Stát nahrazuje muže

umeleoplodneniNikde se více neprojevuje úpadek společnosti než tam, kde jde o rodinu a potomstvo. Návrh, aby muži už nemuseli konat svoji reprodukční povinnost v případě osamělých žen a nahradil je stát umělou inseminací, jsem považoval za vtip. Stále jsem čekal, že se začne někdo smát, ale oni to myslí vážně. Samozřejmě, že se mužům nechce platit alimenty. Myslím, že je dost mužů, kteří by nejraději střídali partnerky, ale děti neměli. Muže k rodině vždy dotáhla žena a společenské poměry, já to nazývám: řád společnosti. Arabské přísloví praví: „Muž snáší rodinu kvůli ženě, žena snáší muže kvůli rodině“. Jak vidět, podmínkou je rodina.

Když vznikne přílišná svoboda, která už vyjde ze svých přirozených hranic občanské svobody a svobody tvorby, nastává proces úpadku sociálního kapitálu. Tradiční řád se rozloží, protože svobodu omezuje, lidé ztratí sounáležitost se společností, protože vyžaduje povinnosti. Žijí životem „odloučených“ (tekutých) lidí vyjídajíce pouze příjemné stránky života na úkor budoucnosti celé civilizace. Současné ideologie v žádném případě zodpovědnost ke společnosti nehlásají, protože ta nepřípustně snižuje nezávislost a svobodu. Taková společnost nemůže trvale existovat a „odloučení“ lidé to vědí, svoje ideové představy tomu přizpůsobují, hlásají všechno možné, jenom ne to, co by je zatěžovalo povinnostmi ke společnosti a pokud to někdo po nich požaduje, je to nacionalista, xenofob, no prostě nepřítel.  Samozřejmě, že těchto „nacionalistů“ je ještě dost, hlavně starších lidí, ale i mnozí mladí.

Společnost se dostala do problému nepřirozeným postojem, který nahradil dřívější přirozené principy. Dokonalá antikoncepce nedovoluje vzniknout dětem nechtěným, kterých byla pravděpodobně v minulosti většina. To neznamenalo, že děti byly nemilované, rodiče se většinou přizpůsobili nové situaci, která vznikla po narození dítěte, považujíce ji za přirozenou a samozřejmou. Je zajímavé, že někdy se rodiče „museli vzít“, protože dítě už bylo na cestě, přesto se rozváděli méně často než dnes. Morální hodnoty společnosti byly přirozené, řád vycházel ze zkušeností generací a obsahoval pravidla, která vedla společnost k nadčasové existenci. Vzpomínám, že ještě v šedesátých letech mladá žena, pokud se do svých 25 let neprovdala, byla považována se za nehezkou nebo nějak vadnou, že ji muži nechtějí. Život „na hromádce“, jak se říkalo nesezdanému páru, byl spíše ostudný, ukazoval, že něco „nesedí“, že se nemají rádi, že spekulují apod. Mladá žena měla představu, že nezávazným stykem se znehodnocuje, ztrácí mládí, slouží muži jen k jeho uspokojení, jestli ji partner opustí, bude už „obnošená“ a bude mít problém najít jiného. Ženám záleželo na pověsti, chtěla si vzít muže úctyhodného nebo schopného, prostě takového, jakého si vybrala jako životního partnera a otce svých budoucích dětí. Mladá děvčata do dvaceti let byla držena matkami „na uzdě“, aby se náhodou „něco nestalo“ a žena po dvacítce už zase chtěla být „pod čepcem“. Tam spěchala proto, že chtěla sexuálně žít, ale nezávazný sex jí ukrajoval z její budoucnosti. Myslela na budoucnost i povinnosti, které ji čekaly. Tak byli lidé vychováni, muži se tomu přizpůsobovali. Společnost chránila ženu a její představy. Poměry tomu byly uzpůsobené, studium končilo nejpozději ve dvaadvaceti letech, zaměstnání bylo okamžitě. Tyto poměry byly bez ohledu na režim, byly tradiční; komunistický režim je nepodporoval, ale nezrušil.

Nevím, co si dnes myslí mladé ženy, možná totéž, pouze společnost je jiná, především proto, že pravidla společnosti vedou k fenoménu „odloučení“, tzn., že individuum je posvátné a společnost a její zájmy jsou nedůležité. Když ovšem je jednotlivec modlou, jednotlivce nic nespojuje, dokonce ani ne v rodině, společnost se rozkládá různorodostí zájmů a ideologií. Taková společnost nemůže trvale existovat, jak vidíme, nejenom rodiny se rozpadají a dětí je málo, ale jakákoliv veřejná instituce nemá lidi, kteří by měli sounáležitost se společností, ale má převážně jen takové, kteří myslí jen na sebe a svoje, či skupinové zájmy.

