Nová kniha: „Ilumináti na cestě ke světovládě“

IluminátiPrávě vychází kniha Pavla Kopeckého „Ilumináti na cestě ke světovládě“. Publicista Pavel Kopecký, který publikuje především v internetovém magazínu Protiproud, přináší vzrušující putování dějinami tajného řádu, který již více než tři století ovlivňuje společenské a politické procesy ve světě. Ve své knize ukazuje, že tajný řád Iluminátů, který byl a není vyloučeno, že dosud stále je avantgardou svobodných zednářů, stojí za většinou světových revolucí i společenských změn ve světě již od 18 století. Velká francouzská revoluce stejně jako vnik Spojených států amerických jsou nerozlučně spjaty právě s vlivem Iluminátů.

S tím souvisí i symbolika Sochy Svobody, stejně jako import komunismu do Ruska z USA, za kterým stáli rovněž iluminátské skupiny. Budeme sledovat fascinující postup těchto zasvěceneckých elit, které postupně získávaly moc v devatenáctém století, aby zcela ovládly politické dění ve století dvacátém. Tajné organizace, jako je Rada pro zahraniční vztahy, bez jejíhož schválení by nebyl zvolen žádný americký prezident, stejně jako projekt Evropské unie, jsou, jak Kopecký dokazuje, rovněž dílem těchto spiklenců, jejichž moc přerůstá i do dnešních časů.

Dozvíme se rovněž o vnitřních konfliktech mezi těmito globalistickými skupinami, které vedly v minulém roce k překvapivým otřesům, jako byl Brexit či zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem. Kniha by neměla chybět v knihovně nikoho, kdo se snaží pochopit současné děje ve světě do hloubky a odmítá uvěřit oficiálním výkladům médií hlavního proudu.

Cena jednoho výtisku je 179 Kč+poštovné (dobírkou 95,-Kč,  v případě platby na účet 50,-Kč).

Knihu objednávejte na emailové adrese friva.friva@gmail.com
58 Komentářů k Nová kniha: „Ilumináti na cestě ke světovládě“

 1. lukaš napsal:

  Dlouho o tu světovládu židé usilují a po rozpadu SSSR,dostali možnost to urychlit.Jen je nutno dodat,všemi prostředky až vraždami.Nikdo to netrestá,až to došlo tak daleko,že se židé nesmí trestat.Takže žádný GP ale pravda musí nastat,někdo tomu říká holokaust a někdo Boží mlýny.

 2. Jarek* napsal:

  Použijte prosím místo hloupého výrazu ilumináti jasného a srozumitelného oslovení jezuité. A v tu ránu to dá vše jasný smysl, význam a vyvstanou veškeré souvislosti v návaznosti na minulost. Na ta hloupá nic neříkající oslovení jako ilumináti, zednáři, sionisté, a nevím jací další všelijací sektáři byli ustaveni jezity, či jimi ovládnuti. Táhne se to dějinami, jako červená nit, které tyto všechny v zákulisí propojuje, koordinuje, řídí. Oni mají svého generála, černého papeže, lucifera. Až uvidím publikaci na toto téma, budu ji brát na zřetel. Do té doby výše popsaným plátkem a jim podobným pohrdat. Jsou to jen umně vypracované lži a zmatky páchající plátky v hlavách nezorientovaných lidí.

 3. runner napsal:

