Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum 2017 – projev V. V. Putina

putinmefpetr

Ano. Putin rozhazuje miliardy plnýma hrstma, zrovna když jsme byli „náhodou“ v tom Petrohradu. Jen se podívejte, co o tom řekla nebo napsala české média, Česká televize, apod. Ani písmenko. Komu budete věřit? A sebereme někdo ty miliardy? Vždyť kdo chvíli stál, již stojí opodál. Byla tam nějaká česká delegace? Kdo si to nechává pro sebe, aby nás pak mohl tady vydělanejma penězma dusit. Kellner? Babiš? Kdo podniká v Rusku?

´
62 Komentářů k Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum 2017 – projev V. V. Putina

 1. lenka napsal:

  Co je nad slunce jasnější po vyslechnutí těchto projevů?
  Český dvoreček je zatuchlý a zarputilá rusofobie našich vládních činitelů včetně lezení do zádele sudetským Němcům vedou tento národ zaručeně a spolehlivě do záhuby

 2. Luboss napsal:

  Vedle vyjádření o pokroku a rozvoji máme vyjádření u nás v ČR toto:

  Rodinné oslavy trvající nad 22 hodinu jsou PŘÍSNĚ zakázány.
  Povolení může dát zastupitelstvo a poté rada vaší obce.
  Provozování hudby PŘÍSNĚ zakázáno.
  Procházky do lesa PŘÍSNĚ zakázány.
  Kouření před restaurací PŘÍSNĚ zakázán
  Alternativní zprávy PŘÍSNĚ zakázány.
  Obchod s alternativními společnostmi PŘÍSNĚ zakázán.

  • Marco napsal:

   Zanedlouho bude mít každý EU plné zuby. Klapky na očích mají zatím jen příjemci EU dotací. Bez dotací by celá EU šla ke dnu.
   A jak se zmínil Putin o výhře ruských studentů na mistrovství světa v programování, nepřekvapilo mě to. Vždyť u nás toto odvětví táhnou lidé ve věku husákových dětí. Při zavádění výpočetní techniky v 80tých letech do školy, nás totiž učili programovat a né být pouhými uživateli nekonečného množství hotových programů. Západ půjde v tomhle směru pod kytky, pokud si východ bude schopen své mozky udržet.

   • Lubosmat napsal:

    Bez neokolónií by zakladajúce krajiny EU nemali žiadny rast. Eurofondy sú len biednou náplasťou za vytunelovanie a sústavné vysávanie ekonomík „nových členských štátov“.

    Ak nepoznáte ako funguje ejektor, tak pripomeniem malé množstvo kvapaliny vedené pod vysokým tlakom a vysokou rýchlosťou v úzkom potrubí unáša zo zdroja oveľa väčší objem kvapaliny ako sa do zdroja privedie.

    S peniazmi to funguje v tzv. „rozvojových“ ekonomikách rovnako. Megazárobky zahraničných spoločností s minimálnymi nákladmi odsávajú z našich ekonomík enormné zdroje, ktoré nám už nikto nikdy nevráti.

    „Zlatí komunisti“, ktorí len zle nakladali so zdrojmi štátu, buď ich neefektívne využívali, alebo neefektívne v rámci štátu investovali, lenže nech bolo ako bolo v ich kapsách sa toľko peňazí ako v kapsách zahraničných nenažrancov nikdy neocitlo.

    A „Báťuška Ivan“ ten, s akým otrhaným zadkom k nám prišiel tak aj odišiel. Zopár environmentálnych škôd ktoré napáchal je menším ekologickým problémom ako napríklad environmentálna záťaž centra Bratislavy, ktoré zostala po úplne zbytočnom bombardovaní závodu „APOLO“ v Bratislave Američanmi.

   • napokon napsal:

    „pokud si … bude schopen své mozky“

    Zatím tady ten „divokej východ“ jen ty mozky sere…

    …udržet? A ještě aby „souložili jemu“, co? To by se Vás zachtělo, svině moci nenažraný – není důvod pro Vás cokoli…mozky si nezasloužíte, nepřesvědčili jste.

  • proud napsal:

   To mozna plati u vas mistne! Ja si napriklad do lesa jdu kdy se mi zachce a delam si tam co chci,v rozumny mire,samozrejme.

