Děkuji aktualne.cz za skvělou reklamu. Dokážou svá tvrzení nebo bude zkoumat soud, zda šíříme dezinformace?

aktualnedezinfoNa webu aktualne.cz se objevil 27.4.2017 článek Velká mapa českých dezinformátorů na YouTube. Rozkrýváme obří síť šířící lži, vládne jí jeden kanál. K mému velkému úžasu z něho vyplývá, že největším dezinoformátorem na českém YouTubu je videokanál TVNWOO, který už dlouhé roky plním vším možným, hlavně záznamy z různých akcí a překlady různých zahraničních videí z angličtiny, němčiny a ruštiny s titulky. A to i přesto, že původní kanál byl v r. 2012 zrušen kvůli problémům s autorskými právy. Prý šířím lži. Podobně se autoři Lukáš Prchal a Jakub Zelenka vyjádřili o kanálu Petra Orteka Česká nezávislá televize. Myslím, že už je toho dost a že je na řadě, aby dotyční svá tvrzení dokázali.

Nehledě na pochybnou metodu vyhodnocení vlivu tohoto videokanálu je dotyčný článek dle mého názoru zralý na trestní oznámení pro pomluvu, stejně jako již dřívější obvinění od Kremlin Watch, res. spolku Evropské hodnoty. Předtím jsem však napsal dotyčným tento email:

 

Vážení, s pobavením jsem si přečetl váš článek o síti "dezinformátorů" na YouTube. Výsledek vašeho pátrání, kdy konstatujete, že všechny ovládají mé dva videokanály, je pro mne velkým překvapením. Rozhodně nikoho neovládám ani neřídím. Ale to asi chápete. Dále však píšete, že šířím lži, dezinformace, konspirace a další podobné nesmysly. Mám silný dojem, že se váš článek značně blíží tomu, co charakterizuje trestný čin pomluva:

§ 184 Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Předtím, než se s tím obrátím na policii, vám navrhuji, abyste tomu předešli a prokázali, jakým způsobem naplňuji následující tvrzení uvedené ve vašem textu a to konkrétně:

Jedním z center konspirace je kanál New World Order Opposition (Nwoo), který i na svém webu šíří lži.

Po ukrajinské krizi začal sdílet převážně ruskou propagandu.

středobodem českých konspirátorů a dezinformátorů na YouTube je proruský kanál New World Order Opposition (NWOO).

vyhrožoval novináři Ondřeji Kundrovi z Respektu oběšením

... Asociace nezávislých médií. Ta sdružuje české dezinformátory a jejich weby.

Videa konspiračního serveru....

...  dezinformátoři tvrdí ....

... pro konspirátory ....

... tvůrci konspiračních sdělení ...

... proruského NWOO....

... s ostatními konspiračními účty ...

...  lživých videí, která se na těchto kanálech objevují ...

... dezinformátoři spojence označovali ...

Rád bych, abyste prokázali pravdivost vašich tvrzení a to poukázáním na konkrétní videa nebo články na mých videokanálech a webu. Předpokládám, že chápete rozdíl mezi názorem a tvrzením. Je též možné, že naleznete nějaké nepravdivé nebo nepřesné tvrzení, avšak vztáhněte to k celkovému objemu publikovaných informací a uveďte jejich přibližný procentní objem. Váš článek vyznívá ve smyslu, že jsou takové všechny, nebo minimálně rozhodující většina a to rozhodně odmítám.

Očekávám tedy vaši omluvu a její zveřejnění na serveru aktualne.cz, nebo potvrzení vašich tezí do 14 dnů.

Pokud od vás žádnou zprávu nedostanu, obrátím se na příslušné úřady. Nedělám si sice žádné iluze o kvalitě jejich práce, ale rozhodně jsem zvědav, jak by se k tomu vyjádřili.

S pozdravem

Jan Korál, NWOO.org

Lukáš Prchal

Lukáš Prchal

lukas.prchal@aktualne.cz

Jakub Zelenka

Jakub Zelenka

jakub.zelenka@economia.cz

Nevím, jak to dopadne a rozhodně to bude zajímavé.

A jak to bylo s Ondřejem Kundrou a co jsem o něm ve skutečnosti kde řekl, bude v dalším článku, protože je to trochu delší příběh ;-)
138 Komentářů k Děkuji aktualne.cz za skvělou reklamu. Dokážou svá tvrzení nebo bude zkoumat soud, zda šíříme dezinformace?

 1. rur napsal:

  a kola se točí....akce-reakce....tak je to správné a máš naši podporu. přeci jenom je na čase se bránit pomluvám a newspeaku našich medií.
  nebo sou to hodní kluci a dělaj nám jen reklamu...nemůžou o nás psát pozitivně tak píšou takhle.

  • Ruda napsal:

   A kam zařadit AKTUALNĚ.CZ,který prolhanými články napsané za tučný obnos prolhanými redaktory ?Mají svérázný opravdu přístup k posouzení webů či novin.Jsem již starší a tak si leccos pamatuji.Proto mohu napsat ,že lhaním předčí i Goebelse.A ten v tom byl tehdy číslo 1.Patrně za smradlavý peníze napíší lež i o rodičích.Možná,že za krátký čas budou psát ,že byli pomýlení a že se za to stydí.Co ale lze očekávat jiného od proamerického plátku se stejnými pisálky.

  • Jana Karásková napsal:

   Zde by dokonce tr. oznámení za pomluvu mohlo být úspěšné, nebot se tomu věnují pouze když vznikne finanční nebo jiná újma.

   Kyberšikanu Petry Bostlové na mou osobu šetřit nechtěli, přestože mne označila za úkladného vraha, šéfky satanistů v ČR a tovární výrobce antikristího jedu aplikovaného na zuby kanců, krys a vlků. Těmto šílenostem k mému překvapení uvěřili i někteří absolventi VŠ... a absolvent ČVUT a její články publikoval na svém webu o Free Energy i s mou velkou fotkou.