Dnes mladí lidé dlouho studují, nejlépe v zahraničí, poznávají svět a jejich rodiče je už směrují většinou k tomu, aby s rodinou počkali. Když se žena rozhodne pro dítě v pětatřiceti letech po dvaceti letech hormonální antikoncepce, obviňuje kde koho, že dítě přirozeně nepřichází. Myslí si, že dítě je jako auto nebo nové ponožky, prostě, když už má peníze, tak si je pořídí. Nikdo jí neřekne, jaká nebezpečí se skrývají v dlouhém odkládání porodů, všichni jen nabízí služby (konečně proč ne, vždyť jde o peníze). Mnozí to ani slyšet nechtějí. Ale slyšet ještě nic neznamená, vždyť tu přece ještě musí být partner a ostatní okolnosti, případně i asistovaná reprodukce.  Věk prvorodiček se stále zvyšuje. Nebezpečí je stále větší, nepřirozenost se prohlubuje. Spějeme k zániku, který nechceme vidět ani slyšet. Odpovědi na to jsou většinou směšné. Ale stále více vyhrožující: „způsob života je nepřípustné kritizovat, to je zasahování do práv jednotlivců“. Co nás vlastně nakonec zničí? Možná, že jednou budou obviňována lidská práva. Ale ta jsou jen nějaká informace, rozhodují o nich lidé.

Inseminace žen, které o ni požádají, není přirozeným způsobem oplodnění. Hlavně chybí biologický otec jako osoba. Dítě sice může mít jiného muže jako vzor, nemyslím si, že nepřítomnost biologického otce je katastrofická situace, mnoho vdov vychovalo svoje děti bez otce a společnost musela mnohdy vytvořit pro to podmínky. Když žena muže nemá a opravdu mít nemůže nebo nechce, je správné najít nějakou náhradní metodu. Tento způsob by ovšem neměl být podporován, protože je vlastně jen náhradní. Jenomže, když se to uzákoní jako právo, vznikne kauzální cyklus nepřirozenosti. Především to budou vyžadovat ženy, které partnera mají, z důvodů řekněme zištných. Jejich muž není potom otcem v žádném případě, nikdo po něm nebude chtít žádné závazky ani k dítěti, ani k ženě. Ale i pro celkem pevné páry to má výhody – stát zaplatí alimenty. Zase tu máme nepřirozenou věc, která je stavěna jako výhodná, ale normální přirozené párové partnerství s dětmi je znevýhodněno. Je jasné, když to uzákoníme jako právo, bude to zneužíváno a navíc to znevýhodní normální soužití.

V nepřirozené společnosti, která je spíše k pláči než k smíchu (vymírá a nechce to vidět, nedovede bránit svoji civilizaci, dělá dluhy, podporuje neuvěřitelné nesmysly, jako je homosexualita, stejnost muže a ženy atd.), je těžko se smát jen jednomu detailu, i když samozřejmě stát jako otec k smíchu je. Přirozená řešení prostě nejsou, jedna nepřirozenost se vytlouká druhou. Není jiná možnost, pokud chceme umožnit ženám, jejichž muži děti nechtějí nebo muže nemají, aby měly dítě, které společnost potřebuje. Je tedy nutno povolit právo na inseminaci pro jakoukoliv ženu (nelze ženy rozlišovat), jenom je zapotřebí tento způsob nepřijmout jako výhodný, ale pouze jako nouzový. Různí „částeční konzervativci“, kteří to budou kritizovat, asi mají pravdu, ale měli by spíše přemýšlet jak obnovit tradiční řád a jaká skutečná opatření k ozdravění společnosti přinést, než opovrhovat detaily. Vždyť tato metoda je jen malý obraz celého zhoubného paradigmatu a zase jen řeší důsledek, nikoliv příčinu.

 

 
79 Komentářů k Stát nahrazuje muže

 1. proud napsal:

  No,ja hlavne tomu gynekologovi nezavidim jeho „praci“……..K tem alimentum,ty by mel platit ten,kdo roztriskal rodinu!!!!

 2. hr napsal:

  Což o to, inseminovat ženské – ale NWO kabala už vyvinula inseminace buzerantů.

 3. Papilio napsal:

  Není žádoucí plakat,velmi bych doporučil knihu ctihodného německého bankéře-spisovatele Sarrazina Jak páchá Německo sebevraždu.Autorovi se dostalo důkladného výprasku od německých sluníčkářů a také pro pražskou kavárnu by to nebyl žádný bestseller.

 4. Barrie, Ont. napsal:

  Článek dobrý, to foto snad nebylo zapotřebí

  • proud napsal:

   Proc,stydite se za to ze se „vystrkujete“? Mam o tom svy mineni…….A docela by me zajimalo jak by to vypadalo,kdyby chlap mel svyho „gynekologa“. :-))))))))))).Nedelali bysme pak vsichni nic jinyho nez se chodili po „poradnach“ onanovat a chlubit zanetama spis,nez se starali dopredu,aby nebyly………Odjakziva mi to prijde,ze baby na tu gyndu zpitomely.