  Jezuité působili jako duchovní otcové, učitelé, vychovatelé, spisovatelé, vědci a misionáři. Právě univerzalita jezuitského řádu je výjimečně přitažlivá. Tento řád dosáhl vynikajících výsledků ve školství, v odborné a vědecké práci, ve výtvarném umění, v hudbě a v literatuře. Během jezuitského působení u nás vyniklo impozantní historické dílo předního literáta Bohuslava Balbína. Tento kněz pracoval také v oboru vlastivědy a zanechal přehled českých dějin: Rozmanitosti z historie Království českého, který obsahuje množství poznatků o historii, právním vývoji, zeměpisných, botanických a zoologických zvláštnostech země. V proslulé Obraně jazyka českého se Balbín zastával českého jazyka a národní svébytnosti.
  V oblasti umělecké literatury zazářil básník Bedřich Bridel, který se podílel na českém překladu Písma svatého, tzv. Bible svatováclavské. Jezuité byli také pokládáni za bezprostřední předchůdce moderní orientalistiky. Patří mezi ně představitelé pražské hebraistické školy, z niž nejvýraznější byl zakladatel filolog František Haselbauer.
  Jezuitům bylo často vytýkáno ničení a zabavování tzv. kacířských knih (libri prohibiti), jak to popisuje ve svém románu Temno Alois Jirásek. Páter Koniáš paradoxně odvedl pozoruhodné dílo tím, že všechny libri prohibiti pečlivě zmapoval v soupisu Klíč kacířské bludy. Stal se tak zakladatelem bibliografie u nás a nechtěně se zasloužil i o to, že se nám tyto knihy po jednom exempláři dochovaly ve zvláštním oddělení jezuitské knihovny.
  Jezuita Ignác Viktorín Raab (1715–1787) patří mezi nejvýznamnější české barokní malíře. Jezuité byli často profesory matematiky a astronomie jako Zikmund Hartmann, Valentin Stansel a Jakub Kresa, nadaný polyglot s vynikajícími znalostmi trigonometrie. Adolf Kajpr (1902–1959) se jako pracovitý jezuitský intelektuál věnoval novinařině. V časopise Katolík reagoval na palčivé otázky doby, byl odsouzen komunistickým režimem a ve vězení zemřel.

  http://www.rodinaonline.cz/article.php?clanek=32

  • Ruda napsal:

   Jste na omylu.Jezuité byli a stále jsou jedni z největších zločinců.Nikdy nemůžeme zapomenout jejich vraždění jim nepohodlných lidí .To přece není možné zapomenout.To by bylo podobné,jako když pobláznění lidé v Plzni oslavují tzv.osvobození Plzně americkou armádou.Před tím ale tzv.spojenečtí vrazi záměrně bombardovali Plzen a okolí s cílem rozbít všeho co nejvíce a také pozabíjet hodně lidí.Proto byl počet obětí PŘÁTELSKÉHO bombardování tak obrovský.

 4. proud napsal:

  Zase budu za rebela,ale ja bych za tim nejaky organizace ani moc nehledal,ty jdou vyhledat,jde se na ne zamerit,proverit strukturu,finance,napln………….nekdy lip,nekdy hur,ale jde to.daji se „zviditelnit“.Spis se inspiruju jednanim „politiku“ co prevlikaj kabaty jen proto,aby mohli dal hrabat,dal zustavat u koryt,chovaji se snad jako spravny stranici? Ani nahodou :-))!Podle me jde o jedince majici moc a finance ktery ruzny organizace jen vyuzivaji,dostali se pres ne nahoru,stacilo zachrastit majetkem a potrebujou je mit na svy strane zase jen jako poskoky.Takze to muze klidne bejt dneska ta,jindy jina,poslouzi ucelu a jde pres palubu,zalozi se jina……..V tom je sila nezavislosti,svobody,flexibility a navenek tezsiho dohledani,vsadim se ze jejich jmena a cokoliv co by je ukazalo ve svetle prislusnosti k GP,neexistuje!Na druhou stranu to jiste nejakej Ferda Mrazek ze sousedstvi urcite nebude:-)).Tyhle lidi kalkulujou na generace a generace dopredu,co delaji dnes muze vypadat sebevrazedne,az cas ukaze jak genialni to bylo……..proto je tezky se jim priblizit,natoz na ne prijit.Ale nic neni nemozny,u vseho a vzdycky je hlavni otazka JAK?!

  • proud napsal:

   A vs otazkou jak se vynoruje okamzite dalsi a dalsi,k cemu nam bude znat jejich jmena ve vztahu k budoucnosti lidstva?K cemu nam bude znat jejich struktury a zpusoby ovladani?Paklize je nechceme nahradit a stat se stejnym smejdem,pak k nicemu! Jedine snad k potrestani a to je vsechno.Proto rikam,pracujme na sobe a na tom co chceme mit a zavadejme to zpusobama jaky mame k disposici,nezdrzujme se hledanim hajzlu,na to bude dost casu,ale nemyslim si ze to pak uz bude dulezity,nezbyde jim nez se pridat,nebo se izolovat,ale uz nbez moci,panez a vlivu,protoze to nejsou tvorove co by meli pratele a zem co se za ne postavi,vladnou financema,vsechno si kupujou,pochopitelne anonymne,od toho je kdysi jejich predkove vymysleli……..