   Nemohla jsem prokázat materiální škodu, Honza by mohl, avšak pokuta by byla asi nárokována obratem exekutorkou.

   • Jana Karásková napsal:

    Zde se ovšem újma nedá čekat - spíše to přinese webu další zisk z negativní reklamy... :)

    I dehonestující články J.X. Doležala z Reflexu vždy webu zvýšily sledovanost.

    • John_Pitralon napsal:

     Jo,jo Jirka X Doležalů ..., další naprosto amorální chazarský matla na scéně... Ten ty svoje blitiny bude mastit až do důchodu.

     • proud napsal:

      Nebude,fetky to mivaji zapar,ani je nemusis lovit..........jen by to chtelo jim dat do paslice az uplne zblbnou a budou zadat abys je za jejich zodpovednej zivot zivil na davkach a u doktora co je bude drzet pri zivote na tom co si sami vykurvili!!!

     • Pavoľ napsal:

      JXD není chazar, má semitský původ.

  • pedros napsal:

   janda, kundra a ti dva-prchal a zelenka jsou bukvice!A je jich, buzerantů, v tom lgbt gangu jak much na lejnu!

  • pavelka napsal:

   No, podle fotek usuzují, že kluci jsou ještě soploši, tudíž jen před měsícem přestali cucat mléčko. Ale velci odborníci!

 2. John_Pitralon napsal:

  Evidentně si to rusobijci a havlogestapáci špatně vyložili. To, že cz kolaborantská média patří před tribunál pro válečné zločiny, stejně jako svého času ta parta z propagandaministeria pana Goebbelse, ještě neznamená automaticky šibenici. Možná skončí jen na nucených pracech. Za to mohou děkovat panu Havlovi a jeho notně pošahaným kámošům.

  • mysak001 napsal:

   Oni patří ke zdi v místě odchytu,jejich zločiny jsou neoddiskutovatelné!
   Tam také skončí!

 3. John_Pitralon napsal:

  Takže ti havloblbci tomu satanistickému šmejdu skutečně říkají "spojenci". Potom je to jasné. To ať nalezou zpátky do americké řiti, kde se naši havlouši zpravidla ukrývají před realitou.

  Anatomie velkého podvodu - české titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

 4. pepe napsal:

  :-D ti dva vypadaj fakt usmevne.To jsou opravdu jen pisalci pricucli na bakaluv cecek,chudacci.

 5. proud napsal:

  Nedokazou,nejde to,spinit umej,dokazovat ne,a to ani teoreticky aby to melo alespon logiku ne.Napsals to vyborne,"diky za reklamu",protoze tou to taky ve skutecnosti je.........a zadarmo ;-) :-))))

  • proud napsal:

   Ovsem je treba pocitat s tim,ze to je jenom zacatek,ze budeme mit plny ruce prace navic,protoze po tyhle akci cekam najezd trollu a idiotu vseho druhu,vcetne professionalnich........

 6. John_Pitralon napsal:

  To není ani pomluva, to je prostě ujetý géblsácký žvást mimo meze normality. Má smysl žalovat nějaké blázny z Bakalova ústavu pro momentálně zaostalé a ještě investovat do justiční a právnické mafie?

  • proud napsal:

   Zadny zalovani,na to jen cekaji:-))))))))))))),reklama to je,jedna z nejlepsich,jen to nezmrsit a vyuzit ji!!!!

   • John_Pitralon napsal:

    Každopádně podle tiskového zákona existuje nárok na vlastní vyjádření - "právo na odpověď", kterou by blázni z Bakalova ústavu měli povinně zveřejnit. Jinak je to mediální totáč.
    -------------------------------------
    "Institut odpovědi poskytuje fyzické osobě, která utrpěla újmu tím, že bylo v periodickém tisku zveřejněno sdělení, jež se dotýkalo její cti, důstojnosti nebo soukromí právo, aby vydavatel uveřejnil její odpověď na toto tvrzení. Vydavatel je povinen na žádost této osoby odpověď uveřejnit. Odpověď musí splňovat kritéria stanovená zákonem – musí se omezit na skutkové tvrzení, které uvádí na pravou míru neúplné nebo zkreslující informace, jež byly uveřejněny. Odpověď musí být rozsahem přiměřená napadenému sdělení a musí z ní být patrno, kdo ji činí."

    • proud napsal:

     Zakon nezakon,fikane napsany.

     • John_Pitralon napsal:

      Bakalovy cvičené opice stejně nechápou, co je to Tiskový zákon a institut odpovědi. To je úplně zbytečné jim něco vysvětlovat, by jen přišel nějaký blábol z jejich právního oddělení.

      Na tenhle pošahaný článek beztak existuje jediná možná odpověď: Prasata!!!

   • jan nowak napsal:

    Proude.. wsaď se , že za TO-TO je Mistr Kabela moc nepochwálí : ))

    ps : na fotografiích nahoře : zlewa Džop + wedle WIKINGERA Petera..
    před odjezdem na pionýrský tábor.. ( w r.1974 ) !

 7. sibolet napsal:

  Pouštím si banjo Freddy Morgana a čtu si TOTO.prostě POHODA DOMOVA http://novy-vek.avalon24.eu/nova_zeme.php

 8. Jura napsal:

  Ano, tohle je příležitost je znemožnit. Držím palce.

 9. Maroš napsal:

  No - chcelo by to ten ich originál foto níže pása - Jakub-hrbáčik ho má zjavne v štangla-Lukášovej prdeli - a prišlo to zjavne nečakane - súdiac podľa vypätosti a výrazu prekvapenia na Jukášovej tvári! Jakub - koťuha! - ho zjavne fikol ako rozospatú babu ráno odzadu cez nohavičky. Ale Lukáš statočne drží! Komiksová grafika ti - Admin, nehovorí nič?

