V Rusku i Evropě probíhají přípravy k vytvoření Společenství slovanských zemí

5909eda6c46188c5438b45a8Ruské a evropské společenské hnutí navrhují vytvořit Společenství slovanských zemí – mezinárodní organizaci, která by měla pomoci překonat rozkol ve slovanském světě rozpoutaný opozicí Ruska a Západu. Sdružení by mělo konsolidovat činnost jednotlivých národních vlád v politice a ekonomii a také v humanitární sféře. Tato myšlenka bude diskutována na Všeslovanském sjezdu, který začíná 26. května v Moskvě. RT o tom informoval člen organizačního výboru akce Sergej Komkov. Vysvětlil, že účastníci sjezdu mají v úmyslu přijmout příslušné usnesení a předat je vládám slovanských zemí. Iniciativu už podpořila Státní duma.


„Jedná se o Společenství slovanských zemí. Je to mezinárodní organizace, která bude pomáhat při vytvoření jednotné politiky v humanitární oblasti, v oblastech ekonomiky a politiky a také ve sféře zachování míru a jednoty ve slovanském prostoru. Její iniciativy budou mít vliv na činnost vedení slovanských zemí,“ vysvětlil Komkov.

Dále dodal, že vedoucím orgánem společenství se má stát meziparlamentní rada, která bude zformována z poslanců parlamentů slovanských zemí. Plánuje se, že rada bude rozpracovávat doporučení pro práci vlády a politických struktur, což napomůže sblížení mezi jednotlivými státy.
Návrh o vytvoření společenství tvořili a odsouhlasovali vedoucí představitelé slovanských organizací v Evropě, řekl Komkov. Nyní tedy bude tato iniciativa na Všeslovanském sjezdu oficiálně vyhlášena a dokumenty o tom budou doručeny vládám členských zemí fóra.

„Hlavním úkolem je přesvědčit o nutnosti vytvoření takového společenství naše politické vůdce,“ - uzavřel Komkov.

Na fóru budou také diskutovány cesty, jak překonat rozpory mezi slovanskými zeměmi vyvolané současnou opozicí Ruska a Západu.
Akce bude zahájena v Ruské státní knihovně za účasti zástupců společenských slovanských organizací Evropy, a to z Ukrajiny, Srbska, Polska, Běloruska, České republiky, Slovenska, Makedonie, Chorvatska a také z Bulharska, Černé Hory, Bosny a Hercegoviny a dalších zemí. Na fórum přijedou i představitelé Rusínů, Republiky Srbské, Podněsteří, DNR a LNR.

Očekává se, že zahájení se zúčastní zástupci ministerstva zahraničí Ruska a Rossotrudničestva, diplomaté slovanských zemí a také ruští poslanci. Na akci je rovněž očekávána delegace Ruské pravoslavné církve (a RPC za hranicemi) a představitelé vědy a kultury. Celkem se fóra zúčastní 300 osob. Sjezd bude trvat přes týden – po plenárním zasedání v Moskvě se účastníci lodí přepraví do Petrohradu. Fórum bude ukončeno 3. června bohoslužbou v Isaakijevském chrámu.

590b3ebac4618873168b46ee
Předseda prezídia Všeslovanského svazu Oleg Platonov, který organizuje sjezd a bezprostředně se účastní práce fóra, se domnívá, že akce bude příspěvkem k hledání spojenců v zemích Evropy a v posílení pozitivního image Ruska ve slovanském světě.

„Kongres musí zahraničním Slovanům ukázat, že v dnešním Rusku existují síly připravené je podpořit. V současných podmínkách mezinárodní konfrontace je slovanská myšlenka nejsilnějším stoupencem působícím v Rusku a je schopna hrát důležitou roli v soudržnosti kolem ruského státu a lidí ochotných bránit se nařízení USA a jejich evropských satelitů," — řekl RT.

To pak pomůže Rusku chránit sebe i slovanské země před implantací západních hodnost a zájmů, - doplnil Platonov.

