Lež o tom, „Co dokáže lež“ – aneb další odpad z České televize o „dezinformacích“

23

Stejná parta jako vždy: Janda, Kundra, Smoleňová, Slonková, Stropnický, Pomerantsev, Romancov, Romancovová a pár dalších „odborníků“. Tentokrát ve spolupráci s britskými a francouzskými tvůrci – za naše peníze. Sabina Slonková je ještě relativně nejrozumnější. Co s nimi? Slovanská historická zkušenost např. s chorvatskými ustašovci nebo ukrajinskými banderovci ukazuje, že když se fašisti nechají emigrovat, tak je pak nepřítel podporuje v jejich diverzní činnosti a oni, nebo jejich ideologičtí potomci se pak vrátí a svoji původní zemi zničí, což je realita dnešních dnů v Chorvatsku a na Ukrajině.
134 Komentářů k Lež o tom, „Co dokáže lež“ – aneb další odpad z České televize o „dezinformacích“

 1. John_Pitralon napsal:

  Krásné je, jak se ta mediální pakáž na Kavčích Horách vůbec nemění. To je dokonalé retro všech fantasmagorií, tady chybí už jen Bič Boží.. https://www.youtube.com/watch?v=E6Gh5wboB94

 2. John_Pitralon napsal:

  Havloidi při poplivávání všechno kolem „pozapomněli“, jaké prasečiny tu jejich vlastní „svobodná a demokratická“ média systémově kryjí. Dlouhodobě vymývají mozky, oblbují lidi a pak se strašně diví, že existují jiná média s jinými názory. Jednoznačně amorální a naprosto arogantní čuňata, nic víc.

  Los Angeles Anti-War March
  https://www.youtube.com/watch?v=ZMiqPQdWvo4

 3. Perun Hromovládný napsal:

  Snad nejhorší na tom je fakt, že si tohle svinstvo musíme platit skrze koncesionářský poplatek! Nakonec vlastně i plat těch amorálních zmetků.

  • John_Pitralon napsal:

   Jasně, těm lidem z mainstreamu nejde o žádnou pravdu, ale jen o jejich prachobyčejnou pravidelnou vejplatu a splácení úvěrů a hypoték. Proto udělají sebevětší hovadinu a splní nejúchylnější příkazy.

   Slonková tam taky dost mlží, představuje si to holka hodně jednoduše. Mainstream vymývá lidem mozky, kryje otřesné čuňačiny a najednou se ti ingnoranti diví, že vznikají média, která nejsou ochotná jim to papouškovat.

  • pavelka70 napsal:

   Jak můžu vlastně poňati tohle video ČT, když mozek už mám přeškolen na konspirační web? To bych musel být jako ti na náměstí (s červenými kartami), neznalej,naivnej, a ještě k tomu zaplacenej. Moje vidění světa je víc(!) než realní, dokonce můžu předvídat, co se vyklube z nějaké události. Když byly různé „teroristické“ útoky ve Francii, pořád byla stejná šablona. Mrtvolky divně poukladáné, zranění se usmívají,videa „svědku“ rozmázané a nejasné, a nakonec stejná (povolená) verze vyšetření incidentu.Přebratá z AP, a papuškováná i naší ČT.Na samém začátku jsem dostal školení z videí p.Orteka, za což mu velmi děkuji. A teď už mi stačí doplňky od p.Pjakina. Já žádám ČT, aby mě vyhlásila za nezpůsobilého, a odvezla do Bohnic.

 4. benmil napsal:

  Na to se nedá dívat. Korál měl pravdu.

 5. petr napsal:

  Slonková je taky šlapka prodejná. To co dělá není ani omylem investigativní novinařina ale očerňování na objednávku toho kdo nejvíc zaplatí.

 6. Jan napsal:

  Totéž co a ustašovcích a banderovcích samozřejmě platí také o vepřových („sudetských“) teroristech. Jejich cílem není nic jiného – mají to i ve stanovách.

 7. Paul Durham napsal:

  Se lží je to stejné jako s podomními prodavači hrnců (kosmetiky, pojistek, kabelovky, plynu, elektriky, atd…..) , prostě je nesmíte pustit za dveře „do bytu/do domu“.
  Je třeba si uvědomit, že politická lež je dnes studijní obor, takže ze svých daní platíte/me nejen stávající lháře ale i ty budoucí , kteří se dosud nacházejí nezkompletovaní na výrobních linkách vysokých škol.
  Báječný svět daňového poplatníka i IQ tykve. A bude ANO líp, jakože je pámbůůů nade mnou i pode mnou .

  • neposlušné tenisky napsal:

   Esclave – francouzština – aha tak „slovani“ proto, že se tu vždy vyžadovala především (školami počínaje) „POSLUŠNOST“ (většinové poddanství) – na to jsou „ŠLECHTENI“.
   (Ano začíná to poslušností „státu“, „vůdci“, „pravidlům vychcanosti“, atd.)

   Vnitřní prediktovaná poslušnost a jen pro účely politické hry „bubu“ akorát tak ven (ovšem opět jen k přihřívání politického eintopfu „dovnitř“ na vybití potenciálu pro ty frustrované tou poslušností).

   Přitom – mnohé z těchto ehm…podivností…se pro zdejší kraj a lid vlastně vůbec NEHODÍ a je zkormouceně nakombinován…To chce změnit.

  • weissbach napsal:

   Je to tak.

 8. Luboss napsal:

  Může mít lež přívlastky: malá, velká, milosrdná, zákeřná, bezvýznamná, potenciální, destrukční, atd. v závislosti od jedince, jež sebe vidí ve světě takto:
  1. teď a tady – neřeším, co zítra, žiji a tedy jsem
  2. co zítra řeším, ale jen tak na cca rok až max dva, pak se uvidí
  3. řeším budoucnost svých potomků
  4. řeším budoucnost svého rodu
  pak jsou v závislosti na těchto „cílech“ a názorech i rozdílné váhy pravd a lží, které spolu nemusí být ve shodě.
  Potencioanální názory na dobu určitou, nebo pro dobu sodomie, budou vždy jiskřit s udržením RODu a příRODy. To dá rozum.
  Kde se pak vytratila NORMA?
  Pak je nám tedy předložena „norma“ pokřivená a kdo na to poukáže?
  „Brána zmaru otevřena, kdo v tom jede, toho hlava sejde, ať je to ten, nebo ten,,,“

 9. bublifuck napsal:

  „4. řeším budoucnost svého rodu“

  Evropa zašla právě na to, že je „PŘERODOVANÁ“ (přefixovaná „starošsky a vazebně“)
  , COŽ JE BIOLOGICKY NEZDRAVÉ a mocensky zneužívané – kdo na to doplácí je evropský jedinec a jeho „možnosti“.

  • bubblegame napsal:

   Přerodování (vedoucí ke „skupinkování“, „kamarádšoftění“, „mafioznění“, „gengování“, „kolektiviznímu blboňství“, „PRIVILEGIÍM“, etc. – na podkladě těchto neviditelných „konkurenčních bojů“ kdy se každej snaží přerodovat nebo aspoň prostorovo-zdrojově přemoci každýho…a protlačovat ty „svý geny“…) JE BIOLOGICKY NEZDRAVÉ nikoli z hlediska množení, nýbrž pro JEDINCE SAMÉHO (tělesně a psychicky NEZDRAVÉ NENÍ-LI K DISPOZICI řešení…či je blokováno…) – stres, choroby z relativního přemnožení v neuzpůsobených podmínkách (dostatečná vzájemná separace a vzdálenost…) – a v omezených možnostech pro MLADŠÍ jedince (TI TO POCIŤUJÍ NEJVÍCE A MAJÍ PROČ -. STARCI ZACLÁNĚJ A NEHODLAJ SE PUSTIT MOCI NEBO ASPOŇ „CHCÍPNOUT“- Za tyto „vyhlídky“ mladejch a způsoby myšlení si nesou svým potlačováním jich – kterému ani sami nevědí proč ale říkají „VÝCHOVA“ – vlastní ZODPOVĚDNOST. Skutečně nedokázali tuto záležitost dosud pořešit tak, aby nezpůsobovali nenávist…)

   • proud napsal:

    Jenom malickost.To vsechno co pises plati o soucasnosti a pro ovcany,stado,ovsem situace se meni s moznou budoucnosti,kdy bys s tim konfrontoval uvedomelyho obcana spolecnosti,protoze tam by byly jednak jiny pravidla,a naprosto jinej kompletni pristup,tedy i zakony a vsechno co k tomu patri,stat by se stal zase statem a ne republikou,nebo kolonii,ktery si se statama pletou i lidi u kterejch bych to ani necekal!

   • Sasin napsal:

    Ženy žerou hormony aby byly schopné reagovat na poptávku a nabídku, Blboni, hned jak se vyloupmou s diplomem začnou schánět úvěr aby si mohli babu koupit. Pak udělají terno, koupí na futro sousedů baráky, auto a dělají machra jak se mají rádi. Muheeeeee

    • Eschatolog napsal:

     tedy podle realne statistiky si vetsinove blboni kupuji i ty zhormonovane samice na hypoteku, kterou posleze splaci dozivotne, nebo i dele :-)

     • Příprava ke zneužívání - pardon tzv. do života napsal:

      V buse máma se svou „dospívající“ holkou:

      Holka „řeší“ něco o tom, že by šla na brigádu, co ji nějakej „známej“ (jediné momentum kde mamča na chvíli přestala vehementně pokyvovat a podezíravě ztichla) zařídí…“debata“ se točí kolem toho, že si to dá aby končila dřív a ne až v …tolik a tolik a máma spokojeně pobrukuje jakou že to holku (který se tím, že SE NAUČÍ BÝT ZNEUŽÍVANÁ a myslet a mluvit dokola jen nicněřešících druhořadostech a nikoli podstatě věci…) má, který se brzo zbaví – přeposláním společnosti dál do kukaččího hnízda. Blbý je, že voni si fakt myslej, že jsou „DOBŘÍ“ A ŽE TO „MYSLEJ DOBŘE“ A VŮBEC NEJLÍP.