  • Maroš napsal:

   "Nehledě na pochybnou metodu vyhodnocení vlivu tohoto videokanálu je dotyčný článek dle mého názoru zralý na trestní oznámení pro pomluvu,"

   Admin - si asi spadol z višne - len neschopný človek sa chytá právnika a týmto im to asi chceš dokázať. Teraz neviem - nemáš nervy, alebo invenciu?
   Zober kúsok výkresu, tužku, lepidlo, nožnice a obetuj pár časákov na rozstrihanie - a urob poriadnu koláž - naskenuj, uverejni - ukľudníš sa, odbavíš sa, zabavíš sa, naserieš ich a pobavíš ostatných. Tí kokoti neznášajú presne to, čo s radosťou robia iným - posmech a urážky. Žiaden biblický projekt, žiaden ježiško, žiadne odpúšťanie zmrdom, žiadne - múdrejší ustúpi - kopanec rovno do pytla! Aj tak v ńom títo kryptorchidi nemajú nič, alebo len jedno nevyvinuté. ??? Kristus by ich rozkopal sám - nie že by si najímal právnikov. Chceš živiť ďalších - z ich obce?

 10. Perun Hromovládný napsal:

  Deset normálních lidí z destei nečte duševní výblitky Bakalových prestitutů.
  P.S. ten Zelenka působí jako zakomplexovaný teplý panic. Třeba ho ostřílený gay Prchal konečně prošťouchne.

 11. mysak001 napsal:

  Pane Korál,nikdy nezapomínejte,že Žid je mistrem lži a démonem v pozadí korupce lidstva.
  Ale to není o pouhém kostatování faktu,ale především o řešení problému.
  Přírodní koloběh života na Zemi má nicméně zadódován neměnný postup ve vztahu k parazitům,a jak všichni víme,žádný parazit dobrovolně svého hostitele nikdy neopustí.
  Mimo jiné,jak jste dopadl voprávněnépři s židovskými protektorátními lupiči-tzv.exekutory?

 12. mysak001 napsal:

  žid Prchal neprchne a žid Zelenka se bude zelenat na adekvátním provaze,čímž je ocelové lanko.
  Kolik asi váží ti rachitičtí degeneráti?
  Lanko pr. 2mm musí postačovat,je aj velmi levné na pořízení.
  Je pouze převeliká škoda lidského společenství,které dovolilo vůbec se vyskytnout takovým zrůdám.
  Za Sparty byl pořádek a podobní nedomrdi cestovali ihned po vrhu rovnou mezi LVY!

 13. hel napsal:

  to je opravdu sprosté a mrzí mě to, protože tento web já jsem si našla právě v ukrajinské krizi, kdy jsem byla psychicky vyřízená z autentických videií samotných účastníků-obyvatel ukrajiny, která dávali na youtube...to, co tam bylo zachyceno,česká televize neukázala a já jsem hledala někoho, kdo o tom ví, protože obsah je pro mě šokující a nezapomenutelný dodnes...zmínku jsem našla až tady..potřebovala jsem o tom muvit, sdílet tu hrůzu s někým a rozhodně jsem nepotřebovala diskuse v mainstreamu o tom, jak je to fajn a hurá všichni na putina...nebo dokonce v případě upalování lidí v oděse pobavené kecy o grilování!!...bylo mi zle právě i z těch reakcí...a pak si přijde někdo tak nestydatý jako tito dva a postaví se za vrahy a proti těm, kteří se snažili psát pravdu ?!! možné to je ve fašistických poměrech, v žádných jiných..!

  • weissbach napsal:

   To je jasné, že v tom jedete taky. Sepište nějaké přiznání. Například kdy jste se kontaktovala, kde jste si vyměňovali materiály, kde byly tajné schránky, hesla, kdo je Váš kontakt, jak jste naplánovali atentát na Junckera, jak jste plánovali vyrábět kompro na Halíka....
   A hlavně další jména a napojení. Kdo všechno kromě Korála ještě byl na Petrových kamenech... Ale musí to být někdo jiný, ne pořád Putin, Le Penová....

 14. weissbach napsal:

  Nepochopili jste to.
  Nedávno si prostě přečetli ten článek o exekucích a neplacení lístků a řekli si, že je třeba tomu Korálovi nějak pomoct a udělat mu slušnou reklamu...
  Napsat, že řídí spiklenecké centrum na youtube a celou armádu tajných agentů ukrytých za alternativními weby je tedy něco...
  A na ten soud se těším, to bude další průlom do informačního pole. Zejména to předvolávání svědků majících ta odvážná tvrzení doložit. To z nich budou tlouct konspiraci v kachlíkárně, než se přiznají, že jsou členy spikleneckého centra? Pak rychle rozsudky od 10 let nahoru a "psům psí smrt" v Událostech-Komentářích na ČT24. Mohli by tam postupně zvát zástupce společenského a kulturního života, kteří pro rozvraceče žádají co nejtvrdší tresty. A nějakou petici vědců navrch.
  Ta squadra už paroduje sebe sama online.
  Groteska....

  • John_Pitralon napsal:

   Jo, chtělo by to ještě monstr-petici odsuzující rozvraceče demokracie z NWOO.ORG. Opakovaně čtenou v hlavních zprávách ČT. A hlavně by to chtělo natočit o nás "konspirátorech" poučný dokument pro uvědomělou korporátní mládež. Mohli by nějak zrecyklovat ten Bič boží po komunistech - https://www.youtube.com/watch?v=oVN6x_ey1z0

   • Jana Karásková napsal:

    I něco takového je možná v přípravě. Jistě jste zaregistrovali "příručku do škol" Respektu o Dezinformacích. Dokonce je to koordinovaná akce s Denníkem N, akcemi Juraje Smatany spolupracujícího s US Embassy a dalších subjektů u nás i na Slovensku.

    • proud napsal:

     A ja mel za to,ze skola je apoliticka ma se v ni UCIT!!!!

