P.C.Roberts: Putin coby nejmocnější muž Světa

170602-putin-kelly-mn-0950_d1c4c122299f6c8f25ed6e0a9f7098c5.nbcnews-ux-2880-1000Být Vladimírem Putinem, čili nejmocnější osobou na světě, musí být něco úžasného. A nemusíte si to představovat či říkat vy sami. Americká demokratická strana to říká za vás, a spolu s ní to prohlašují všechny západní presstitutky, tvrdí to CIA a ubezpečuje vás o tom i FBI. Ruská média tak ani nemusí hnout prstem, aby na význam prezidenta Putina upozornila Magyn Kellyová, západní média a západní politici to činí za ně. Putin je totiž tak mocný, že dokáže na pozici prezidenta USA dosadit kohokoliv, na kterého jen ukáže prstem.

Říkám si, bože, jaká je to nepředstavitelná moc! Američané jsou prostě mimo hru. Bez ohledu na svůj obří rozpočet pro šestnáct svých zpravodajských služeb, ke kterým je nutno ještě připočítat zpravodajské služby všech vazalských států sdružených v NATO, nic z toho není pro Vladimíra Putina soupeř, který by stál za zmínku.

Což myslím smrtelně vážně. Nač je prosím vás CIA? Nač je národní bezpečnostní agentura NSA? Američané by udělali líp, kdyby tyhle nekompetentní, ale zato velmi drahé bezpečnostní služby zrušili a ušetřené peníze předali Putinovi jako všimné za to, že nám už naše prezidenty přestane vybírat. A CIA by před ním měla padnout na kolena a usilovně ho prosit, aby s ustavováním amerických prezidentů už konečně přestal.

Jaký jsem to byl dříve blázen a pošetilec, když jsem si představoval, jaká světová supervelmoc i jak výjimečný a nepostradatelný národ to jsme. A ono se ukázalo, že jsme národem nulovým, suverénně ovládaným prezidentem Ruska.

Když demokraté, CIA a média spustily svou kampaň proti Trumpovi, neuvědomily si, jakého ubožáka stvoří ze Spojených států, když je i s jejich americkou demokracií strčí do Putinovy kapsy. Co si ti bloudi mysleli? Oni nemysleli. Byli totiž tak zahlceni puzením učinit z Trumpa, vyhlašujícího snahu normalizovat vztahy s Ruskem, člověka, který ohrožuje rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu USA, že jim na důsledky jejích prohlášení už nezbyla kapacita.

Neexistuje cokoliv, žádný příznak, že by americké vedení v kterékoli oblasti dokázalo myslet. Jsme svědky úsilí dotlačit prezidenta Trumpa k impeachmentu, čili zbavení moci, a na jeho místo dosadit válečného štváče Pence. A jelikož Trump založil svou prezidentskou kampaň na snaze navázat normální vztahy s Ruskem, pak současně probíhající porážka této snahy posiluje nedávný závěr nejvyššího ruského vedení o tom, že Washington plánuje preventivní nukleární útok na Rusko.

Tohle je riziko, kterému dnes svět čelí díky závislosti vojenskobezpečnostního komplexu na jeho moci a ziscích, jež by bez přípravy na válku a bez uměle vytvořených nepřátel byly nemyslitelné.

Někdejší vedoucí činitel CIA John Stockwell napsal: „Je funkcí a posláním CIA činit svět nestabilním a učit Američany nenávidět, což jediné umožní našemu establishmentu utrácet peníze na zbrojení.“

Současné americké politiické a hospodářské vedení zneuctilo obraz suverenity USA nejen tím, že ji umístilo do Putinovy kapsy, ale i tím, jak zplundrovalo dříve tak mocnou ekonomiku Ameriky, kterou jí svět v jejích lepších dobách tolik záviděl.

Kde mohou Američané hledat své vedení dnes? Jistě ne v demokratické straně a ani ne ve straně republikánské. Ne v médiích a též ne v korporátním společenství. Nikde nic a nikdo na obzoru.Äle jak pak mohou USA soutěžit s Ruskem a Čínou, které disponují vedeními schopnými a výkonnými?

Je snad válka jedinou odpovědí na tuto otázku?