   • proud napsal:

    „Prachy jsou jednou z nejlepsich anonymnich zbrani a bicem vubec……..staci je jen mit a mit jich dost abych si mohl diktovat co chci a dokazal to zaplatit,nebo lip,nechal to s jejich pomoci zaplatit vas.“………..proud :-)))

    • Petr napsal:

     Houby, Trump jich ma spousty a sedi ani neduta. Nechava vladnout Pence, ktery jich ma mnohem min.

     • proud napsal:

      Trump ma ve svetovym meritku akorat tak hovno,jako kdekterej miliardar………..to nam co nemame nasetrino ani na pohreb to tak pripada,ze maji :-))))))))))))))))))))))

      • geronimoh napsal:

       pokud Trump nevlastní některou z asi 150 korporací, tak má opravdu „hovno“ a ještě ani není jisté, že je jeho :)

       • Petr napsal:

        Jiste, svetem vladnou spolecnosti, to ovsem neznamena ze to jsou nejbohatsi jedinci. Muzu byt ten nejbohatsi na svete a presto se nebudu moci postavit spolecnosti.

        • geronimoh napsal:

         ono je to u těch korporací podobné, jak u FED, nikdo reálně neví, komu patří, jen se ví, že těch asi 150 nadnárodních korporací vlastní okolo 90% světové ekonomiky. V případě, že by lidé celého světa tento systém přestali uznávat, tak je jejich bohatství fuč. Bohatství i moc jim dávají ty masy lidí, co na ně, nebo pro ně pracují

        • proud napsal:

         A jsme u toho,presne o tom to vsechno je,jenze vypravej to ovcim,ze jak prestanou uznavat penize a majetky,jdou vsichni prachaci do kytek:-))))))))))

      • Petr napsal:

       Chtel by Jste take hovno. Neni dano ze ti nejbohatsi vladnou. Vzdyt vlastne nevime kdo vladne, tak jak vite ze to jsou ti nejbohatsi?
       Bych se vykaslal setrit na pohreb. Bagr mame, tak jake srani s pohrbem :-)

       • Petr napsal:

        Ano, my mame silu, bohuzel misto ji vyuzit v nas prompech, si sereme do vlastniho hnizda. Zereme se , o to jestli ma byt podil z pudy, nebo bezpenezni spolecnost a podobne. Jenze bohuzel mame houby, takze nase placani je jen placani.
        Mame ruzne nazory jak by mnel svet vypadat. Ovsem ani jediny jak moc predat lidu. A prominte pasivni odpor v dnesni dobe nemyslitelny. Berte v uvau ze Evropa uz prestava byt Evropskou. O Americe radsi vubec nepisi, proto ze ta pakaz co tu vladne ji privedla jiz na mizinu pred par lety.

        • geronimoh napsal:

         „Plácání“ je základ, jak jinak začít ?
         Když tedy je Pasívní Odpor nemyslitelný, co je myslitelné ?

        • Petr napsal:

         Geronimoh. Myslitelne neni nic. Vetsina lidi klape jak panstvo diriguje. Pokud nenastane valka(coz si nikdo nepreje), nestane se nic. Lide porad maji co ztratit. Mozna by pomolo aby se lide zacli chovat spolecensky, sdruzovat se, zapomenout na zabomysi valky mezi sebou. Uvedomit si ze sila je kolektivu. Nebyt roztristeni do ruznych spolku, ale spojovat se. Vite si predstavit miliony lidi v ulicich pred jejich sidly ? Byli by posrani az za usima. Pokud se toto nestane, budeme porad zit jak zijeme, s tim ze bude hur a hur. Mam dojem ze i ten Vas Ghandi vyhnal lidi do ulic.

       • proud napsal:

        Jsem rad ze prachac nejsem,moje bohatstvi je nekde uplne jinde :-)))a pohreb myho prazdnyho kasliku mam uplne srdecne na praku:-)

        • Petr napsal:

         Proude, i prachaci muzou byt solidni lide. Neklasifikujte lidi podle majetku, radte je podle cinu.

