Kundra, Zelenka a Česká televize se mnou opět chtěli mluvit, přeskočilo jim?

ct-nechciDíky mé účasti na Všeslovanském sjezdu v Rusku se mnou chtěly mluvit známé prolhané firmy a tahat ze mě informace, kterými by nás pak mohli snadněji špinit. Je mi záhadou, co mají tihle lidé v hlavě, že si mysleli, že se s nimi snad ještě někdy budu bavit. Poslal jsem je tedy po zásluze tam, kam patří. Jak přesně, si počtěte zde.

Nejdříve se ozvala Kundra 31. května, tedy v době, kdy jsem byl ještě na lodi, s žádostí o přátelství na Facebooku, po které následovala tato konverzace:

kundra1

kundra2

kundra3

kundra4

 

 

Po návratu se ozvali kolegům z ČSMS "nějací novináři" z aktualne.cz. Protože jsem nebyl v Praze, tak udělali ten rozhovor oni. Ale předevčírem mi přišel následující email a já ke svému překvapení zjistil, že jedním z těch "novinářů" byl Jakub Zelenka, spoluautor oné rádoby studie o vlivných kanálech na YouTube, ze které vyšel kanál TVNWOO jako nejvlivnější. Jejich aktuální výplod si můžete přečíst zde:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rusove-platili-sjezd-slovanu-prijeli-i-dezinformatori-sefa-c/r~5f186c7a4f7311e7886d002590604f2e/?_ga=2.27411967.232389670.1497278130-1676115114.1495190940

Co jsme si napsali, si přečtěte zde:

Od: "jakub zelenka" <jakub.zelenka@economia.cz>
Komu: nwoo@nwoo.org
Odeslané: Pondělí, 12. Červen 2017 10:12:25
Předmět: Aktuálně.cz: Všeslovanský sjezd

 

Dobrý den, pane Korále,

nedávno jste se zúčastnil Všeslovanského sjezdu v Moskvě. Byl jste součástí početné české delegace, která měla mít až dvě desítky členů. Potřeboval bych se Vás zeptat na pár věcí.
1.) Co se na sjezdu řešilo?
2.) Kdo z alternativních médií z ČR a Slovenska se na sjezdu objevil?
3.) Byl na sjezdu přítomný i pan Grospič s Vladimírem Remkem?
4.) Kdo podle Vás sjezd financoval?
5.) Platil jste si pouze letenku a stavu, jak jste uvedl na Svobodném vysílači?
Předem Vám děkuji za odpověď
S pozdravem

--

Jakub Zelenka

redaktor Aktuálně.cz a HN
734 496 331

To si děláte PRDEL?
To si vážně myslíte, že se s váma budu ještě po vašem "výkonu" v níže uvedených odkazech bavit?
Mou podmínkou pro jakoukoliv další komunikaci je vaše účast v diskuzi typu Debatní klub: http://www.debatniklub.cz/, kde vás budu chtít slyšet obhajovat vše, co jste o mě napsali nebo řekli.
Jinak se s vámi bavit nebudu.
J.K.

 

Dorazilo mě, když mi přišla dnes ráno zpráva z redakce NewsRoom ČT24, tak jsem je také poslal na příslušná místa.

Od: "Reindlová Nikola" <Nikola.Reindlova@ceskatelevize.cz>
Komu: nwoo@nwoo.org
Odeslané: Úterý, 13. Červen 2017 11:14:51
Předmět: Newsroom ČT24

 

Dobrý den,

do Newsroomu ČT24 připravuji reportáž, ve které se budu zabývat mimo jiné i nedávným Všeslovanských sněmem v Moskvě. Vím, že na něm byl i pan Korál, chtěla jsem se proto zeptat, jestli by byl ochotný k rozhovoru na kameru.

S pozdravem,

Nikola Reindlová

redaktorka

Redakce zpravodajství, ČT24

Na Hřebenech II, Praha 4 - Kavčí hory

GSM: +420 723 874 737

email: nikola.reindlova@ceskatelevize.cz


Dobrý den,
děkuji za nabídku. Vzhledem k tomu, že produkce zpravodajství České televize produkuje na téma Ruska dle mého názoru pouze bezcenný odpad, resp. jednostranně zaměřenou manipulaci, tak nemám k Vašim produktům žádnou důvěru. Ať bych řekl cokoliv, vybrali byste si jen to, co by se vám hodilo, což je podloženo nejen mou opakovanou zkušeností.
Do ČT půjdu tedy pouze pokud se bude jednat o přímý přenos a tím Váš pořad není.
Co si myslím o ČT si můžete zjistit např zde:
Nebo seberte odvahu a rozum do hrsti, podívejte se, co všechno jsem na téma České televize publikoval já zde: http://www.nwoo.org/page/2/?s=%C4%8Desk%C3%A1+televize
nebo se podívejte na jakékoliv jiné nezávislé weby a sociální sítě, zjistěte si co si o vás lidi v této zemi myslí a přestaňte táhnout tuhle zemi do PRDELE, protože jinak tam skončíte zákonitě v prvé řadě Vy s celou vaší prolhanou, zkorumpovanou a zdebilnělou televizní partou, spravedlivě a na hodně dlouho!
Na shledanou v lepších časech
Jan Korál

 

Když jsem tak přemýšlel, jak pomoci nebohým pomýleným duším těchto zoufalců, našel jsem následující obrázek. Co myslíte, pomohlo by to?

full_10e187_f_normalFile7-rosicky_pranyr
93 Komentářů k Kundra, Zelenka a Česká televize se mnou opět chtěli mluvit, přeskočilo jim?

 1. weissbach napsal:

  Dobré.

