A je to tu: Exekutoři jdou po mě! Chtějí rozpoutat občanskou válku?

Exekutorský úřad Praha 6, soudní exekutorka Mgr. Zuzana Sobíšková

Exekutorský úřad Praha 6, soudní exekutorka Mgr. Zuzana Sobíšková

Už dříve jsem se při různých příležitostech několikrát zmínil o tom, že už více než 10 let z principu neplatím pokuty za jízdu bez jízdenky v městské hromadné dopravě v Praze, protože to jsou vyděrači a gauneři a rozhodl jsem se, že zlo nebudu podporovat. Zjistil jsem, že nemá cenu v této zemi cokoliv (rodina, živnost) budovat, pokud jsou u moci zločinci a že jediná cesta je odstranit a potrestat všechny, kteří se na tvorbě a chodu tohoto zločineckého systému podílejí. Je jich bohužel hodně a tak tenhle teror prozatím stále trvá a bude trvat tak dlouho, dokud se zločincům nevzepřeme. Existence státně-korporátního teroru v tomto státě mě donutila nemít žádný majetek, žádné trvalé bydliště a žít s pár věcmi po známých a přátelích. Nyní se mi ozvala nějaká fašistka z pražského exekutorského úřadu s tím, že jim prý něco dlužím, a že jestli urychleně nezaplatím, tak vystěhují věci z místa mého současného pobytu. Chtějí terorizovat kvůli mně jiné lidi. Všichni víme, že nenasytnost těchto parazitů je nekonečná a jediné řešení je pozavírat tyhle lidi do pracovních táborů, kde budou odpracovávat své zločiny. Útěk před problémem a placení výpalného teroristům není řešení. S teroristy se nevyjednává. Zneškodnění těchhle teroristů bude náročné. Lidé tu na to nejsou moc zvyklí, proto si teroristé dělají, co chtějí a stále beztrestně škodí obrovskému množství lidí. Jenže jinou možnost nemáme, alternativou je vlastní smrt. Policisté chránící tyhle zrůdy a tenhle zrůdný systém si budou muset vybrat – buď budou pomáhat ZLU a podle toho s nimi naložíme, nebo budou pomáhat nám – spravedlivým, co žijí v Pravdě a chtějí svět míru a harmonie.

Jak se říká v angličtině – NO JUSTICE, NO PEACE! Aneb NENÍ SPRAVEDLNOST, NENÍ MÍR!

Chci mír, chci spravedlnost a tak podle toho budu žít a jednat. Samo se to evidentně neudělá.

Toto jsem dostal do emailu:

exekuce 7534/11, oprávněný Dop. podnik

Pane Korále, vložila jsem ve Vás důvěru a čekala jsem na doplacení této exekuce s dluhem 18520.- Kč. Částku jak dnes vidím, jste neřešil, nedoplatil. Spis u mě zůstává v řešení do 12/4/2017 pak bude proveden výkon soudního rozhodnutí v místě Vašeho faktického pobytu- tedy počítejte s nárustem částky a odvozem věcí.

Pokud mi oznámíte, že jste doplatil – spis kolegovi do výkonu nepředám. Je to nyní na Vás .

Číslo účtu: 460 259 0237/0100

VS: 753411

Veronika Adámková
Specialista telefonního vymáhání
pověřená soudním exekutorem
Tel: 606 709 811
veronika.adamkova@exekutorsky-urad.cz

http://www.log-it.cz/data/logo-mail.png Exekutorský úřad Praha 6
Bělohorská 270/17
169 00 Praha 6
TEL: +420 235 300 563-4
info@exekutorsky-urad.cz
www.exekutorsky-urad.cz

 

Vyjednal jsem si dva týdny na nalezení řešení a odepsal jsem toto:

 

Nevážená paní Adámková,

Děkuji za čas na zvážení všech mých možností. Měl jsem se Vám ozvat dnes 25.4.2017 s tím, jak se hodlám vypořádat s požadavky, které ke mně máte.

Dospěl jsem k závěru, že ve svém rozhodnutí NEZAPLATIT vám a vám podobným NIKDY NIC VYTRVÁM.

Již před mnoha lety jsem usoudil, že požadavky na úhradu pokut za nezaplacené jízdné Dopravnímu podniku Hl. města Prahy, advokátům a exekutorům jsou neoprávněné a nespravedlivé. Je tomu tak z několika důvodů:

 1. Nikdy tady nebyl ani právní stát, ani demokracie. Je tady fašistická diktatura a ekonomický terorismus.Ústavu České republiky, dle které jsou voleni politici, kteří pak tvoří a schvalují zákony, nikdy občané ČR neschválili, natož aby byli jejími spolutvůrci. Vzhledem k tomu, že v naší Ústavě není vůbec nic o tom, jak mohou občané této země rozhodovat o tom, co se tu děje a jaké budou platit zákony a volby jsou jen nic neřešícím cirkusem, ve kterém mohou uspět jen ti, co mají dost peněz a kterým pomohou zkorumpovaná média (=diktatura ekonomických fašistů), tak není možné, abyste se odvolávali na nějaký právní stát. Celý tento stát je jen mechanismem na zajištění snadného živobytí parazitům a lidským hyenám. Politici, média, soudci, exekutoři, právníci, policie, velkopodnikatelé – všechno jedna banda zrádců nejen národa, ale lidskosti.
 2. Ceny jízdného a ceny pokut Dopravního podniku hl.m. Prahy jsou nesmyslně vysoké a vyděračské v poměru k tomu, jak nízké tu jsou platy, jak vysoké ceny a jak se množí a zvyšují poplatky všeho druhu. Kdyby tento podnik skutečně řídili obyvatelé Prahy a jako jeho majitelé měli možnost rozhodovat o tom, jak vysoké budou ceny jízdného, kdo ho bude řídit a jak se budou vymáhat pohledávky z nezaplaceného jízdného, tak bych požadavky DPhmP respektoval a považoval za legitimní. Ale protože taková možnost není a i tenhle podnik se stal jen nástrojem na vysávání peněz pro bezpáteřní chamtivce z bezbranných lidí, tak považuji představitele této instituce za součást vaší sítě organizovaných zločinců a teroristů a její předpisy za bezpředmětné. To, že odmítám platit pokuty, je můj protest proti této zločinecké diktatuře.
 3. Váš finanční požadavek je založen na předpokladu, že jsem DPhmP způsobil nějakou škodu, kterou bych měl nahradit. Komu byla způsobena škoda? Majitelem DPhmP jsou občané Prahy. Tento jejich podnik jim však byl prostřednictvím politiků ukraden a slouží jen jako nástroj pro živení parazitů. Občané Prahy jsou vysokými cenami a vašimi teroristickými exekutorskými praktikami terorizováni všichni, protože pro většinu lidí je využívání městské hromadné dopravy životní nutností. Placení jízdného, natož pokut, natož odměn exekutorům je pak jen placení výpalného teroristům. Je to tudíž nemorální a pomáhá to pokračování vašich zločinů. Je to stejné jako placení daní. Odpor proti tomuto ekonomickému teroru je povinností každého slušného člověka.
 4. Předpokládám, že dobře víte, jak ZRŮDNÝ je zdejší exekutorský systém, jak je BRUTÁLNÍ a BEZOHLEDNÝ v porovnání s jinými evropskými státy. Zřejmě také dobře víte, že exekutoři mají u nás pověst toho NEJHORŠÍHO Z LIDSKÉHO ODPADU, co se u nás vyskytuje. Snad jen politici, kteří takové zákony schválili, se vám mohou v NELIDSKOSTI rovnat. Je evidentní, že exekutorský systém v ČR není v žádném případě nástroj na řešení vztahů mezi věřitelem a dlužníkem, ale že je to systém s cíleným záměrem na vytvoření sociální katastrofy a občanské války, který už dohnal obrovské množství lidí k sebevraždám. Informoval jsem se na váš úřad a zjistil jsem, že patříte k těm horším, kteří už okradli mnoho lidí nejen v rámci stávajících teroristických zákonů, ale i mimo zákon. Pácháte v této zemi GENOCIDU a to se neodpouští.
 5. Být v dnešní době za současných zákonů exekutorem v ČR je jasný příklad psychiatrické diagnózy – SOCIOPAT. Dobrý popis je např. zde: http://cs.wikihow.com/Jak-poznat-sociopata. A pokud to nebude stačit, doporučuji přednášku profesora Koukolíka: Vzpoura deprivantů - https://www.youtube.com/watch?v=vZSjJ4QKjls. Zajděte si na léčení, než provedete něco, čeho byste pak mohla litovat.

 

Tahle tragická situace v našem státě, která už trvá mnoho let, mne dovedla k přesvědčení, že je zbytečné v této zemi cokoliv hmotného vlastnit a vytvářet, protože by to bylo jen krmení vás, parazitů a teroristů.

Nemám tedy ŽÁDNÝ majetek, kromě nějakého levného oblečení a starého telefonu. Ani počítač, ze kterého píšu, mi nepatří. Kdekoliv jsem, nebo jsem byl, nemám nic, co by mi patřilo. Proto mi ani nemůžete nic sebrat a NIKDY v budoucnu to tak nebude.

Pokud by se lid této země rozhodl, že sjedná s exekutory spravedlnost, budou všichni do jednoho dřít v pracovních táborech do konce života a jejich majetek bude použit na odškodnění jejich obětí. Exekutoři již spáchali příliš mnoho zločinů, jejich oběti už mají v sobě příliš mnoho hněvu za spáchané křivdy a je jich už příliš mnoho.

Z toho všeho vyplývá, že pokud se někdy někdo z vašich zlodějských band objeví na nějakém místě, kde jsem se kdy vyskytoval a někomu něco ukradne a způsobí nějakou škodu, budu to považovat za TERORISMUS a budete za to nést následky.

Navrhuji vám proto:

Přestaňte pracovat pro exekutorskou mafii, nebo na Vás dříve či později dopadne oprávněný hněv nespravedlivě pronásledovaných a okradených.

 

Čas splacení VAŠICH DLUHŮ se blíží.

Bez pozdravu

Jan Korál

 

Nevím, jak se to bude vyvíjet. Jestli vás někoho něco zajímavého napadne, dotyčným exekutorkám napište, co si o nich myslíte.
409 Komentářů k A je to tu: Exekutoři jdou po mě! Chtějí rozpoutat občanskou válku?

 1. elterorista napsal:

  Mne taky chodej kde muzou i nemuzou a vyhrozujou lidem, ze se vloupaji do bytu (ciziho bytu). Taky nemam nic co by mi mohli sebrat, coz je toci asi ze vseho nejvic. Odstehuj se treba na slovensko nekam na salas pod tatrama a mas klid.

  Jinak taky si nevzpominam, ze by nekdo vratil ty ukradeny penize z jizdenek co skoncili nekde na Kajmanskych ostrovech ci kde. Nicmene nechapu, kde ze vzali tvoji adresu a kde sis to prevzal (to je spatne). V obalce jim poslat tak maximalne hovno a splacet to v exkrementech (jako hnojivo), muzou to prodavat na drazbe.

  • admin napsal:

   Nepřevzal a poštovní adresu nemají, protože žádnou nemám. Napsali emailem, který není složité zjistit. Proto je také úvodní prohlášení, že do mě vložila jakousi důvěru, nesmyslné.

   • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

    Úvodní prohlášení není nesmyslné jen říkají že s vámi ještě jednají v rukavičkách.

    • Petra napsal:

     Tak oni s nim nic ani nezmuzou. Resila jsem takovou situaci taky a jsem papirove na tom uplne stejne. Ja jsem svy dluhy teda nenechala byt. Uvedomila jsem si, ze MHD vyuzivat nemusim, mne nikdo nenutil...Pokud s necim nesouhlasim a myslim, ze to ma byt zadarmo, tak ani nevyuzivam tech sluzeb. Obzvlast teda MHD. Zdravotni pojisteni o tom se da diskutovat. Tam jaksi neni uniku...
     Ale na druhou stranu uz jsem byla svedkem toho jak to vypada kdyz nekdo vazne potrebuje doktora a polezi si mesic v nemocnici aby prezil... Neprala bych to tomu cloveku pak platit teda. Kazda mince ma dve strany a tu proti ktere jde, vnima to jako autoritu, kterou neprijima tu zacne "respektovat" ve chvili, kdy od od te druhe strany neco potrebuje. Nicmene tim vubec nepopiram hnusny praktiky exekutoru...Kdyz ja jsem resila svy potize a sama jsem se prihlasila k tomu a zaplatila to, tak nebyli hnusni...krome toho je to fakt moje blbost ze z castky ktera byla 800 jsem si nechala udelat i 15000. Rebelie se proste nevyplaci a vzdycky to cloveka dozene...

     • Petr napsal:

      Da se rici, ze mate rozumny nazor. Pokud se nam zakon nelibi, mame se proti tomu verejne postavit. Pokud ho budeme porusovat, musime pocitat z trestem. Pan Koral by si mel uvedomit ze sam o sobe de svym webem zasluznou praci. A o to vic se na nem system vyradi. Svym problemem jen lije vodu na lopatky tohoto systemu. Takze bych navrhnul z financni pomoci at se ztoho srabu dostane. Nemyslim ze to udelal proto ze by chtel ojebavat. Udelal to z principu.

   • petr napsal:

    Měl byste to aktivně řešit, nebo budete muset doživotně opustit tuto republiku, protože vám tu naskáčou statisícové dluhy a oni vybílí byt každému, u koho třeba jen jednu noc přespíte, takže tu nebudete mít ani kde přespat a budou vás nahánět policajti.

    Pokud mi nevěříte, zeptejte se libovolného bezdomovce, jak se mu "vyplatilo" ignorovat dluhy a exekutorovi.

   • hel napsal:

    mě z toho úplně rozbolela hlava teď..bohužel tady ale nic nefunguje tak "skvěle", jako vymáhání lichvářských a nesmyslných, vlastně reálně neexistujících dluhů( protože cena jízdenky je nesrovnatelná s vymáhanou částkou), souhlasím, že výkon takového práva je vlastně bezprávím...ale já se o vás bojím! protože jdete hlavou proti zdi a tu hlavu si rozbijete! myslím si, že je vás škoda a je mi to líto..prosím, zaplaťte jim to ve splátkách..je přece naivní psát nějaké náně, která tomu ani nerozumí, takové obsáhlé texty, je to úřednice, nečte to a vy plýtváte svou energii zbytečně!:(

   • HVzV napsal:

    PANE ADMINE A OSTATNÍ,

    jistě se divíte,že se tady doposud neobjevil WIKI se svými údernými návrhy na řešení.
    Je to proto,že jeho přispěvky nejsou systémem cenzury ČSSD tady-na tento článek pana ADMINA vůbec připuštěny.
    Zkusime tedy dát my co psal a co se nesmíte dozvědět,ovšem i my nejsme jisti životem.

    Napsal,že vadný exekuční zákon není jen útokem na admina,ale i útokem na tento web a všechny občany ČR,kteři v důsledku nízkých platú jsou odsuzováni k půjčkám a tedy i k pozdějšim exekucí.
    Poté když zdravotnictví bude po volbách zprivatizováno,rozuměj ukradeno bude vše ještě horši.
    Občané budou donucováni umřit.

    PŘIPOMÁNÁ,ŽE KDYBY V NAŠI úSTAVĚ NECHYBĚLO TO JEDNO SLOVO SOCIÁLNÍ STÁT NEMOHLY BY VADNÉ EXEKUČNÍ ZÁKONY VŮBEC VZNIKNOUT.

    NAVRHUJE aby tady na web občané vyhledali a dali ty vadné exekuční zákony a možná,že se podaři vyhledat u států,které v základním zákoně už Sociální stát mají,kde jsou rozdíly a konkretni vady.

    ZÁROVEN DOPORUČUJE,ABY ZDEJŠI LIDOVÍ KOMENTÁTOŘI DALI SVÉ ZKUŠENOSTI A POKUD NĚKOMU NAPADNE SOLIDÁRNÍ ŘEŠENÍ I TO.
    BYLO TOHO SAMOZŘEJMĚ VÍCE,ale kdosi vydááni WIKIHO návrhů blokuje.

  • novapalo napsal:

   Máte pravdu. Je to zločinecký systém štátneho zriadenia. Ako dokonale dokázal P.P. Kysucký, že demokracia je degeneratívny systém štátneho zriadenia, ktorý slúži zločincom a v demokracii sa nakoniec vždy vyselektuje vláda zločincov...... Čítajte knihy Kysuckého, aby ste rozumeli.........

  • sibolet napsal:

   Je mi 70let takže jezdím zadara,jen mávnu občankou...Hlavně u busu 300 a milý Korále,udělej si ksicht na dědka,pořid si hulku a kdejaká prcina tě pustí sednout a revizoři tě obejdou obloukem..

 2. lukaš napsal:

  Pane Koral.
  Tak to je nepříjemné,jak se dostanete do soukolí této mašinérie,tak Vás doslova svlíknou do naha.Také uvažuji,to bude spíš k vůli tomu,že chcete být svým pánem.

 3. proud napsal:

  Je potreba zverejnit vsechny informace o HLAVNICH exekutorech,o sefech a majitelich,vcetne tech kdo nad nima drzej ruce,tech nejvyssich a tech tesne pod nima,na ty je potreba se soustredit a udelat jim ze zivota peklo......a jeste hur,tim minim nejhur.Informacema myslim kde bydlej,kde presne pracujou,kdo to je.........a pak..........."panbuh" s nima,nesmeji vedet ani dne ani hodiny!!!

  • proud napsal:

   A muzou si se "zakonama" zonglovat jak chteji,kdyz je zivot kratkej..............

   • proud napsal:

    .......a sehnat plany kanalizaci,protoze pak uz je jinde nepotkate,budou se bat vlastniho stinu!

    • proud napsal:

     Je to smutny,je to nechutny,ale je to jediny mozny,protoze obojek je uz pritazenej prilis a bez rozmyslu,pak je takova obrana nutna prinejmensim ke zmene spatnejch zakonu..............je mi lito,ale je nacase aby zlodeji a jejich ruce dostali co jim pravem nalezi,misto na hnoji!

     • proud napsal:

      Chteji abysme se bali? Pak je nutny aby se museli bat 100x vic a opravnene!!! Nic jinyho platit nebude.Az jich par skonci tam kam patrej,pak se mozna zacnou zamejslet nad svoji nenazranosti......

 4. MartinT napsal:

  ..Jed do RF požádej o občanství a snaž se žít v souladu s zákony RF a pak žádej o hektar půdy na dálném východě..tam tě nenajdou a myslím,že ti tam mejl nedojde:-)

  ...ale jinak nevím, kde bys přežil s tvým vnitřním vybavením ....všude platí nějaké zákony či umluvy je to základ lidského společenství v celé jeho historii..tedy žel Bohu

  • janhonza1 napsal:

   Přesně jsi to napsal... a snaž se žít v souladu s zákony RF.... Já osobně zastávám názor, že špatné zákony i lumpové jsou všude a takhle s nimi bojovat nemá význam. Zákony se musí respektovat, tady i v RF.

   • proud napsal:

    Jiste,ale je potreba si uvedomit,ze je zakon a "zakon",jsou zakony k necemu a jsou zakony jako nastroje moci,to je od sebe potreba rozlisovat a ne si sekat zakony jak se tomu a onomu prave hodi a drzet kazdyho pekne poslusnyho drzkou pri zemi,to je dalsi vec ktera bude potreba od zakladu zrevidovat a zmenit!

    • Sasin napsal:

     ZaKON, který jsi nepodepsal, nejsi povinnen respektovat. Ale musíš je dnes poslouchat v diktatuře demogratického práva. Ty zas řekneš, že každej musí poslouchat právo, igdyž ho nigdy neviděl. Ááááách. Už malé děti musejí poslouchat právo a znát ústavní listinu, kterou vypotili ožralí harpagondechajci s kvérem všehomoucího antikrista v zátylku a gdyž ho neznají a dělají, serou jejich magy rodiče. Presumpce viny rodičů. A páč nigdo nemá mít jako nic a všichni všechno je potřeba napsat tisíce zapřísahání, že si sáhnout může jen ten, který poslouchá. Áááách. Ty zas řekneš, že chceš poslouchat něco jiného, nějaké vlny v myšlení, které se jako sečte a udělá v kvantové vlně blboňů pořádek. A vůbec ti nedělá starosti sečítat opravdové potřeby, které si každej může napsat a ty se sečtou, podtrhnou a výsledek je to, co je právo. Ale zas řekneš, že takové právo je rozděl a panuj, že chceš právo jakési většiny, co si jako vezme na starosti chytrolín mazaný s empatickým kvóo-cientem 250, uvědomí politické cíle blboňů, zařadí je do řádku brambor s tupanama, které může dát do pozoru jakýkoli náčelník policejní akademie.

     • proud napsal:

      "ZaKON, který jsi nepodepsal, nejsi povinnen respektovat.".........velmi spravne! Musis poslouchat? Ne,nemusis!!! Ale nasledky ony diktatury si pak musis pricist,tomu uz se nevyhnes.Otazka je kdo na to ma koule.Vzdycky je to jen tahle otazka!

      • Paul Durham napsal:

       Musis poslouchat? Ne,nemusis!!!

       https://www.novinky.cz/domaci/436139-na-prazskem-letisti-vam-prohrabou-uz-i-odbavene-kufry-zamky-neobstoji.html

       Ani létat nemusíte .... a když pojedete na kole , tak vás sejme zombie řidič kamionu , to je jistota desetinásobku. Tak nějak nám to akceleruje , pane proud.

       • proud napsal:

        Abych se ti priznal,tady se asi nazorove rozejdeme,s kontrolou na letisti souhlasim a svy zavazadla jsem ani nezamykal!S cim nesouhlasim a nemel jsem s tim problem byl scanner,proste jsem rekl ze do nej ze zdravotnich duvodu nevlezu a nikdo me nenutil,udelali mi klasickou osobni prohlidku a bylo,bez problemu,bez zly krve! "Nevim jak bych se podival do oci nekomu kdo by utrpel skody po vybuchu myho kufru!",ber to jako slovni obrat,zrejme bych se divat nemusel,ani jeden z nas by to v desetikilometrovy vejsce neprezil.Ale vzpominam si napreiklad na paseraky dreog co pouzivaj cizi zavazadla bez vedomi pravejch majitelu. Za vsim hledej zkratka cloveka.Nektery veci jsou bohuzel nutny i kdyz jsou nepopularni.Kdyz pujde jen o tebe,treba se se svym kufrem poser,tvoje vec,ale ne kdyz cestujes s cizima nevinnejma lidma,pak uz je to i jejich vec!!!

        • Petr napsal:

         Vidite Proude dostali Vas tam kde chteli. Misto resit priciny, tak nas nechaji osahavat. Zase se jim jeden krok povedl.