        • proud napsal:

         Teoreticky muzou………prakticky si v soucasnosti neumim predstavit jak prijit ciste a poctive k poradnymu baliku co by taky byl poctivej!

 5. Petr napsal:

  Proude, ac s Vama v prni casti soulasim, ani za zidovskeho boha nerozumim co Jste chtel rici slovy – Vtom je sila nezavislost, svobody……….. V cem je jaka sila? Silu ma clovek primy a ne ten co prevleka kabaty.
  Jak se jim priblizit? Pochlebovanim a ritolezectvim. To ovsem slusny nema za potrebi. Zadne priblizovani. Tvrde oddelovani, ignorovani, pohrdani.

  • proud napsal:

   Nepochopils to spravne.Oni silu maji a Silu znaji,umej s ni velice dobre pracovat,stejne tak s egregorama a s nasi (casto nechtenou)pomoci.To je prave ten problem,ze je bereme jako obycejny gaunery,neprilis obdareny rozumem.Porad nechapes Universum jako takovy,neznajici dobro a zlo,cekajici jen na toho kdo to s nim bude umet a plnici kazdy jeho prani!!! A oni do toho dali vsechen svuj um a prostredky,a zadarilo se jim.Ponechavam stranou jejich umysly.Jsou to stejni stvoritele jako kazdej z nas,ale oni na to prisli a pouzivaji to.Ta sila nezavislosti a svobody(jejich) je v tom,ze pouzili penize aby si ji vybudovali pro sebe,stojej nad zakonama a vsemoznejma frakcema,vseho schopni,nepostizitelni,ridej celej svet a tvorej umyslne jeho rozmanitost v -ismech a podobnejch strukturach,kdyz to budes sledovat,dostanes se k nim „hodne blizko“,ale jejich stopy se tahnou vekama a vsude je neco co slouzi jen jejich ucelu,ostatni tomu nerozumej……..napriklad obelisky(Vatikan,New York),a jiny a jiny veci.Chce to uplne jinej pohled.A ten pohled nema nikdo kdo nezacne vrtat do techhle duchovnich veci,ktery se jim podarilo vsem tak zesmensnit,pritom nechat na ocich vsem a vlastne nam je takhle vzit a nechat si je pro sebe k uzivani.

 6. Petr napsal:

  Proude maji moc, ale ne silu. Nas jsou miliardy, silu mame my. Bohuzel my mame svaly oni maji cary. Samozdrejme ze je beru jako gaunery, oni gauneri jsou. A rozumu nemaji ani za mak. Rozumny colvek si nebude rezat vetev po sebou. Neplete si rozum z vychcannosti. Oni ze jsou nezavili a svobodni. Vzdyt to jsou obycejni otroci sveho manonu. Verim ze i Vy Jste v podstate svobodnejsi nez ti kteri nam vladnou. To vite ze ridi svet – myslite ze nejaky svobodny, nezavisly clovek ma snahu ridit svet?
  To je ta nase nevyhoda. Nechceme nekoho ovladat, nechceme ridit svet, nas zajem je zit hodnotny zivot. Nerikam ze nemame chyby, ale na ty nejvetsi zmetky nemame tech chyb dostatecne.

  • geronimoh napsal:

   to je právě ta naše chyba, že nechceme řídit svět, proto se toho chopil někdo jiný. Tím myslím, že řídit by jsme si ho měli všichni společně, a nedávat moc malé skupině

   • Petr napsal:

    Prominte, ale podivete se jak spolecnost hlasuje ve volbach. Ti by meli ridit stat? Vy se ridite heslem – podle sebe soudim tebe. Musite si uvedomit ze spousta lidi je uplne na jinem levlu nez Vy. Ke stesti jim staci kobliha kazde ctyri roky, opakovane tv. serialy a to pivicko.
    Jako snilek bych s Vama soulasil, ale jako clovek ktery prosel kus sveta a snazil se poznavat, musim konstatovat ze vlada vetsiny, by nas privedla k zahube.