 2. lenka napsal:

  ten pranýř je z městečka Rosice u Brna- a dnes by našel uplatnění

 3. Dobroděj napsal:

  Vážený pane Korále,
  jsem dlouholetý aktivista a "hledač" pravdy a myslím, že vaše odmítavé stanovisko není úplně v pořádku. Ono se totiž začíná blýskat na "lepší" časy i v masových médiích a v médiích veřejné služby, protože i tam jsou někteří redaktoři, kteří mají už té jednostranné propagandy plné zuby a vidí, jak si z nich pomalu většina národa dělá srandu a tak se snaží "chytit" proud, protože podvědomě cítí, jak jdou do řitě a jak rychle ztrácejí čtenáře, posluchače a diváky.
  V tomto okamžiku bych se zachoval moudřeji a do "jejich" médií šel a tam si řekl, co říci potřebuji a také jaké mám proti nim výhrady.
  Nelze dlouhodobě obhajovat jenom jeden názorový proud a proto je nutné ničeho se nebát a vystoupit, i když je nebezpečí, že vaše vystoupení překroutí a "vystříhají" a tím lépe, protože zase budete mít proti nim argumenty. Nakonec i negativní reklama je důležitá, protože prosadit se, znamená být známým, jinak nemáte velkou šanci, aby vás "brala" většina.
  Proto vám dobře radím,pokorně s nimi vstupte do dialogu, i když vám budou chtít "ubližovat". Oni si z Putina a RF udělali onoho pověstného "hříšného" kozla, který může za vše špatné na světě a teď jim to nevychází a jsou tak pro většinu lidí k smíchu.
  Velké díky za práci, kterou děláte a vytrvejte, cíl je blíž, než si myslíte.

  • weissbach napsal:

   No, i v Mekce kamenují satana....

   • weissbach napsal:

    Je naprosto legitimní trvat na přímém rozhovoru a odmítnout dezinformační články s předem připraveným záměrem. Já bych do takové šarády taky nešel.

    • proud napsal:

     Ja bych sel,jen by to pravdepodobne neodvysilali,takze moje podminka by byla primej prenos,nebo nic! ;-)

  • admin napsal:

   mýlíte se, pokorný dialog už mám za sebou, nezafungovalo to, nyní je na řadě rázné vymezení

   • Jura napsal:

    Honzo, nepotřebujeme revoluci! (ta bude vždy davo-elitaristická a umožní zákulisí manipulovat revoluční davy a dostat do popředí ty pro ně správné lidi).

    P.S. Měl by sis vzít příklad z Putina a mluvit s nimi slušně (i po všech prasárnách je tituluje: "naši západní partneři")

    • proud napsal:

     Razny vymezeni se neni revoluce,o revolucich vi Honza svoje,si myslim:-)))))))))))).S tim vymezovanim ma pravdu,nikomu nic nedarovat,nas taky nikdo nesetri:-)

    • Maroš napsal:

     Myslím, že keď Putin niekoho tituluje - naši západní partneri - tak tým pravdepodobne myslí krajiny a bežných ľudí ako takých - teda ten všadeprítomný potenciál na spoluprácu - nie konkrétnych zloduchov na čele západných krajín...

   • Simona napsal:

    Taky bych se přimlouvala, aby jste do toho šel.
    Celý rozhovor si natočte a pokud ho oni sestřihají, ukažte obě verze zde, na you, face atd. ať jsou za blbce....pro vás každopádně dobrá reklama tak či tak...

    • přemítač napsal:

     Uvedením na Youtube toho moc neovlivní to by mu i dovolili. Jim jde o koláčky a ty mají pod palcem oni. Groteskní je to načasování, jak ví, kdy se mají ozvat. Postupně plíživě nahrát do hlav osobu Korala jako pochybného podivína. Nevím, zda jsou schopni si uvědomovat tu jejich průhlednou hru. Však oni nejsou schopni reagovat na kořenové otázky a jít k příčině či onomu jádru diskuse, navíc slovo "dialektika" v rozhovorech je pro ně pasé. Rozhovory musí obsahovat rozporuplné teze či argumenty, ale bez podbízivého nucení vlastních myšlenek, musí to být nestranné a zaseté touhou po nalezení klíčového problému.

    • Maroš napsal:

     Simona - "kdybych to věděl, tak tam nechodímô - niektoré veci už nevrátite späť, vy nenesiete zodpovednosť a hlavne - nemáte ani potuchy, čo tam na neho úprichystajú - a oni - okrem toho - že potrebujú fackovacieho úpanáka - doteraz neutrúsili jediné pozitívum - či už o nwoo.org, či o adminovi. A navyše - admin vyzerá príšerne nefotogenicky a archaicky - už mu treba do ruky len obojstrannú sekeru, huňu z jaka, pooblievať ho pivom, vučudiť ohňom a hrdzavé háro mu namastiť sádlom. a potom ho uviesť ako vegetariána - ktorý žerie zelených mužíkov - myslené príslušníkov zelených baretov. Á propos - pozvite ho na rande a poľudštite ho!

  • Žabák napsal:

   Ste blázen, nevíte jak dopadl Boris Koroni nebo Tibor Rostas? A pomohlo to něčemu? Ničemu. Udělali z nich šílence, blázny a blbce. Protože oni si vždy zajistí podmínky takové, aby to tak dopadlo.
   Čím víc se s hovnem mažeš, tím víc to smrdí.

  • přemítač napsal:

   Správný postoj, jasné stanovisko ve smyslu onoho přímého přenosu bez upravování si slov je férová nabídka, pokud někdo nemá co skrývat či manipulovat, tímhle jednáním pouze stvrzují fakt, že jim jde o to dál šířit to, za co jsou placení. Však oni ví, že lidi ví, ale obě strany děláme že nevíme přitom obě strany ví. Jen tak dál.

