Lithium má být ukradeno Českému státu? Dopis Sobotkovi

Moldava-500Premiérovi Vlády ČR, Bohuslavu Sobotkovi, Na vědomí: Prezidentu ČR Miloši Zemanovi, Parlamentu ČR – Senátu i Poslanecké sněmovně

Věc: krádež lithia v okolí Cínovce

Vážený pane premiére, v souvislosti s odhalením obrovských zásob lithia v Krušných horách dovoluji si zeptat se Vás, co je pravdy na tom, že zásoby už vlastní Karel Janeček a jen čeká na „strategického investora“ (údajně Albright Stonebridge Group patřící „balkánské řeznici“ Madeleine Albright, ev. miliardáře Elona Muska)aby zahájili drancování těchto zásob nepředstavitelné hodnoty. Nevím o tom, že bych já, nebo kdokoliv z tisíců mých přátel (my všichni – občané této země – jsme totiž výlučnými spolumajiteli těchto přírodních zdrojů) dal souhlas k tomu, aby stát v tichosti tento náš majetek odcizil a převedl ho do rukou židozednářských gangů nebo kohokoliv jiného. Nechce se mi věřit, že by se přesto našel někdo s takovou drzostí, že by si troufnul tak gigantický státní majetek (nejméně 3 tisíce miliard korun) lidu této země ukrást. Pokud se tak opravdu stalo, pak důrazně žádám jménem desítek sdružení, iniciativ, spolků, které zastupuji, jakož i milionů občanů z celé ČR, abyste mi po pravdě sdělil:

nakolik je výše uvedená informace pravdivá

 • pokud ano, kdy se tak stalo a za jakých podmínek
 • kdo to schválil a na základě jakého mandátu (prošlo to parlamentem?)
 • proč stát toto jedinečné bohatství netěží sám, když by tak mohl splatit celý svůj obrovský dluh (dokonce dvakrát) a zásadně zlepšit kvalitu života všech občanů
 • jelikož lid této země s realizací největšího ekonomického tunelu v naší historii zásadně nesouhlasí, žádám Vás o neprodlené vypsání celonárodního referenda o dalším osudu uvedených ložisek lithia (ideálně v rámci blížících se voleb)
 • co je obsahem příslušné smlouvy, pokud existuje, a kdo ji podepsal (dejte ji k dispozici veřejnosti)

Současně Vás upozorňuji, že ve smyslu platných zákonů vč. samotné Ústavy ČR by realizace takové lumpárny byla nejen trestně stíhatelná, ale stala by se jednoznačně činem kvalifikovatelným jako vlastizrada s následky, které si nejspíš ani neumíte představit!

Tuto svoji žádost Vám předkládám nejen na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, ale i jako spolumajitel české země, jako člověk, který vytváří hodnoty, celý život odváděl daně, ze kterých tak krásně žijete, který ctí a chrání vlast a odkazy našich předků. Také z titulu vyšších principů mravních apeluji na vaše nejhlubší svědomí, abyste okamžitě zastavil jakékoliv aktivity spojené s přechodem vlastnictví uvedených ložisek do soukromých rukou (a stalo-li se to již, pak takový krok neprodleně anulovat nebo ložiska vyvlastnit zpět), dokud národ sám v referendu nerozhodne, jak si přeje tato největší ložiska lithia na světě využít. A to tím spíš, že cena lithia začne v souvislosti s rozvojem elektromobilů a elektroniky vůbec v nejbližších letech prudce stoupat.

Pokud mi neodpovíte, nebo tento vlastizrádný proces nezastavíte, dovolím si o Vašem postoji v dané záležitosti informovat všechny občany ČR, a to i v té nejposlednější vísce. Věřím, že Vám i Vašim koaličním partnerům pak dají ve volbách náležitě najevo, jak se jim takový přístup líbí. A nejspíš také budu první, kdo požádá nový parlament a vládu, aby Vás osobně i celou Vaši vládu prohlásil za zločinnou a jakékoliv smlouvy Vámi v dané záležitosti uzavřené za protizákonné a tím i neplatné. Bude mi pak ctí podat na Vás trestní oznámení pro vlastizradu! A myslím to upřímně! To není vyhrožování, ale poslední přátelské varování před sebevraždou současné vlády a ČSSD.

Nicméně stále doufám, že pověsti o výše uvedené události jsou opravdu jen „fakem“ vyrobeným nepochybně ruským specialistou Putinem, jak dozajista již brzy odhalí Vaše Ministerstvo pravdy v součinnosti s tzv. Českou televizí. A že všechno je a hlavně bude úplně jinak! Přesvědčte mě, prosím, že Karel Janeček nevstoupil mezi zlojedy, proti kterým tak bojuje. Dokažte nejen mněi, že stále ještě máte morální právo nazývat se premiérem, který hájí zájmy své země a svého lidu, jak mu káže Ústava a premiérský či poslanecký slib.

Vážený pane předsedo Vlády ČR!

Možná to nevíte, ale mnozí staří lidé dnes umírají mj. i proto, že nemají na léky, nájem či stravu. Miliony lidí jsou v exekucích, do kterých je nahnal současný zločinecký systém. Dvě třetiny lidí žijí na hranici chudoby. Máme statisíce bezdomovců. Nový ministr financí chce penzisty nechat pracovat (třeba sekat trávu) nejméně do 70 let, aby měl na důchody. Nedostává se prostředků na armádu, policii, záchranáře, či hasiče. Na hranicích čekají hordy islamistů, aby zničily náš sociální, zdravotní, školský a nevím jaký ještě systém a nakonec i nás samotné, a my máme Bruselu platit obrovské pokuty za to, že se z toho neradujeme. Peníze prostě chybějí, kam se podíváte. Mám pokračovat? Raději asi ne! A v takovéto situaci má někdo našemu státu ukrást tisíce miliard korun? To Vám a dalším vládním partajím nestačila První pirátská privatizace, vykradené důchodové fondy, zločinecké amnestie, podvodné církevní restituce či dlouhodobé okrádání občanů devalvací koruny? Nebo průšvihy jako OKD (kde jste také ráčil zanechat svoji osobní stopu), či Diag Human (kvůli které nám Brusel zablokoval státní majetek v zahraničí ve chvíli, kdy je Slovanská epopej čirou náhodou v Japonsku a náramně po ní touží Rothschild)? A co armádní zakázky, kšefty s dostavbou Temelína, vykradení státních ropných rezerv uložených v Německu (Viktoria Group), nemluvě o vyloupení českého národního pokladu?

Pro Boha, kdy už budete mít dost???