 3. proud napsal:

  A uz zase jedemeeee :-)

 4. Sasin napsal:

  Si uvědomte co jsou šmejdi zač. Za 25 let, ( jen u nás), to je v lidském životě zapomenutelná část, si voni všechno co není přibitý, přivařený, zabetonovaný, přivlastní a s klidem gentlemana řeknou, že ostatním nepatří jako nic, že voni si na to vydělali sami vlastní „prací“. To je neuvěřitelné. To se nedá léčit ani čtyřmetrovou okovanou sukovicí. No považte tu idiocii ve srovnání s dějinami. Například. Před 60. lety se narodí synek s holou prdelí. Na svém soplu se sveze v systémové káře a dnes si myslí, že mu patří na co se podívá. Co je toto za mentalitu? Ostatní jako dělali křoví. Pak jsou tady experti, odborníci, co se ve sraní na křoví střídají celé věky.Ti mají hlavy v oblacích už geneticky přibitý. Plejáda podobných komických příkladů nemá konce. Můžete s rodem dělat zlaté tele celé věky a v čera se narodí nějaká nula a řekne, že mu to patří, páč si sehnala nějaký papír. Dyk to je na pětku z chování, popřípadě na vyhazov z galaxie!!!

  P.S. Tak jsem to dal sem, páč přerušovaná ONformační soulož s tímto webem dělá divy. Gdyž se zasune a čeká se celej den na vytažení, to není žádné plodné prostředí.

  P.P.S. smazáno

  • Eschatolog napsal:

   chléb a sůl Sasine :-)

  • proud napsal:

   Prestan uz konecne mektat a plakat a zacni souvisle a srozumitelne skladat budouci funkcni system jak si ho predstavujes bez vyrazu kterejm rozumi jen malokdo,pripadne jen ty sam a odvolavani se na nejaky knizky.Nejdriv obecne,pak podrobne……:-),porad jen places,narikas a nadavas……

   • Sasin napsal:

    tobě proude jsem to vysvětloval mnohokrát.
    1) podíl na neprodejné půdě
    2) podíl na neprodejném rozpočtu
    3) podíl na rozhodování, volení psaných potřeb každého podílníka

    Ani jedno jsi nepřijal, nepochopil a nerozvinul jsi v tomto směru žádnou myšlenkovou aktivitu. Máš v hlavě buď nejaký pesar, pesah či co. To jsou obecně tři pruty Ke každému bodu můžeš doplnit tisícistránkové analízy. Ke každému bodu můžeš požadovat učební předmět ve školách. Můžeš zkusit jeden celý den si ty tři body v mysli opakovat a hledat důvody proč zrovna tak a né jinak.

    • proud napsal:

     Zkus to znova,ber bod po bodu,co to znamena a vysvetli ho od A do Z,to totiz nedelas,nepovis jakym zpusobem to vubec ma fungovat,kdyz to znas,proc bych si mel ty tri body nekde zjistovat co vubec znamenaji?????

     • proud napsal:

      Ja svuj zpusob vysvetluju taky podrobne,tak se taky namahej :-)

      • Paul Durham napsal:

       copy paste do google proude, a můžete číst, tedy pokud chcete číst a ne jen blinkat

       • Sasin napsal:

        Vlastním přesvědčení, že už jsem podíly na neprodejné půdě a rozpočtu každému rodnému od naší mámy, otce, vysvětloval několikrát z různých pohledů a různými jazyky. Vybraným jazykem jsem popsal způsob jakým každý napíše hůlkovým písmem, není poVINné, své vlastní potřeby po registraci do sečítání, ve kterém se veřejně sečtou a ostatní blboni, co mají v hlavě pesar, budou v klidu svědomí zásluhově moci posunovat potřebami jiných se, kterými najdou svoji shodu. Na konci roku, na blboňa Silvestra se to celé po kvartálních uzávěrkách sečte a vylepí lidem k veřejnému odsouhlasení. To je celý koncept slušného řízení mezi lidmi. Na férovku. To je plán. Jak, gdo a co už není důležité.

