Protestní shromáždění za oběti fašistického řádění v Oděse – 2. května 2017

odesa2017

Na shromáždění k 3. výročí dosud neobjasněné hromadné vraždy v Oděse vystoupili v Praze na Václavském náměstí: Eva Novotná, Karel Růžička, Zdeněk Kratochvíl, Saša Naubov, Čestmír Kubát, Josef Skála, Ivan David, Lenka Procházková, Milan Krajča.

V úterý 2. května 2017 si členové Českého mírového hnutí, společně s aktivisty občanské iniciativy Ne základnám a dalšími odpůrci fašismu a válek, připomenuli 3. výročí fašistického masakru v Domě odborů v ukrajinské Oděse. Zástupce Českého mírového hnutí Milan Krajča na shromáždění, které se konalo na Václavském náměstí v Praze, zdůraznil, že krev desítek obětí oděského masakru mají na svých rukou nejen představitelé Evropské unie, ale i Severoatlantického paktu NATO. I z tohoto důvodu je třeba proti NATO a členství České republiky v něm i nadále protestovat. Nejbližší příležitost k takovému protestu bude 20. května 2017 od 10 hodin dopoledne opět na pražském Václavském náměstí, na demonstraci, kterou připravuje za podpory dalších mírových organizací České mírové hnutí v souvislosti s bruselským summitem NATO a v rámci mezinárodní kampaně Světové rady míru „ANO MÍRU! NE NATO!“

Zdroj textu a fotogalerie: http://www.mirovehnuti.cz/2017/05/pripomenuti-3-vyroci-fasistickeho-masakru.html
8 Komentářů k Protestní shromáždění za oběti fašistického řádění v Oděse – 2. května 2017

 1. petr napsal:

  Jakákoliv zmínka v televizi byla?

  Všimněte si, jak včera celý den dělali ve všech televizích a rádiích reklamu té protibabišovské demonstraci, na kterou nakonec nahnali tisíce tupých ovcí?
  Dokud to ovčani nemají dvakrát za hodinu v televizi, tak tupě přežvykují doma nebo brblají v hospodě u piva.

  Další věc je, že se z toho nakonec vyklubala demonstrace protizemanovská.
  Mě byli ti pořadatelé z podezřele anglicky pojmenovaných organizací hned podezřelí.

 2. Pavel napsal:

  No,dnes nebo vcera schvalily ukrajine vizum na tri mesice.To by mi ani tak nevadilo,protoze tady lidi z Ua stejne mame,ale jen ty co tu chteji pracovat a pracujou.Blby je ze se sem nahrnou smejdi ktery nechtej pracovat a chtej delat tmajdany.To bude problem si myslym.

  • Petr napsal:

   A take zapalte za ty kteri chteji pracovat za solidni cenu. Ukrainci Vam ukazi zakolik se da prezit. Kdysi se vyvazely masiny za lacinou pracovni silou. No ted otevreli hranice. Tak jak knam prijizdeli vyzirkove z v. Evropy(za malou cenu), tak budou prijizdet k Vam.

 3. Pavel napsal:

  Jinak zapaluju svicku za obeti fasistyckejch zmrdu v odese.

 4. Pavel napsal:

  Zapaluju ji nejen pri lidi z z Odesy,zapaluju ji pro vsechny obeti fasistickejch chudaku!!!

 5. proud napsal:

  Dej si jeste pivo,curacku,jsou novy vysledky vyzkumu,at jsi v pici driv:-)))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!