Člen výboru Státní dumy pro mezinárodní záležitosti Alexej Čepa návrh podpořil:

„Poslední roky ukazují, že parlamentní diplomacie hraje velmi velkou roli v urovnávání nejrůznějších mezinárodních konfliktů. A také přispívá k vytváření vztahů nejen mezi jednotlivými sousedními zeměmi, ale i regionů světa. Příkladem může být i asijská parlamentní diplomacie a diplomacie parlamentů zemí černomořského bazénu. Takže vytvoření takové meziparlamentní organizace rozhodně má smysl," vysvětlil Čepa.

590c64a5c4618861178b4568
Spisovatel Alexander Prochanov řekl RT, že organizátory Všeslovanského sjezdu osobně zná — jsou členy Izborského klubu (expertní společenství známých politiků, myslitelů a osobností veřejného života a vlasteneckého zaměření; Prochanov je předsedou tohoto klubu a jeho dalšími stálými členy jsou např. Sergej Glazjev, Žores Alferov, biskup Tichon (Ševkunov), Michajl Leontijev a další).

„Mnozí z členů Všeslovanského svazu, například Oleg Platonov, jsou členy našeho Izborského klubu. Ti sbírali po kouscích organizace, které byly ochotné vstoupit do této unie. Jsou to ruské i evropské organizace — běloruské i ukrajinské, srbské, bulharské a tak dále. Všechny velmi ostře vnímají rozpory mezi Slovany a budují strategii jejich dalšího sbližování," — vysvětlil Prochanov.

Podle jeho slov je základním úkolem záchrana mezislovanských vazeb.

"Když Bulharsko přešlo do západních struktur, cítili jsme v bulharském lidu zrádce. Takové tendence v naší společnosti jsou. Srbsko, kvůli kterému Rusko mnoho obětovalo, bránilo ho v mnoha válečných konflikech, zachránilo ho od jha, by mohlo nyní vstoupit do NATO. Úkol unie spočívá v tom, aby zmírnila tyto rány a uchovávala historickou paměť, dokud spojení, včetně politického, nebude možné," — řekl Prochanov.

590c64a5c4618861178b4569
Politolog Sergej Markelov se domnívá, že nyní jsou světová politika a geopolitika ve „stavu turbulence", jejímž hlavním prvkem jsou experimenty. Podle odborníků se často stává, že po vytvoření organizace její členové nevědí, co vlastně mají dělat dál.

„Je-li tu skupina lidí, která promyslí, čím se budou zabývat, promyslí novou formu sjednocení, promyslí elementy, které jsou charakteristické pouze pro slovanské státy — je to zajímavé," vysvětluje Markelov. — Objeví se tak ještě jedna instituce, ještě jedna sféra, kde budeme moci posilovat. Ale bída experimentální politiky je v tom, že ani tvůrci těchto organizací pak nevědí, co s nimi dělat dál. Je možné promyslet název organizace, chytrou zkratku, získat nějaké startovní finance. A pak začíná zvládnutí rozpočtů a neznalost, jak dál, jak pracovat."

Dodal, že pokud na nové organizace nebudou dohlížet prezidenti slovanských zemí nebo jejich zástupci, pak bude činnost zastavena.
Odpovědný tajemník mezifrakční poslanecké skupiny Státní dumy na ochranu křesťanských hodnot Oleg Jefimov označil myšlenku všeslovanské jednoty jako spřízněnou myšlence Ruského světa, za kterou bylo prolito mnoho krve.

„Myšlenka je to svatá. Když vzniká další iniciativa na podporu všeslovanské jednoty, je to patrně dobře. Ale je škoda, když lidé, kteří pracují v církevní a veřejné oblasti, na poli ochrany slovanského světa se budou dozvídat o činnosti druhých od novinářů," vysvětluje Jefimov. — To svědčí o tom, že mezi samotnými organizacemi, před nimiž stojí stejné cíle a úkoly, je málo skutečné jednoty."

Podle odpovědného tajemníka poslanecké skupiny to vede k rozdrobení veřejného úsilí v ochraně slovanského světa a k tomu, že iniciativy se dublují a „topí v světském moři".