        • proud napsal:

         Ne nedostali Peto,jen pouzivam svou hlavu,nebejt debilu co jsou schopny se vyhodit vedome do vzduchu s ostatnima,neresil bych to.Ale v letadle nemam jak od debila utyct a zpacifikovat ho je mi hovno platny kdyz je rozbuska v kufru v nakladovym prostoru, a nemam moznost poznat dopredu ze se mnou debil leti,proto je mi milejsi kdyz ho odhali letistni kontrola.Panove,ono je dobry ty veci taky hodnotit a premejslet o nich.Nebo si nekdo z vas snad mysli ze je to neco prijemnyho hrabat se nekomu ve smradlavejch trenkach???

        • Eschatolog napsal:

         to je paradox , cim vic kontrol a buzerace, tim mene bezpeci, nevadi ze ?

        • proud napsal:

         Vadi,ale bez tech kontrol to nekdy proste nejde ani pri nejlepsi vuli,v letadle proste jak se neco posere,nemas sanci,navic lita i pres cizi vysostny uzemi........tam ty duvody k prisnosti proste jsou at vymejslim co vymejslim.Kdyby to bylo jen o buzeraci,mas je i u autobusu a vlaku.Coz by byl pro me docela pech,nekdy se rad svezu vlakem,specialne do Prahy,to rad necham auto doma,ale kdyby zavedli kontroly,vysral bych se na ne.

        • Petr napsal:

         Ano, pokud by slo jen o buzeraci, tak je mate v autobusu a na nadrazi. To bude dalsi krok.Co se tyce pasovani drog, nejvic je pasuji ti kdo vedou ten boj proti nim. Vzdyt zavislaky se ovlada nejlip. Ono ti co vladnou zaseli semeno terorizmu ted sklizi urodu.

        • proud napsal:

         Drogy jsou o prachach,ne o ovladani,protoze fetku muzes ovladat jen nez vybleje mozek,pak uz nemas sanci a ani autoritu,to je mnohem horsi a nebezpecnejsi nez ovcan.

        • Paul Durham napsal:

         Petr? 20:13

         Nebojte, to bude velmi brzy, buzerace a kontroly v autobusech, vlacích, metru, tramvaji, v kině, divadle, hokeji, fotbale, všude a nakonec preventivně doma.
         A koblihové hovado bude chrochtat: "cítím se bezpečněji" až do okamžiku své předčasné smrti po podání superbezpečné vakcíny. A je úplně jedno, jestli si to prase svoji odměnu uvědomí nebo ne, hovado zůstane hovadem.

       • proud napsal:

        To uz pak neni o poslouchani nebo neposlouchani,ale o zodpovednosti k ostatnim!

        • Petr napsal:

         Zodpovednosti, k druhym se lide vzdali uz davno. Hlavne se to projevuje u voleb.

        • proud napsal:

         Dokud bude existovat tupy stado,potud se bude muset kontrolovat,je to prosty a kazdej z nas ma volbu bejt kusem ve stade,nebo obcanem.Bez ohledu na vejmluvy ze ho tak nekdo vytvari,to jde omluvit u deti,u dospelejch uz nikdy!!! Mame volbu,mame ji celej zivot!

        • Petr napsal:

         Proude, zde se jedna o to ze cim vic bezpecnosti (omezovani lidi), tim vic terroru. Navic terror podporuji nejvic ti co rvou o bezpecnosti.
         Vetsinou litam z Vancouveru a hadejte jaky druh lid:-) i se tam stara o bezpecnos ? Zijeme ve svete lzi a podrazu od lidi kteri jsou voleni lidem a placeni z nasich dani.
         Jednou jsem prochazel kontrolu z rukama v kapsach. Malem se posrali. Nastesti tam byl starsi bily muz, ktery mne pozadal o vyndani ruk z kapes.

        • proud napsal:

         Zeptal ses kde je problem s rukama v kapsach a kde je to napsany abys to vedel dopredu?? Ja bych se urcite zeptal a chtel vysvetleni,dalsi by se pak odvijelo od jejich chovani,jestli by drzkovala cerna tlama nebo bila by mi bylo uplne jedno.

        • Petr napsal:

         Zetal, mohl bych mit vybusne koulicky :-). Ty nesmysly vybuchy letadel. Vzdyt pokud by vybuchli na letisti pred kontrolou, nadelaji vice skody, nez letadlem. Proste nas vedou cestou kterou chteji a vetsina lidi jim to zere. U nas byl souzeny jeden pan ze odpalil plynove potrubi. Samozdrejme ze to odpalil policejni agent, ktery sehnal i strelivo. Stejny pan soudil vladu za znecisteni vody. Jako dukaz pouzil fotky kde je ukazan eksem ktery vznikl mezi nohama. Mezi jinyma pouzil i fotkuy svych decek. Donutili ho stahnout obzalobu, jinak ze ho budou soudit za detskou pornografii. Samozdrejme ze pan jiz je mrtvy, zemrel na rakovinu.

        • proud napsal:

         Jo no,vybusny koulicky bych jim okamzite omlatil o hlavu a chtel po nich jmena a jmeno managera s tim ze se okamzite obracim na svyho advokata a jdu k soudu! Ona by je arogantni prdel rychle presla,protoze kdyz je mam je uplne jedno jestli mam ruce v kapse,nobo se s nima dloubu v nose! Tvuj problem je ze se stavis proti za kazdou cenu,proste principielne a to nejde,podle myho nazoru.To ze nekde udela government provokaci neznamena ze ji nezopakuje debilni posuk.Chtel bych videt po kom bys rval kdyby leteli tvoje deti,neprobehla letistni kontrola a nejakej priblblej fanda isis se i s nima a s letadlem vyhodil do vzduchu,asi bys pokrcil ramenama rekl osud?...........Ja bych udelal takovej bordel ze by se z toho nekdo poradne ojebal,pokud bych nekoho rovnou neoddelal. Kdyz jsem letel domu,mel jsem v kufru jisty zbrane,protoze jsem je nesmel mit v prirucaku a pochopitelne je pri kontrole povytahovali a zkontrolovali i kdyz jsem je jasne extra uvedldo pruvodaku kterej jsem si vyzadal hned na letisti, a samozrejme jsem to poznal,ale nerekl jsem ani popel,kdyby se me ptali,pochvalil bych je jeste za dobre udelanou praci! Ja teda nevim,ale vzdycky se mi vyplatilo pouzivat hlavu a vzdycky jsem se nejak dohodl,stacilo bejt vstricnej a nedelat krky.Kdyz chtel nekdo vyslovene buzerovat,pouzil jsem zakon padajiciho hovna a poradne mu zmrdal nadrizenyho............

        • Petr napsal:

         Ale,ne chlapik byl slusny a prijemny. Na rozdil od tech osmahlenych a udrzel je na uzde. Mam stesti ze jsem blondak s modryma ocima. Ja se nemel stavet proti cemu. Z clapikem jsme to presli s usmevem.
         Proude pokud nekdo chce vyhodit letadlo do vzduchu, tak to udela i pres ty kontroly. Samozdrejme nejaky dozor byt musi, ale to co se deje je umyslne ponizovani lidi. Taka priprava na budoucnost.

 5. jop napsal:

  admin,

  síce súhlasím s tebou, že za nezakúpenie lístku za 32 Kč je exekúcia 18 tisíc absolútne zlo, a že je to čistá mafia, ale poznáš pravidlo" jeden za všetkých, všetci za jedného.
  Najprv tú skupinu "všetkých" treba vytvoriť.
  Inak každý sám za seba.

  Takže si sám za seba, pomoc nemáš od koho čakať.
  Že treba zrušiť takéto jebnuté zákony, ktoré dovoľujú vymáhať za jazdu na čierno 600 násobok ceny lístka, to je aj koňovi jasné.
  Ale kto to urobí? Ty sám so SVOJIM INFORMAČNÝM webom?

  Nemáš záujem vytvoriť obrovskú skupinu občanov, ktorí zmenia jebnuté zákony nastavené proti občanom?
  Tak každý sám za seba.
  Síce mi ťa je ľúto, po ľudsky, ale aj ty môžeš pomôcť množstvu ľudí ale nechceš pomôcť.
  Bohužiaľ, sú to tvoje problémy, rieš si ich sám.

  • RadekS napsal:

   Zamyslet se musíme všichni a neúčastnit se aktivně na tomto obchodu. Neúčastnit se aukcí, já bych si tam nekoupil ani špendlík. Moje máma tento názor zastávala stejně, že by z takové věci nemohla mít ani radost, když je nakoupena na neštěstí druhého.

   • proud napsal:

    Na jednu stranu jsou exekuce na kriminalniky fajn,jenze to by musely mit jasny pravidla a musely by bejt kontrolovany ze vsech stran a naprosto pruhledny,NEJSOU! Je to kriminalni ustav vedenej horsima kriminalnikama nez po kterej vyjimecne nekdy jde!!!!!

    • proud napsal:

     Pravidla jsou k zbliti zlodejsky!!! Jak mi nekdo muze sahnout na uplne jinou vec,napriklad,nez kvuli jaky vubec exekuce vznikla????? Od toho je jen jedina vyjimka,exekuce na vejdelek! ZADNA JINA,NIKDY!!!!!!!! To je naprostej zaklad!!! Jestli nedelam,pak maji smulu,riziko podnikani!!! Nakonec nedelat a zustat bez prostredku je sam o sobe uz poradnej trest v tomhle systemu.

 6. Vlastimila spa napsal:

  od 27. března 2011 je ve Frýdku-Místku zavedena MHD zdarma. Dopravcem je ČSAD Frýdek-Místek a. s. :-))
  Jinak moc zdravím a kromě tohoto problému s dopravou to samé sednes děje i v distribuci vody...a mě fakt neskutečně "dojímá" jak za komárů šlo mít v Praze WC aspoň v METRU zdarma... komáři měli smysl pro lidi a čistotu.... aspoň v tomhle.

 7. Petr napsal:

  Ahoj Jane, tvůj dopis té mafii je jako bych ho psal já - taky nic nemám a ze stejného důvodů a pochopení, že cokoliv vytvoříš bude ukradeno! Nejseš sám - já jsem roky nezaplatil jediné měsíční zdravotní pojištění! Jsi můj bratr! Teď už ti musí být jasné, proč jsem ti napsal, že podpořit tě nemohu. Zdarec!

  • Petr napsal:

   Ještě doplním: když mi přišel první list od nějakého pudra-judra, napsal jsem podobné věci jak ty, nic věcné jsem v něm neřešil!

 8. yagiba@seznam.cz napsal:

  Dobrý den,

  také s tímto systémem a právním řádem nejsem spokojen, ale.
  - kdybych chodil do restaurace a nezaplatil za jídlo tak to je v pořádku?
  - pokud budu chodit po ulicích a chodnících které musel někdo postavit a které musí někdo udržovat a nebudu platit daně tak to je také v pořádku?
  - pokud nebudu platit za odpad který vytvořím, ale někdo ho musí odvézt a zpracovat atp. to je také v pořádku?
  - a mnoho dalších příkladů..

  obávám se že adminem zde navržené - neplacení za služby které využívám je bohužel scestné a vede k problémům a ne k systémovému řešení. Shazovat to na stát a fašisty a já nevím kam taky není plně v pořádku, pokud jsme si mi i naši předci tento systém zvolili.

  Kdybychom to opravdu chtěli většinově jinak, tak už to tak dávno je. Odpověď ať hledá každý v sobě.

  • Sasin napsal:

   S tímto systémem nejsem taky spokojen, je to v pořádku, je to v pořádku. ...Áááách
   Debilové, blboni a kteréni si domnívají že je to v pořádku, že si to naši předci zvolili. Kua Durhame, něco z wikiny pro psychopaty nemáš??? Muheeeeeeee

   • Paul Durham napsal:

    Nevím sice, proč se obracíte na mne, ale když už tak činíte , mám 1 dotaz :
    Proč na "ulici vědců" na fotkách ( z vašeho odkazu na Prostějovskou Pravdu u jiného textu na tomto webu) z KLDR s Kimem nejsou vůbec ale vůbec žádní lidé ( kromě Kima a jeho štábu ) ?

    A co se týče textu "yagiba" - je to klasický židotext - "narodil jsi se do otroctví, vychovali tě k otroctví, přijal jsi statut otroka, tak otroč a hlásej otroctví !
    A buď rád, že můžeš být otrokem, vždyť ani tu vodu si do těch trubek nedokážeš pustit sám".

  • proud napsal:

   Taky ti dam jeden priklad: Ptal se me nekdo jestli ten chodnik chci? Neptal,ale prachy mi na nej v klidu sebere prestoze mu na nej seru!!! Co mi povis na tohle? A to byl jen min podarenej priklad,ovsem jsou jich tisice!

   • Paul Durham napsal:

    O potřebách lidských zdrojů rozhodují vyvolení, vy kverulante :-)

    • proud napsal:

     Jiste,ale jen tak dlouho dokud jim to "nevyvoleni" budou trpet,respektive dokud se jim bude darit je drzet s supinama na ocich,pak uz ale ani minutu vic.......

   • Andrej napsal:

    Tak po něm nechoď když si ho nechtěl. Dej světu najevo že jsi byl proti a choď po silnici. Stůj si za svým. Jdi příkladem a další Tě budou následovat.

  • jan nowak napsal:

   .. no s těma popelnicema je to taky zajímawý , platíš i gdyž žádnej
   wodpad nemáš.. Vodu platíš francouzakom : ))
   Kapš tě z-jistí na dálnici z dob Adolfa Hitlera atď atď .
   Ale zajímalo by mě , gde se fláká Eko-terorista Houbeer.. potřebuju
   www wykowat Sekoru !

   ps : proude , nečets na AC24 - neumim dát LINK : (
   .. koment od Ikema Monika : " Místo slimáka pořiďte si VLČÁKA " : )))

 9. sibolet napsal:

  Milý Korále,jistě jsi dost VYSPĚLÝ,takže Tvoje energetické pole je NEZRANITELNÉ a v krizových situacích NEVIDITELNÉ..Občas se jistě vloudí chybka,kdy při nástupu do socky projevíš i jen ZLOMEK STRACHU,OKAMŽITĚ Ti dýchá přes rameno revizor..Mám to VYZKOUŠENÉ A TRÉNOVANÉ,ještě z dob socialismu..Tvoje DALŠÍ CHYBKA je,je maříš svou energii na nějaký email NEVĚDOMÉ OSOBĚ,která Tvojí energii hezky sežere..Vubec NEKOMUNIKOVAT s NEVĚDOMÝMI,nebot,jak říkal nějaký Ježíš,NEVĚDÍ,CO ČINÍ..

  • Sasin napsal:

   sibolet

   A co patří císaří, trdlo??? Muheeeeeee

  • geronimoh napsal:

   sibolet : ty jsi odstrašující případ
   http://www.pobavime.cz/wp-content/uploads/kdepak-je-ten-micek.gif

  • petr napsal:

   To myslíte že když je člověk duchovně na výši, tak za každou chybu dostane od života okamžitě facku, zatímco těm nevyspělým je dovoleno dělat víc chyb?

  • jan nowak napsal:

   sibolet.. přesně ! ! !
   .. to-to jsem widěl Dnes ráno w METRU na wýstupu z I.P. Pauly - wlčáci slinta-li
   w počtu asi 5 ks. před schodama na-hůru )), Takowá mladá MYŠ w rozdrbanejch kec-kách..
   .. co stahowala kalhotky , už gdyž MOŘE-PLAWCI přistáwa-li teprwa na Sicílii u břehu
   a klepala se jag ratlik - a juž jí měli !!
   Přemejšle jsem o tom pak , že se k těm REWIZORUM asi dám.

   Jednak mě NEWADÍ se za někoho schowáwatt & i za jinýho se wydáwatt ))
   Protože mě taky NIGDO newidí ??
   muheeee

   • Andrej napsal:

    Když tak koukám jak máte všude dvojité W, tak nevím jestli máte nedostatečné vzdělání a nebo jste takový blb že przníte češtinu a určitě si ještě připadáte zajímavý.

    • jan nowak napsal:

     AAA Andreji , proč tě holky nechtěji..?

    • Jana Karásková napsal:

     nebo chyba klávesnice - kláwesnice? :)

    • petr napsal:

     Z toho je jediná cesta.

     1) písemně si vyžádat výši dluhu přímo u dopravního podniku
     2) dluh jakkoliv zaplatit
     3) všechno mít písemně potvrzené protože soud přihlíží i k tomu jestli se dlužník snaží dluh vyrovnat a postupuje aktivně
     4) aktivní přístup (písemně doložený!) lze použít i jako zdržovací taktiku, na získání času třeba na získání peněz nebo promyšlení další taktiky

     A tím obejít exekutorské svině, které z každé 1 000 kč pokuty udělají 20 000 dluhu na exekuci což například při 5 pokutách naskáče na 100 000!

 10. sibolet napsal:

  Ještě taková uvaha..Ve 3 dimenzi platí buhužel pravidlo..Dej Bohu,co je božího a Císaři,co je císařovo..Osobně při mém mizerném duchodu MÁM TUHOU KÁZEN,platím vše VČAS,i s předstihem,mám pak KLID na SVOBODU SVÉHO DUCHA..

  • proud napsal:

   No a ja to neresim,neresim nic a jsem smirenej s tim,ze az jednou prijde ona chvile kdy bude nutny jednat,jsem pripravenej a jednat budu,ze prijdou nasledky s tim pocitam a rikam si bohuzel,ale musi to bejt,takze zatim se zivim ja,az mi jednou prijde do domu jakejkoliv zlodej,to znamena jakejkoliv,tedy i exekutor,uz z nej zivej nevyjde,ani jeden z nich a pak vam budu psat z kriminalu kdyz me nechaj,zatimco me budete zivit vy at se vam to libi nebo ne,ale budete mit co chcete a co si "volite" :-)))

 11. petr napsal:

  Pane, vy jste vůl. Ještě jim dávejte takhle hloupě klacek do ruky aby vás mohli zmlátit, když jste jim nebezpečný.

  ODS se postarala o exekuční zákon (novelu) v takové formě jaká nemá obdoby ani v zimbabwe. Dokonce ani komunistické znárodnění nebylo takové zvěrstvo protože okradeného kulaka nenechali chcípnout hlady, ale dostal práci (byť podřadnou).

  Vy byste se hlavně měl postarat o to, aby na vás nezkusili ten trik drobení pohledávek, kdy na každou tisícikorunovou pokutu vám udělají zvlášť exekuční řízení s náklady řízení 20 000 za každou jízdu načerno.
  Takže to řešte, okamžitě a rychle. Zajděte do několika občanských právních poraden. Pokusit se to vyjednat s dopravním podnikem a zaplatit to naráz. Třeba tady na to udělejte sbírku. Bylo by hloupé, kdyby vás dostali takhle snadno.

  studijní materiál zde:
  http://paragraphos.pecina.cz/search/label/exekuce

  • proud napsal:

   "Pane, vy jste vůl. Ještě jim dávejte takhle hloupě klacek do ruky aby vás mohli zmlátit, když jste jim nebezpečný."...........a jsme u toho,abysme se jeste nedoskali,ze kdyz se nekomu bude libit vila a bude ji chtit za polovic,neobrati se proste na exekutory a oni uz mu nejak pomuzou se k ni dostat.Proto takovy masinerii se tezko dokazuje jestlis spachal,nebo nespachal a za kolik,staci ze na tebe zavedou papiry par let zpatky.........proto neexistuje moznost jak neco zmenit aniz bys dal jinejm na sebe do ruky klacek,to delame dnes a denne na techhle strankach vsichni kdo po ty zmene opravdu jdeme! takze je mi jasny,ze kdyz tolik dbas o onen "klacek",ze jsi systemu uplne neskodnej,i potencialne........to neni kritika ani vysmech,toho jsem v tom pripade dalekej,jen konstatuju jak to vidim.On ve skutecnosti malokdo ma na to aby se systemu sam postavil bez ohledu na to,jestli se nekdo prida,tedy zatim.

   • petr napsal:

    Proude, člověče naivní, tohle už dávno probíhá.
    Znám osobně člověka, který přišel o střechu nad hlavou i o zdraví, když se soudkyně ve zločinném spolčení s exekutorem domluvili a kvůli 100 000 dluhu mu sebrali barák za milion, který pak v podvodné dražbě na druhém konci republiky střelili dalšímu exekutorovi za 300 000. A takových případů jsou už tisíce, Gottwaldovo znárodnění proti tomu bylo nic.

    Říkal jsem Korálovi opakovaně, že má smysl se soustředit jen na převzetí médií aby lidi uslyšeli celou pravdu. Je to jediná možnost jak něco změnit, nevím proč to stále ignoruje a pořádá demonstrace (a vydává web) jen pro hrstku příznivců s nulovým praktickým dopadem.
    Toho jediného se GP opravdu panicky bojí, že o něm všichni budou vědět.

    • Žabák napsal:

     Petr má absolutní pravdu a pokud to pane Korále nebudete řešit, tak skončíte úplně reálně pod mostem, bez legrace.
     Vyhlašte sbírku, zajděte do tý poradny anebo se pokuste o osobní bankrot.
     http://www.penize.cz/kalkulacky/osobni-bankrot

     Hlavně si nemyslete, že napíšete výzvu na web a začne povstání proti exekutorům. To se opravdu nestane a nepostaví se za vás nikdo, taková je tvrdá pravda.
     Takže přestaňte blbnout a začněte uvažovat reálně. Žádnou další možnost nemáte, pokud nepočítám ty tragické, které ste nastínil v tom dopise.
     Váš přínos pro tuto společnost je velký a bylo by vás škoda. Chápu, že ste idealista, ale systém si vás podá jako nic, pokud mu dáte klacek, což ste učinil. Takže přestaňte blbnout.

     • Sasin napsal:

      Buď hodnej Korále, plať co máš a stromu za plotem co se tě ptal, proč máš takovek střich, "pahýl o třeh haluzách, pár lístků na tramvaj", můžeš čestně říct, že sis to udělal sám. Jsi na cestě, žaby na prameni neposlouchej, stejně přijdeš o všechno a budeš z Prahe vyhnán. Pak by se ti hodil podíl na neprodejné půdě, ale ani proud by ti ho nedal, jedině gdyž ho budeš poslouchat. Muheeeeeee

      • proud napsal:

       Kdyz mam bejt uprimnej Sasine,tak za me by ten podil nepotreboval a tyhle veci by ani nemusel resit,na takovy sci-fi by se chodil divat akorat tak do kina...........jeho podil by byl celej stat,sel by si kam by chtel a nemusel se ptat jestli muze vstoupit nejakymu debilovi na podil!!!!!!!!!!!!!!!