Děkuji Vám a těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem „Není problém nasytit chudé, ale bohaté!“

Ing. Oldřich Lukáš, Plzeň, Lidé lidem, z.s.

lukas.oldrich@email.cz

10. červen 2017
81 Komentářů k Lithium má být ukradeno Českému státu? Dopis Sobotkovi

 1. Perun Hromovládný napsal:

  Žádný dopis a ani petice nic nezmění, bohužel. Jediné řešení je defenestrace, a na tu už tady dávno nikdo nemá koule. Realita je taková, že jsme se stali kolonií a otroky západu. A jak je známo, kolonie se se vysávají až do morku posledního robotníka. Amen.

  • Jarmila napsal:

   Je to přesně tak, stali jsme se otroky a kolonií Západu. Tuhle situaci bychom si v socialismu nikdy ani v nejčernějších snech nedokázali představit. Být „kolonií „ Ruska bylo zlaté proti tomu co prožíváme v současnosti. Viděli jsme celá léta jak Afriku ždímají z jejich různých zdrojů a diamantů a teď to máme v „civilizovaném“ Česku nemlich to samé. . A ještě ta jejich strašlivá drzost toho jejich židovského Unicefu- přispějte na chudáčky černoušky s nafouklými bříšky.
   Co se týká lithia, tak tento nerost je nejen důležitý pro elektroniku, ale je životně důležitý pro všechny pacienty, kteří trpí maniodepresivní psychózou (což je daleko přiléhavější název než nově a přiblble vymyšlený název bipolární porucha), kterýžto lék (lithium) musejí užívat po celý život tak jako třeba cukrovkáři inzulin. Takže kdo z toho bude těžit? Nejen žid Janeček, ale farmaceutický průmysl z celého světa, který zdraží doteď velmi levné lithium na nedostupný lék.

   • řemeslné zpracování Sametového představení bylo objednáno od tajné služby Francie napsal:

    Je sporné zda „lithium je lék“…
    A zda vůbec „ta nemoc“ co uvádíte… není určitým řekněme…NEPOCHOPENÍM… (Je záměrné nechápání taky nepochopením?)

    • Jarmila napsal:

     Nějak Vám nerozumím. Maniodepresivní psychózou trpělo a trpí strašná spousta lidí. A jediné co jim pomáhá je lithium. Za všechny slavné zmíním pouze komika Miloše Kopeckého, Petra Muka nebo třeba Kurta Cobeina. Ten napsal skladbu Lithium:
     https://www.youtube.com/watch?v=pkcJEvMcnEg

     • Jarmila napsal:

      pardon, takhle je to správně:
      https://www.youtube.com/watch?v=pkcJEvMcnEg

      • Paul Durham napsal:

       Jarmilo, maniodepresivní psychoza je hlavně příznak pobytu v kleci. Otazné je, kdo tu klec instaloval a proč. Konzumace chemie nic nevyřeší, když se jedinec do své klece zamiluje.

       • Jarmila napsal:

        Ať je to jak je to, jisté je jen to, že ti co mají bipolární poruchu se bez lithia již po celý svůj život neobejdou. Musí to jíst až do smrti, stejně jako cukrovkáři mají rovněž svou nemoc na celý život. Kromě toho lithium není chemie, ale je to prvek, je to kov:
        https://cs.wikipedia.org/wiki/Lithium
        Známá je ta skutečnost, že tam kde je v půdě dostatek lithia, tam jsou lidé spokojení a nekonfliktní. Ale tam kde lithium v půdě schází, tam bývají lidé nasraní. Něco mám o tom všem dost nastudováno, protože moje kamarádka touto psychickou poruchou trpí.

        • weissbach napsal:

         Potřeboval bych 2 kila lithia ke klidu a spokojenosti. Nejlépe v kapslích, nebo koloidní formě.
         Zn. Šťastné stáří. Spěchá.

        • Jarmila napsal:

         :) :)
         Jsem známý experimentátor- hlavně experimentuji se svým vlastním tělem, co všechno vydrží. Hlavně se tedy věnuji bylinkám, některým i trošku jedovatým, jako je třeba vlaštovičník. Ale zase je na druhou stranu léčivý na žlučník. Tak jsem z něho vytvořila tinkturu, tzv. elixír, jak já všechny ty své tinktury nazývám. Mně z té tinktury nic nebylo, ale muž se z ní poblil a ….
         Tak tedy vlaštovičník ne. Koketovala jsem i s tím lithiem, ale protože nemám bipolárku, tak na mě neměl žádný vliv. No, nakonec jsem se přece jen spolehla na chemii a nechala si předepsat prothiaden. Je to osvědčené tricyklické antidepresivum od českých vědců a může se na něj normálně i chlastat. :) Proč ho užívám? Jednak na mne doléhá strach ze stáří a jednak tu dnešní situaci ve světě nějak nemohu psychicky unést. Praktická doktorka mi nutila moderní přípravky, ale všechny ty moderní přípravky mají obrovské vedlejší účinky, kdežto prothiaden je prostě super. Jsem přesvědčena, že zpěvačka Věra Špinarová se cpala nějakou tou asentrou (látka sertralin- to je dobrý název pro tyto západní léky, protože akorát člověka naserou, ale nepomohou) a proto zemřela tak mladá. Já jsem totiž v jejím věku.

        • proud napsal:

         Ale mazec! :-)))))))))))),neberu nic,stari patri k zivotu a kazdej je tak starej jak se cejti,takze na to mam do pristiho velkyho tresku jeste dost casu :-).Jarmilo,kdyby ses trosku sama v klidu zamyslila a ujasnila si ty vsechny veci,zadnou berlicku bys nepotrebovala a weissbach keca :-))))))))))))))))))))))))))

        • Jarmila napsal:

         Nesouhlasím s Tebou Proude. Ve stáří lidé berličky potřebují a né že né. Rozhlédni se kolem sebe, kolik starých lidí kolem Tebe kulhá a používají berle. Jak by bylo absurdní, kdybys na ně zavolal- zahoďte ty berle, vždyť je vůbec nepotřebujete!
         Ve stáří člověk berle potřebuje a to platí i psychiku. Prostě je potřeba psychiku ve stáří podpořit i trochu uměle a chemicky, pokud se člověk necítí dobře. Dříve jsem dost často nemohla spát, přemítala jsem nad tím, v jakém pekle to žijeme, a cpala jsem se občas návykovým rivotrilem. Teď spím díky vínu a prothiadenu celou noc jako zabitá a ani ráno se kolikrát nemohu probrat. A ten můj prduch, či prase (zkratky pro pracující důchodce či pracující senior) už ráno nedočkavě stepuje, že musí do práce, tak ať jdu vařit kafe a zbytečně nevyspávám.

