam zmenili vsechno a na tyhle by ani nesahli……Jenze kde tu zarucene pravou historii vzit,ze ano….mozna v knihovnach Vatikanu,co ho vsichni fanaticky verici tak milujou,prestoze znicil na co se podival,vcetne jich samejch.

    • petr napsal:

     Tak Žižka byl masový vrah a psychopat, Hus byl lempl a užitečný idiot. Karel IV byl super. Komenský byl super, dokud ho nepozvali zednáři do anglie a tam ho rádně nezmasírovali, takže pak psal podle nich. Jde o to dílko, které se tuším ani neučí ve školách: Via lucis

 7. proud napsal:

  „Ir Mark Boyle se snaží žít bez jakéhokoli příjmu, bankovního konta a útrat. Mimo jiného uvádí: Měl jsem skvělé místo v čele velké firmy produkující organické potraviny; měl jsem vlastní jachtu v přístavu. Kdybych si tehdy nekoupil video s názvem Gándhí, žil bych tak dodnes. Místo toho jsem za posledních patnáct měsíců nic nedostal ani neutratil. Ten večer jsem si ale něco uvědomil. Ty věci nejsou tak vzájemně nesouvisející, jak jsem si do té doby myslel – mají společnou příčinu. Podle mě to, že už dnes nevidíme přímé dopady našich nákupů na lidi, životní prostředí a zvířata, je tím faktorem, který tyto problémy spojuje. Separace konzumenta a toho, co se konzumuje, je dnes tak obrovská, že si vůbec neuvědomujeme, jakou míru destrukce a utrpení přináší to, co nakupujeme. Jen velmi málo lidí chce ostatním působit utrpení; většina z nás ovšem netuší, že tak činíme. Prostředkem, který umožnil tuto separaci, jsou peníze, zejména ve své globalizované podobě. ..“, http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3230-muz-ktery-zije-bez-penez ,…….a nikde nepotrebuje demonstrovat ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!