      • Luboss napsal:

       Vytvoření podmínek fašistánem pro mladé samotnými dravci, je jako levhart čekat u vody na zvěř, až dostane žízeň a přijde blíž k vodě.
       Nevyhnutná záležitost.
       Sprostota není na těch nevinných, ale na státu, co toto tiše podporuje a jinou možnost nedává, tiše se pochichtávajíc nad osudy nevinných.
       Co je dál v plánu, když to lid nepochopí a mozek vlastní neuchopí:
       nařízené odebírání potomků
       nařízené dárcovství orgánů
       nařízená prostituce
       „Brána zmaru otevřena, kdo v tom jede, toho hlava sejde, ať je to ten, nebo ten,,,“

       • gerontokleptokracie napsal:

        „Rozpad ZSSR znamenal pre Čínu doslovne ohromnú osobnú tragédiu.
        Patriarchovia čínskeho komunizmu sa mali nad čím zamyslieť, veď
        politický systém socialistickej Číny bol analogický sovietskemu. Ak
        padol sovietsky systém znamenalo to, že čosi v ňom nebolo v poriadku.
        Ale čo to bolo? Aby našli odpoveď na túto otázku, tak Číňania
        postupovali podľa východných zvykov principiálne pragmaticky. Vytvorili
        niekoľko vedecko-výskumných inštitútov, v ktorých dni aj noci stovky
        historikov, politológov, ekonómov a ďalších expertov hľadali odpoveď na
        otázku, čo nebolo v poriadku u veľkého sovietskeho brata, a teda čo
        treba robiť, aby Čína nenasledovala jeho smutný príklad.

        Odpoveď sa ukázala až zarážajúco a šokujúco prostá. ZSSR zahubil princíp
        nevymieňania elity, t.j. z politického Ústredného výboru vynášali jeho
        členov už iba rovno na cintorín. Stranícka nomenklatúra bola nemenná
        a nedotknuteľná po celý čas. Ekonomiku riadili ľudia, ktorí vychádzali
        vyložene zo skúseností z prvých päťročníc.

        V Číne učinili uzávery a dnes je rotácia straníckej elity v Číne hlavným
        a základným princípom existencie krajiny. Teda nech sú celkové výsledky
        akékoľvek, o 20 rokov sa kompletne vymení celá stranícka elita.

        Je to plánovitá a nevyhnutná zmena, ktorej sa jednoducho nedá vyhnúť.
        Žiadna stranícka a finančná skupina si nemôže nárokovať právo na
        nekonečnú moc.“

        Tohle, co píšou kdesi v tartarii.sk nemůže být zdaleka jediným zdůvodněním, nicméně…
        …Něco na tom bude…
        Totiž problémy v lidu a to i v lidu blízkopříbuzném VYVOLÁVÁ PRÁVĚ to, že PRÁVNÍ SYSTÉM (na ty „předchozí“ VŠECKO PSÁNO a většina nemá rozum se toho zbavit ve prospěch mladších – ne jen „blízkopříbuzných“ a jejich chotí) nadřazuje staré oproti mladým, kteří nemají vůbec ŽÁDNÉ PÁKY jak se jejich moci VZEPŘÍT.
        Příznačné je, že žádní ze starších nepřišli s řešením…tak kde tu „úctu“ potom brát, že…

        • Luboss napsal:

         „…žádní …….ze starších (či mladších) nepřišli s řešením…“
         Takže ve výsledku mluvíme o obecném vědění.
         Já, Ty, on, my, prostě víme, známe a co neznáme a nevíme, na to doplatíme. Pastička scvakne.
         Pokud se najde někdo, komu to vadí, že něco v budoucnu scvakne, nenajde téměř nikoho, kdo je ochoten jej poslouchat. Není motiv.
         Někde bylo napsáno, že i velmi rozvětvené rodiny z východu drží pohromadě.
         No náš systém z moci zákona dokonale rodiny rozmetal na kusy otroctvím exekučního dluhu dětem-dědiců za výrazného zlikvidování míst udržitelných výdělků a existenční jistoty.
         Porovnej:
         Každá neziskovka má zaručenu finanční bezpečnost ze zákona!!!!
         Nikoli rodina, ta nemá zajištěnu žádnou bezpečnost naopak je zlým snem vládám.
         Což je jasná genocida pomocí finančních nástrojů. To se ví samo sebou. A bojuje proti své genocidě někdo?
         Motiv proti genocidě je?
         Motiv proč já, Ty, on, my, máme vědět víc, třeba o nástrojích současné genocidy na nás uvalené, než jsme věděli včera a proč zítra máme vědět víc, než víme dnes?
         Ptám se a ti, co mají děti by měli mít motiv.
         Takže ale v pracovní době u nás neuvidíš našince jen finanční migranty, co mají děti, a co těch je. Takže našinec moc děti „nemusí“, pač musí být v práci a na to je zákon a finančním migrantům je to fuck, na ty je druhý zákon, jiný metr a to ze zákona.
         Takže počet dětí finančních migrantů hravě převýší počet dětí těch, co musí být 12 hodin (nová korporátní norma) v práci a navíc tu máme pro našince připravenu v záloze juvenilku, ze zákona, kdyby se to rozrostlo.
         Takže vědění obecně zaostává a mladí ztrácí smysl života. Ne však ekonomický imigrant tomu život v blahobytu a komunismu (všeho je dostatek byty, peníze, stačí zajít na úřad) teprve začíná.
         Tato nerovnost je do očí bijící a doplatí na to hlavně takoví, kteří dnes mlčí a dělají že nic nevidí.
         „Brána zmaru otevřena, kdo v tom jede, toho hlava sejde, ať je to ten, nebo ten,,,“

        • meta ná extra napsal:

         Lubossi,

         řešení jsou vy nalézána, ale proč by měla být jen tak vydávána „na pospas“ pro nic za nic, když cituji:

         „Necháme někoho ať má naše problémy.“

         (Prakticky vše na co se upozorňuje, že bylo odhaleno jako problém má už v tu chvíli i řešení…
         Nicméně NĚKTEŘÍ si MYSLÍ (respektive z otupenosti smyslu NEPOCIŤUJÍ), že NEJSOU DOSTATEČNĚ MOTIVOVÁNI umožnit, aby věci fongulovaly OPTIMÁLNĚ…
         Přiživují část na problémech…
         Je to mrhání…
         Když vyřešíme některé problémy…jenž jsou zbytečné, aby nadále působily obtíže, tak se budeme moci posunout k jiným problémům…a to za to bude stát těm, kteří to pochopí dříve než ostatní…(No, dělám to nerad, ale na co jiného teď ahrát než na tu strunu „soutěživosti“ – chtít vyhrávat – jenž je pořád dost hybná…a dravá…Prostě…pochopíte-li některé záležitosti dříve než „soupeř“…a uvedete do života a podmínky tomu připůsobíte, tak…)

        • meta ná extra napsal:

         Ze zklamání a nedostatečných možností „blízkopříbuzné“ rodinky…se značná část „vyvedených“ (či podvedených) UPÍNÁ k NÁHRADNÍ „RODINCE“ (STÁTNÍ MAFII). O to jde a proto to taky nechává takto zahnívat…

        • Paul Durham napsal:

         „Když vyřešíme některé problémy…jenž jsou zbytečné, aby nadále působily obtíže, tak se budeme moci posunout k jiným problémům…a to za to bude stát těm, kteří to pochopí dříve než ostatní…“

         nikdo ve skutečnosti nechce vyřešit žádné problémy, ale pouze nekonečně řešit, řešení přináší jistotu zisků, vyřešení přináší nejistotu , to je realita , nebudu se unavovat vypisováním tisíců či desítek tisíců přikladů,
         a pokud náhodou jest něco vyřešeno následně se zjistí že blbě a problémy se znásobí , taky realita , degenerovaný druh

        • pes-i-mi-s-mu-s napsal:

         Paule, „nikdo ve skutečnosti nechce vyřešit žádné problémy“

         NĚKTEŘÍ CHCOU, to je realita. Chcou a dovedou. Proč toho nevyužít v takovém jedinečném „dějevýpravném okamžiku“ k jakému se dospělo? Vždyť to je ÚSPĚCH, že se dospívá…

        • marco napsal:

         Již dlouho si kladu otázku, jak je možné, že ještě dnes zůstávají úředníci i politici ve svých funkcích až takřka do důchodu, nemluvě o dělení dalších funkcí pro jejich potomky. Když jsem kdysi nadnesl na kraji dotaz na rotaci, všichni si klepali na čelo. Tohle je prostě mafistát, kde nikdo nechce nic vyřešit i když jsou řešení na stole. Kdyby byl zájem, rotují úředníci i politici už dávno, jako se normálně děje v soukromých podnicích, kde se to dělá právě proto, aby se dotyční nedohodnuli a nepáchali majetkovou trestnou činost. Pokud tací dělají stále ve stejném kolektivu, vytvářejí se vždy vazby, které vyloženě lákají k zneužití. Měli by rotovat nejen úředníci ale i politici a státní zaměstnanci. Jde jen o to, najít tu vůli.
         Víte, mám stále větší pocit, že před rokem 89 to fungovalo lépe a tolik se nekradlo. Kdyby už tehdy rotovali úředníky, policii, armádu i politiky, systém by možná přežil do dnešních dnů v určité pozměněné formě.

        • Paul Durham napsal:

         rotace kádrů je základní parametr živých systémů přírody, nedivte se pak, že vzpoura proti tomu žene druh homo do prdele , příroda tuto deviaci proti sobě nedopustí

        • petr napsal:

         I na rotaci kádrů si paraziti vymysleli fintu. Rotují totiž v rámci celé státní správy, jelikož mají všude kamarádíčky.

         Třeba i takové vyhazovy směrem nahoru. Normální člověk když je vyhozen z práce, má problém. Prominent když je vyhozen z krajské instituce, tak už má připravené nové místečko třeba na ministerstvu a s dvojnásobným platem.

        • vyzkoumáno-homoši-maj-plně-heterosexuální-geny napsal:

         Po říši hmyzu, vodním světě, ptactva vzdušného, mikrobů a odřezků (virů), veškerým zeměplazem a cicavcem kdejakým, je tu prostě další ŘÍŠE – člověků – JDE O DALŠÍ VLASTNÍ „EKOSYSTÉM“, tak je nasnadě, že se v něm evolují různé „niky“ a vhodné „biotopy“ pro kdejakou mršku…

    • Paul Durham napsal:

     http://www.ceskatelevize.cz/porady/10885737504-clovek-to-je-veda/214562260500001-pod-vlivem-hormonalni-antikoncepce/

     shlédl jsem včera část o zhormonování žen a důsledcích pro pokles kvality populace , nevím co je v dalších dílech, ale závěr vědců, že ženy s hormonální antikoncepcí se chovají jako děvky a žít s odjištěnou bombou je pro muže menší riziko než s takovou kóčou, je zajímavý ze 2 důvodů :
     1) zjistili kupodivu , že když si píchnete do oka vidličku, tak na to oko přestanete vidět, pro vědu překvapující kauzalita
     2) nevím zda-li bude v dalších dílech řeč o zamoření životního prostředí pseudohormony z plastů s následky rovnajícími se požívání antikoncepčních pilulek všemi ženami, což potom dává jasnou odpověď proč se dnes všechny ( mínus odchylka 3%) ženy chovají jako děvky, a ani si to neuvědomují, protože se jim zcela rozesrala biologie organismu , výše uložky na bankovním účtu nemá na toto sebetrávení populace významný vliv – jedování je demokratické
     doporučuji shlédnout , mnohé sociální jevy pozbudou tajemna

     • Luboss napsal:

      Včera jsem probíral s jedním známým, že pozorujeme okolí (televizi moc nesledujeme):
      „představ si už dva kolegové jsou rozvedení, že údajně přestali vyhovovat!!! Ženy teď jezdí do města měst a i na tři dny pořádají akce. Dítě mají ve střídavé péči oba.
      Na to nejsme zvyklí…. Něco se děje.

