Ve Washingtonu vládne Sauron

whitehouse_sauronJeden ze čtenářů mi položil otázku, proč neokonzervativci tlačí na nukleární válku, když v ní nikdo nemůže vyhrát. Jestliže všichni zemřou, kde je její smysl? Odpovědí je, že neokonzervativci věří, že USA mohou v takové válce zvítězit s minimem škod a možná že i vůbec bez škod jak na životech, tak i na všem ostatním.

Plán je totiž takovýto: Washington podél hranic Ruska a Číny zřídí síť základen antibalistických raket (ABM), čímž vytvoří štít proti odvetnému úderu, kterým by tyto země jinak mohly zareagovat na první a tzv. preventivní nukleární útok USA proti nim. Ale nejen to. Na tyto základny je kromě ABM, které mají ruské a čínské interkontinentální balistické rakety (ICBM) sestřelovat v letu, je možno umístit i čistě útočné nukleární rakety, které zasáhnou cíle hluboko v zázemí obou zemí. Mají to být rakety, s jejíchž parametry nejsou ani Rusové a ani Číňané obeznámeni, čímž se o další minuty prodlouží čas, potřebný k tomu, aby dokázali na danou situaci adekvátně zareagovat. Počítá se s tím, že čas, potřebný k onomu zareagování by nebyl kratší než pět minut – a teprve po těchto pěti minutách by jak Rusové, tak Číňané byli schopni jednat.

To by už ovšem preventivní americký úder končil a území Ruska i Číny by se v daném okamžiku nacházelo v takovém stavu zpustošení, že vlády obou napadených zemí u vědomí, jak nepatrnou šanci mají nyní jejich zbývající ICBM proniknout štítem ABM, by na svůj odvetný úder už rezignovaly a daly přednost kapitulaci. Kterou by ovšem strana americká pojala jako pozvání k druhému americkému nukleárnímu útoku, jenž by zbývající stojící ruská a čínská města smetl z povrchu zemského, zabil miliony lidí a zanechal obě země v troskách.

Není vůbec žádná pochybnost o tom, že neokonzervativci jsou dostatečně podlí na to, aby oba své útoky takto uskutečnili, ale je možné i to, že shora uvedený plán směřuje i k jednomu řešení, řekněme mírumilovnějšímu. A totiž k takovému, kdy Washington silou vmanévruje Rusko a Čínu do situace, v níž vůdci obou zemí dojdou k poznání, že jsou už tzv. zcela bez trumfů, a proto jim nezbude nic jiného, než hegemonii Washingtonu přijmout. Nu a pak Washington, aby si svou hegemonii zajistil na věčnost, nařídí Rusku i Číně odzbrojit.

Plán má samozřejmě též svá rizika - vždyť špatné výpočty a odhady k válkám odedávna patří. Tak např. je plán nanejvýš nevýhodný a riskantní pro Evropu, Britanii, Japonsko, Jižní Koreu a Austrálii. A to v případě, že se Rusku i Číně odveta přece jen zdaří. Washingtonský štít složený z ABM nedokáže totiž uchránit Evropu od běžných raket, odpalovaných z lodí či letadel, takže Evropa by po takovémto útoku přestala de facto existovat. A čínská zdařená odveta by zas zasáhla Japonsko, Jižní Koreu a Austrálii. Takže Rusové i Číňané a vůbec všichni ještě duševně zdraví lidé upírají svou víru na to, že vazalové Washingtonu si nakonec přece jen uvědomí, jaký risk, jímž nemohou nic získat a mohou naopak vše ztratit, podstupují, a svého vazalství se proto zbaví, a zbaví se i amerických základen na svých územích. Vždyť byl by to takový zázrak, kdyby evropským politikům konečně došlo, že jsou Washingtonem vláčeni do konfliktu pro zájem, který rozhodně není jejich?

Minulý týden oznámil velitel NATO americkému Kongresu, že potřebuje finance na zvýšenou americkou vojenskou přítomnost v Evropě, aby zde tak mohl čelit „vzmáhajícímu se Rusku“.

Lidé v Evropě naštěstí vidí, která vojenská síla se v Evropě vzmáhá, v kolika zemích se nalézají cizí vojenské základny a jaká vlajka nad těmi základnami vlaje. A ani se memusí ptát, zda USA obkličují ze všech stran Rusko, anebo zda Rusko ze všech stran obkličuje Spojené státy.

Někteří z vás vědí, že mě zde v USA zařadili na seznam ruských agentů. Skutečně, jsem agentem všech lidí, kteří nesouhlasí s ochotou Washingtonu použít atomovou válku jako prostředek k ustavení americké vlády nad světem.

Ale všimněme si blíže, co ještě znamená být ruským agentem.

Znamená to respektovat mezinárodní právo, což Washington nedělá. Znamená to respektovat život, což Washington nedělá. Znamená to respektovat zájmy jiných států, což Washington nedělá. Znamená to usilovat o spolupráci, což Washington nedělá.

Ale dělá to Rusko! Takže ruský agent je mravně založený člověk, který touží zachovat jak život na zemi, tak národní identitu a důstojnost jiných zemí.

Washington mravností pohrdá a chce se stát pánem planety. A Washington je zcela nezpochybnitelný Sauron (záporný hrdina fantaskního Tolkienova románu-pozn. překl)

Zbylo na světě dost zdravé levice, která dokáže Svět ochránit a ďábla přemoct?

