Milan Mazurek: Sfunkčnenie referenda a stav demokracie na Slovensku 16.6.2017

milanmazurek

Poslanec slovenské Národní rady Milan Mazurek za Lidovou stranu Naše Slovensko dává slovní nakládačku všem, i když momentálně nepřítomným poslancům za všechny lži a zločiny, které slovenští politici a s nimi spříznění mafiáni na Slovensku napáchali. 18ti minutový projev ze slovenské Národní rady.
28 Komentářů k Milan Mazurek: Sfunkčnenie referenda a stav demokracie na Slovensku 16.6.2017

 1. L. U. napsal:

  Uverejnenie tohto vystúpenia, ktoré je bez politickej korektnosti, s nazvaním vecí pravým menom a stavom vecí považujem za záslužný čin, pretože v médiách hlavného prúdu to nikdy nezverejnia. Ďakujem.

  • Shakur napsal:

   Zasrany nacek a ta jeho banda skinhedov! Inac tento sraac sa vobec netaji tym ze je nacek on dokonca hadzal aj kamene do tmavych ludi s kocikom! Neviem preco sem podstrkujete tychto bastardov co medzi ludmi vyvolavaju iba nenavist!

 2. Ondrej napsal:

  Mazurek je uplny traged,vypocujte si ho podrobne a zistite, ze jeho prejav okrem nekonzistentnej vysky hlasu nema ziadnu logiku.Celu LSNS riadia Jezuiti a tak to aj vyzera. Vsak ludia im to zrataju este silnejsie ako Kalinakovi, ked sa dozvedia ako ich kotlebovci poviedli

  • golan napsal:

   Si to ty, Nikita??

  • Michal napsal:

   Vieš čo je na Vás úbožiakoch – tragédov k popukaniu? Tie Vaše idiotske bláboly. Ešte,že si tie svoje drízdy podložil aj dôkazmi :)).

   Skúma hlas :)) a nie jeho prejav, si chudák.

    • MUHEH napsal:

     „Bez krve jsou i naši vůdci. „Dostali jsme se do područí mrzutých pánů. Lidí bez hněvu a cti, kteří by se neodvážili nosit zbraň. Bojují šustěním lejster a mají vodnaté, mrtvé, cizí oči. Dívají se na naši práci a veselí, jako by smrtelně unavený člověk pozoroval mouchy.“ Tohle napsal G. K. Chesterton a sedí to jak ulité na západní elity. I řadu našich představitelů bychom v tom našli plasticky.“

     • MUHEH napsal:

      Ale jak už to bývá popisuje barvitě, ale ROUBUJE falešné „interpretace“ (dezinterpretační výklady) na popisné (pro)jevy – čili LŽE O DŮVODECH a za důvody a příčinnosti vydává něco jiného.

      A na závěr:

      „I civilizace by měla být živá a vitální, jinak zanikne.“

      Je jen jediná zbylá civilizace – a je na celém světě (není doopravdy „západní“, „východní“, „jižní“, „severní“ ani žádná jiná – je to tatáž všeprostupující a na umělé „ohraničování“ příliš nehledící, naopak ho vytvářející).

      „Znal jsem ji natolik dobře, abych neželel její ztráty.“

  • Maroš napsal:

   Ondrej – jezuiti sú – myslím, za Slobodným vysielačom. Kotleba – myslím – vadí aj im, lebo nie je dostatočne – „klér“.

 3. Kolemjdoucí napsal:

  Díky za video.

 4. helena napsal:

  Pán Korál,

  prezentovaním takýchto ťuľpasov znehodnocujete svoj web. Skôr než odprezentujete takúto persónu, nezaškodilo by zistiť si, čo je to zač a koho vlastne reprezentuje.

  To, že reprezentuje predovšetkým svoje vlastné vrecko, by až tak nevadilo, ale strana, ktorej je aktívnym účastníkom, je platená nielen Bruselom, ale i americkou nadáciou cez Rusa.

  Je to agresívny hulvát, ktorý veľa rozumu nepobral. Tento mamľas-poslanec je vyšetrovaný a jeho otec sa verejne vyhrážal deťom vyšetrovateľa popravou.

  A vlastne odkázali nám, všetkým, ktorí nesúhlasíme s činnosťou tejto kvázistrany, čo nás čaká, až získajú moc.
  Násilnosti a popravy, teror ako za ich boha Tisa.

  Ľudia sa nezaujímajú o dianie, referendá ich otravujú, to už ukázali, keď bolo referendum za rodinu, neplatné, nízka účasť.

  I títo mamľasi spustili petíciu za vystúpenie z EÚ i NATO. Takmer rok zberajú podpisy a akosi sa nedarí. S tak veľkou pompou spúšťali akciu a dodnes ešte potrebný počet podpisov nevyzbierali.

  Iste, mnohí ľudia si už uvedomili, ako boli podvedení, ale tak isto vedia zvážiť, čo by taká rebélia voči EÚ pre kolóniu zvanú Slovensko znamenalo.
  O NATO nehovoriac, však mi už ani tie motyky a hrable na obranu nemáme, nieto ešte nejakú voj.techniku. Máme expedičný zbor pod amer.velením.