   • proud napsal:

    Kdybyste si tam obcas strcily strouzek cesneku,nemusely byste nechat kdekoho aby se ve vas k radosti manzelu,hrabal!!!

    • anonym napsal:

     Bože bože, za komoušů byly gynekologické prohlídky POVINNÉ a jsou povinné-nepovinné i dnes. Ještě v 1997 jsem na gynekologickou prohlídku jít musela před v stupem do zaměstnání. Bez toho by mě do práce nevzali! A lékařka řvala jak pomatená, že jsem 10 let na prohlídce nebyla, jsou to jejich many many,Rozumbrado.
     Jak nám bylo v 80 letech zděleno, povinné jsou proto, aby byl sex bezpečný i pro ženy. Protože je to jejich zdraví, které na doplácí na manželské povinnosti. Nic víc a silně pochybuju, že by muži chtěli navštěvovat obchoďáka, který provádí i gynekologické prohlídky, jak je v zahraničí zvykem. Muži starší generace, ale i mladší by to těžko vydychávali.
     Antikoncepci vyžadují muži po ženách, to vy chcete sex bez potomků.

     Článek je trapný, inseminace se dělá už dlouho, je jen takzvaně načerno. Ty ženy to chtějí jen oficiálně. Prováděly se i a komoušů, Uzel o tom psal článek. Stát jen nakazuje, zakazuje a vybírá desátky.
     A současná doba je rozhodně lepší než doba minulá, kdy se žena bez partnera považovala za vadnou.
     Všechny mé spolužačky, které se vdávaly před 20 lety se rozvedly, ty co se vdávaly jako já po 24 letech, rozvedené nejsou.
     Sestra emigrovala do Kanady v 88 a děti měla až v 32 letech a v 39 letech. Jsou zdraví a nic jim nechybí.
     Tolik k té demagogii.

     • proud napsal:

      Me je prece uplne jedno jestli povinny,nebo nepovinny a je mi jasny ze jde o prachy.K doktorovi se jde kdyz je potreba,ne aby si vydelaval.Ale hlavne,kdo se stara o svou imunitu,nevi co to doktor je,kdyz ho tam nenazenou idioti na „vstupni“.Navic s onim „povinnym“ jde dobre „pracovat“,pokud je ovsem zajem,ne vsechno povinny je skutecne povinny!!! Co se antikoncepce tejka,muzi pouze vyuzivaji onu moznost ale prilis nevedi o co jde,to by mela znat a vedet hlavne zenska a ne se na chlapa vymlouvat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • proud napsal:

       Jestlipak vite ze je vyborna a zdrava antikoncepce obycejnej teplomer v pochve s kombinaci neplodnejch dnu? Dokonce lepsi nez zabijak pilulka? Nevite,jako vetsina,je to pro vas totiz pohodlnejsi! Nechte vejmluv a zacnete se o sebe starat!

       • Petr napsal:

        Hergot, Proude Vy pouzivate pri sexu teplomer? :-)
        Navic, soulozit kdyz mi teplomer dovoli? Nestaci to vytahnout trochu driv?

        • proud napsal:

         Nestaci,to bys mohl uz vedet:-))))))))))))))))))))))))).A nakonec,to vytahovani pekne ten sex zkurvi:-)

     • napětí napsal:

      anonyme, přišels po funuse, tvůj komoušácký pláč je dneska neaktuální.Zabrals půl strany o ničem. Něco k budoucnosti nemáš?

    • napětí napsal:

     proude, spratku jeden, neurážej česnek, ten ja miluji!!!

     • proud napsal:

      Copak te yrazi na tom ze se da soupnout tam kde to ma normalni chlap tak rad? Taky ho mam rad,patri k jednem z nejlepsich leku.A chovej se slusne! :-))

      • Jarmila napsal:

       Proude nezlobte se, ale Vy jste někdy blbej jak tágo. :) Česnek do vagíny. :) :) To mi připomnělo toho devadesátiletého harmonikáře Honzu ze Šlágru, který vyprávěl, že mu maminka za První republiky léčila všechno česnekem, protože neměla peníze na doktory. A tak když měl zánět uší, vrazila mu do nich česnek. Výsledek byl, že ohluchl. On byl ale statečnej a naučil se zpívat i hrát na harmoniku, přestože je kvůli česneku dodnes hluchej jako poleno.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        Buďte ráda, že nenavrhuje chilli papričky či jinou obdobnou formu mnohem účinnějšího kapseicinu jistícího dlouhodobý mnohočetný zcela vyčerpávající orgáč… :-)))

        • Jarmila napsal:

         No já bych mu také poradila starou a osvědčenou metodu, jak získat například větší mužství: Máš- li ho malýho, nezoufej, strč si ho do úlu a zabouchej.