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/05/05/sauron-rules-washington/
23 Komentářů k Ve Washingtonu vládne Sauron

 1. bůh určený (k) mučení lidí napsal:

  Autor by měl přestat dlabat to LSD jako lentilky.Nebo by neměl zadržovat prdy protože ty pak putujou do mozku a pak vychýzejí ven strašné s..č.y. Vážně a co se takhle pozastavit nad tím kdo tady už dva roky chrastí jadernými zbraněmi. Na západě se o tom zmínila snad jen anglie. Takže z jakýho papíru si ta rádoby novinářská nicka vycucala tahle nasmysly?

 2. pozorovatel napsal:

  Nič nové... Američania snímajú o preventívnom jadrovom údere proti Rusku už od začiatku studenej vojny...

  Plány Unthinkable (1945), Totality (1945/1946), Charioteer (1948), Dropshot (1949), SIOP (1960) a mnohé ďalšie. Hlavne prvé plány zostavené v dobe, keď ZSSR nemal žiadnu jadrovú bombu, počítali s tým, že američania môžu podniknúť zničujúci jadrový útok proti ZSSR bez rizika akýchkoľvek škôd na vlastnom území.
  http://www.zvedavec.org/nazory_6945.htm#ptr349341

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Tak proč to ti zlí američani neudělali?

   • Ada napsal:

    A čo - veža nefunguje? No preto, že nemali DOSŤ tých bômb, nezničili by ZSSR a museli by odrážať útok. A to oni neradi, však. treba len počkať a potom sa pridať... A potom už sovieti mali!

    • Maroš napsal:

     Ada - krajinu ovládneš, ak ju ovládnu tvoji pešiaci. A tí sa určite nebudú radi prechádzať po rádioaktivitou zamorenom území - aj keby to boli tí najväčší idioti - toto neurobí ani dementné zviera! Ani muchy - a bez nich by rozklad a bio zamorenie trvalo dlho. Rusi ukoristili Nemcom po 2WW rozrobený nápad na - vákuovú bombu - amíci to skúšajú s plazmou. Potom už by sa koristiť dalo.
     Vacuum bomb from Russia
     https://www.youtube.com/watch?v=12-1ZKXAbbg

 3. Sasin napsal:

  Mezi námi jsou individua, která před emerickou vlajkou onanují. Mnozí jeli dobrovolně do emeriky na převychování. Největší ftip je, gdyž řeknou, že si všechno vydělali vlastníma rukama. A teď ti pisálci, co nigdy asi nebudou mít dost. KOMentují všechno možné, ale vlastní potřeby neKOMentují. Myslím si, že obsah, kterým se zde vyplachují dunivé sudy od piva kolotočář ani neřídí podobně jako obsah reKLAMních vyplazovacích opruzenin. Tak si myslím, že byste se měli léčit, páč evidentně nevládnete vlastním rozumem, jen běháte se zaručenejma zvratkama po návsi a řvete, že máte trhák bez kterého blboni nedokážou žít.

  Dříve stačilo, gdyž hloupej Honza zašel jednou za sto let do světa a všichni řekli, že to znají. Že se vůbec nic nezměnilo.

  • Eschatolog napsal:

   :-).....to je v poho

  • proud napsal:

   Jen Sasin se dostal akorat tak do prdele a tak si prisel lecit mindraky misto aby se zamyslel:-)),za prizvukovani stejne "chytrejch" :-))

   • Sasin napsal:

    Ty jsi přestupník. Nastěhoval jsi se k ním z potřeby nahrabat si. Já jsem jezdil služebně a pak jsem se vrátil a vykládal o kokotech, které jsem potkával a které jako máme napodobovat. V Maastrichtu jsme si zajeli přes bránu, té zlo dějské barabizny do parčíku škodovjěnkou a vychcali jsme se jim tam. Muheeeeeee Ty jsi ještě v rauši z toho jak jsi budoval kapitálizmus. Heh

    • proud napsal:

     No vidis jak jsi mimo,po prachach jsem nesel,pamatuj si,kdo po nich jde,ma hovno,jeste machrujes s tim ze jste se chovali jako prasata:-))))))))))))))))Holt traktorista co chce ucit kohouty kokrhat:-)

  • Maroš napsal:

   Sasin - s tou vlajkou - že mi to skôr nenapadlo - nemusel by som si ho utierať - do záclony!

 4. Libuše napsal:

  Ach jo.To nemáte nic jiného na práci,než ukazovat váš slovník? Pak ta debata je nanic.Je jasné,že američané by rádi měli nerostné bohatství Ruska.Ten kdo má trochu fungující mozek,tak mu to dochází.Dále by vám mělo dojít,že právě Rusko jim sedí v žaludku,nebot ono jim překáží v jejich plánech nastolit na celé planetě NWO.Pokud budete vědět ,čeho chce USA dosáhnout,jaký je jeho cíl,co všechno a za jakou cenu již něčeho dosáhl-tak takové řeči,jací jsou dobří,nejlepší, může žvatlat jen ten,který má v hlavě piliny.Ty informace se dají nyní sehnat.Já vím jedno.Pokud nebudete mít dost informací,nikdy neporozumíte tomu,co se ve skutečnosti děje a o co illumináti usilují a komu vlastně se illumináti zpovídají.Ve hře jsou tady na Zemi i jiné zájmy.Ajak říká V.V.Pjakin-největší poklad jsou informace.Tím by přestaly některé hloupé komentáře....hezký den všem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!