  Títo „veľkí buditelia“ Kotleba-Ľudová strana naše Slovensko nemá žiadnu víziu ako vrátiť Slovensku svojbytnosť, národnú hrdosť a Slovákom ich zem.
  Sú to len prospechári, ktorí sa išli do parlementu nabaliť, veď sa i tak vyjadrovali poniektorí, to sa však akosi neprezentuje.
  Tak ako aj zmizla téma vyšetrovania financovania tejto strany a mnohé ďaľšie.

  Majú len plné huby fráz a viet bez obsahu …. šíria nenávisť a zlobu, kotleba ako župan bb kraja mal možnosť dokázať, ako zmeniť časť Slovenska, neurobil nič, práve naopak, rozdrbal, čo ešte rozdrbané nebolo.
  Ľudia už dávno prestali triezvo myslieť a uvažovať, ale od Vás by som čakala aspoň tú kritičnosť obsahu Vami prezentovaných príspevkov.

  Že budete prezentovať i Vy takéto persóny bez štipky kritiky, je na pováženie, akú úlohu vlastne Váš web plní a komu slúži?

  • Maroš napsal:

   „To, že reprezentuje predovšetkým svoje vlastné vrecko, by až tak nevadilo, ale strana, ktorej je aktívnym účastníkom, je platená nielen Bruselom, ale i americkou nadáciou cez Rusa.“

   Ty kokso!

   • brestvud napsal:

    Co se divíte? Tajné služby se dycynky vydávali za někoho. Mně to ale přijde spíš jako dokonce čehůňské KONTRArozvědky, co si tu s náma, váma a se sebou zahrávaj a za amíky a rusáky se schovávaj.

  • Elvis napsal:

   Velmi objektivne a trefne! Je to banda naackov ..smiesne natom je, alebo mozno aj desive to, ze Slovaci dobre vedia co su tyto zmrdi zac a presto vsecko maju dost silnu podporu… Na Slovensku vseobecne vladnu dost xenofobne nazory.

   • Maroš napsal:

    Elvis – prečítaj si – Enzo Russo „Štrnásta nula“ – originál vyšiel v roku 1986, u nás v roku 1991-2. Dostať to v antikvariáte za 0,75 – 2 eurá.
    Ide o cezhraničný odkaz „italiano vero“ – prostredníctvom beletrie – sionistckej mafii vo východnom bloku, aby sa pripravila na perestrojku. O. i. sa – už v roku 1986 – sa v knihe spomína rozdelenie ČSSR v roku 1992!!!, balkánska heroínová cesta, prenikanie mafie do vládnych a exekutívnych štruktúr = korporátny fašizmus. 14-sta nula znamená miliardové zisky z verejných prostriedkov. Tzv. špinavý zločin ulice bude slúžiť len na zastrašovanie – rádovo mnohonásobne vyšší výnos budú získavať biele goliere svojimi politickými a korupčníckymi machináciami. Ale!

    Tieto štruktúry reálne nerozhodujú o všetkom – nad nimi sú vyššie – ktoré rozhodujú o tom, kto bude, alebo nebude oligarcha, či boss bossov. Pretože – tieto zdanlivo mocné viditeľné štruktúry len hromadia korisť, ktorú potom – už kumulovanú – zhrabnú omnoho mocnejšie štruktúry GP – napr. čínsky globálny klan Li. Viac menej – neviditeľný, ktorý sem príde po Hodvábnej ceste…

 5. Dušan napsal:

  Tetka hore,

  Vyšiel z dielne Holywoodu nový film, USA – a tento si pozri, potom kecaj o zlobe, manipulovaní a nenávisti, H.U.S. :

  2016, Čaroděj ze země LŽÍ…

 6. Maroš napsal:

  ZÚFALCI V AKCII!!! – traja na jedného a potom ten jeden sa vyberie! Kokoti!

  „Klus: Je jasné, že sa musíme dohodnúť

  Dohoda medzi Mičevom, Lunterom a Klusom, o ktorej hovorí Slosiarik, však vôbec nie je nereálna. Mičev už dlhšie presadzuje, aby v septembri v kampani proti Kotlebovi pokračoval už len najpopulárnejší kandidát.

  Dokonca prišiel s návrhom Memoranda o spoločnom postupe, ktoré však Klus ani Lunter nepodpísali. K nejakej dohode napriek tomu zrejme dôjde.

  „Aj po tomto prieskume je nad slnko jasnejšie, že sa budeme musieť dohodnúť. My sme sa v pondelok všetci traja stretli a osobne sme sa o tom rozprávali,“ tvrdí Klus. Poslanec SaS a Mičev už teraz viac-menej otvorene hovoria, že najsilnejšieho z trojice podporia.