  • Maroš napsal:

   Dobrodej - "Proto vám dobře radím,pokorně s nimi vstupte do dialogu."
   ??? - zrejme nepoznáte typ relácie - "Čo dokáže ulica", pretože zmyslom tejto relácie je nakrútiť niečo, v čom účinkujú len idioti. Schéma - blbec, ktorý sa dá nachytať na to, že "točí ho telka", a bude teda známy v svojom okolí ako mediálna "celebritička", dostane zhruba 15 otázok, resp. toľko, aby nesprávne odpovedal aspoň na štyri. A potom zostrihajú reláciu z tých týpkov, ktorí pôsobia ako tí nasmiešnejší blbci. A môžete byť aj docent - dostanú vás. Zhovadia. To je jeden aspekt. Druhý aspekt je, že používate výraz - pokorne - v situácii, keď - obe strany by si mali byť rovnocenné. Neviem ako vy, ale ja chodím pokorne len - NA ZÁCHOD!
   Tretí aspekt je - využitie princípu "čo dokáže ulica" - proti Všeslovanskému zjazdu - použiť admina tohto vebu ako autentického svedka toho - čo oni mienia prekrútiť, takže v závere by sme tu mali 2 idiotov - jeden by bol admin a druhý by bol Putin. Lebo čo asi také pozitívne kurva vidia títo mediálni Chazari na Všeslovanskom zjazde?! JEBAŤ NA ICH MEDIÁLNY PRIESTOR! - PRETOŽE ZO ŽUMPY VODOJEM NA PITNÚ VODU UŽ NIKDY NEUROBÍŠ!!!

   Vám unikla otázka - 3.) Byl na sjezdu přítomný i pan Grospič s Vladimírem Remkem?
   4.) Kdo podle Vás sjezd financoval?
   5.) Platil jste si pouze letenku a stavu, jak jste uvedl na Svobodném vysílači?
   Předem Vám děkuji za odpověď
   S pozdravem...?

   No kto to asi platil - Putin!!! Si myslíte, že my /všeobecne/ sme povinní účtenky za dopravu svojich zadkov predkladať nejakému kokotovi Zelenkovi?!

  • lenka napsal:

   už se to rozjelo., viz
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Snem-Slovanu-v-Moskve-Plati-to-Rusove-pise-Aktualne-cz-491965
   Pokud by pan Korál vstoupil s nimi pokorně do diskuze ( naprosto nerovné), byl by osobně označen za příjemce ruských dotací

  • roman napsal:

   Suhlasim s Dobrodejom. Cez nenavist to nepojde. Skuste to tak napr. ze urobite rozhovor ale s podmienkou, ze si z neho urobite komplet svoj zaznam. V pripade, ze by sa potvrdili vase predtuchy a obavy, co tiez si myslim, ze je tu realna sanca, nevadi, potom umiestnite oba zaznamy na porovnanie a aspon to ostatni uvidia zase v reale ako sa v dnesnej dobe manipuluje a tvoti verejna mienka. Ano v podstate vasa reklama. Neukazujme im tvar aku oni chcu. Boli ste na navsteve v krajine, ktoru vedie clovek, ktory keby sa choval podobnym sposobom zrejme by sme boli vsetci uplne inde, tam kde chcu oni. Kaslite na to, ze si robia po svojom, sila nie je v nenavisti. Inak vam prajem vsetko dobre a vela zdaru na vasej, nasej ceste.

  • proud napsal:

   Jinak Dobrodeji,"chytit proud" se v tv snazi jen nekdo kdo chce prijit o praci,ma toho dost,nebo ma lepsi flek.Vsichni ostatni muzou treba remcat,bejt "v poradku",pak jsou tam jen kvuli vejplate,ale neudelaji ani krucek stranou.Nezapomen ze ani oni,ani vedeni,nicemu nesefujou,maj dany mantinely zhora a za ty nesmej.

   • proud napsal:

    A vsichni vime z to zdaleka neni jen tv,presvedcil jsem se o tom nedavno i tam kde bych to cekal nejmin,u udrzbaru,v jiny rovine,slo o buzeranty.Vsichni jsme se na nazoru shodli,az na pana sefa,ten prekvapil a na otazku jestli by tady byl kdyby mel dva tatinky,nemel odpoved :-)))

    • benmil napsal:

     Vidíš, to je dobrý nápad. Homo-manželství je aspoň záruka, že se ta pakáž nebude množit.

  • Vladislav napsal:

   Jste tak naivní, Dobroději?

   Viděl jste například někdy pořad ČT 168 hodin?

   Proč myslíte, že panu Korálovi nabízejí setkání pouze 1+1?

   Protože potřebují pak vše dovedně sestříhat, použít ten či onen Korálův výrok v tom či onom formátu apod.

   ČT je de facto CNN. Opravdu si myslíte, že naši kamarádi s pejzami a zahnutými nosy budou teď najednou chtít šířit pravdu?

   Proč by měli?