        • Eschatolog napsal:

         Stare baterie z mobilu nevyhazovat, po podzimnich volbach je budete cumlat pro uklidneni, tak zni me doporuceni. Mam vas rad.

     • závada není na vašem přijímači napsal:

      Trpěli a trpí – NĚČÍM, nějak každý po svém, ale jen NĚJAK se „to“ pojmenovává, nějak něčím přebíjí a nějak moc se usnulo na vavřínech jakože se tomu NĚJAK „rozumí“ a vono prdlajs. A tak je to prakticky se vším kam jen Oko Mordoru dohlédne…

      • cynici doktoři práv i lékařství v uvozovkách, spíš obchodní dealeři bigChem napsal:

       Cynik by mi mohl dodat, že Vámi zmínění „pacienti“ (patient – ze slova „trpící“) už „jsou vyléčeni“.

 2. petr napsal:

  Pláče hezky ale na špatném hrobě. Sobotka má dost problémů s agenty (těžko říct jestli globalistů nebo US elity) ve vlastní straně i v jeho koaličním ANOfertu. A on netuší co se to děje. Navíc sobotka není ministr průmyslu který toto má na starosti.
  Tohle má jen podobnou cenu jako kdysi hospodské nadávání na Husáka který za to tehdy nemohl ale naopak se snažil zabránit likvodaci státu když už se soudruzi straníci těšili jak si po převratu nakradou.
  Navíc nejde o žádnou vlastizradu protože v 90. roce byl veškerý majetek ve vlastnictví lidu převeden na stát a tím pádem jej politici můžou legálně prodat komu je napadne.

  A poslední ignorantství autora petice: zásoby nerostných surovin patří jen státu. Ten může jen udělit koncesi na těžbu a těžař za surovinu musí státu platit. Takže jde opět o zcela legální těžbu státního lithia za kterou bude těžař odvádět státu směšných pár korun za tunu. Přesně jak se to děje u ostatních nerostných surovin co tu těží zahraniční firmy.

  A ještě se pod to podepíše jako inženýr. Přitom si není schopný aniprostudovat příslušnou legislativu v příbuzném technickém oboru. Ten by měl vrátit titul.

  • admin napsal:

   tak určitě. já to sem dal hlavně kvůli tématu

   • petr napsal:

    Nic proti. Dobře že jste to sem dal.
    Kritizuju čistě jen autora za to diletantství, které celé věci poněkud škodí. Ikdyž je dobře že se ta krádež lithia aspoň takto zviditelnila.

  • Jarmila napsal:

   Petře co to tady mektáte? Jste normální? Ale asi jste jen neinformavaný-pokud nejste placený trol.
   Myslíte si, že byla náhoda, že po „revoluci“ oni (ti nahoře) začali zničehožnic nazývat národní majetek státním majetkem? Všechny podniky do jednoho se jmenovaly národní, ani jeden z nich se nejmenoval státní. Dnes zde máme jediný národní podnik, který se k tomu hrdě hlásí a má to napsané na etiketě- národní podnik Budvar. Všechno ostatní bylo přejmenované na státní. A víte proč? Protože národní podnik, jak říká název, patří celému národu, kdežto státní podnik patří pouze 200 zkorumpovaným poslancům (podvodně zvoleným), kteří si s celým národem mohou vytírat prdel dle libosti a prodávat si státní podniky svým soukmenovcům mafiánům třeba jen za symbolickou korunu. Tak jako je to i v případě lithia.

   • já tedy ne napsal:

    petr napsal:
    12.6.2017 (15.42) to napsal k věci, narozdíl od zbytečných dojmologií.

    Dodal bych, že čím víc papaláši přesvědčovali „lid“ (ty jimi ve skutečnosti nenáviděné „ovce“, „konkurenty“), že je to „všech“, tím méně tomu sami věřili a řídili se jiným zájmem než podle toho.

    Ale…Vy byste jako sou-druh…pro trochu toho živobytí ba i „pomsty“ hlupákům z kterých jste vzešel…lidu nezalhal?

    • Jarmila napsal:

     Tím pádem se papaláši ani nemuseli namáhat přejmenovávat národní majetek na státní ne? Ale jak vidno jim na tom velmi hodně záleželo- jinak by se pochopitelně nenamáhali. Ono jde totiž o právnické termíny a ty jsou velmi důležité. A právnický termín říká, že to co patří státu, (čili mafiánským poslancům) to nepatří lidu.
     Zde byl třeba po pseudorevoluci další problém. Kdysi za komunistů bylo jedno jestli vlastníte družstevní byt nebo státní. Ty byty si byly rovny. Asi půl roku před pseudorevolucí nám v hospodě jeden zasvěcený člověk (asi nějaký estebáček) prozradil, že zde bude revoluce. Koukali jsme jak zjara, ale radovali jsme se z toho. Ovšem můj bratr na tu „revoluci“ pěkně doplatil. Měl družstevní byt a ten vyměnil za státní (asi s nějakým informovaným estebáčkem). Estebáček si díky revoluci přišel na dva bezplatné miliony, kdežto můj bratr se octl v domě, který byl jako původně státní zrestituován. Takže bratr začal bydlet v bytě, který nebyl jeho, ale patřil majitelce. A teď se ptám: Jak to, že stát řeší kdejaké píčoviny, třeba církevní restituce, které jsou vyslovená zlodějna, a hlavně krade peníze kudy chodí, ale okradené majitele předrevolučních bytů nikdy neřešil?

     • podšitá napsal:

      „Jak to, že stát řeší kdejaké píčoviny, třeba církevní restituce, které jsou vyslovená zlodějna, a hlavně krade peníze kudy chodí, ale okradené majitele předrevolučních bytů nikdy neřešil?“

      - No a kdo to je ten „stát“? Kdo má co JAK vyřešit?

      Důvody byly různé, ale jedním z těch proč zestátnit (na názvu nemusí záležet, protože FAKTICKÉ zestátnění MŮŽE být zváno i „znárodnění“…A naopak! ANi jedno není „ZLIDOVĚNÍ“)…
      Ale představte si, že by jednou docvaklo tomu lidu, že

      „a hele, když je to „lidové“ (nebo „národní“), tak proč by mě to mělo kasírovat, když mi to TAKY PATŘÍ?

      Chci svůj podíl!“

      A na to mazaní sou-druzi odvětí:

      „Mno jo, ale my už nic nemáme“!:D

      („Po nás už nemůžete nic chtít!“)

      „Není nic na čem byste mohl mít podíl! My už to „prodali“ a podobně (svejm „bílejm koňům“, což nedodají, naopak to označí za „nedobytně v zahraničním luftu“)…

      Jednou jedinkrát byl alespoň nějakej soudruh upřímnej, když konečně přiznal jak to vždycky mysleli:

      „Lidu NIKDY nic nepatří!“, řekl s posměchem.