       • proud napsal:

        Tak jako jsme se o to nemuseli starat a nestarali jako deti a pubertaci ani za tech tolik pomlouvanejch komancu,zadny reseni jestli muzu do tohohle lesa a k tyhle rece...........resili jsme jen jestli se nam tam ci tam zrovna chce ;-)

        • Sasin napsal:

         Jako děcka jsme chodili do statkářovy stodoly skákat salta a na prvního máje jsme mohli jít do továrny a sbírat odllitky. Pak jsme musely jako děcka nosit pionýrský šátek, dělat biatlony a chodit na brigády. Taky jsme musely jako děcka nosit sběr papíru. Co s tím má podíl na neprodejné půdě? Tobě vadí, že by podílníka nigdo nemohl z podílu vyhodit na ulici,. Vadí ti, že by na tebe nemusel dělat. Vadí ti, že by za život nemusel platit. Vadí ti, že by nemusel mít strach esli má na zaplacení daně. Vadí ti že by nemusel jet do města a žebrat o povolení ke stavbě svého sídla. Vadí ti, že by se na tebe mohl klidně vysrat a dělat pro sebe a svoji rodinu. Vadí ti, že by nevolil papaláše a že by mohl konečně volit rovnou to, co by ve společném zájmu mělo smysl. Vadí ti, že by měl nárok dokonce na podíl z rozpočtu jako nezadatelný člen národa. Vadí ti, že by jsi ho nemohl řídit , že by se ti mohl vymknout z kontroly. Vadí ti, že by mohl volit své potřeby, né jen mluvící hlavy z plakátu. Ale nejvíc by ti vadilo asi to,, že by ses s ním musel dělit rovným dílem o prostor. Další opakování smazáno.

        • Robo napsal:

         Tak.
         Presne tak to je, Sasin.
         Mýlil som sa. Ešte nieje.
         Byť Slavjanom je stav ducha. Je treba o to sústredene usilovať.

        • Paul Durham napsal:

         Já jsem jednou v osmé či deváté třídě nesl 1.května v průvodu hlavu Marxe z hobry, měla 2x2m a byli jsme 4 nosiči. Jelikož poletoval sníh, tak jsem byl rád, protože hlava s rámem nebyla zase tak těžká a nesení mě v tom příšerném počasí fyzicky zahřálo . A taky bylo lze se za tou hlavou z hobry schovat před ledovým větrem, když hráli píseň práce pro otroky státního kapitalismu. Naštěstí se již globálně oteplilo a dnes 27.4. jsou ráno dokonce již 4 stupně celsia.

         Přesně tak BY to MOHLO být, Robo.

         Jenže skoro úplně všichni živí tvorové jsou teritoriální a na své teritorium mají maximální nároky, nejspíše kvůli vlastnímu přežití do smrti - všici se snaží se dožít smrti, ANO co nejlíp, no není to legrace v tom vesmíru.

        • proud napsal:

         Blejes nesmysly uz jen z titulu kdy jasne rikam,ze je potreba delat do spolecnyho kose,ale taky z toho kose zadarmo zit a moct celej ten kos uzivat!!! Jak to rezonuje s picovinou kterou jsi napsal ty s tim ze kazdyho zavres na hektar a haranti si muzou hrat na silnici,protoze ostatni bude soukromej hektarek nejakyho slovanka? Ty chces to a ono,ale nechces svobodu!!! Vzdyt ani nevis co to je a jak se to v praxi projevuje!!! Ale o jedno te poprosim,nevkladej mi do ust picoviny kterys vymyslel a precetl,pritom spatne pobral,bud ty lasky a pis to za sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Dnerska biatlon decka delat nemusej a jsou z nich neduzivy mrdky co by ani vlastni hranici neubranily!!!!!! Pionyrskej satek byl symbol,co ti na nem vadi,u nas byl pionyr v pohode,nasi vedouci svazaci,a vsichni dohromady misto omilani posranejch politickejch manter jsme spolu travili bezvadny chvile a meli srandu z toho ze kdyz se dostavil papalas,zahrali jsme mu uvedomnely divadylko :-).Prekvapujes me Sasine,nikoliv slovane,ale soukromej sedlaku!!!

        • proud napsal:

         Joo,prvni maj,to bejval NAS,vagabundu den,gumicky a skobicky,balonky praskaly jedna basen,zbyly jsme pak navazovaly na snurky od nich a nastavovali je na co mozna nejdelasi dylku a celej ten obrovskej rundolec z mavatek a balonku pousteli po vetru smerem na tribunu kde papalasi uhejbali a nasi ucitele z toho byli na prasky protoze nemohli energicky prede vsema zasahnout a my z toho mivali nehoraznou prdel.Vsak uz jsme byli rozcviceni z vatry pred tim,kdy jsme nechavali shoret lampiony se svickama,stacila jen dobra trefa,a nahaneli padacky co nam vojaci strileli,krasny casy,samy dobrodruzstvi:-)))))))))))))

        • proud napsal:

         Jojoooo,kdyz jsme cely party chodivaly do lesa na skaly palit ohynky a pict burty beze strachu ze vybehne nejakej pojebanej Sasin a zacne jecet co mu delame NA JEHO hektaru:-)))))))))))))))))))))))).Chodivali pytlacit na potoky a rybniky a porybny nas nahaneli(kdyz meli naladu) a nas trest byl kdyz nas chytli,ze jsme se museli dat k rybarum a chodit na brigady a o ty ryby a potoky s rybnikama se starat,ucit se chranit prirodu a ne aby z nas tahali pokuty a vychcane s exekutorama cekali leta aby nas mohli pak uz ne potrestat,ale uplne normalne okrast.

        • proud napsal:

         Jak se rika: Z pytlaka nejlepsi hajnej.:-)

        • Paul Durham napsal:

         http://ekonomika.idnes.cz/pokladni-s-hakovym-krizem-na-ruce-kaufland-fj1-/ekonomika.aspx?c=A170427_092939_ekonomika_rny

         To je speciálně pro ROBO.

         Tak už nám vyhazují z práce hinduisty za jejich víru. Celá kauza má úžasný efekt, každý může konečně pochopit výrok říšského protektora, že je mu z českých udavačů na blití.

        • proud napsal:

         Jenom moc dobre ze to zverejnili a rozmazli,uz jen kvuli ty vyzivny diskusi,kdy je jasne videt jak nejen kauflandi curaci ze sebe udelali pekny vorechy a hovada ne3vedouc co je to svastika,jen dal a houst!!!! A me naopak tesi ze je v diskusi tolik lidi co znaji! A opravdu skoda ze nemame fakt dobryho a sikovnyho NORMALNIHO pravnika,kterej by z nich vytriskal pro tu pani miliony odskodnyho,kdyz jsou takovy kreteni!

        • proud napsal:

         A v tom PICALANDU me uz nikdy nikdo neuvidi!!!!!!!

        • Sasin napsal:

         Ty vemeno, proude. Podílník nahradí bezdomovecký status "ovčana". Podílník nemusí na té půdě být přivázaný. To by byla diktatura. Šak gdyž nechceš, můžeš žít ve městě, ale na tvém podíle bude hospodařit družstvo. Ale nedostaneš z toho žádné pachtovné a ten nárok ti zůstane, páč gdyž jsi debil ty, někdo s tvých potomků může mít jiné potřeby. Základem je paradigma společenského uspořádání, gdy podílníci řídí společné záležitosti svými psanými potřebami, nigdo jiný. Tím je dáno, gdo v této zemi může do veřejných věcí kecat. Pro kukačky, nejsi?, nebude v državě tabulkové místo. Budou návštěvníci. Co se změní. Lidé, kteří budou chtít žít na podíle, budou mít nezadatelné "právo". Ty máš oči navrch hlavy, že by to byli všichni. Dykk se na sebe podívej. Jsi produkt kapitalizmu a diktatury jako vyšitý.

        • proud napsal:

         Porad nevidim nejak tu tvoji spolecnost podilniku svobodnou,oproti mejm navrhum:-))))

        • Sasin napsal:

         Jakým návrhům???

        • proud napsal:

         To si delas prdel ze se ptas? A ty chces davat navrhy a hajit je? Ty kterej po takovy dobe vubec nevi o co jde tomu s kym diskutujes? Ty kterej je zalezlej ve svym tunelu kterej ho uvezni ba hektaru v domacim vezeni a nikdy se mu nerozsviti svetlo sveta,nikdy nebude svotoobcanem,protoze lpis na soukromym majetku aniz bys uznal ze Zeme a priroda patri nam vsem at jsme kde jsme,cela,rovnym dilem a jsme povinny se o ni vsichni rovnym dilem starat a predat ji dalsim generacim,ty hnidopichu v holinach,malej a jeste mensi,nejmensi,ublizenej? muheheheheheeeeeeeeeeeeeeee:-)))))))))))))))),S tebou jsem skoncil,psi charaktere,bez si ochcat svuj kandelabr:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Ted uz chapu a je mi uplne jasny proc a jak jsi mohl napsat takovou picovinu zrovna me a o me!!!!!": Sasin napsal:
         27.4.2017 (1.42) Jsi obycejnej kaspar kterej neco vycetl a nepochopil a ted se toho drzi jako hovno kosile,absolutne bez rozhledu,zakrnelej a neznajici,nerozvijejici se ! :-))))))))))))))))

        • Sasin napsal:

         Čekám na ty tvoje návrhy???
         Například A1) , A2) a ták....

    • proud napsal:

     peto,ver nebo never,ale kdyby bylo tak prosty prevzit media,uz by se to davno stalo a Honza by urcite byl u toho! Jenze neni,protoze se vi jak kvalitni je to zbran a proto se logicky udela vsechno aby se nedostala nikdy do rukou nepritele.........Stejne jako s penezma,: nech je at vydelavaj,ale koukej at ani nejlepsi z nich nemaji nikdy vic nez ty!

     • petr napsal:

      To nikdo netvrdí že je to jednoduché. Jen tvrdím že je to jediná možnost.
      Zatím to možné je, protože pořád hrají tu hru na demokracii kterou ovce nesmí prohlédnout. Až nám tu zavedou čínskou demokracii tak si ani nevrznem.

      • Paul Durham napsal:

       mám na vás ( všechny ) Petry i petry prosbu , buďte tak hodní a dejte si POŘADOVÉ ČÍSLO ke svému "Petr" či "petr" , není to zase tolik práce a eliminujete podezření z duševní poruchy

    • proud napsal:

     Vim ze to probiha,proto jsem to nadhodil...........ostatne pri nasi zkurvenosti bych se naopak moc divil,kdyby neprobihalo.A to je duvod myho pripadnyho odjezdu do pekla na tom bilym koni,vzal bych s sebou vsechno na co bych jen dosahnul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Petr napsal:

   Zbytečně mu radíte. Je to věc jeho ducha, jeho hrdosti, jeho nezklamání svého svědomí, jeho přesvědčení sebe sama, že se nenechá zlomit. Nemůže jinak. Dokážete to pochopit? Bylo by to proti všemu v co kdy věřil - stalo by se to jen planým kecáním. Klesl by ve vlastních očích.

   • petr napsal:

    Nojo, komu není rady tomu není pomoci.
    Jako bezdomovci co se přehrabuje v popelnicích aby neumřel hlady člověku nezbude hrdosti ani co by se za nehet vešlo, to vám potvrdî každý co si tím prošel.

    • proud napsal:

     Anebo prave presne obracene?...........To je taky duvod proc kdyz se bavim s nejakym bezdomovcem,zajima me proc jim je!

     • petr napsal:

      Sebeklam? Když nemá už vůbec nic tak sobě a všem okolo nalhává že má aspoň hrdost.

      • proud napsal:

       Mam par pribehu v zasobe s bezdomovcema nejen u nas a nekterejch si hodne vazim,vic nez vetsiny ovci! Zadnej sebeklam,nazval bych to bez nadsazky hrdinstvim kteryho neni zadna ovce schopna.Ti maji bejt sakra na co hrdi!

       • proud napsal:

        A mozna by ses divil kolik je mezi nima vzdelanejch lidi,dokonce jeden zubar co se ve Vidni postavil "governmentu",driv mel vlastni kliniku,mercedes,jeho zena bmw........ a kvuli ni skoncil na ulici........zajimavej pribeh,jak te kurva dokaze dostat az na dno s pomoci republiky.........tak je vyresil vsechny!

 12. JOSEF napsal:

  Prezidentka exekutorské komory se dočista pomátla CZ HD

  https://www.youtube.com/watch?v=remz-do7Arc
  https://www.youtube.com/watch?v=BHopALbKeHQ

 13. jiří plzen napsal:

  Podotýkám, že jsem nikdy neměl a do konce života mít nic nebudu s exekutory. Považuji je ale za ty nejodpornější slouhy sionizmu. Kdyby se topil vrah a exekutor, tak raději pomůžu vrahovi a exekutor at se utopí.

  • proud napsal:

   Ja bych nechal utopit oba a koukal jestli nepotrebuje pomoct nejakej slusnej clovek:-)

   • petr napsal:

    Já bych se především poohlížel po nějakém klacku kdyby se těm sviním nějak podařilo doplácat ke břehu, abych je od něj klackem mohl zase odstrčit :-)))

 14. proud napsal:

  "Jestli vás někoho něco zajímavého napadne, dotyčným exekutorkám napište, co si o nich myslíte."............napadlo me........do kundy granat misto klacku! To nemuzou bejt zensky,ale pomateny trandaci.....poradna zenska by se k necemu takovymu nepropujcila,takze mi jich lito neni!

 15. Luboss napsal:

  Už jen vystudovat právnickou fakultu a stát se satanistou, abyste z titulu svého ega rozsévali nářek a šířili hrůzu mezi lidmi, brali jim střechu nad hlavou a hnali je na ulici, odebírali jim děti, aby neviděli své rodiče násilím je vytrhávat matce jako gestapo.
  Babiš má neomezený paušál s 10 Gb za 185 Kč měsíčně ostatní to dokáží za 1 400 Kč, v kantýně se najedí za 50 kč tak, že vy zaplatíte 250 Kč a mnoho dalších příkladů.
  A jak čtu komentáře: "já platím všechno, včas, já se mám dobře, nechápu proč ty neplatíš?"
  Vždyť se máme tak krásně v ČR.
  Děti se můžou mít přece krásně i u gender-mutantů, než u mámy, co je porodila. Plaťme včas, ať se mají dobře mafiáni!
  Za ten fotbal v TV a pívko a GMO stravu to stojí!

 16. petr napsal:

  Námět aneb Ze života společenské smetánky

  Vyčítáno mi porůznu na sociálních sítích, že jsem poslední dobou ve svých postech cynický. Rád bych to napravil, a proto jsem se rozhodl napsat dnes něco opravdu positivního a prýštivě, nelomeně a hlubinně optimistického.

  Bude to námět na seriál ze současnosti, dietlovského půdorysu. Jmenovat by se mohl Úřad.

  V prvním díle nazvaném Návrat poznáváme hlavního hrdinu, bývalého estebáka Karla, který tráví roky před pensí neradostně: žije s manželkou a dvěma dospělými dětmi v malém městě, o jeho kvalifikaci nikdo nestojí, práce ve státní správě je mu kvůli lustračnímu zákonu uzavřena, a proto se živí příležitostnými brigádami a záskoky jako ochranka v supermarketech; v soukromí se přitom pomalu upíjí k smrti. Rozpadá se i jeho rodina: děti se k němu raději nehlásí, manželka před měsícem podala žalobu o rozvod. Ale přichází zvrat. Parlament v r. 2001 schvaluje exekuční řád, ve kterém podmínka negativní lustrace jakoby nedopatřením chybí, a to je pro Karla velká životní chance. Jediný problém představuje Karlovo vzdělání, které kdysi získal na Vysoké škole SNB. To je pro úřad exekutora málo. Naštěstí má Karel ještě pár dobrých známých; závěrečné titulky se prolínají do záběru na jeho otlučeného favorita, kterak míjí ceduli s nápisem "Plzeň", a poté na hlouček čerstvě promovaných studentů, vycházejících z universitní auly.

  Druhý díl se jmenuje Exekutor. Uplynul nějaký čas a novopečeného doktora obojího práva Karla vidíme v jeho nové, luxusní kanceláři, a poznáváme i jeho spolupracovníky, mladičkou sekretářku Marcelku, účetní paní Věru a dva exekutorské pacholky – chci říct koncipienty –, chlapce rovněž z dobrých estebáckých nebo nomenklaturních rodin. Přicházejí první případy. Karel je svědomitý a k dlužníkům nemilosrdný, proto rychle získává věhlas a spolu s klientelou oprávněných roste i stav jeho konta. Na konci dílu, který by měl být spíše edukativněji zaměřen, vidíme Karla nasedat do nového passatu. Nesměřuje však do starého bytu v předměstském činžáku, ale do rodinné vilky, kterou u kolegy, jak se dozvídáme, za pakatel vydražil a již nyní s manželkou, jež si rozvod mezitím rozmyslela, obývají.

  Ve třetím dílu, nazvaném Dražba, se divák blíže seznamuje s praktickým způsobem fungování soukromých exekucí. Zápletka by mohla být o tom, jak se povinný, který kvůli nezaplacené pokutě dopravnímu podniku přišel o automobil, domáhá informací o tom, kde a kdy bude jeho vůz dražen. Samozřejmě se nic nedozví, exekuční dražby přece probíhají tajně a úřední deska, kde mají být oznamovány, se aktualisuje vždy až následující den po jejich konání. Když se dlužník dozví, že jeho rok starý superb byl vydražen za dvacet tisíc korun, rozhodne se vzít právo do vlastních rukou. Na Karla si však jen tak někdo nepřijde, a tak díl končí záběrem na dlužníka, kterého od soudu odvážejí vězeňskou "ponorkou". Útok na veřejného činitele není maličkost.

  Čtvrtý díl se jmenuje Soudce. Karel má problémy, při jedné mobiliární exekuci nechal vystěhovat byt, ve kterém povinný roky nebydlel, přestože tam byl přihlášen k trvalému pobytu. Po více než roce se dlužníkovi rodiče domohli kladného rozhodnutí o excindační žalobě a nyní od Karla požadují náhradu škody a újmy na dobré pověsti. Naštěstí dostává případ starý, zkušený soudce, a tak Karel odchází od soudu jako vítěz: estebáci a komunisté si přece vždycky pomáhali. Tento díl by mohl obsahovat i několik episodních scenek z exekucí: jak Karel nechává zabavit pokladničku dlužníkovy desetileté dcerky, jak starým manželům poté, co jim obstavil důchod, při mobiliární exekuci odváží poslední cennost, která jim zůstala, milovaného stájového pinče, jak falšuje cesty na druhý konec republiky, aby narostly náklady exekuce a s oprávněným se nemusel dělit o její výtěžek, jak vyrábí antedatované exekutorské zápisy, prostě serie milých genrových scenek, aby si divák udělal obrázek o každodenním dění na exekutorském úřadě.

  Další díl bych nazval Znalec. Poznáváme v něm Karlova dávného kolegu Vítka, který se stal znalcem v oboru odhadu cen nemovitostí, což byla v 90. letech kariera snad ještě skvělejší než dnes ta exekutorská. Vítek patří stejně jako Karel k nové společenské elitě, i on bydlí ve vile a do své přepychově zařízené kanceláře jezdí sedmičkovým bavorákem. Není pro něj problémem odhadnout byt, který na trhu stojí tři miliony, na necelých dvě stě tisíc, nebo, je-li občas potřeba, například kvůli majetkovému vkladu do eseročka, udělat z polorozbořené kůlny zahradní altán s vodotryskem za půldruhého mega. S Karlem si rozumějí: nad sklenkou si rádi zavzpomínají na dávno zašlé bohatýrské doby, kdy byli prostými vyšetřovateli Státní bezpečnosti a trávili dny vyslýcháním několika posledních disidentů, kteří v jejich okrese ještě zbyli. Bezstarostné mládí: dnes, stěžují si přátelé, aby se člověk strachoval o každou neoprávněnou exekuci nebo "cinknutý" znalecký posudek. Ještě, že je exekutorská komora tak chápavá a žádná komora znalců neexistuje.

  Poslední, šestý díl, nazvaný Operace, bude nejdramatičtější. Na Karla, cestou domů po náročnému dni v úřadě, kdosi z křoví vystřelí. Ukáže se, že útočníkem je manželka jednoho z povinných, kterou Karel před měsícem obral kvůli dluhu z manželova podnikání o veškeré jmění. Nepomohlo, že manželé byli již tři roky v rozvodovém řízení, Karel ví, jaká má exekutor práva, a umí jich bezezbytku využít. Teď ale leží, postřelený a krvácející, na chodníku před svou kanceláří. Přežije? Další záběr je na příjem v nemocnici. Karlův stav je kritický, ztratil mnoho krve a musí být ihned operován. Naštěstí je při vědomí, avšak když spatří tvář svého operatera, uvědomí si, že toho člověka už někde viděl. Ano, je to on, ten, kterému před časem prodal kvůli třiceti tisícům dluhu dům. Dlužník měl arci štěstí: domek se vydražil za cenu, která stačila jak na úhradu dluhu, tak na náklady exekuce, a dokonce z výtěžku dostal povinný více než pět tisíc přeplatku. Dramatické záběry na operační sál – jak to asi dopadne? Ale dopadlo to dobře, Karel se zotaví, jen se rozhodne dál neriskovat a odchází do pense: za vše, co ve svém životě pro společnost vykonal, si trochu toho klidu zaslouží!

  napsal T. Pecina

 17. Dr. Chocholušek napsal:

  „Všichni kradnú“. A může za to Kalousek.

  Sorryjako. Korále, těžce jsi mne zklamal, jezdit na černo a ještě plakat nad údajnou nespravedlností? Jsi stejný omyl jako ten albín Trump, běž do prdele. Alternativo.

 18. Jura napsal:

  To jsi mě moc nepotěšil ... já bych doporučil dát císařovi co je císařovo a pak se uklidil z Prahy.

 19. .lak napsal:

  Pokud vím dopravu mají slováci zdarma a tedy jsou priorita pro exekutory kterou ani nesmí přehlédnout v ůlyi.

 20. Luboss napsal:

  Problémy nastanou v budoucnu. Firmy montovny dají méně na mzdy a ceny základních věcí k žití stoupnou na neúnosnou míru.
  Toto je cílený program, aby bylo Česko komplet odkoupeno..

 21. proud napsal:

  Jo a panove a damy,neco tu zaznelo taky o "sbirkach",ale.........premejsleli jste nekdy o nich,zamysleli jste se nekdy nad jejich podstatou a dopadem?..........Verim ze ne a jestli,pak z uplne jinyho uhlu pohlkedu nez by bylo potreba. Napadlo vas nekdy ze kazda takova sbirka je vlastne obrovska OSTUDA a podvod?????!!! Kde to jsme,kdyz musime sbirat a jeste platit republice??????? Nemuze me nenapadnout napriklad KLOKANEK a sbirky vicek!!!! Tak se starame o svy deti,ze ac platime statu jak mourovaty trojity a vice -ity dane z kazdy picoviny,ze jeste musime poradat i sbirky na vlastni deti(protoze kazdy cesky dite je vlastni,bez ohledu na biologicky rodice,kazdy je budoucnost)? A tak je to potazmo se vsim, i s krmenim bezdomovcu atd.