        • proud napsal:

         Takze co lidi chteji,bez ohledu na to jak to dopadne,jakou to ma sanci v celosvetovym meritku,bez ohledu na to co o tom povedi odbornici,bez ohledu na sousedy atd.?

       • Sasin napsal:

        Přídopotek

        V dnešním ZLOdějském systému je důležité jak, gdo a co, páč lup se musí dělit mezi vybrané šmejdy, hovada, zrádce, kolaboranty a lokaje nejhorších vlastností, páč jedině takoví mají kačení žaludek a nerozumí ničemu jinému. Blboňům se říká běžte si vybrat někoho z kačením žaludkem, že bude něco dělat pro lidi. Dyk to je diagnóza veřejně zdrogovaná. Takovej blboň vletí do skladišťa buřtů, vlčáky na hlídání přežere kabanosem a zadním nákladním výtahem nechá zaplacenýma blboňama , co si potřebují zaplatit „pojištění“ odvést proviant k vlastní spotřebě. Bavit se o způsobech, technickému vybavení či zdravotních podmínkách takového úkone je pro chovance blázince úplná malina. Tam se už řeší páté, desáté sedumvesáté dimenze převtělení.

       • Sasin napsal:

        Kokot se ptá mě, co lidi chtěj. Já to nevím. Ani nechcu vědět. K tomu mají být zřízeny registrační místa“ volení potřeb“. Na konci roku bychom to poprvé v dějinách věděli. Ale kokoti to nechtějí. Chtějí volit zloděje, kteří jim nabulíkují Budulínkovu cestu do ráje. Heh

        • proud napsal:

         A zase places……………..jenze ja se ptam jak to chces technicky resit,kdyz ne pokazdy jsou navymejsleny potreby v souladu s ostatnim svetem,nerkuli prirodou…….ne kazdej si umi predstavit dopady svejch prani na okoli……..

        • Sasin napsal:

         Nejde o technické řešení, to je k dispozici. Jde o úmysly, o to co lidi chtějí. Nebo NE?

        • proud napsal:

         Jde o prijatelnej kompromis! A ten musis technicky resit.Ne vzdycky jde jednoznacne vsechno to co si lidi prejou.To chces resit jak?

        • proud napsal:

         Ja navrhoval soustavu odbornejch managementu,odborniku,jejichz „zamastnavatel“ jsou lidi,aby jim poradili a dali na vyber…..jak to chces resit ty?

        • Sasin napsal:

         O to, co si lidi přejou jde vždy. Čím více lidí, tím lépe. A gdyby nevěděli, tak já to napíšu klidně jako první než se naučí psát, a oni moje potřeby budou posunovat nahoru nebo dolu, nebo něgdo jinej se naučí psát a myslet a zapíše své potřeby. A tak až do Silvestra. Například bych napsal. Vypadnout z eu, nato a všech zápaďáckejch kult urních závazků. Bys viděl jak by to bylo rychle vybavené. Heh

         P.S. A co na to bude říkat kanadský medvěd mě je jedno.

        • Sasin napsal:

         Přídopotek

         Nehledám nejchytřejší nápady jak utratit bankocetle nebo jak se nejchytřeji znemožnit, či rychle zničit. Měl bych zájem spíš o nejpytomější nápady a byl bych rád, gdyby je ti pitomci taky dokázali napsat hůlkovým písmem aby každej normální člověk z toho měl jundu. A gdyby si lidi odsouhlasili kolotoč, echť i blboni se musejí bavit a až jim z toho bude zle, už to chtít nebudou. Ostatně je to levnější než kolotoč papalášů na rozpočtu. Zábava skoro zadarmo. Heh

        • proud napsal:

         Samozrejme ze jde,ale ne vzdycky je mozny si hned vyhovet,respektive je to vzdycky mozny,ale otazkou je kdy a za jakou cenu! A to kazdej odhadnout nedokaze,spis malokdo.A to nemyslim spatne,jen konstatuju samozrejmou vec ze ne kazdej z nas ma takovej rozhled aby si uvedomil,ze si muze uskodit,nebo svejm detem, v dlouhodobym casovym horizontu,proto trvam na tech odbornicich,ktery maj ten prehled v popisu prace.