    • geronimoh napsal:

     Odsoudit vládu většiny ještě předtím, než ji vyzkoušíme, kde to slýchám, už vím, od zaměstnanců neziskovek – ti křičí – vláda většiny, to bude anarchie, potřebujeme osvíceného panovníka, Slovanům musí vládnout pevná ruka atd. Ne, děkuji, nechci žádného osvíceného panovníka, nechci žádné co se budou vydávat za mé zástupce.
     Byl jsem sice jen v Itálii a USA, nevím kde jsi byl všude ty, ani nevím, co to mění na chápání formy vlády ?
     No a teď to důležité – vláda většiny je jediný spravedlivá forma vlády, nebo tě napadá spravedlivější ?

     • Petr napsal:

      Ale ja Vam neodporuji. O lidem brani aby moc uchopili? Vzdyt maji pravo volit. Tak proc nevoli ty spravne a voli ty co jsou u lizu uz spousty let. A to myslite ze mavnutim proutku budou volit spravne ? Myslim ze mame to co si zaslouzime.
      Ja osobne bych poslal celou vladu do prdele. Ja nepotrebuji nejake vladni, kteri parazituji na lidech kteri jsou produktivni pro prospech spolecnosti. Ja se ridim prirozenou autoritou.
      Pro poznani neni ani tak dulezite kdo kde byl ale to jak hluboko poznal lidi. Neboli pokud by vetsina lidi mela schopnosti vladnout, tak vladnou. Bohuzel neni tomu tak. Lide se bohuzel utapeji ve svych sokroumych bitvach ze tu hlavni valku prohravaji. Je uplne jedno jestli to jsou Asiate, Evropane, nebo Amici.

      • proud napsal:

       Nemuzou volit ty spravny proto,ze spravnej se nikdy nedostane na listinu kandidatu ;-)

       • proud napsal:

        Navic by to musely bejt volby kdy se naraz zvolej vsichni,jinak ten spravnej sam,nebude mit temer zadnou „zivotnost“.Proste to maji dobre osefovany,proto tuhle moznost ani nerozebiram,vsimni si :-)

       • Petr napsal:

        Umel by? Proc neumi. A pak nedostali sanci? Proude, lide maji dat sanci politikum, a ne opacne.
        Ze nekdo povstane? Ja rikam ze by lide meli vyrazit do ulic s holema . Ale nerikam ze se to stane. Vim co by se melo stat, ale kdyz to napisi , budu odsuzovany , jako provokater. Nestane se ze ti nasi nadrazeni se zreknou statku svych dobrovolne. Vsichni vime co by se melo udelat. Ale neco nam nedovoli se tomu postavit. Kdysi nasi predci se museli postavit ze zbranema v rukou, v aby byli dobyti na svoji duverivost. My duverivi nejsme ale, poostavit se neumime.
        .

       • Petr napsal:

        Ti spravni se nedostanou na listinu kandidatu. Koho toje vina? Nejsme schopni ty spravne dostat na listinu a meli bychom si vladnout?. Osobne se drzim prime volby. Tobe dam hlas. Kdyz zklames, podvesdes dostanes pres hubu.

     • Petr napsal:

      Ja v nejakou spravedlivou vladu neverim. Verim v to ze pokud by lide byli spravedlivi, vladu nepotrebuji. Vy potrebujete at Vam nekdo vladne? Podle mne mame to, co si zaslouzime.

      • geronimoh napsal:

       Petře, napřed si to sám ujasni, napřed píšeš cituji : „…musim konstatovat ze vlada vetsiny, by nas privedla k zahube“. Pak zas píšeš cituji : „….O lidem brani aby moc uchopili? Vzdyt maji pravo volit. Tak proc nevoli ty spravne a voli ty co jsou u lizu uz spousty let….“ což je falešná hra na vládu většiny. Stále čekám, kdy z tebe vypadne, že mám volit Oakamuru. Nebo mně ppřekvapíš jiným řešením ?
       Máme tu formu vlády jménem Oligarchie = Plutokracie, maskovanou za „zastupitelskou demokracii“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Zastupitelská_demokracie

       • Petr napsal:

        Mily pane, nevim cim si odporuji. Tvrdim ze pokud lide by byli schopni si vladnout, tak si vladnou. Protoze toho nejsou schopni, vladnou jim jini. Pokud mi chcete odporovat, aspon napiste v cem se mylim. Jiste, vnucena vlada vetsinyv dnesni podobe by nas odrovnala.
        Vcelku mi je jedno koho kdo voli, ja navic nepisi jen k situaci v Cechach na to ani nemam pravo. Pisi celkove. Ono ti lide jsou vcelku stejni na celem svete. Muj point je v tom ze mame to co si zasluhujeme. Vy chcete vladu lidu a pritom ten si neumi zvolit ani sve zastupce, tak jak chcete aby vladli? Se to sice velice popularni volat po vlade lidi, ale nevim. To co pisi se netyka jen Cech ale celeho sveta. Snad jedine Rusove s dokazali zvolit nekoho kdo zastupuje zajmy Rusu. Jinak ukazte mi jedinou vladu ktera zvolena lidma zastupuje jejich zajmy. Mozna jeste Madarsko, nevim.