  • proud napsal:

   Na co by potom mela na neco setrit totalitni vlada,kdyz si na to stejne jeste nasbirame sami a dokazujeme to i v praxi? To si to pochopitelne radeji ukradne Rabis a jemu podobny na svy podnikani,ze ano!!!!!!!!!!!!!!!! A taky proc se tumlovat a stavet se na zadni,remcat a starat se o odpor,kdyz na me nasbiraj jak bude nejhur,ze?..........I to je vazeni urcita hodne vychcana politika,neniliz pravda?,fikane zakrejvana humanitarnosti a dobrotou skladajicich se,co daj drobny,nez by sli rozbit drzky tem co za to muzou.........!

  • Sasin napsal:

   Pro tebe jsou bezdomovci v pořádku. Normálka, tak co se sereš do vršků. Výřivku máš z Rakouska a bankocetle na ní jsi si nakradl v emerice. Je ti jedno jaké děti, všechny jsou tvoje budoucnost. Hlavně ať na tebe makaj. Zastavit STÁT. Neuvěřitelné, fantastické..

   • proud napsal:

    Omyl,z Rakouska mam jen prachy,virivku,auto a dalsi proprietky mam z Ameriky,a co? Rika to neco o tom jakej jsem kdyz jsem si na to vlastnima rukama vydelal i v tomhle pojebanym systemu a nemam dluhy? ;-)

    • .lak napsal:

     Žvanile, viděl jsem vodní kubíkovej bagr utopenej a jako potápěč bys rukama cococo i na světě pod...... :.-) druhej hrabiš se zastaveným stíháním z diplomatických imun obolživelně. Zacáluj a nemel zadarmo.

   • proud napsal:

    Bezdomovci ze jsou u me v poradku? Jako lidi jsou,ale to ze vubec existujou cejtim jako osobni ostudu.Co tam mas dal?......

   • proud napsal:

    Ano,nektery "radobyprace" jsou skutecne jenom zlodejny,ale to neni muj pripad,abych te uklidnil,makal jsem rukama i kdyz k tomu hlava byla taky potreba:-))))

 22. proud napsal:

  Sledujete jak je vsechno naruby a proti vam za vaseho potlesku? Kam az nas uz dostali?........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. ekonom napsal:

  No veru príde čas.....Korál si frajer....vela ludí sa bude zodpovedať...aj tí prisluhovači a užitoční hlupáci...nechcem použiť horší termín.......čas sa blíži iba totalny hlupák to nevidí....celý systém ma zabudovaný samoničiaci mechanizmus...a potom príde čas účtovania

  • proud napsal:

   Presne spravne 1+++++ , do ty doby se ale musi pocitat s tim,ze se stane jeste hodne bezpravi a branit se jak se da.....

  • petr napsal:

   Na tu spravedlnost čekáme už 500 let od smrti Karla IV. a ono pořád nic. Střídají se tu půl tisíciletí u vlády zloději, psychopati a harpagodechajci a pokud se tu vyjímečně objeví někdo dobrý tak jej lůza vyžene a dosadí si zas nějakého harpagodechajce a dělá mu poslušného patolízalského lokaje.

 24. Luboss napsal:

  Občanský odpor je cesta proti současnému fašismu

 25. Luboss napsal:

  Takže máme v ČR skupinu lidí, kteří by rádi budovali království boží na zemi.
  Také máme 150 exekutoristů + každý má 30 přisluhovačů a podívejte se, jak těchto 150 lidí nahání lidem hrůzu...!

 26. Ekklesian napsal:

  Asi bych věděl co byste měli slyšet... ale opět byste neslyšeli.

  Zkusme to jinak.

  Když Korál přesvědčíš tisíc lidí (řekněme v Praze, kde předpokládám působíš, případně v místě tvého současného působiště), co si kvůli dopravě štípají lístek (nemají předplacenku) aby jeden den služeb místního dopravního podniku nevyužilo a do svého okolí (nejlépe hromadně a pohromadě, ale stačí mi když osloví své sousedy) veřejně deklarovalo že tak činí kvůli nemravným cenám a celkové zvrhlosti v tomto byznisu (o svévolných pokutách nemluvě) dám ti 1000 Kč na vyřešení tvých problémů s exekutory.

  Pokud se to tedy rozhodneš vyřešit, jsou to prostě peníze určené na řešení tohoto tvého problému, ne jiného. Účet musíš uvést nějaký veřejný.

  Jde mi o to aby se lidi nad tím skutečně zamysleli a zvedla se alespoň vlnka odporu.

  • proud napsal:

   Tak tady ti tentokrat tleskam a pridavam se i kdyz momentalne zrovna dvakrat movitej nejsem,doufam ze jen prechodne,ale ten litr nejak zpytlikuju! Jen s tim uctem nevim,jak po nem sahnul exekutor,jsou to prvni veci ktery si osefuje,od toho ty ucty taky ostatne jsou,ze ano?..........

   • Ekklesian napsal:

    Stačí uvést účet přítele, který mu obnos předá. Musím mít možnost odeslat peníze anonymně.

    Klidně je strčím do obálky a pošlu kamkoli, ale jak se to dohmátne pošťačka...

    • proud napsal:

     Nechci te strasit,ale pak pritel bude muset dokazovat na co a za co ty prachy dostal.................od toho tu ten ucet prece je,ze?........To by pak s oficialnima zlodejema co si rikaj exekutori vydrbal kdekdo,proto jsou oficialni,aby se to nestalo a v klidu mohli zabavity i cizi ucet a pak se na ucet poskozenyho roky dohadovat jestli to bylo pravem,nebo ne.........ty mas tak dobryho pritele co se necha tahat po soudech kvuli tvoji pokute? Priznam se ze ja nemam a pritele bych ani do takovyho dobrodruzstvi netahal.

     • Ekklesian napsal:

      To je všecko hovadina. Když někdo nemá vlastní účet a já mu chci předat nějaké peníze a uvede jakýkoli jiný účet je to v pořádku. Exekutor se nikdy nedostane na cizí účet a pokud by i dostal (se zpožděním) nikdy nedokáže že ty peníze nepatří majiteli a je jim všem hovno proč mu kdo peníze dostal.

      Nebuďte předposraní a klidně užívejte účty či poštovní adresy koho vás napadne.

      Pokud by byla situace až taková jaká píšeš, vzpomeň na pravdivá slova Marie, jedině parta která rozhodne ty hajzly odchytávat a lámat jim ruce může něco vyřešit. Bude to lepší než co momentálně navrhuji a co ty neustále nechceš vidět, ale ve vás není spravedlnost ani slitování a já s vámi v týmu být nemohu.

      Nezapomeňte ale, že možná už za pár týdnů všichni nebudeme žít. To že jsem se zapojil, neznamená že jsem slevil jediné slovo z toho co nás čeká a co jsem zde říkal.

      Nejsem součást vaší společnosti, nemohu být tak jak by to bylo třeba (nejste národ, nemáte společné hodnoty a cíle, společnou cestu) a to že nedovolím abyste mi ublížili (zachovám si anonymitu) je dobře především pro vás. Neustále upadáte a já bych se stal jednou z vašich obětí.

      Tady jde ale o Korála, nemravný dopravní podnik Prahy, vedení města Prahy, justiční a exekutorskou mafii,...

      P.S.
      Neboj se a nestraš, Korál si poradí; pokud vůbec bude chtít. Ale po něčem podobném volal a má podle mne šanci se realizovat.

      Hlavně pak dejte vědět kdy to proběhne, já tě podpořím ve svém současném působišti, bude-li ta akce nějak zveřejněna (což by nebylo špatné). Není město či kraj kde by to bylo lepší. Akorát někde (krajská doprava) tě ani do autobusu bez zaplacení nepustí (buď tu službu ber nebo ne, jsou i úseky které díky integrované dopravě zlevnily, ale to jen kvůli absolutní nemravnosti předtím).

      • proud napsal:

       Jisteze si poradi a nestrasim,jen mam s tim ruznym "vyjebavanim" nejaky zkusenosti.Ver tomu ze "to co my se teprv ucime,"oni" uz zapomeli". Jinak vypadnes z reality.

       • proud napsal:

        Chces poslat prachy? Ser na ucty,posli je slozenkou na nejakou adresu kde se na ne dostane a hotovo.

       • proud napsal:

        Hovadina to neni,protoze kde pristavaj prachy,tam zacne uradovat danovy.......

        • Ekklesian napsal:

         Já bych v první řadě předpokládal, že se mu ty prachy sejdou tak nějak v zásadě naráz (nebo se z různých kont kamarádů u něj, tj. v bezpečí, shromáždí) a on s nimi zaplatí svoji pohledávku.

        • proud napsal:

         To bych nepredpokladal z prostyho duvodu,abys vedel kam mas penize poslat,musi zverejnit ucty(to udela i kdyz je posle mailem!!!),blbec exekutor,kterej si tohle neosetri........a blbci nejsou,jde jim o prachy!

  • Ekklesian napsal:

   Na rozhodnutí a oznámení, zda to alespoň zvažuješ ti dávám do pátku. Já sem nechci a nebudu chodit. Rozhodně ne každý den, spíše týden, ani pravidelně.

   Internet budu mít možná poslední měsíc, pokud mám před sebou měsíc života, a pokud při namátkové návštěvě tohoto webu (nebo z jiných zdrojů, nejlépe přímo od lidí) nepochopím že akce proběhla nebo je již naplánována tak ti nepošlu nic. Prostě se nedozvím, že jsi vyslyšel mou nabídku (nebo se toho třeba chopil i bez ohledu na mou nabídku,...).

   Jsou to těžce vydělané peníze (pokud se tedy vůbec přidají další přispěvatelé). Ale snad pochopíš, že je to tak jediná a podle mne nejlepší možnost jak dosáhnout spravedlnosti (přemýšlej proč jsem to udělal a co vše takový přístup přinese). Rozhodně podobné akce nepovažuj za zdroj zisku, natož prostředky na podporu toho co děláš doposud (nestojí to za podporu, dokud se neprobudíš k životu a pak sám pochopíš že jednáš neefektivně a v zásadě marně a neúčelně, což poškozuje především tebe samotného, ale pomáhá udržet mrtvé i ty kolem).

   • proud napsal:

    " co děláš doposud (nestojí to za podporu, dokud se neprobudíš k životu a pak sám pochopíš že jednáš neefektivně a v zásadě marně a neúčelně, což poškozuje především tebe samotného, ale pomáhá udržet mrtvé i ty kolem).".............nooo,tady bysme se nehezky pohadali!!! Proto na to jen takhle upozornim a dal to nebudu rozebirat. Za mne.

   • Ekklesian napsal:

    Admine (prý Honzo Korále) máš poslední hodinu (dle vašeho "letního" času, do 23:00 normálního času v Česku) na to zvolit cestu a pokračovat s mými penězmi na vyřešení problému s exekutorem (věř, že i když zvolíš ta cesta bude možná jiná než dnes myslíš, budu-li moci přiměji tě pochopit - zvládneš-li to s pomocí Boha všemohoiucího do měsíce).

    Můj požadavek 1000 "oslovených" (ideálně těch co se k tvému protestu připojí, jde ale zejména o tebe) neber jako dogma, já vím jaký je čas (doba) a jde mi jen o to aby společenství/národ (které může během okamžiku klidně zaniknout) mělo smysl vůbec ještě zmiňovat. Co oslovíš to oslovíš (Ale dáš do toho vše! A předtím si ujasníš, při rozhovoru se svým svědomím, co to vlastně děláš.), třeba to bude součástí uvědomění si toho co to je národ, kdo to vůbec je člověk, kdo dal právo jinému člověku zasahovat do života jiného člověka, zda má člověk takto napadený právo bránit svůj život a uznávané hodnoty a zda to činní.

    Není potřeba být za každou cenu součástí rozbušky (doba je plná napětí), která spustí jeden z procesů odplaty vůči nevěstce. Právě takové "drobnosti" to myslím budou, i když stav srdce vašich vládců bude zásadní, oni skutečně mají tu moc (danou jim vámi, respektive neodporovanou využit vámi) a oni a oni ji použijí. I když v tomto případě nevím zda ještě neposlouží nevěstka k vašemu dalšímu podrobení se moci vámi volených i nevolených.

    P.S.
    Všechny uvedené e-maily ("kontakty" které mne nutíš vyplňovat, jsou nepoužitelné).

    • Ekklesian napsal:

     Tímto moje nabídka padá. Přeji ti hodně štěstí ve zbývajícím životě.

     Kdbych už nezavítal, což je možné (ale i takové počasí jaké máme dělá divy), tak sbohem všem vám.

     Vše co jsem napsal bylo správně. Neumlčujte svědomí, když už nic jiného. Sbohem.

 27. pepe napsal:

  Na mhd dotace pouze v Praze jde asi miliarda rocne nevidim duvod proc by to mel nekdo platit..Vsak je to z verejnych penez jiz zaplaceno..Vydelek asi ctvrt miliardy odchazi do nejmenovanych bank ruzne na ostrovy.Vydelkem totiz Z5 finance nedavaj..Jinak portal Prahy je fakt usmevny..http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/finance/dotace_a_granty/zamerte se na integraci cizincu..Tam musi bejt banda fuserska nebo schvalne ulozi text aby byl k neprecteni...Chodte do pice

  • Ekklesian napsal:

   Přesně tak. Vím, že už před dvaceti roky šlo v brně na hlavu na dopravu minimálně 10 000 Kč, krom toho co získali svým byznisem. Dnes půjde o sumy mnohem větší, máme tu integrovaný dopravní systém, neustále naříkají, v rozpočtu města už se to možná člověk ani nedočte...

   Kdybych soukromě dopravoval lidi (pravda tam kde bych viděl, že to má smysl a nezkrachuji), tak s poloviční cenou budu ziskový a služba lidem lepší, ale to nebude nikomu dovoleno.

   Chci aby byl dopravní podnik potrestán a Korálův problém vyřešen. Pokud si takový člověk který záměrně službu dopravního podniku nevyužije (odpustí si ji) normálně cvakne dva lístky, tak dopravní podnik příjde (jestli to správně chápu) o 64 000 Kč.

   • Ekklesian napsal:

    Jak si stojí Brno dnes netuším, stav Prahy nebo Ostravy jsem neznal nikdy. Schválně někdo napište.

    • jan nowak napsal:

     .. no , tak třeba JÁ.. já
     sem praŽÁK a kup_uju si každý Měsíc Open-KRAD za 550 babek..
     Což jde - neboť každý den wo-zim TRŽBU tram-way č. 18
     .. mezi sanicemi : Nám. MÍRU - Olšanské hřbitowy..

     ps : přisahám Korále , že Ti každý Měsíc pošlu BALÍK
     do BÁNĚ ! ! !
     2ps : a přečtu si wšechny ty články..

 28. pepe napsal:

  Tak jde bud o zprivatizovani statnich firem nebo si panstvo na otrocich udelalo dobrej solich..Za mne i kdyz to nerad tvrdim aspon Jancura a jeho zlutaci posunuli cestovani na nejakou uroven.Jinak by jsme po CR jezdili ve zkurvenych vepracich.Staci ze kdyz clovek vleze do busu CSAD tak po minute jizdy nevi co si ma myslet.Jestli ridic krade naftu nebo treba v zime schvalne netopi.Ani to hnusne kafe,voda nebo treba WC neni..Ale jak se clovek rozmlsa tak se pak vraci do praveku Z5 spatne..Jizdenka za 3kc pro verejne MHD je optimal na provoz atd.

 29. pepe napsal:

  A to ze pokuty za MHD chodi treba i po 20letech je fakt ulet.Spousta lidi zaplati jelikoz nevis.Normalni je treba vytahnout dukaz jako videozaznam atd a ne ze si to curak vypise podepise za tebe a Jako 15ti leteho smrada ve 30 zkasnou o vydrenej byt nebo auto..

 30. Petr napsal:

  Vážený pane Korále,

  Vy si poradíte sám i bez rad. Šíříte alternativní informace a tím rozšiřujete trhliny v systému, který oprávněně kritizujete. Jenže takhle JIM dáváte příliš snadnou cestu k tomu Vás ničit.

  Na počátku stála Vaše chyba, že jste neměl jízdenku. O dopravním podniku se dá uvažovat taky jinak, co a jak je nespravedlivé. Cestování na předplacené karty je ve srovnání s ostatními způsoby dopravy levnější, takže diskriminován je ten, kdo cestuje občas na lístek. Lidé z venkova nemají komfort mnoha spojů a přesto do státní kasy platí stejně. Obyvatelé měst si na dopravní podniky sami neplatí, platí i mimoměstští. V Praze jsou vyšší platy (vyšší odvody) jenže část je od nadnárodních firem (čili zlodějů), část je od státních zaměstnanců, takže zase peníze z "venkova". V Brně můžete po 70 letech cestovat prakticky zdarma, sedmdesátník z venkova si vše platí a komfort nemá a platí i v Brně, protože se mu nevyplatí koupit si průkazku na cestování bez lístku. Dalo by se pokračovat. Jistě se mnou v úvahách, co a jak je na cenách a podmínkách dopravy nespravedlivé, můžete pokračovat.

  Dal bych ještě příklad s panem Novotným a problematikou vody http://pravdaovode.cz/author/radek-novotny/ On nevyzývá k neplacení za vodu nadnárodním zlodějům, ale snaží se jinak... Šiřte informace, takhle z Vás udělají kriminálníka a v tomto systému Vaši práce zneefektivní.

 31. Ivana napsal:

  Pane Korále
  bohužel nemáte šanci se z tohoto problému dostat jinak než zaplacením. Zkuste si s exekutorem domluvit splátkový kalendář tak, že každý měsíc zaplatíte určitou dohodnutou částku. Pokud není exekutor úplný hajzl, tak na to většinou přistoupí.
  Věřte že vím, o čem mluvím. Můj syn se taky párkrát povozil v Praze bez jízdenky a následné pokuty léta neřešil. Podobně jako vy neměl trvalé bydliště. Přesto si ho nakonec exekutor našel. Stačilo aby změnil zaměstnavatele a za měsíc už přišlo zaměstnavateli nařízení od exekutora na srážky z platu. Za ty roky, co to syn neřešil, narostl dluh do astronomických rozměrů (přes sto tisíc). Není šance tomu uniknout. Bohužel. Před touhle mafií není úniku.

  • proud napsal:

   Tak tak,jsou jen tri moznosti: 1/ "zahadny" umrti spicek tyhle exekutorsky zhovadilosti=nejlepsi reseni; 2/zaplatit=nechat je krast dal; 3/umrit=jediny jednorazovy sobecky reseni,kdy krast budou dal a zkusej okrast tvy pribuzny.

  • Ekklesian napsal:

   Je škoda, že je Korál černý pasažér. Protože kdyby to byla oběť hajzlů revizorů jací řádili svého času v Brně (nevidělávali dost a tak použili číslo občanky nějakého dřívějšího černého pasažéra a udělali z něj opět černého pasažéra aniž by jím byl) bylo by to mnohem zajímavější. Chtělo by to ale dvojaký přístup.

   Nechat se odvlést násilím ozbrojenými složkami k soudu (pokut by to soud opět neřešil automaticky exekucí - hrozný svět, pak už jen bojovat na život s exekutory a těmi ozbrojenými složkami, které si exekutoři přivolají na pomoc, doufat v pomoc Boha a spoluobčanů).

   Vlastní spravedlnost v tom, že odvedeš k čemu jsi nucen a přitom strůjce zla zůstane bez profitu (pokud mu tedy město z vašich daní nedosype peníze jen tak, aby roční zisk zůčastněných nepoklesl), tratí, a pokud přemýšlí výjde mu že se mu obracet se naa exekutora nevyplácí.

   Třeba si při tom Čech uvědomí, že by bylo lépe udělat pořádek v jeho zemi a zkopat republiku do beztvara aa celý systém přetavit, své prostitující spoluobčany definitivně od svých peněz (které nejdou na nic dobrého) odstavit.

   • Luboss napsal:

    Bývalý ředitel Sazky Hušák:
    "Nejrychlejší, jak nechat prohnilý systém padnout je nedělat nic"
    Sbírky peněz, víček tu hrůzu jen podporují a oddalují.
    Můžeme čekat, že právnické fakulty budou chrlit další exekutory a postupně začnou napadat další slušné lidi jen za to že byli dlouho nemocní, nebo po 40 letech věku vystrnaděni z práce, v tom jsme si jistí 100%
    Tento systém se nazývá prací pro Góje - práce, kde jedni jsou ovce a jiní ti chytřejší za vlky
    Nakonec dospějí k tomu, že zůstali jen sami vlci a toho se musí bát i ti exekutoři.
    Budou se bát sami sebe.
    Kdo žije podle těla...ten
    Kdo žije podle ducha...ten
    Přece lidi musí znát cestu, jak vyjít bez Mamonu

    • proud napsal:

     Vcelku souhlas,jen to "nedelani nic" by podle me melo za vysledek anarchii.A anarchie stadni je vec ktera bude hodne zhoubna.Jsem pro aktivni odstavovani staryho a zaroven nahrazovani novym,to je podle me reseni,ale prvni musi bejt "uvedomeni" lidi,ne hnani stada.

    • proud napsal:

     Napsals to dobre,"zit podle ducha"........

    • Sasin napsal:

     Proudy blboňů, posraných samostatně neposlouchat budou kvákat, že gdo zlu odporuje, či dokonce na něj i sere, sám se proviňuje a je netáhlo, socka, či příživník. Další blboni, slepí jen na jedno oko, jsou rádi, že něgdo začal jít v životních strastech příkladem a čekají v zákrytu u výplatní pásky a v teple zaplacených složenek, že chudáků co si to zkusili bude přibývat a že až jich bude jako sto opic, že voni jako vyskočí a připojí se. "Že voni to věděli, že na to čekali", a ták.. A kokoti, co platí plastovými kartičkami a své balíky s balenou vodou oscanchcátivně tahají vozíkem do dvoupatrového kufru cizáckého auta, budou mít plnou hubu řečí, že dělali jen svoji práci a na všechno si vydělali "vlastníma" rukama. Někteří blboni, pomatení situací, budou nosit lněné košile a pro jistotu si nechají vyšít nějaký rodový symbol. Některé symboly si nechaji vytetovat na hlavu a druhé budou strkat podle situace do nosu a do uší. To bude doba k popukání. Ať žije podíl na rozpočtu. Dnes brůůůto 400 000 ročně včetně miminek od naší mámy.

 32. Ignác napsal:

  Jako nepražák jsem alergickej na jakékoliv pražské vyžírání. Jako nezlobte se na mne ale kdo za vás v Praze má platit cestování MHD ? My v Čechách si ho musíme taky platit. Nic na tomto světě není zadarmo, všechno stojí lidskou práci a energii a nelze čekat, že mi to spadne zadarmo z Čech, jak si to v Praze často představují. Pokud se někomu nelíbí ceny, které mohou být nadsazené, ať chodí pěšky či jezdí na kole. Svého času jsem to taky dělal. V Praze se cestování MHD načerno bere skoro jako hrdinství. Jak můžete chtít příspěvky a naplatit za vámi spotřebovávanou službu. Tahle pražská vychcanost už mě dlouho pěkně ser. Jako by nestačilo, že Praha je synonymem pro neziskovké dotované organizace, pro různé granty, státní úředníky. Kdekdo se tam považuje za pravičáka a přitom to tam přavažuje drtivě v hlavách lidí socialismus.