      • anu napsal:

       Ještě aby „vyhovovali“ , dyk se na sebe podívejte—chlapi k uzoufání (o ženskejch „ŠKODA MLUVIT“). Už ani druhejm chlapům se nelíbíte a to je co říct, ti berou SKORO „všecko co se nechá“, pač jsou to chlapi nu.

       Ale fakt je, že nějakej moravák vobčas dá za vděk prahákovi a že aj ten „rus“ se skamoší se slovákem, když ho potřebuje…

       • Eschatolog napsal:

        http://www.mineralfit.cz/clanek/historie-antikoncepcnich-pilulek

        stale vice se priklanim k verzi, ze Atlantida byla znicena vrtochem ovulujici vaginy, dejiny se opakuji, nebot ze zvirete vyssi bytost neuplacate, byt byste byli Anunaci anebo treba Quetzalcoatl

        • pokrok tkví v chápání-v pochopení je pokrok napsal:

         Eschatologu, i Vy byste mohl někdy „spadnout na zem“, vždyť z těch výšek nadoblačných („du-chovně“, MEDIÁLNĚ – media se pohybují v nesprávné rovině „umělých stereotypů“- dál od jednotlivin – je třeba chápat od maličkostí a konkrétností) sem k nám ani nevidíš.

         GíPíčkový Index (najděte „10 rozdílů“, podobností a malostí):

         http://www.novinky.cz zahranicni 439534-cesi-ziji-v-zemi-miru-ale-blizky-vychod-se-propadl-do-valek-a-situace-v-usa-se-zhorsila.html

         Možná se nemusí ihned všemu rozumět, ale je fajn mít pochopení pro mnohé…
         (VŠEM Vám díky patří – díky Vám příběh nekončí! Všem naslouchám…rádcové moji.)

 10. Václav Vančura napsal:

  Důkaz toho, jak se Rusákům – a nejen jim – úspěšně daří své hoaxy přesvědčivě šířit jsou komentáře na tomto fóru.

 11. Luboss napsal:

  Potřebují zaměstnanci stát?
  Klíčová otázka hodná k sepsání tuny knih :))
  Už přece vládní řvou, že stát je třeba řídit jako soukromou firmu s.r.o. – najmeme krizové managery a seškrtáme všechno, co není výroba. Důchodci do práce! Známka že nastoupili krizoví man_a_geri.
  Když si vezmeme, že montovny k životu nepotřebných nesmyslů a výrobny mutantních krmných směsí pro obyvatele vlastní Know how na jejich řízení a současně zaměstnávají občana. Zbytečně se pak dubluje činnost a úřady pak provádí jakousi „hru“, že jako mají něco řídit a mají kontrolu a jsou schopni učit děti a vzdělávat je pro korporátní firemní systém.

  • Eschatolog napsal:

   zamestnanci stat potrebuji, svobodni lide ne

   • Luboss napsal:

    Tam, kde stát pracuje hlavně pro zaměstnance, vládne diktatura a fašismus.
    Tam, kde stát pracuje hlavně pro občany (mimo jiné děti, důchodce,..), vládne svoboda, štěstí a radost.
    Co máme dnes:
    zájem státu se zaměřil ani ne na zaměstnance, ale pouze na potřeby zahraničních firem. Občan jim je předhozen jako výrobní prostředek do masomlýnku, soukromých LDN a krematorií a důchodce vyškrtnut jako položka nenároková (přidáme vám za deset let 34 Kč k důchodu).
    Proto stát potřebují v první řadě občané (mj. rodina, rodiče, děti, důchodci,..), poté nějaké firemní zaměstnanecké záležitosti vč. záležitostí zaměstnanců.
    Vyjádření elit USA:
    ….jen pracující člověk (zaměstnanec) má nárok na státní lékařskou péči…
    Miliardářské elity: mají své osobní placené doktory, své osobní manufaktury na zdraví, své soukromé banky.., pak takoví nepotřebují stát = jsou svobodní.
    Dnes se služba pro občany proměnila v Kolondaik – těžby zlata z vytvořené bídy z moci úřední.
    Toto není stát, ale fašismus likvidace současných obyvatel, aby po nich majetky převzali připluvší z jiných kontinentů a ti budou zaměstnanci, jako jsou už dnes, kdy dostávají 21 000 Kč a ano tito zaměstnanci z jiných kontinentů „stát“ potřebují, ale toto není stát, který mám na mysli.

    • proud napsal:

     Jenze stat byl,je a bude jenom jeden,tedy zadnej „mam,nemam“ na mysli! Cokoliv jinyho uz neni stat,ale treba republika,kolonie a podobne..

   • proud napsal:

    Picovina,samozrejme! Jiste ze potrebujes stat,………ale nic jinyho.Stat je domovem a jistotou naroda,kterej si narod spravuje. Cokoliv jinyho uz nemuze nyst nazev „stat“.

    • proud napsal:

     Zaclo to statama a za chvili prijdou na radu domovy a soukromi,taky budes psat ze je jako svobodnej clovek nepotrebujes?……

     • pes-i-mi-s-mu-s napsal:

      Že jo proude, že stát se ti může taky velmi hodit, zvláště pak ten nad druhejma…třeba ta OHRADA co zadržuje namnožený (původně asi za účelem dostatku kanonenfutru) hongy kdesi daleko. Kdy je zneužívá už uvnitř a tak se nemusíš bát, že by přečíslili zbytek světa…což by vrchní chovatel lidstva beztak neviděl rád. Ačkoli pokud je zvládne, tak „je z nich mimořádný užitek“, nehodí se však jako základ k dalšímu šlechtění člověka (ne po psychické stránce – ta je přerodovaná…) ale jako brojleři pro s/potřebu velkochovu – tedy jako finální produkt bez jiné než velkochovné budoucnosti. Nechceš je následovat že ne?

      • proud napsal:

       Taky nechapes co je to stat? :-))))))))))))))))))…………..co vas kurva v ty skole ucili?:-)))))))))))))))))))))))))))))))

       • geronimoh napsal:

        stát je mocenský útvar, a k životu není nijak potřeba, potřeba je vzduch, voda, jídlo, Láska, střecha nad hlavou ….

        • hel napsal:

         no, ono to ztrácí původní význam, kterým byla správa věcí veřejných…člověk delegoval některé své pravomoci na stát, aby je vykonával za něj…bylo to praktické…jenže ti „delegáti“ si tu moc ve značné míře ukradli a začali vykonávat i věci, ke kterým zdola pověřeni nebyli

        • proud napsal:

         nemas pravdu,stat je neco jako derzava,jak tu dobre kdysi poznamenal Robik,stat jsi ty,a jestli sis svou statnost nechal ukrast,pak jsi za „debila“,jako konecne i ja.Stat,to jsme my vsichni,celej narod,ale jak pise hel,“odevzdali jsme svoji spolecnou moc“……..a tady to mame!

       • Eschatolog napsal:

        uz V.I.Lenin rikal soudruhu proude, ze stat je nastroj teroru mensiny nad vetsinou, nevim tedy skutecne , co vas v te skole ucili a kdo a proc

        • proud napsal:

         Asi nam soudruzi a soudruzky nelhali,ona nase skola byla vubec dost takova „nestranicka“.Kdyz jsme se ucili Lenina,celou hodinu jsme diskutovali o tom,jak to technicky udelali,ze se v tom mauzoleu nezkazi:-).To vy tam u vas jste se zrejme bali vlastniho stinu,vsichni uzalovany……….

        • proud napsal:

         …..a venku jste jeste meli suchy hajzly:-))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         „nastroj teroru mensiny nad vetsinou,“…………….je demokracie,ty nedavas pozor ani tady :-)))))))))))))))))))))))))))))))

        • Paul Durham napsal:

         ne proude, vy jste kovaný idiot, překonáváte dokonce i lektory VUMLu , negramot chlubící se svojí negramotností, ale vaše je budoucnost, jen aby pro vás všechny bylo dost SOMY

        • Luboss napsal:

         Stát si představuji jako organizovanou strukturu, chránící ROD se všemi prvky Slováci své Slovácko, Českomoravsko své česko+moravsko,.. – má hranice, má své zájmy ochraňující kulturu RODu, chránící děti a udržitelný rozvoj, starší občany, chránící zdraví no prostě všechno, co k němu náleží.
         Povšimněme si Ruska: má hranice a střeží je jako oko v hlavě, má svůj jazyk a je chráněn zákonem, mají svou kulturu, do které se nezasahuje z vně státu, jako tomu je u nás, ad. atd toto je zdravý stát. Nedovedu si představit, že by RUS řekl, že stát není zapotřebí.

        • Sasinb napsal:

         Lubošu, Rus řekne že potřebuje stát? A proč neřekne, že mu jednoduše prndel drží armáda? A už mě serete všichni co si myslí, že demográca je dobrá věc aniž by se zapoměli zeptat, jakéže stát to měl zavedený. Kua. Proč a nač to měli, se jinak nigdy nedozvíte a gdyž, tak zase začneté všichní békat naučené programy, že DémosGrácios byl otrokům kamarád.

        • Sasin napsal:

         No a eště todle. Kterej stát v Česku bude chránit Maravu, mi teda vůbec není jasný.

        • proud napsal:

         Durhame,k tobe uz nemam nejspis odpoved,o takovejch a tobe podobnejch „hrobarich sveta“ bych byl radeji,kdybyste se mi jenom zdali.Jste dukazem toho proc nic nejde,protoze s blbcem toho skutecne mnoho nenadelas,jen mu urcovat kazdej krok a praskat bicem za prdeli a sotva zacne hrozit ze by musel cokoliv rozhodnout sam,je z toho na prasky,sebevrazdu a invalidni duchod.Takovej proste prosi o to nebejt svepravnej a bejt vedenej,treba do pekel,na popravu,kamkoliv,hlavne bejt vedenej,uz jen predstava vlastni zodpovednosti mu nahani husi kuzi :-))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Sasine,ani me neni jasny kdo bude chranit Moravu,kdyz se porad vyclenuje a na co sahne,to zkurvi,ke stolu k debate ji nedostanes:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Co me pamet slouzi,Moravani se v Ameru mezi sebou podrazeli nejvic,je mi teda jasny jak musej podrazet ty okolo,kdo ani Moravani nejsou…………..smutny!