     • proud napsal:

      Jarmilo,narodni a statni je jedno a totez :-).Ale on kdekdo porad pouziva vyraz stat tam kde byla set let republika a i dneska kde je kolonie :-)),pritom kdyz se rekne statni,muze se uplne stejne rict proste nase.Jenze to nejde uz rict prave tech set let,stejne jako nejde brat vazne ze „vlada“ jsou „zastupci“,nejsou,nebyli a nebudou,vzdycky jde o totalitu!

     • petr napsal:

      Mýlíte se Jarmilo. Mezi družstevním a státním byl zatracený rozdíl už za socíku. Proč si myslíte, že lidi šli do družstevní výstavby, když to podle vás bylo totéž co státní byt?
      To že někteří byli ovce a právní negramoti, zvyklí, že „stát se postará“ a tomu bludu věřili ještě 20 let po „revoluci“ je čistě jejich blbost.

      Indície, že to provedli estébáci tu byly už od začátku. Ale lidi chtěli raději poslouchat ty sladké lži prezidenta Lahve.

      Lidi ale dali přednost setrvání v infantilní naivitě a každého kdo je varoval hnali svinským krokem, že jim kazí to budování světlé pravdoláskové budoucnosti.

      Kdo chce kam…

      • Jarmila napsal:

       Nemýlím se petře. Bydlet v socialismu v družstevním nebo státním bytě bylo skutečně totéž. A víte proč? Protože oba majitelé, jak družstevní tak státní, vlastnili dekret na byt, který byl platný po celý jejich život. A byl platný nejen pro ně, ale pro každého, kterého si tam natrvalo přihlásili. A tak tenkrát přibývalo případů, kdy si staří lidé drželi státní byt, ačkoliv ho vůbec nepotřebovali, protože si tam přihlásili třeba malého vnuka, aby měl byt, až vyroste.

       • petr napsal:

        Dekret nezakládal vůbec žádné vlastnické právo, ten byt byl stále státní. Kdežto družstevní podíl vlastnické právo zakládal a to natolik jednoznačně, že ho nemohli zrušit ani porevoluční zloději a museli ho respektovat, jinak by je ty lidi, co si často ten byt postavili vlastníma rukama rozvěšeli na kandelábrech.

        Rozkrádat erární majetek po miliardách si lidi nechají líbit bez potíží, zatímco i psí boudu v osobním vlastnictví budou bránit vlastním tělem. To ti šmejdi moc dobře tenkrát věděli.

        Ale to je spíš právnická debata. Prostě lidi jsou právní negramoti a netuší na co mají právo. Toho šmejdi celou dobu využívali.

        • Jarmila napsal:

         No tak opět s Vámi nesouhlasím. Ano, družtevní byt byl o něco lepší než státní, protože si ho lidi postavili vlastníma rukama. To bylo proto, že dostat státní byt trvalo strašně dlouhou dobu, takže komunisti tedy dovolili, aby si lidé postavili vlastníma rukama byty družstevní. Bylo to proto, že nechtěli 20 let čekat jak blbci na to, až jim bude přidělen byt státní. Ale celá naše velmi rozvětvená rodina dostala nakonec po dlouhém čekání byt státní. A to byla jistota, věnovaná nám a našim potomkům nadosmrti, aniž bychom se pustili ze zoufalství do stavby družstevního bytu.
         Takže kdo všechno dostal státní byt: moje matka, která sice musela čekat 15 let, ale nakonec dostala ZADARMO velmi luxusní byt 4 plus jedna, protože měla hodně dětí. Potom moje starší sestra 3+1, potom můj starší bratr dostal od podniku ten družstevní, pak já 3 +1 jedna s manželem, pak můj mladší bratr dostal slušný byt v paneláku na sídlišti, rovněž 3+1 ( které Lahváč nazval králíkárnami a přitom dnešní mladí lidé musí bydlet v miniaturních garsonkách), pak moje mladší sestra dostala slušný slunný panelákový byt 2+1 na Dědině.
         Cože? Co to tvrdíte za nesmysl? Že dekret na státní byt nezakládal žádné vlastnické právo? Zakládal právo a to sakra neotřesitelné. Státní byt jste bez problémů mohl vyměnit za rodinný domek či jakýkoliv družstevní byt. My jsme s manželem po „revoluci“ potřebovali větší byt, abych k sobě mohla nastěhovat svou nemocnou mámu. Vyměnili jsme nakonec náš státní byt za neuvěřitelných 6+1 (také ovšem tehdy státní byt s doplatkem 40 tisíc Kč.) Důležité je ale prostě vědět , žer můj bratr se choval v tehdejší době naprosto normálně a racionálně, že to nebyl žádný blbec, ale prostě nemohl tušit, že bude „revoluce“.
         A jaká že je situace dnes po tom „pokroku“ trvajícímu již 27 let? Že moje dcera platí za posranou garsonku, kterou by ten zločinec Havel nazval králíkárnou 11 tisíc Kč. Tak takhle jsme to po tolika letech dopracovali soudruzi.

        • proud napsal:

         At jde bydlet ke me za 4 do hodne nadrozmerny garsonky :-),jenze to by musela ze spinavy,zkazeny Prahy na venkov:-)

        • proud napsal:

         Ovsem bydlela by v historickym dome rovnou na namesti:-)))

   • Jaroslav Huml napsal:

    Jenom pro vaši informaci. Převod národních podniků na Státní podniky proběhl ještě za kKomunistů v roce 1988.
    Byla to příprava na převrat a masivní privatizaci.
    Zjistěte si fakta.

    • podraz na vlastní soudruhy napsal:

     Cílevědomě podvedli dokonce většinu z „vlastních soudruhů“, kteří jim věřili…
     (pozdější strana KSČM NENÍ totožná S NIMI. Je takovou loutkovou šaškárnou a strašákem do zelí, aby bylo na co poukazovat a dále používat nejen k odvracení pozornosti a polykání naivních…Proto ji taky „nechtěli zrušit“.)

     Jinak, skoro to vypadá, že prostě některé soudruhy už nebavilo PŘEDSTÍRAT, že je to „všechno všech“

     (když ani FAKTICKY nebylo už předtím a za jejich „vedoucích podniků“ určitě ne),

     Že už chtěli mít KONEČNĚ „NĚCO MÁLO“ (nejlépe celé hospodářství země) jen pro sebe

     (svůj zisk moci – jenž však by nemohli do té doby otevřeně užívat…než se zbaví nepohodlné ideologie jenž jim sice pomáhá, ale i je svazuje…).
     Tak z toho „všech“ nejdřív udělali „nikoho“, no a pak „jen některých“.

