Studio REPORT 3.5.2017

cntv-report3Ruský prezident se setkal v Soči s kancléřkou Německa Angelou Merkelovou, aby projednal situaci na Ukrajině a realizaci minských dohod, otázky boje s terorismem a také syrskou problematiku - Končí celá vláda, oznámil Sobotka - Sobotka přinese Zemanovi demisi, a co bude dál? Profesorka Dvořáková nabízí velmi drsnou variantu - GLOSA: Šest důvodů, proč je Sobotkova demise špatné řešení - Dění v Česku sleduje celý svět: "Šedý" Sobotka torpéduje vlastní vládu - Zeman už uložil svým analytickým týmům, aby se zabývaly se demisí vlády - Pragmaticky český názor na prezidenta Zemana.
6 Komentářů k Studio REPORT 3.5.2017

 1. petr napsal:

  Nezdá se vám, že Zeman poslední dobou nějak ztrácí sebekontrolu a chováse dost arogantně?

  A to ne jen v případě Sobotky, kde bych ho ještě chápal protože Sobotka pomáhá likvidovat stranu kterou on postavil na nohy a od nuli ji vlastně znovu vybudoval.

  Prostě mi připadá, že s narůstajícím věkem teochu ztrácí soudnost. Ikdyž i přesto je pořád vysoce nad ostatními kandidáty na prezidenta.

  • proud napsal:

   Copak zase provedl? :-)

   • petr napsal:

    Připadá mi, že ještě před rokem byl umírněnější.
    Jestli to není tím, že se dal do služeb GP (podlézání číňanům, atd) a teď si myslí že je nezranitelný a neporazitelný. Prostě z těch jeho výroků mám takový divný pocit.

    Nehledě na to, že chce Zeman za každou cenu udržet Babiše ve vládě (proč?), místo aby byl rád, že ho Sobotka odstavil. Prostě mu zhatil jeho podzimní volby, ve kterých by Babiš drtivě vyhrál díky zmanipulování blbounů.

    • proud napsal:

     Tyhle veci takhle nesleduju,tak me to jako tresnicka na dortu zajimalo:-),ale vyplyva mi z toho,ze zase vidime jen cast ledovce a nevime jak to vypada dole,mozna se neco deje a Zeman si pripravuje pudu pod nohama..........a mozna ze podle toho jak to dela,nepujde o zadnou malickost..........,ale nevim,jen odhaduju.

    • proud napsal:

     Je to jeden z problemu "informovanosti",ze prave takhle se muze zavadet i neco hodne nepopularniho,ale ve finale se zjisti,ze kdyby se to vcas nezavedlo,mohlo bejt jeste mnohem a mnohem hur............tim se nikoho nezastavam,jen to tak davam obecne k dobru.....a zase mi z toho vyplyva jak jsme odporne neinformovany a drzeny v pitomosti,zato picovin je plnej mainstream.

   • petr napsal:

    nebo taky:

    "Ukazovat premiérovi státu zdviženou holí, kam má jít k mikrofonu a dokonce mu v přímém přenosu tykat slovy: „Nastav si to, máš to tam obráceně…“, to vysílá jasný symbol a vzkaz naprostého pohrdání Sobotkou. Ten problém není v obsahu, co Zeman potom v projevu říkal, ale ve stylu zvolené komunikace se Sobotkou. Je jasné, že za krizí stojí Sobotka, ale vystoupení prezidenta mohlo u lidí vyvolat pocit, že Zeman jedná v souladu s Babišem, když trpí vůči Sobotkovi takovou záští, že mu veřejně tyká jako malému školákovi a ukazuje mu holí, kam si má stoupnout. V tom je ten problém."

    https://www.youtube.com/watch?v=U7olNEO7esI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!