Česká justice a Svobodné fórum daleko za okrajem…. Husákova režimu!

anezkahruzovaRedaktorka „severoatlantického“ webu Svobodné fórum alias Fórum24 Johana Hovorková sepsala několik článků, v nichž vítá každou represi proti Adamu Bartošovi, předsedovi Národní demokracie. Podle této samozvané antifašistky se Bartoš se svou stranou „dlouhodobě projevuje za hranicí českých zákonů“ a také daleko za „okrajem společnosti“ (článek ze 7. II. 2017).  Hovorková zejména opakovaně vychvaluje zjevně protiústavní rozsudek v kauze Polná.

Připomeňme si ve stručnosti, za co byl Adam Bartoš nedávno pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody. Na místě, kde kdysi byla zavražděna Anežka Hrůzová, vyvěsil cedulku s textem o čtyřech větách, v nichž bylo dvakrát spojeno přídavné jméno „židovská“ s podstatným jménem „otázka“. Zejména poslední věta onoho textu „židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena“ prý podle Hovorkové nepatří na veřejnost a podle soudů v Jihlavě a Brně představuje trestný čin.

Nejpozději s tímto rozsudkem přestala svoboda projevu v České republice existovat. Svoboda projevu totiž buď je, nebo není. Je-li omezena zákonem, pak prostě není a nemá smysl se o ní zmiňovat v Listině základních práv a svobod. Omezování této svobody je jedním z nejvýraznějších znaků represivních režimů. Tvrdí-li o sobě nějaká společnost, že je svobodná, pak by žádný „verbální zločin“ neměl existovat. Nebo by se ona hanobení, výzvy k násilí, zpochybňování apod. měla posuzovat jako přestupek proti občanskému soužití - jako je třeba rušení nočního klidu. Jenže to by pak parazitní (protože doživotně vysokopříjmová) justice ani Johana Hovorková neměly „práci při potírání extremismu“. Hovorková si pravděpodobně ani neuvědomuje, jak moc její karatelské články připomínají odsuzující rezoluce pracujících z doby politických procesů v 50. letech.

Slavný český botanik Josef Velenovský (1858-1949) ve své knize „Obrázky“ napsal: „Bůh stvořil židy jako metlu na zlenivělé a odrodilé národy“. Velenovský, který zažil Rakousko-Uhersko, první republiku i Gottwalda, se naštěstí nedožil doby, kdy každé nepochválení metly znamená vězení. Prostřednictvím příslušných orgánů a Johany Hovorkové metla teď seřezala Adama Bartoše a už koncem května jej požene k dalšímu přelíčení za obdobné „delikty“.

Autor tohoto textu byl za Husákova režimu rovněž odsouzen za lesní verbální zločin, a sice za zpívání parodie na Českou mši vánoční „hrubě hanobící čelné představitele ČSSR a SSSR“. Onen zločin se totiž tehdy stal mj. v lese mezi Rožďalovicemi a Městcem Králové, jak vypověděli svědkové. Jenže zatímco ona parodie skutečně „Gustu, Vasila i Leonida“ poněkud zesměšňovala, nic takového se v Bartošově případě nestalo. Důvodem jeho potrestání je pouhá oznamovací věta, že něco dosud nebylo vyřešeno. Dle této logiky možná bude příště trestné cokoli podobného, třeba věta, že „lidstvo dosud nepřistálo na Marsu“. Každopádně se česká justice i Fórum24 ocitly daleko za okrajem Husákova režimu, a nic na tom nezmění skutečnost, že šéfredaktor Šafr si v jiném článku o jiné kauze stěžuje, že justice nás „vrací do středověku“.

Početná soudní přelíčení s Adamem Bartošem vydávají neblahé svědectví o současném stavu české společnosti. Vysoce talentovaný spisovatel a novinář v ní nenalézá žádné uplatnění, a když se začne společensky angažovat a publikovat v samizdatu, je poslán do vězení. Nepotismem prolezlý veřejný i soukromý sektor ovládají nevzdělané brécy a neumětelové a lemplové všeho druhu. V důsledku toho je současná Česká republika tím, čím je, totiž hospodářskou kolonií, vazalským státem a represivním režimem.

