Dvě trefy do černého na grémiu ČSSD

Připomenu-li si jen pár přezdívek, kterými ho náš lid  podaroval (Zvorálek, Zadolárek, oranžový Schwarzenberg), naplňuje mě to jistotou, že i tentokrát se naši sociální demokraté na středečním  grémiu „trefili do černého“ A to když podle opileckého hesla co tě nezabilo, tě uzdraví, oprostili úlohy vést stranu do nastávajícího volebního boje premiéra Sobotku, a přidělili ji právě nositeli oněch shora zvolených epithetonů. Dílka to lidu, jež nejspolehlivěji vypovídají o tom, jaké skutečné a nikoliv tedy vyfabulované vážnosti a obliby se tento politik pro všechno, čím na sebe přitáhl pozornost, dnes u nás těší.

Z čehož nad všechno ostatní vyniká ona jeho zázračná proměna během noci, následující po jeho jmenování ministrem, zahraničí, v níž se na lůžku jednoho z pokojů Černínského paláce dokázal ze své dosavadní oranžové barvy přebarvit jak do modra tak i do duhova, takže zde další den stál před strnulou veřejností Zaorálek  už vůbec ne jako vášnivý rétor proti americkému radaru v Brdech (a jak to tak vypadalo, též nepřítel i všeho dalšího amerického roztahování se po světě), ale pravý opak sebe samého ze včerejška, zavilý to nyní protirus a vášnivý proameričan, školometsky poučující národ, že teď už přece někam patříme (myšleny NATO a EU), a musíme se podle toho chovat!  A též náruživý obhájce tehdy čerstvě probíhajícího neobhajitelného protivládního puče v Kyjevě, vzniklého nikoliv z vůle lidu, ale koupeného americkými neokonzervativci za pět miliard dolarů a pelmeně a vodku zdarma.

Tenhle obrat a změnu barvy novému zahraničnímu ministrovi lidé a hlavně pak jeho někdejší příznivci (mezi něž jsem též patřil), nikdy neodpustili a nikdy mu jej jako vadu, páchnoucí i po zradě, ani odpustit nemohou. Z tohoto sentimentu vznikly teprve tehdy (a nikoliv tedy nikdy předtím), ony shora zmíněné Zaorálkovy přezdívky,  nade vše dokládající, jak obrovskou ztrátu prestiže a dobré pověsti tento člověk během svého vládního angažmá utrpěl, což se samozřejmě nezastavilo jen u něj, ale zasáhlo i jeho stranu a nemalou měrou přispělo k jejímu pádu preferencí od 30 res. 20 procent k dnešním procentům deseti.

Kdybychom žili v normálním světě, strana by se člověka, který ji takto zatěžuje, zbavila a posadila na jeho židli někoho dosud nezkompromitovaného, novou tvář, která by měla  jakousi, třeba i minimální šanci vdechnout stranickému voličstvu naději v lepší příští. Ale daleko a předaleko se nalézáme od normálního světa, takže grémium rozhodlo, že právě  ten, který též svou mírou propad preferencí ČSSD zavinil, je nejvhodnější osobou i pro úkol přesně opačný, jímž tedy je obrátit pád ve vzestup, a v tomto vítězném duchu vést stranu i do nastávajícího volebního boje s úkolem ne menším, než je její volební vítězství nade všemi. Za kterýžto zázrak má jeho strůjce – ano, pořád mluvíme o témže  muži  – získat premiérské křeslo.

Je to samozřejmě fantazie, která se skutečnými – a hlavně právě dnes panujícími poměry ve straně i zemi –  nemá reálné šance dojít naplnění, a to i kdyby  zde vedle Zaorálka nebyla i další postava, jež ze středečního grémia coby figura tentokrát stranicky nejvyšší vzešla. Což je dosavadní ministr vnitra Milan Chovanec, a po rozhodnutí grémia po Sobotkovi též zbrusu nový předseda strany.  A docela jako by to bylo podmínkou i pro toto jmenování, znovu muž s nedokonalým renomé u našeho lidu.

