Nová kniha: Náš boj s Islámským státem

nas-boj-obalPo letech našich amatérských reportérských snah o jakž takž jasné zobrazení hrozby, jakou pro západní civilizaci představuje zradikalizovaný islám, konečně přichází tolik potřebná analýza vojenská. Soustředěná na Islámský stát, stopuje spoluúčast Západu na jeho vzniku „vývozem demokracie“ a „budováním států“. Čili svrháváním diktátorských ale diplomaticky zvládnutelných režimů a jejich nahrazováním „svobodnými“ volbami generujícími ty nejhorší výstřelky středověké krutosti a oživujícími tradiční úlohu islámu jako dobyvatele světa. Ač dnes je na pokraji porážky na svém původním území, Islámský stát coby globální revoluční hnutí metastázoval do desítek zemí, včetně Evropy, kde si vytváří svými zákony a svou kulturou ovládané vlastní islámistány vykonávající neustálý tlak na islamizaci domorodé společnosti. Děje se tak v kontrastu s bezradností, neschopností, ne-li kolaborací evropských politických elit. Autoři knihy – oba vojáci – na závěr dramatického popisu islamizace Evropy docházejí k závěru, že události zacházejí za hranici řešitelnosti politické a Evropě brzy zbude už jen volba ozbrojené obrany nebo civilizačního zániku.

Autoři:

PhDr. Stanislav BALÍK

Narozen 19. 7. 1969 ve Znojmě. Vystudoval Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 1992, obor filozofie-ekonomické vědy. V průběhu studia absolvoval kurz základů politologie ukončený závěrečnou prací na téma Konzervativní kritika liberální demokracie. Vojenskou základní službu absolvoval v Mikulově a poté působil na vojenských školách v Brně a ve Vyškově. V průběhu své služby v armádě absolvoval tři studijní pobyty v Německu a jeden v USA. V roce 2011 vykonal rigorózní zkoušku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obhájil práci Proměny nietzschovského diskurzu v česk&eacut e;m filozofickém myšlení. Během pedagogické činnosti na Vojenské akademii ve Vyškově vedl přípravu českých vojáků do zahraničních operací. V současné době působí na Univerzitě obrany v Brně jako akademický pracovník.

 

JUDr. PhDr. Stanislav POLNAR, Ph. D.

Narozen 29. 1. 1976 ve Vítkově. Absolvoval obory právo, informační studia a historické vědy na Právnické fakultě UK v Praze, Filozoficko-přírodovědecké fakultě SU v Opavě a Fakultě humanitních vied v Žilině. V současné době studuje doktorský studijní program teoretické právní vědy na PF UK. Po náhradní vojenské službě působil v rámci vojenské policie a v současné době je příslušníkem Právní služby AČR a prošel praxí na různých stupních velení a řízení. Účastnil se zahraniční operace v Afghánistánu na funkci právního poradce a tiskov&eacu te;ho mluvčího. Absolvoval prestižní kurz práva ozbrojeného konfliktu v USA. Dlouhodobě studuje otázky českých a československých právních dějin a publikuje studie na toto téma v odborných periodicích (Právněhistorické studie). V současné době si prohlubuje své vzdělání v bezpečnostní problematice v rámci kurzu vyšších důstojníků při Univerzitě obrany v Brně.

 

K objednání: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/nas-boj-s-islamskym-statem/123
4 Komentářů k Nová kniha: Náš boj s Islámským státem

 1. petr napsal:

  Je roztomilé vidět dva naprosté ignoranty a zabedněnce, jak se pyšní hromadou titulů před i za jménem.

  Jen namyšlenému studovanému idiotovi unikne tak zásadní věc jako zamyšlení nad tím kdo a za jakým cílem ten islám řídí a proč mu všichni politici dávají zelenou.

  Ono se není čemu divit, když jsou to NATO lampasáci, z nichž jeden dokonce absolvoval patřičný brainwashing na stáži v USA. A zaměstnanci Univerzity útoku, to hovoří samo za sebe.
  Prostě „war on terror“ v českém překladu.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Obávám se,že s charakteristikou těch autorů máte pravdu…neboť pokud by opravdu za něco stáli,nesloužili by tomu spolku,co se armádou nazývá,jenž je řízená proti zájmům vlastního lidu.
   To,co víme o IS i NATO nám nemusí říkat její přímí,nebo nepřímí podporovatelé a spolupracovníci,to víme i bez nich a už vůbec nevidím důvod,proč bych těm chytrákům měl za to ještě zvyšovat životní standart zakoupením jejich díla.

   „Autoři knihy – oba vojáci – na závěr dramatického popisu islamizace Evropy docházejí k závěru, že události zacházejí za hranici řešitelnosti politické a Evropě brzy zbude už jen volba ozbrojené obrany nebo civilizačního zániku.“

   S tímto závěrem lze jen souhlasit,ale ať se raději oba chytrolíni vyjádří,co oni konkrétně v tom chtějí i stou připitomělou armádou,ve které slouží,chtějí udělat !!!

 2. Jozef Glinsky napsal:

  Objednavam si tu knihu,po svojej linke.
  Aby som mohol z nej aj citovat.

  Predpokladam,ze autori disponuju hromadou svedectiev,faktov.
  Najvyznamnejsia /mozno/ zastupna armada bestialnych vladcov Imperia zasluzi si nasu specialnu a intenzivnu pozornost.

 3. Jozef Glinsky napsal:

  Prikladam clanok o inej zastupnej armade
  vladnucej BESTIE ,o zidobanderovskej chunte.
  Cielom protiruskych masakier rezimu V.Nulandovej bolo vylakanie armady Ruska na ochranu ukrajinskych Rusov.
  Co by znamenalo velku protirusku vojnu.

  http://www.hlavnespravy.sk/mamontov-spalenie-odesanov-v-dome-odborov-riadili-americania-nulandova-vs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!