Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.06.2017

pjakin2017

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto oblastí: Význam teroristického útoku v Londýně a dalších událostí v Evropě jako pokračování útoku v Manchesteru, změny v Kataru jako snaha hodit podporu ISIL na Rusko, Mezinárodní ekonomické fórum v Petrohradě jako demonstrace ruské suverenity, jak Putin vyběhnul s Magyn Kelly, prodlužování pracovní doby a důchodového věku jako snaha o genocidu, propuštění Kathleen Griffin ze CNN jako projev upevňování Trumpovy pozice, ruština jako mezinárodní jazyk budoucnosti
5 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.06.2017

 1. geronimoh napsal:

  Zaujala mně ta část, kde říká, že kdo chce prodlužovat lidem délku pracovní doby a posouvat hranici pro odchod do důchodu, pracuje na genocidě národa.

  • petr napsal:

   To ví dávno každý kdo umí používat mozek. Třeba český „dr.Mengele“ Julínek odvedl taky kus práce na genocidě národa zvýšením nedostupnosti zdravotní péče pro staré, chudé a postižené. Zastavil to až opětovný nástup ČSSD.

   Teď v přímém přenosu sledujeme popravu Sobotky, na kterého tu kdejaký blbec nadává, což bude i poprava ČSSD kterou zničí mocichtiví straníci (Hašek) nebo ji ovládnou neomarxisti (Dienstbier,Šabatová) a ta se propadne pod 10% ve volbách .

   Pak teprv hňupové budete čumět co je to genocida národa v přímém přenosu. Už teď ministr ANOfertu řekl že s odchodem do důchodu pod 70 roků nemáme počítat.

   • Lukaš napsal:

    petr.
    Sobotka si na problémy zadělal sám,neměl dovolit,aby byl Babiš MF.Kdo ovládá MF,má větší moc než předseda vlády,nejlépe to potvrdil Kalousek.Bral jsem dražší léky na srdce a nové koště na MZ to zarazilo,jinak Julínka mám nablízku,tak jsem zvědaví co provede z naší okresní nemocnicí.ČSSD dopadne jako ODS,neřeší své problémy včas.

    • Paul Durham napsal:

     no tedy, překvapujete naivitou – oba, mrchožrouti drží spolu při získávání mršiny , pak u konzumace chcípliny na sebe vrčí, takže jakože támhleta hyena s bolákem na prdeli je cenější než ta s jedním okem ? no tááák

 2. Lukaš napsal:

  Naprosto perfektní Pjakin.
  geronimoh,nejen posouvání hranice pro odchod do důchodu,ale i likvidace vesnic,venkova jako celku,kde lze zaměstnat ještě více lidí.Nejlíp to vidíme u nás,co to udělalo z venkovem a náprava bude těžká,spíš to ještě Babiš s Jurečkou dorazí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!