Zbraň 3. tisíciletí – smrtonosná migrace

J_curve_graphO problémech přemnožení homo sapiens na fixním, omezeném povrchu modré planety byly napsány tisíce knih (Malthus, Huxley, Russell), které byly intelektuálními úředníky odmítány a kritizovány jako absolutní nesmysly. Od poloviny minulého století jsme se asi sexuálně dost snažili, protože dle statistiky UN, počet obyvatel od roku 1950 z deklarovaných tří miliard vzrostl na více než sedm miliard, což opakovaně slyšíte od expertů/univerzitních profesorů nejméně pět let, i když se mezitím narodilo půl miliardy lidí. V roce 2020 nás bude okolo osmi miliard.

Křesťanským blábolům o demografii a úbytku obyvatel v EU a RF nevěřte. Kaddáfí, který měl Libyi pod kontrolou, idiotické představitele EU (tante Merkel, Hermanna von Rumpoy a Barossa) varoval. Zaplavíme Evropu arabskými/africkými vagínami. Jeho předpověď se nesplnila. Namísto vagín se do EU hrne tsunami nadržených lidožroutů, kteří ztopořený pyj násilně vsunou do každé díry, která se namane. Mezi chlapeckou prdelkou a vaginou stařenky zapalující svíčky na hřbitově není dle Alláha rozdíl.

Sex je džungle a nic s tím nenaděláme, přesto jsme se v dlouhém evolučním procesu dohodli na určitých pravidlech, která více méně dodržujeme. Občas na povrch vyplynou skandální kauzy, převážně církevních "apoštolů" křesťanské lásky k Bohu, jenž prohřešky svých pozemských agitátorů toleruje už více než dvě tisíciletí od narození Krista.