Pavel Křivka
10 Komentářů k Česká justice a Svobodné fórum daleko za okrajem…. Husákova režimu!

 1. John_Pitralon napsal:

  Ten Adam Bartoš byl zakládající člen Ligy proti antisemitismu, je to zajímavý vývoj. Ale Adam píše většinou provokativní nesmysly. Tady nejde o etnicitu, ale o to, že ta pražská banda si zprivatizovala stát a hlásá amorální blbosti, které vedou jedině do pekel. Systémově navádějí lidi k prasečinám.

  Občan Snowden dokument cz
  https://www.youtube.com/watch?v=I_bfGiL0HmM

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Všem amatérským "řešitelům židovské otázky" i ostatním zvídavým a zvědavým lidem,toužícím po porozumění tomuto světu vřele doporučuji knihu židovského autora Henryho Makowa "Ilumináti"...jest o dvou dílech a přijdou si na své při tom i milovníci hororů,neboť právě to,horor organizovaný židy,se zrovna na naší ubohoučké Zemekouli odehrává...

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   A co je to ta "pražská banda"? Topolánek je z Chacharskánu (Ostravsko), Babiš je Slovák, Klausovi jsou původem snad z Kroměříže, atd. apod. Bělobrádek je snad od Olomouce... To se jen na Prahu nedá redukovat...

   • proud napsal:

    Samozrejme ze neda,ale vypravej to pobouchancum:-)))

   • petr napsal:

    Právě jste vyjmenoval veřejné loutky a víceméně ambiciozní užitečné idioty.

    Pražská banda jsou ty vyvolené pražské rodiny, které ze zákulisí ovládají výše jmenované loutky. Mají v oblibě si na špinavou práci najímat šábesgoje, obzvlášť z Moravy, protože většina lidí je tak hloupá, že jim nikdy nedojde, že jsou to jen loutky, kterým tahá za provázky někdo úplně jiný.

    A taky se hodí vyvolávání nenávisti vůči tradiční katolické moravě a nedostatečně košerizovaným vesničanům vůbec.

    • proud napsal:

     Mam pocit ze se pletes,co jmenujes je domaci pisecek troskaru,az z toho co zbyde.Ti vsichni musej poslouchat jinaci pany,kdyz jsou debilove a proto se za ne narod nepostavi............

 2. irena napsal:

  Z komentárov:
  mysak001 napsal:
  14.3.2017 (11.09)

  Purim,Pesach a další zvrhlé židovské „svátky“,oslavující vraždění.Pozor,jedna a ta nejdůležitější věc v článku není uvedena,religiózní úloha lidské krve. Jen v protektorátu Čechii ročně židi zavraždí desítky lidí,po celém světě jdou rituální oběti těch bestií s lidskou podobou do statisíců.

  http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Existuji_zidovske_ritualni_vrazdy-Ch.Loge_.pdf
  http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Rituelni_vrazdy_u_Zidu-Frantisek_Merinsky.pdf
  http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zidovska_ritualni_vrazda-G.Utikal.pdf
  http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zidovska_ritualni_vrazda-H.Schramm.pdf
  – – –
  Каббала – тайное учение против Христа
  https://www.youtube.com/watch?v=dcpVrtv2t-M

 3. Paul Durham napsal:

  Hovorková si uvědomuje velmi dobře, na rozdíl od autora.

 4. benmil napsal:

  Frantu Křepelku zatkli policajti za to, že křičel, že prezident je kokot. Franta se bránil, že myslel amerického prezidenti. Ale jeden z policajtů opáčil, "My dobře víme, který prezident je kokot."
  Hovorková taky líp než ostatní ví, co je židovská otázka.

 5. Zdeněk Lipenský napsal:

  Pavle, díky za skvělý článek. Právě jsem se stal tvým čtenářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!