  • Mio napsal:

   Mio: Skvělé Dobroději, díky za tohle světlo, které jsi Honzovi poskytl. Máš přesně pravdu. Růst vědomí, který nyní probíhá u nás všech zahrnuje i tyto lidi, kteří museli kázat něco, o čem nebyli ani možná přesvědčeni. Koneckonců i jejich děti doma mají hlad a potřebují výplatu od zástupců světové oligarchie a jejich chlebodárců. Ona králičí nora ústí velmi velmi hluboko. ČT je potřebná k tomu, abychom se najednou, ze dne na den, neprobudili - zcela bez ironie. ČT brzí proces zvýšení úrovně našeho vědomí zcela záměrně a tempem, který sneseme a navíc tempem, na kterém jsme se s nimi všichni domluvili v dobách, kdy vznikalo samotné Univerzum a tento vesmír. Je to svým způsobem a paradoxně pro nás ochrana, ikdyž onen permanentní hnůj vysílaný tímto médiem, na první pohled a pro oko neznalé, může působit katastrofálně. Jedu, jak správně popisujete, že se média mění, naštěstí je ho čím dál tím méně. Růst vědomí totiž postihuje i onu bytost, či konglomerát bytostí, firem oné světové oligarchie a těch, kteří si přivlastnili kormidlo planety Země do svých rukou. Dobroději, krásně a moudře jsi Honzovi toto světlo předal. Možná nebude účinkovat hned, ale v nevědomí i podvědomí to způsobí procesy krásné, které se materializují v ten moment, kdy na to i Honza bude připravený. Vše je již v běhu. Ano, přesně jak píšete v příspěvku, velké věci a změny jsou již velmi blízko. Snad Honza někdy ocení tuto Tvoji velmi cennou reakci.

 4. geronimoh napsal:

  Udělal jste to podle mně správně. Je nutné odmítat hrát s nimi jejich hru, podle jejich pravidel.

 5. Žabák napsal:

  S těma lidma nemá smysl vůbec se bavit. Oni z Vás pouze chtějí udělat blbce a čekají jestli se chytnete na "šanci" nějaké diskuze.
  Největší alternativní naivka Boris Koroni přijal pozvání do "diskuze", kde ho ve 3 lidech mediálně popravili a s ním zacházeli jako s hovnem. Totéž chtějí udělat s Vámi. Chtějí Vás ukázat jako pomýleného blázna, který volá po sovětském svazu na věčné časy nebo něco v tom stylu.
  Kapal ze SR to udělal tak, že slušně jim oznámil, že se s nima bavit nebude a tečka. Tak z něj alespoň udělali sprosťáka a vymysleli si sprostá slova z jeho úst.
  Takže nebavit se, nekomunikovat, oni Vás akorát chtějí mediálně zlynčovat. Nakonec se podívejte na morální profil těch lidí a vzpomeňte si na bajku o želvě a štíru.

  • hr napsal:

   A já si zas myslím, že Borisko se u těch chazarských hovad na Večeri s židom Havranom nijak neshodil, oni se tam předvedli ty zmrdi.

 6. hel napsal:

  hezky, zajímavé, jak se všichni ti goebbelsové umí vtírat, lézt pod kůži a krasořečnit...asi to byl jejich učitel..

 7. petr napsal:

  Podle mě je chyba, že jste to za určitých přesně daných podmínek nepřijal. Třeba s podmínkou autorizace, nebo jak se tomu říká, že publikovat smí jen to, co jim z rozhovoru schválíte. Tomu se oni vyhýbají jako čert kříži, ale třeba by to šlo.

  Vemte si třeba Putina. Pořád jsem nechápal, proč se s těmi zkorumpovanýmí arogantními hovady (od novinářů až po politiky) baví pořád tak slušně a korektně. Jenže podle posledních Otázek Pjakina to byla jeho cílená taktika.

  Stejně jak s tou americkou novinářkou se kterou Putin nedávno dělal rozhovor. Proti ní neměl nikdy žádný západní politik nejmenší šanci. A on si ji přitom namazal na chleba a ve vší slušnosti tak zesměšnil, že vypadala jako naprostá husa.
  (tuhle techniku částečně ovládá i Miloš Zeman)

  Když tu techniku jak na prolhané novináře zvládl Putin, tak proč byste si s těmi blbečky z ČT kteří jsou výrazně tupější než ta americká novinářka, nedokázal taky poradit?

  Jan Korál je veřejnosti zcela neznámé jméno. I kdyby to nevyšlo podle vašich představ, tak pořád to bude reklama všemu o co usilujete. Negativní reklama je taky reklama, to je známý marketingový trik který pořád zabírá.

  Horší než ten tragéd (co mu nemůžete přijít na jméno a já si pro změnu na jeho jméno nemůžu vzpomenout), který zcela znemožnil alternativní opozici když ho pozvali před pár lety do ČT, rozhodně nebudete.

  Jde o to nenechat se vmanipulovat do nevýhodné pozice, prostě nepřistoupit na jejich hru (a samozřejmě podepsat takovou smlouvu aby ten rozhovor nemohli sestříhat aby vyzněl úplně jinak).
  Prostudujte si Putinovy diskuze, především tu nejnovější s americkou novinářkou, jakou používá techniku.

  • Žabák napsal:

   Až na to, že je to Putin kdo si stanovuje kde a jak se hovor povede. Pokud vstoupíte na cizý nepřátelskou půdu s tím, že čekáte, že nepřítel se zachová čestně, tak ste blázen.

  • přemítač napsal:

   Oni by i přes nějaký ten podpis či smlouvu šli, ale v samotném rozhovoru by našli stejně způsob jak jeho postoje (jeho minulost ve jméně proruských myšlenek) napadat. Cílem by dle mého bylo zaměřit se na vyvrácení jeho tzv. radikálních myšlenek a postojů, které by šly využít zejména pro onu viditelnost a zpeněžitelnost. Záměrem je potřít jakékoliv tendence k úmyslu myslet odlišně, proti aktuálnímu chodu a zejména tyto teze zesměšnit před podzimníma volbama? Dehonestovat hned od prvopočátku. Obsah rozhovoru by co se týče onoho sl. sjezdu zabral řekněme 10-20%? Zbytek by obsahovaly stopy v kterých by figurovaly snahy odpovědět, otázky moderátora, skákání do souvislé řeči, otázky na jeho působení v letech minulých, kdy se jeho web či aktivita prodírala ku zviditelnění? Tak nějak bych to asi tipoval. Nevím, co by nás mělo vést k myšlence, že zrovna teď budou postupovat odlišně.