Bill Gates - Paralysis in IndiaZdá se, že několik inteligentních zbohatlíků jako Bill Gates, Waren Buffet, princ Filip, Rotchildové, Rockefellerové  a francouzští aristokraté dospěli k názoru, že jejich ratolesti s miliardami dolarů na kontech ve svých bankách nepřežijí, pokud nárůst populace nebude drasticky omezen. My normální tvorové bychom měli pochopit, že oni mají tolik peněz, že jejich potomci /vnuci a pravnuci/ nemají šanci je utratit. Jde o uzavřenou společnost extrémně bohatých rodů, do níž se žádný outsider nedostane. Mixují se mezi sebou a předpovědím o  genetické degeneraci zatím úspěšně vzdorují. O intimní realitě se už nikdy nic nedozvíme.
Migrace ty šlechtice za historickými zdmi zámků v Evropě a miliardáře US zatím nevzrušuje. Můžeme jen předpokládat, že elitám 20. století, tahajícím v pozadí za provázky maňásků divadla globální politiky došlo, že likvidace přebytečných obyvatel planety lze dosáhnout sofistikovanější metodou - "emigrací". Paralela s biblickým příběhem o zmatení jazyků stavbařů Babylonské věže není náhodná. Státy a kontinenty se nemusí již humanitárně bombardovat a odpůrce nového řádu zabíjet a ničit infrastruktury (elektrárny,vodárny, mosty).
Své vražedné aktivity přesunuli do oblastí v Africe, Súdánu, Jemenu atd., tj. nedotčených pokladnic zdrojů vzácných materiálů a nutných pro
výrobu současných technologických invencí. Zlato, diamanty a ropu z těchto zemí drancují mezinárodní korporace více než 50 let a o zisky
se musí dělit s novodobou, negroidní, zkorumpovanou šlechtou, které osud jejich kmene, komunity a národa, z kterého vzešli, u prdele. S miliony dolarů v bankách ve Švýcarsku, Lucembursku a Lichtenštejnsku a tzv. daňových rájích kupují nemovitosti v Londýně, Paříži pro případ kdyby něco, nebo tak. V těch zemích, kromě hlavních měst a přístavů, žádná infrastruktura v evropském kontextu v podstatě neexistuje. Žijí jako za dob, které nám popisoval Emil Holub eventuálně Hanzelka a Zikmund ve svých rozhlasových reportážích.
jemen-bombardovaniSchéma změny režimu je prkotina. CIA agent podplatí radikálního odpůrce vlády a jeho příznivce k revoltě a navrhne bájnou verzi o životě v EU, kde se všichni mají jak prasata v žitě. Bezplatnou zdravotní péči, ubytování a sociální podporu, o které se jim nikdy ani nesnilo. Přepravu do Francie, Španělska, Řecka, Turecka a Itálie z organizujeme a zaplatíme. I když jste momentálně analfabeti, a neumíte číst a psát, tak v Německu dokonce vystudujete na doktory. Takže v první fázi vyvolejte ve své zemi politický a náboženský konflikt, který přeroste v chaos a my mocní zvážíme, kterou stranu podpoříme. Finančně a dodávkami zbraní, kterých máme plné sklady. Až váš počet poklesne (v absolutním smyslu), tak tu šarádu ukončíme pár "matkami všech bomb", jež vaše bambusové/plechové pyramidy včetně dobytka odfouknou jako mega-tornádo. Nebojte se! Atomové bomby zcela jistě nepoužijeme. Jsme přece křesťané. Navíc nejsme tak hloupí, abychom zamořili poloprázdnou/vylidněnou oblast radiací na stovky let, a těžbu pokladů pod zemí museli odložit.
Elity pro udržení "status quo" je musí získat co nejdřív, protože jim dochází. Plán na enormní zásoby komodit z rozpadajícího se SSSR, se díky satanovi Putinovi nepovedl. Člen KGB přece zmanipuloval Brexit, USA volby a nyní se snažil ovlivnit výsledek I. kola voleb ve Francií a následný Frexit, alias konec bruselských vyžírek jako Štětina, Jourová atd. s měsíčními platy, na než většina občanů ČR nedosáhne ani za rok. Fakt, že Bush starší se možná v CIA už narodil a této zločinecké organizaci několik roků šéfoval, než se stal prezidentem USA, média opomíjí. Dobrá zpráva je, že "Lepenka" postoupila do druhého kola a má nakročeno stát se novodobou "Johankou z Arku".
O tom, že existuje geniální plán na ovládnutí Gayi mírumilovnými prostředky nepochybujte. Extrémně bohatí, vzdělaní, inteligentní jedinci
netrpí představami o svém zviditelnění na knižním trhu a nestojí o uznání od stáda oveček (7.5 miliardy), jenž rapidně vzrůstá, což evokuje sociální napětí. Rozevírající se nůžky mezi 1% bohatých a 99% chudých je nezajímají. To, co je trápí, je potenciální konflikt ve sféře těch 99%. Emigranti nemají nic a Evropané jakž takž bydlí, mají auta a občas jezdí na dovolenou na hory, nebo k moři. Disproporce ve středních vrstvách v Evropě byla prozatím vzájemně tolerována, bohužel díky samozvaným představitelům EU se scénář prosperující Evropy zhroutil. Díky ožralovi Junkerovi, neukojené Tante Merkel a Polákovi Tuskovi státy EU balancují na hranici revoluce. Revoluce je ve srovnání s evolucí živelným, nepředvídatelným aktem. A elita má obavy. Disproporci středních vrstev EU se plánovitě/záměrně pod rouškou multi-kulti snaží rozmělnit přílivem černých emigrantů. To je moderní cesta nejen k získání potenciálních nerostných zdrojů, ale k likvidaci národní ,kulturní a náboženské identity Evropy. Takže naše ženy a dcery se postupně promění ve stádo bezprizorných "snědulek".
georgiaguidestone-2101 Komentářů k Zbraň 3. tisíciletí – smrtonosná migrace

 1. Sasin napsal:

  ETnosKAT logiky, že jim patří řízení světa za poplatky, nechte už rozložit. v prach. Smrt ideo LOGIKY se pozná tím, že se o ní nemluví. Že se lidi zajímají jinou LOGIKOU. V našich zemích by to mělo jít snadno, páč to není náš OBYČEJ. Hledejte raději svoji logiku, smysl a účel života.