Pomiňme v této souvislosti jeho rychlé studium na právech v Plzni, či pověsti, jež se váží k jeho roli při setkání několika činitelů strany s prezidentem republiky po minulých volbách, ale všimněme si onoho jeho činu, kdy před časem oznámil národu, že z titulu své funkce ministra vnitra zřídil na svém ministerstvu dvacetihlavý úřad pro potírání ruské propagandy. Čili úřad na potírání něčeho, co se v našich zglajchšaltovaných a vpravdě totalitních médiích v podstatě nevyskytuje.

Reakce na tento jeho čin se dala očekávat a také se dostavila. Internet se zaplnil protesty lidí proti zřizení úřadu, který chce zřejmě ještě víc, než je tomu dnes, omezit našim lidem přístup k informacím, takže se celá takto zašmodrchaná záležitost se zakulatila oznámením, že se úřadu přiděluje název Centrum proti terorizmu a hybridním hrozbám, přičemž jeho poslání pochopitelně zůstalo stejné, a to takové, jak je ministr napoprvé vyslovil.

I tahle událost se na na pádu preferencí ČSSD podepsala, a já mám důvodně za to, že nikoliv v rozměru malém.

Takže shrnuto: Úkol vynést stranu zpět k výšinám byl svěřen dvěma politikům ČSSD, kteří vedle premiéra nesou zřetelně největší podíl na jejím současném úpadku, takže by se dalo říct, že kozlové byli i tentokrát ustaveni zahradníky.

Že to odporuje zdravému rozumu a že se zde takovýmto počínáním připravuje nejtradičnější české i evropské politické straně nejméně tradiční konec, jímž může být – bude-li tento sebevraždený i nadále pokračovat – i její totální vymazání z politické mapy naší země, dnešní vedení strany sociálně demokratické zjevně nevzrušuje.

Protože to, co se v dnešní ČSSD nosí a co rozhoduje o tom, kdo má ve straně šanci jít výš a kdo naopak bude ponížen až vypuzen, rozhoduje jediná věc: Je to otázka, jak jste na tom ve svém vztahu ke Slávkovi.

To je to, co dnes v ČSSD  platí – a pokud to i v budoucnu bude ve straně platit, jak to v ní platí dnes i jak to příklady dnešního vzestupu Zaorálka i Chovance dokládají – nelze někdejší straně dělného českého lidu v jejím budoucím osudu ani v nejmenším co závidět..

 
48 Komentářů k Dvě trefy do černého na grémiu ČSSD

 1. WIKINGER Petr napsal:

  ČSSD SE STŘELILO NE DO NOHY,ALE DO HLAVY

  vypadá to tak,že se mu budou brzy kvůli tomu chechtat nejen občané,ale i jejich voliči.

 2. Jarek* napsal:

  Pane autore. Úkol je jasný, konec socanů v čechách. Nějak to dopadnout musí, většinou „nikdy ne dobře“.

  • Krtecek napsal:

   Socani dostali poslední úkol.Nasi zjišťují,že přímo podlým trikem se má dostat do Česka co největší počet islamistů co to pujde.
   Trik spočívá v tom,že se potencionálním vrahům,kteří za své činy nenesou odpovědnost protože zvoláním Alan akbar ji přenesou na svého boha,se bude vyplácet tolik peněz kolik dostanou v Nemecku?Pak nám zůstanou na krku a zničí bezpečnost státu.Podrobnosti se brzy začněte dozvídat metodou per partes
   režimniho tisku.

 3. Paul Durham napsal:

  ale čssd je stále stejné, celou dobu od reinkarnace této trapné smečky červenoprdelníků , to jen jejich exemplárně blbí voliči jsou nyní dohnáni s velkou setrvačností k chudobě = své politické odpovědnosti , konečně, chtělo by se napsat, kdyby byl člověk zlopřející , ale ono je to jedno, tyhle vepřové hlavinky nepochopí vůbec nic, takže je zcela zbytečné jim cokoliv vysvětlovat, prostě se narodili, aby seděli na lopatě – včely dělnice

 4. petr napsal:

  Vy krátkozrací hlupáci, co tu celou dobu nadáváte na Sobotku. Teď teprve poznáte, co je to korporátní fašizmus s nelidskou tváří. ČSSD byla poslední bariéra proti naprosté zvůli a existenční likvidaci čechů. Stalo se to před 10 lety když ČSSD nedostala většinu a vlády se ujal umělý slepenec stran které šly ve všem na ruku estébákům a korporacím. Genocidní zákony proti chudým a postiženým se schvalovaly jak na běžícím pásu.