     • John_Pitralon napsal:

      jasně, chazarmagoři asi tak nějak povrchně pochopili, že se jim to tu rozkládá, a musí se svými magoriemi a bludy lézt už i do škol.

      https://www.youtube.com/watch?v=UEBt2LtixME

      • Jana Karásková napsal:

       Já si předběžně v Americkém centru před pár dny dohodla přednášku na téma dezinformace pro nejmenovanou univerzitu. :)

       Někdy není marné zajít na území ideového nepřítele...

       Představte si, že před přednáškou schovali maketu Trumpa ale měli tam vystaveného Obamu s Michelle, Hilary a Billa Clintona. Zeptala jsem se jak to je možné, co to má být. Ještěže nevytáhli Bushe :)

       • Jana Karásková napsal:

        Jo a byla zpřísněna bezpečnostní opatření - kontroly hned za vchodem do budovy.

        Trumpa nakonec po rautu na mou žádost vytáhli, to už skoro všichni byli pryč... :)

  • mysak001 napsal:

   Zmrdi a vlastizrádci si sami "vyparodovali" podstatnou zralou úvahu,kterou je způsob vykonání TRESTU SMRTI pro ně i jejich zlodějské rodiny. A sice,zda je smrt oběšením či zastřelením adekvátně na výši vzhledem ke škodám jimi způsobeným Českomoravské zemi,jejím obyvatelům ,jednotlivcům a celému národnímu společenství a zda by neměly být před smrtí tyhle židovské zrůdy podrobeny několikatýdenní tvrdé tortuře a poté nenávratně v tichosti navždy shnít zatraceni hůře než poslední prašivá krysa.

   • John_Pitralon napsal:

    Ty kreatury jsou už dost vytrestané samotnou svou amorální existencí. Soudě podle kvalit jejich matlákovin a patlanic sepisovaných pod dohledem Bakaly a dalších havloušů. Možná poslat je na Sibiř k důstojnému sežrání medvědům by pro ně byl akt milosrdenství.

  • proud napsal:

   "To z nich budou tlouct konspiraci v kachlíkárně, než se přiznají, že jsou členy spikleneckého centra?"...........ne,to naucej par teplejch studentiku a policajtiku basnicku o konspiracich a pozvou si je aby jim ji prednesli........

   • proud napsal:

    To se nemeni uz stovky,jak ne tisice let.

   • John_Pitralon napsal:

    Však za prasečinama tohoto typu stojí vždy nějaký pražský chazar nebo buzik. Tihle pervertové musí prasit veřejný prostor úchylárnama za každou cenu, ať už jsou v podobě komouše nebo havlouše.

    • proud napsal:

     Zastanu se komouse,protoze ten by je rozumne poslal rukama makat pod dohledem,zadny krmeni medvedu,nebo fesackej kriminal,makat dokud nepadne,z toho by poskozeny meli hovno,takhle vratej co sebrali,praci pro verejny blaho ;-)

     • John_Pitralon napsal:

      Jo jo. Tak Chazar Bakala právě odhalil centrum konspirací. To je neskutečná komedie.

      • proud napsal:

       Je to normalni,kdyz si zlodej muze chranit co nakrad,urcite to udela......a protoze je zlodej,pouzije i takovy praktiky,vsechno je mu dobry.

       • John_Pitralon napsal:

        Právě, on ten Bakala je vlastně geroj. On chrání společnost před spikleneckým centrem, které dohledal za vlastní prachy s pomocí oddaných pisálků.

  • lukaš napsal:

   Pane weissbach.
   Přesně tak jsem to chtěl napsat.I kritický článek a právě od Babišáků,je v hodná reklama NWOO.ORG.Osobně bych se nesoudil,ale vrátil bych jim to kamenem také.

 15. Ekklesian napsal:

  Myslím, že i v tomto případě má Korál vaše reakce na háku. Pravděpodobně ho zajímá jen návštěvnost, plus blokace vybraných. kdybych chtěl být hodně rypák, tak bych zvažoval i licitaci o ceně webu, ale myslím, že tak tomu (zatím) být nemá.

  V každém případě nechápu, že vás baví k "němu" hovořit, když je duchem i myslí nepřítomen a nikdy tomu nebylo jinak.

  P.S.
  V zásadě tak dělá světu v bordelu medvědí službu. Dutých vrb není nikdy dost, a vykecat se opravdu může snížit napětí i frustraci, a mezitím se stroj drtící lebky nepřizpůsobivých může nerušeně přibližovat k nic netušícím dalším obětem.

 16. corgon napsal:

  Tí idioti v tom článku spomenuli aj mňa(99corgon99), citujem:

  "Obdobně na tom je i osobní kanál Jana Korála (XKoral), který za NWOO stojí. Hodně vazeb má i "Alternativní televize", kanály s názvem Lebowski86, Tomusis vedet, 99corgon99 či Pravdive.eu."

  Neviem o to že by som mal na niekoho nejaké väzby a neviem prečo by som mal byť dezinformátor. Som obyčajný človek a dávam na youtube čo sa mi chce. Títo lovci "konšpirátorov" by sa mali dať liečiť. Keď chcú hľadať dezinformátorov tak stačí keď sa pozrú do zrkadla.

  https://www.youtube.com/channel/UC1j5n0txqe42LgaMAbVd5jQ/videos

  • John_Pitralon napsal:

   To, co plodí v Bakalově Ústavu pro momentálně zaostalé, je jen ukázkou patologické protispolečenské zhovadilosti havloušů. Evidentně je to už nevratné.

  • weissbach napsal:

   "Neviem o to že by som mal na niekoho nejaké väzby a neviem prečo by som mal byť dezinformátor. Som obyčajný človek a dávam na youtube čo sa mi chce."

   No právě.... Aby si obyčejný člověk dával na youtube "čo sa mu chce", to je ideozločin jako vyšitý! Co kdyby takových obyčejných bylo víc a víc. To se musí utnout.
   Nicméně jsem rád, že jsem se díky tomu o Vašem kanále dozvěděl.