  Esli nemáte žádné nápady, můžete se pustit do logiky neprodejných podíílů na půdě pro každého našince od naší mámy a našeho táty. Můžete se třeba pokusit pochopit smysl a účel takového podělení mezi sebou a gdyž byste byli v ouských můžete to porovnat s ETnosem KATolicity, ale jen v případě, že nemáte jiné východisko. Možná vám dojde, že každý člověk je svým způsobem bůh, osobnost, která přišla na svět si něco odžít. Zakusit, ochutnat. Zapomeňte na bandy ezoteriků a církevně ustájených zombíí, kteří se nad tím zamýšlejí až po splacení odpustků, poplatků. Zamýšlejí se nad tím až po přednáškách ezotericky protržených hub předčasně uvědomělých, co vám jako za náhražku nabízejí pro změnu "práci na sobě" a nekonečné čakrování nad energetickými nekonečnými zdroji duchovnosti, ke které vám ale nedají žádnou zásuvku.

  Nenechte je převtělit do jiné ideologie. Nenechte jim prostor ke kadidlování čmoudů, ceromoniálním výplachům, zreligióznění zbytků vědomí. Chápu, že někteří by si aji rádi nový program do kebule nainstalovali, nic na plat, musí jim chápadlo něgde nejříve zbytnět, zduřit a pak zcitllivět na příjem jiné potřebnosti, které jim samy řeknou čím je nutné se dále zabývat. A gdyž už jste v těchto koncích, což tak začít nejdříve najít své smysly a zeptat se jich jaké mají potřeby?? Muheeeee

  • John_Pitralon napsal:

   Každou chvíli někdo přijde prodávat esoterickou literaturu, církevní bláboly nebo pravdolářské kecy... Televizní kazatelé prasečin, nic jiného to není.

   • Sasin napsal:

    Chápu, že gdyž se rozhodneš jít proti všem šmejdům, musíš si opatřit pevné kanady. Je to rozhodnutí,teré lze snadno vyměnit za konzum s pohodlnýma sandálama. Je to opravdu rozhodnutí. Dá se těm šmejdům kopat kanadou do kotníků, ale i na to mají zaKONy. Že by se člověk, igdyž je garantována zdravotní pchéééče bezplatně, uplatil demograticky k smrti. Sami vidíte jak je podíl na zdraví rozdělen. Šmejdi mají nadstandard igdyž přispívají jen levým hákem ohnuté hokejky odraženéním zdaněné kobzole, či jiných úředně zabetonovaných nehnutelných potřeb na příděl, dle sobě ustanovené zásluhovosti k systému. Gdo slouží dobře má větší nároky na podíly. Gdyž se bude snažit systém udržet i svým tělem, dostaně vyznamenání od panského rezidenta a nakonec mu odlejou sochu, o které se budou učit potomci otroků, kterým je to divadlo promítáno mezi očima každej den.

    Gdo už chápe rozdíl konzumu za cenu zdebilnění a nemohoucnosti proti soběstačnosti s uměním všech potřebností, začne se ptát po zdrojích. Jaké zdroje vlastně potřebuje. První s čím přijde je, že potřebuje podíl na půdě. Pak si může říci, že potřebuje držet šmejdy od lizu a přinde na to, že jediný možný způsob je volit a požadovat přímo své potřeby, které nejsou samozřejmě v žádném programu šmejdů. A esli jsou, tak je to příležitost začít konečně chápat své smysly. A esli nemáte smysly, tak jděte kua do prdele. Muheeeeee

    P.S. Jeníku Pitralóne, nestyď se za nás.

    • John_Pitralon napsal:

     No to je pomalu na čase se sebrat, jinak tu havlo-vexláci postupně vyšmelí všechnu půdu, vodu, veškeré další zdroje a stejně tak budou dál zacházet a šmelit s lidmi. Navádějí společnost jen k debilitám a prasečinám.

  • .lak napsal:

   Mají jiný záměr udělat lidské zdroje přívěskem čipu a bude po držkování nezvedené rouhající se držkující lůzy odrbané. Rázem se promění v ovečky s pokorou a budou radostně paseni, stříháni, nejenom.

    • Sasin napsal:

     Láku nebo jak se to chápe, já su dycky zvědavej co gdo vymyslí a jak přinde na další den obohacenej o světlo a dycky mě to láme v kříži, gdyž si zapnu pécé a tam vylezéé hátétépé, dvojtečka, lomeno, lomeno bláblá. bláblá . Víš já su ti tak nějak sklamanej.
     P.S. Tož napiš, že jsi si přisvojil nějaké jiné smysluplné jméno bez tečky.