        • proud napsal:

         Papalase neresim,zadni by nebyli,nejsou potreba.Lidi si dokazou sami „vladnout“,kdyz budou mit potrebny informace k dispozici a s nima potrebnej prehled.

        • proud napsal:

         Tim naprosto odpadne korupce,zastrasovani a zajem jednotlivcu na ukor vsech.

        • proud napsal:

         Protoze vsechny nejde zastrasit,ani podplatit.

        • proud napsal:

         A co ty tvoje „bankocetle“,nezdaji se ti bejt spis brzdou?,i zlo za ne jde koupit…..

        • Sasin napsal:

         Mě nezajímá, co chcou odborníci, mě zajímá, co potřebují moji rodní a já. Je mi fuk a nezajímá mě to, jakými způsoby mě to budou chtít vymluvit. Jistě, potřeby jsou osobní, proti všem. Sečítání je výsledek kompromisu, nic před tím a nic potom. Hotové.

        • Sasin napsal:

         Nerozumím pracovní náplňi odborníka, to je co? Co s tím mají potřeby lidí. Každej člověk je odborník na své potřeby, neexistuje lepší. Neexistuje nigdo gdo toho člověka zná lépe než on sám, který taky neví gdo je. Esli něgdo říká, že zná lidi víc než voni sami sebe, tak patří do blázince. Heh

        • Sasin napsal:

         Bankocetle jso dneska i stravenky. Občas vidím lidi jak za ně vyměňujou potraviny a zpět jim nedávají, že za zbytek si můžou vzít nějakou aspatamovou dobrůtku o kasy.
         To je ubohé a netuším kolik se jich tiskne. Potom jsou pípači, ti se rojí stále víc. Nemají peníze a platí vírou z kartičky. Gdyž si lidi sami ve volbách potřeb odhlasují množství platidla na víměnu měsíčně a bude to tisknout každej rok s jinou platností nějaká společně ceněná tiskárna, kterou budou mít všichni podílníci na očích, myslím si, že nebude problém. Zrušit to kompletně bych si představit uměl, pokud budou mít všichni podíl na neprodejné půdě a všichni budou soběstační. O takovou společnost ale ty nestojíš. Potřebuješ nějakou část blboňů, co budou zavislí aby ti dělali ty věci, které ty dělat nechceš.

        • proud napsal:

         Problem je ze tak jako existuje sobectvi jednotlivce,muze bejt i sobectvi naroda…………na ukor ostatnich a,nebo,ostatniho.To je to co prosazujes ty,kdyz te nezajima nazor odborniku ktery maji prehled o tom,jestli tvy prani neuskodi druhejm,nebo prirode……..

        • proud napsal:

         Omyl,nevim kdes k nemu prisel,naopak,sobestacnost je zadouci a nutna,cim vetsi,tim lepsi,uplna nejlepsi,ale ta neni s bankocetlema nikdy mozna,i kdyby byly sebepoctivejsi………

        • Sasin napsal:

         Sobectví národa neexistuje. Mluvíš o sobectví, lakotě a zkurvisynství šmejdů, kteří to do lidí ládují podle potřeb nábožensky ustájených dogmat o vlastním sebeurčení. Národ to jen dycky odsere. Proti tomu co říkáš je sebeurčení a polidštění národa při zjištění vlastních potřeb přímo léčivé. Vidím to takto jednoduše. Národy jsou v gruntu normální. Ale musí jít o národ, né o slepence kvůlivá zvětšení impéria. To jsou dnes Německo, USA, ale i Francie, Španělsko a ták abys věděl. Německo bylo slepené až nakonec tlustoprdem s kotleťáckýma fousama, jméno si vybavíš, jinak to byla z poloviny slovanská území po prvním geopolitickém dělení jezuitské církve z Vatikánu.

        • proud napsal:

         Jenze jestli ti zalezi na budoucnosti,musis zapomenout na krivdy minulosti,kdyz se pres ne nedostanes,nemuzes se dostat dal,porad ti budou prekazet.A sobectvi naroda existuje uplne lehce,obzvlast s bankocetlema!Jak dole,tak i nahore.Co existuje v malym,existuje zrovna tak ve velkym,makrokosmos je stejnej jako mikrokosmos,rozdil je jen ve velikosti.