  Teď se situace opakuje s tím že se ČNB postarala o to aby mezi chudinu spadla většina popukace.
  Sotva sobotka podal demisi, tak hned přišli s tím, že přestanou hradit léky na alergii pro děti a léky na tlak pro všechny. Pak spustili kampaň o nedostatku vody aby ji mohli zdražit. Máme tu ministra který prohlašuje že by důchodci měli chcípnout a neujídat dotace oligarchům typu Babiše.

  A kdo se zastane lidí když ČSSD končí? Nikdo. Máte co jste chtěli, hňupové.

  • WIKINGER Petr napsal:

   PETŘE NEPOMŮŽE ZVRÁCENĚ DISKUTOVAT JAK SE SNAŽITE.

   občané nejsou tak hloupí,aby nepoznali,že Sobotka byl instalován korporátními fašisty,aby střelil ČSSD ne do nohy,ale do hlavy.
   Tak se dostane ČSSD s jejich zneuživáním moci dané jim hlasy voličů do úrovně ODS a TOP stran,které se svým jednánim dostaly do sraček.

   To že má se svým tíumvirátem zločinců za úkol svými kývajícími členy strany vyměnit své voliče za IS a zbytek pobít úplným vyrabováním zdravotnictví začiná být občanům jasnějši a jasnějši.

 5. petr napsal:

  Vy krátkozrací hlupáci, co tu celou dobu nadáváte na Sobotku. Teď teprve poznáte, co je to korporátní fašizmus s nelidskou tváří. ČSSD byla poslední bariéra proti naprosté zvůli a existenční likvidaci čechů. Stalo se to před 10 lety když ČSSD nedostala většinu a vlády se ujal umělý slepenec stran které šly ve všem na ruku estébákům a korporacím. Genocidní zákony proti chudým a postiženým se schvalovaly jak na běžícím pásu.

  Teď se situace opakuje s tím že se ČNB postarala o to aby mezi chudinu spadla většina popukace.
  Sotva sobotka podal demisi, tak hned přišli s tím, že přestanou hradit léky na alergii pro děti a léky na tlak pro všechny. Pak spustili kampaň o nedostatku vody aby ji mohli zdražit. Máme tu ministra který prohlašuje že by důchodci měli chcípnout a neujídat dotace oligarchům typu Babiše.

  A kdo se zastane lidí když ČSSD končí? Nikdo. Máte co jste chtěli, hňupové. Dál tu bude už jen pláč a skřípění zubů.

  • petr napsal:

   A jako další vlaštovka, ODS navrhla zvýšení odměn bývalým estébákům, současným exekutorům, kterým je ČSSD nedávno snížila (exekutor je další nástroj ekonomické genocidy obyvatel).

   Připravte se, že takovéhle zprávy budete teď číst několikrát týdně. ČSSD je v rozkladu a supi se slétají aby rozcupovali český národ. Jestli volby vyhraje Babiš tak jsou naše dny sečtené.

   • Lukaš napsal:

    petr.
    ČSSD neudělala pro to nic,aby se se nedostal k moci korporátní fašismus,spíš to umožnila,když dala Babišovi MF.V ČSSD není nikdo levicoví a Sobotka už vůbec ne,ohledně léků to v tom má prsty nové koště na MZ Ludvik,co jsem zaznamenal sám osobně.
    Co byste čekal,když vedou každou stranu židé,až si češi zvolí do vedení státu Čecha,pak bude lépe.