     • .lak napsal:

      Susine od gdy záleží na .laku gdyž to nejede. :-)
      volně navážu...za cenu zdebilnění a nemohoucnosti proti soběstačnosti s uměním všech potřebností... Musí zavést a prosadit trestný čin nezdebilnění gdy ho bruseloni rvou podskapníkům podlokajníků nepřetržitě skrytě.Co co co

      • Sasin napsal:

       Mám ten lák chápat jako nějakou KONzervační látku?? Muheeee

       • Sasin napsal:

        Gdyž jsem byl malej, chtěl jsem být Vinetou nebo raději partizán než to ostatní. Nevím jakej hrdina byl lák? Muheeeeee

        P.S. Jméno přece dává znamení. Podvědomě. Nepodceňuj to.

        • .lak napsal:

         Věř tomu že nigdy jsem se zařazovat nechtěl a opakovat se už vůbec, nicméně mi to při zvedání pullitrů nigdy nevadilo na rozdíl jiných šaškeců. A pravidelně mne vytrvale řadí do role tažného dobytka a setrvale znovu jsou znovu nabíraní na roh tak nevím z opakovačky gdo už je větší vůl. &

        • Sasin napsal:

         Představ si svět takto. Máš síť náboženství. Každou přikrmuješ. Gdyž zlobí arabové, pošleš křižáky. Gdyž zlobí evropané, pošleš araby. Zaplatíš Demos Kráciovými mincemi jen tolik aby jsi mohl v poslední chvíli jako úkliddovou četu za další odměnu poslat domů. Blboni jásají. Mezi tím se motáš ty jako mravenec, který vidí za veliký kopec jen gdyž je mu dovoleno po "práci" na ten kopec vylést. Jenže uvidíš jen další kopec a za ním další kopec. Jsi zařazen, není to tvoje vůle. Můžeš chtít jen slušné zacházení a podíl na neprodejné půdě, podíl na rozpočtu a volit vlastní potřeby. Ve všech ostatních případech jsi v láku a čekáš na to, esli přindou křižáci nebo arabové. Můžeš vylést znova na kopec a zařvat. Já jsem v láku. https://youtu.be/vjW4Fr6vDuA

        • proud napsal:

         Rozlisuj Robiku:-))),tomu nejde vubec o nejakou hanbu,ale o prachy,delam koncert v Moskve a mam nekoho kdo rozumi businessu?Poradi mi nejakej Ruskej symbol.Stejne v Nemecku,USA a kdekoliv jinde ........zalibim se...........vic za tim nehledej.

        • proud napsal:

         Tak me napadlo,jak jsme se jako mlady honili za takovou muzikou,Kiss,AC/DC,Deep Purple a podobne,aniz bysme vedeli ze nam ta muzika skodi..............ale byla "zapadni",byla "in"........a my byli v tech vecech nevzdelany........

        • Robo napsal:

         Keď si taký starý kisák oblečie gitaru do ruskej vlajky, tak už je z neho skoro Rus. A keď je taký starý kisák skoro Rus, tak aj jeho emerickí fanúšikovia už sú čiastočne Rusi.
         Tomu Ty nemôžeš rozumieť, Proud.
         Až za dva roky.

        • proud napsal:

         Ok :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • geronimoh napsal:

         proud : má oblíbená skladba :)

         PS : kam dali lidi rozum, komediant si nabarví kytaru a je za hrdninu ? Můj bóže, můj bóže, můj bóže ....

        • proud napsal:

         gero:-))),prej nam za dva roky "docvakne" :-))).Apropo,mas nejakou svou sajtu?.....

        • geronimoh napsal:

         svou sajtu ?

         za dva roky ? Že by to nové apokalyptické datum ? :)

        • proud napsal:

         Legrace,bez postrannich umyslu,Robik je prima borec,znam ho osobne :-).A hned jsem si overil,ze jak na nekoho v dobrym myslis,sup,a uz se ti objevi :-))

         Jo no,sajtu,nebo neco kde je na tebe kontakt :-),jsi tady z myho smeru asi tak nejdal,to vypada.Vetsina ldi,i tech snazivejch,duchovni stranku veci podcenuje,nebo bere jen tak ledabyle a podle toho to taky vypada.....