        • proud napsal:

         Luboss,predstavujes si ho sice dobre,ale to neni stat jako takovej,ty bys vsechny rozdrobil do malickejch kousku a chtel bys aby se ubranili………ja si predstavuju stat spis jako unii,zas po me muzete skocit kvuli americe:-))))))))))))))),ale v tom je Rusko stejny,i my,jen tak mezi nami,taky nejsme nic jinyho nez jakasi miniunie,ovsem nikoliv ve state,ale v uz kolonii;-).Mas to jako Cechy,sdruzuje dalsi „dialekty“,jenze misto aby ve state,unii,drzeli spolu,perou se mezi sebou,nektery az tak dalece,ze by se nejradeji trhli a je jim uplne putna ze tak znicej nejen sebe,ale i toho od koho se urvali……….Stat je u me uzemi,ktery je domovem tech kdo se ho rozhodli jako domov mit se vsema povinnostma a vyhodama ktery to obnasi,chranej si svy uzemi a kulturu statu,pritom respektujou i navzajem svoje krajovy zvyky.Ale presne stejne i respektujou staty sousedni.V idealnim pripade,by mela odpadnout ochrana uzemi,protoze by se v tom smeru respektovaly vsechny staty mezi sebou a v tom smyslu by dbaly o vlastni rozvoj,pocet obyvatel a podobne.To je o ty globalizaci,protoze stat kterej se bude mnozit jako krysy za chvili zjisti,ze ma malo mista a zacne ohrozovat sousedy,at primo valkou,nebo neprimo,emigraci,tedy misto globalne,se bude chovat sobecky.To je dnesni priklad,kdy kazdej kouka jen na sebe a je mu jedno ze za cenu kdy na nej doplacej druzi bez naroku na „odmenu“ a zeptani se jich jestli jim to nevadi.

        • Petr napsal:

         K radosti zida – pereme se mezi sebou. proto jsme odsouzeni byt otroci.
         Co se tyce Moravy, drzela Cechy nad vodou. Kolik krat jsme jeli do Cech delat prace co Cehuni delat nechteli. Projel jsem Louny, Prunerov, Most a hodne jinych ceskych mest, kde Cehuni odmitali pracovat a byli nasazovani Moravaci. Samozdrejme ze se na tech pracich vydelavalo mnohem vic nez normalne. Nejvetsi sranda bylo prazske metro. Prazaci v praci byli vzdy pekni parchanti. Plnou hubu reci a skutek utek.
         A i to co jsem napsal je voda na mlyn zida. Bylo by na case zapomenout na stara prikori a dat se do kupy. Pokud se budeme hadat mezi sebou nic se nevyresi. Moudry ten jenz ustoupi ze sveho ega v zajmu soudrznosti v protestech proti nastavenemu rezimu. Pokud se nespoji obycejni lide vsech statu do hromady bude hur a hur. Rozdvojenost, neschopnost lidi se spojit to je pricina nasi pozice otroku.

        • Luboss napsal:

         Petr i Proud
         Souhlasím snížit ego a uvědomit si, Čech potřebuje Moraváka, .. atd a Moravák Čecha a Slovák Čecha a Slovana a Rusko, prostě jeden druhého.
         Dnes je zákon namířen tak, aby jeden druhému házel klacky, udával jej za pár kaček (EET) za účtenku, za to že podniká, hele určitě nezaplatil daň a jezdí autem, za to, že topí, za to že chodí do lesa (pokuta) za to, že hraje na kytaru po 22 hodině, prostě je to jako v koncentračním táboře Dachau, Mathausen, Osvětim,…
         Tam nebylo potřeba, aby byli policisté, oni se vězni hlídali sami tím, že na sebe práskali a my máme takový koncentrák teď z ČR. Akorá o tom nevíme, nekoukáme na sebe seshora, ale máme stejné prostředí.
         Vězni systému-občané na sebe práskají za skývu chleba navíc tím jsme my v Evropě proslulí a to, co se naučili v koncetrácích na lidech platí i o zdravotnictví. Máme mengeleho nauky – očkovací + pokusy na nových lécích, pitná voda radiační a chemizační GMO krmi vězňů, atd
         Nežijeme ve státě nemáme svobodu rozhodování o svém zdraví výýchově ani rození a zdržení zdravých potomků – svých dětí, máme koncentrák a komu to konečně docvakne?
         Ten, kdo zaplatí má krátkodobé výhody, pak musí plati znovu a kdo ne, má smůlu, je to jako v kriminále.
         Středoškolaci na gymnáziích si platí učebnice a na oplátku za to nic neumí pač osnovy NEUČÍ ale ohlupuje! a začnou přispívat i na plat svých „učitelů-ohlupovatelů“.
         Stát nemá na mzdy úřadů – ty už musí živit norské a jiné fondy a na oplátku jim dáme nějaké děti.
         To je republika? Né to je chování prodejné děvy.
         Jednou za čtyři roky je koncetrovaným nabídnuto zvolit vedoucích věznice a to je tak vše.

        • Luboss napsal:

         A dodám: velké firmy daně platit nemusí, dokonce ministr financí daně odpouští.
         Z ČR se vysává každým rokem několik stovek miliard z majetků a účtů občanů a? To je OK?

        • proud napsal:

         Hezky napsany,Luboss.

        • Petr napsal:

         Luboss, to co Jste popsal neni jen problem Ceske republiky, ele asi celeho sveta. Ja vim ze udavacstvi probiha i u nas v Canade. Tak samo, skurvili lekarstvi, serou se do vychovy decek o placeni dani velkych podniku ani nemluve. Cely svet je prolezly korupci.
         Lide si neuvedomuji ze se odsuzuji prave tim to chovanim do role otroku. A snazit se udelat s masou jak Jste popsal neco pozitivniho je nemozne.

  • .lak napsal:

   O tom to je s krizáky kteří si v tom navíc čvachtají. Z AC2
   # .lak 2017-05-28 11:35
   To se ještě zasměješ s dluhovým otroctvím dětí zadluženého exekutistanu kdy doteď to budování kapitalismu zalepili ty 3. dekády 70. bilióny z tvorby poválečných generací socialismu dětem. Kde myslíš že ty bilióny budou brát do budoucna v rozvojové zemi za mrzké mzdy. Oligarchům vjedče? :-))))))))))))) ))))))))))# .lak 2017-05-28 11:35
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10424-polska-premierka-evropa-povstan-plakat

   • .lak napsal:

    K příspěvku: Luboss napsal:
    30.5.2017 (6.01) nevím proč to přeskočilo

   • Luboss napsal:

    Tak jasně v AC 24 také uveden jeden hřebíček…
    Miliardy leží na účtech a v majetcích občanu ČR a zahraniční i naše česká mafie po nich jde, jak kuna po vejcích v kurníku, pomocí exekucí, pokut, sankcí, výmyslů zákonů v podobě morových ran na všechny a na všechno,…
    V majetku občanů každého státu, vidí tyto mafie byznys, nekoukají na ztráty, sečítají chladnou hlavou zisky a žádná vláda si nedovolí ceknout, a když občanu to navenek nevadí, drží ústa, mlčí a kdo uteče vyhraje život.
    Učení a vzdělaní nikde, aby řekli co a jak, vždyť je televize na co učení. Mladí jdou ze „škol“ a co umí?
    Příklad:
    „co Vás učí v „občanské nauce“
    Co to je? my máme spólečénské vědy!!
    Hledám co je společenská věda..
    nalézám:
    „Vědy jako dobrodružství“
    No tak to máme jasné…
    Správce pořádku např. 21 letý vystudovaný ve společenských vědách, který nás jednou přetáhne pendrekem po květáku a napaří pokutu 35 000 Kč za procházku a sebrané houby a jahody v lese, či svévolné pěstování potravin na zahrádce, bude mít dobrý pocit dobře vykonané práce….
    Občan je neznámé slovo a společnost překroucené.
    Rodiče by pak museli po škole zase narovnávat mozek dětem po absolvování školy v dějinách, fyzice, přírodovědě ,..
    jsme ve státě, nebo v soukromé oblbovací korporaci?

    • lidské PRŮTOKÁČE - aby šmejdi nebyli na suchu napsal:

     „Stanislav Kropík, Nové Hrady
     Út, 30. května 2017, 09:28:20 |

     Opět nehospodárné rozhazování státních peněz, jako u kotlíkové dotace.
     Zase 80% peněz shrábnou projekční firmy. To je jako když Mao v Číně chtěl zvýšit produkci železa a tak v každé vesnici postavily hliněnou tavící pec na železo.

     „Ján Vyrobík, Ostrava
     Út, 30. května 2017, 06:48:46 |

     Nejsem vědátor,ale vím,že voda ze střechy,která v 90% bývá ošetřena různymi barvami,je pro zalévání zeleniny absolutně nevhodná!!

     Řehňám se na max nad „diskurzemi“ pod státoreklamním článkem http://www.novinky.cz domaci 439235-zajem-o-destovku-je-obrovsky html (místo mezer lomítka) a zároveň těším, že lid sem tam vyjevuje i ojedinělé záchvaty „rozumnosti“:) – pořád ale jen když jde o sobeckou „ne/výhodnost“ (z vychcanosti ještě nevyrostli) – dál ještě nedohlédnou než za svý humny, ale šance tu je, že toho rozumu dostanou přidáno..,)

     • Luboss napsal:

      Jóó dotace.
      V Německu žádné dotace nepotřebují a nepotřebují ani nic zateplovat.
      Dotace je výmysl pro zalepení úst, na to zlikvidování našich českých firem, že jako práce je a co jí je! Zateplujte. Zateplujete? Ano. Správně, tak jen zateplujte. Vyměňujte kotlíky? Ano? Ano. Tak vyměňujte. Už jste si požádali o dotaci na sběrník dešťovky? Ano? Ne. Tak žádejte! A co revizi komínu máte? Vidíte, jak se o Vás staráme.

      • Petr napsal:

       Lubossi, jsou dotace a dotace. Treba zeleninu chcete nakupovat lacine a jiste vite jak slozite je ji vypestovat. Tak samo chovat domaci zvirenu. V tom pripade bych na dotace nenadaval. Ovsem je fakt ze spousta dotaci jsou zbytecnych a vedou ke korupci.

    • Paul Durham napsal:

     proude, vy pomatenče, svobodní lidé potřebují obec , stát je rakovina – soukromá korporace pro nadproudy a tu skutečně svobodní lidé nepotřebují nepotřebují nepotřebují …

     • geronimoh napsal:

      a já myslel, že potřebují víc rozumu

     • weissbach napsal:

      Ona vás Euroafrická unie a Global state vycvičí. Ještě si se slzou v oku vzpomenete na ty národní….