        • Eschatolog napsal:

         Sasin 8.6. 20:51 … poprve v dejinach…

         vsechno je jednou poprve, proc ne, jak jen ale objasnit vyznam duality volba-odpovednost skladnikovi, kdyz si schvalil 21% dph na sve bydleni ?

        • proud napsal:

         ……..a skutecne schvalil?……

        • Sasin napsal:

         Eschatolog

         Jsem to tam napsal. Poprvé v dějinách by lidi zjistili, co chtějí, co potřebují. Tak to napíšu takhle. Jakmile lidi zjistí co potřebují, můžou o tom přemýšlet a pak to schválit poprvé v dějinách bez prostředníků. Zkusím to eště takhle. Nevěřili bysme, ale lidi se mají ve skutečnosti rádi. Všechny poplatky by si zrušili, já su pro, a gde by bylo potřeba nějaké bankocetle přeposlat, tak se domluví psaným hůlkovým písmem kolik by to jako bylo a poslali by je tam přímo z rozpočtu. Budu ščastné, gdyž to jednou ti lidi pochopí, že to je bez hádání, gdo je víc.

        • proud napsal:

         S tim bych i ja souhlasil,v prechodnym obdobi kdy by lidi zili bez penez,ale ve svete by se jeste uzivaly……….tedy bysme je pro styk s cizinou potrebovali.

        • 4eschatoloqu napsal:

         Tos byl ty, kdo psával o těch „chcankách místo krve“?

         Myslels tím všeprostupující vychcanost?
         (ve všech oborech i mimo)

         Poznal jsem jedince prosté úkorové vyčůranosti, ale TAKY jsem se seznámil s tím, že právě tací mají PROBLÉM S PROSAZENÍM oproti těm ostatním vychcaným, kteří charakteristické vychcané „ZPŮSOBY“ zatáhli jako jed do mraveniště a roztahali do všech výkonů povolání, výdělků, atd….)) DO PROSTŘEDÍ…

         Co radíš?

        • Eschatolog napsal:

         Radim ( v Rusku jsem byl a 50 mam taky ) prestat verit a zacit kontrolovat , vcera jsem sel kolem prazdne hospody s poloprazdnou zahradkou, kde 4 bili opivneni cesi „resili“ migranty, pak jsem si uvedomil, ze kdykoliv jdu kolem, nejmene 2 z nich tam stale vysedavaji a na penzisty rozhodne nevypadaji, takze davkari. Dokonaly obrazek tohoto pastatu.
         Dokud si ti, kteri plati dane , nechaji libit cokoliv, bude tem, kteri tyto dane proziraji hej.
         Staci stavka.

        • proud napsal:

         Anebo taky: Nez bych delal za picu,to radeji budu delat picu a vy co delate „zadarmo“,me zivte!!!!!!!!!!!!!!!!!Debilove!!! Nebo se na to vyserte jako ja a bezte delat az budou poradny platy!!! Lepsi nez delaty idiota a picovat na ty co otrokama bejt nechteji,Eeeeeeeescho prdlej!!!

        • proud napsal:

         To je presne ta nase bolest,za branou jich ceka na hoknu 20,tak je vsechny podbiju a pujdu skoro zadarmo,az takovy jsme curaci!!!!

 5. offformační ná-lož tajemných jako GPho letní hrad v Karpatech napsal:

  kdyby se ten který člověk snažil být upřímý alespoň sám k sobě, když druhým se nedá DŮVĚŘOVAT už jen pro jejich nedomyšlenost – protože v DŮVODECH čehokoli závažnějšího (a všeho-manipulujíce-DĚNÍ) se týkaje…je navyknut lhát snad celý lidský svět…
  Ale pozor, vede to k následkům, které se v reálu vymstí právě sobělháři (je lepší namlouvat méně naléhavé důvody za důvodnější vrtkavým druhům než sobě).

 6. proud napsal:

  Co vsechno za kotrmelce ta cestina panecku snese :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. od vě kým napsal:

  „Původ lidí se určuje podle nálezů zkamenělin. Nejstarší, které se datují k rozdělení vývojových větví prvních lidí a opic před sedmi milióny lety, pocházejí ze střední Afriky. Nový objev ale ukazuje, že k rozdělení došlo nejen jinde než v Africe, ale také dříve. V oblasti Bulharska a Řecka se totiž předchůdci člověka nacházeli již před 7,2 milióny lety.