   • WIKINGER Petr napsal:

    V TOMTO PŘISPĚVKU JE PRAVDA.

    bohužel dnes mi začala cenzurní moc ministra CENZURY ČSSD na kterou nemá nwoo vliv

    MAZAT VŠE CO UŽ JSEM DNES NAPSAl.nEVÍM LOLIK PŘISPĚVKŮ NAVRHUJICICH ŘEŠENÍ SE MI PODAŘI UMISTIT.

    Nejvíce nebezpečnéu považuje senzura projekt stavby sily proti síle a mazakuje jeho zveřejnění.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TAKŽE PEŘTŘE VY NEVÍTE KDO SE NAS OBČANŮ VOLIČŮ ZASTANE

   nyní BY MĚLO byt každému jasné,že celá třida polit.šmejdů,se stala zneuživáním moci propůjčené jim voliči,NEVOLITELNOU.

   Musime se jako občané CHTĚ NECHTĚ postarat o vznik nových politických HNUTÍ A STRAN které však už budou muset DOSTAT MOC JEN NA ZÁKLADĚ PROGRAMŮ vytvořENÝCH ve spolupráci s jejich voliči a to s pomocí internetu.

   TADY DOPORUČUJE OSV,ABY JSME VšICHNI VYUŽILI MYŠLENEK STAVBY SÍLY PROTI SÍLE.

   Přimo se nabízi náš nejprominentní nebožtík pan HEJVL,který požadoval ve své CHARTĚ DIALOG S TEHDY VLÁDNOUCÍ MOCÍ.
   Tato moc DIALOG odmítala tak dlouho až PADLA.

   TAK CO NEMOHLI BYCHOM SI DÁT REPETE? Kdo je proti at tu napíše proč.

 6. proud napsal:

  Zrusit vsechny strany a bude po trefach a po kretenech,spousty prostredku se nevyhazou oknama!!!

  • proud napsal:

   Ve skutecnosti existuje jen jedna „strana“,narod! Jeste kdyby si to tak racil uvedomit.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TO NENÍ ŠPATNÝ NÁPAD PANE PROUDE,

   dá se možná uskutečnit tím,že jim odmitneme dát podíly z našeho rozpočtu.Podívejte se jak nám ho ti zmrdi vykrádají a za naše peníze nás občany voliče terorizují a NIKDY s tím nepřestanou.

   nADĚJE,ŽE SE DOSTANE ZMĚNY POMOCÍ VADNÝCH A PROLHANÝCH JEJICH PROGRAMŮ JE NEUSKUTEČNITELNÁ JAK UKAZUJE CELÉ ČTVRTSTOLETI.

   • proud napsal:

    To neni napad,ale prirozena nutnost.

   • WIKINGER Petr napsal:

    ANO PANE PROUDE POKUSME SE SPOLEČNĚ TEN NÁROD ZACHRANIT JINAK BUDE PŘES BERLINSKE EU KAPUTT.

    podivejte se kolik peněz by se ušetřilo,kdyby byla ČSSD a KDU a dalši zrušeny,aby nerabovali naše podíly v rozpočtu.

    http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/podpora-z-narodnich-zdroju/politicke-strany-a-hnuti/prispevek-na-cinnost-vyplaceny-politicky-27233

    • proud napsal:

     Zachranit jde jen jednim zpusobem,uvedomenim a poucenim ovcanu,tim se z nich stanou obcani se zajmem co se kolem nich deje a moznosti to primo ovlivnovat.Do ty doby pujde jen o hnani stad a se stadem se nediskutuje,stado se zene……

     • WIKINGER Petr napsal:

      Dnes mi drahy pane PROUDE vymazakovala cenzura $SSD,kter8 neznÉ bratra 5 přispěvku MEZI JINÝMI I jeden pro vás

      AT ŽIJE NEBOŽTIK HEJVL,KTERÝ SI VYŽADUJE,ABYCHOM KRÁČELI V JEHO ŠLAPOTÁCH!!!

      • WIKINGER Petr napsal:

       AT ŽIJE OLIGARCHA RABUŠ,KTERÝ NA CENZURU MÁ ČSSD

       a jako jediny pohlavár dokáže,že jeho hnuti jednoho muže, nemá žádný Program

       A PROTO HO BUDEME VOLIT A TLESKAT JEHO HNUTI KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ 88.