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))))))))))))),njn,nektery by to zaslouzily,a nektery „chlapi“ do zadnice,zvlast ti prihrati a ti co si ze vztahu delaji majetek a totalitu:-)))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Myslim si Jarmilko ze s mym „muzstvim“ bys byla uplne normalne spokojena,ledaze prodavas pokoutne oblbovadlo pro pubertaky na zvetseni libida:-)))

       • proud napsal:

        Nea preberes kdejakou kokotinu Jarmilko:-),nejdriv se sama pouc o pusobeni cesneku,napriklad,pravdou nejspis bude,ze bud nemel zanet,nebo dostal ten cesnek pozde,ale rozhodne na nej neohluchl,pokud mu ho tam nekdo nenacpal sroubovakem :-))))

   • benmil napsal:

    Ale takoví odborníci jsou. Akorát že my, zaostalé, barbarské národy jsme si zatím nezvykli k nim chodit.

    • proud napsal:

     Mozna,jenze problem je ze prachama uz je zkurveny vsechno a vsichni(temer),kam se jen podivas,takze hledej nezkurvenyho odbornika vlastence………..

  • Maroš napsal:

   „Zhasněte lampióny, lampióny – já chci vidět tmu!“

   Vtip:

   Chlapík líže hore podobnej „mušlu“ /zévu!/, po chvíli sa zarazí – hrášok? Hmm… A pokračuje…, a zase sa zarazí – mrkvička? Hmm…
   A pokračuje…, a zase sa zarazí – vajíčko? Hmmm!!! – vajce nezmášam! Tfuj!!!

   Baba sa preberie z extázy – „Čo je?! – je ti zle?“

   Chlapík odvetí – „Mne nie, ale tomu predo mnou /Nowakovi!/ asi bolo!“

   • Maroš napsal:

    Ergo – nech jej teda vylíže – štát!

   • jan nowak napsal:

    Já našel jednou we škeb-li Rolexy – juž sem to Zde ! psal..
    .. a minulej tejden sem-tam pot-kal mistra OUDa a sss Haarpíkem k tomu !!!

   • petr napsal:

    Já znám lepší.

    žena se chlubí:
    tak jsem si koupila tchoře a ten ti tak perfektně líže, no prostě fantazie.
    kamarádka se jí zeptá:
    a co ten smrad?
    Na to žena odpoví:
    parkrát se pozvracel, ale nakonec si zvyknul.
    :-))))

 5. weissbach napsal:

  Ta fotka u článku je fakt hnus.

  • proud napsal:

   Ten hnus ti ukazuje tvoje „manzelstvi“ co se o nej odjakziva delis s gynekologem sotva nekde zalechta……….

   • proud napsal:

    ty se za tim pachtis,on se v tom hrabe samozrejme a tvoje hvezda prijde domu jako by se nic nedelo:-))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Jinak,je to fotka……..protoze gynekolog miva rousku(hlavne kvuli sobe),plno svinstev totiz pozna uz po smradu………dost bab si mysli ze se o sebe starat nemusi,staci se polejt chemii a „vonet“,ostatni zaridi gynekolog……….

   • petr napsal:

    Já bych si taky zvolil raději nějaké méně zapáchající povolání. Třeba popeláře :-)))

    To jde často čichem poznat už jen když jdete po dotyčné dámě na wc, že má nějaký problém „s podvozkem“. A co musí teprv snést gynekolog, když se mu tam odkope nějaká selka.

    • proud napsal:

     Pritom je to jako se vsim ostatnim,jen se zajimat o imunitu a cistotu,vic to nechce.I kdyz je faktem,ze zajem o imunitu sebou nese hodne dalsich veci,vedet jak co funguje,co tomu pomaha,co skodi a jak nase imunita funguje.Co podporuje prekyseleni a cemu se v nem dari,co naopak zasaditost.Jsme jenom priroda,nic vic,nic min a to samo o sobe dokaze hodne napovedet o tom co je dobry a co spatny,jak bude telo na co reagovat.Fakt je ten ze do sebe cpeme bud rovnou jedy,nebo alespon latky co nam nic nedaji ale zatizej organismus a nedelame nic abysme to napravovali,casem se to secte a podtrhne a pak je tech jedu jeste vic,jen posvecenejch doktorama………

     • petr napsal:

      Tak venkovské selky žily taky zdravě na biopotravinách. A přesto když se odkopaly…

      Nebo mi chceš tvrdit, že lze odsmradit každou? Známý hledal 10 let než našel takovou která mu tam voní, že ty ostatní to se prý nedalo bez ohledu na věk a čistotnost.