   • weissbach napsal:

    Přesně!

   • proud napsal:

    Prijde na to jak se k tomu postavi,vzdycky muze rict:Panove,k tematu!!! Jak se necha chytit na odboceni z nej,je to v cudu,rekl bych jim:Panove,pokud chcete resit jiny veci,jsem vam k dispozici v obdobnym poradu,paklize mate zajem!Spadla klec!

    • proud napsal:

     Jeste pred zahajenim ve studiu bych jim rekl ze jak se zeptaji na cokoliv jinyho,odpovim ze neodpovim,protoze odbocujou s jinym cilem!Paklize je rec o Slovanskym sjezdu v Rusku,pak o nicem jinym nebudu komunikovat!

    • přemítač napsal:

     Samozřejmě, když se na to podíváme z pozice p. Korala je těžké jít tam s klidem. Protože nejdůležitějším faktorem se mi jeví z pozice mód.e.ratora vyplnit časový prostor zpochybňováním. Tady záleží na odvaze jedince a jeho jistotě si v kramflecích. Samotný rozhovor z pozice P. Korala by asi musel být veden rolí pasivního jedince, kdy v okamžiku náporu moderátorova ho musíte nechat vylít a stručně a jasně mu argumentovat bez jakéhokoliv náznaku nechat se vtáhnout do emočního obviňování, které je s takovou oblibou uplatńováno na lidech. Tady je totiž dle mé domněnky mířeno na to, že se ví jaké procento či osazenstvo dotyčný pořad či čtivo sleduje, tam je zprůměrováné obyvatelstvo dle grafů iq ap. Tudíž i tam už víme jak směr rozhovoru dotyční sledovatelé pořadu či článku budou "vnímat"?

     • proud napsal:

      Argumentovat v tomhle pripade nemas o cem,podavas defakto zpravu o snemu,tedy popisujes! Jakmile se nechas vtahnout do picoviny s argumentama,bude zle,cas pobezi a promarnis ho vlastne "hadkou".Psal jsem,jakmile dojde na pokus odvist rec jinam,ihned prohlasit ze nehodlas odbihat od tematu.

    • Maroš napsal:

     Proude - takto si to nevie predstaviť už ani Mečiar, a ten papulu má - jednoducho nejaký kretén ťa nepostí k slovu a kameraman bude zaberať akurát tak tvoje hnilé zuby a chlpy v nose, alebo navretý krk. A stále majú k dispozícii - vypnutie zvuku - ups! - a si v piči s tvojou spadlo klecí!
     A dajú ti pocítiť svoju - prevahu vo svojom priestore. Tu neplatí - hosť do domu, boh do domu, tu platí - koho je dom, toho je hrad. A basta!

     • přemítač napsal:

      Dle mé představy bych to viděl tak, že onen diskusní proud, jehož "velitelem" a řidičem je moderátor chce sám moderátor ovládat. Představme si to jako řeku, kde teče modrá a červená, kde modrou ztvárňuje Koral a červenou třeba pan Hlodavec. V okamžiku kdy modrá barva nechá červenou téci na úkor sebe, záměr červené barvy jakožto velitele se sám odhalí v plné barvě? Nehledě na to, že u pramene víme, že v obou kyblíkách je od prvopočátku nerovný poměr obsahu... Víme tedy, že ona množstevní "výhoda" sama ukáže čím je? Ale to dle mého zpozoruje pouze zdatné "oko"?

      • proud napsal:

       Presne,kdyz si da Honza pozor a on si ho da,dozene presne k tomu moderatora,takze bud ho necha popsat co je treba,nebo sam moderator ten porad znici a ukaze se bejt volem. Pamatuju na jeden rozhovor,nedavno tu uvadenej,kdy chteli dostat jednoho Rusa zijiciho v zahranici presne do ty stejuny pozice a on jim to moc pekne nandaval;-).Takze vzor by byl :-)

       • přemítač napsal:

        jojo přesně tak, tohle umění je třeba cvičit a je třeba tu diskusi rozvíjet v sobě. Tázáním sobě samému nebo konfrontací a praxí s názory odlišného charakteru. Ale cílem nesmí být touha zvítězit nad dotyčným oponentem, jelikož on ti pouze nastavuje zrcadlo. Rozhodující faktor vězí v každém jedinci jednotlivě a ten spočívá v umění popření svého "ega"? Kdy netoužím po vítězství nad druhým, ale toužím po nalezení stěžejního bodu tématu? Zpět k oné řece... Pominul jsem tam asi nás jako obyvatele jakožto figury stojící na břehu onoho "potoka"? Tam se jeví důležitost v naší barvosleposti? (nebo vyzrálosti toho co vidíme?) Viděl jsi Heliofant předpokládám? Jak se jeho výklad prezentuje na Youtune? Je několik verzí, ale sám jsem si všimnul jedné věci, že i v oněch výkladech vidím v oněch symbolech něco co tam popsáno prostě není, nebo to prostě chápu odlišným vzorem. (něco jako fraktály jestli se chápeme?)