     • proud napsal:

      Muj nazor je ze nema smysl hustit do stada nejaky revolucni myslenky a nazory,zadnej efekt,a kdyz,otoci se stejne proti tomu jak to je puvodne mysleny,viz „stado se zene“ a stado zvykly na prachy a spotrebu odezenou lehce,proto taky udelali vsechny na prachach zavislejma.Poto me zajima jen ta prace s lidma,vysvetlovani,uceni,trpelivost s tim.

      • proud napsal:

       A jak se zmensi stado a lidi pochopej,pujde to raz naraz…….

       • Paul Durham napsal:

        zrušit všechny strany….

        ale proude, to chce Sasin od jakživa, volit potřeby ne xindly

        • proud napsal:

         Vim ze to chce,ale jeho zpusob mi nesedi,zamori ono vybirani potreb picovinama a rozhodnout o nich necha nepouceny stado.Ani jedno neni dobry,ale odbornici co by lidi poucili mu smrdej…….

        • proud napsal:

         At si lidi vybiraj a rozhodujou,to chci taky,ale obcani,nikoliv ovcani!!!!!

      • WIKINGER Petr napsal:

       BOHUŽEL MI CENZURA NEDOVOLI NIC DELŠIHO POSILAT

       a proto mohu v diskuzi pokračovat jen doporučením at tady občané začnou probírat jednotlivé Programové body třeba ANS či SPD,kteři jim ještě pripadají volitelní.

       Pokud to půjde opravime počitace a ozveme se.Taková diskuse a forma dialogu s mocí vládní mi připadá zkusmo možná.

       A MŮŽEME SE I PŘITOM ZASMÁT.

       • WIKINGER Petr napsal:

        JEN TAK že pomůžeme našim zástupcům,kteři bloudí a tento web SPLNí SVOJI ÚLOHU nepolitického dialogu a la HEJVL ZA účelem

        co jim tam V TĚCH pROGRAMECH stoji ZA jejich Šrot a jaké budou třeba ty generální opravy. Splní se konečne odkaz pana nebotíka HEJVLA,který nechtěl být v té CHARTĚ politický,COŽ TAM JE PÍSEMNĚ a nakonec mu udělali VŠUDE ZA TO mosaznou hlavu.

 7. petr napsal:

  Tady může vidět potvrzení toho co celou dobu říkám.
  Ringo Čech coby člen páté košer kolony v ČSSD účtuje se „starou partou“ jejíž hlavní chyba spočívala v tom, že hájila české a nikoliv židovské zájmy.
  To se „nová parta“ s Ringo Čechem, Dienstbierem, Marksovou, Šabatovou (Uhlovou), Chovancem a dalšími pokusí změnit a ČSSD bude mít 100% košer certifikát a pracovat na genocidě gojů, jako ostatní politické strany.

  V rozhovoru vychválil košer soukmenovce Stropnického a plzeňského turboprávníka Chovance. K tomu není co dodat.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Chlapcum-se-proste-nechce-z-bavoraku-Ringo-Cech-sedel-ve-Snemovne-se-Sobotkou-i-Zaoralkem-a-povi-vam-co-jsou-zac-Po-svem-a-bez-prikras-492427

  • Paul Durham napsal:

   vy jste legrační, ale teď to vezme do svých ručiček Jirka Paroubek a bude zase líp :-)

   • Lukaš napsal:

    Paul Durham.
    Přečetl jsem si blog od Davida Ratha.Jak byla likvidována ODS,tak teď ČSSD.Najednou kolik politiků ČSSD v kleštích zákona.Jenže,zapomněl napsat,že ne bez příčiny jim hrozí až třeba vězení.Ani ten Paroubek nezachrání ČSSD,má také máslo na hlavě,ale to podstatné,není v ČSSD politik,který může říci,jsem čistý,žádného nařčení,obvinění z čehokoliv se nebojím.