    • Jarmila napsal:

     Ano, souhlasím, je to fakt. Proto jsem napsala, že už půl roku před převratem nám v hospodě nějaký anonymní zasvěcený řekl, že bude převrat.
     Oni někteří z těch zasvěcených lidí mají svědomí, nebo já nevím co to je, třeba chtějí být jen důležití, ale zkrátka a dobře, když je nadřízení nějak serou, nebo tak něco, tak prozrazují jejich plány. To se mi stalo, že jsem jako mladá holka šla a přidal se ke mně takovej docela hezkej týpek. A ten mi řekl, že ten Veletržní palác byl schválně zapálenej, protože tam byly uskladněny nějaké dokumenty. A tak jsem šla a kudy jsem chodila, tudy jsem to rozhlašovala. :)
     Zkrátka a dobře, dokud nebude mít vládnoucí kasta nad lidstvem nějaké absolutně poslušné umělé roboty, tak si nikdy nemohou být ničím jistí. Jenže jak už to tak chodí, tak ti roboti je taky budou něčím štvát. Možná víc než ti lidi z masa a kostí.

     • gORD napsal:

      Nepochybně je štvou a nudí a budou o to víc.

      A co takhle:

      „Ať si vládnou! Ať se tím třeba udáví…
      …nikdo se s nima o to přetahovat nebude, naopak ať nadosmrti musí otročit svému vládnutí, když si ho cenili víc než člověka…kterému tím ublížili.

      Však kdo jim o to stojí?

      Až přilezou aby si „tu moc“ od nich někdo ukrad, tak ne a ne a ne! Nechat jim břímě, co si ukradli. Jejich je to – kdo s čím zachází…“

     • weissbach napsal:

      Na střední škole jsem seděl v lavici s hochem, synem okresního náčelníka SNB, po maturitě rychle vystudoval Báňskou a pak hned nastoupil k STB /to bylo tak 2 roky před Velkou sametovou/. Že se to předá věděli minimálně 2 roky předem. A kam nastoupil po sametovce? Jako ředitel pobočky Českomoravské spořitelny… A tak byli hoši, co spolu mluví dosazeni do penězovodních uzlů a mohlo se začít privatizovat.

      • weissbach napsal:

       Novým pánům předali svazky, aby se vědělo koho držet na uzdě a kdo bude poslušný, aby něco nevyplavalo a tak to jde vesele dodnes. Za to dostali do správy kontrolu nad financemi a privatizací a tak vznikla naše finanční a podnikatelská elita. Ta dnes nos ven nevystrčí, ale jejich poslušné dětičky z vědy a techniky a kulturfronty dnes hýkají na náměstích s červenýma kartama „proti návratu totality“ a za „evropské hodnoty“. Kdopak tam posledních 20 let jmenoval rektory, profesory aby spolehlivě vymývali studentům hlavičky? To je fakt k zblití.

       • weissbach napsal:

        Jde o mladou generaci a budoucnost. Aby byli ty pravé hodnoty: https://www.youtube.com/watch?v=7hPMmzKs62w
        No není to čím dál větší „nádhera“?
        Vijoooóóó…

        • Paul Durham napsal:

         243 916 079 zhlédnutí a tady si dělají všici starost o důchody :-)

         Jarmilo, Hynku, Viléme , téze, antitéze a syntéze – ovšem v pravý čas a pro správné příjemce.

         Všimněte si, že právě žijete/me v době konstruce další velké téze a antitéze, až toto bude posléze syntetizováno, posereme, poserete, poserou se všici komplexně nahranato i v leže.

        • Sasin napsal:

         Chybí tam nějaká podprahovka? Nevím , možná by se něco našlo. Že by rohy? Muheeeeeee

  • .laK napsal:

   Ukr industriál je asi řízen z centra plošně. https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 time 5:18

  • Drak napsal:

   Ano, názorně jsi předvedl, jak se dostává majetek národa, spravovaný státem do soukromých rukou.
   V 90. letech nikdo nepřevedl národní bohatství do státního vlastnictví, poze pan Klaus mávnutím pera, převedl podniky z národních na státní. Okamžitě potom, státní, na a.s. a bylo vymalováno.
   To se ale vůbec netýká toho, co je pod povrchem země.
   Stát v tomto případě, má povinnost postupovat s péčí řádného hospodáře, takže poplatky za těžbu a nějako malé daně, tuto povinnost nenaplňuje.
   Založení národního, nebo státního podniku, který využije plně potenciál ložiska a následné zpracování, a využití vytěženého lithia ve prospěch této republiky je logickým řešením a přijatelným řešením.
   A ten titul, který ti tak vadí a neprostudování legislativy, jsou jen tvé nesmyslné kecy.

   • proud napsal:

    „spravovany“…….kym ze to?………dalsi debil,ach jo…….

    • proud napsal:

     Stat,statni a narod,narodni totiz uplne jedno jest!!!!!!!!!!!!

     • Jarmila napsal:

      Asi je to proude už všechno jedno v dnešní době ty termíny státní a národní- ale v socialismu tomu tak nebylo. To co byl národní majetek, to bylo nedotknutelné. A pokud si nějaký člověk dovolil něco ukrást z národního majetku, tak za to dostal takovou pálku, div ne jako za vraždu.
      Krom toho je pravda i to, co zde někdo řekl, že to co je pod povrchem země patří národu, čili by se s tím mělo hospodařit co nejlépe ve prospěch národa.
      Nebo si myslíte, že když si někdo v podstatě za pět prstů koupí pozemek, kde se nachází bohatství za mnoho miliard, tak mu patří vše co se nachází pod tím pozemkem sahající až do středu Zeměkoule.:)

      • proud napsal:

       Nemyslim Jarmilo,naopak si myslim ze kdyz si „koupis“ pozemek,vlastne si ho jen pronajmes pro sebe a svy potomky,potomky jejich potomku….atd.,od vsech ke svymu uzivani.Bejt po mym,budes pak za ten pozemek zodpovedna narodu,nebudes z nej nic platit,protoze sis ho zaplatila,ale budes poucena ze jakmile se pod nim najde neco co je v narodnim zajmu,odevzdas ho a nahradou dostanes jinej podle svyho vyberu s tim ze vsechny skody ti museji bejt nahrazeny,ty ses nicim neprovinila,naopak budes zmenou trpet a to ti musi bejt vsemozne vynahrazeny!Ale statni,tedy narodni zajem je samozrejme nad zajmem jednotlivce.

