Big father František – abychom se měli skvěle, všem one migrant do postele

_89267714_032493823-2Papež nedávno uvedl, že zavírat dveře imigrantům rovná se sebevraždě. Máme jim otevřít obce, dveře... asi i poskytnout partnerky (povětšinou jde o muže). O tom jak by se měli chovat hosté (eufemisticky řečeno) už papa mlčí. František nedávno v bazilice svatého Bartoloměje v rámci ceremonie věnované novodobým křesťanským mučedníkům (jak symbolické v současném kontextu migrační invaze) sdělil vlastní dojmy z návštěvy uprchlického tábora na ostrově Lesbos. Tam prý mluvil s muslimem, který mu popsal, jak teroristé zabili jeho křesťanskou ženu, protože odmítla pohodit krucifix.

„Nevím, jestli se mu podařilo opustit ten koncentrační tábor, protože uprchlické tábory, mnohé z nich, jsou koncentrační (typem) kvůli velkému množství lidí nechaných uvnitř,“ řekl ve vzpomínce na onoho muslima. (iDnes)

Pominu již diskutovaný „koncentrační tábor“, kde jsou ekonomičtí migranti „nedobrovolně“ sváženi od břehů Libye, drženi o hladu a žízni a nuceni pracovat v nelidských podmínkách dvanáct hodin denně sedm dní v týdnu. Spíše bych byl opatrný u tvrzení „muslima s křesťanskou manželkou“. Vzhledem k tomu, kolik syrských dětí vypadajících jako třicetiletí afričtí muži, měnících totožnost jak počasí v dubnu, je v Evropě, by Big Father měl prokázat alespoň špetku kritického myšlení – jakkoliv chápu, že součástí jeho počínání je křesťanská láska. Nebo spíše zájmy globalistů (jezuitů)?

Podle zprávy na iDnes papež rovněž ocenil státy, které uprchlíkům pomáhají a vyzval sever Itálie, aby přijal více migrantů a následoval tak velkorysost jižních částí země. Jako argument zmínil i to, že Itálie má jednu z nejnižších porodností na světě. „Pokud zavřeme dveře i migrantům, nazývá se to sebevraždou,“ uvedl papa.

Dle současného dění, častých útoků ze stran převážně muslimských migrantů (z jakékoliv generace), jejich "asimilaci", zdá se, je spíše opak pravdou.

A jeden ze stále omílaných multikulturně-globalistických argumentů o porodnosti v Evropě? Když už lidé nevěří na lékaře, inženýry, ženy a děti, tak po vzoru Josepha Goebbelse – opakovaná lež se snad stane jednou pravdou. Evropa je druhým nejhustěji zalidněným světadílem a dovozem nepřizpůsobivých ekonomických migrantů, se nejenže nezvýší porodnost Evropanů (spíše se začne snižovat jejich poměr na celkovém obyvatelstvu starého kontinentu), nemluvě o tom, že našinci budou pracovat na sociální dávky pro tzv. "uprchlíky", mladé africké muže oblečené ve značkových hadrech a se smartphony v ruce.

loňském článku o papeži Františkovi jsem pak citoval jeho výrok:

„Vyzývám vás k tomu, abyste uprchlíky uvítali ve svých domech a obcích, aby jejich první zkušeností v Evropě bylo teplé lidské uvítání a ne chlad při spaní na ulicích,“ uvedl papež František. Podle papeže pohostinnost pomáhá vzbuzovat lásku a je „naším nejlepším zabezpečením proti nenávistným teroristickým útokům,“ uvedla hlava církve na podzim minulého roku. (iDnes, 17. 9. 2016)

Svatý (jezuitský) otče, řekněte mi na rovinu, slyšel jste někdy o Kallergiho panevropském plánu míšení ras? Proč také nevyzvete ony "uprchlíky", aby se přizpůsobili, aby respektovali pravidla, kulturu a zvyklosti našinců?

Což nezachraňují evropské cestovní agentury (FRONTEX, Lékaři bez hranic a další nejen Sorosovy neZiskovky) za peníze evropských daňových poplatníků migranty pár kilometrů od libyjských hranic a nevozí je zdarma za mamonem do Evropy?

