P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír

jesuisrothshieldJestliže ty volby byly férové, přesvědčily o tom, že Francouzi jsou ještě lehkovážnější než Američané. Týden před francouzskou prezidentskou volbou oznámilo nejvyšší ruské vojenské vedení, že Washington přesvědčil ruskou armádu o tom, že USA zamýšlejí uskutečnit první preventivní nukleární útok proti Rusku. A žádný evropský vůdce – s výjimkou Le Penové – v tom oznámení nepostřehl žádné nebezpečí. A nikdo z evropských vůdců a též nikdo ve Washingtonu nevystoupil, aby Rusy uklidnil. Následovalo velké Nic.

S výjimkou největších hlavounů vědí v USA o tomto ruském konečném soudu možná jenom moji čtenáři. Žádná média se zkrátka neobtěžovala naznačit, jak mimořádné riziko spočívá v přesvědčení Ruska, že proti němu Spojené státy připravují první úder. Čili čin, jehož dnešní hrozba přiblížila Svět k velké válce na kratší vzdálenost, než byla ve 20. století vzdálenost mezi válkou studenou a válkou horkou.

Le Penová, stejně jak to před svou kastrací vojenskobezpečnostním komplexem učinil Trump, vyjádřila přesvědčení o tom, že vojenský konflikt s Ruskem neznamená nic menšího než smrt pro celé lidstvo.

Takže: proč projevili francouští voliči tak velkou míru lehkovážnosti ve věci, která může ukončit jejich životy?

Odpovědí je, že jim vymyli mozky až natolik, že věří, že ten, kdo stojí za Francii a klade vlastenectví nad rozmanitost a různorodost, je fašistou. Což ovšem není jen problém ve Francii. Celá dnešní Evropa, s výjimkou většiny Britů, je přesvědčena, že hitlerčík či fašista je každý, kdo stojí za svým národem a za svou zemí. Takže jestliže chcete uniknout označení fašista, musíte být Evropanem. A ne Francouzem, Němcem, Holanďanem, Belgičanem, Rakušanem atd. A tak, s mozky vymytými do přesvědčení, že je fašistické stát za Francii, zvolili Francouzi mezinárodní bankéře a EU.

Francouzské volby se staly katastrofou pro Evropany, ale byly velkolepým vítězstvím amerických neokonzervativců, kteří teď ještě víc budou tlačit Rusko do války. Samozřejmě, bez jakékoli evropské opozice.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/05/09/french-election-catastrophe-world-peace/
8 Komentářů k P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír

 1. ekonom napsal:

  Musíme napriek tomu veriť,že aspoň štipka zdravého rozumu zostala v hlavách "mocných sveta" a že do katastrofy a samovraždy nepôjdu. Ale keď si uvedomíme,že strácajú moc a možno lepšie ako my vedia,že ju neudržia... nebezpečie je naozaj veľké...doporučujem vyhlásiť dopredu pre týchto zločincov amnestiu ...v mene zachovania sveta....možno by to mohlo urobiť OSN....aby sa nemuseli báť,ked tú moc stratia úplne,že skončia ako tí v Norimberku...

 2. pozorovatel napsal:

  Francouzské volby byly zmanipulovány, tým Marine Le Pen přináší důkazy
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10331-francouzske-volby-le-pen-dukazy

 3. Paul Durham napsal:

  položme se na otázku : "Kdo jsou dnes tzv. francouzští voliči ?"

 4. proud napsal:

  "...oznámilo nejvyšší ruské vojenské vedení, že Washington přesvědčil ruskou armádu o tom, že USA zamýšlejí uskutečnit první preventivní nukleární útok proti Rusku.".........nevedet jak to s tema atomovkama je,prebehl by mi mraz po zadech a kazdy rano bych se dival z okna co se zmenilo........mnohejm to mozna "uniklo",ale pro me je to nejzlovestnejsi zprava za posledni leta.....Rus nikdy nemluvi jen tak do vetru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!