     • proud napsal:

      Jj,donekonecna se budes docente potvrzovat:-))))))))))))))).Takze lidi jsou stat,ale stat nepotrebujou………….dej si to zaramovat:-)

      • proud napsal:

       Protoze jak lidem seberes to „oni jsou“,pak uz se nejedna o stat,proto taky mam ten pocit,ze nikde zadnej neni………..ale ty tomu porad budes rikat stat,zrejme mala,nebo omezena slovni zasoba docente? :-)))))))))

     • Petr napsal:

      Paule, svobodny clovek nepotrebuje ani obec. Potrebuje ovsem spousty sil aby se stal nezavisly.
      Nevim co si predstavujete pod pojmem svobodny clovek, ale ja neznam ani jednoho kdo by jim byl. A pri dnesnim propojeni vseho ze vsim, svobodny clovek neexistuje. Takze hadka jestli potrebuje obec nebo stat je k nicemu. Proto ze nepotrebuje ani jedno z toho.

      • petr napsal:

       „Svobodný nezávislý člověk“ především potřebuje vlastní armádu. Protože ti okolo, kteří nebyli tak blbí aby si zrušili vlastní stát, mají armádu a kdykoliv ho můžou připravit o všechno.

       Tohle platilo už v pravěku, dokonce i v živočišné říši. Jen moderní člověk je tak zdegenerovaný životem v „nanny state“ že bezpečí a ochranu majetku považuje za něco tak samozřejmého jako vzduch.
       Ani v koncem středověku si člověk nebyl úplně jistý, že se z cesty do blízkého města vrátí, nebo že po návratu najde statek nevyloupený a rodinu živou a neznásilněné ženy.

       Koncepce „opevněné domácnosti“ padla až s příchodem absolutistických silných států v novověku.

       • Paul Durham napsal:

        Svobodný člověk je ideál, asi jako David od Michelangela ideál anatomie; dnes s tisíci vazbami jedince na jiné jedince a instituce není nikdo svobodný , pokud neuteče do pralesa a i tam je to nejisté.
        Ale je velmi velký rozdíl být plebejec práce nebo patricij ducha.
        Tedy chovný druh-lidský zdroj nebo mít alespoň uvědomění o síti své nesvobody a pak v ní tkát své cesty.

        • Petr napsal:

         Ano, svobodny clovek v industrialnim svete neexistuje.
         Svobodny clovek je pravdepodobne plebejec prace. Z osobni zkusenosti vim ze cim vic se snazite byt nezavisly na systemu, tim vic mozolu to obnasi. Na nejake bohatstvi ducha clovek nema cas.

        • proud napsal:

         To vime o soucasnym systemu asi vsichni……..:-)

       • Petr napsal:

        Peter, pokud svobodny clovek potrebuje armadu, jiz neni svobodny. Svoboda znamena nezavislost a sobestacnost. Coz je v dnesnim civilizovanym svete utopie. Je rozdil svobodna spolecnost a je rozdil svobodny clovek.

      • Sasin napsal:

       Blbos. Strach z toho co jste vyjmenoval platila vrchnost, i ty loupežníky. V těch dobách se mafiím dařilo a současně okradený lid na neprodejné půdě a rozpočtu měl strach, což je současná forma oblíbeného řízení.Původcem těcto způsobů řízení je a byla církev, která kontrolovala prováděcí vyhlášky přímo a gdyž se světská moc cukala, naběhli na ni jezuiti, tajné spolky či jiné podzemní krysy. A ti, co plnili kontrolu obyvatelstva s nadšením a odevzdávali středověké EET, bohatli a učilo se o nich ve státních školách

       • Eschatolog napsal:

        souhlasim, divadlo (budova) furt stejne s dedicnym majitelem , soubor se cile generacne obmenuje, repertoir modernizuje, vstupenky cim dal drazsi, divaci take stale dorustaji za ty zesnule, kdo nesedi na svem miste v hledisti vcas, ma kanku v kadrovem posudku od svych sousedu

      • Eschatolog napsal:

       svoboda mysleni
       svoboda jednani
       svoboda existence

       vetsina nema ani jedno, nekteri maji 1., jeste mene 1.+2. a 1.+2.+3. maji vyjimky

       • Eschatolog napsal:

        doplneni: proces zotroceni probihal nejdrive na urovni 2. – odebranim svobody jednani, pak na urovni 3. a nakonec na urovni 1.

        v postmoderni dobe novi obyvatele netusi co je uroven 2. a 3. a proto staci odebrat uroven 1., toho se dociluje umistenim jedince pred televizni monitor

        • Luboss napsal:

         Ano pak ale platí, že život je boj a je nutné se postavit o zpět získání svobody, minimálně tím, že toto budee slyšeno a neustále omíláno :))
         Jestli černoprdelník a další církevní konyáši kontrolují zákon (vyřvali si různých restitucí,..) svým omíláním a drmolením, proč bychom my nemohli drmolit a omílat věc nahlas. Není to snad tím, že byl lidem dán „chytrý věc“ telefon hodinky debilet, k mlčení a otupení se.

         Podíváme li se na iniciátory současného koncEntráku ČR, ti si řeknou v 50 letech: „jsem byl ale osel, gebetiku mám zmutovanou, děti mít nemůžu, zdraví podlomené, je ze mě mrzák. Navíc mi zaslali obsílku abych se dostavil bez osobních věcí do bioplynové spalovny. Co asi chtějí? :))

        • Paul Durham napsal:

         Luboss, život není televizní seriál, je to skutečně boj, boj v pekle idiotů.

 12. Jana Karásková napsal:

  Chtělo by to doplnit – materiály pro školy… i o téma americká propaganda a dezinformace…

  https://www.jsns.cz/projekty/medialni-vzdelavani/tydny-medialniho-vzdelavani-2017/ziskate/vyber-clanku-z-medii

  Také by se mohlo dát k soudu to, jak téměř 4 000 institucí dostalo tyto materiály, kde je Youtube kanál TVNWOO označen za centrum dezinformací. Je pravděpodobné, že tento projekt schválilo Ministerstvo školství.

  Je zajímavé, že na rozdíl od festivalu Jeden svět tam chybí (zahraniční) sponzoři, kteří tam uvedeni byli.

  • proud napsal:

   Jenze ja vidim Jani jeden ,zrejme zasadni problem.Ona je Americka propaganda z Ameriky a ona je jeste americka propaganda vlezdoprdeli,ktera s tou americkou nema nic spolecnyho,jen se tak tvari………..a ta je prave tim nejvetsim pruserem.On dela americkou propagandu vetsinou ten,kdo k Americe nikdy ani necuchnul a vi o ni naprosty hovno………….

   • proud napsal:

    V Kocourkove je dobrym zvykem propagovat v Americky propagande veci za ktery by te tam rovnou zavreli az bys zcernala!!!!!!!!!!!!!

   • Petr napsal:

    Proude, Americkou proagandu financuje Amerika. Ta veta ze Am. propaganda nema nic spolecneho z Am. propagandou je spis take prereknuti – ze? Ja ke Stum cucham vic nez je zdravo, a muzu napsat ze Amici jsou presvedceni ze jim patri cely svet a oni maji pravo ho ridit. Tak byli uceni a tak je to do nich vtloukano.

    • hel napsal:

     myslím si totéž

    • proud napsal:

     Ne,neni to prereknuti,nechtej po me sypat z rukavu detaily,ale uz kolikrat jsem se pozastavil nad tim „ze v Americe………“ a pritom nejen ze jsem se tam s tim nesetkal,ale ani o tom neslysel!!!

    • proud napsal:

     Vtloukano to do nich je,ale jakym zpusobem to probiha uz se jim nerika….natoz proc.

 13. Paul Durham napsal:

  Nespojujte teroristické útoky a migraci, volá bratr oběti z Manchesteru

  Kouření pod okny vyřeší cedule Zákaz kouření, řekl v Rozstřelu odborník

  Václav Havel to všechno vidí !!!

 14. hr napsal:

  Nedá se na to koukat. Jestli to někdo dokoukal do konce, roztáhl tam ve finále hulibrk Janda na kameru svou špinavou natrženou řiť?

 15. proud napsal:

  Saskarny nablblejch a koupenejch teplousu ze jsou lez?……………..CO2 oteplovani je lez!!! Nejaky mistni siozidovsky mastny,zteplaly ficky at si kvakaj s curakem v hube a prdeli,co chteji….., https://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9800-oteplovani-hlavni-duvod-zmeny-zemskeho-klimatu-5/

 16. proud napsal:

  A jeste „malickost“ o Rabisovi,pokud ji uz tady nemame ve sbirce,je na ulozto.cz : Zuzana-Vlasata,-Jakub-Patocka— Zluty-baron

 17. proud napsal:

  A co koureni panove,uplne vam vypadlo………..za chvili uz ani doma manzelky a vy uz ani kamaradum:-))))))))))))))))))))))))! Ale jakejpak zakaz koureni………………..jaci papalasi………………jsou to preci „JENOM nasi zastupci“ a nedelaji nic co by se nam vetsinove nelibilo………..plnej JENOM nasi spolecnou vuli………………..zacinam tenhle kolonialni kocourkov milovat,na takovou blbost lidi a tak okatou,jsem nepadl jeste nikde ve svete,a to jsem se po nem toulal 25 let!…..

  • proud napsal:

   Ono to totiz vubec,ale ani trosililinku neni o zadnym koureni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    Opet a zase,pokolikaty uz?,absolvujte prislusnej „vycvik“,mile ovce:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 18. proud napsal:

  Smlouva o vtělení:
  7. února 2013 v 2:54 | Alue K. Loskotová |  Zákony Vesmíru – seriál

  Následující text napsal Jo Conrad. – Velmi moudrý němec, který má také přístup k jiným datům, než ostatní. Aktuálně napsal už 4 knihy, z toho první ,,Rozuzlení“ je velmi úspěšná. Nyní si můžete od něj přečíst krátký text, nazvaný Smlouva o vtělení. Je velmi jasný, stručný a přesto výstižný. Jistě se tyto praktické poznatky budou hodit každému:

  SMLOUVA O VTĚLENÍ:

  Je dobré zauvažovat jednotlivě o každé větě.

  §1) Obdržíte tělo. Toto tělo je nové a jedinečné. Nikdo jinak nedostane totéž tělo.

  §2) Obdržíte mozek. Může být výhodné ho používat.

  §3) Obdržíte srdce. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se mozek a srdce používají vyváženě.

  §4) Obdržíte lekce. Nikdo jinak nedostane přesně tytéž lekce jako Vy ani je od Vás nemůže přebrat.

  §5) Můžete dělat, cokoliv chcete. Všechno, co uděláte druhým, se k Vám vrátí zpátky.

  §6) Lekce se opakuje tak dlouho, dokud se nepochopí. (I přes více vtělění.)

  §7) Tato smlouva je pro všechny stejná. Neexistují výsady, i když to někteří tvrdí. (Ručně připojené změny nemají platnost.)