        • geronimoh napsal:

         proud :

         já jsem takový klučina z malé vesnice, dvakrát jsem nakoukl za humna, do Itálie a do USA. V Rusku jsem nebyl, ani Babičku jsem nečetl.....
         Mám jen e-mail a mobil, chodím sem a na Lide.cz a občas do práce :)
         e-mail : geronimoh@seznam.cz

         PS : nemám rád chválu :)

        • geronimoh napsal:

         teda klučina ve věku :D

        • proud napsal:

         Pomalu s tou flintou,nikdo te nechvali,jen vyhodnocuje :-))))

        • geronimoh napsal:

         Tak to jsem si oddechl :D

         PS : no moment, to chceš jako říct, že nejsem nejlepší ? :D :D

        • proud napsal:

         Nejakyho nejlepsiho bych docela rad poznal,jenze mam zkusenost ze se vzdycky najde nekdo jeste lepsi,takze nejde vybirat.......... :-))))))))))

        • proud napsal:

         V dnesni dobe jsem vdecnej i za aspon prumer......smutny konstatovani.......

        • geronimoh napsal:

         já bych to shrnul takto : tím nejlepším bys měl být ty sám .... no a ono není jednoduché někoho poznat, v pravém světle ho poznáš až se láme chleba

        • geronimoh napsal:

         úvaha : je možné, že zmoudříme, až přestaneme stále usilovat o to nejlepší a spokojíme se tím, co máme, tím nemyslím systém, ale lidi kolem sebe, techniku, věci atd ..... je to jak s tím majetkem, ať budeme sebemajetnější, vždy se najde někdo, kdo bude mít víc. To neustálé usilování moc štěstí nepřináší, spíš naopak

        • proud napsal:

         Vcelku souhlas,jen s tou technikou bych to videl tak ze neni spatny vyvijet cim dal lepsi kdyz ma cloveku slouzit.Nemam nic proti rozumnymu pokroku rozumnou cestou.Ale porad je to pomocna zalezitost,vyvijet by se mel snazit hlavne clovek,kazdej sam v sobe,o tom to je,ne o majetcich,samozrejme.Honit se za necim znamena ztracet cas,jde to i v klidu a bez cekani na medajle:-)

        • geronimoh napsal:

         celkem se mi líbí taková ta buddhistická zlatá střední cesta :)
         Odjakživa mám rád spotřební elektroniku, HI-FI, PC, auta a tak. Nejsem proti ní, vlastně by bylo dobře, kdyby šla technika kupředu, roboti by za nás pracovali ( to nám slibovali na základní škole a nic :) ), kdyby auta jezdila na volnou energii, doma jsme měli generátor na volnou energii, Nikola Tesla to dokázal už dávno, proč to dodnes nemáme doma ? Už to bude pravděpodobně všechno vymyšlené, vynalezené, lepší popis by byl objevené co nám Vesmír nabízí, ale napřed musíme my dostat rozum a uplatnit ho

        • proud napsal:

         Ja radeji uplne svoje myslenky na skle nerozvijim,protoze bych byl zas narcenej z buhviceho:-)))).Jasne ze je volna energie vyresena,ale neni vyreseny plejtvani,delat bysme mohli 3x4 hodiny v tejdnu i bez robotu uz taky davno,ale neni zajem,protoze prachy a mamon.Bejt po mym,tak bych zredukoval vyrobu vsemoznejch krapu k hovnu ve vsech odvetvich,ze bych se asi i sam divil:-))).Na co je nam takova a makova znacka auta a tisic druhu? Nestacilo by to nejlepsi z nejlepsich v par potrebnejch druzich? A tak by to bylo podle me se vsim! K tomu zrusit hony za penezma a obchodama a zacit hospodarit a starat se o prirodu,a byl by tady raj na Zemi.

        • geronimoh napsal:

         to je právě to, lidé si mohou na Zemi vytvořit jak ráj, tak peklo, záleží jen na nás. Jen by jsme stejně zůstali vydáni na milost a nemilost Vesmíru, to nijak nedokážeme ovlivnit :)

        • proud napsal:

         Ja myslim spis ze si jen myslime ze nedokazeme ;-).Od jisty doby jsem presvedcenej ze nase moznosti jsou prakticky temer neomezeny......To my omezujeme sami sebe,ironie je ze prakticky vsim co delame!