  Náš prapředek dostal jméno Graecopithecus freybergi a přezdívku El Graeco. Našly se, respektive z tohoto druhu, jen dva fragmenty: dolní čelist v řecké obci Pyrgos Vasilissis jižně od Atén a horní stoličky v oblasti Čirpan ve středním Bulharsku.
  Mohli žít na mnoha místech

  „Učinili jsme objev, který mění místo a čas zrodu evoluční linie, která vede k hominidům až k dnešnímu lidstvu. Předpokládalo se, že evoluční historie lidí vychází z Afriky, konkrétně rovníkové. První kroky lidstva se ale nejspíše odehrály ve východním Středomoří,” uvedl pro agenturu AP Nikolaj Spassov z Bulharské akademie věd, jeden z vedoucích výzkumu. Hominidé je skupina spojující orangutany, gorily, šimpanze a lidi.

  Spassov upozornil, že fosílie nemusí pocházet přímo z lokality nálezu, nicméně objev výrazně rozšiřuje oblasti, kde naši předchůdci mohli žít.

  „Neříkáme, že je El Graeco nutně z Balkánu. Zrodil se někde v rozsáhlé oblasti východního Středomoří – mezi Balkánem, Malou Asií, Arabským poloostrovem a dokonce i Egyptem a Libyí,” doplnil.
  Předek člověka vzpřímeného

  Právě v době, ze které nález pochází, se klima ve východní Evropě změnilo, začaly vznikat otevřené savany. Pro hominidy to znamenalo nutnost vydat se za zdroji potravy. „Studie mění poznatky lidstva o vývoji jeho druhu. Graecopithecus není opice, jedná se o příslušníka hominidů a přímého předka člověka vzpřímeného, Homo erectus,“ vysvětlil bulharský antropolog.

  Nejstarší známý hominid pobývající v Africe, Sahelanthropus tchadensis, je o 200 tisíc let mladší než El Graeco.

  Tým analyzoval dva nalezené exempláře, zuby a čelisti. Za pomoci počítačové tomografie vědci vizualizovali vnitřní strukturu zubů a zjistili, že zubní kořeny jsou částečně srostlé, což je podobné modernímu člověku.
  Neprostupná Sahara

  Z Balkánu či Středomoří se El Graeco dostal do Afriky, kde se nadále vyvíjel, až později, když to dovolily klimatické podmínky.

  Podle Madelaine Böhmeové z univerzity v německém Tübingenu, před 7,2 milióny lety v Africe ještě nikdo takový žít nemohl, protože mezi obyvatelnými částmi Afriky a Středozemním mořem ležela nepřekonatelná, tehdy až extrémně suchá a prašná Sahara.
  Množství průlomových objevů

  Nejstarší známý hominid pobývající v Africe, Sahelanthropus tchadensis, je o 200 tisíc let mladší než Graecopithecus freybergi. El Graeco tak existoval i dávno před známým Australopithekem. Ten žil před 4,2 až 1,3 milióny lety a prokazatelně patří k linii moderního člověka, ač přímo rod Homo se začal vyvíjet až před 2,8 milióny lety.

  Moderní Homo sapiens teprve před 300 tisíci a člověk dnešního typu Homo sapiens sapiens před 45 tisíci lety. Homo sapiens skutečně ne před 200 tisíci lety, jak se všichni domnívali takřka „před pár hodinami”, ale o sto tisíc let dříve. To prokázal další nečekaný aktuální objev. [celá zpráva]

  Výzkumníci budou nadále bádat, výkopy v Bulharsku pokračují i tento měsíc. „Hledáme pozůstatky vícero druhů,“ uzavřel Spassov.

  Jde tedy o ještě mnohem zajímavější zjištění než to nedávné, že společně s druhem Homo sapiens na Zemi zřejmě žili ještě i primitivní předchůdci lidí.“

  - PS.: Tak je tógo podnes mnógo…od hlavní linie vědomí se odštěpují ty méně zralé a přizpůsobují na niečo iné než býti člověkým.