  §8) Dostanete zrcadla, abyste se mohli učit. Mnohá zrcadla vypadají jako jiná těla. Jsou tu k tomu, aby Vám ukazovala, co je ve Vás.

  §9) Pokud se Vaše tělo zničí nebo přestane fungovat, dostanete nové. (Může dojít k čekacím lhůtám.)

  §10) Smlouva o vtělení vyprší teprve tehdy, když všechny lekce dospěly k uspokojivému výsledku.

  §11) Co je uspokojivé, to určujete Vy!

  Užitečné pokyny a tipy:

  Není cílem, mít při opuštění těla pokud možno co nejvíce peněz.

  Za slávu či oblíbenost se neposkytuje žádný bonus.

  Nemusite se řídit chybami ostatních.

  Pravidla tu jsou od toho, aby se přezkoumala.

  Tvrzení druhých o cíli mohou svádět z cesty.

  Nemůžete nic udělat špatně. Nanejvýš to může trvat déle.

  Čas je iluze!

  Máte přístup ke všem odpovědím přes speciální spojení ve Vašem srdci.

  Všechno v učebním prostoru reaguje na vyzařování srdce.

  Pokusy poškodit učební prostor vedou k omezením.

  Nikdo Vám nemůže odebrat zodpovědnost.

  Násilí nikdy nevede k řešení.

  Může být užitečné sledovat, jaké situace se opakují.

  Drogy (legální i ilegální) mohou zkreslit vnímání lekcí.

  Když si všichni počínají určitým způsobem, nemusí to znamenat, že to je správné.

  Zřídkakdy existuje jen jediné správné řešení.

  Můžete podat žádost o odpuštění.

  Pro nikoho neexistují zvláštní dodatky.

  Jste milováni. (I když jste v Bronxu nebo v Somálsku.) Všechno ostatní je klam.

  Lekce jsou zvláštní příležitosti k vývoji a nemají špatné záměry.

  Může být riskantní svěřit své tělo někomu jinému.

  Bránit druhým ve vývoji nepřináší výhody.

  Dostáváte příležitost (především v nočních hodinách) tělo opustit.

  Vzpomínky na zkušenosti mimo tělo se neukládají v těle respektive v mozku.

  Pohrávat si se svým tělem je Vaše právo. Pohrávat si s tělem ostatních vyžaduje jejich souhlas.

  Snažit se opisovat nemá smysl!

  Ten, kdo Vám nabízí životní pojištění, je podvodník.

  Svévolné ukončení vtělení vede ke spoustě zbytečného papírování.

  Vědecká dobrozdání a svaté knihy slouží k zmatení.

  Nejde o to, být první.

  Nejde o to, vypadat chladně a odměřeně.

  Nikdo ve Vaší situaci nevypadá lépe než vy.

  Nejste jediný, kdo pochybuje o smyslu smlouvy o vtělení.

  Jelikož jste s touto smlouvou souhlasili, je zbytečné stěžovat si na to, že jste tady.

  (Jo Conrad, 15.3.2002)

 19. proud napsal:

  Dutá Země
  Jiří Woodman
  http://prvopodstata.webnode.cz/duta-zeme/
  Je jedno, co vás učili v geologii o zemi jako takové a o její vnitřní struktuře. Nikdo z nich nebyl dole podívat se, co je uvnitř.
  Během 17 století se vědci vážně zabývali problémem skutečného určení tvaru země a pochopení globálních změn v
  magnetickém polárním úhlu. A jak už to bývá, všemožné spekulace vznikly daleko dřív, než kdokoli pochopil podstatu věci.
  Myšlenka duté země je stará jako samo lidstvo a zasvěcení se předává z pokolení na pokolení. Vidoucí si jej mohli přečíst ve
  starobylé architektuře a pro zbytek lidstva je tu systém školství, který je katem přirozené lidské intuici. A tak v tom
  pokračujeme dál a svým dětem se nevědomky mstíme za to, co bylo způsobeno nám. Všechny objevitele buď umlčíme,
  nebo degradujeme či zesměšníme, aby nemohli otřást základy naší vědy. Paradoxem je to, že když dáte dítěti prázdný papír
  s namalovaným kruhem, řeknete mu tohle je naše planeta, kde bydlíme? Namaluje vám pravdu. Pravdu, za kterou mě za
  chvíli odsoudíte, ( nikoli umlčíte :-)
  - Řekli nám, že zemské jádro je žhavé cca. 5000 – 5800oC. Přemýšleli jste někdy nad tím, že stojíme na bombě, studený povrch, který je
  notabene ze dvou třetin zaplaven vodstvem a v hloubce 6370 km se rozpíná žhavé magma. = BUM !!!!! A nebo ?????
  - Řekli nám, že se země otáčí okolo slunce – 360o za 365,25 dní (siderický „hvězdný“rok) a okolo své osy – 360o za 23h 56s a 4,1s (
  siderický den). Tyto čísla jsme vzali v potaz, ale napadlo vás, že když je úhlová rychlost rotace 15o za min, tak obvodová rychlost na
  rovníku je 1674km/h, čímž o 474 km/h překonává rychlost zvuku. Jak to že nám z toho nepíská v uších, nemotá se hlava, jak to že nám
  neuletí čepice?????
  - Co by ale mělo urazit inteligenci (nikoli vzdělanost), každého z nás je, že při tom všem otáčení se, navíc !!!!! levotočivého !!!!! které v
  celém konstruktivním vesmíru NEEXISTUJE (vše se točí doprava), máme při čtyřech ročních obdobích jen jedno hvězdné nebe?????
  Pokud na předchozí otázky máte odpovědi, nečtěte dál a šetřete si svůj vzdělaný čas, pro účely vám předurčené.
  Vy, kteří se nespokojíte s Velkým vozem, Cassiopeou, Váhami a tím vším co večer vidíte nad hlavou na jaře, v létě, na podzim a v
  zimě, pro Vás mám vysvětlení. Sedněte si na zadek, chyťte se něčeho pevného a dejte si panáka. Žijeme uvnitř duté země !!!!!
  Skutečnost je taková:
  - vnitřní průměr země – 12754 km
  - venkovní průměr země – 15666 km
  - tloušťka skořepiny – 800 mil – 1456 km
  - slunce (rezonátor) Ø 350 km – rotuje kolem černé hvězdy
  - měsíc Ø 450 km – rotuje okolo černé hvězdy
  - black star (černá hvězda) Ø 1000 km – je statická
  Na povrchu planety je poměr pevniny vůči souši vyvážen, tudíž třetina vodstva (sladkovodního) ku dvěma třetinám pevniny. Sopečná
  činnost uvnitř skořepiny o tloušťce 1456 km je samoozdravným procesem země coby živého organismu. Otvory na pólech mají
  Ø2250km.
  Uspořádání planet uvnitř duté země.
  Dráha slunce uvnitř duté země.
  Černá hvězda je modelem hvězdné oblohy, má porézní povrch v podobě výběžků a kráterů, které z vnitřního povrchu země působí
  dojmem menších a větších světélkujících hvězd. Uvnitř rotuje jádro, čímž černá hvězda vytváří:
  - Magnetické pole země
  - Shumanovu frekvenci
  - Spin – náboj – nabíjí jednotlivé atomy – působí přitažlivost (gravitaci)
  - Je energetický zdroj, jak uvnitř tak na povrchu země.
  Drobné úlomky černé hvězdy, pokud neshoří v atmosféře, dopadají na zemi jako meteority. Náboj černé hvězdy (přitažlivost zemská) lze
  vyrušit, či utlumit buď elektromagneticky, nebo uzpůsobením tvaru – lamelové, plástvové segmenty, či pohybem po hyperbolické spirále
  (ptáci, kytovci, plazi atp.)
  Slunce je resonátor energie, pokud bereme zemi jako živý organismus, berme jej jako srdce toho organismu. Je živeno konstruktivní
  energií planety, kterou přetransformovává do žlutého světla, které jediné používá pravotočivou vlnovou frekvenci. Je to konstruktivní
  světlo tvořivé síly a šíří se po parabole. Stejně jako země je též duté.
  Měsíc je největším útvarem mezi zemí a černou hvězdou. obíhá nejdále od středu černé hvězdy a nejblíže zemskému povrchu, stejně
  jako slunce a je též dutý.
  Ostatní planety jsou malé objekty rotující po svých drahách, bez možnosti vybočení a jsou všechny duté. Nutno ještě dodat, že vesmír
  uvnitř naší země je koloidní, neexistuje tedy možnost jakékoli srážky vesmírných těles, jak nás krmí média.
  Planeta země má tedy charakter buňky, je to živý organismus a vše, co tu bylo doposud řečeno, by se dalo shrnout do tří bodů:
  - Země není plná koule, ale dutá koule s nám známým průměrem 12 754km, na jejíž vnitřní
  straně žijeme.
  - Světelný paprsek se nešíří po přímce, ale je zakřivený podobně, jako siločáry
  elektromagnetického pole.
  - Rychlost světla není konstantní 300.000km/s, ale liší se v závislosti na zakřivení prostoru.
  Proč se jeví pohled na zemi lidskému zraku jako konvexní?
  Na obrázku vidíte modelovou situaci, kdy vlevo slunce osvětluje kouli a vpravo osvětluje dutinu. Na
  fotografii by to vypadalo stejně, jak vlevo, tak vpravo. Proč? to dole vidíte sami.
  Na levém obrázku je polokoule, kterou drží pán na pravo v levé ruce. Toto je nejjednodušší důkaz
  optické iluze v níž žijeme a proto když vidíme fotografie ze satelitu, nejde nikdy s jistotou říct jestli
  jde o konvexní, či konkávní snímek. Přesto se jedna z těchto verzí vyučuje a ta druhá se umlčuje.
  pro Vás
  Připravil Jirka Woodman

  Obrazky sem bohuzel nejdou:-)

 20. proud napsal:

  Tvořivé myšlenky I.
  Nemůžeme poznat, čím jsme, dokud jsme se nesetkali s tím, čím nejsme.

  Ustavičně na něco ČEKÁME.

  Dělejme vše, na co si myslíme, že nejsme připraveni.

  Neexistují žádná omezení, MOŽNÉ je všechno.

  NEODKLÁDEJME žití.

  Jediný limit, který máme, je ten, který si sami VYTVOŘÍME.

  Samotný fakt, že po něčem toužíme nebo o něčem sníme, znamená, že máme odpovídající kapacitu to REALIZOVAT.

  Můžeme být výsledkem toho, co se stalo, nebo toho, co jsme si ZVOLILI.

  Naučme se říkat NE.

  PŘIJMĚME přítomnost jako bychom si ji zvolili. Nebraňme se ji.

  Peníze nezískáváme tím, že něco děláme, ale tím, že něčím JSME.

  Neustále si uvědomujme, že vše je jen pouhá PŘEDSTAVA, která nám má pomoci si něco uvědomit.