        • geronimoh napsal:

         No to je pak těžké, když nechápeš v čem si odporuješ. No a stále krom kritiky čekám, jaké nabídneš jiné řešení.
         Lidi volí zástupce, a je úplně jedno koho zvolí, je to jen divadlo pro plebs, aby si myslel, že vládne.
         Putina k moci dosadil Jelcin, nikdo neví na čí nátlak, předpokládá se nějaké mocné skupiny zevnitř Ruska.
         Jediné v čem s tebou lze souhlasit je to, že je to celosvětový problém, a že elity mají moc, a lidé mají sílu

        • proud napsal:

         Peto,myslim si ze nemas pravdu,lidi by si vladnout umeli,ale proto tu jsou ony ruzny nastroje,a pusobeni,aby nemohli!!!Aby se na to prave divali tvym pohledem a ani to nezkouseli,aby je to ani jen nenapadlo.

        • proud napsal:

         Jisteze i lidi maji silu,a dohromady by ji meli mnohem vic,jenze jen kdyby si ji uvedomovali a umeli ji spravne pouzit,a to je prave ten kamen urazu.

  • proud napsal:

   Zamysli se,otroci moci jsou ti kteri jsou videt a o kterejch se vi ;-)…………otroci moci i jejich otroci,jen jinak ohodnoceni…….podle tech je nemuzes nikdy posuzovat.

   • Petr napsal:

    Proude, lide by si umeli vladnout? Tak proc nevladnou? Pokud by se na to divali mym pohledem, tak budou rebelove, nic si nedaji libit a budou si obhajovat sve prava. Ovsem si take budou uvedomovat ze maji i povinnosti. Take si uvedomi ze placani nic nevyresi. Zacnou se starat o sebe aby cim jak nejvic elimilovali vliv gavrmentu na zivot. Da se rici ze tu ve vesnici propaguji Vas bezpenezni system. To ze posoudim situaci realisticky neznamena ze se nesnazim zmenit aspon neco k dobremu. To ze tvrdim ze lid si vladnout v teto dobe neumi mi dokazuji ruzne vlady, ktere jsou voleny tim lidem. Navic chovani lidi, kteri se k sobe chovaji nekdy jak psi. Jiste ze par lidi z tadyma by pravdepodobne vladnout jako celek umeli, nebo by se aspon snazili. Jenze co ten zbytek?

    • proud napsal:

     Vzdyt jsem ti to prece psal,umel by,ale neumi,jednou zavahal a pak uz nedostal sanci a nedostane ji dokud si ji nevezme sam,ovsem ten lid,nikoliv stado ovcanu,proc si myslis ze umyslne vsechny od kolibky poovcanstujou?………..

 7. Petr napsal:

  Umel by? Proc neumi. A pak nedostali sanci? Proude, lide maji dat sanci politikum, a ne opacne.
  Ze nekdo povstane? Ja rikam ze by lide meli vyrazit do ulic s holema . Ale nerikam ze se to stane. Vim co by se melo stat, ale kdyz to napisi , budu odsuzovany , jako provokater. Nestane se ze ti nasi nadrazeni se zreknou statku svych dobrovolne. Vsichni vime co by se melo udelat. Ale neco nam nedovoli se tomu postavit. Kdysi nasi predci se museli postavit ze zbranema v rukou, v aby byli dobyti na svoji duverivost. My duverivi nejsme ale, poostavit se neumime.
  .

  • proud napsal:

   Jsou dve moznosti: 1/postavit se tradicne,silene a zbytecne se zbrani v ruce(na to se ceka); 2/ organizovana obcanska neposlusnost z tepla domova beze zbrani( z toho je hruza); pak je vlastne jeste ta treti: mlcet a tim se stat spoluvinikem toho co bude nasledovat(je vitany).