 17. petr napsal:

  Nikdy jsem nechápal, proč alternativní média neobráti proti nim jejich vlastní zbraně. Vždyť se to dávno samo nabízí. Protože oni se svojí chucpe drzostí porušují svoje vlastní zákony které původně vyrobili proti nám a počítají, že u zdegenerovaných zbabělých čechů jim naprosto vše projde.

  Aktuálně CZ je nejhorší novinářská žumpa u nás. I v jejich DVTV už přestali předstírat nejakou vyváženost a slušnost (jak tam posledně Veselovský griloval Procházkovou). Není se co divit, když aktuálně patří nějakému americkému židovskému magnátovi.

  • proud napsal:

   Asi je to skolka pristich zmrdu,kde se cvicej,dobry si je zapsat,pro prehled.

   • John_Pitralon napsal:

    Ty kreaturky jsou už teď odsouzeny psát povinně do novin buzerantské bludy až do sedmdesáti nebo osmdesáti, kdy je konečně chazaři pustí do důchodu a nechají svobodně chcípnout. Hnusný úděl pražského šabesgoje.

  • petr napsal:

   Ale jestli použili k vytvoření té mapy seznam odkazů na nwoo.org, tak je to navíc porušení Korálových autorských práv!

   • John_Pitralon napsal:

    Nežijeme v právním státě. Však pražská žumpa nad tímhle svým výblitem jen zachrochtá blahem. A jede se dál za fatamorgánou "pravdy a lásky" někde v dáli. Navzdory "konspirátorům", kteří se bůhvíproč pozastavují nad milionem lidí vyzabíjených v US válkách za "lidská práva". A všemi milovaný vůdce pan Bakala je ve svém tisku označí za spiklence, zkrachovance a vylízance.

    Inu, nic nového v Havloabsurdistánu.

    Válka, kterou nevidíte (cz tit.)
    https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

    • petr napsal:

     Žijeme v poloprávním státě, kde se s dotatečně dobrým právníkem nějakého práva ještě domůžeme. Ale když budeme dostatečně dlouho fňukat a brblat u piva že nežijeme v právním státě, tak se toho zcela bezprávního totalitního státu brzo dočkáme.

     • John_Pitralon napsal:

      Žijeme v poloprávním státě, kde s pomocí nějakého pražského chazarského advokáta máš alespoň teoretickou šanci. A ten advokát paradoxně moc dobře ví, že máme pravdu, ale hlavně je drahý jako prase.. Od totáče se to prakticky neliší.

      • petr napsal:

       Jak je libo. Klidně si dál fňukejte. Ale já jsem už pár soudů vyhrál. A to se řada mých spoluobčanů v podobné situaci posrala strachy a dotyčnému gaunerovi raději zaplatili to, co po nich protiprávně požadoval.
       A to je jednen z důvodů proč nežijeme v právním státě, ale jen v poloprávním.

       • John_Pitralon napsal:

        Neříkám, že se nedá nic vyhrát. Určitě to jde, ale za situace kdy jste v exekuci a na druhé straně je Bakala a celá jeho mašinérie, tak to může být trochu problém.

        • proud napsal:

         Skoda ze tak vysoko jeste nedosahnu............tedy ZATIM jeste!

       • proud napsal:

        Zajimave...........ale peto,porad plati ze te tvoje povest predchazi,takze ja jeste ani k zadnymu soudu nemusel,vseobecne se vi ze ten kdo by me zazaloval,nebo neco neopravnene chtel by byl fyzicky potrestan :-)))))))))))))))),a vetsinou se taky vi ze tim se nejakejch "par facek" nemini a dukazy nikde zadny.......cehoz jsem vsem nikdy nezneuzil a ani nehodlam o necem takovym ani uvazovat!

        • proud napsal:

         Funguje to rozhodne lip nez se babrat s hujerama a setri to cas,hodne casu!

       • John_Pitralon napsal:

        Podle tiskového zákona musí dát aktualne.cz automaticky prostor na vyjádření k tomu článku (všem osobám které tam zmiňovali) a pokud ho nedají, tak pravděpodobně soud by to uznal jako jejich pochybení. Ale jestli se to z nich dá opravdu vytřískat v naší realitě, to nevím.

     • proud napsal:

      Domuzes se,mozna,ale hlavne ZAPLAT UHLIRI!!!! To radeji setnu blbou hlavu...............

  • corgon napsal:

   Drtinová je v Sorosovej nadácii otvorenej spoločnosti, takže akú vyváženosť a slušnosť by chcel od DVTV?

   • petr napsal:

    Já vím. Jen že ze začátku to vypadalo docela nadějně. A někteří jim dokonce fandili. Ale holt Soros to platí.

 18. petr napsal:

  Docela mi to připomíná jednu scénu ze Švejka:

  A prosím mohli bychom vědět kde se ty vykřičené domy, ve kterých agentky nepřítele nakazí naše vojáky, přesně nachází? To abysme se jim mohli vyhnout. :-)))))

 19. proud napsal:

  Hele,venku je krasne,to kurva nemate co delat? Jeden polozi lopatu,prijde se podivat a co nevidi,nedele,venku nadherne.........a oni hnijou doma:-))))))))))))))))))))))))

  • petr napsal:

   To víš že jo. Vylezu ven, vyvalím bulvy na slunce a iluminát mi do nich hned nasype nějaké chemtrails, po ktrých zblbnu tak že budu volit Babiše a číst aktuálně.cz každý den.
   Radši si hezky zůstanu v bezpečí v protiatomovém krytu.
   :-))))

 20. Paul Durham napsal:

  jakub & lukáš se nechali inspirovat:

  Máma byla královnou Mamba
  táta byl králem Konga
  hluboko v džungli
  jsem začal bubnovat na svý první bongo

  Každá opice by chtěla bejt
  na mym místě
  protože JÁ jsem králem Bonga, kotě
  JÁ jsem králem Bongo Bong

  Šel jsem do velkýho města
  kde je spousta randálu
  z džungle do velkoměsta
  hledat eště větší korunu

  Tak hraju svoje boogie
  lidem toho velkýho města
  ale moc se z toho neposíraj
  když bubnuju na svý bongo