  • proud napsal:

   Nevim jak ty,ale ja si dokazu predstavit,tak cirka, skutecny ceny sluzeb a tovaru,kde vidim zlodejnu(temer vsude),tam je to nejmilosrdnejsi reseni ze ty penize nedam,ale vzdycky premejslim nad lepsim resenim,kterym je zlodeje naopak maximalne poskodit,za trest!!!!A ceny MHD jsou zlodejnou!!!

   • proud napsal:

    Z toho plyne ze i kdybych byl milionar,stejne budu jezdit zadarmo a strilet exekutory!!!

   • proud napsal:

    Takze se da rict ze jizdou na cerno zlodej okrada zlodeje s tim,ze velkej zlodej brani svou zlodejnu a nakradeny! To je jediny co vidim.Jinak by poctive kazdej zadal spravnou cenu a ten kdo by si byl jistej kvalitou i cenou by s klidem uvedl cenu dobrovolnou s uvedenim skutecny ceny.Ta byla napriklad sdelena i me jednim pracovnikem a protoze proste byl dobrej!!! dostal bez diskuse vic na zaklade myho rozhodnuti!!!

    • proud napsal:

     Proste me nezkousel okrast ani na cene,ani na praci.........

     • Ekklesian napsal:

      Nevím jak je to dnes, ale před těmi dvaceti a více lety, kdy byli ceny jízdenek jistě o dost nižší než dnes, tělo potřebovalo adrenalin, v kapse nikdy žádná koruna navíc...

      Všichni mladí v Brně jezdili kdykoli to šlo na černo i protože je dopravní podnik děsně štval svými cenami. Přesto je otázka zda byl někdo poškozen a potom jak. Poté navíc proběhla krádež století s "ozdobou vaší peněženky", tj. prvními plastovými kartičkami v republice, která ukázala jak to s financováním dopravy je.

      Dnes navíc (nemá smysl dělat si iluze, že se něco zásadního změnilo, byla tu pokud vím také aféra ze SW který dopravní podnik používal a nepatřil mu) stojí přepravní stroje za hovno (a město se plácá po ramenou jak na nich generaci od generace je nějaké vylepšení), neergonomické, zdraví občas i poškozující, ani sedět se v tom nedá (až na šalinu, kde jsi pod kamerovým dohledem, je také otřesná ergonomicky, ale sedět se v ní dá, v autobusech jsou použitelná přesně dvě místa a ještě jen pokud má sedačka správný sklon a povrch sedáku).

      Možná to dnes mládež řeší jinak, protože když zavítám do Brna tak jen žasnu jak jsou ve všech šalinách doškrábaný skla rýznými symboli pičí a kdoví čím ještě. Brno je dnes hnusná, doplivaná a pozvracená díra (takže je otázka zda má smysl vůbec obyvatele podobně velkých měst s čímkoli oslovovat, když jednanačně upadají, i když je jasné že za mnozí mohou ti z okolí přinucení do Brna dojíždět), kde se věčně celoročně něco opravuje s rozkopáním (ještě horší než před těmi dvaceti roky) a jsem rád že tam nemusím často.

      Třeba se dožiji i zapálení dopravního prostředku. Kdo ví? To co je dness si lidi rozhodně nezaslouží a já jak píši vnímám (dle stavu dopravních prostředků, ale mohu se mýlit) že agresivita přinejmenším některých těch lidí v Brně vůči dopravnímu podniku vzrůstá.

      • proud napsal:

       Agresivita stoupa umerne k narustu blbosti a primitivismu.........ze by skola a zivotni podminky,pusobeni mainstreamu,bezvychodnost ze zvule republiky a jejich organizaci? Atd.,atd. nikdy to neni jen jeden duvod,ale soucet celku........

  • Žabák napsal:

   Člověče ty nevíš o čem mluvíš. Jedna věc je platit za službu, druhá věc je nechat se mučit jízdou v pražské MHD. Jízda pro mimo pražáka může být zajímavá věc, ale každodenní dojíždění do práce narvanou, smradlavou, často řidičsky cuky cuk prasáckou jízdou je úplně jiná story. Dopravní podnik "optimalizoval" jejich spoje takovým způsobem, že člověk jezdí podobně komfortním způsobem jako japončíci při ranní špičce a pokud si někam sedne, tak si musí dát velký pozor, kam si sedá, protože některé ty sedačky sou doslova prochcané a prosrané. K tomu pálka za jednu jízdu 32kč. Mě osobně se stalo, že mě rezivor skásl těsně před konečnou za 5-6 minut prošlou jízdenku, což by se nestalo, kdyby ten spoj jezdil častěji. Prostě bez soucitu, asi maj za to prémie. Jinak řečeno morálně má Korál úplnou pravdu, ale fakticky je v prdeli, protože nemá žádnou páku něco takového vyhrát.

 33. pozorovatel napsal:

  Nechcel som k tejto téme pôvodne nič písať, ale asi bude predsa lepšie, keď sem pridám svoj názor.

  Najprv ekonomické fakty, keďže poznám podmienky Prahy:

  Ceny cestovného:

  - ročné predplatné na MHD tam stojí 3650 Kč, čo dáva cenu 10 Kč za deň cestovania. Pokiaľ žije človek v Prahe dlhodobo, jednoznačne sa mu vyplatí ročné predplatné. Aby obišiel zlodejskú Opencard a Lítačku, dá sa vybaviť na počkanie papierový preukaz za 30 Kč (Lítačka stojí 200 Kč a vybavuje sa 2 týždne)

  - jednorazový lístok stojí 32 Kč, čo je fakt veľa. Pokiaľ sa človek v Prahe zdržuje viac než 7 dní v mesiaci, oplatí sa mesačné či ročné predplatné.

  - neviem, či to je ešte stále pravda, ale spomínalo sa, že pražská MHD je do veku 15 rokov zdarma. To sa následne použilo ako argument na zdraženie cestového ostatným ľuďom, hlavne turistom.

  Tunel Opencard:

  - posledné čísla, čo som zachytil hovorili o 1,5 miliarde Kč za nefunkčnú Opencard. To značí, že každý občan Prahy za ňu zaplatil (v podobe zdraženia cestovného) cca 1200 Kč. Reálne straty z Opencard ale medzičasom môžu byť aj vyše 3 miliárd Kč. Nikto zodpovedný nebol dodnes potrestaný.

  Náklady prevádzky:

  - samozrejme MHD nemôže byť úplne zadarmo. Je treba platiť naftu autobusov, elektrinu za metro, platy vodičov. Preto je nutné, aby sa platilo aspoň symbolické cestovné. Obvykle aj tak toto cestovné nepokrýva celé náklady prevádzky a je dotovaná z metského alebo štátneho rozpočtu, pretože ak by sa cez cestovné lístky hradili plné náklady, doprava by bola tak drahá, že by ľudia prešli na autá.

  Pokuty za jazdu načierno:

  - pokuty sú vypočítavané na základe pravdepodobnostných výpočtov chytenia čierneho pasažiera. Predpokladá sa cestovanie nepretržite načierno a záchyt napríklad 1x z 600 ciest. Preto je pokuta za prichytenú jazdu výrazne vyššia, než samotná cena lístka. Kedysi som sa pokúsil si vypočítať, čo by vyšlo výhodnejšie: či cestovanie načierno a sporadické platenie pokút, alebo mesačné predplatné. Vyšlo mi, že v dlhodobom horizonte sú tie sumy rovnaké. Niekedy som pol roka nestretol žiadneho revízora a potom som stretol troch za jediný deň.

  Čo sa týka samotnej exekúcie:

  Súhlasím s adminom, že systém exekúcií je nespravodlivý a neprimeraný. Aj to, že by bolo treba proti nemu bojovať.

  Lenže pozícia, v ktorej sa ocitol nedáva prakticky žiadnu šancu na zmysluplné víťazstvo. Navyše to dáva jeho nepriateľom do ruky bič, ktorý môžu kedykoľvek použiť na jeho zničenie.

  Takže ja by som urobil toto:

  Pokúsil sa dohodnúť si nejaký splátkový kalendár (napríklad 500 Kč mesačne), tak aby exekučná suma nenarastala a aby nehrozila neočakávaná exekúcia majetku. Popri tom by som sa súdil o oprávnenosť danej pokuty.

  Zásadná vec je, že ak na vás bude uvalená exekúcia, kedykoľvek by ste sa zamestnali, tak automaticky vám peniaze budú sťahovať z platu. Aj keď nemáte žiaden majetok. Týmto spôsobom by ste sa trvalo vyčlenili na okraj spoločnosti, bez nádeje na ďalší vplyv na udalosti.

  Čo sa týka súdnych bojov proti pražských revízorom.

  Zaregistroval som v poslednej dobe dva prípady vyslovene absurdných prípadov:

  - jeden prípad bol, že revízor z pomsty nahlásil nevinného pasažiera, od ktorého náhodou zistil jeho číslo OP. Incident prebehol tak, že revízor napadol iného pasažiera, tento sa ho zastal, riešila to polícia a revízor si zapísal číslo OP toho zástancu a následne mu v tichosti vypísal pokutu a poslal na neho exekútora. Riešilo sa to cez súdy, obvinený sa zbavil pokuty iba vďaka tomu, že sa v danom mieste nachádzal ďaleko od prahy u svojho zamestnávateľa a mal nepriestrelné alibi. A dokonca aj tak s tým mal zložité dokazovanie.

  - drubý prípad bol ešte absurdnejší. Nevidomý človek, ktorý má zo zákona nárok na cestovné zadarmo. Ukradli mu OP, s jeho preukazom jazdil niekto načierno a nechal na neho vypisovať pokuty. Tomu slepému človekovi nepomáhali pred súdom žiadne argumenty, že OP bol nahlásený ako ukradnutý a že ako nevidomý má nárok na bezplatné cestovanie, takže nemohol ísť načierno. Prípad sa hnal niekoľkokrát cez miestny a najvyšší súd. Dopravný podnik napokon odpustil pokuty za jazdu načierno, ale stále od človeka požadoval odmenu za prácu exekútora!!! Napokon sa to riešilo až na ústavnom súde.

  Toto boli dva najabsurdnejšie prípady, čo som zaznamenal. Aj keď ľudia napokon v nich zvíťazili, systém to nezmenilo.

  Preto hovorím podobne ako viacerí ľudia vyššie v diskusii, suma 18 000 Kč je síce obrovská, ale menšie náklady budete mať, keď ju teraz zaplatíte (trebárs na malé splátky), než ak dáte svojim nepriateľom zbraň, ktorú budú proti vám používať. Verím, že ak by bolo najhoršie, čitatelia z tohto webu by Vám aspoň časťou sumy pomohli.

  • Ekklesian napsal:

   Ten soud o výslednou výši pokuty prohraje, s největší pravděpodobností. Bude se stresovat a nakonec ještě zaplatí obrovské soudní náklady.

   Jediné co se dá udělat je využít promlčení (i to je při dnešním stavu justice a každodenní vzájemné spolupráci soudce-právník značná utopie), pokud se advokát (on psal v tomto případě chápu-li to správně již samosoudkyni která se exekucí zabývá, a ta má asi povinnost pokusit se ho nějak kontaktovat) díky dopisu který již odeslal nebude ohánět tím že svou vinu i dluh uznal. Případně požádat dopravní podnik o prominutí a zaplacení třeba jen pokuty a náklady jejich právníka. (Je to to teď podle mne jednání se dvěma subjekty, právníkem dopravního podniku, soudcem. Krom jiného to znamená, že už i tak bude platit nějaké další výdaje spojené se soudem a odměnou advokáta dopravního podniku.)

   Ať to vyřeší nějak jak navrhuji. Zbaví se problému, neustoupí ze svých zásad (poukáže na problém, možná někomu i otevře oči), bude mít nějaký čas cosi smysluplného k práci a zůstenu snad i na chleba (já svou podmínku finanční podpory svázal s vyřešením této exekuce, nebudu mu ale koukat pod ruky zda nějakou korunu nepoužil na tisk letáků vyzývající lidi k akci, pokud tu exekuci bude řešit aby byla vyřešena - to je podmínka).

 34. proud napsal:

  Jinak jako kamos ti Honziku reknu,zes to proste posral.Mame na starosti jinou,mnohem dulezitejsi "praci",nez abysme se nechali hloupe chytit zkurvenym systemem na nezaplaceny pokute!Kdyz uz ses chytit nechal,stane se,a kdyz jsi ukazal OP(takova do nebe volajici pitomost!),pokud teda u toho nebyli policajti,pak nebylo samozrejme zbyti.Nicmene mels hned mazat tu pokutu zaplatit,i kdyz rozumim,ze se ti nechtelo,ale z titulu ty dulezitejsi "prace" pro vec,to bylo bejvalo nejrozumejsi,jednals nezodpovedne vuci poslani.Nicmene stalo se,ted je potreba resit ten pruser,snad ti aspon castecne pomuzeme a snad ses poucil o prioritach.

 35. boj napsal:

  jen do nich ;) skvely priklad vsem

 36. Luboss napsal:

  Nenapadlo Vás že nejde o jízdenky, ale že exekutoři byli založeni na jiném základě.
  Proto stačí jen onemocnět, nebo ztratit práci či jinde udělat chybu, otevřít si ústa na úředníka (50 000 Kč), nemít na revizi komína (50 000 Kč), kotle (50 000 Kč), chytí Vás na procházce v lese a každý člen rodiny pokuta za 35 000 Kč a oni už Vás zlikvidují a pošlou pod most a zničí i vaše příbuzné a děti.

  • Paul Durham napsal:

   Ten výčet je bez konce, ovšem má počátek : kreténismus a strach vobyčejného poctivého vobčana, který to vše přikryje svým spokojeným chrochtáním.

   • Ekklesian napsal:

    Policie se asi zbláznila. Jinak si asi neumím vysvětlit to, že se na jejich oficiálních webových stránkách objevilo varování všem cyklistům, kteří se již v sobotu zúčastní oblíbené akce „Na kole vinohrady Uherskohradišťska“.

    Té se každoročně účastní již tisíce nadšených cyklistů, kteří si užívají krásných cyklistických tras, které vedou mezi místními vinohrady, sklepy i hospůdkami. Police se rozhodla, že na všechny tyto trasy v sobotu rozmístí policejní hlídky, které budou kontrolovat dodržování předpisů a především nulovou toleranci alkoholu. Jedním dechem policie upozorňuje, že za takový prohřešek si cyklista může vysloužit pokutu až 50 000 Kč! Za mne je taková šikana policie absolutně nepřijatelná, likviduje jednu z neúspěšnějších cyklistických akcí v regionu, ale i zápal a nadšení vinařů, kteří otevírají své sklepy a chtějí se pochlubit svými novými vzorky vína.

    Chápu, že se policie musí řídit pouze platnými a účinnými zákony. Na druhou stranu jsem šokován, že zcela ignoruje to, že Senát schválil toleranci alkoholu u cyklistů na cyklostezkách a jen pro neschopnost a pomalost poslanců zůstává zákon pořád zaparkovaný v Poslanecké sněmovně. Navíc nechápu, co vede policii k tomu, že dokonce pro „chytání cyklistů“ organizuje takto rozsáhlé manévry a dopředu straší vysokými pokutami. Co je cílem této akce a na čí popud vlastně vznikla? Opravdu má být cílem zastrašit všechny cyklisty? Potrestat vinaře, kteří už týden uklízí ve sklepích a těší se na své nové zákazníky? Zničit úspěšnou akci v našem regionu? Vůbec tomu nerozumím a jsem silně znepokojen tímto postupem policie.

    Ivo Valenta

    ***

    Tedy Češi a ti označující se za Čechy sami sobě.

    Pořád ta stejná písnička. Až příjmete, že národ Čechů to jsou prostitutky (prodejné a zaprodané) s chcanka namísto krve, přestanete se konečně všemu divit. Ta doba ovšem nenastane (jste zdatní obelhávači sami sebe, prostě klasické prostitutky), ne bez smilování Boha nad vámi, a já vidím že času už je docela málo (nemá-li národ jehož jsem součástí nějakou zásadní scénu teprve před sebou); buď o vás nestojí, nebo jste ho už mnozí odmítli.

    ***

    Tuším toho sem už mnoho nenapíši, tak ještě zareaguji na to po čem občas voláte, mnozí si možná spíše myslíte...

    Buďte si jistí, že Bůh si budí své děti (k životu) vykonávající všechna možná i nemožná povolání. Takové dítě Boha se ovšem po uzdravení změní (a nikdo krom Bohaa navíc neví kdo mu patří a nad kým se smiluje, a kdy ho probudí k životu).
    Co se proměny týká. Nedovedu si třeba představit soudce, který si dělá nárok na nabídnutý mu život, který dokáže i nadále (i když sebelíp a sebectnostněji) vykonávat i nadále své povolonání (které vykonával když byl probuzen).

    Uzdravit, ale potřebuje úplně každý obyvatel země. na to pamatujte, a nikdo i tak nebude dráv zcela, nejsme ochotni se vzdát všeho tělesného což nad námi dává zlému právo jitřit tyto naše nečisté (tělesné) touhy. měli byste pro to mít všichni pochopení, sami nečistí, leč zdá se vám často schází.

    Vraťme se k člověku probouzenému. Musí si uvědomit )a on si to uvědomí, protože to bolí), že každý se špiní i tím co dělá, svědomí a srdce člověka usvědčuje. Dokud opět morálně nepadne a své svědomí, případně ty s nimiž je jeho naříkání spojeno, nezadupe do země.

    Ne nadarmo jsme byli vyzváni abychom vyšli z nevěstky abychom unikly jejím hříchům, a také (pokud zůstaneme spravedliví) neobdrželi (podle zvráceného lidského hlediska často nespravedlivě) z jejích ran.

    Takže ano, lze poukázat na člověka a vyslovit doměnku jak je na tom s čistotou. Naštěstí pro mne, soudit bude Pán/Bůh a ten vidí i do srdcí, každého bude konfrontovat s ním samým, jeho nemocí/ne-uzdravením i činy. Spravedlnosti bude brzy učiněno za dost (utrpení bude zkráceno, vytrvejte), a jediná spravedlivá vláda nad lidmi která může být bude nastolena. Jásejte všichni čistí, kdo opravdu toužíte po krásném světě, dočkáte se. Dbejte ať se neklaníte tomu kdo si to nezaslouží (usiluje o to, považuje to za svůj triumf kterým vás definitivně odvede od Boha - Otce Člověka), není takový krom jediného a nestvořeného Boha a jeho spasitele/krista (Ježíše, syna Člověka, beránka obětovaného), který se příchází ujmou vlády nad královstvími země (ale až po velkém soužení, snaze podmanit vás jiným(i), shromáždění vojska které se pokusí postavit i tomuto právoplatnému králi království země a samotnému Bohu; vaši vládcové do-odevzdávají moc šelmě která je propouštěna, zlo brzy propukne v celé síle, kdo ví co se přihodí na sté výročí kousku démonů známém jako Fátimská událost/zjevení - zlý je úchylný na kalendář a symboly a vysílá již dlouho do světa spoustu báchorek o hrůzách které nastanou a díky nimž často drží v hrsti právě ty kvůli nimž pak trpíte vy malí a prostí.)

 37. Luboss napsal:

  Exekutor je voják, který likviduje budoucnost.
  Důchodcům berou za nezaplacené energie ve výši 350 kč pole (23 ha), louky, chalupy.
  Důchodce leží v nemocnici či koupil lék, nebo založil složenku a je to, spadla klec!

 38. Paul Durham napsal:

  Hrajete-li systémové hry CZ, jest minimum nutných podmínek pro jejich hraní : využívám-li libovolnou placenou službu systému , musím poplatek uhradit ve vyžadovanou dobu, abych si zachoval status hráče a ne štvance určeného k likvidaci ( ŠUKL ) .
  Především se to týká vlastního zdravotního pojištění a pokud používáte motorový dopravní prostředek, tak povinného ručení.
  U jízdy MHD může třeba i jít o hru na slepou bábu ale v případě, že vás slepá bába lapí, je třeba mít na pokutu na místě, bo jinak jste ihned ŠUKL a další hra už nemá smysl, páč vše se zredukovalo na holý boj o existenci, a to je krajně nevýhodná pozice bez ohledu na vlastní vztah k hmotnému světu.

  • Sasin napsal:

   Schizofrenie, lidstvo je před bankrotem, válkou nebo před změnou systému. Jen láska všechno vrací. Nigdo nikomu nic nedluží. Gdybych měl říci, ne, chci aby se to zastavilo před těmi vohnouty a serviláky systému, musel bych lhát.

   • Petr napsal:

    Ano, Sasine. Lidstvo je pred bankrotem, valkou, ale ne pred zmenou systemu k lepsimu. Toho se obavat nemusime. Letos budou probihat volby u Vas i u nas(provincni). Rucim Vam za to ze lide opet projevi svuj talent k vladnuti a zvoli ty spravne.

  • Luboss napsal:

   Neunikneš. Stačí jedno zaváhání dříve, nebo později....

  • weissbach napsal:

   No, vymyšlené je to dobře, protože šukl už kvůli hladu a zimě nemá čas měnit systém a pobuřovat další. Přičemž se to musí exemplárně rozmazat, aby další potenciální šukl nechtěl být šukl, ale raději charlie.
   Je suis šukl není in.
   Takže mě osobně pozice Jana Korála v roli šukla skrz jízdné se nikterak nelíbí, protože to bude minus, ne plus.

   • Eschatolog napsal:

    znam nekolik dluzniku, jejichz suma dluhu se hvezd dotyka a ti jiz ziji v komunismu, nejakym jizdnym se naprosto nevzrusuji, to je podle nich poplatek za vyplasenost

    • weissbach napsal:

     Taky jich pár potkávám, hlavně od jara do zimy v podvečer, jak čekají před vývařovnou. Mnozí od pohledu slušní a dobří lidé, kterým je po několika letech takového komunismu už všechno jedno.

     • Eschatolog napsal:

      To je na delsi povidani. Statistika rika , ze 100x nic umorilo osla, GP (globalni predator, globalni parazit, ale urcite ne prediktor) tohle dobre zna a umi vyborne vyuzivat ve svuj prospech. Velka vetsina chvili vzdoruje, a pak se podda resp. podlehne a posleze presahne-li tlak limit, je jim vsechno jedno, jenze zustavaji otroky na sve urovni chapani sveta. Mensine z nich je taky vsechno jedno, jenze jdou az do uplnych dusledku toho stavu mit vse v analu a stanou se systemove svobodni, ne tim ze po konzumaci tri krabic Dona Simona defekuji na chodniku, ale tim ze aplikuji skutecnou impotenci systemu na nej samotny. System je impotentni a strasi deti, aby poslouchaly a prikyvovaly, ale kdo vse ztratil, krome rozumu a sebeucty, muze system zacyklit tak, ze je mu nejaky system uplne volny.
      Kdyz dluzite 20-50mega, je vam deset nebo desettisic pokut od dopravniho podniku uplne ale uplne fuk.