  Lunter sa podobných vyhlásení zdráha. „Od začiatku hovorím, že sa zachovám zodpovedne. Nechcem ale voličov uspať lacnou matematikou,“ reaguje.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/498921/co-ukazal-prieskum-ak-sa-spoja-traja-kandidati-kotlebove-dni-su-zratane/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 7. OldNoe napsal:

  Maroš, nech postavia hocikoho, bude to nedostatočné. Uvažuje sa už dokonca i o Mečiarovom návrate do politiky! Samozrejme, Mečiar nie je padnutý na hlavu a dobre vie, že by v takomto prípade išlo o likvidáciu oboch. Kotleba, so svojimi stúpajúcimi preferenciami drží vládnu koalíciu, ako i opozíciu za isté citlivé miesto. Pretože, buď sa rozhodnú pre predčasné voľby (so všetkým, čo pre nich z toho vyplýva), alebo počkajú, kým mu preferencie narastú ešte viac. Je to paradox, ale momentálne je to Kotleba, kto drží pokope súčasný politický status quo. Zatiaľ sa ide smerom súdnej likvidácie, čo prischne Smeru a Ficovi. Pritom akýkoľvek atak na Kotlebu, či vnútropolitická chyba, mu preferencie iba zvyšuje.
  Na záver sa chcem poďakovať adminovi za tento príspevok. Pretože osvetľuje motivácie Culíkovcov, Kollárovcov a ostatných.

  • Maroš napsal:

   OldNoe – jasné – a dosť to pripomína „ochranárske“ postupy, ktoré útoky na Mečiara vystrelili do premiérskeho kresla. A v pozadí je pripravovaná reštaurácia návratu KDH do SNR – akurát majú kádrový problém – Čarnogurský má odkrytú rodinnú minulosť až zo Slovenského štátu, a nikto z mladých nevie kléro projekt uchopiť – zvlášť po všetkých KDH prúseroch. Ak to nestihnú, kotlebovcov nebudú môcť kontrolovať spojeneckými politickými dohodami, takže to bude Kotleba vs ostatní – a to sa poseriem z toho smeráckeho „mačka vo vreci“.

  • benmil napsal:

   Viete o iniciatíve generálneho prokurátora na rozpustenie Kotlebovej strany?

   • Maroš napsal:

    Benmil – je to celkovo primitívny nápad – tzv. „facebookovský“ – ty zoženeš pár fiktívnych nespokojencov s kotlebovcami – oni mi to napíšu ako podnet – a ja kotlebovcom zablokujem „facebook“. Už sa v podstate ani nenamáhajú vymyslieť niečo nové – tá ich arogancia dosahuje vrchol – my sme skrátka idioti – tak prečo by mali vymýšľať niečo nové. Akurát – donútili kotlebovcov diverzifikovať do – zatiaľ neindentifikovaných politických subjektov – kvázi novokotlebovci v stave zrodu – môžu to byť rôzni mladí za kotlebovcov, Rómovia za kotlebovcov, Maďari za kotlebovcov – čím vznikne horizontálna – menej zraniteľná organizácia – platforma, ktorá nebude sústredená okolo jedného vodcu – Kotlebu, ale bude sústredená – NA – CIELE – teda rovnaké myšlienky. Potom im to zapne – protiopatrenie bude – zvýšiť počet hlasov na účasť v parlamente na 10% – čím naserú Maďarov, Rómov, špekulantov – a tí vytvoria druhú opozičnú platformu. Budúce voľby – to bude práve hra s číslami – zlučovanie strán. Potom vyhrá ten blok, ktorý bude konzistentný. A to dôležité – ZÁKON ČASU!!! – hrá v prospech nás! Pravda vychádza na povrch – ich činnosť je sústredená hlavne na boj proti pravde, nie na program. Slovenská politika sa vyčistí ako prasknutý vred!

    • Maroš napsal:

     Ešte doplním – prax zo sveta dokázala extrémnye rýchly vzostup tých strán, ktoré dokázali podchytiť tzv. nevoliaci elektorát novým projektom – volebný hardisk má priemerne 50= voľného miesta permanentne. Teda – hovorím nie o zmene – červených za modrých a pod. ale o novom projekte. V podstate ho dokáže vytvoriť aj priemerne vzdelaný človek, ktorý však chápe globálny vývoj a svoju krajinu dokáže vidieť v slede budúcich udalostí. Hovorím o štrukturovaných vedomostiach typu Pjakin, KSB, DVTR – znalostiach základných vzťahov – kniha I’Ting.

 8. Maroš napsal:

  Nový riaditeľ RTVS – Jaroslav Rezník – Odmietam, že by som bol vládnej koalícii za svoje zvolenie zaviazaný
  https://www.youtube.com/watch?v=yQJVBE8YK60

 9. OldNoe napsal:

  Maroš, no, zadrieť do parlamentnej strany nie je také jednoduché, ako si niektorí myslia. Napr.: http://www.youtube.com/watch?=vApQoBSVK1k či http://www.youtube.com/watch?v=AwUWykOlfjA
  Čo sa týka tých vyše sto podnetov, kotlebovci ešte vždy môžu žiadať o prešetrenie indície, či nejde o činnosť organizovanej skupiny, namierenej proti parlamentnej demokracii. Pretože minimálne časový interval horeuvedených podaní žiadosť o legitimitu prešetrenia podporuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!