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/06/12/vladimir-putin-powerful-person-world/
5 Komentářů k P.C.Roberts: Putin coby nejmocnější muž Světa

 1. co se nepropije napsal:

  "Putin se narodil v Leningradě (dnes Petrohrad) jako pozdní dítě. Rodiče už o dva potomky přišli. „Jednoho ztratili během války, během blokády Leningradu,” řekl Putin, který vzpomínal na otce, jenž pracoval v továrně jako mechanik: „Začal válku ve speciálních jednotkách a pak ho poslali na jeden z nejnebezpečnějších úseků leningradské fronty.“

  „Měl jsem volný režim, mnoho času jsem trávil na ulici. Jakmile jsem se začal zabývat judem, můj život se začal měnit k lepšímu. Hned po skončení (střední) školy jsem v Leningradě zahájil studium práv,” řekl ruský prezident.

  Po rozpadu Sovětského svazu se během jediné noci ocitlo 25 miliónů Rusů za hranicemi, což je jedna z největších katastrof 20. století.Vladimir Putin

  Šéf Kremlu se zmínil o své kariéře v KGB, kde sloužil až do rozpadu SSSR. Stoneovi řekl, že v sovětském systému byli absolventi na práci rozdělováni. „Když jste ukončil vysokou, musel jste jít pracovat, kam vás poslali. A mě poslali tam,“ řekl Putin o tom, proč skončil u KGB. Současně ale přiznal: „Šel jsem na právnickou fakultu, protože jsem chtěl pracovat v KGB.”

  Putin přiznal, že Sovětský svaz potřeboval přebudovat, ale podle něj vedení země nevědělo, co dělat: „Že země potřebuje změnu, bylo jasné Gorbačovovi i těm, kteří ho obklopovali. Ale dneska mohu s plným přesvědčením říci, že nechápali, jaké změny jsou potřeba a jak jich dosáhnout. Jeho zásluha je, že si uvědomoval nevyhnutelnost změn a pokusil se měnit samotný systém, ale problém byl v tom, že sám systém byl špatný.“ Dodal, že Gorbačov vycházel z idejí francouzských utopických socialistů.

  Putin uvedl, že sovětské vedení tehdy stálo před složitým úkolem: „Jak to udělat, aby se změnila situace v zemi, změnil se systém a země se zachránila?
  ...
  Putin v rozhovoru s Oliverem Stonem přiznal, že nejprve odmítl nabídku Borise Jelcina stát se premiérem a kandidovat na prezidenta: „Když jsem přijel z Leningradu do Moskvy, neměl jsem tu žádnou zvláštní podporu a žádné silné vazby, nevěděl jsem, proč mě Jelcin vybral. Když mě Jelcin poprvé navrhl, já jsem to odmítl. Řekl jsem mu, že je to velká odpovědnost, která může změnit celý můj život, a nejsem si jist, zda jsem na to připraven.“

  Putin přiznal, že byl zvyklý svobodně chodit do kina a divadla a bavit se s přáteli. Především ale měl strach: „Vzít v té situaci na sebe odpovědnost za celé Rusko nebylo nijak lehké. A upřímně, nevěděl jsem, jaké jsou Jelcinovy plány se mnou, a nevěděl jsem, jak dlouho tu mohu být, protože v jakémkoli okamžiku mohl přijít a říci, jste volný. A já přemýšlel jen o jediném – kam schovat děti. Představte si, že by mě propustili z mého místa – žádná ochrana, nic. A co bych dělal? Jak žít a jak zabezpečit rodinu? Nevěděl jsem, zda budu prezidentem, to mi nikdo na sto procent negarantoval.”
  "

  • ekonom napsal:

   Boh sa už nemohol asi pozerať na to,čo sa deje a zariadil Putina....oči sveta a milonov ľudí sa z nádejou pozerajú na Východ. Lebo zo Západu ide STRACH, more sofistikovaných zločinov a beznádej....Veriaci modlite sa aby sa to zmenilo a neveriaci robte niečo a aj časť veriacich sa určite pridá....jedine jednota nám pomôže....na jej rozbíjanie sa investujú obrovské peniaze najmä cez mediá...z ľudí robia ovce...a mnohí tými ovcami na nešťastie chcú aj zostať ....nevedomosť sa pestuje a mnohým to vyhovuje...pestuje sa.."čo mi môžeme?" čítať,premýšlať,stretávať sa a diskutovať a diskutovať....hľadať riešenia a zjednocovať sa...príde čas

 2. stefan goga napsal:

  Vynimocna osobnost pre zachranu slovanskeho naroda.Velka rana zapadnym hodnotam a strhnutie falosnej masky anglosaskej nadradenosti v manipulacii dejin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!