  Všechny naše potřeby jsou uspokojeny. Ty, které ne, tak jsme NEPOTŘEBOVALI.

  Uvědomme si, že naše představy jsou pouhé PŘEDSTAVY. Žijme s nimi, ale nežijme v nich. Nenechme se jimi ovládat.

  Všechno má jen takový smysl, jaký tomu sami PŘISOUDÍME.

  Něco můžeme vytvořit jen z něčeho, co MÁME.

  Když si něco představujeme, naše představa se ZHMOTŇUJE.

  Záleží na naší MYŠLENCE, na našem úmyslu. To je důležité a to se počítá. Ne to, co děláme.

  Jak věci vidíme, to závisí na tom, jak je CHCEME vidět.

  Poznání, že celý svět je pouze myšlenkou, nám pomůže okamžitě změnit své prostředí a okolnosti.

  NEUSTUPUJME a následujme svoje sny.

  Dobro a zlo jsou pouze dva různé projevy jedné reality.

  Duše je zdroj možností, které hledají uplatnění.

  Jakmile OVLÁDNEME svoji mysl, staneme se vládci svého života.

  Naše vůle čeká na to, co ji PŘIKÁŽEME.

  Jednejme tak, jako by nebylo možné selhat, a budeme mít vždy úspěch.
  Nikdy NEODKLÁDEJME život na zítra.

  Kamkoli přijdeme, tak tam buďme.

  Buďme PŘÍČINOU svého života.

  Není nic, co bychom nemohli mít, jestliže CHCEME.

  Vesmír nikdy neodmítne naše myšlenky. Jen je obohacuje a pomáhá jim RŮST.

  Život je AKCE, nikoli reakce.

  Hranice vlastního života jsou tam, kde si je sami STVOŘÍME.

  Tajemství štěstí = najdi to, co doopravdy rád děláš a dej do toho veškerou svou energii.

  Tajemství úspěchu spočívá v NEMĚNOSTI cíle.

  Staneme se tím, co PŘEDSTÍRÁME, že už jsme.

  Ztratíme-li svobodu, ztratíme SAMI SEBE.

  Všechno v životě závisí na tom, čím CHCEME být.

  Existuje je jeden posvátný slib = žít v pravdě a mluvit pravdu.

  Naše osobní interpretace se nazývá PŘEDSTAVIVOST.

  Tvůrčí lidé vědí, jak se budou zítra cítit, neboť své pocity VYTVÁŘEJÍ.

  Dělejme to, co jsme se ROZHODLI dělat a to znovu a znovu, dokud se naše vůle neprojeví v životě.

 21. proud napsal:

  Tvořivé myšlenky II.
  Mějme drzost využít práva vykonavatele své vlastní reality.

  Soustřeďme se na to, co chceme získat.

  Záměrně fixujme pozornost jen na to, co chceme vidět ve svém světě, od ostatních věcí se odvracejme, nechejme je prošumět. A dělejme to neustále!!!!!!!! Ne jen občas.

  Tvoje realita je to, co považuješ za reálné!

  Uvolněme stisk, kterým držíme ostatní.

  Naše vrstva světa obsahuje vše, na co fixujeme pozornost

  Dopřejme si rozkoš mít nedostatky. Uznávejme je.

  Ať už si myslíte, že to dokážete nebo že nedokážete, v obou případech máte pravdu.

  Lidé vždy dávají vinu okolnostem za to, jací jsou. Vy tomu však nevěřte. Ti, kteří v tomhle světě uspěli, jsou lidé, kteří vstanou a vyhlížejí okolnosti, jaké by se jim hodily, a když je nikde nevidí, sami si je vytvoří.

  Jestliže neovládnete svůj život vy sami, udělá to někdo jiný.

  Převzít odpovědnost znamená převzít kontrolu nad těmi částmi života, které můžete sami ovládat, a nesnažit se ovládat to, co pod vaši kontrolu nespadá.

  Pokud se vyberete jeden konec tyče, vyberete si i ten druhý. Takže pokud se rozhodnete převzít odpovědnost za své životní poměry, pak automaticky uvolníte sílu k jejich změně.

  Neustále umožňujete lidem, aby věděli, jak s vámi mají zacházet, a to tím, jak zacházíte sami se sebou.

  Rodíme se jako princové a během života se z nás stávají žáby.

  Důvodem toho, že stále ještě nežijete život svých snů, je to, že marníte příliš mnoho času a energie skrýváním své negativní představy o sobě před světem.

  Jsme-li malí, světu neposloužíme.
  Není nic osvíceného na tom činit se malým, aby se lidé kolem nás necítili nejistě. Byli jsme zrozeni, abychom projevili slávu vesmíru, jenž je v nás.

  Jakmile se osvobodíme od svých obav, naše přítomnost automaticky osvobozuje ostatní.

  Jsme zrozeni k úspěchu ve všech oblastech, které si vybereme.

  Na krčení v koutě není nic příkladného.

  Nevidíme věci takové, jaké jsou, ale spíš takové, jací jsme my sami.

  Nic takového jako špatné počasí není – je jen nevhodné oblečení.

  Je jedno, jak tence to nakrájíte, stejně to má vždycky dvě strany.

  Chtěli byste, abych vám dal návod na úspěch? Věřte mi, je to úplně jednoduché. Znásobte počet neúspěchů.

  Smyslem života je život, který má smysl.

  Cíl není nic jiného než sen s daným termínem.

  To, na čem záleží více, nesmí být nikdy vydáno na milost tomu, na čem záleží méně.

  Neptejte se, co svět potřebuje – ptejte se, co vás posiluje, a pak jděte a udělejte to. Protože to, co svět potřebuje, jsou lidé, kteří jsou plní síly.

  Svou reputaci nemůžete založit na tom, co se chystáte udělat. Je to prosté – představte si to, vyzkoušejte to, pak vyrazte do světa a udělejte to!

  Nepřejte si, aby to bylo lehčí – přejte si, aby to bylo těžší.

  Chudým nemůžeme pomoct tím, že budeme jedním z nich.

  Někteří lidé vidí věci takové, jaké jsou, a ptají se Proč? Úspěšní sní o věcech, které nikdy nebyly a ptají se Proč ne?

  Rozdíl mezi chudými a bohatými lidmi je prostý. Chudí utratí peníze a pak spoří to, co jim zbylo; bohatí spoří peníze a pak utratí to, co jim zbylo.

  Štěstí není výsledek – je to stav mysli a těla.

  Tajemství šťastného života nespočívá v tom, že děláme, co se nám líbí, ale v tom, že se nám líbí, co děláme.

 22. proud napsal:

  Neco malo pro ty kdo nejsou lini premejslet o tom co ctou a vyvozovat svoje vlastni zavery!

 23. proud napsal:

  Vesmír je harmonická vibrace

  Celý Vesmír se skládá z vibrací a to i slyšitelných tonů. Dnešní hudba založená na základním tonu A 440 Hz vytváří nezdravé efekty, jako je asociální chování ve vědomí člověka a jiné negativní proudy,  disharmonii celého organismu, pak tedy následně jeho onemocnění. Pro správnou harmonii s Vesmírem je Fibonacciho  hudební škála, u níž je základní kmitočet 432 Hz oproti kmitočtu 440 Hz. 

   Audio skladby se základem 432 Hz se zdají, že vyplňují prostor přímo ve Vás, zatím co skladba znící v dnešním tonu 440 Hz většinou vynechává spojení s vědomím. Budeme-li zkoumat dvacet roků kolektivní vědomí, ovládané a používáné 440 Hz a to nejen u hudby, zjišťujeme nárust negativního sociálního chování. Tato informace byla velmi dobře známá již více než sto let Rudolfu Steinerovi, který varoval lidstvo při používání negativních tonů, které mohou přinést chamtivost a jiné negativní projevy, jak jsme toho dnes svědky. Bohužel, většina západní hudby je stále naladěna na nepřirozený základ 440 Hz, je to zanedbatelný rozdíl oproti 432 Hz, jen 8 cyklů, ale velmi znatelný rozdíl pro vnímání lidského vědomí a jeho reakce.
  Kmitočet 432 Hz vibruje na principech přirozených harmonických vln a spojuje vlastnosti světla, času, prostoru, hmoty, gravitace a magnetismu se vším živým, rovněž působí na DNA a vědomí. Když si uděláte jednoduchý pokus,  poznáte ten velký rozdíl vjemu použité Vaší skladby.
  Pocity rozdílu si můžete velmi dobře vyzkoušet sami. Potřebujete si jen stáhnout program Audacity, který je free a v češtině: http://audacity.sourceforge.net/

  Pak si po nainstalování programu nahrajete do Audiocity jakoukoliv skladbu, kterou máte rádi, protože je Vám k duši nejblíže ( nemusí to být jen speciálně relaxační hudba)a emociálně na Vás působí nejvíce. Po nahrání si otevřete ve vrchní liště sloupec „Efekty“ a vyroluje se Vám nabídka a dole u rozdělující čáry je označení „Změnit výšku“ a nastavíte na 432 Hz. Potvrdíte a máte hotovo, poznáte sami ten diametrální rozdíl, když si obě skladby porovnáte reprodukcí. Někdy je možné, že původní skladba bude mít velmi jiný kmitočet, v tom případě přistoupíte na změnu výšky, že základní kmitočet 432 Hz vydělíte, nebo vynásobíte lichým číslem, většinou třemi a k tomuto výsledku harmonické přiřadíte volbu výšky skladby. Pokud je výška skladby velmi rozdílná, stačí v Audiocity nastavit na snížení výšky – 2 %.
  Ještě navíc zde uvedu tabulku kmitočtů, které je možno použít na speciální úkony, ale to je opravdu navíc.
  DO-396 Hz – Osvobozující pocit viny a strachu (198+198)  (9)
  RE –417 Hz – Vracení situace a usnadnit změny (208,5+208,5)(3)
  MI –528 Hz – Transformace a zázraky (DNA oprava) (264+264) (6)
  FA –639 Hz – Připojení / vztahy (319,5+319,5) (9)
  SOL –741 Hz – probuzení intuice (370,5+370,5) (3)
  LA –852 Hz – Návrat k duchovním hodnotám (426+426) (6)
  Čísla v závorce jsou levý a pravý kanál, pokud chcete mít efekt výraznější u stereo signálu s použitím sluchátek.Ale podle mých zkušeností Vám postačí změnit základní kmitočet celé skladby na popisovaných 432 Hz.
  Nikola Tesla říkal, a zde cituji: “Kdybyste jenom znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, měli byste v rukou klíč k vesmíru. Ještě stále nic ???
  Přeji příjemný zážitek a s tím i obnovu Vaší harmonie.
  Odkaz na pěkné relaxační video, bohužel bla,bla je v angličtině.
  http://www.areyouselfempowered.com/?videoid=Eum2VK_mSX8
  Dnes je většina hudby západního světa naladěna na A 440Hz, protože Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) schválila v roce 1955, po předchozím doporučení (1939) nacistické strany mluvčím Josephem Goebblesem, proč, se můžeme jen dohadovat s různými teoriemi, ale výsledek je dnes velmi známý, působí disharmonicky a to na celou lidskou společnost. I potom přes petice více než 20 000 hudebníků ve Francii, ISO schválilo zase základní kmitočet pro hudbu A 440 Hz v  roce 1955 a tak disharmonie ve světě nabírá vrcholu.  Co provede s tělem a myslí např. metal hard – rock  raději pomlčím, každý jde svou cestou a nemám právo někomu násilím měnit názor, je to jeho život, jen nesmí omezovat druhé, nechat žít se dnes nenosí, ale bude jinak….