       • proud napsal:

        Mimochodem,napriklad v ty „hloupy“ americe si kupujes pozemek pouze do jedny stopy hloubky,kdyz chces jit pod tu mez s cimkoliv,musis zadat o povoleni na prislusnym odboru,protoze to uz neni tvoje……….

        • proud napsal:

         …….tedy i treba kdyz chces stavet zapustenej bazen!!!

       • Jarmila napsal:

        No a tedy nepřipadá Vám divné, ža zatímco běžný občan si bez dovolení úředníků ani neprdne, natož aby si na své vlastní zahradě vyhloubil studnu, zatímco v tomhle konkrétním případě se vláda a úředníci ohánějí tím, že kdosi si ten pozemek s lithiem koupil, a vlastnictví je svaté, takže oni s touto situací nemohou nic dělat? Takže studna ne, ale mnoho miliard pod pozemkem koupeným za hubičku ano?

    • proud napsal:

     Ovsem stalo se to,ze se stat a narod umele odtrhly a vznikla republika,posleze kolonie,coz jsou oboji telesa ve kterejch vladne diktatura at uz si rika a schovava se za co chce.Protoze ve state vladne onen narod,ovsem v republice a kolonii si to jen mysli,protoze je o tom ze vsech stran ujistovanej.

 3. Marco napsal:

  Nikdo zde nezvedne ani zadek, protože každému nynější stav v zásadě vyhovuje i když všichni nadávají. Nikdo se už nevzdá západního stylu života, alespoň jsem nikoho takového ani nepotkal. Všichni jen kafrají ale aby alespoň sebrali cedulku postaveno z fondů EU nebo ji poškodili, to není vůbec nikde vidět. Takže silně pochybuji, že by Lithium neukradli. Oni ho ukradnou a po vytěžení Vám ještě oznámí, že nebude na důchody. Držte se, jedeme z kopce. Jistoty hoďte za hlavu, žádné nebudou a stádo bude tupě zírat do konce svých dnů.

  • Dokud je měl tak moc rád, usiloval pro ně tolik moc. napsal:

   „Ať si vládnou a nevymlouvaj se, zodpovědnosti se nezbavěj (Svým otravováním ze židlí nenadzvedávaj).

   Stačí jim to jenom neulehčovat (mít tedy nezájem), nechat jim to spadnout na hlavu – veškeré břímě, těžkosti všeho…co moci nakradli.“

 4. weissbach napsal:

  Psát Sobotkovi je už chytání vrabce za ocas. Mouřenín posloužil, mouřenín může jít…
  Pimprle bude brzy vyměněno za jiného maňáska a jede se dál.
  Pimprlata to vždy posunou „správným“směrem a pak je vymění za jiné a tak pořád dokola. Dnes je už ani nepodříznou, ale za oddanost přesunou do Eurocentrály ke klidnějšímu korytu a zaslouženému šíření a prohlubování „evropských hodnot“.
  Divil bych se, kdyby lithium už nebylo rozparcelované několik let. Jsem si jistý, že o něm věděli dřív než to hodili přes média plebsu. Teď mají starost jak nás hodnotově přihodit k tvrdému jádru, aby se lithium dostalo kam má. Do německých automobilek. Teď zrovna vymýšlí jak to prodat, že to nedokážeme sami vytěžit a správně využít a jak moc na to potřebujeme odborníky z ciziny „co na to mají know how“. Celý vládní cirkus je boj o to, kdo úkol splní a nejvíc si na něm namastí kapsu. To je jediný boj, který se v našich systémových stranách vede. Boj o kost od pána…. Na důchody a budoucnost vlasti kašlou. Až se dost nažerou klidně hodí nás všechny do semknutého chřtánu Germanistánu, aby se vyhnuli odpovědnosti. A až se to tu začne řezat, první kdo budou stát ve frontě na letenky za moře, budou naši neohrožení euroatlantští válečníci, aby si stihli užít kredity ulité na Bahamách.

  • petr napsal:

   Přesně. Pořád mě překvapuje kolik lidí se nechalo zmanipulovat k používání Sobotky jako fackovacího panáka na kterého se svede všechno svinstvo co se teď děje.

  • proud napsal:

   „Divil bych se, kdyby lithium už nebylo rozparcelované několik let. Jsem si jistý, že o něm věděli dřív než to hodili přes média plebsu.“…………velmi dobre! Resi se tu,s velikym zpozdenim, uz vyreseny!

   • proud napsal:

    A porad chce malokdo pochopit,ze to je dalsi z cely dlouhy rady nasledku,pritom staci vyresit jen par pricin,zdanlive nesouvisejicich a vsechny nasledky se tim vyresej naraz a navzdy.

    • Sasin napsal:

     Například podivně řízený vědeckotechnický rozvoj, který příčiny přímo vyvolává. Například nějakej trouba ve vývoji vymejšlí přístroj na dálkové ovládání lidí, které se tržně nazve například jonizátor proudového napětí a gdyž si vybírá surovinu například ze tří, vybere zrovna tu, která leží zrovna u nás. Zjistí se, že se to tady válí bez užitku, z nějakých lidskopraktických příčin, tak šmejdi vytvoří poptávku, kterou před ostatními veksláky tají. Mezi tím se na burze rozkřikne zpráva o klondajkové surovině, na které si můžou naplnit zloději kapsy. Vytvoří politickogeologické podmínky u dodavatele, který by si kapsy nejraději naplnil sám, ale šmejdi se s ním o bublinu nechtějí dělit. Přes neziskové, podplácečské a politickomafiánské kliky vytvoří prostředí, chleba se solí, gdyz se očekává kolem daru ještě muzika. A gdyž se dodavatel cuká, pošlou mu analízu z výsledků jednání neplnění dodávak z Iráku, Libye, Jugoslávie a mnohých dalších. Nigdo nevíme jakou surovinu si šmejdi vymyslí. Surovinu, která se stane další trojským koněm, který umí zařehtat, že esli ho nenakrmí tak vinu za to nese neposlušný dodavatel. Že dodavatel, který dělá potíže a sedí, či dokonce si žije na surovině a potřeby veksláků ho nezajímají, co si šmejdi jako vybrali, nemá nárok existovat. Heh

     P.S. A to jsem se vůbec nedotknul užitečnosti, či nezávadnosti zařízení, do kterého tu surovinu potřebují namontovat.