 8. Margoce napsal:

  Proude, hned 2. věta:

  …“Nejstarší, které se datují k ROZDĚLENÍ vývojových větví prvních lidí a opic“… Ještě by se to mohlo parafrázovat zhruba:

  Žil byl jedinec – z části jejích potomků se za dlouhý čas vyvinuly tvoři dnes zvaní (těmi druhými) jako „opice“, přizpůsobení živo-bytí a bez péčenosti veskrze v korunách.
  Jiní se však zadrhli v přizpůsobování…a pouze se z nich udělali ti, jenž-li se zovou sami člověk.

  • proud napsal:

   Beru to pro nedostatek verohodnejch dukazu jen jako filozofovani,abych se priznal. Proto mi vychazi,ze kde je napsany ze se vyvijime? Zrovna tak muzeme degradovat…….leccos tomu nasvedcuje……..Kdo vi jestli jsme uz na vrcholu nebyli a ted uz jdeme dolu? Jen nekomu se hodi aby si vsichni mysleli ze je to obracene………..Treba,treba taky ne.Jak rikam,je to filozofovani,ale kdyz to budes trochu sledovat a zamyslis se nad tim,myslim ze vyhraje ta degradace jako „vyvoj“.Ono to vlastne i tak podobne vychazi ze Sidorova,i kdyz to primo nepise,ale ten mechanismus nastinil vic nez jasne.

  • proud napsal:

   Zamysli se jen hned nad tim jak je zivotu na planete prizpusobenej lidoop a jak clovek,vyjde ti ze clovek se sem vubec nehodi,nepasuje do prirody,nezapada,nepatri sem.Uz to samo o sobe napovida……….priroda prizpusobuje k dokonalosti,ze by se ji to u nas nedarilo?Tomu by veril jen blazen:-)

   • jen můžu nastavit zrcadlo, projít už musíš sám napsal:

    Proude – a to komentuješ proto, že máš zájem býti o něčem poučen nebo jaký máš důvod těchto projevů máš-li?

    V těch pojmech očividně plaveš („degradovat“, „vrcholu“, „dolu“, „obráceně“, „Treba,treba taky ne.“, „vychazi ze Sidorova“-nic nevychází z nějakého Sidorova, to jsou člověku dostupná „pravda“ jenž nepatří žádnému pisálkovi jenž si na tom bude hřát hada zásluh a bít se v prsa, popřípadě se za něj někdo „krýt“, „prizpusobenej“, „nezapada,nepatri“, „napovida……….priroda prizpusobuje k dokonalosti“, „veril jen blazen“, ATD.)

    - nevím jestli aspoň tím Ty „SVÝM ZPŮSOBEM filozofuješ“ – jako snáška POVRCHNOSTÍ bez konkretizace, bez definice, bez prozumění, bez bádání, bez předpokladů to VŮBEC „řešit“.

    • proud napsal:

     Krindy pindy,ses ty ale debil,precetls v zivote alespon slabikar,nebo jenom byt ctyrlistek pro deti? :-)))))))))))))))))))))

     • v poho do toho napsal:

      Proude, k rozvoji Tvých schopností by prospělo, kdybys vyhledal někoho kdo chce být Tebou učen – a aby Ti záleželo na tom jak to dopadne – tím si vypiluješ styl dle učence.

      • proud napsal:

       Nehodlam nikoho nic ucit,sam se ucim,vyjma mladejch brancu,coz je o necem jinym.Vsechno co chci je jen aby se lidi vlastni hlavou zamejsleli a hledali kde jsem na leccos prisel.Aby dokazali urcovat priority,rozeznavat priciny a nasledky.

 9. proud napsal:

  Diag Human……….nikde ani slovo,slysim to poprve a zase se jenom divim. https://www.youtube.com/watch?v=hHknMm-xaIc&feature=youtu.be

  • proud napsal:

   Nicmene vazeni bezte zase davat v dobry vire svou krev,plazmu a kostni dren zadarmo,nebo skoro zadarmo,aby s ni mohl nekdo kseftovat a pak vas jeste obral na danich formou soudniho sporu s kolonii a okolim…………….a dal se divte kdyz vas nazvu ovcema…………..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!