Všeslovanský sjezd, který bude zahájen 26. května, je věnován na počest 150. výročí Slovanského sjezdu v roku 1867 v Moskvě a Petrohradu a stane se 12. v pořadí. Hlavní pozice účastníků fóra v roce 1867 byly zaznamenány v dokumentech — je to „duchovní jednota všech Slovanů s oporou Ruska". Výsledky práce setkání daly impuls k rozvoji slovanského hnutí ve světě. Důkazem se stalo povstání Slovanů v Bosně a Hercegovině a po té jejich vítězství za podpory Ruska nad Osmanskou říší. Sjezd a události, které po něm následovaly, umožnily Rusku získat zkušenosti z uplatňování měkké síly v zahraniční politice.

Zdroj: https://russian.rt.com/world/article/387001-nato-slavyane-soyuz-sodrujestvo
100 Komentářů k V Rusku i Evropě probíhají přípravy k vytvoření Společenství slovanských zemí

 1. Tykva Bukvatyr napsal:

  Som zvedavý, ako na to zareaguje naša vláda.

  • Zdeněk napsal:

   Velmi dobrá věc,ale podle mě si tady musí občané jako první poradit z politiky, kteří neberou v potaz názory občanů ČR a prosazují jen své věci,
   vyhrát volby a potom se tady může o tom jednat, teď se občané nemůžou tříštít,,,,

   • Luboss napsal:

    Vidím to stejně.
    Termín "naše vláda" je naprosto mylný termín.
    Výkonná instituce, který mnozí nazývají "naše vláda" je podřízená za_atlantidskému oddělení pro Evropu.
    Dostanou-li rozkaz musí jej splnit.
    Občanům zůstal už jen ten Slovanský sjezd.
    Orgány za_atlantidcké moci nás mají v kafomlýnku a masomlýnku.

   • Marika napsal:

    Vyhrát volby.... ohledně voleb to bude ještě zajímavé. S kauzou Babiš se dalo do pohybu něco, čemu podle mě nerozumíme. Nový ministr financí začal úřadovat opravdu "mile", takže všichni zaměstnají svoje hlavy otázkou důchodu. Hlavně, abysme na nic jiného neměli čas myslet :-(

  • hel napsal:

   Jak? nijak! MLČENÍM jakoby nic takového neexistovalo a stým omíláním anexe krymu, jak velí jí nadřízená goebbelsovská propaganda...naše vláda přece není samostatná

  • petr napsal:

   Jen aby si tady nepřihřívali polívčičku různí ruští političtí podpindosníci a skuteční slovanofilové jim tam jen nedělali užitečné idioty. Když politickým zlodějům teče do bot tak začnou brnkat na vlasteneckou strunu a ovce jim to vždy sežerou. Třeba jako u nás Čunek. Jakmile se do nějaké původně lidumilné aktivity začnou míchat politici tak je to katastrofa.

   Nebo to může být vychytralá ruská politika, opak toho co tu dělali CIA placení havloidi 20 let když blábolili že patříme na západ. Samozřejmě že na to rusko má právo.

   Ale já bych opravdu hrozně nerad dělal užitečného idiota komukoliv a hájil jiné než naše zájmy.

   • Diana napsal:

    Zde patrně jde o to, abychom si uvědomili, že jsme Slované, a ne Germáni. Z hlediska západ a východ, není o západ co stát. Co nyní předvádějí, jak lžou a rozdělují společnost, je až trapné a nehorázné.

    • proud napsal:

     Pravda,az na to ze taky rozdelujes,Slovan-German. :).Vedy nejsou pro legraci Slovansko Arijsky,tedy napiseme rovnou,ze jsou bily,a to je jediny deleni napohled.Jinak bych byl proti jakymukoliv rozdelovani lidi,snad jen s jednim delenim bych souhlasil a to na ty co ostatnim skodej a ty ostatni.Az se to jako lidstvo naucime a ziskame potrebny znalosti a vedomosti,pak muzeme delit na bily a na ostatni kterejm chteji bily pomoct "zbelat".........absolutne nikoliv rasisticky mineny!Barevnost v lidsky rase jsme si zpusobili sami svou nezodpovednosti,tedy zadny geny a vyvoj!Podobne jako jsme nevznikli z lidoopu,ale lidoopove z nas!

     • proud napsal:

      Rozdily mezi nama bilejma jsou v tom ze zijeme v ruznejch pomerech a mame ruzne vymatlany hlavy podle planu GP na urcity jim urceny uzemi,nepocitam ty kdo se ruzne "pokrizili" a prestali bejt 100% lidma.