      • proud napsal:

       Tady je od veci zeptat se co je jeste smrad a co je kdyz ti neco nevoni :-))).Jak znamo,dva si musej vonet,to je ten prvni,“podvedomej“ predpoklad vztahu. :-),Smrad je neco uplne jinyho,nemoc,spina,etc….:-)

       • petr napsal:

        Když se mi zvedá kufr tak to rozhodně považuju za smrad a nikoliv za nevůni.
        A to dotučná třeba sportuje a snaží se žít celkově zdravě.

   • Jarmila napsal:

    Jakou roušku? Jsi se posral proude ne? Za celý svůj život jsem nezažila, že by měl gynekolog při prohlídce roušku. Naopak, někteří byli při prohlídce až nějak příliš horliví. Je vidět, že jsi nějaký divný- nejsi náhodou teplouš?

    • Jarmila napsal:

     A ještě něco. Komu ženská nevoní, tak ať po ní sám nepožaduje orál. Koneckonců je to tak jako tak zvrhlá praktika úmyslně zavedena po „revoluci“ teplouši do heterosexuální společnosti. My jsme se v socialismu bez této zvrhlé praktiky naprosto krásně obešli, bohatě nám stačilo „pouhé“ souložení.

  • Paul Durham napsal:

   mi se zdá, že pán z reklamky se tváří profesionálně odborně na výši, jako by spatřil smysl své práce

   jinak ten „zákon“ je skvělá ukázka lobbingu lesbické (ne)ziskovky, o ženy nejde, jde o lesby

 6. proud napsal:

  Podracky…………kdybys byl ty lasky a ukazal mi alespon ten „stat“…….. A mimochodem,jedinej kdo ma pravo mit dite je RODINA! Dost na tom kdyz se rozpadne,nebo dojde k ovdoveni…….jeste budem babam co si nejsou schopny najit chlapa pomahat k detem aby je vychovavaly samy,respektive vychovavat nechali tim nejhorsim cim muzou,kolonii…….svet se v prdel obraci.

  • přemítač napsal:

   A teď si představ že někdo chce ženskou, která nemá jako hlavní koníček chlast a cígo. Tyhle zlozvyky se přijaly jako norma společnosti. Přitom mají přímý vliv na inteligenci nebo debilitu nového potomka. Rodina a monogamie je dnes Tabu hodné výsměchu. Polygamie je pseudopřirozený stav. A ještě je to nástrojem vysmívání či chlubení se „zkušenostma“ to jsou smutné ideály této doby.

   • proud napsal:

    S chlastem a cigaretama to bude jeste boj.Hlavne s tim chlastem,je mnohem zaludnejsi nez cely koureni…….

    • přemítač napsal:

     Přesně, chlast vyhubil i ty indiány. Nikdy jsem si nemyslel, že abstinence tolik změní myšlení. Kecy typu na to sé.r, vždyť ty z toho života nic nemáš atd. Však jak můžou alkoholici tvrdit, že nežiješ? Oni nemají ani tu zkušenost zažitou, ale berou si tu drzost brát si tě do papule a ještě tě poučovat o tom co je život. V mém okolí je to rozšířené jako mor. Je to status a konformita této éry. Přitom je to záměrný debilizování lidí.

     • proud napsal:

      Chlast bohuzel skodi a ani nemusis bejt alkoholik,staci si obcas dat pivko,panacka,a podobne…..to je problem o kterym malokdo vi.

 7. maya napsal:

  nuz, autor ma v podstate pravdu. ale doba sa zmenila, a ma zmysel rodit deti do vojny? asi ani nie, vsimnite o kolko viac chlapcov sa uz par rokov rodi……..

 8. Maroš napsal:

  Maya – do akej vojny, čo to trepeš! 6. priorita obecných prostriedkov riadenia udalostí – vojna, hrozba vojnou, terorizmus, hrozba terorizmom.
  Má význam rodiť deti – pre dílerov drog? = 5. priorita.
  Má význam rodiť deti – keď nebudú peniaze – len čipy? = 4. priorita.
  Má význam rodiť deti do tohto zdebilizovaného sveta? = faktografia, informácie, 3. priorita. Má význam rodiť deti – keď zajtra bude koniec sveta? = 2. priorita – neochronológia. Má význam rodiť deti, keď na Zem príde Satan? = svetonázor – 1. priorita.

  Má pre teba význam chodiť ku gynekológovi? Nestačí ti tetracyklyn?