  Refrén:
  Jsem král Bongo
  Jsem král Bongo Bong
  a poslouchej když přicházím, baby
  Jsem král Bongo
  Jsem král Bongo Bong

  Nikdo by nebyl rád
  Na mém místě namísto mne
  Protože se nikdo neposírá
  z toho jak bubnuju

  Říkaj že sem šašek
  že dělám spoustu hnusnýho randálu
  říkaj že taková opice jako jsem já by vocaď měla vypadnout
  Nikdo nechce bejt na mým místě
  protože nikdo se neposírá
  z toho jak bubnuju

  Refrén:
  Jsem král Bongo
  Jsem král Bongo Bong
  a poslouchej když přicházím, baby
  Jsem král Bongo
  Jsem král Bongo Bong

  Když mlátím do svýho bonga tak ten rytmus patři mě
  a jsem fakt šťastnej že se nikdo necpe na mý místo
  jsem král bez koruny co se potlouká ve velkým městě
  ALE JSEM KRÁLEM BONGO BONG

  (z webu karaoketexty)

 21. pepe napsal:

  Žurnalistická etika je souhrnné pojmenování psaných i nepsaných norem, které se uplatňují v žurnalistice. Patří sem především etické kodexy, které přijímají jak jednotlivé redakce, tak organizace nebo státní instituce, aby novinářům poskytly vodítka, jak se rozhodovat v každodenních etických otázkách .

  V novinářské etice se spolu střetává svoboda slova (zaručená v ČR článkem 17 Listiny základních lidských práv a svobod, v USA Prvním dodatkem Ústavy) s obecnou mírou vkusu, ochranou soukromí, ochranou práva na čest a důstojnost a zodpovědným hledáním objektivní pravdy.

  no a toto pokracuje az do dnesnich dnu:-D

  V Československu před rokem 1989 existovala žurnalistika oficiálně pouze ve své stranické podobě (Kodex stranického žurnalisty klade důraz na loajalitu, ideovost a lidovost). Po roce 1989 se tisk stal svobodným a dlouho nikdo nechtěl připustit, že by mohla existovat nějaká omezení. Důsledkem byla absence hlubší diskuze o etických problémech žurnalistické práce v 90. letech.

  • John_Pitralon napsal:

   Dění po listopadu '89 bylo svědectvím, jak se ty pražské mediální presstitutky dokáží raketově překabátit a napomáhat vykrádání a rozvracení socialistické vlasti, kterou ještě před měsícem ve svazáckém úboru velebili do nebes jako v KLDR. Ostatně je to přirozené v tom jejich světě plném patologických servilů, chazarů, teploušů, ruinovačů a samostatně nemyslících nebožáků.

  • Eschatolog napsal:

   souslovi "obecna mira vkusu" bych opravil na obecnou miru nevkusu, to je blize kodexu stranickeho zurnalisty, ku kteremu byl cesky ctenar pracne uhneten

 22. milan napsal:

  aktuálně je hlásná trouba tohoto pseudo demokratického systému...prostě jen udělali hezkou reklamu...za socialismu se poslouchal hlas ameriky a svobodná evropa a dnes -sputnik , nwo, ac 24, aronet....zvedavec....svoboné noviny, CNTV, a mnho dalsích webů ....takže jaký je rozdíl žádný..jen v tom že lidé jsou stále otroci finančního systému peněz. a masírování multikulty politikou neomarxisty a sionistickou verbeší ...potažmo vykořistování korporacemi v robotárnách...pod bankstery kteří tohle řídí v pozadí...

 23. Sasin napsal:

  Je neuvěřitelné jak bioroboti přehazují prázdnou slámu pojmenovanou naučenými výrazy, do kterých nevidí. Mají plnou hubu státu a doufají, že to je něgde napsaný jako vlastnictví otroků. Doufají, že igdyž je stát kope do slabin, že jim tak trochu patří a tak si myslí, že gdyž to bude "právní" stát, že jim dávno ukradené podíly na zemi toho národa nějakeh šmejd vrátí. Ten národ, o kterém si myslí, že k němu patří už dnes nedokážou definovat, natož přijít na ta přediva, jak to ti předci kua slepili dohromady bez násilí a bez oblbování. Gdo ví gde se paměť vytratila. Ale spíš to vypadá, že si bez paměti taky poradí. A gdyž, tak si půjčí paměť někoho jinýho i se slovní výbavou. By se člověk aji posrál.

  Ale k věci. Dyk po těch letech nezájmu, konečně si toho všimli, alespoň neználek se všeználkem. Jistě bylo by to lepčí gdyby si toho všiml třeba panský rezident nebo před sedící premiant a diskokotovali by o tom v parlamentní kantýně, proč že lidi jako čtou něco jiného. Ale i tak je to výsledek, který asi stál někomu za povšimnutí. A že ty INformace vytvářejí pole, které bylo označeno za proruské, proč se tomu vymezovat. Nebo je něco na světě normálního, co by se dalo nazvat proamerické?? Já se tomu nedomnívám. Takže cokoli dnes se objeví v elektronických dávkách LEKŮ, pakliže se nejedná o ciankáli, či kuráre, musí být proruské. "Rozvojový svět", čili všichni kromě převyspěle zdegenerované emeriky a eurosojuzu to tak už vnímají. A co je proruské dnes znamená směr myšlení, které jde po stopách hledání úmyslů a označování lží za lež. Už jen to vytváří poprask v kaváreňských uličkách v celé harpagondechajcké federaci. Není potřeba se stydět za vystoupení z fronty blboňů na emerické pojetí a vnímání světa. Tomu dnes věří už jen blázni, kokoti a šmejdi za to placení. Význam vystoupení z civilizačně poscané a podělané louže na místo přívětivější k životu, je vítězstvím smyslů sebezáchovy. Sice to není ještě výhra nad rozumem, který stále počítá skonzumované výhody, šlohnuté v cizích zemích Ale i tak je to posun. Za to není třeba se stydět a pochtívat od šmejdů omluvu.