     • Marika napsal:

      A pro začátek bude stačit, když si toto uvědomí kritické množství lidí, když to bude konečně vědět kritické množství lidí.

      • proud napsal:

       Ano,presne tak,zmeni se jim pohled na svet i na sebe navzajem....k mnohem lepsimu,na ukor elit,samozrejme.

    • Marika napsal:

     Nyní???? Tam už to trvá celá století.

  • janko48 napsal:

   Verabože aj ja...
   ...už počujem ten rachot, ako šorošagenti a šorošmimovládky čistia svoje "zbrane" k útoku na Slovanstvo...

  • Slovan napsal:

   Četl jsem vyjádření autorů Jakuba Zelenky a Ondřeje Soukupa ke sjezdu Slovanů na Aktualně.cz a divím se že nějaký rádoby Čech něco tak ubohého mohl napsat.Rusové dělají propagandu již tím, že se snaží Slovany celého světa spojit.To se nesmí. To, jakým způsobem se prezentují anglosasové,arabové a jiné národy, to je v pořádku.Slované se musí stále rvát mezi sebou, aby se mohl ten, co je rozeštvává smát.

 2. proud napsal:

  To i ja na nasi,ale uz ted je mi jasny ze nato bude takovy embargo,ze se to lidi bezne ani nedozvedi..........

 3. Konečný Vladimír napsal:

  Rád bych dostával zprávy o činosti této organizace (spolku) a možnost jak bych mohl být napomocen této velice záslužné práci a ušlechtilé myšlence slovanské soudržnosti. Také bych rád dostal materiály ze sjezdu. Přeji úspěch a zdar tomuto nanejvýš důležitému počinu.

 4. hel napsal:

  cením si zejména snahy uchovávat historickou paměť..mám o ní strach, ty tendence přepisovat dějiny jsou zřejmé a realizují se čím dál agresívněji...až vymřou skuteční pamětníci, bude atak ještě větší..

  • Marika napsal:

   Hel, dějiny se přepisovaly vždy. A kvůli tomu teď vůbec nevíme, čí jsme, neznáme naši slavnou minulost. Je nám stále vtloukáno do hlav, že jsme z opic a nebýt teplých bratrů ze Soluně, ani bysme neuměli číst a psát.

   • proud napsal:

    :-)))))))))))))))) presny:-),proto se celkem dobre bavim kdyz nekdo prijde s tim,jak to bylo v minulosti,a hned treba na dily,jako slabecyus :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     .....zrejme se dostal do archivu vatikansky smecky,jinak nevim,fantasta,nebo jejich clovek,jinde jak ne tam uz o pravde nic neni,vsechno bylo umyslne zniceny.

     • Marika napsal:

      Bohužel. A nejlepší je, že o našich dějinách píšou cizinci. Jsme tak blbý, že nám je musej napsat oni :-DD

      • proud napsal:

       Nejsme,jen je nezname,nase rukopisy nam znicili..........a co pisou,na to bych nevsadil ani zlamanou gresli.

       • Marika napsal:

        Já to myslela s nadsázkou, že podle nich jsme tak blbí, že si své vlastní dějiny nemůžeme napsat sami, tak nám je píšou oni.
        Samozřejmě fakt je, že naše záznamy nám ničili a ničej a přesvědčují nás o naprosto něčem jiném, aby to vyhovovalo jim (a my tomu bohužel věříme, protože je to oficiální historie, kterou nás učej ve školách, vidíme v dokumentech...). A v té historii podle jejich výmyslů jsme jen banda primitivů.

        • Eschatolog napsal:

         jak chytry je narod, ktery svoji vodu da nepriteli, aby si ji mohl od nej kupovat ?
         jak chytry je narod, ktery sve penize da nepriteli, aby mu z nich pak platil uroky ?
         jak chytry je narod, ktery se vychlastal na globalni zlatou medaili ?
         muzu pokracovat do haleluja, app. jak chytry je narod, ktery veri pohadkam ?