     • Jarmila napsal:

      Souhlasím s Vámi Maroši. S mejnstrýmovými hajzly se nemá cenu vůbec špinit. Taky jsem si to kdysi vyzkoušela na vlastní kůži. Šla jsem do Kotle do pořadu Jílkové, abych se jí před celým národem v přímém přenosu zeptala, proč nikdy nepozvou do Kotle Petra Cibulku. Tenkrát jsem byla členkou Pravého bloku a Cibulku jsem obdivovala. Dnes už ho dávno neobdivuji, ale to jedno. Když se mi konečně podařilo ulovit mikrofon a začala jsem se ptát, proč tam Jílková nikdy nepozve toho Cibulku, tak všichni lidé v kotli jako jeden muž začali dupat nohama a mou řeč přerušili. Dodnes nevěřím tomu, že to bylo spontánní jednání přítomných lidí. Prostě Jílková byla nějakým agentem z Pravého bloku informována, že do Kotle přijdu, a tak se na to pěkně předem připravili. Prostě jsou to křivé a zrádné svině a s takovými nemá vůbec cenu jednat.
      Už ty jejich drzé otázky na pana Korála: S kým jste tam byl, kde jste byl, co jste dělali a za kolik? Prostě by tam byl jak někde u výslechu.

      • proud napsal:

       Nemate na to zaludek,ale je potreba v zajmu veci,aby se nasli ti kdo ho maji.

      • proud napsal:

       "Už ty jejich drzé otázky na pana Korála: S kým jste tam byl, kde jste byl, co jste dělali a za kolik? Prostě by tam byl jak někde u výslechu."..to je utok a nejlepsi obrana je okamzitej,presnej,rychlej a necekanej protiutok,jen by mi nahrali ;-)

  • Maroš napsal:

   Petr - vidím to inak! Analogický príklad - marketingový vplyv predajného priestoru = v okamihu, ako vstúpiš do predajne - butiku, obuvi, to je fuk, čo e inak neverejný priestor - pretože má otváraciu dobu a je aj inak organizovaný - si v pasci - pretože celý priestor slúži len a len na manipuláciu s tebou - aby si nakupoval ich tovar. analogicky - admin príde do Zelenkovho priestoru - obrazne - so "svojím názorom", a odíte s ich "tovarom" - prezentáciou ich názoru.
   Admin analogicky - symbolicky predstavuje to publikum - kvórum, ktoré chcú ovplyvniť. Mám nápad - admin - nechaj si naklonovať zopár handrových bábik so svojou podobou - a pošli im tie. V rámci muppet show
   http://muppet.wikia.com/wiki/Category:Muppet_Show_Characters

  • Vladislav napsal:

   Jste naivní.

 8. petr napsal:

  Jane, ty musíš mít nervy ze železa.

 9. Maroš napsal:

  Ja ich mám z hodvábu - flexibilné...

 10. Maroš napsal:

  Admin - ak už niekedy vlezieš do štúdia - zober si svoj vlastný nápoj - korporátny produkt ti kvôli reklame nepovolia, ale ty si zober vlastnú butilku - čisto fľašku, prípadne z recesie s nálepkou NWOO - tak či tak ťa predstavia ako nwoo. A§§- pravidelne sa z nej napi! Lebo - pokiaľ budeš piť ich nápoj - symbolicky ich prijímaš - je to akt dôvery. Ak piť nebudeš - budeš mať hlasový problém - aj s nervami, a - nikto nebude rozmýšľať nad inou skrytou symbolikou - práve tou dôverou. Teda - ak budeš piť svoju vlastnú čistú pitnú vodu - jednak ti do toho celkom určite nedajú oblbovák, a to podstatné - symbolicky pred divákom deklaruješ - NEDÔVERU TOMUTO MÉDIU!!! ???

 11. Sasin napsal:

  Ale voni se bojí, že po převratu bude Korál ředitelem ČT, šéfem Rudého práva nebo páterem české pravoslavné církve a vrátí mu všechny ukradené majetky.. To voni už to tak mají v genech. Pranýř nechme HisTórii, jim stačí zavřít je na pár let do chlíva mezi prasata, gde bude nějakej statnej čuňák. A po převýchově, klasicky do dolů. Mohli by kvůli tomu nějakej zavřenej důl otevřít a nechat je tam.. Ále to né já. Šak napište do voleb svých potřeb jak byste jim, "těm placeným blboňům" poděkovali za 27 let poníženého TUpanství a ožebračení, které teprve dolehne jak se zase začne kalit ocel. Jenže proZATÍM, si v této zemi, dělají z řečí všichni prdel. Ono stačí ve skutečnosti přestat přemýšlet a žvanit. Jen požadovat. Chcu toto a toto. "Á, vy se ptáte co si myslím, a co je vám do toho?". Chcu toto a toto. Asi jste nerozuměl otázce, co si myslíte o tomto a o tomto,.. "Á, vy se zase ptáte co si myslím, a co je vám do toho?". Chcu toto a toto. Ano, máte pravdu, ale my se musíme ptát na to co si myslíte, například o tomto? Chcu toto a toto. Asi jste nerozuměl otázce, co si myslíte o tomto a o tomto,.. "Á, vy ste dement a zase ptáte co si myslím, a co je vám kua do toho?". Chcu toto a toto. Hotové.. Ale vy mi opět nerozumíte, řekněte nám jenom co si myslíte o tomto a o tomto." Jste vážně debil, magor nebo co?". Chcu toto a toto. Hotové.Hotové.

  • přemítač napsal:

   Tak toto mě vskutku pobavilo :-) díky... :-D Tato rovnice nemá řešení.

  • Maroš napsal:

   Sasin - presne, len doplním, že v absolútnej hodnote sa to dá vyjadriť aj - TOTO KURVA NECHCEM! Prečo? LEBO KURVA NECHCEM! Lebo občan prejavuje svoju VÔĽU A ZÁUJEM - a nie názory - ako nám tu sugerujú od roku 1989 - že najdôležitejšie je mať právo na názor. Hovno! Ja chcem informácie a toto a toto - a na môj názor sa vyserte!