    • Krtecek napsal:

     Lukáši pokud něco zajímavého uvidíte o Rathovi dejte tady odkaz.Jeho případ ukazuje jak režim pomocí nelegálních odposlechů ohrožuje a likviduje každého.
     Nejprve byl postaven před soud.Ten ho odsoudil.Pak vrchní soud uznal nezákonnost natáčení a sestříháno rkzhovoru.a soudce který to tak odsoudil prý snad hnali ke kárnému řízení.
     K tomuto rozsudku dál ministr ANO stížnost k nejvyššímu soudu.
     A hle co se nestalo.Na základě dalších odposlechů ten Babiš musel padnout a věc jde dál.
     V důsledku nezakonosti režimu padají sami jeho akteri což je fakt zajímavé a hrozí každému.

     • weissbach napsal:

      Nedělal bych z Ratha mučedníka. On když byl v balíku a s našlápnutou kariérou, tak systém využíval a kašlal na ostatní. Mně takových lidí líto není.

      • hel napsal:

       no, on zrovna nekašlal na ostatní, něco o tom vím…např.jeho snaha zachránit státu nemocnice, které odéesácká banda kolem bendla převáděla za hubičku do soukromých rukou, bylo něco nebývalého v našich poměrech, kde jsou všichni laxní a přihlížejí rozkrádání a tunelování a nedělají vůbec nic…nevím , zda rath kradl, ale jsem přesvědčena, že po něm šli ne pro spravedlnost, ale z bohapusté POMSTY a o nic jného nešlo..bylo to na nich všech vidět v přímém přenosu

       • Krtecek napsal:

        Ono to asi je opravdu tak.Ted se bude asi muset bit sám proti celému aparatu,který je připraven nás VSECHNY terorizovat a proto musíme sledovat jeho boj pozorně dále.

       • Lukaš napsal:

        Pro hel.
        Tak podobně jsem to chtěl napsat Krtečkovi.
        Rath mnohým lezl na mozek,proto ho zlikvidovali,kolik si k tomu pomohl sám,to ví jen on.Zarazila mě ale řeč státního zástupce Jiráta,že Rath má v zahraničí snad 100mil.Kdo asi dal Jirátovi tyto informace,tajné služby.

       • Paul Durham napsal:

        omg, takže, „všeci kradnů“ ( A.Babiš ) – a kradnů organizovaně a nikoliv z náhlého hnutí své pomatené mysli, jde o pouhou rvačku několika skupin loupežníků a sorry jako, myslet si, že některý lotr něco „zachraňuje“ pro lidské zdroje je asi diagnóza , oni „zachraňují“ ze spárů konkurenční bandy proto, aby si to rozebrali sami !! kapišto ?
        pro prosťáčky plánují paltit za déšť ( mimochodem) , muheheee ( (c) Sasin )

        • proud napsal:

         za ten uz neprimo plati kazdej kdo si na nej porizuje nadrz,taky pekna sprostarna,mimochodem,cely dotace………o nadrzich nemluve.

       • petr napsal:

        hel:
        Přesně tak. Tam kde na kraji a ve městech byla ODS a spol, tam se do vedení nemocnic dostali „manažeři“ kteří defacto zlikvidovali nemocniční péči a jen hrabou peníze od pojišťoven. To ale zdejším pánům kteří si myslí že budou věčně silní, mladí a zdraví naprosto nedochází a plivou na socany kudy chodí.

        Slyšel jsem hrůzné historky z takových nemocnic. V některých pražských dokonce dělají tajně pokusy s novými léky na lidech, rutinně se tam falšují lékařské zprávy a když protestujete tak vám automaticky dají antipsychotikum po kterém ani nevíte jak se jmenujete.
        Když nemáte návštěvy a kontakt s venkem tak se z takové komerční továrny na smrt už nemusíte vrátit ikdyž jste tam přišla s původně banální věcí.

     • Krtecek napsal:

      V tomto uz nejde o Ratha,ale o nezákonné používání kdovíjak sestříhaných odposlechů.Zadny soud v USA takovou špínu nepřipustí do protokolu a v ČR jsou tyto prasečí praktiky na denním pořádku a o to mi jde především.