        • proud napsal:

         "jak chytry je narod, ktery svoji vodu da nepriteli, aby si ji mohl od nej kupovat ?
         jak chytry je narod, ktery sve penize da nepriteli, aby mu z nich pak platil uroky ?"...........s timhle nezbejva nez souhlasit,i kdyz te posledni dobou nejak zvlast moc nemusim,a tomu dalsimu dost dobre nerozumim. Na druhy strane me napadlo,s tou vodou,je pravda ze jsme ji nemeli davat z ruky,ale kdyz pozoruju tu nasi "porevolucni" pracovitost a um(ironie),rikam si ze bylo mozna potreba aby nam to nekdo ukazal a naucil nas nez si to vezmeme sami! Smutny,ale neco na tom bude........

        • proud napsal:

         A budu uplne uprimnej a kamenujte si me! Ale vidim um jen u starejch psu,mlady maj rypaky v mobilech,cumej jako puci,a nejen ze hovno umej,to jako mlady umeli i dnesni stari,ale oni se chtej i hovno naucit a je to zatracene znat,kdyz odmyslim ze ubejvaj i moznosti kde a jak se naucit,ovsem to jsou veci ktery je absolutne neserou,zato je sere jakou znacku mobilu maji kdyz s rypakem v nem klickujou po silnici ve snaze nechat se prejet!

        • proud napsal:

         Ovsem mily "stari psi",to VY!!! jste nechali mlady takhle zpitomet a to VY!!! s tim nic nedelate!!!

        • jan nowak napsal:

         Mariko.. proud je lopata !
         .. tomu TO musíš napsat 1/2paticky.
         Muheeee

 5. novapalo napsal:

  Tak toto je správny krok. Je to jediné riešenie, ako sa zbaviť nadvlády Západu. Zjednotenie Slovanov bude znamenať koniec moci Západu a dokonca krach celej Západnej civilizácie. Pretože Západná civilizácia vyznáva absolútne opačné hodnoty, ako pôvodná stará Slovanská civilizácia. Zjednocovaním Slovanov nevyhnutne vypláva na povrch hlúposť a zločinnosť myslenia aj spôsobu života Západu. Preto Západ bude myslením zničený. Som si ale istý, že naši nepriatelia Západ a Vatikán to vedia a budú sa musieť oveľa viac odhaliť, ako doteraz, čím sa tak zdiskreditujú, že už nebude cesta na návrat. Prečítajte si knihu "Zásadné omyly Západu a Vatikánu" od Kysuckého.

 6. Jaris napsal:

  Take bych si prala, aby se slovanske zeme spojily. Ony jsou pritom rozhadane, jako snad nikdy pred tim. Polsko a Ukrajina z duse nenavidi Rusko a Cechy se take zadnou podporou Ruska nemohou chlubit. Jak mohou Rusa podrazit, tak to s gustem udelaji. Dnesni projev zida Hermanna je vylozena drzost, co si ten sudetonemecky podrazak dovoluje. Divim se, ze ve vlade po tom fiasku s vykutalenym 'strejcem' z Kanady, stale je. Holt ma hrosi kuzi nebo je z teflonu.

  • petr napsal:

   Oprava:sudeto-židovský, nikoliv sudeto-německý. Kdo jiný má zájem na tom aby všechny národy byly mezi sebou rozhádané a tím pádem snadno ovladatelné.

   • Jaris napsal:

    Spravne Petre. Opravuji a rada: SUDETO-ZIDOVSKY ZMETEK HERMANN.

    • hel napsal:

     jeden takový sionacistický řmejd dnes ráno zemřel - zbigniew brzezinski...pozdě, ale přece...zase o jednoho méně:)

     • proud napsal:

      Polskej siozid,dnes celej den slavim!!! :-)))))))))))))))))To je ale nadherna sobota,prekrasna,i svet nejak zkrasnel:-)))))))))))))))

      • proud napsal:

       Zaroven se stal poucenim pro vsechny kdo si myslej ze snad existuje nejaka jina spravedlnost na Zemi,nez nase lidska!!!!!!! Neexistuje!!! Co nestihnete potrestat ted a tady,to umre samo v prepychu na vas ucet,uz se konecne proberte a jednejte,jinak ty prasata nepotrestate!