   Môže byť?

   • proud napsal:

    Nemuze,projevenim nazoru projevujes svou vuli,chci tohle a tohle a chci a chci a chci,je jak krik urvanyho parchanta u vylohy s hrackama........

    • přemítač napsal:

     Ono ve skutečnosti všechny pořady typu Kotel, Otázky Hlodavce ap. jsou pouhým diktátem. Vše je pod závojem indoktrinace, kdy ti co neví, musí věřit tomu co je předkládáno. Důraz je kladen na onu odlišnost z které vzniká napětí. To je zásadní bod? Napětí ve společnosti je z pohledu prediktora velice důležité. K oné skryté manipulaci se vlastně ukázal i sám náš prezident po oné návštěvě Liber. kraje se vyjadřoval k protestům v Praze a co si pamatuju onu citaci ....Mají svaté právo demonstrovat, jenomže ve svobodné společnosti se tyto věci řeší volbami, a nikoli pouličními výkřiky,“ dodal....Co z toho vyjádření je uchopitelné? On ví, že je kvělý orátor a rétor. Ale vskutku jeho citace říká mými slovy, že lidé co křičí na náměstí svá přání jsou pro něj v podstatě "hňupi" (přitom jak sám tvrdí mají přece svobodnou zem, ale tohle chování se v jeho očích nejeví jako svoboda, ale vzdor plebsu a v tu chvíli je třeba předhodit zástupný problém-volby) a volby jsou zástupný motiv, kde plebs může projevit svou pseudovolbu, aby se vše uzavřelo a byl zas chvíli od nich klid. V tomto postoji odhalil na čí straně je a co podporuje.

     • proud napsal:

      Lidi si casto pletou svobody ve vsech podobach.Ono to neni jen mit svobodu,ono je to i o respektu k ty svobode.Co je mi platny ze muzu do ulic a vykrikovat si co chci,kdyz na to kazdej sere?Na to se prave srat nesmi,musej se z toho vyvodit patricny dusledky,a to je prave ten respekt k ty svobode!!!! Ten chybi u podstatnejch veci ovsem vsude,i v ameru,ale tam alespon "jenom"u zasadnich veci co by ohrozili elity nebo miliardovy zajmy,kdezto u nas uplne!!!,takze o cem je pak takova svoboda?

    • Maroš napsal:

     Proude - keď si budeš potrebovať šlahnúť herák, tak nepotrebuješ prejavovať názor - len ten herák!

   • proud napsal:

    Kdyz neco chci,mel bych vedet proc.

    • proud napsal:

     A taky za jakou cenu Marosi a Sasine,nemyslim jen tu financni!

    • Sasin napsal:

     Gdyž nevíš co chceš, nechceš (viz Maroš) , co potřebuješ, je zbytečné se nutit k tomu vytvářet názory. Nemyslíš?

     • proud napsal:

      Nemyslim,protoze nazory jsou tu k dialogu,vykriky fakticky k nicemu,kdyz mam nazor,mel bych mit i argument na jeho podepreni.Nebo ty by ses bavil s nekym kdo na tebe akorat vykrikuje? Ja ne!

 12. Eschatolog napsal:

  Cim vice se s hovnem mazes, tim vic smrdi (zabak).
  Nebo biblicke: tovarysis-li s blazny, blaznem se stanes !
  O jakem rozhovoru a s jakou tele_vizi je rec ? Ve 23.20 normalni clovek spi a v jinem case byste na radu neprisel, takze s Vasim postojem zcela souhlasim. A navic tam neni nikdo na Vasi urovni, aby byl schopen vubec kvalifikovaneho rozhovoru s Vami.

 13. ekonom napsal:

  Porovnávať Putina z Korálom nie je správne... Korál dobre urobil,že nešiel...tým šaškom treba ukázať čo si o nich myslíme...ano priamy prenos alebo nič....nech ukážu že sa neboja pravdy...ak ano nech si žijú dočasne vo svojom svete....sami bez nás...ja som odstavil aj Televíziu nemám ani Hd skrinku ani si ju nekúpim tie šaškarni nemienim pozerať....tie primitívne ubohosti sú pre nich....nie pre mna...a vela ludí začína nasledovať tento príklad to ma teší najviac....dostanú,čo si zaslúžia....málo poznajú historiu....mali by si vziať príklad z našich velikánov či českých či slovenských a mali sme ich dosť....ale ak chcú skončiť medzi odpadom nech sa páči za pár judášskych grošov sa im to oplatí iba chvílu ale za nedlho sa budú hnusiť mnohí sami sebe....a ked im to vykričia ich deti a najbližší možno budú chodiť v tmavých okuliaroch s parochňami a kanálami

  • Robert napsal:

   Moje řeč. Taky jim seru na jejich trapnosti. Televizi nemám, poplatky neplatím. A pokud by mě někdo z nich chtěl zastavit a požádat o rozhovor. Poslal bych je tam, kam patří. Bez obalu.
   R.

  • hr napsal:

   Ano, Honza Korál nemá nutný výcvik, aby se postavil těm talmudsky cvičeným zmrdům. Třeba ho časem získá, ale dříve ať k nim neleze.

   • proud napsal:

    Picovina! Sam si mohl "urcovat pravidla"..........kdyby se na ne pripravil,tim spis ze uz je zna........ovsem jen za predpokladu primyho prenosu,jinak by nemelo vyznam tam vubec lizt!

