Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 11.05.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky k těmto tématům: Výsledky francouzských prezidentských voleb, Macron jako kandidát státní elity USA a loutka bez porozumění procesům řízení, prohlášení Tony Blaira o návratu do politiky jako projev nedostatků kádrů u globálního prediktora, kosmické a technologické projekty Elona Muska jako iluze technologické vyspělosti USA, odvolávání ředitele FBI Jamese Comeyho jako projev stabilizace řízení Donalda Trumpa a GP v USA, Wikileaks jako projekt GP, jednání Trumpa s Lavrovem a následně Kissingerem  v USA, problémy Putina při řízení Ruska, a další.
5 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 11.05.2017

 1. Lukaš napsal:

  Perfektní Pjakin.
  I to je zajímavá informace,že Putin nedělá doma nic,jen v zahraniční oblasti.To je právě zásadní,dát států mezinárodní rozměr,podmínky,aby se to projevilo doma.Nemůže stát za každým státním úředníkem,ta hierarchie pravomocí a vyžadování plnění správných rozhodnutí,by měla být vyžadována bez nátlaku,jako samozřejmost.

  • proud napsal:

   Jenomze „duveruj,ale proveruj!“

   • Lukaš napsal:

    proude.
    Zas prověřování,by mělo jít zespodu nahoru,ale když známe to bratříčkování,přihrávání,tak někdy některý důležitější dostane padáka.

    • proud napsal:

     Rikas? :-)))),tak zkus jit proverit uredniky na radnici………..jak dopadnes,odspodu nahoru :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 2. roland leo napsal:

  Ahoj! Chci vás dnes bohatý. Vydělat peníze dnes, když jste se mnou (pan Eric Mark) a dalšími příjemci. Mám prázdnou kartu ATM, která je užitečná a otevřená všem na světě. Tato ATM karta je schopná hackovat do libovolného bankomatu kdekoli na světě.
  Čím méně peněz, které dostanu za den s touto kartou, je 3 000 dolarů. Každé peníze a peníze pak stále čerpají do mého účtu. Ačkoli je nezákonné, není riziko, že by byl chycen, protože je naprogramován tak, aby nebyl schopen sledovat, ale také má techniku, která znemožňuje detekci CCTV. Pro podrobnější informace o tom, jak se dnes dostat, Email hackerů: ericmarkatm616@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!