 39. lukaš napsal:

  Nepřipomíná všem něco z dřívější doby,když židé okrádali lidi,připisovali dluh,lichva atd.

 40. exekutor=židův loupežník napsal:

  Lidi,přestanme si nechat srát na hlavu,ozbrojme se a zabíjejme exekutorské lupiče,protože pokud se jich nebude povalovat čím dál tím víc po škarpách,nikdy se nic nezmění.Musíme se začít aktivně bránit vlastní likvidaci,a zločinci PČR? Ti v tom jedou s nimi,stejná zkurvená chamrať.

  • proud napsal:

   Tak presne z tyhle strany vrazdicich ovci by to bylo o nicem !

  • Petr napsal:

   Exekutori, jsou jen produkt. Zamerte se na vyrobce. Navic vrazdeni nepomuze. Amimici vrazdi vsude a cim vic vrazdi tim vic je lide nenavidi.

   • proud napsal:

    Tak nejak,neni potreba zabijet nevinny manasky a rozpoutavat obcanskou valku.Snazit se najit hlavy hydry a ty useknout........Vzdyt to tak plati vlastne o vsem,kdyz to ma bejt ucinny.

    • Petr napsal:

     Proude, ti manasci nejsou nevinni. Zaslouzi vypraskat kozich a opovrhovani. Ale zabijeni a vrazdeni, to je sednuti na lep mocnych. Ale opovrhovani fachci.
     Kdysi jsem postavil barak v riti- sveta bez povoleni , najednou se roili veskeri inspektori, toz jsem je vypraskal a doslo i na flintu(nestrilo se). Utikali jak zajici. Potom prijeli s policajtama a ti je stejne poslali do prdele - co je ilegalniho na drzeni zbrane? Samozdrejme to doslo k soudu, ktery jsem prohral a barak musel zborit. Jen jsem prohlasil ze stejne z baraku byl spatny vyhled. No a postavil jsem novy, ktery vyhled ma. Na kontroly chodili s policajty a na mne byli hodni. :-) Clovek ktery to vse zacal ztratil praci, protoze vesel na muj pozemek bez povoleni. Tim chci rict ze zakony dodrzovat nas prinuti. Je na nas abychom zakony prinutili dodrzovat take je.

    • weissbach napsal:

     A tu pohádku o devítihlavé sani znáš? Jednu hlavu usekneš a naroste jí nová. Protože znovu dostane nažrat zezdola /další čekají ve frontě/. Kolik kreténů chce udělat kariéru? Být v televizi, dostávat škváru za nic a být in? Mnogo.

     • weissbach napsal:

      Kolik aktivních kreténů chce studovat práva a prznit za těžké prachy životy spolubližních? Mnogo!

      • proud napsal:

       Vzdycky je ten kdo przni a ten kdo se prznit necha...........jinak by to nemohlo fungovat.Kdyz das rybicky do akvarka,bez vody ti v nem dlouho nevydrzej.......

  • contumax napsal:

   exekutor = židův loupežník

   1 ***

 41. Sasin napsal:

  Do 16. let máte lidská práva člověka. Pak dostanete kartičku, která vám práva člověka vezme. Zůstanou vám jen povinnosti a robota. Některým kokotům nevadí, že z člověka, patřícího k národu udělají bezdomovce. A gdyž řekne, že s exekutory rovněž nemá problém, tak je to vážně na zabití. Muheeeee
  https://youtu.be/oEuaKcxBG9Y?t=37m19s

 42. jan nowak napsal:

  .. chlopci , juž nemam Silu číst , waše zzz zkurwený komentaře..

  ..WIKINGERA Petera ai. jinejch Oudů..
  BUDIŽ wám Zde ! země LEHKÁ !
  Následowník Ekklesiana - w.r.

  • WIKINGER Petr napsal:

   NOWAKU,JA TU NEJSEM TAK M" $IST NEMÖ&ETE NAPIŠTE RADŠI,

   dejte konečně mému el COMBATANTOWI WIKINGEROWI dostatečně těžké kladiwo,aby za mě powažowaL VŠECHNY PROBLÉMY ZA HŘEBÍKY,no ni?

 43. jan nowak napsal:

  Taky jsem si wši-mnul , že gdyž PROUD chce , tag píče !!! .. celkem pěkně..
  .. to je ale KURWA kkurwoucí - schwálně si , za-pamatuje-te , co & jak Mistr Prooud !.. wčera , dnes.. a ZÍTRA zas sestřelí : ))

 44. Andrej napsal:

  U článku jsem se skvěle pobavil. Jak může bejt někdo takovej trotl a ještě se s tím veřejně chlubit.
  Tím že si vlezl do prostředků veřejné hromadné dopravy, tak si přijmul smluvní podmínky. A to včetně ceny za přepravu. Tím že jsi za zkonzumovanou službu nezaplatil jsi okradl provozovatele. Tak čemu se teď divíš? Nedělej ze sebe veřejně blbce a zaplať. Litovat Tě asi budou jen podobný individua který taky rádi jezdí bez placení = kradou.
  Je zvláštní, že na svém webu nechceš makat za svý, chceš aby Ti na to lidi přispívali, ale sám přispět nechceš na něco co používáš.

  • majki napsal:

   Ty debile,30 korun a cca 19 litrů je kurva rozdíl,to se to těm zkurvyzasraným židákům vyrábí imaginární částky,když ovce stáhnou ocasy mezi nohy ,sklopí svůj tupej zrak a židovi platí.
   Ale všeho do času,brzo to přijde,bude lítat olovo a exekutorský zlodějský kurvy se budou houpat na větvích aj s povedenými krysíma rodinkama.

   • proud napsal:

    Houpat by se meli,ale nechapu co s tim maj spolecnyho jejich "rodinky",pletes si trest a vrazdu,to neni totez.......

   • proud napsal:

    tech 19 litru pocitam ta pokuta nebyla,ze ne? ;-),to naskakalo kdyz se na to vyprdnul.........? !!! Me tata vzdycky rikal: Nejsi trestanej za to cos provedl,ale za to ze ses nechal blboune chytit ......Kdyby me chytli a meli u toho benga,zaplatil bych a koukal bych si tu pokutu pekne zase "vybrat" :-))). Ze nekdo jezdi na cerno,protoze nechce podporovat lumparnu,chapu a beru.Ale kdyz se necha chytit,mel by pokutu zaplatit a necekat az naskace buhvi kam,tim spis ze vi,ze naskace aby ho mohli odrbat!I presto,ze je moje "filosofie" jina,boj proti predrazenejm zlodejnam by mel bejt oficialne a za vsechny,nejen za me,coz jezdeni nacerno neni.Co treba vyhlasit sem tam verejne den bez pouzivani dopravy s vyjadrenim proc? Ty skody by sly minimalne do statisicu...........

    • proud napsal:

     Proti tomu je par cernejch jizd smesnym hovnem a nikdo by me za vyhlaseni takovyho dne bez dopravy nemohl popotahovat,jeste bych se mu mohl smat do ksichtu a nahlas!!!

   • contumax napsal:

    majki

    Dávám sedm hvězd...!!!

    1 *******

 45. majki napsal:

  Pozabíjet málo,zlodějské zmrdy.Tady je škoda i té kulky.

 46. Ondřej Uhlíř napsal:

  <> Lidská práva a základní svobody <>

  Článek 23
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  -přísahal bych že to je změněný ... vlastně celá ústava etnika a náboženství ?? ... do píči to sem přesně věděl

 47. Jozef Glinsky napsal:

  Pokial nejde o zivot /ap./
  tak je to prkotina.
  Pan Koral,tesme sa,ze zatial nie sme v situacii,ako Syrcania.
  Alebo Iracania....

  Mame sa ako prasata v zite.Velka vacsina.
  Jedlo,postel,lekari,priatelia....
  Zatial.

  Mnohi,co sme horeli /v roznych sferach/,sme uz vyhoreli.
  Stava sa a casto.
  Nastupia vsak vzdy nejaki novi bojovnici.
  Nastupia,ak este ako civilizacia pod Rothshildami nadalej aj budeme.
  Kto vsak ludi tejto civilizacie moze a musi chranit,ak nie clovek NWOO?

  Pan Koral,
  odporucam pridat k NWOO aj boj za zmenu zakonov o exekucii ap.

  Chodte do politiky,ak nie osobne,tak sprostredkovane /Pirati...,blogy..../,poludstujte kapitalizmus,mente zakony.
  Nie kvoli sebe.

  Ak ste zdravy - co vam moze tak velmi chybat?
  Ak ste zdravy a mate nejake POSLANIE.
  Vela zdravia a dost spanku prajem.
  V spolocnom zaujme.

 48. Balt napsal:

  Chápu Vaše rozhořčení, pane Korále, ale...

  Nechcete-li pomáhat systému, nevyužívejte vymožeností, které poskytuje a jejich potřebu omezte opravdu pouze na to nejnutnější. Jezdit bez placení totiž není odpor, ale parazitismus. Nechcete-li podporovat tunel v MHD, MHD nejezděte. Nechcete-li podporovat šmírování mobilních operátorů, nevyužívejte telefony. Nechcete-li podporovat exekutory, plaťte. Zkrátka snažte se vyhnout kontaktu se systémem, jak je to jen možné a k tomuto povzbuzujte i ostatní. Jedině tak se nechá neco změnit. Takhle totiž nezměníte nic a necháte se systémem semlít. Další věcí je, že pokud jste rezignoval na majetek, rodinu, děti, děláte přesně to, co po vás systém chce. Bez kořenů, bez podpory, bez budoucnosti jste v horizontu pár desítek let prohrávající a nás je opět o jednoho méně. Jak dobře víme, naši společní nepřátelé plánují dlouhodobě a tomu jetřeba se přizpůsobit.

  P.S. Udělal jste spoustu užitečné práce a nebudu jistě sám, kdo je ochoten pomoci.

  • proud napsal:

   "Nechcete-li podporovat tunel v MHD, MHD nejezděte."...........nic ve zlym,ale tohle mi silne pripomina onen krik abysme setrili elektrinou a vodou...........tak jsme setrili.A co se stalo? Zdrazili nam ji,protoze svy prachy chteji stejne!!! Kdyz budeme setrit jeste vic,bude jeste draz!!!!!!!! To je podle tebe ten boj za "lepsi"????!!! :-))))))))))))))))))))))).To mozna fungovalo kdysi hodne davno,dneska uz firmy nejsou v tom postaveni,krome tech malickejch,kdy je vyridis smahem za par dni. Prave ze jezdit a jezdit a neplatit!!!!!!!!!!!!!!!!! Jenze ve velkym a to je porad dokola ten problem,ze kdyz to udelaji vsichni,neni to na pokutu,ale je to prostest vedouci ke zmenam ve firme,kdyz to udela jen par jedincu,je to odstrasujici priklad pro ostatni........

   • Balt napsal:

    To, co říkáte je ale anarchie. Podle vás je hrdina každý, kdo využívá systém a odmítá se na něm spolupodílet. Tedy sociálové, cikáni apod. Já se na systému podílet nechci a kde to jde jej ignoruji. Televizi jsem zrušil s nástupem analogové tmy. Telefon jsem hodil do koše loni v listopadu. Úplně vystoupit z něj ale nelze, pokud nechce člověk skončit na ulici. Ulice vás dovede jen na dno a asi těžko přesvědčíte ostatní, kteří sice cítí, že to úplně dobré není, aby klesli za vámi. Naopak je potřeba využít zákonů k nahromadění majetku a síly,protože jedině tak něco ovlivníte. Proč pořád pláčeme, místo toho, abychom založili komunitu, která se bude navzájem podporovat tak, abychom dosáhli svého. Za předpokladu, že víme, čeho bychom chtěli dosáhnout.

    P.S. Pokud nebudu jezdit a budou potřebovat zdražit, tak ať si zdraží, já nejezdím a je mi to tedy fuk, ne?

    • proud napsal:

     " Podle vás je hrdina každý, kdo využívá systém a odmítá se na něm spolupodílet".............vlastne ano,protroze ten system je spatnej,opravdu vyuzit a nechat ho chcipnout,podilet se na nem muze jen siozidovska svine nebo jejich ovce.Anarchie to neni,protoze cim driv tenhle spatnej padne,tim driv si dame dohromady novej a lepsi,a o tom to vsechno je!

     "P.S. Pokud nebudu jezdit a budou potřebovat zdražit, tak ať si zdraží, já nejezdím a je mi to tedy fuk, ne?"...........a tohle je typicka ukazka "ja ja sobeckyho pristupu".........a co ti ostatni co by radi jezdili za primerenou a ne zlodejskou cenu,jsou ti u prdele,ze ano? Typicky :-))))

     • Balt napsal:

      Proude nechápu, proč jsi tak konfliktní. Co je špatného na tom, že v mnoha ohledech nevyužívám systému, nic od něj nechci a jsem rád, když ode mě nechce nic on? Navrhni něco, pojďme diskutovat, jak to udělat, ale neříkej mi, že lepší společnost vybudujeme na tím, že budeme jezdit načerno. Aby ostatní táhli a jeden se vezl, nám ukazují Elity, o kterých tady neustále hovoříme. To chceš? A jaký je v tom potom rozdíl? Nápravu přeci musíme zjednat skrze větší morálku, ne tím, že se svezeme zadarmo, jako příživníci.

      • proud napsal:

       Nemyslim ze jsem konfliktni,jen to vypada ze si to kazdej predstavujeme trochu jinak. Kdyz se chci zbavit systemu,nelze ho nepouzivat jen v mezich jeho zakona a myslet si ze zvitezim! Nebudes ho pouzivat na svuj ukor a ne ke svoji vyhode,to jsou dva pary bot,ani nebude vedet ze ho nevyuzivas a hlavne PROC,coz je dulezity,neukazes mu jeho chyby,nenastavis mu zrcadlo,nastavit zrcadlo zlodejovi znamena okrast ho! I kdyz tim neomlouvam nezaplaceni pokuty vcas! Bavim se obecne.Paklize nesouhlasim s jizdnym,jezdim nacerno,ale kdyz me chytej,nedam jim do ruky jeste lepsi klacek na me.Zaplatim pokutu a hlavne dam patricne nahlas a pokud mozno pisemne na vedomi PROC jsem jel na cerno!

       • proud napsal:

        Coz znamena:"Na cerno jsem jel,protoze nesouhlasim se zlodejskou vysi jizdneho!" a to se budu snazit zverejnit aby se to dostalo do diskuse siroky verejnosti.

        • proud napsal:

         Kdyz se dostane,nasleduje hned dalsi otazka: "Jak je mozny ze v tom system MHD podporuje a proti zlodejne nezasahne?"

      • Balt napsal:

       Ok...jsem pro občanskou neposlušnost, ale mám o tom jinou představu. Nebudu jezdit za nějakým svým soukromým účelem, ale čistě z propagačních důvodů. Na to, že jedu z protestu bez placení budu upozorňovat a vyzývat ostatní k podobné akci. Takovou akci mohu udělat i sám a je zřejmé, že jde o protest a ne, že se jen potřebuji dostat z bodu A do bodu B. Jezdit MHD bez placení je podobné, jako bych odjel bez placení od čerpací stanice a poté, co by mě chytli tvrdil, že tím, že jsem si natankoval plnou, protestuji proti válce v Iráku, nebo porušování lidských práv v Saúdské Arábii.

       • proud napsal:

        To by ti nesezral nikdo,ale tvrdit ze cena nafty je okradani(paklize skutecne je) je uz jiny kafe,ovsem ten zpusob se popravde ani me nelibi,vypada spis na takyzlodejnu,nez na protest. Podobne jako ono individualni jezdeni nacerno.

        • proud napsal:

         To uz by se mi jako protest libilo vic treba 300 lidi co by naraz vpadli do metra,tramvaji a podobne,pokud mozno vsichni spolu,nikdo by nezaplatil a nejaky revizory by hrnuli na stranu s tim ze by verejne hlasali ze jde o protest proti zlodejne a sjezdili celou Prahu.

        • Balt napsal:

         Ano, to je protest, který by se mi líbil. Kde ale v tom našem stádečku vzít 300 lidí?

        • proud napsal:

         A jsme u toho,tvoje otazka uz sama dava odpoved: Je potreba ty lidi "vytvorit",tedy na nich a s nima pracovat,tady je potreba zacit,jinak vsechno ostatni pozbejva smyslu..... je muj nazor.Vsechno ostatni bude jen hnani stada,coz je dlouhodobe o nicem,to se prece deje ted a delo se to v minulosti,kam to doslo vsichni vidime.

        • proud napsal:

         Odovcanstovat,odovcanstovat a zase odovcanstovat..........takzvane "do zblbnuti" :-)

        • jan nowak napsal:

         Ha ! proud NEMÁ třílitrowou Mazdu 323 made in U.S.A.
         .. znám a doporučuju , ale :
         posranýho passata - COMBI tdi.. bléééé !

         ps : jezdí na Řepku Rabiše : ))

        • proud napsal:

         Nema,Honzo,nema:-)).Ma jenom ctyrkolku mazdu cx7 a jenom 2.3 litru v turbobenzinu......

    • Ekklesian napsal:

     Protože namísto abyste byli společností, vymýšlíte jak by společnost jejíž chcete být součástí měla fungovat (případně co řešit a podobně).

     Společnost mohou tvořit jen lidé spolu schopní žít (zapomeňte na vzdálené družby jako na společnost). Teprve když budou jednotlivé skupiny (společenstva) sebevědomými a svobodnými mohou se podporovat a spolupracovat i když nebudou jednotlivě silní nebo dostatečně sebevědomí.

    • contumax napsal:

     Balt

     ???

     Jseš biorobot...!!!

 49. Luboss napsal:

  Právníci úřadu záhadně nepřišli k soudu. A stát (my všichni) jsme přišli kvůli gaunerům a bastardům o pozemky na Šumavě.
  Takže tady už nejde o žádná pravidla ale hraje se zásadně bez pravidel!!!!!!!!!!!!!!!!!

 50. Ondřej napsal:

  Věc má více aspektů. Sice za služby by se platit mělo,a MHD je služba.Přiměřenou pokutu na místě bych bral do 500 kč,v řízení pak do 1500 Kč,ale vyrobit ze 32 kč,kdy k reálné škodě navíc ani nedošlo a má pouze subjektivní charakter cca 19 000 Kč,to už není ani lichva,ale doslovně cílená likvidace člověka.
  Tak aby se potom protektorátníci nedivili,když někdo půjde a vystřílí to zlodějské doupě nebo rodinu toho parchanta,protože jak známo,zoufalí lidé dělají zoufalé činy!
  Po stránce morální bude okrádaný v plném právu!

  • proud napsal:

   Velmi presne,trest je trest,kdyz nezaplatis primereny jizdny,zaplatit primerenou pokutu............ovsem ani jedno z toho dnes neni primereny a pokuta se pouziva na zlodejinu kdy uz o nejakym trestu nemuze bejt ani reci.

 51. proud napsal:

  Zkuste kurva nekdo potrestat psa za to co udelal pred peti lety a zkuste to nekdo uhajit pred rozumnym clovekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 52. Luboss napsal:

  Další, pro ty kteří si myslí že se hraje podle pravidel:

  Francouzi kosovského expremiéra Haradinaje Srbům nevydají

  Podezírá jej ze spáchání válečných zločinů na civilistech během ozbrojeného povstání v Kosovu na sklonku 90. let minulého století.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/436262-francouzi-kosovskeho-expremiera-haradinaje-srbum-nevydaji.html

  Mě se líbí jak se tady najdou poctivci, kteří říkají dbejte zákonů a podporujte tento systém, plaťte, plaťte a nic se Vám nemůže stát.
  No a podívejme kolem všude teče krev (Ukrajina,Francie, Německo, znásilňují ženy po celé Evropě jak na denním pořádku a lidi si hrají na pravidla?
  Tato situace ukazuje že politici začali hrát naprosto bez pravidel.

  • Balt napsal:

   To, že někteří z nás ještě dokáží rozlišit právo na majetek a právo na jeho ochranu neznamená, že budu tento systém podporovat. Nebo je v pořádku abych si k vám přisedl a bez svolení jedl s vámi z jednoho talíře, když jste si vydělal na stravu, uvařil si pokrm, naservíroval si jej a já vstal z kanape, až když je vše hotovo? Vždyť tímto přístupem dáváte za pravdu Matějům Stropnickým, kteří mají pocit, že právo na majetek je přežitkem (tedy pokud se nejedná o ten jejich) a za chvíli vám šoupnou migranta domů, protože má na vaše obydlí stejné právo, jako vy. Ringo Čech měl pravdu, nedopadne to dobře.

   • proud napsal:

    Clovece ale je to sranda,kdybys si prisedl a ubiral mi jidlo,naopak bys me rozesmal,nejde o prachy,ale hnal bych te pro jinej talir z hygienickejch duvodu :-))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Nedopadne,bud si vcas udelame doma poradek,nebo to skonci valkou a zasahem cizich vojsk.Coz bude obnaset i anarchii a volny ruce kriminalnikum,takze ti radim,ozbroj se.

    • proud napsal:

     A jestli jsi pobouchanej,utikej si zbran zaregistrovat aby az se budes muset branit to meli lehci a rychlejc te nasli a zavreli,v tomhle Kocourkove!

     • proud napsal:

      Nebo se nauc si buchnu udelat na kolene v kratky chvili,abys ji mel v pripade potreby pripravenou,nejsou to tak velky cary a velky umeni jak se zda a jak ti tlucou do hlavy,aby te nenapadlo si ji udelat sam.

     • miloš napsal:

      Přesně paoude jak říkáš.
      Jediná zbraň,která ti opravdu patří je ta,o které systém neví!

   • Luboss napsal:

    Tak!
    O majetek že nám jde?

    Já myslel že jde především o důstojný život.

    Ale k tomuto poznání také dospěješ až zmoudříš a shledáš, že nová auta, domy, vily na pobřeží, jachty, které budeš mít, Ti k důstojnému životu nepomůžou.

    K majetku totiž dopomáhá nepěkná "věc"
    K důstojnosti ovšem úplně jiná.
    Takže budeme společností hyen a vlků? Pak můžeme i my být obětí stačí nám malé zaváhání, nebo zaváhání našich dětí, při dopravní nehodě a pod. či jiný příbuzný.
    K čemu takové válečné a nenávistné napětí má být dobré pro nás?

    • Balt napsal:

     Souhlasím. Exekuční mafii je poteba potrestat a dost se divím, že do jejich řad ještě nikdo pořádně nesáhl.

     • proud napsal:

      Ja se vic divim tomu,ze do jejich rad vubec nekdo leze,to je dost vypovidajici............