     • proud napsal:

      Klasicky silene podany,ale jinak uplne presne.Valka,nebo problem,je vzdycky o tom ze nekdo vlivnej chce vydelat za jakoukoliv cenu.A ovce jim to sezerou…………Takze je to porad a dokola jenom o nas vsech,co sezereme,o cem nevime,protoze se nezajimame,takze o onom nezajmu,at uz prameni z nedostatku casu(umele nastavenymu),nebo z vychovy,pak se zacinka prachama,nebo se utahne opasek s obojkem a stado se vyzbroji a da se poslusne na pochod likvidovat jiny stado…………

      • proud napsal:

       Nezapomente ze tak to funguje od nejmensiho po nejvetsi….od malicky firmy a jejich vnitrofiremnich zalezitosti,az po nadnarodni kolosy.Rozdil je jen v moznostech ktery maji.A uz se jim tyhle moresy dari cpat i do rodin………A to vsechno jen proto ze se nezajimame,neucastnime a z toho plyne ze nevime,netusime a pak jen tupe cumime a brblame,samozrejme pozde.

       • proud napsal:

        Vsechno je to „jenom“ o kazdym jednom z nas,jak je sam se sebou daleko! Druha strana toho jenom vyuziva!!!

      • Sasin napsal:

       A po ukončení těžby té suroviny, gdyž potomci počítají náklady, tak to vyjde jako dvojnásobná ztráta a pro zamezení plnění náhrady škod obyvatelstva se napíše zaKON, který ty miliardové škody rozpočítá na hlavu, i na mimina. Mezi tím například nějakej trouba ve vývoji vymejšlí přístroj na vylepšení životního prostředí, které se tržně nazve například harmonizátor oteplování a gdyž si vybírá surovinu například ze tří, vybere zrovna tu, která leží zrovna u nás, pod revitalizovanými haldami zakopaných nezpracovatelných surovin na nichž se už několik let snaží zakořenit například keře. Zjistí se, že se to tady jako válí bez užitku, z nějakých lidskopraktických příčin, třeba že se tam už nastěhovali lidi a ták. V globalizovaném světě už by to nebyl žádný morální problém. Přišla by obsílka od inteligentní správy zdrojů, že odtama mají lidi táhnout pryč, že tam sedí na potřebné surovině, která je velice potřebná na speciální výrobu saharských deštníků ..

       P.S. V každém případě na tom kokoti ve vládě vydělají.

       • proud napsal:

        To jen u nas neplati,ti nahore nemaji hranice,je jim jedno co kde je,dosahnou na to,kdyz to chteji.Jedinej kdo si svoje haji je Rusko,proto tolik nenavisti.Jen bych dodal,ze si nekdo na surovinach pomuze,ale republika(kolonie)ponese naklady na tezbu i skody a navic se kvuli ni jeste vic zadluzi,takova je bezna praxe,vzdycky zabijeji vic much jednou ranou!

        • proud napsal:

         Za vsim hledej OBCHOD a PENIZE to se rovna MOC!

        • proud napsal:

         …..a ja si jdu svarit par picovin na rezani dreva,drbejte dal o nasledcich,ktery nedokazete a ani nechcete zmenit tim,ze vyresite priciny :-)))))))))))))

        • proud napsal:

         Sobotka,Babis,vlada,oligarchove,etc…….jsou taky jen nasledky,nektery viditelnejsi abyste se mohli vyrvat a vydovadet na lokajich,jiny jsou min videt,ale porad jde jen o kovaricky………

        • Sasin napsal:

         A gdyž se to dodávání surovin opakuje, přijde nějakej vědec sociálních studií s vynálezem, že aby se ty dodávky nezdržovali kvůlivá zdržování nějakých byrokratů na místě plánované těžby, vylezou na světlo světa s ideologií, že vlastně nikomu nic nepatří, že jsou všichni na zemi podnájemníci a je nespravedlivé, kvůlivá plnění plánů růstu aby si něgdo zem, byť pod falešnou vlajkou vlastní existence ohraničenými způsoby přivlastňoval, třeba například pro jejich jakýsi zbytný život lidí, že to jako nemá žádné reálné opodstatnění, kvůlivá požadavkům inteligentního vydobývání surovin a pro plnění hladkých dodavetelsko odběratelských vztahů ve všech těmito způsoby kollonizovaných zemí. Že jsme tedy všichni jako obyvatelé planety a že jsme si takto konečně jako rovni, že národní otázka uzpůsobených k místu obyvatel je blbost, že nejkrásnější vyhlídky na společný svět bude ze stopadesátého patra činžáku, kde na přidělenou krychličku betonového obezdění, si každej může vydělat. Nejlepší výhledy na pasoucí se ovce v okolí a remízky mezi plantážemi gmo plodin budou za vyšší nájemné, které se bude pravidelně obchodovat, čímž se zajistí potřebná migrace obyvatel v činžákách.

        • Gosudar napsal:

         Mně je nějaký lithium ukradený, ale
         dokud nebudeme sami vědět, co s ním, mělo by ležet tam kde je (bez zneužití).

        • proud napsal:

         Kdyz tak premejslim,vsimnul sis toho proc za komancu bylo obycejnejm lidem lip?Obzvlast co se zivotnich jistot tejka! Pomineme jestli umyslne nebo ne a zvasty o bananech,zavreny care a podobne,vezmem jen ekonomiku.Vlivem toho ze prace byla povinna a kazdej do ni musel,neslo tedy o zadnej blbej zblebt,onu hloupou ideu rustu,ale slo vlastne o obycejnou udrzitelnost,at uz tomu kdo rikal jak chtel a fungovalo to,jen to vedeni bylo malo profesionalni,takze chyba na chybu,ale princip,ten byl,zda se mi dobrej,i kdyz zrejme nechtic a porad to nebylo pro lidi a prirodu to „pravy orechovy“.

        • proud napsal:

         Rozdil je zrejmej,slo vic o ty lidi se snahou co nejmensich moznejch skod,kdyz to jinak neslo,bohuzel se udelaly taky,ovsem dneska se delaji umyslne a na kazdym kroku……pro par babek,a nasledky jsou vsem srdecne u prdele,ovsem za pokriku jak jim na tom vsem zalezi,opak je pravdou!

        • Sasin napsal:

         Ale proude, dříve podílníky naháněla do práce VB a dnes exekutoři. Najdi mezi tím příčinu. Lidi prostě podvědomě si chtějí být rovni, ale chtějí mít reálné podíly na společném. Si myslím, že to lidi brali před plyšákem jako dočasné řešení a po plyšáku už to berou taky jako dočasné řešení a měnit za lidský život několikrát zřízení znamená jen tolik, že je to neudržitelné.

         V několika odstavcích jsem se pokusil nastínit jak mizerná motivace k životu je oblbující vyrábění. Sám cítíš jaké škody z toho všeho nakonec ve finále jsou. To jsou obrovské škody, které čekají na satisfakci.