    • proud napsal:

     Nic Honziku,ja si to zrovna rozdavam s mestem,nasima "prejzastupitelama" a hraje se kurevsky zaludne Kocourkovsky......nejsi v tom sam :-)

 14. petr napsal:

  Každopádně je potřeba se při takovém rozhovoru chovat zcela asertivně, jít si za svým, nebrat si nic osobně a nenechat se strhnout k útočení na dementního moderátora. A když se nás snaží přesměrovat někam jinam, tak se vždy vrátit k tomu co chci sdělit já.

  Začátečníci často dělají tu chybu že si myslí, že musí odpovídat na otázky moderátora, jak poslušný žáček ve škole. Odpovědět by člověk měl, to působí líp, než když tam trucuje a odmítá odpovědět, ale co a jak odpoví, to už je na něm a na jeho mazanost :)

  • proud napsal:

   Ne tak uplne,na blbou otazku je lepsi neodpovedet,pokracovat dal.Tim dam jasne na vedomi ktera bije.Na pokus o odboceni reagovat upozornenim a zase pokracovat ve svy linii......

 15. Slonda napsal:

  Pane Jane Korále, jestliže ta relace bude záznamovou a nikoliv ,,na živo´´´vysílanou , bude tam střížna a mohou použít i jinou techniku předání tohoto sdělení. Sdělení má mít negativní charakter a proto udělají cokoliv. I když se člověk připraví, jsou to mistři ,,svého řemesla´´, ve snaze vykolejit ,,jejich prozivníka´´ stůj co stůj. Zeptal bych se spíš sám sebe a okolo diskutujících (dobré postřehy všichni), co z toho má alternativa získat ? Komu a čemu by to i při možné remíze ,,ve studiu´´ prospělo ?

 16. Koral napsal:

  Von si ho nekdo rozumnej konecne vsimne, chce s nim natocit rozhovor a ten vlastizradce dela, ze nam zajem :D Doufam, ze budes jednou viset, za tuhletu vlastizradnou cinnost <3

 17. Pes napsal:

  Plně vědomí lháři z ČT jsou v informační válce teroristé a s teroristy se nevyjednává.
  Něco jiného jsou lidé oblbnutí propagandou, tam může mít diskuse smysl.
  Zeman a Korál na ČT správně nechodí tak jak Trump nechodí do CNN, a ti navíc ani nesmí do Bílého domu.

  • proud napsal:

   Coz nemeni nic na tom ze Trump verejny mineni vytvari bez CNN a CNN tedy bez Trumpa,coz neni zdravy.....CNN bude mit zrejme navrch..........dusledek vzajemny nevrazivosti z ktery tezi CNN.Z tyhle stranky ses na to podival?

 18. Tonj napsal:

  Za honorář bych tam šel 5000€....

 19. novota napsal:

  CNN=Communists News Network.
  CNN= Crap Not News.
  CNN=Continuous Nauseating Nonsense
  CNN= Clinton News Network.
  (volny preklad): Zdroj komunistickych zprav…., Zadne zpravy ,jenom sracky….Pokracujici blbosti k zbliti..
  Zdroj Clintonovskych zprav.
  Tuhle reputaci ma ten spolek padlych holek z CNN..

 20. Deda Lebeda napsal:

  Hej a proc tam ti sasci nejeli sami? :D

 21. John_Pitralon napsal:

  Jak jsem pochopil, havloidi nabízejí asi 5 minutové interview v jejich oblíbeném stylu "výslech na Gestapu", které následně sestříhají asi na deset sekund a milostivě odvysílají v reportáži o velkém ruském nebezpečí s patřičným komentářem o rozvracečích a zkrachovancích... Ona ta pražská mediální pakáž se moc nemění.

  • weissbach napsal:

   Popsal jste to dokonale.

  • hel napsal:

   taky si myslím...ty řeči tady o "světlu", co tady vede dobroděj a mio a někteří další rádci, neodpovídají realitě...člověk by si měl vždy zachovat svoji vlastní důstojnost..je jasné, že z korála by udělali ruského agenta či v tom úplně nejlepším případě introvertního podivína..proč by měl takovému dezinformačnímu systému sloužit i jen jako jeho oběť ?? ne, nekomunikovat

 22. Robert napsal:

  Novinářské hyeny popadl hlad, tak se pokoušely svou nevinou rétorikou nahnat kořist do kouta, kde by ji rozcupovaly na hadry za pomocí své podlosti a zákeřnosti. Bez svědomí, bez výčitek, bez cti...
  DOBŘE JSTE UDĚLAL JANE.
  Vy si klaďte podmínky. Vy je žeňte do uličky, odkud není úniku. Nepodlehněte těm bezpáteřním zrůdám.
  A pro všechny ostatní: Je neskutečně naivní myslet si, že tihle novináři mají svědomí. Byli, jsou a budou to vždy jen a jen Jidáši.
  R.

 23. evan napsal:

  Nepomohlo jsou tam pouze dva kruhy.

 24. hr napsal:

  Kde vůbec ten chazarský kriplík Zelenka bere drzost vyptávat se jako u výslechu? Nejspíš mu to někdo píše jako notičky, a blbeček se s tím pak jen ukazuje.

 25. PPK napsal:

  Protože samo téma - kde a za jakých podmínek dát nějakému redaktorovi rozhovor - je rozsáhlé a nikoliv nadarmo se školí všechny ty manipulativní psycho-techniky mediálním redaktorům do jejich hlav i celé týdny v různých zahraničních centrech, tak si zde dovolím autora i diskutující upozornit na článek a diskusi na

  http://outsidermedia.cz/politici-vs-media/?show=comments

  s pozdravem a souhlasem s rozhodnutím autora do pasti nespěchat a přjmout leda tak formu ála Debatní klub
  PPK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!