  • maya napsal:

   sam sisi odpovedal :D

   • Maroš napsal:

    Maya – používaš nick pre „múdrosť“ – mala by si preto vedieť, že zmyslom života je život sám – nie tvoje matriarchálne plány s deckami! Tie nechaj, nech si svoj život naaranžujú po svojom! Nechceš rodiť deti? Tak neroď deti! Deti sa rodili, aj keď tu plienili Húni! Tvoje názory sú súčasťou genocídnych plánov – tak to má byť! ???“ Sionistická „mudrcka“. Nenašla si si toho správneho žida, ktorý by ťa mal živiť? Možno že nie si až taká „Maya“. ??? Daj si spraviť tú správnu kérku…

    • proud napsal:

     Na co bejt zlej……..celkem dnesni mlady chapu ze do toho bordelu nechtej systemu cpat dalsi otroky a jeste se nechavat navic omezovat detma,jsou drazsi a drazsi,uz ani nejde vychovavat je sam k obrazu svymu……….nerikam ze je to spravny,ale ze to chapu.Kecy o valce jdou mimo me.

    • anonym napsal:

     No ty jsi dobrý matroš, co hulíš ty blbe?
     Děcka se o sebe postarají už od narození? Ty jsi byl pohozen a strčen do DD?

 9. Maroš napsal:

  Veľa chlapcov sa rodí kvôli tomu, že baby používajú rôzne formy kontaktnej antikoncepcie, resp. plodné-neplodné dni bez antiko, ale spermie s chromozómom Y – teda mužský základ, prežívajú v pošve priemerne o 2 dni dlhšie, teda je tu určitý štatisticky významný predpoklad plodenia práve mužských potomkov – ktorých plodnosť zredukuje spermicidný hliník z prostredia. Voľakedy museli ísť mládenci na vojnu „za kráľovnu“ na 7 rokov – a čo teraz – s tými nastajlovanými buzerantmi? Je veľa buzeratov – bude vojna? Alebo – je veľa buzerantov, tak vojna nebude? Poďme trepať o tom, čo prečo nerobiť – lebo Vanga, lebo Sibila!

  „Keby som vedel, že zajtra zomriem, tak ešte dnes nasadím jabloň!“ – Martin Luther King.

  • Maroši-ti tvý buzilogic jsou zásobárná heterogenů-mají stejné geny jako TY a TY jako oni-rozdíl je jen v zasouvání napsal:

   „Ad http://www.osel.cz 9430-als-jako-chyba-sestrihu html
   Jan Omasta,2017-06-17 14:16:42

   Zaujaly mě 2 odstavce
   S léčbou je to stále více než špatné. Ať už jde o syntetiku methylcobalamin, Edaravone, vyléčit se zatím nikomu nikoho nepodařilo a to ani za pomoci čínské medicíny, homeopatik, baněk a zaříkáváním.
   Jsou i takové odrůdy ALS, pro něž se začíná razit termín sporadické. Ty žádnou známou genetickou příčinu (vadný gen) nemají. A co je nejhorší, těch je 90 % :(

   Jenom mě to utvrzuje v názoru, že si za to ti lidé můžou sami. Nemoc postihuje impulzivní lidi, nikoliv uvážlivé. Impulzivní lidé se velmi špatně starají o své zdraví, správně bychm měli říct, že vůbec. Holdují škodlivým látkám, chovají se jako hazardéři. Když přijde na šetření, začnou šetřit na jídle. Většinou jedí předpřipravené potraviny nebo se stravují v rychlých občerstveních, restauracích. Tam bývá to nejhorší možné jídlo, nemastné, neslané. Impulzivní lidé, když si kupují potravinové doplňky, dělají špatná rozhodnutí.
   Konkrétně upnou se k nějakému nesmyslnému doplňku a věří, že je to spasí. Ať už je to methylcobalamin, nebo Edaravone. Jsou to přípravky neperspektivní. Ale impulzivní lidé musejí mít něco extra. Normální uvážliví lidé postupují obráceně. Koupí si naráz 10 doplňků, postupně je zkoušejí a ty, co jim dělají dobře berou a ty co jim dělají špatně neberou. Podle návodu na
   stalemladi.cz/jak-testovat-potravinove-doplnky-nazor-potravni-doplnky-zbytecne/

   Když porovnáme demenci (Alzheimerovu nemoc), tak vidíme, že vědci se šťourají v procesech degenerace a hledají tam možnosti ovlivnění, které pochopitelně nikdy nebudou účinkovat. Příčina demence je známá. A sice příčinou je nechuť lékařů poskytovat nemocným lék, který řeší příčinu. Myslím si, že u ALS to bude podobné. Prostě lék, který by řešil příčinu této nemoci, je impulzivním lidem odporný, proti srsti a proto se mu vyhýbají.
   Degenerativní choroby by neměl nikdo řešit selským rozumem. To není jako nějaká chřipka nebo rýma, která má jednoho původce. Degenerativní choroby vznikají tehdy, když se sejde několik nepříznivých skutečností. Vrozená předurčenost je jasná a k tomu se musí setkat ještě několik nepříznivých faktorů. Proto nikdy nenajdou na to jeden lék, neboť lékem je odstranit co nejvíce nepříznivých faktorů zároveň.