        • geronimoh napsal:

         Já myslím, že Vesmír ve své moudrosti nám takové možnosti nedopřává, protože na naší současné úrovni by jsme ty možnosti využili ke zničení jak sebe, tak části Vesmíru

         PS : mám za to že jsme malinkatou součástí Boha, coby jednoho velkého vědomí, jen se vnímáme subjektivně. Možná jsme inteligentní, technicky zdatní atd. , nejspíš by nás mohla vyspělejší bytost učinit silnějšími, zdravějšími, ještě inteligentnějšími, ale nedokáže nás učinit láskyplné, soucitné a moudré, k tomu se musíme dopracovat sami.
         Doufejme, že na to máme dost času a nehrozí nám, že dostaneme padáka

        • houbeer napsal:

         Kluci,ten film LUCY znate hej?sice ,,amerika''ale nastin toho,ze nas mozek je obrovský.....

        • geronimoh napsal:

         LUCY je moc dobrý film :)

        • proud napsal:

         "Já myslím, že Vesmír ve své moudrosti nám takové možnosti nedopřává, protože na naší současné úrovni by jsme ty možnosti využili ke zničení jak sebe, tak části Vesmíru"...........tady mame jinej nahled:-).Vesmir si nevybira komu doprat a komu ne.Jednoduse dopreje kazdymu kdo na to doprani uz "dosahne" ;-).Jisteze jsme soucasti stvoritele,spis se mi zda ze duchovne dokonce jeho kopiema,jenze o tom nemame ani paru ..........a dokud se k tomu sami nedopracujeme,ani nikdy mit nebudeme,je to dobre zarizeny,neni vinnej vesmir,nebo stvoritel,ti svou praci zvladli,je vinnej ten kdo nezvlada.........

        • geronimoh napsal:

         Mně to přijde ne jako jiný náhled, ale jako stejný, jen jinak slovně vyjádřený :)

        • proud napsal:

         Tim lip :-))))

       • .lak napsal:

        No to je tak na mne tak složitý že nevím jak z fleku zakomponovat :-) Stočil jsem zvědavce když jsem místo tečky použil dostupné grafické znaky postupně a chápu že zatěžuji notně opotřebené fungováky f třetím tisíciletí informatiky bludů tak dnes @ ..
        https://www.youtube.com/watch?v=NLAHSgZaMU0

        • Sasin napsal:

         Byl bych rád, gdybych i při mé nedokonalosti víceúrovňového čtení a skenování tě omylem nezařadil jinam. Každé zrnko dnes musíme brát vážně. Až jich bude víc, klidně lák vyleju. Nic osobního. Muheeeee

        • .lak napsal:

         Sasin napsal:2.5.2017 (23.35)
         Nějak to za tvůj docela i povedený traktát :-), takřka jako vždy / nemohu zavěsit.
         https://www.youtube.com/watch?v=DoAMM01rCYo

        • Sasin napsal:

         Kiss samozřejmě předvedli v Moskvě svoji představu pekla :-)
         Fnes už nevěřím, že začali v garáži a tloukli do plechovek. Ty hle projekty jsou pečlivě vybírané do neziskových listin a že jich kua je.
         Dneska už mám problém si pustit aji Zeppelíny, Nazarethy, Sabbathy. Vlastně už pár let jsem je neslyšel.

         A české muzice jsem dodnes nepřišel na chuť. Mě ty klídky a tabáčky tak nějak lezou na nervy.

        • Robo napsal:

         To je jasné, tá hudba skrátka nieje naša.
         Ale aj tak to s tou vlajkou..)

    • proud napsal:

     Tadesco,hmmm,ani jako,nelezu na sajty nekoho kdo krade a posvadi ty pro ktery pise a jen proto pro ne pise,aby z nich vyrubal prachy koupi predrazenejch serepeticek a chozenim na opravdu imbecilni radobyprednasky,holt......Brnak !!!!!!!!!!!!!!