  • proud napsal:

   „Proude, lide maji dat sanci politikum, a ne opacne.“………ne Peto,lidi maji skrtnout ten pojem ze slovniku a ty lidi ze zivota a z „prace“.Politika=parasitovani,tedy logicky politik=parasit!

 8. Petr napsal:

  Proude, co by se stalo pokud by Rusove celili Hitlerovi pasivitou? Ja bych rek ze svet je nyni ohrozen mnohem vic. Je to plizive nebezpeci. Take mirumilovne a casem se budeme modlit pet krat denne. Pokud by se bojovalo jen proto vladam pasivitou je mozna zlikvidujete. Bohuzel ted je doba kdy bojujeme o preziti. Valka proti nam je vedena ne zbranema, ale vsm moznym. Jidlem, vzducem, ockovanim a podobnym svinstvem ph. prumyslu, plus spoustou jinych nenapadnych malickosti. A ti nasi predatori maji zajem o snizeni populace, takze kazda mrtvola jim vyhovuje. Lide se pujdou mlatit za Banik, Spartu, ale za to ze Vas krmi svinstvem, na ktere by zapadaci nesahli se nepostavi nikdo.

  • proud napsal:

   Nelze zevseobecnovat,a taky zalezi na tom co si predstavujes za pasivitou.Tou porazis napriklad Lidl,proste tam nevkrocis,ale zase tam nesmi vkrocit nikdo.Ty sam muzes bejt pasivni,aktivni jak chces,nenadelas nic.Na druhy strane pasivita k tomu co a jak delaji nasi „zastupci“ nas dovedla tam kde jsme.Takze je to o slovickareni.Pro me pasivni obrana bude obrana beze zbrane,ale aktivni( je mi jedno jestli te zastrelim,nebo umlatim),hlavni je vysledek.Naproti tomu si dokazu zive predstavit treba pasivni obranu na demonstraci pri zasahu policejnich slozek kdy by si vsichni sedli na zem a proste ohluchli,oslepli a onemeli.To bych se kuva narehtal jak by byli poldove v tu ranu na palici,museli by jen odnaset,ani by si nepokecali,natoz u vyslechu :-))))))))))))))))))))))).Znal jsem jednoho takovyho za komancu,jak ho chytli,prestal se hejbat a nekomunikoval,druhej den s nim vyrazili dvere ze uz ho nechtej ani videt :-).Takze moje predstava pasivni obrany,je vlastne aktivni,plati „vnitrostatne“. Rusko a Nemecko za valky je spatnej priklad,protoze agresorovi se postavim kazdym moznym zpusobem,nic neni nefer,protoze napadnot me taky fer nebylo.

   • Petr napsal:

    Ach, jo to slovickareni, takze ne pasivni, ale nenasilnou. :-) No vidite a jsme doma. Ac nazoru ze jedna facka vyresi spoustu reci zastavam take nazor ze do jiste miry mame pouzivat mozek a ne svaly. Prvni krok by mel byt osamostatnit se cim jak nejvic od systemu. Bylo krasne videt ty obchodni retezce prazdne.

    • proud napsal:

     Presne,slovickareni :-). Me by obchodni retezce nevadily,nase cesky s ceskym zbozim,sem tam oziveni z ciziny co tady neroste,nebo nedelame!Bez jedu!

     • proud napsal:

      Ale retezce narvany odpadkama zmixovanejma s chemii za dlouhy penize co patrej cizimu hajzlu,ty me vyslovene serou!

     • Petr napsal:

      Vidite, obchodni retezce vysavaji mistni obyvatele. Zisk jde do prdele. Ma se podporovat mistni lidi. Ob. retezce jsou zkladem likvidace mistni prosperity. A to ze jsou trochu lacinejsi nam uzitek neprinese. A az vystrnadi mistni, zacnou zvysovat ceny a snizovat kvalitu. Osobne cim jak nejvic nakupuji u malych obchodniku. Mnohem prijemnejsi a ochotnejsi. Bohuzel diky retezcum pomalu mizi.