 24. proud napsal:

  Vesmírné zákony
  aneb co by měl každý skutečný člověk znát a ctít.
  1. Zákon kauzality
  Vyvažování energií ve Vesmíru zaručuje první zákon, tedy zákon Kauzality. Neustále vrací to, co do Vesmíru vyšleme, aby byla zachována rovnováha. Je to zákon příčiny a následku. Zákon zpětného návratu energie. Jinými slovy se to dá vyjádřit jako karma (sanskrit). Všechno co stvoření vesmíru způsobíš, dobré nebo zlé, jedno jestli je to člověk, zvíře nebo rostlina se ti jednou jako dobré nebo zlé mnohonásobně vrátí.
  2. Zákon polarity nebo také duality
  Není ve Vesmíru nic, co by nebylo stvořeno v dualitě.
  Zákon duality říká, že vše ve vesmíru má svůj rub i líc.
  3. Zákon rezonance
  Rezonance, čili přitahování stejných energií.
  Mluvené slovo vytváří vlnění a tím vzniká dualita nebo polarita.
  Stejné pozná v přírodě stejné = vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.
  Hmota je Energie
  6 x Komprimovaná (stlačená) energie = HMOTA
  6 x Dekomprimovaná (roztažená) hmota = ENERGIE
  4. Zákon rytmu nebo vlnění
  Rytmus se dá popsat jako regulovaná vibrace. Vibrace v notách je rytmus v melodii.
  Celý vesmír se dá definovat jako vibrace, vlnění rytmus a vlny a má periodické fáze.
  Vše se dostává v určité době do své protipolohy = vlna.
  Zákon reinkarnace. Vše ve vesmíru roste ve spirále.
  Zákon Rytmu/Vlnění nám říká, že vše ve Vesmíru kmitá a neustále se pohybuje.
  Co se pohybuje, to žije.
  5. Zákon analogie
  Jak v makrokosmu tak mikrokosmu existují ty stejné zákony a pravidla, děje a systémy.
  Ve vesmíru se vše skládá z atomů. Stromy v lese stahují energii z atmosféry a přeměňují jedy z ovzduší na kyslík a nabízejí nám v horkém létě chladnější vzduch. To stejné dělají kapiláry v naší kůži. Jestli-že si člověk spálí víc než 2/3 kůže umírá. To stejné platí o naši planetě zemi. Jestli-že zlikvidujeme více  než 2/3 plochy porostů stromů, zahyneme a s námi planeta Země.
  V Řecku v Delfách stojí nad vchodem nadpis: Člověče poznej sám sebe a poznáš Boha.
  Tento zákon říká jasně, že Vesmír opakuje neustále ty samé základní principy, které se odvíjí od sebe navzájem a to na všech úrovních stvoření, jak ve hmotě, tak v energiích.  
  Protože hmota i energie je v podstatě to samé.
  6. Zákon mentality
  Zákon Mentality sám o sobě NENÍ jeden ze základních pěti zákonů, nenechte se proto zmýlit původním popisem. – Základ je v pěti, vše ostatní se od tohoto základu odvíjí.
  Je to síla myšlenky. Věci, události, slova vyvstanou z myšlení. Myšlenky jsou základním kauzálním principem s kterými lidé vytvářejí realitu. Myšlenky jsou neutrální. Síla myšlenky je zákon. Je závislý od myslící bytosti. Jak silně myslí a jak uvědoměle myslí. Dávejme pozor na své myšlení. Je silnější než atomová bomba.

 25. proud napsal:

  Tohle da cloveku vic nez nejaky hnacy buzerantu :-)

  • Paul Durham napsal:

   proude, když jsem vám radil copy paste, neměl jsem na mysli tohle :-)

   Nikola Tesla říkal, a zde cituji: “Kdybyste jenom znali prouda , měli byste ho poznat. Ještě stále nic ???“

   „Všechno co stvoření vesmíru způsobíš, dobré nebo zlé, jedno jestli je to člověk, zvíře nebo rostlina se ti jednou jako dobré nebo zlé mnohonásobně vrátí.“ – to už ale pak není rovnováha soudruzi filozofové :-)

   • proud napsal:

    Psal jsem jasne ze je treba uzivat pri studiu vlastni hlavu? Psal! Je treba umet si vybirat,hlava a intuice poradej…. :-)

   • proud napsal:

    „„Všechno co stvoření vesmíru způsobíš, dobré nebo zlé, jedno jestli je to člověk, zvíře nebo rostlina se ti jednou jako dobré nebo zlé mnohonásobně vrátí.“…………zrovna tady jsi si vsiml dobre,muj nazor je ze to plati jen pro cloveka,co je nam dano,zviratum neni,ani rostlinam,kzdopadne vetsine z nich.

 26. Human napsal:

  Zdravím, lidi uvědomujete si že nás už je celkem dost velký počet na to abychom si nechali tu rozežranost z ČT líbit? Co takhle odvetu ? Co takhle je hromadně upozornit na to, že už překračují jisté meze a dát jim pro začátek jen najevo že se umíme bránit. Co takhle jim, řekněme v pondělí přesně ve 12h napsat každý nějakou otázku na tělo, bez servítek. S tím že příště už to bude vážné.. no oni se v tom videu ti dementi normálně pomátli !! Já mám přesně ten názor a postoj o jakém vypráví, ovšem s Ruskem nemám nic společného.. Můj postoj vychází z toho co se skutečně děje, svrhlo Rusko na hustě obydlenou oblast nevinných lidí atomovku ? Má snad Rusko ve světě tolik základen co USA ? A Ukrajina ? Já to vidím jako puč vyvolaný a připravený USA.. a můžu pokračovat do nekonečna, šmírování NSA, nelegální lágry všude možně, jejich plundrování slabších států… Pak vidím ty pakoše v USA, to jsou od pohledu psychopati, kterým nevadí problémy svého lidu, za to jen číhají na všechny okolo obzvlášť Rusko, to se jen pohne a už lítají sankce.. a co oproti tomu vidím na straně Ruska ? Bordel neskutečný, velké problémy, potlačování práv.. ale pak taky vidím Putina který se alespoň tváří že se to snaží řešit.. neslyším ho ani nevidím ho srát se do cizích států. Podívejte se jaké mají zdravotnictví v USA, synci 20 roků tam vyrábějí a distribuují léky… tak jak se u nás vaří perník tak se ¨v USA vyrábějí léky.. Nechci ani k Rusku a už vůbec né k USA. Ale když bych si musel vybrat, jestli Rusko nebo USA nebo SMRT.. bezváhání volím Rusko protože tam prostě u nich nevidím tu bezohlednou rozežranost, namyšlenost, a prostě nevidím psychopaty, vidím lidi kteří jsou v realitě, ikdyž si nevědí rady s problémy.. kdežto USA dělá jakoby žádné problémy nemělo.. kery veřejně prohlásil v televizi v USA, že Snowden je vlastizrádce a že bychom ho měli popravit.. No a vlastně co Snowden ten taky dělal pro Rusko ? Ne ! Ten se vzdal Amerického snu pro to aby světu ukázal co je USA zač. A byl to američan, byl chytrý a inteligentní a měl přístup k informacím reálným.. Tady prostě ČT bychom měli my občané okamžitě zrušit..Je zcela jasně spolčená se zájmy zločineckých 3 stran.. vzhledem k těm útokům proti Rusku, třetí stranou nepochybuji je USA, jelikož dyť vlastní američani myslím tv nova.. Ale každopádně Trump tam dělá dobrý vítr.. Možná se nakonec USA vzpamatuje, potom budu jedině rád…Do té doby budu stále a pořád ukazovat to co vidím já, a před čím je většina lidí slepých.

 27. Human napsal:

  To jsou trubky ubohé.. Tímto akorát vyvracejí sebe sama, a nedochází jim že, v podstatě, to působí tak jako by ČT klapalo u prdele a začala panikařit a říkat, ti lžou ti taky tihle taky a ti taky, asi jim nedošlo že v podstatě v překladu řekli, všichni vám lžou a manipulují s vámi a jen my víme co děláme a jen my máme pravdu.. Mno jestliže na to někdo skočí.. tak potom je problém horší než se zdá, neboť né že moc psychopatů nás tady odírá a ničí.. ale problém je v lidech, jestliže skočí na tak evidentní blamáž.. potom budou mít problémy i když příčinu odstraníme, tito lidé jsou psychicky poškození a mají choré myšlení.. což je velmi vážný problém který je velmi těžké a zdlouhavé vyřešit.. Mno myslím že nás všechny brzo čeká finále tohoto paskvilu jménem život.

 28. Human napsal:

  Mé myšlení už není kompatibilní s veřejným zjišťuji :D byl by to dobrý komentář, kdyby mu ale někdo rozuměl.. to je blbé co teď.. lázně, jdu si vynutit k doktorovi lázně..jelikož už jsem příliš vepředu.. volám vám co se děje jenže k vám to ani nedoletí tj ten problém… dobře ! Dneska je to mimořádně přinosný den.

 29. Daniela Peter napsal:

  Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 500.000 Kc.
  Daniela Peter
  danielapet@centrum.sk

 30. jan nowak napsal:

  Teda je fakt ROBOTI..
  .. že gdy-by ste-se Zde ! ! !
  Wši.chni newwwyjádřowa-li tag sprostě , jako mistr PROUD
  Tag že-by sem do Diskuze.. chodily i ŽENY : (

  .. a PROUD by wó~lal : bacha už plowoúúú..
  Už pí~čoúú – zzáchraň se gdo můžeš – a skočil by za MROŽEM !!!

  Michala

 31. jan nowak napsal:

  Oude.. už jsem to řikal jed.nou !
  .. ty ty ty ty nikam NEJEDEŠ : //

  Cyber – Berkjut – Sibiř .. náástupowatt , nástupowatt .. ____‰‰‰¥¥‰###_###_###_###___

  ps : jó na ROBOTY je holt spoleh..
  2ps : .. jezděj Skoro na-ČAS .. a má DANU : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!