     • Sasin napsal:

      Škoda, že ROBO neumí pořádně mluvit a nemá výdrž a ty, gdybys začal mluvit i ve znacích s čárkama a háčkama, které ti Komenský přece nechal, bylo by to více jasnější a údernější. Takhle si myslíte, že se vezete na duchovní káře, sice jako pomalu a le jako jistě, že bude stačit gdyž to společné souznění nad útlakem z tlačenky, tady bude posunovat do tlamiček nějakej bambula. Howno úproude... Zbytek až mě něco kloudného napadne. Heh

      • proud napsal:

       Kup mi ceskej pocitac s ceskejma woknama a dockas se tech nablblejch znaminek:-))))))))))))))))))))))))))

       • Sasin napsal:

        Za tisíc korun dostaneš v bazáru počítač na psaní s češtinou. Čím méně můžeš INvestovat do povědomí našich podílníků?? Počítač je jen stroj. Ostatní je na tobě. Nevím čemu se tlemíš!!!

        • proud napsal:

         Tomu jak ses pobouchanej,docela vazne!

        • petr napsal:

         Nehledě na skutečnost že Windows jsou iluminátský OS. Někdo tu chce bojovat s NWO a přitom používá operační systém, který vše co napíše ihned přeposílá do Langley. Legrace k popukání.

         Česká klávesnice stojí 200 kč nebo 20 kč za lihovku kterou si diakritiku napíšeš nad tlačítka. A Linux máš zadarmo.

         Pokud i přesto trváš na satanistických počeštěných Windows od Billa "všechny goje naočkujeme sterilizační vakcínou" Gatese, tak na bazoši je seženeš za pár stovek.

     • jan nowak napsal:

      Robo.. tweetuju si se Stenlym juchuchůů : ))

      ps : no čeho sem se to dožil , na starý koulena ?

     • jan nowak napsal:

      Mistr PROUD : jako wždy ! Za 1 * * *

     • houbeer napsal:

      Az prijedu do česka,zajedy domu do brna,pak hned za tebou proude,dat ti do zobaku! ;))
      Dlouho jsem byl bwz mob.-uz lidi nahlidli do svych utrob a masly tam ten konzumni bordel?

      • proud napsal:

       Konecne aspon souper co nebude troska,odchovanej na domacim,jasne ze se stav:-))))

       • houbeer napsal:

        Jo,navstivila nas mistni socialka,ze nas nekdo udal-deti behaji bosky a svobodně po vsi-horách.tak jsme jim vysvětlili jak to vidime my,ukazali dukaz,ze syn dela skolu pres net(českou),videli jak se doji 20l mlíka,apod.sice se jim na farme mezi hovnama a mouchama :)))nelíbilo,ale musi dat report vcelku ok.
        V cezku by nam děti sebrali,znam pripady.takze zatim tu budeme bojovat,uvidime kam az si dovolí-jsem pripraven jit do boje za svobodu mych dětí a následně i jiných,jenze moc rodin na to nema,, koule'' zacit,, od zakladu''....

        • proud napsal:

         To je prave ten pruser tohohle systemu,ze nejakej strejda rozhodne o druhejch skrtem pera,ze vubec muze!!! Behaji bosky? Sam se snazim taky,ale moc mi to nejde,zkazil jsem si nohy botama:-(,ale case se to podda:-).Mel jsi jim rict ze bosky behaji prave presne ze zdravotnich duvodu a ukazat jim ze boty samozrejme doma maji,ale nechtej je:-)

        • proud napsal:

         Maler kamarade,sam nevybojujes fyzicky vubec nic!!! Jeden sam je vzdycky jenom prevalcovanej,pokud se za nej nekdo nepostavi,to je prave o ty jednote......

        • houbeer napsal:

         Jsem jim boty ukazal a pridal studii o prospěšnosti chuze bez bot.sami uplne nejsme v dnesni dobe nikdy bych řek-jedni lide co rekuperuji vesnici byli zazalovani buhvikym-ze jim zbouraji co postavili,40eur pokuta a dva roky nepod.-tak podle nejakyho zakona 5000podpisu a muzou jit do,, boje''-diky jejich aktivite maji 180 000podpisu,v novinách,altermediich a tel.meli prostor a tak zkurveny obecni urad se uz stahuje zpatky.....

        • proud napsal:

         Jenom dobre,vsak jak se lidi daji dohromady,je to hned znat....