     • Balt napsal:

      Znám jednoho. Toxikoman, poloviční alkoholik, podle mě trpí maniodepresivou, kamarádi a známí mu říkají "Právník". Jednou jsem se ho ptal, jestli nemá s okrádáním lidí morální problém a odpovědí mi bylo, že ne, protože "je to dobrý business". Velký charakter tento pacient. Jinak znám případ, kdy stavební firma zateplila fasádu na vile, ve které sídlí exekuční kancelář a půl milionu, které fakturovala, nikdy neviděla.

      • proud napsal:

       Njn,je toho hodne co je potreba narovnat,ale je treba se soustredit na priciny misto honit porad dokola jen nasledky jako vzdusny zamky.

      • Paul Durham napsal:

       :-) to je v pořádku, že toho půl míče neviděla , karma

       • Balt napsal:

        Považujete za správné, že slušná společnost naletěla bezcharakterním vydřiduchům a nedostala zaplaceno za řádně odvedenou práci?

        • proud napsal:

         Zvyknes si,to je Durham :-)

        • proud napsal:

         a bacha....prej "docent" :-)))))

        • Paul Durham napsal:

         Slušná společnost neobchoduje s "bezcharakterními vydřiduchy".

        • proud napsal:

         Bezcharakterniho vydriducha zpravidla poznas az teprv kdyz na nej dojedes.........

        • proud napsal:

         Poslal bych na ne exekutory :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Paul Durham napsal:

         Ne, exekutorský úřad pozná i cvičený paví voko.

        • proud napsal:

         Ja vlastne ne,jestli jsem nekdy nejakyho poznal,nevedel jsem co je to za kurvu:-).Ale mit firmu,cekal bych ze za zakazku zaplatej z toho titulu ze zlodej ma nahamounino......dneska je to o kseftu kdyz delas penize,zajima te zakaznik kterej muze zaplatit,nezajima te kde bere penize,ty svou praci delas poctive,od toho tu jsou jini aby rozhodli jestli jsou jeho prachy poctivy,nebo ne,na tech to napsany neni,uz jen proto jsou zlem.Takova je dnesni skutecna realita,kdybys hledal kterej zakaznik ma charakter a jak si vydelava,mohl bys svou firmu zavrit,nemel bys pro koho delat.

        • Paul Durham napsal:

         ...dneska je to o kseftu kdyz delas penize,zajima te zakaznik kterej muze zaplatit,nezajima te kde bere penize...

         ani se nedivím, že je tento srandovní stát v píči s miliony takových proudů

        • proud napsal:

         To spis ja se nedivim ze je tam kde je s takovejma co ctou a chapou prave presne jako ty!!! Co jsem popisoval nebylo to co chci,ale to co vidim kolem sebe,blbecku "docente" :-))))))))))))))))))))))))))))))))),zapomel jsem ze na docenty se musi uplne polopaticky,holt to "vzdelani" :-)))))))))))))))))))))))))

        • Paul Durham napsal:

         to neokecáte, prostě podíl na lupu nesmrdí, že , typický čecháček

        • proud napsal:

         Ani se nesnazim tohle okecat,divne se ti krouti mysleni :-).Kazdej z nas musi z neceho zit a zadnej se nechce nechat zavrit kdyz vidi ze ho ve vsem ostatni nechaji placat samotnyho.Jen se jeden snazi krmit hydru co nejmin,druhymu je to jedno.Cemu na tom nerozumis? Z ceho zijes ty? ;-)

       • Petr napsal:

        Paule, zcela urcite platite dane. Tim podporujete jeste vetsi zlocince. Uz jen tim koho lide voli, podporuji zlocince. Takze odsuzovat nekoho za to ze vzal remeslnou praci od hajzlu mi pripada trapne. Bohuzel, stale plati heslo - kdyz ne ja nekdo jiny. Zaden pasivni odpor jeste neni v programu.

        • Eschatolog napsal:

         Mimo poradi, je to o vycuranosti, pripomina mi to vymluvy SS dozorcu v koncentracnich taborech: "clovek se necim zivit musi".
         Ale vetsina cechacku se prostituuje s nadsenim, nemusi prset, jen kdyz kape. Ale zadny strach, uz brzy vas ta narodni charakteristika opet dozene a to tak, ze na tvrdo. Jak rekla vcera vrchni zdravotni sestra čR v televizi: zdravotnictvi je katastrofa.
         Prave byvsi stavebni veletrh v Brne - 2 poloprazdne pavilonky, pred 20 lety narvane cele vystaviste, taky katastrofa.
         Jen si dal hrajte ty hry na "ja musim" klidne dal, vracejici se bumerang vas trefi mezi vase rybi oci i uprostred hejna.

  • jan nowak napsal:

   Karel Kryl & jan nowak

   Hrajem si na prawidla

   .. kouř štípe do očí
   Kůň běží bez udidla a
   .. deska přeskočí : /

   ps : tag newim - skočí po mě dříw krylowa stará frau a nebo OSA ???

 53. miloš napsal:

  Jedna stará paní,víc než 76 let z naší ulice,kdysi zapomněla zaplatit 30 kč v nemocnici,za pár měsíců jí z ničeho vyrobili desetitisíce a ve finále ji okradli o pozemek u lesa,kde má v současnosti známý exe chatu,koupil to v "dražbě" od toho zloděje za lidově suchý z nosu!
  Takoví zmrdi si nic jiné,než smrt nezaslouží,ono na ně dojde!

  • Luboss napsal:

   Přesně tohle je cílem vzniku exekučního zákona = okrádat lidi za malé zaváhání a jste na ulici.
   CÍL = zničení Slovanů = Slovan proti Slovanovi je nejlepší braň jak Slovanské národy zlikvidovat.
   Až ty majetky nakupí tak ty, co jich budou mít nejvíc budou systémem eliminováni, pač jich nebude už tolik rozdrobených.
   Exekutoři slouží jako sběr majetku Slovanů.
   S nimi pak systém zatočí v masomlýnku a je dokonáno.
   Nebo se Slované exekucím a exekutorům postaví a zachovají svůj ROD.

 54. proud napsal:

  Kdyz chces system sundat a nahradit necim lepsim,musis ho aktivne nejak hodne citelne poskodit,aby se nezmatoril a hned zaroven nahrazovat!

 55. contumax napsal:

  VÝBORNĚ PANE KORÁL...!!!

  JSEM NA TOM STEJNĚ A MÁME NA TO OBA JEDNOSTEJNÝ POHLED...!!!

  JSOU TO NACISTÉ...!!!

 56. jan nowak napsal:

  Nazdar Kostelníku..
  .. moc mi Zde ! chybíš : (

 57. pozorovatel napsal:

  Exekútorské absurdity... Možno by naozaj stálo za to začať tému riadne medializovať...

  ----------------------

  Smyšlenou pokutu pro nevidomého soud smazal, exekuční náklady zůstaly
  http://zpravy.idnes.cz/nevidomy-muz-praha-exekuce-za-jizdu-bez-listku-flf-/domaci.aspx?c=A170208_132013_domaci_pku

  Pronajal byt ženě s exekucí. Teď hrozí, že mu zabaví majetek
  http://finance.idnes.cz/exekuce-v-najemnim-byte-0vt-/viteze.aspx?c=A170220_173615_viteze_frp

  Babička kuličky nestřílí, nenechal si vysvětlit exekutor
  http://www.novinky.cz/domaci/374677-babicka-kulicky-nestrili-nenechal-si-vysvetlit-exekutor.html

  Ve dvanácti jela načerno, teď má po 7 letech na krku exekuci
  http://www.novinky.cz/finance/350075-ve-dvanacti-jela-nacerno-ted-ma-po-letech-na-krku-exekuci.html

  Obrali desítky lidí. Nesedí a za exekuce platí okradení
  http://www.novinky.cz/finance/343979-obrali-desitky-lidi-nesedi-a-za-exekuce-plati-okradeni.html

  Škandalózne. žene ukradli obč.preukaz, jazdili naň načierno, žene pokutu odpustili a predsa príde o byt
  http://www.novinky.cz/domaci/341694-nacerno-nejezdila-dluh-ji-odpustili-stejne-prijde-o-byt.html

  A prípady z diskusie

  "Máte pravdu. můj syn dostal obsílku od DPMO za černou jízdu tramvají. Nevíme koho chytli ale nahlásil jméno mého syna(příjmení bylo zkomolené tudíž neopsané z OP nesouhlasilo ani datu narození).Když jsem tam volala tak po mě chtěli pravdivé údaje (aby si to prý opravili) poslala jsem je do řiti!! dopis stále schovávám co kdyby se našel nějaký chytrolín a dal to k soudu je to už 20let"

  "Nedávno jsem řešil pokutu od revizorů. Přišlo mi domu vyrozumění o zahájení exekuce na částku 13960 kč. Koukal jsem nevěřícně jak smyslů zbavený a marně jsem v hlavě pátral, kdy že jsem to údajně jel na černo. Tak že to prý bylo v Praze roku toho a toho atd... Nevěřili by jste co je s tím dokazování,ale nakonec jsem vyhrál. Je to na dlouhé rozepisování, ale exekutory a revizory, bych narval do jednoho pytle a utopil jako koťata. To jsou sv.ně první třídy"

  Načerno jsem nejel, tvrdí muž. Přesto po něm chtěl exekutor 32 tisíc
  http://zpravy.idnes.cz/nacerno-jsem-nejel-tvrdi-muz-presto-po-nem-chtel-exekutor-32-tisic-pyc-/domaci.aspx?c=A120212_212407_domaci_brm

  Jak funguje exekutorská mafie
  http://janasimonova.blog.idnes.cz/c/243820/Jak-funguje-exekutorska-mafie.html

 58. AA napsal:

  Jo admine ja jsem na tom stejne jako ty, zacalo to pred 15ti rokama, kdyz mi prisel dopis od soudu, bezel jsem to vyridit a octnul jsem se v kancelari exekutora, ktery mi sdelil, ze dluzim 80 tisic za jizdy nacerno. Splatil jsem to, jina moznost nebyla, od te doby jsem zil od vyplaty k vyplate asi rok, nez mi najednou prestala fungovat kreditka. Zjistil jsem, ze mi ji zablokoval dalsi exekutor a dalsi pokuty od dopravniho podniku. Sranda je, ze pokuty nebyly ani moje vina, ale nejaka svine ktera nasla moji obcanku drze jezdila na cerno a davala me doklady, nebo to jsou nejake virtualni pokuty vygenerovane exekutorama. No kazdopadne exekutor chtel dalsich cca 60 tisic, nemel jsem a splatkovy kalendar mi dal: zaplat to 30 dnu a ber kde chces. Nezaplatil jsem, tak mi zacal konfiskovat plat, brzy na to me diky tomu vykopli z prace. Kazdou dalsi praci co jsem mel vydrzela jen par mesicu, nez prisly problemy s exekutorama a tak jsem se dostal do zacarovaneho kruhu. Neplatil jsem zdravotko a prichazeli exekutori z cele republiky. Nakonec to skoncilo tak, ze mi prodali moji cast domu, kterou jsem zdedil za smesne prachy, ktere ani neumorily vsechny dluhy. Ztratil jsem chut a silu uz neco resit. Nevim kolik jeste dluzim, protoze oni to nechavaji ulezet klidne 9 let a pak teprve prijdou. Ukradena obcanka se starou adresou, na kterou mi mela chodit posta, byla hlasena na policii, ale to nikoho nezajimalo.
  Kazda pokuta byla peclive zpracovana separe, aby z 800 udelali 15-20 tisic. Bohuzel kdyz uz nic nevlastnim, tak aspon terorizujou pribuzne a lidi u kterych jsem bydlel. Jsou to proste mafiansti psychopati a pokud na ne budete strilet, jako ten pan co se pak zabil, tak aspon mirte mezi oci.

  • petr napsal:

   K tomu není co dodat.
   Snad jen že je lepší občanku nenosit, protože v případě ztráty je exekutor ten nejmenší problém. Taky znám případ kdy někdo na ztracenou občanku nafakturoval zboží za milion a chudákovi co ji ztratil pak najatí ukrajinci zlámali nohy. Že jsou lidi ovce a myslí si, že mají povinnost nosit občanku, to je jejich problém. Kdo se zavčas nezajímá o svoje práva, ten jednou těžce spláče nad výdělkem.

   Pro tyhle případy to chce mít ulité prachy bokem na kvalitního právníka (ale prověřeného, žádnou židovskou hyenu, která vás v součinosti s exekutorem oškube)

   • proud napsal:

    Je k tomu co dodat............dejou li se takovy veci,jaktoze o nich neslysime,proc se neobracej obeti na ostatni a nedavaj verejne vedet co se deje a jak se to deje?................Proc to vsichni nevedi a nechteji resit?..............

  • Petr napsal:

   Přijde den, kdy tenhle bezcharakterní lidský odpad jménem exekutor budou pochytáni a zatočeno s nimi. Udělat z 800 pokuty 20 tisíc... OSRAT jejich zákony!

  • contumax napsal:

   AA

   1***

 59. petr napsal:

  Občas mi připadá, že každý národ má svoji karmu. A tenhle národ zbabělců a slabochů si ty exekutory vykoledoval tím, že 40 let držel hubu když se kolem děly komunistické zvěrstva a ještě ke všemu ty komunisty nechal v 89. rozkrást stát.
  Příčina - následek. Akce - reakce. Jednoduché.
  Už od poloviny 90. let víme jací nám vládnou gauneři a nic jsme proti tomu za těch 20 let neudělali. Teď sklízíme to otrávené plesnivé ovoce svého nekonání.

  Korál asi nebude nadšený následujícím prohlášením: má vůbec smysl kvůli takovému zbabělému národu nasazovat vlastní krk? Lze vůbec jít proti tomuto zákonu národní karmy?

  • proud napsal:

   Definuj mi karmu!!

   • Paul Durham napsal:

    Finále dvousetletého českého jara bylo v neděli 8. listopadu 1620 na západním konci Prahy. Tak za tři roky a šest měsíců můžeme oslavit výročí 400 let lezení germánským a vatikánským do prdele. To je karma. Bundeswehr udělá na Letné přehlídku .

    • proud napsal:

     To neni definice,navic pridam kdyz se karmou kdekdo ohani jak vidim taky popis toho jak presne funguje :-)

    • Paul Durham napsal:

     BONUS:

     Prebambule

     My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
     v čase obnovy samostatného českého státu,
     věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,
     odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku
     v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody
     jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů,
     kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,
     jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti,
     jako součást rodiny evropských a světových demokracií,
     odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství,
     odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
     prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky

     Článek 2

     (1) Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní.
     (2) Ústavní zákon může stanovit, kdy lid vykonává státní moc přímo.
     (3) Státní moc slouží všem občanům a lze ji uplatňovat jen v případech, v mezích a způsoby, které stanoví zákon.
     (4) Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.

    • contumax napsal:

     Paul Durham

     1 ***

   • pepe napsal:

    bozi mlyny zneli moc cernoprdelne tudiz se to jmenuje karma.Videl bych to na reakci kvantovemechaniky avselijake ty picoviny okolo..Ze funguje je evidentni kazdou minutu.

 60. xxxxxxx napsal:

  Pořád tlacháme a tlacháme a skutek utek,okrádají nás čím dál více a smějou se nám drze do očí.
  Kurva,jednejme konečně! Kdy konečně najdou v kalužích krve některé z exekutorských zlodějských židovských hyen?!

 61. John_Pitralon napsal:

  Samozřejmě absurdita této kafkárny leží v tom, že systém tu beztrestně rozkrádá a devastuje zemi a na druhou stranu jsou schopni důležitě jít za každým, kdo jel načerno metrem a dožadovat se nehorázně vysokých kompenzací.
  Adekvátně takovému přístupu a napáchaným škodám by každý člen establishmentu musel dávno sedět v base na doživotí.

  • proud napsal:

   To prave ne,musel by mit naopak pracovni dobu 168 hodin denne a makat bez sobot a nedeli aspon 200 let aby nahradil alespon cast skod ktery zpusobil,nebo zpusobit pomohl,misto fesackyho kriminalu!!!!!!!!!!!!!!!

   • John_Pitralon napsal:

    Samozřejmě, nucené práce. Co se děje u nás, je organizovaná kriminální činnost. A jakmile tohle nějaká osoba chce prohlásit za "právní stát" - tak takový člověk je jednoznačně buď imbecil nebo sám zločinec.

    • proud napsal:

     Jiste,proto pisu ze o stat se rozhodne nejedna,ani nevim jestli a kdy jsme nejakej vubec meli,mezery v dejepise.........

    • nesehnutý napsal:

     Několikrát mě ty kurvy o všechno okradly,dlouho jsem byl na úplném dně,po ubytovnách,mezi bezdomovci.Kurvy zlodějské člověka zničí,protože si to necháme líbit.Po dlouhé době mám konečně práci s výplatou na ruku a sehnaný podnájem.
     Za první výplatu jsem si sehnal zbraň a otevřeně říkám,když mě znova zkurvenci vyčmuchají,aby mě opět dostaly svině na ulici, tak živý neodejde ani jeden!

     • proud napsal:

      "Několikrát mě ty kurvy o všechno okradly"...........tos musel teda bejt hodne vzornej........

     • petr napsal:

      To nemáte moc času. Do 2 let vám tu legální zbraň seberou na příkaz EU.

      Ps: čistě technický dotaz, nemají exekutoři nějaké pravidelné hromadné srazy v rámci své komory?

      • proud napsal:

       ....sebevrazednej dotaz..........ne technickej.......presne takovy mista budou dobre hlidany,nakradli si na to.

       • honza napsal:

        Dynamit, dynamit, udělá bum
        Dynamit, dynamit, rozboří dům
        Dynamit, dynamit, já chtěl bych mít
        Dynamit, dynamit, to je můj hit

        Dynamit, kilo mít, položit, zapálit
        Pozdravit, odejít, včas uskočit
        Dynamit, dynamit, a byl by klid

      • proud napsal:

       Legalni zbran je stejne k hovnu jako napriklad penezni poukazka urcena jen do urcity prodejny........to se muzes jit rovnou napraskat sam,ze mas bejt 24 den pod dohledem.

     • contumax napsal:

      nesehnutý

      1 ***

  • contumax napsal:

   John_Pitralon

   1 ***

 62. proud napsal:

  "Rekni co si myslis a budes nenaviden.Udelej co uznas za vhodne a budes odsouzen.Delej co vsichni chteji a stanes se figurkou na hracim poli."

 63. Definitiva napsal:

  Po nieko exekútory, po niekom cenzori. Web http://www.hlavnespravy.sk/mizak-o-diele-slovanstvo-svet-sucasnosti-o-podstate-aktualnych-utokov-na-rodinu-mladezi-ktora-je-instinktivne-narodne-citiaca/981070
  Tento web je tvrdo cenzurovaný. Dvakrát mi zmazal vložený článok, ktorý tu uvádzam, články predtým radšej nekontrolujem.

  ČlánoK: Slovan, Sloven, Uhor, tu kdesi hľadajme našich predkov. Slovák je čechizmus. Sloven-ka ostala pôvodná. Falšovatelia dejín sú nedôslední. Celé Slovanské dejiny sú podvod a klamstvo a deti sa ich stále učia.

  Slovania čelia tisícročnej kultúrnej a fyzickej genocíde.

  Každý človek má svoje poslanie vo Vesmíre, nikto sa nenarodil len tak, na okrasu. Toto si ľudia neuvedomujú, žijú ako ZVIERATÁ, ZOMBIE, alebo DÉMONI, t.j. pudovo, ovládaní kultúrou /falošná kresťanská cirkev/, alebo sú neovládateľní a tyranizujú okolie.
  ČLOVEK pozná svoju morálku, podriaďuje svoj život autocenzúre svedomia, morálky, je prospešný pre rozvoj duchovnej spoločnosti, rodinu, národ, štát, mier a spoluprácu. Vie o limitoch Zeme pri jej ničení konzumným spôsobom Západného štýlu života. Vie, že ľudský druh je na Zemi ohrozený aj s ostatným životom.
  ČLOVEKA môžete hľadať cez deň s baterkou a ťažko ho nájdete. Až tak upadla morálka spoločnosti.
  Poslaním Slovanov je zmeniť morálku ľudstva, lebo len Slovania sú na to duchovne vybavení, doteraz nepodľahli Západnej nemorálnosti. Globalizácia je proces objektívny, je mimo vôle človeka, je určený kozmickými zákonmi, božou vôľou.
  Dnešná globalizácia smeruje k zotročeniu ľudstva na základe ideológie sociálneho parazitizmu, diktatúrou biblického projektu, podľa ktorej ideológie je ľudstvo tisícky rokov zotročované biblickou úžerou, úverom a ničím neodôvodneným úrokom. Subjekt, ktorý má pôžičku, je otrokom veriteľa, je vydieraný, kolonizovaný, ekonomicky likvidovaný, ak sa vzoprie, tak bombardovaný. Západná konzumná kultúra je spoločenstvo otrokov a pánov, demokracia a sloboda sú len falošné nálepky.
  Úloha Slovanstva je zvrátiť proces globalizácie tak, aby bežal v súlade s kozmickými zákonmi, božím projektom, aby bol ľudský druh na Zemi zachovaný, aby bola planéta obývateľná, aby človek žil v mieri a národy a štáty spolupracovali na základe dobrovoľnosti a vzájomnej spolupráce. Jediným garantom Slovanskej morálky je Putinove a Lavrovove Rusko, pozor, nie všetci Rusi! Jeho a našim nepriateľom sú USA dodnes ovládané štátnou mafiou Bush, Clinton, Rockefeller, ako aj globálna elita, sú to utajované, neznáme mená, známe sú len procesy, ktoré vedú ku celosvetovému zotročeniu človeka, globalisti majú svoje organizácie, Bilderberg, Rímsky klub, CFR, pracujú pre nich aj OSN, MMF, FED, AIPAC a sionisti. Poznanie nájdete v KSB, Koncepcia spoločenskej bezpečnosti a DVTR, Dostatočne všeobecná teória riadenia, http://m.leva-net.webnode.cz. Deti sa učia o hmote, energii a čase. DVTR nás učí o matérii, informácii a miere. Čas je iba mierou, informácia chýba a hmota a energia jedno je. Čo z toho je pravda?
  Ľudstvo a aj Slovania sú tisícky rokov v otroctve ducha, lebo nemajú poznanie, bolo im odopierané a utajované, dejiny vymazané, spálené, Veľká Tartária, Veľká Morava, Uhorské kráľovstvá /vid. Jonáš Záborský/, Právo-Slávie, Slovanské mnohobožstvo, Slovano Árijské védy, Etruskovia, Chetiti, vznik Sumérskej ríše a stvorenie človeka na Zemi. Nájdené civilizačné artefakty staré aj milióny rokov.
  Žiadny jedinec, ani globálna štruktúra nemá šancu na úspech, ak koná v rozpore s kozmickými zákonmi, v rozpore s božím plánom. Božím plánom, aký poznali Slovanskí predkovia u svojich bohov, žili v súlade s prírodu a kozmickými zákonmi, jediným univerzálnym božstvom. Dnes je človek držaný v duchovnom otroctve biblickým vymysleným bohom, židovstvo, kresťanstvo, islam, so zakotvenými rozpormi, aby bežal chaos, vojny, chudoba, aby v tom chaose a biede človek nemal čas na vzdelanie a otrokár mohol snovať svoje plány, vid. aj migrácia islamu, Európsky chalifát, ten bude osamotený Orbán nemá tú moc ho zastaviť!
  Slovania sa musia zjednotiť, aby mohli napraviť morálku Západnej amorálnej konzumnej spoločnosti, ktorá má dnes takú moc, že ohrozuje existenciu bielej rasy, teda Slovanov. Fico a Sobotka podporujú EÚ a USA, sú božím dopustením za nevedomosť ľudí a sú v rozpore s božím plánom, otroctvo ducha aj tela, otroctvo úveru a úroku, ekonomická kolonizácia krajiny, právomoci štátu v Bruseli, rozpustenie národa v európskom guláši národov ovládaných islamom...Národy vždy boli a budú, sú zdrojom obohatenia a rozvoja civilizácie, to iba v pláne biblických otrokárov sú národy zdrojom vojen.
  Proces božieho plánu beží v zákone času, je nezastaviteľný, prebehne tak rýchlo, ako bude ľudstvo, každý jedinec, na tento proces mierovej globalizácie pripravený. Rýchlosť procesu božieho plánu je závislá od vzdelania jedinca, nevzdelaní zažijú božie dopustenie.