  • John_Pitralon napsal:

   Ano, to je jako kdyby partizáni došli na gestapo podat žalobu na pana Hitlera pro urážku na cti. Namísto důstojného vyhození vlaku plného esesáků do luftu...

   • Sasin napsal:

    Gdesi jsem četl, či slyšel ARgumenty za třiceti nebo čtyřiceti letý odpor k systému. Někteří dokonce mezi těmi odpory prožijí celý život. Dovolím si tedy vzpomenout na jedno vysílání slobodného vysielača gde mluvčí rozjímali nad Špenglerovými závěry. Totiž to, že ten Filozof Špengler pochopil, marnost úplatné existence. Vysvětlil to tím, že změnu dokáže udělat jen krev. Ale nemyslel tím krev, která jako teče z ran, ale myslel rodovou krev, symbol. KREV, která některým rodným ještě v žilách teče. Je to nosná genetická tekutina, která navazuje KONtakty se všemi orgány, buňkami a celým předivem napojeným na podvědomí. Je to síla rodu. Je to jediná síla, která dokáže svrhnout pojebaný systém. Je to gen, který se nedá zaplatit, nedá se prodat ani koupit. Je to síla, která nemá nic společného s rozumem. Je to síla, která zhmotňuje vidění smyslů. Je to síla, která odmítne vše umělé, i rozum, který se nechá koupit. Až takových lidí bude více, nechají prostě systém padnout. Nebudou se zaprodávat, nebudou na systém myslet, nebudou se systémem řídit. Tuto sílu nigdo neporazí. Je to pramen čisté síly.

    • petr napsal:

     Myslíte tu "rodovou krev" jako u profláknutých pražských rodin, které se mají posledních 200 let dobře za každého režimu a v pozadí pletichaří, tahají za nitky a kolaborují s každým kdo se tu zrovna ujme moci?
     :-)))))

     • Sasin napsal:

      Větci říkají, že umějí krev změřit. Jenže ostatní lidé to dycky věděli. Například na Moravě jsou o tom chtipy. Pražák v Brně pije vodu z kašny na Zelňáku. Jde kolem brňák a povídá: "Hele, kémo, nechlemté tu vasrovku s tééé kašny, chčijou do toho morgli!" Pražák se otočí a říká: "Ale pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy." Brňák na to: "Tu vodu pi pomalu, je studená, ať se nenachladíš!"

      • jan nowak napsal:

       Ha ! a teď ses prozradil.. brňáku Pojebanej : /
       A za Jihlawou začíná ORIENT !!!

       • Sasin napsal:

        Cos tím chtěl vyjádřit, nowaku?

        • Robo napsal:

         ..že aj pražskí pepici môžu byť fajni. Niektorí.

        • Sasin napsal:

         Povím TAK!!!
         Od doby, co se mlátíme slovem jsme všichni vyšinutí. Nemá to prostě žádný smysl, dopad, reálný účinek. Von druhý den vstane a máš to dělat znova. Sekneš slípku na polívku a vona vstane a sere na tebe. Je to jako v té pohádce " DOBŘE TAK ŽE JE SMRT NA SVĚŤE".
         https://youtu.be/X6ZiW-FfU_c

       • petr napsal:

        To spíš za cedulí s nápisem Praha začíná enkláva Velké chazarie.

        • Sasin napsal:

         V roce 1918 bylo v Prahe 220 000 lidí jako v Brně. To ještě Brno bylo nějakým zemským ujednáním o uspořádání tolerováno a mělo taky 220 000 lidí. Od té doby v Prahe nakynulo odněkud 1 000 000 lidí. Co je to za lidi ?? Jenže bysme měli držet jako basu a místním šéfem, který tady sypá ty psané láskoMINY. Můžeme si dát záVAZEK, že jej budeme podporovat národovecky, třeba má kořen z těch původních 220 00 a ocení to. Gdo ví ? Ale von se s náma nebaví. Heh

        • proud napsal:

         Jen oba dva dokazujete jak se jim to povedlo nas pekne rozdelit a delit dal.......a to si rikate alternativci.........

      • petr napsal:

       Jen jestli to není tendlecten false flag vtip.
       Podobně jako když policie vyšetřuje, kdo píše na internetu ty nenávistné neonacistické komentáže a když se to vyšetří a zjistí se že to byl nějaký pejzatý student z místní synagogy tak se to potichu ututlá.

     • Eschatolog napsal:

      petr 1*****

 24. Jana Karásková napsal:

  A přes 1 400 komentů pod článkem...

  Morboj • před 3 hodinami
  Škoda, že ty mejnstrýmové zdroje nejsou ani z desetiny tak důvěryhodné jako ty "dezinformační". Ale dík za info.
  Jiří Hála • před dnem
  Děkuji za seznam "stvavych" webu o kterých jsem dosud nevěděl.

  Jan Kalina Jiří Hála • před dnem
  Jen by to chtělo soubor ve formátu HTML záložek. :-)

 25. benmil napsal:

  Něco pro admina:

  Jean-Paul Sartre: Pohrdám pronásledovanými, kteří šetří své katy.

 26. Maroš napsal:

  Nielen s týmito dvoma to do budúcnosti vidím takto - bezkandelábrovo:
  "„V jednej časti dokumentárneho seriálu o gangoch v Los Angeles na televíznej stanici Discovery vysvetľovali zločinci význam vešania obuvi na káble ako pamiatku na zavraždeného gangstra. Vždy keď niekto padol na ulici, pribudli jeho topánky na vedení,“ hovorí Marek zo Žiliny, ktorý študuje v Olomouci.
  https://nasazilina.sme.sk/c/5840773/topanky-zavesene-na-kabloch-su-zahada.html

 27. John_Pitralon napsal:

  Ti dva homopošuci od Bakaly snad ani nespí, on jedou jak wehrmacht na pervitinu...