 2. sronin napsal:

  I hospodský kecal jednou vstane od stolu, zatne pěsti a půjde bránit svoji pohodičku. Možná bude pozdě, ale bude to PŘECE ! Pak se rozplynou všechny naděje těch, kteří si mysleli, že můžou vládnout světu absolutně. Nemůžou. Nic není absolutní. A pokud vladař nectí pravidlo, že "chudina" musí být relativně spokojená, vystavuje sám sebe nebezpečí, že vládnout rychle přestane. Lidi, až jde do tuhého, dokážou hodně a já věřím, že k tomuto bodu není daleko.

 3. Paul Durham napsal:

  Stálé zvyšování produktivity práce kupodivu stále zvyšuje poptávku po pracovní síle ? To je zajímavá kokotnomika.

  • Luboss napsal:

   V rozvojové panevropské džamahýrii - území nemyslících kockotů , objevil vyspělý geneticko-nanotechnologický fašismus pitnou vodu pro všechny, nerostné suroviny a pozemky zdarma.
   Co je ti na tom nejasné? :)))

 4. John_Pitralon napsal:

  Nic nového, čuňárny a brainwashing probíhají v přímém přenosu přičemž pravdolásky tomu tleskají, rozdávají si ceny od Soroše a plácají se po ramenou. K dovršení celé magórie teď ta gébls parta chodí do škol a varuje děcka před "konspiračními servery". To opravdu pane Havel a spol., geniální práce, musím uznat.

  "Sharing The Truth by Eva James"
  https://www.youtube.com/watch?v=EQ2blSDdELg

 5. Luboss napsal:

  Evropan, i většinou pivař ochmelka, se nepoučí. Ve svém jednání pokračuje tak, jako před deseti lety. Jeho mozek je trvale poškozen.
  Je s podivem, že naučené činnosti které Evropan prováděl v roce 2010 provádí i v roce 2017, jako by se nechumelilo!
  Děti Evropanů si říkají, jestli se jejich rodiče dočista nezbláznili, když to nechávají běžet, tzv. ser-ou na to.
  Pokud tuto situaci neumí narovnat dospělí, pak kdo?
  Staří říkají: "já dožiju a děti ? To si musí zařídit oni sami."

 6. benmil napsal:

  Kaddáfí měl pravdu. Nadržení lidožrouti jsou produkty afrických/arabských vagin.

 7. benmil napsal:

  Technická poznámka: Maňásky se neovládají provázky (i když se to dost pěkně rýmuje).

 8. weissbach napsal:

  Nejhorší na tom je, že se o tom ví, že se o tom mluví, že se o tom píše a stejně si to klidně rozjedou a ticho, pohoda. Opět jim to projde.

  • proud napsal:

   To je presne to nad cim neustale kroutim nechapajicne hlavou.......

   • plodič myšlenek napsal:

    málo studujete přírodu , lidstvo je jako třída hmyz, tam se také každá spécie věnuje sama sobě a svým koníčkům, komunikuje sama se svými a ostatní druhy ji zajímají pouze jako potrava, žádná komunikace, kromě kusadel

 9. jan nowak napsal:

  .. ttt to Wam ttt to tttrrrrwalló než qwám -byl HOWADO Zaweden..
  ® Eletrickej krám !

  Střída-wý střída-wý ZKRATka el~le~kritic~ký : OUD..
  .. střída-wí střída -wí ZKRAT.. AC/DC

  ps : proude , pozdrawuj Haarpíka : ))

 10. Luboss napsal:

  Migrace za dávkami do Evropy ji obohatila o:
  - Sifilis
  - salmonela
  . svrab
  . HIV
  - TBC
  zvláště kde jsou montovny, fabriky.
  já bych ty montážní haly dal celé do karantény

 11. Robo napsal:

  http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/nazory/na-vlne-kabbaly

  Poslednú časť (proroctvo toho Nemca) vypustiť, už sme úspešne za.

 12. jan nowak napsal:

  Idiot Crusoe..
  A zas brrňáci..slejzaj se tu jag šwábi na piwo :
  wrána k wráně prdel ?? NE-wykloówe atď. Šašín je je-jich KAPelník !!!

  ps : PROUDE - zdá sa , že tam máš blízko.. udej souřadnice. Muheee *

  * brrněnský pozdraw

 13. tomas napsal:

  stacilo by aby hlupi europania nekrmili deti v afrike a nic takeho ako je migracia alebo populacny narast neboli take velke, i ked si myslim ze ta tabulka zavadza a nebude taky velky narast ako predpoklada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!