Což neposkytují evropští daňoví poplatníci „válečným uprchlíkům“ (mladým mužům ve značkovém oblečení se smartphony v rukou) zdarma nocleh, jídlo, ošacení a další nezbytné potřeby, nemístné sociální dávky nebo učitele lokálních jazyků?

Což nejsou tito „uprchlíci“ často chráněni policejními složkami i médii v případě páchání trestných činů?

Proč mladým muslimským bratrům, kterých je mezi migranty většina, nepomohou blízkovýchodní státy, které jsou jim svou kulturou a náboženstvím značně bližší

Proč „válečným uprchlíkům“ nepomůže agresor tvůrce většiny těchto konfliktů, náš Velký jestřábí bratr?

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=601490
16 Komentářů k Big father František – abychom se měli skvěle, všem one migrant do postele

 1. Rudolf napsal:

  Chápu, že Vatikán je semeniště pedofilů, ale že na své choutky potřebují chlapce z celé Afriky, tak to mě celkem šokovalo.

 2. lukaš napsal:

  Začínám tomu věřit,že tenhle papež je posledním papežem.Takhle znevážit katolickou cirkev,snad nedokázal ani jeden papež před ním a co se špatného dozvídáme o papežích v celé historii.Pak se diví,takovému odklonu od katolické cirkve,že už ani papeži na věřících nezáleží.Jak už někdo napsal,teprve se věřícím ukazuje,že byly celou dobu voděny za nos sionisti.

 3. petr napsal:

  Jak absurdní. Katolický papež nabádá k vpuštění muslimských hord do evropy. Ještě zapomněl dodat že kromě otevření hranic a domů by jim každá správná křesťanka měla roztáhnout nohy.

  Škoda že už nefunguje inkvizice tak jako kdysi. To by se milý František dávno škvařil na hranici. Poté co by ho týden natahovali na skřipci aby z něj dostali pro kohk ve skutečnosti pracuje.

 4. petr napsal:

  ps: vyšel nový pjakin v češtině, ale věnuje se jen francouzským volbám

  • benmil napsal:

   Mimochodem, s předpovědí výsledku francouzských voleb byl pan Pjakin úplně vedle.

   • petr napsal:

    Nebyl. Poslechněte si to celé. On totiž namachrovaný Fillon s GP v zády sebevědomě prohlásil že pokud nezastaví jeho policejní stíhání tak stáhne kandidaturu. Jenže oni ho nezastavili a tak se z toho musel nějak vykecat a tím ztratil drahocenný čas i náskok a přízeň voličů. Drobná ale fatální chyba.

 5. Kolemjdoucí napsal:

  Papež 16.2.2016 řekl:

  Evropa je jako neplodná Sára, neplodná žena Abraháma, která čeká až ji uprchlíci oplodní.

  Je třeba činy tohoto satanisty komentovat?

 6. atos napsal:

  To je lišák ten Franta, na fotce jsou jenom ženy, děti a nějaký ten starší muž a na všech ostatních fotkách z Evropy jsou jenom mladí muži v produktivním věku s Ajfonama v ruce:-) Komedie pokračuje...

 7. proud napsal:

  Pripravme se na to,ze GP a potazmo siozidi a sionisti vubec zacnou nabizet ruzny novy systemy a infikovat stavajici skupiny ktery nejaky uz nabizej,kde se budou nejspis snazit zachovat ruzny strany a vlady a hlavne,soukromy komercni vlastnictvi, penize a obchod v jakykoliv forme.Cejtej ve vsech kostech ze je zle a potrebujou nas dostat zpatky do kolen,takze se to zacne hemzit zdanlive svobodnejma systemama kde se bude (docasne) povolovat uzda !!! Napadlo me to uz pri cteni par "prispevatelu",ze uz je to zrejme tady.........!!!!!!!!!!!!!!

 8. OldNoe napsal:

  Nechápem prečo video nie je dostupné, keď ho tu mám na obrazovke.

 9. OldNoe napsal:

  Sabaton-The last stand

 10. Anna napsal:

  Z toho Lžipapeže mám vždycky husí kůži. A když otevře zobák a začne kejhat, je mi fyzicky zle. To individuum slouží ďáblu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!