  • Marika napsal:

   To, jak jsou slovanské národy rozhádané, je práce Západu. Západ si mne ruce nad - pro ně - dobře odvedenou práci.
   Podle mě je největší problém bývalá Jugoslávie :-(

 7. petr napsal:

  Chudáci lidi jako Zaorálek. Ti musí být pěkně zmatení a neví jestli mají raději šprtat "rozsypaný čaj" mandarínštiny nebo bukvu a steroslověnštinu.

  Tyhle chronické lidské korouhvičky by se v dnešní turbulentní době vyplatilo přidělat k dynamu aby nám aspoň mohli vyrábět elektřinu.

  • Přemek napsal:

   Trefné :) Osobně na rozdíl od zmíněných politologů,l že nejde o ničí experimenty, ale o přirozený vývoj na základě poznání reality prorážející stále častěji příkrov bezuzdné propagandy z dílny Pax Americana pomocí jejich mopslíků.

 8. ekonom napsal:

  Konečne!!!! Najvyšší čas,že sa postavila hrádza tzv."medzinárodnému spoločenstvu"...je až do smiechu ked to počujem....ved všetci vieme ,kto je za tým. A ako sa snažia vydávať svoje rozhodnutia ....úzkej skupiny ľudí....za rozhodnutia vraj väčšiny štátov....skutočne do smiechu...Okrem OSN a Bezpečnostnej rady a podobných oficiálnych organizácií nemá ,čo kto zneužívať názory občanov a národov sveta za často katastrofálne rozhodnutia pre svet. Spoločenstvo Slovanských národov môže konečne ukázať,že existujú aj iné názory a v rámci skutočnej demokracie a slobody ich treba aj rešpektovať. A ja verím,že aj naše vlády a parlamenty!!! Inak budú mať problémy vo volbách!!!

  • Přemek napsal:

   Pochopitelně že bychom neměli zůstat "za bukem" a naopak propagovat veskrze lidské a mírové ideje SSN. Ono je skvělé, že si postupně lidé uvědomují, že peníze a majetek jsou pouhé nástroje, nikoli životní cíle. Nikoli mít, ale žít nikoli jen pro sebe, ale pro co nejvíce lidí - pro celé společenství Slovanů i těch z jiných etnik, kteří nacházejí slovanskou inspiraci a stejně jako my prahnou po míru, spravedlnosti a lidském prostředí odpovědnosti a svobody.

 9. obycejnilide7 napsal:

  Zdravím a žádám tímto veřejně vznik Slovanské unie i spojení všech Slavjanů ku prospěchu našeho společného Konání v Radosti zde.

  "Slované jsou nejmocnější národ kdyby se spojili nebylo by na Zemi síly která by je zastavila." (cestovatel)

  http://prntscr.com/fcjc0x

 10. Definitiva napsal:

  Všetky národné vlády sú podriadené fašistickému režimu pod diktátom EÚ a USA, žijeme v korporatívnom fašizme.

  Spoločenstvo slovanských krajín bude v ideologickej opozícii k "demokratickým" vládam, lebo záujem USA a EÚ je kolonizovať Rusko, jeho surovinovú základňu, ruský ľud fyzicky likvidovať, alebo zničiť, urobiť z nich slovanských otrokov režimu svetovej moci.

  Národné štáty sú v pozícii vazalov a majú byť použité v boji proti Rusku, SLOVAN BUDE LIKVIDOVAŤ SLOVANA, AKO TO VŽDY V MINULOSTI BOLO.

  Spoločenstvo národných krajín si berie na seba úlohu mierotvorcu, ideologického centra pre dobrovoľnú a obojstranne výhodnú spoluprácu národných štátov. Legálne štátne orgány budú Spoločenstvo likvidovať, tak ako je likvidovaný Kotleba a ĽSNS.

  Ak chce Spoločenstvo prežiť, musí získať podporu väčšiny obyvateľstva a voľbami sa chopiť moci v krajine, čiže musí zlikvidovať dnešné masmédiá podriadené svetovej moci finančníkov a nahradiť ich objektívnym a nezávislým spravodajstvom.