      K tomuto rozsudku dál ministr ANO stížnost k nejvyššímu soudu.
      A hle co se nestalo.Na základě dalších odposlechů ten Babiš mus

      el padnout a věc jde dál.
      V důsledku nezakonosti režimu padají sami jeho akteri což je fakt zajímavé a hrozí každému.

     • Krtecek napsal:

      I a zkouska

     • Lukaš napsal:

      Pane Weissbach.
      Nedělám z Ratha mučedníka,myslím to tak,že i Zimola se nechal podobně nachytat.Kdyby byly čistý,tak se obhajují jinak.Kolem těch odposlechu,by se mělo udělat jasno,buď budou povolovány a považované jako hodnověrné pro každého,nebo jen pro někoho.

  • Krtecek napsal:

   To se Ferenc připravuje požádat o vstup do Wehrmachtu ministra války.Pry s tím pivním pupkem bude hájit ČR před sovětskými tanky a už si dělá u toho komedianta oko.
   Ten bavič by raději měl napsat,že Zvoralek měl na mejdanu zůstat déle a na hranici by se mohl dát proclit pro vysoký obsah olova jako šrot a vbarerkach by.ho mohli reinkarnovat.

 8. WIKINGER Petr napsal:

  I NA WEBU NR SE OBJEVILA DISKUZE O PROGRAMU ANS

  ovšem prozatim skon4ila v písku a nikdo z ANS se opravdu neozval.Možná se ozvou tady a zeptáme se jich zda jsou připraveni obhajivat ten jejich program před jejich připadnými voliči.

  http://www.novarepublika.cz/2017/06/obranny-fond-eu-jeho-provazanost-s-nato.html

  • WIKINGER Petr napsal:

   PROSTŘEDNICTVIM PANA PK,KTERÝ JE VELKYM FANOUŠKEM SPD

   posilalá OSV panu OKAMUROVI TENTO VZKAZ.

   pane P.K jste znam na internetu jako výborný podporovatel SPD.
   OSV tj Občanska společnost voliců je pro zajistit přimý DIALOG s panem Okamurou a přejit k jeho podpoře.
   Navrhujeme,aby v jeho vlastnim zájmu se mezi námi lidovými komentátory objevil a zahájil s námi občany programový DIALOG.
   Pokud nebude mít zájem o nás voliče bude jenom s lítostí pozorovat,že naše DESATERO VOLIČE JE NEJEN PRO ČR POTŘEBNÉ,

   ale jeho absence u SPD MU ZPŮSOBÍ VELKOU LÍTOST NEBOT BEZ NĚHO NEDOSÁHNE VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH.

   Zustane tak sam s problémem,že i když se dostane do Parlamentu bude tam jako dnes jen pro smích a nepomohou mu ani ty nejodvážnějši návrhy.

   http://www.quintus-sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

   Jsme tady zvědavi,zda se pane P.K.TADY OBJEVÍTE A TÍM ZPŮSOBÍTE ZAČATEK VELKÉHO VITĚZSTVÍ PANA OKAMŮRY.
   Toto je odpověd na vzkaz pana PK se shora patrneho přispěvku.

 9. Jana Karásková napsal:

  Slibotechny… z fb:

  „TAK UŽ ZA TYHLE UTOPICKÉ VÝROKY A FANTASMAGORII, BY MĚL SRALBOTKA ALE OKAMŽITĚ LETĚT Z FLEKU.. TOHLE SI NEDOVOLILI ANI KOMUNISTI, TAKOVÉ HNOJE VYPOUŠTĚT Z DRŽKY, KDYŽ VÍ, ŽE JE TO NESPLNITELNÉ. TOMUHLE MAGOROVI JDE TAK SILNĚ O KORYTO, ŽE TEN PŮJDE I PŘES MRTVOLY A NASLIBUJE HORY DOLY.“
  http://tn.nova.cz/clanek/do-peti-let-bude-prumerny-plat-40-tisic-korun-slibuje-cssd.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!