        • proud napsal:

         Exekutor te do prace nenazene,maximalne tak pod most! Stb je kapitola sama pro sebe,podobne jako zidi a siozidi.Dneska je stb nalepka spatnosti stejne jako socialismus,kdy se opomiji to dobry.Ze stb hnala vsechny kriminalniky co chteli stahnout narod do pruseru svinskym krokem je v poradku,nez byla infiltrovana,obrazne „havloidama“(samozrejme ze tema za nima).

        • proud napsal:

         “ Lidi prostě podvědomě si chtějí být rovni, ale chtějí mít reálné podíly na společném.“…………velice dobre Sasine! A ted se nad tim vyrokem zamysli a popremejslej za jakejch jedinejch podminek je to mozny!A dostanes se na uplne stejnou vlnu se mnou :-)))))))))))))),protoze lidi si nemuzou bejt rovny za ruznejch materialistickejch podminek,to se vylucuje!

        • čutálisti a balkánská řeznice napsal:

         Proude, jenže ti „tajní“ soudruzi prostě CÍLEVĚDOMĚ VYPĚSTOVALI NAIVNÍ ZRANITELNOU POPULACI!

         Oni lidi infantilizovali…a následně počítali se zneužitím.
         Oni k tomu tu mentalitu tak připravili u lidí odmala!

         (Nějaký pan petr zde výše se vyslovil:
         „To že někteří byli ovce a právní negramoti, zvyklí, že „stát se postará“ a tomu bludu věřili ještě 20 let po „revoluci“ je čistě jejich blbost.“ – A V TOM SE PRÁVĚ PLETE.)

         Pro zdravý vývin je třeba, aby si každý ponal i tu dark side – vlastní i nevlastní.

         Věčně povrchně rozjařený Neználkovo východ je vlastně už samo o sobě bolševikovo sluníčkářství…

         PS.: Když jsme u toho, kde mám ten URAN ???
         Český uran (být to v dnešních cenách byli bychom bohatší než Saudská Arábie, vlastně nejvíc ze všech na světě…), co mi ho nejdřív UKRAD STÁT A NÁSLEDNĚ SI STÁT NECHAL UKRÁST mladším bratříčkem Rusem…co ten s tím nezbeda provedl?…v čem to asi tak skončilo? Hodilo se jim to vůbec do jaderných hlavic?

        • proud napsal:

         Jestli neprestanes blbnout lidem hlavy se statem v tvym mylnym pojeti,pak spolu nemame o cem diskutovat!!!

        • Sasin napsal:

         Byl jsi teď něgdy na ulici? Viděl jsi ty lidičky? Chtěj sklíčka, plechovky, nějaký to jistý. Marně je budeš přesvědčovat o ideálech literárních hrdinů. Chtěí si to doma spočítat, popřípadě o tom ponadávat, proč by měli kupovat pračku za deset tisíc, gdyž podobná stojí šest, že to rychleji splatí. Ale do nich furt něgdo hustí, že co je laciné je dvakrát placené nebo nejsme tak bohatí abychom kupovali levné věci a dopadne to tak, že kupují chleba za třicet jako nejlevnější igdyž i ten nejlevnější chleba prostě musí být chleba a né nafouknuté pfff. Lidi prostě musej brát bankocetle stejně na hlavu z rozpočtu a hlídat si to ve volbách potřeb a ty podíly na neprodejné půdě jsou hlavně proto aby je nemohl nigdo i s tím systémem vystěhovat jinam kvůlivá těžbě nějaké pitomé suroviny., ze které vyrobí zas nějakej sráč, bič nebo kurvítko pro lidi aby nezlobili. Nemáš podíl na žádné výrobě, ani výrobě stíhaček, tanků ani na stavbě přehrady. Nic. Představ si, že od nás teče ven 300 miliard. Já řeknu, že fabrika v podzemí, jedna, přijde třeba na 10 mld. To je kua ranec. Te například třicet fabrik robotizované výroby potřebností, které nebudou zaclánět lidem před vočima a ty zajistí plně soběstačnost ve výrobě sklíček, plechovek, hadříčků a podobně. Jen to mít pod kontrolou svými potřebami. A potom si zajistit nejakou společnou ochranu, gde se navrhne účinná obrana, né vyrábění kulek na prodej. Laserová pole, magnetodinamické houfnice, něco gde lidi nepřijdou o život při obsluze a to má smysl dělat. Ostatní jsou kecy a hovadiny z globalizačního archívu. Hotové.

         P.S. Kokoti , už i ti malí, chodí do lesa v přilbách. Nosí reflexní oblečení a rozhazují plechovky. Malí kokoti, se houpou na houpačkách za ploty aby na ně nigdo nemohl. Co s tím jako chceš dělat? Jakmile něgde vyroste kytka už tam běží kokot s motorovou sekačkou a rozšmelcuje to na kašu. Blboň stojí u psa a čumí mu do prdele v ruce sáček, ani zahrabat mu nedovolí. Máma s dvěma malýma děckama, říká už tam budem, doufám že mají o tevřeno. Děcka kříčí, mají, mají. Je to venkovní hospoda s nafukovacím hradem a prolízačkama. U stolů se nalívají staří a mladí dělají ze sebe opice. Vydrží to až mají všichni dost. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Sasine ! A kolikrat ti mam opakovat,ze proto jsme tady,abysme pomohli tem lidickam to naockovany scestny mysleni zmenit? :-)

        • prolízačkama napsal:

         Sasine, když myslíš a mluvíš, tak nepiš! Když myslíš, mluvíš a píšeš, tak nepodepisuj! Když myslíš, mluvíš, píšeš a podepisuješ, tak se nediv!…že máš fan klub,) Sranda nejvíc. Akorát to má jednu vadu na kráse a sice, že se to nedostane „nikam ven“ za hradbu NWOO mlčení aby bylo dopřáno k sluchu i těm nejpotřebnějším:D

 5. Dan napsal:

  Český národ má jasno: hlavně vepřo-zelo-knedlo,čutálisti, co nás má zajímat nějaké lithium

 6. Drak napsal:

  Naprostý souhlas s autorem.

 7. proud napsal:

  3000 miliard,jak dlouho si kazdej z nas,nase deti,deti nasich deti a deti jejich deti muzeme vzit PLACENOU dovolenou a jen udrzovat republiku?……….A to by nam chteli sebrat? Perte se za svou dovolenou a dovolenou svejch potomku :-)

 8. Ludmila napsal:

  Jak jsem nekde cetla: „Problemem tohoto sveta neni nasytit chude,……..ale nasytit ty bohate.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!