  "Důchodce od Děčína vysílá lživé zprávy, sledují ho tisíce"
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zadny-sarin-v-syrii-umirali-herci-duchodce-z-decina-vysila-l/r~6bae2a882cb411e7903d0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2

 28. hel napsal:

  stejně mě udivuje, jak je možné takto vycvičit někoho v deziformacích a absolutní důvěře v ně, jako tyto dva...pro mládí je typické pochybování o předkládaných dogmatech a snaha hledat pravdu...tito jedou po vlně vylhané propagandy a vůbec jim to nevadí...kdo je obral o mozek? jaktože jim nefunguje ?!!

  • proud napsal:

   Funguje,za vsim hledej penize a touhu po kariere,jsou taci a neni jich malo,co proto v klidu tazvane odstrelej i vlastni mamu......

   • John_Pitralon napsal:

    S těma fašounskýma blábolama velkou kariéru nenadělají. To už tady bylo a takové kariéry končily po ruském zásahu v Norimberku na provazech.

    • proud napsal:

     Vzdycky zalezi kdo za nima stoji.....

    • petr napsal:

     Nebo kariéru v CIA či politickou kariérou v bundestagu. Podle toho jak byl kdo šikovný. Pár lidí pověsili, ale někteří jim nadále byli užiteční.

     • John_Pitralon napsal:

      I tak :)

      • Sasin napsal:

       Na vojně přišel jeden podsaditý maďar, bezzubě se usmál a promluvil slovensky, "stačila iba jedna kanada". Muheeeeee

       • John_Pitralon napsal:

        jj, na Doupově jsme měli samé Maďary a východniary, a přesně tak. A to už byla možnost jít na civilku, což jsem na 100% měl využít.

       • John_Pitralon napsal:

        A Šašine, tohle svinstvo bakalovské je systémová šikana, nechutná prasečina, která se dál podepisuje na lidech. Četl jsem co napsal o Janě Karáskové ten nedůstojný úchyl JXD v Reflexu, někdy v srpnu 2014. Psal úplně poťapaný článek. Ten chlap to nemůže mít v hlavě v pořádku.

        • proud napsal:

         Znas nejakou fetku co to v hlave v poradku ma? :-)))))))))))))

  • petr napsal:

   Vážena hel.
   To je absencí životních zkušeností. Naopak mladí se dají zfanatizovat a zmanipulovat k čemukoliv. Stačí když je to dostatečně cool, aby jim za to holky ležely u nohou, že jsou hrdinové nové doby a úspěch je zaručen. Tak to bylo i se studentskými užitečnými idioty v 89. roce, tzv. studentská revoluce byla jedna z mnoha havloidních lží, kterou jim lidi sežrali i s navijákem. Přesně z toho důvodu, že mladí se dají rychle nadchnout pro každou pitomost.

   Sama jistě znáte bývalé svazáky a pionýry z 50. let, kteří dodnes skálopevně fanaticky věří v ideu komunizmu chazara Marxe.

  • Maroš napsal:

   hel - zločinci tu vytvárajú etickú a morálnu normu na svoj obraz - navyše ten zjavne úspešný, keďže už aj policajti sú súčasťou galérky - takže pre týchto tu, je to rovnako prirodzené, ako pre Papuáncov vyžrať niekomu mozog z hlavy ako jogut - značkový.

   • John_Pitralon napsal:

    Pražské, jakože "vedení státu" - to je už jen banda veksláků, pomatenců a diletantů a podle toho i dopadnou. Jakmile se tam objeví někdo trochu morální, tak ho okamžitě zavrhnou a vyštípou. Tak jakou to má perspektivu než nulovou.

    11. září 2001 - dokument Igora Chauna
    https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng

 29. Andrej napsal:

  Tak to jsem zvědav pokud to půjde k soudu jak se k tomu postaví česká justice. V případě že by uznali aktuálně vinu by tím totiž odstartovali změnu režimu.

 30. pepe napsal:

  Zadna zmena jsou pani a poddanny takhle fungujem 1000let a dalsich 1000 let nez vyhynem fungovat budem..

 31. Maroš napsal:

  Najväčšie ohrozenie mainstreamu prichádza - zo Zlína! Geniálny projekt autentického - folklórneho humoru!
  V čom je pre systém "problém"? Práve v tej autenticite! Lebo takúto národnú svojskosť-rozmanitosť majú kozmopolitné svine v pláne zahubiť! Rozpustiť ju v šedi univerzálnych šoubizových "produktov a - formátov"!
  Teda - jasný odkaz zo Zlína - žiaden nákup mediálnych produktov = sračiek, na ktoré sa vešia reklama - NEPOTREBUJEME! Nepotrebujeme vašu dovozovú zábavu z júdesej! A ten najväčší problém /pre mainstream/ je - "oživenie" - ono je živé stále! - nárečia v plnej kráse!
  Tomu sa hovorí - kultúrna ANTI-MULTIKULTI úderka!!! Bravúrne!

  Rádio Zlín (Karel Rychtařík - Cestovka)
  https://www.youtube.com/watch?v=KujZgYCQfSY
  Rádio Zlín (Karel Rychtařík - Teplý pes)
  https://www.youtube.com/watch?v=OzZbEN1sYys
  Haló Rychtařík - Kohout
  https://www.youtube.com/watch?v=2q3kyX7pGCE
  Haló Rychtařík - Hovnivál
  https://www.youtube.com/watch?v=v9dm4JBppWI
  Haló Rychtařík - Finta
  https://www.youtube.com/watch?v=c6j7wX8R8mk
  Rádio Zlín (Karel Rychtařík - Viagra)
  https://www.youtube.com/watch?v=6S2V-U1yZgE
  Haló Rychtařík - Lelky
  /Poznámka - krásne zašifrovaný odkaz národu/
  https://www.youtube.com/watch?v=YpGS7YKgxtU
  Rádio Zlín (Karel Rychtařík - Televiza)
  https://www.youtube.com/watch?v=olVzZgg6cWA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!