   Vraťme se k demenci. Říkáte si: jak je možné, že lékaři mají nechuť podávat lék. Proč neudělají něco potomci nemocného? Je to tak, že lidi, co mají nemocného doma, ho nechtějí léčit. Vybírají jen taková léčiva, která je zbaví starostí a usnadní péči. Jakmile už se pacient dostane do nemocnice, pak už není zájem mu prodlužovat život. Takže zbývá léčit se dokud vám ještě choroba nepřipravila o soběstačnost.“

   • proud napsal:

    Buzny,lesby, muzou mit tisickrat stejny geny,jako lidoopi,a prece to nejsou lidi,jsou horsi prasat a jatecnyho dobytka,hotove!!!

    • proud napsal:

     Bal bych se ten hnus i nasekat psovi do zradla………..

     • proud napsal:

      A presto jsem znal i buzika s charakterem,uvedomoval si ze je buzna,ze to neni spravny a podle toho se choval,bydlel jsem s nim roky v jednom dome a nic nevedel,zakazal sam sobe ten hnus.

   • anonym napsal:

    Konečně někdo kdo myslí a nepíše voloviny. 90% pitomostí píši XY.

   • Maroš napsal:

    Buzilogic – máš pravdu. Posledný impulzívny slimák-domkár – po tom, čo som na neho nechtiac šľiapol, urobil – „vuúúúšš!!!“ a odvtedy je v piči. Tie neipulzívne slimáky sú v pohode – keď trochu poprší – nechám ich vyvenčiť - inak namiesto zmrzky majú v lete najradšej ochcané metové kobylince. Ale za tým impulzívnym mi je smutno – ten robil najdlhšie čiary… Ozaj – nevieš, prečo sa tie spomalovače na cestách voľajú – retardgény?

 10. petr napsal:

  Tak a teď si položte otázku: bude ve spermabankách kvalitní materiál od blonďáků a slovanů z dobrých rodin, nebo tam budou chodit darovat sperma imigranti, alkoholici a další společenská spodina?

  • proud napsal:

   To prijde na to jestli budou platit a kolik :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ja bych spis polozil otazku jestli je vubec k necemu takova banka dobra a nebo jestli je to onan studio jen ulejvarnou…………

   • proud napsal:

    Nekdo muze oponovat slovy,a co normalni rodina co nemuze mit deti? Odpovim,muze adoptovat,nebo se muze zamyslet nad tim proc je nemuze mit,jestli nejde o „vyssi“ umysl.Casto totiz takova rodina adoptuje a kratce nato se problem jakoby sam vyresi a ma i svoje dite……Jedno vim jiste,stat se to me,rozhodne bych to nelamal pres koleno,je toho vic co nevime,nez toho co vime!!!

 11. petr napsal:

  Nedávno jsem potkal dva mladé čerstvě sezdané lidi co plánovali mít děti. Byli chytří, vzdělaní, ale strašně hulili a chlastali. Měj jsem chuť jim doporučit aby už teď sháněli kvalitní ústav pro fyzicky i mentálně postižené děti.

  Pokud vím, tak detoxikace kuřáků a alkoholiků pomocí bylinek trvá několik let, aby mohli mít spolu zdravé děti.

  • proud napsal:

   S tim souvisi vic faktoru kde sam nevim co s tim,je to na hrane „lidskosti“ a tezko se to rozhoduje samo za sebe,natoz za druhy.Jinak s detma prichazi jista zodpovednost,ktera by mela zacinat uz pocetim.Ale ruku na srdce,kdyz jsem byl mladej,nejak zvlast jsem o tom nepremejslel……….napil jsem se,kouril jsem……..a decko mam zdravy,co vim.Urcite by i pres to trochu zodpovednosti rozhodne neskodilo.

  • přemítač napsal:

   Detox je jistě dobrá volba, ale co vím 90% alkoholiků co bylo v léčebnách se ke svému návyku vrací po určité specifické době. Najít ideální recept na to vymanit se z oné závislosti je kumštem, který nevyřeší jen návštěva nějakého třeba „psychiatra“. Co je klíčem k tomu, aby dotyčný jedinec viděl jasnou „motivaci“ a cíl zbavit se toho sajrajtu? My musíme pátrat buď v psychice, srdci, ublížení nebo psychosomatice? Každej k tomu má specifický důvod. A nasloucháním zjistíme dle mého nejvíc. Třeba onen návyk na alkohol či jeho kult-urnost je vštěpována a úzce souvisí už v dětství a přímo je to napojené na ony sladkosti? Tam je blízká příbuznost? Sladkostma jsme připravováni od mala na konzum drog?