      • proud napsal:

       To je holej fakt,az na jisty vyjimky,coz je zase jen o lidech….to jsou takovy ti s malym kramkem a napisama bio,nakupujici chemicky sracky stejny jak supermaketovy,ale jeste drazsi……….

       • proud napsal:

        U nas je prave jedna takova zelenina,bio,pritom jeden vystavni kousek ovoce a zeleniny bez kazu jako druhej…………….takovy „bio“ neexistuje,vi to kazdej kdo doma pestuje,navrch huj,vespod hnuj……prirodni je prirodni a taky podle toho vypada.

        • Petr napsal:

         U nas to je naopak. Po lidech kteri jdou po tkz. ceste napalili kontroly, ktere si musi platit. V pripade nejakeho prirodniho nestesti nepomohou. V pripade chovu kontrola krmiva. Co se da kupuji organic. Je to drahe proto ze nic neni dotovano, naopak musi se platit ruzne poplatky jen zato ze chcete pouzivat jmeno organic. Jsem nazoru – pokud lide nebudou kupovat svinstvo nebude se vyrabet.

 9. Petr napsal:

  A to ze se postavite agresorovi, plati na pul. Podle mne Vas zasiraji osmahlenyma uz dlouho. Zda se ze Vas vlada krasne ojebava. Minule Evropska komise kvuli kvotam kritizovala jen Madary a Polaky. Proc ne Cechy?
  U nas je to jeste horsi. Canadane, jenz jsou vyrazeni z pracovniho systemu zivori, a penize se vali do slucovani rodin osmahlenych. A zasirani statu nove prichozimi je nekonecne. Nemam nic proti tem co se zacleni mezi nas ovce. Ale serou mne prizivnici, teda 99%, tech fesaku. A mistni reptaji, ale pro jistotu tak, at je neni slyset. A taky pasivni odpor mi leze na nervy. Moje navstevy tech vladnich dopadaji tak ze nas zacinaji obcazet security person. Muj nazor je to ze pokud by vsichni ti pasvne nadavajici sli se mnou, tak i ten security person, padne vycerpanim. A lide si to ne a ne uvedomit.

  • proud napsal:

   V tom mas pravdu,to lifrovani techhle „fesaku“ je problem,ale neni to na zbrane(zatim),dokud se nezacnou ozbrojovat,ale ani na pasivni odpor,tady je potreba ten odpor poradne aktivni,ale ne vuci „fesakum“ ale vuci tem kdo je lifrujou a kdo je podporuje.Tahle „pliziva“ zradcovska politika me taky pekne leze krkem,neznam nic zakernejsiho.A proti zaclenovani mam a hodne moc! Uz jsem o tom psal,pomoct jim,dobra,ale zadna integrace,ani nahodou!!! Jde o dve naprosto odlisny kultury a „rasy“,nikdy to nemuze a nebude delat dobrotu aby to nektera neodsrala i kdyby jen krizenim!!!

   • proud napsal:

    To znamena kdyz muzu,pomuzu,ale jak nebezpeci pomine,hajdy domu! Vubec nejlepsi bylo je soustredovat nekde u nich kde je klid.I kdyz to ma i jinej aspekt,preotoze bejt vyslovene po mym,resil bych to naprosto jinak,coz v tomhle pripade nejde,protoze jde o mezinarodni konflikt spachanej debilama!Ale jinak co by se tejkalo obcansky valky,nebral bych zadny utecence a nenechal bych je ani opustit svou zemi,vsichni sousedi by proste zavreli hranice,co jste si doma navarili si taky sezerte,spadla klec!

    • proud napsal:

     Ne ze jedni valcej,druhy zivorej a bojeschopny hajzlici nez by si doma udelali poradek radeji zdrhnou,nasrat!!!

 10. Petr napsal:

  Ono zavrit hranice je to nejlehci. Ja nejsem toho nazoru ze clovek musi zemrit, kde se narodil. Ale pokud se nekde prestehuji, musim se prispusobit ja na okoli. A ne pozadovat at se okoli prispusobi mi. To co se deje ted neni emigrace, ale zabirani uzemi pro rozsireni jejich viry a vykoreneni lidi kteri ji neschvaluji. Samozdrejme zivotni uroven nepujde na levl ktereho jste zvykli. Bude mit zestupujici uroven. My se budeme prispusobovat jim a ne opacne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!