  • proud napsal:

   "Úloha Slovanstva je zvrátiť proces globalizácie tak, aby bežal v súlade s kozmickými zákonmi"...........konecne nekdo kdo o "globalizaci" neco vi a nehaze ji tupe do smeti jen proto,ze jinej ji chce delat protilidsky a proti "kosmicky" jen pro sebe.........

 64. Jarmila napsal:

  Se nedivím, že pana Korála honí exekutoři. Mafiáni, kteří nám vládnou ze všech vedoucích míst, ho potřebují zničit, protože je jim nepohodlný. Dokazuje to i včerejší lživý (jak jinak) meinstrýmový článek na Aktuálně.cz, kde ho pomlouvají vyvolení ve velkém a je k tomu diskuze s 1400 komentáři:
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/na-youtube-cili-na-cechy-desitky-dezinformatoru-videa-siri-r/r~9fadcb602a8c11e7afda0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=editor1&utm_term=position-4

  • Žabák napsal:

   Korál jim dal sám klacek do ruky. Pokud jim dá občanku a vykašle se na zaplacení pokuty, tak je to akt ekonomické sebevraždy.

   • proud napsal:

    Jo,no,to posral,ale jestli chytali s bengama a nabehl si,pak obcanku dat musel,tak jako tak by ho zjistili......ale v kazdym pripade mel zaplatit pokutu,to byla velka chyba.

   • contumax napsal:

    Žabák

    NEJDE O EKONOMICKOU SEBEVRAŽDU TADY JDE PŘEDEVŠÍM O SPRAVEDLNOST...!!!

    • proud napsal:

     Dokud zadna neni a ovce po ni nevolaj,nemuze o ni jit.......

     • contumax napsal:

      proud

      ALE JANU KORÁLOVI O SPRAVEDLNOST JDE...!!!

      • Ekklesian napsal:

       To si netroufám tvrdit (snad s dovětkem: spravedlnost která mu vyhovuje, čti: jak zrovna vidí či vnímá, že je možné řešit a trestat náš zkurvený svět - ležící ve zlém, dodávám já).

       Rozhodně ale spravedlnost existuje! To čeho je člověk schopen či neschopen je druhá věc.

  • John_Pitralon napsal:

   Tak to je hodně kvalitní mainstreamová prasečina přímo od bakalovců... Velká hromada havlistického kolaborantského žvástu o NWOO.ORG.

 65. Nikdo napsal:

  Tak jsem si spočítal, že se v diskusi, k tomu problému, vyjádřilo celkem 55 lidi. Kdyby místo těch keců, každý z nás poslal na nějaký účet p. Korála mizerných 350.- Kč (což představuje např. pro kuřáka spotřebu cigaret na 3 dny), tak by se mu sešlo něco kolem 19.000.- a měl by na zaplacení dluhu. Nejde o to, zda je to vymáhání OK nebo ne, samozřejmě je to svinstvo, ale bohužel takový je stav a bojovat proti němu tím, že nezaplatím, není zrovna tou nejlepší cestou. Pane Korále, máte mou emailovou adresum je vyžadována *, pošlete mi číslo účtu a já budu první, co Vám obratem pošle 350.- Kč. Hezký den všem.

  • Andrej napsal:

   To si děláš prdel? On si vlastní blbostí nadělá dluhy a ostatní mají udělat sbírku aby to za něj zaplatili? Leda kulový. Když nemá prachy tak ať si je vydělá. Když má lachtaní nemoc tak může dělat přednášky o tom co tu káže.

  • Žabák napsal:

   No to není problém se složit, ale Korál je principiálně proti placení, takže i kdyby to lidi poslali, de o to jestli by to zaplatil. Já si taky myslim, že by to zaplatit měl, protože tyhle případy končí tak, že přijde exekutor s policajtama a vybere jeho a jeho přátelé, rodinu, prostě každýho komu Korál podal ruku a řekl dobrý den.
   Prostě tak je nastaven systém a ten kdo se bránil byl odstřelen jako prašivej pes, doslova. Neměl to vůbec dělat, ale pozdě bycha honit, prostě zaplatit anebo osobní bankrot.

  • contumax napsal:

   Nikdo

   Nabádáš lidi ke kolektivní demenci...???

  • Jana Karásková napsal:

   Kvůli exekutorovi byl před asi 7 lety zrušen účet NWOO.

   V tomto se Honzovi divím, že nezaplatil hned tu první pokutu, a "bojuje" dál "z principu"...

   Mohl třeba založit pol. stranu nebo někam kandidovat, ale vybral si tento boj.

 66. contumax napsal:

  Žabák

  ASI JSI KORÁLA ŠPATNĚ ČETL ...!!!

  PROČ BY MĚL PLATIT , KDYŽ JE TO NESPRAVEDLIVÝ ...???

  PROČ BY JIM ŠEL NA RUKU , KDYŽ JE V PRÁVU ...???

  TO NEDÁVÁ SMYSL ...!!!

  V TOMTO PŘÍPADĚ ŽÁDNÝ KOMPROMISY ...!!!

  • Andrej napsal:

   V jakým je právu? Něco ukrást=jízda ne černo=zkonzumovaná služba bez placení a nenést následky svého jednání? Navýšení částky o penále je jen následek.
   Nikdo z dopravního podniku ho nenutil aby MHD používal. Nebo snad u něj někdo stál s pistolí u hlavy?

 67. contumax napsal:

  KAMARÁDKA MĚ PŘED PÁR TÝDNY POVÍDALA, ŽE JÍ SPADL KÁMEN ZE SRDCE, ŽE JE V INSOLVENCI...

  ŠLA SE SYSTÉMEM PODVOLILA SE A POKUD TAKOVÝCH BUDE MNOHO - BUDOU ŽIVIT HYENY NA VŠECH FRONTÁCH...!!!

  NIC NEPLATIT ŽÁDNÝ HYENY NEPODPOROVAT - JDE O VÁLKU, KTEROU PROTI NÁM VEDOU...!!!

  • Žabák napsal:

   V pořádku, v tom případě očekávám, že u sebe necháš Korála bydlet a necháš se pak vybrat exekutorama. Pokud to uděláš contumaxi, tak uznám že si charakter a že jen nežvaníš na internetovém fóru.

   • contumax napsal:

    Žabák

    Klidně žádný strachy...!!!

    Čeho se bát a strašit sám sebe...???

    Korál je v právu a bát se nemusí, naopak oni musí mít strach

    • Žabák napsal:

     No výborně, tak pane Korále, nebo contumaxi se zkontaktujte a pan Korál má kde bydlet. Tak alespoň tak. Pak dejte vědět jak to pokračuje.

    • jan nowak napsal:

     Contumax.. má wžd-cky PRAVDU.. brání prawdu - atď..!!!
     .. neserte mi hoši : /
     .. tag třeba TY OUDE.. WIKINGERA Petera ? ? ?
     SERETE mě woba : á-có - JAKO ??.. do piče s proudem : ))

     Grrrr : /

  • Andrej napsal:

   Na čem jedeš? Vypadá to na slušný matroš. Taky nezapomeň přestat platit nájem, inkaso a další věci. Pak si hrdinně budeš moct vybrat lavičku u hlaváku když bude nějaká volná.

 68. Robert napsal:

  Velmi zajímavý článek, Honza Korál, kterého znám osobně, sice nic nemá, kromě starého oblečení a mobilního telefonu z bazaru, nebo jak to napsal, ale tím si může dovolit mnohem více než my ostatní. Je na tom něco jako disidenti před revolucí, kteří se na rozdíl od ostatních lidí nemuseli přetvařovat a mohli říkat co si myslí. Ať si dnes o nich myslíme co chceme, byli jediní, kdo byli skutečně svobodní. Současný režim na rozdíl od komunistického neničí svoje odpůrce trestními represemi, až na pár výjimek samozřejmě, ale ekonomicky, což je ještě horší. Obětí současného režimu, kteří přišli o majetek, skončili na ulici apod. je daleko více než obětí socialistického režimu, kteří skončili ve vězení. I mrtvých je více komunisté popravili pár lidí ale dnes nechají lidi co se vzepřeli režimu umřít na ulici, mnozí čtenáři znali Jana Valentu, který takto skončil a bylo jich mnohem více. Proto lidé jako je Korál, kteří si dovedou zajistit byť skromné živobytí bez toho aby měli oficiální příjem nebo aby měli majetek, jsou jediní skutečně svobodní občané ČR, protože se nemusí bát exekutorů a podobných parazitů. Většina lidí má práci či důchod a má alespoň malý majetek, tak jim to vzít mohou. Já třeba také jezdím v MHD Praha načerno a když mě ti kriplové občas chytí tak jim 800 zaplatím, vyjde to i tak levněji než platit 4000 Kč ročně za průkazku. Kdybych neměl žádný oficiální příjem ani majetek tak bych jim samozřejmě nezaplatil nic.
  Je ale jasné, že všichni nemůžeme "odejít ze systému" tak jako Honza Korál a pár dalších aktivistů co znám. Celý systém je třeba zásadním způsobem změnit.

 69. contumax napsal:

  Robert

  JAN KORÁL JE DLE SVĚTSKÝCH ZVYKLOSTÍ chudý A PŘESTO JE BOHATŠÍ NEŽ SI KDO VŮBEC UMÍ DOMYSLET ...!!!

  DUCHOVNĚ A MORÁLNĚ PŘEVYŠUJE CELÝ ZLOČINECKÝ SYSTÉM ...!!!

  DIKY PÁNU BOHU ZA JANA KORÁLA ...!!!

  P.S.

  Nemůžou zavřít 1 000 000 000 pseudodlužníků...

 70. jan nowak napsal:

  Dobrý wečír ROBOTI : ))

  .. tag mi wčera přišla Balíčenka od ADMINA : dóš-li & póš-li mi & Sasíne..
  ŠTO Robo-ť ?
  Muheeee

  .. Naštěstí máme Zde ! krabicu- BIO - BAN- nánů.. od Honga ! !
  Michala.

 71. loaded napsal:

  Jednoznacne zaplatit. Tohle hrdinstvi neni hrdinstvi. Moc vas to bude stat a co z toho? Kvuli komu? Lidi se staraji jen o sebe. Oni maji klacek a vy jim ho chcete podat, oni vas jim zmlati a vy napisete na stranky lidem, kteri stejne davno vi, jak se veci maji?
  Proste kazdej z nas vi, ze dluhy se museji platit. Hotovo konec zvonec- pokud to nema clovek osetrene jinak. Je to mala castka (oproti te, ktera z toho muze byt- klidne z toho jsou schopni pak udelat se vsemi soudnimi poplatky, na ktere nebudete mit i 200 000 !!! a pak uz budete vydedenec a rozumet si budete akorat s bezdomovci, s kteri jsou tak vymatlani, ze si s nima ale vlastne rozumet nebudete. Budete v tom uplne sam. Pujcte si prachy, kalkulacka, ja nevim, ale pro Boha zaplatte to. Nechci videt, jak si hazete maslu, kdy tohle bude posledni kapka- oni pak diky tomu klacku napisi jen, ze jste dluznik a udelaji a ze si za vsechno muzete sam. Pokud chcete zit jak clovek, zaplatte to. Nachapu vas postoj jezdit na cerno. Pritelkyni udelali z toho ze ji 2x chytli a nezaplatila to (prislo ji to na jinou adresu atd atp ale je to jedno) 30 000 korun. Kdyby to nezaplatila, tak uz by to tak poskocilo, ze hadam by ji vzali dum. Proste jak to daji dal, tak je konec. Nebudu to ani cist, protoze se nechci nasrat a je mi vas lito, jak si hloupe ublizujete.Ze nic nemate? Takze uz nikdy v zivote nebudete mit na sve jmeno ucet? Nebudete ho potrebovat? Jako verejne znama osoba budete skryvat tech par korun? Atd atp.
  Jinak pro ne je idealni pripad, kdy nemaji co olepit, ale mate prazdny dum. Treba starej po nejake babicce, plnej zgarbu. Pro 50 litru prijdete o nemovitost za 500 000. Tohle je na nic, naucte se sem tam prohravat sakra !!! Dluhy se plati a hotovo. Nebo jste mel jezdit na kole, motorce, na skejtu. Pomsta? Leda sam sobe. Jak se muzete mstit sam sobe? To je taktika jako prase.
  Pro ne je idealni pripad te

  • ozbrojený boj napsal:

   Co zaplatit kurva? Dvacet litrů imaginárního židodluhu za 30 korun?? Vzpamatuj se! Čím se víc budeme hrbit,tak budou nestoudněji drzejší!!!
   SRÁT na ty hajzly loupežnické!
   Pane Korál,kupte si krochnu,nejlíp automat a kdyby jste měl tý blonďatý chazarský kurvě vystřílet rodinu,jděte do toho a uvidíte,že lidé se budou přidávat. Nechat si srát na hlavu donekonečna prastě nejde a jednou hladina přeteče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Mě okradli jednou o všecko,po druhý už ale ne!!!!!!Zkusí to znova a půjdou hnátama napřed zmrdi zasraní!!!!

  • Jana Karásková napsal:

   Jedna známá možná jen z jedné jízdenky přišla myslím nakonec k statisícovému dluhu, a přišla pak o byt v Karlových Varech.

  • contumax napsal:

   loaded

   Ten dluh není dluh, ale zločin, kdy to už pochopíte...!!!???

   • John_Pitralon napsal:

    Je to zločin, ale zločin podle "zákona" a ten systém to bude pořád dokolečka vymáhat. Totálně pošahaný sametový systém nastavený imbecily už teď řeší asi půl milionu lidí s prakticky nesplatitelnýma exekucema. To znamená aparát bude celoživotně buzerovat statisíce lidí.

    • Andrej napsal:

     To máte za odměnu, za cinkání klíčema.

     • hel napsal:

      odměnu? odměnu si vybrali andrejové babišové a spol. dobrodinců...dnes ho za to národ miluje a připisuje mu největší preference do voleb za jeho spravedlivý boj proti kalouskovi a sobotkovi...úžasná podívaná! rozhlédněte se po diskusích..

   • proud napsal:

    Ten dluh ma jmeno - TREST! To neni o triceti korunach,to je o pokute a triceti korunach,nezaplacenim je to o nacitani uroku plus prace kterou s tim nekdo ma a o tom trestu. To jen aby se vedelo,ale ze je to zidarna,souhlasim.Umyslne si hazet dluh sem a tam aby se prodrazoval nic jinyho neni.Chtel bych videt republiku kolik plati kdyz na nekoho zapomene a on se pak prihlasi ze nedostal,jestlipak si taky z par stovek dela desetitisice???!!!!!

    • proud napsal:

     Desetitisicum lidi,jak ne vic chodej od republiky platby pravidelne pozde!!!!!!!!!! Resej to exekutori??????

  • pepe napsal:

   kvuli takovym jako jsi tyco se neustale hrbej jsme v takovy riti..Kdyz uz tady melem o dluhu tak si zjistete definici slova dluh..Znamena ze si dobrovolne pujcim keš to je dluh..tady mala ukazka

   Dluh označuje povinnost splnit závazek, to co je někdo někomu povinen vyrovnat. Je to předmět vztahu mezi věřitelem a dlužníkem, který zahrnuje oprávnění věřitele a povinnost dlužníka, aby dluh vyrovnal. Z hlediska věřitele se tento vztah označuje jako pohledávka, to znamená, že pohledávka je oprávnění věřitele požadovat od dlužníka vyrovnání dluhu, tedy takzvané plnění.

   Dluh bývá často chápán jako určitá peněžní částka, ale může jít i o povinnost jiného plnění. Obvykle se prokazuje písemným potvrzením (směnkou, dluhopisem) dlužníka věřiteli a bývá doprovázen splátkovým kalendářem, který stanoví, jak se bude splácet. Dluh vzniká na základě nějakého právního titulu: půjčkou (úvěrem), nákupem s odloženou platbou etc. Dlužník tak získává prostředky nebo komodity, které splatí až později, většinou však za půjčené prostředky platí navíc úrok. Je-li dlužník v prodlení, opožděním platby a podobně, mění se pohledávka na nárok.
   Zadlužení domácností[1]

   Pro makroekonomii jsou důležitými veličinami:

   Státní dluh: kumulované zadlužení státu
   Veřejný dluh: kumulované zadlužení státu, krajů a obcí
   Zahraniční dluh: dluhy vůči zahraničním subjektům

   Při dovozu či vývozu zboží se clo, daň a jiné poplatky, které je nutno zaplatit, označuje jako celní dluh.

   Dluh je historicky spjat s otroctvím (v Mezopotámii byla většina otroků z důvodu dluhu).[2] Proto někteří vnímají současné zadlužování jako novodobé otroctví[3] či neokolonialismus.[4]

 72. jan nowak napsal:

  Jo a Loa.ded.. zdá se mi , že dělame účet BEZ Hostinskýho !!
  .. nebo tobě snad Ne ??

  Sorry , nečet sem to celý..

  Aps : ADMIN má ještě dowču. Asi ???

 73. Jana Karásková napsal:

  Nečetla jsme diskusi, exekutoři si nechali schválit Parlamentem zákony, které jim zajištovaly/zajištují tučné příjmy... soudy asi nestíhaly vymáhat... hodně lidí je lákáno na půjčky ... i za elektroniku, dovolenou... Právníci i tak berou tisíce na hodinu.

  Na druhé straně já za to, že mne metro či tramvaj sveze, jízdenky cvakám. A dokonce už ani moc nepraktikuji to, co jsem dělávala- když jsem jela dvě stanice tramvají s dvěma vozy tak jsem hledala jízdenku v jednom z nich, pak vystoupila a nastoupila do druhého a hledala ji tam.

 74. contumax napsal:

  JAN KORÁL ZASLUHUJE ÚCTU TAKOVÝCH LIDÍ SI VELMI VYSOKO VÁŽÍM...!!!

  SATANSKÝ SYSTÉM NENÍ VŠEMOCNÝ, STAČÍ KAPKA ABY POHÁR HNĚVU PŘETEKL...!!!

  A TU HOŘKOST SI VYPIJÍ AZ DO DNA...!!!

  • Ekklesian napsal:

   Zabývej se vyjádřením Boha o "nalezení klidu" (protože už člověk nemusí sloužit zlému a zlu) a o odplatě nevěstce (matce nevěstek a ohavností země).

   • contumax napsal:

    Ekklesian

    PŘEČTI SI V PÍSMU, ŽE BOŽÍ ZÁKONY JSOU NADŘAZENÉ LIDSKÝM ZÁKONŮM...

    POKUD VÍM V ČR BYLO V ROCE 1948 NA 50 000 ZÁKONŮ A DNES JICH JE 1 600 000...

    KORÁL MÁ PRAVDU A JE TO SILNÝ MORÁLNÍ JEDINEC...!!!

    P. S.

    A UŽ JEJ NEBABÁDEJTE K TOMU ABY PLATIL CO ODPORUJE JEHO SVĚDOMÍ...!!!

  • proud napsal:

   Nooo,nevim,Honzik si zaslouzi uctu za to co dela pro lidi,za NWOO..........ale uprimne,ze by si zaslouzil uctu jako cernej pasazer co se nechal chytit,odevzdal obcanku a nezaplatil pokutu s nasledkem exekuce...........noo,nevim,nevim :-)

 75. Jana Karásková napsal:

  Pamatuji si, že před rokem 1989 stála jízdenka korunu a uvažovalo se o tom, že jízdné v Praze bude zdarma, aby jezdilo méně aut a byl čistší vzduch.

 76. Ivana napsal:

  Pane Korále mějte na paměti, že pokud se vám nepodaří domluvit si splátkový kalendář, tak vám exekutor jako první věc obstaví váš účet. Jakýkoliv. Pak budete v háji totálně.
  Takže na nic nečekejte a řešte to co nejdříve. Čas v tomto případě pracuje proti vám.

 77. contumax napsal:

  EXISTUJE JEDEN UNIVERZÁLNÍ ZÁKON A TEN JE NADE VŠECHNY ZÁKONY - NAZÝVÁ SE SPRAVEDLNOST...!!!

 78. aaa napsal:

  mozna je podrazdil vas clanek "mam splneno, beru si dovolenou..." a provokativne velke cervene penizky cinkajici v tomto virtualnim svete, o kterem pisete v novem clanku velmi zosobnene :)

 79. Luděk napsal:

  Honzo,

  napsal jsi to hezky, jsem rád, že jsi mi dal za pravdu, když jsem vždycky tvrdil, že JSME VE VÁLCE. A není to válka o nic menšího, než o náš život - ne život v nějakém abstraktním umělecko-filosofivkém smyslu, ale o ten zcela základní, materiální život, prostě o možnost žít. Mnoha našim spoluobčanům ti zločinci už tento život vzali - zavraždili je.
  Otázka pro Tebe i všechny další zde diskutující: Co dál? Budeme jen donekonečna žvanit nebo se zmůžeme na něco víc?

  Zdravím

  Luděk

 80. petr napsal:

  Z toho je jediná cesta Jane.

  1) písemně si vyžádat výši dluhu přímo u dopravního podniku
  2) dluh jakkoliv zaplatit
  3) všechno mít písemně potvrzené protože soud přihlíží i k tomu jestli se dlužník snaží dluh vyrovnat a postupuje aktivně
  4) aktivní přístup použít i jako zdržovací taktiku, na získání času třeba na získání peněz nebo promyšlení další taktiky

  A tím obejít exekutorské svině, které z každé 1 000 kč pokuty udělají 20 000 dluhu na exekuci což například při 5 pokutách naskáče na 100 000!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!