 12. Libuše napsal:

  Stát jak vidno,nepodporuje rodinu.Oni vědí,že rodina má tendenci držet při sobě.Takhle se lépe lidé ovládají-řídí.Ty vaše všelijaké úvahy nestojí za nic.A jestli žena jde k lékaři,tak to asi potřebuje.Žádná žena nejde na ženskou prohlídku jen z dlouhé chvíle,jen aby se ukázala na gyndě doktorovi.Ty vaše přiblblé diskuze svědčí o tom,že ženy vůbec neznáte.A že některé jdou na umělé oplodnění,to také není vždy vinou ženy.Takže vaše debaty zde na toto téma jsou ubohé.Konec konců ,vy taky za moc nestojíte,tak si o sobě tolik nemyslete.Ostatně to,co se poslední dobou děje s otázkou zakládání rodin se týká také vás mužů.Máte máslo na hlavě.–No a kecat můžete dále.

  • přemítač napsal:

   Ale Vážená Libuše proč toliko emocí? Veškerou diskusi je potřeba vnímat jako náhled či úhly pohledu dotyčných. nemůžeme vše automaticky uzavírat do rovnice, že co dotyčný napsal je automaticky jeho životní postoj. Ono životní zkušenosti jsou různorodé a chyba je vždy jednou u ženy a jednou zase u muže. Cítím z Vás jistou ukřivděnost, ale je potřeba se zamyslet jakým stylem se žije? Cesta kompromisů ve vztahu je vzácný prvek. Slůvka typu přiblblé ubohé, za nic nestojíte, moc si o sobě nemyslete, máte máslo na hlavě. To je obraz vašich myšlenek a postoje. Zkusme raději přemýšlet kde je podkopána či podrývána autorita jedince a proč si na osobní důležitosti tolik zakládáme. V dnešní společnosti je to přehlídka namyšlených egomaniaků jejichž výsostným postojem stala se funkce (práce) a z ní plynoucí společenské a materiální výhody. Jakoby se obchodní vztahy implementovaly do roviny osobních vztahů. Kde každý očekává že druhý pro něj něco udělá a bude mu za to náležitě oplaceno.? Ve vztahu nemůže figurovat účetní formule Má dáti a Dal. Ale skrze prioritní stavbu „ekonomickou“ je nám tento vzorec chování stále přirozenější a ani neceknem, vaříme se jako ta žába. Z mého pohledu jakýkoliv negativní pohled ať už na ženu či muže musíme vnímat s jistým druhem pochopení, jelikož každé „boty“ životní ušly originální druh cesty, zkusme přemýšlet tak, že neblahé zkušenosti jsou poučením pro každého z nás a my nevíme jak se s těma botama šlo, neměli jsme je obuté, máme každý své vlastní. Napadáním sebe navzájem si jen házíme klacky pod nohy.

  • proud napsal:

   Maslo na hlave mame vsichni,a jak vidim,jde nam i vymlouvani se jeden na druhyho,ale dost casto postradam ono „sam za sebe“,nebo „pro tebe bez vymlouvani se na tebe“ :-)

   • proud napsal:

    A vymluva neni nic jinyho nez preneseni vlastni zodpovednosti na druhy,nebo druhyho,oblibenej to sport.

  • proud napsal:

   Ne,zeny vubec neznam,jen nekde zabekaj ze si musej jit nechat mackat cecky preventivne,to stejny se spodkem,uz letej!!! Jinak na to serou,je to jak s polakem v kostele,jednou za tejden je hodnej a sype do kasicky,nakoupi odpustek,aby mohl bejt celej tejden to nejhorsi prase a v nedeli si zase koupit nevinnost.

  • Maroš napsal:

   Libuše – to bude zase sranda, keď ženská povie na komisii, že chce byť oplodnená spermiami od bieleho muža – a oni ju rovno zabásnu za rasizmus! He he! Jedine, že by sa vyhovorila, že tým myslela spermie Michaela Jacksona, nie?

 13. proud napsal:

  „Návrh, aby muži už nemuseli konat svoji reprodukční povinnost“………………tak me napadlo,ehm,Podracky,ty „konas svou reprodukcni cinnost“ s nechuti,nerad,nebo z prinuceni? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))),pak jsi jednim z mala a „nejakej divnej“:-)))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Proude – smiešne pohyby a šmýkanie sa po cudzom tele neznamenajú vždy reprodukčnú činnosť. Ja mám iný problém – pri ejakulácii dosahujem taký vysoký tlak, ktorý ihneď pozabíja moje spermie o stenu maternice. Čo s týmto?

 14. proud napsal:

  Pis za sebe debile! Nejhorsi svinstvo,a tedy i svine ten kdo to dela,je kradez nicku.Vymsti se ti to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!