  Obe strany budú tvrdiť, že sú tie dobré a chcú blaho ľudu. Kto bude mať viac pušiek? Alebo ľud nasprostastý bude poslušne voliť toho, koho mu panstvo napíše na kandidátku. A voľby posledných desaťročí svedčia, že ľud skutočne nevie čo činí, ničí rodinu, likviduje národ a štát, poslušne kapitalisticky konzumuje a rochní sa v blahobyte na dlh.

  • proud napsal:

   To nebylo,neni a nebude o puskach..........vzdycky jen o lidech!Bud se nechaji koupit a oblbnout,nebo nenechaji.

 11. spynfo napsal:

  Je dobre, ze na to jdou odshora. Tam je nejvetsi valka, ne tady dole. Ono mozna i ledajaky politik (i zkorumpovany, co uz ma nakradeno a ted by rad v klidu uzival svou rentu) by se rad pripojil ke slovanstvu, ale nemuze, protoze zavazal se hyenam a ted jim musi slouzit, dokud jsou silne, a tim odevzdavat jejich prikazy dolu
  obcanum-nevolnikum.
  Ted je i na nas, co jsme tady dole, v mikro-ekonomice platů a duchodů, abychom hajili vse slovanske. Trpelive vysvetlovat detem a pubertakum, ze Rusove nejsou soveti a ze
  marxismus je dnes na zapade
  a jihu, ne na vychode. Ze fasismus je nadvlada korporaci, uredniku, politiku a oligarchu nad vetsinou lidi - starousedliku. Je to vlastne takova "nadvlada mensin nad vetsinou".

  • Marika napsal:

   Spynfo, to je krásně napsané. Velmi trefné. Jen dodám, že marxismus je dnes na západě, protože odtamtud taky pochází.

   • proud napsal:

    :-))),taky si myslim,ze ten nas rozhodne tenkrat nebyl i pres vsechnu snahu takovej jakej ho chteli mit ;-).Proto u nas bylo jak bylo,lip nez v tehdejsim SSSR,stejne v Jugoslavii(jeste lip),jak v Polsku to nevim,ale vim ze ve vychodnim Nemecku to bylo celkem v riti,tam meli ohlavky poradne pritazeny.

 12. Luboss napsal:

  Slovanský sjezd a Slovanská země je materiálně pro Evropana, jako vlak na kolejích, který spatřil indián z kmene Siouxů.
  Proč by Evropan měl jít do tohoto vlaku? Tedy chtěl jsem napsat proč by Sioux měl slézt z toho koně a jít do vlaku?
  Co to píšu!
  Vlastně ti lidé v tom vlaku by měli vylézt a sednou na koně?
  Už jsem z toho jelen.

 13. proud napsal:

  Nemuzu si pomoct..........ale moc pekny,i slova........., https://www.youtube.com/watch?v=LJ1CtYBM0QY

 14. Jakub Roth napsal:

  O něco podobného se ti šašci na sjezdech snaží už dlouhá léta. Furt nějak nepřekousli, že už není CCCP, které Slovanům vládlo terorem, ať už chtěli, nebo nechtěli.

 15. Vladislav napsal:

  Společenství slovanských zemí - samozřejmě ANO.
  Ale bez vlivu ruského pravoslaví a dalších křesťanských zvratků, prosím.
  Jinak to dopadne stejně trapně, jako všechny pokusy předtím.

 16. proud napsal:

  Poslal bych do ni tebe,jenze ty v ni uz davno vezis:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 17. geronimoh napsal:

  Láďo, to neřeš .... a změň si jméno, na nějaké neslovanské, jinak skončíš v pekle

 18. jan nowak napsal:

  Láďa jede Lodí.. tou lodí wýletní
  Za-tim co s nim chodí..

  ps : chceš na BANJO ???
  lol

 19. proud napsal:

  .......a ty ses curak........

 20. proud napsal:

  proc bych lez za tebou?:-)))))))))

 21. geronimoh napsal:

  na koho to je ?

 22. proud napsal:

  Na toho kdo se za me vydava.......

 23. geronimoh napsal:

  a jo, to je špatný, pokud může někdo druhý mít stejný nick, a od něj samozřejmě ubohost nejvyššího kalibru

 24. proud napsal:

  Kdo vi jak a o cem pisu,zblbnout ubozakem se nenecha.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!