Prohlášení k pořadu Newsroom ČT24 z 18.6.2017 o Všeslovanském sjezdu v Rusku

ct24newsroomČeská televize odvysílala v neděli 18.6.2017 na kanále ČT24 od 22:05 pořad Newsroom ČT24. Jedním z hlavních témat byla reportáž s titulem "čeští dezinformátoři jezdí do Moskvy pro informace", ve které jsem účinkoval jako hlavní osoba. Důrazně se ohrazuji vůči některým obviněním, které byly v této reportáži vysloveny a to následujícím způsobem:

V pořadu byly vysloveny tyto výroky:

"Čeští dezinformátoři si nedávno zajeli do Moskvy na Všeslovanský sjezd."

1) Jako dezinformátor jsem označován v okupačních médiích (vydavatelství Economia, Česká televize) pouze já, Jan Korál. Uvedený výrok, protože se vyjadřuje v množném čísle, LŽE o tom, že by tam jel ještě vůbec někdo další, kdo by byl kdy označen za dezinformátora.

2) Obvinění z dezinformací vůči mé osobě nikdy nikdo nedokázal a ti, kteří mne obvinují z dezinformací, se vědomě a záměrně vyhýbají veřejné diskuzi se mnou, ve které bych jejich obvinění vyvrátil. Jinými slovy - soustavně a vědomě LŽOU a utíkají před PRAVDOU

"Akce má podle některých odborníků dost jasný cíl: Rozšiřovat ruský vliv do Evropy"

Cíl této akce byl jiný a to posílení a rozvoj VŠECH slovanských národů. Jedná se tedy o LEŽ.

"Lidi, kteří píšou články na pochybné weby... "

Pochybné weby - jedná se o záměrně dehonestující nařčení. Co je na webu NWOO.org pochybného? Evidentně pouze to, že se poctivě drží úsilí o hledání skutečné Pravdy a nikoliv propagandou jakéhokoliv druhu, jak to např. dělá Česká televize. Opět je použito množné číslo bez adekvátního odůvodnění.

"...si mohou pro rady nebo na výlet jezdit kdy a kam chtějí. Nebo ne?"

Nejeli jsme pro rady, naše pozice na tomto sjezdu nebyla podřízená komukoliv včetně ruských pořadatelů. Jeli jsme tam jako suverénní partner v diskuzích, kdy jsme prezentovali své názory, znalosti a zkušenosti, stejně jako příslušníci všech ostatních slovanských delegací. Autoři reportáže tedy podsouvají divákům názor, že tam existuje nějaká řídící struktura nebo hierarchie. Řídící struktura Všeslovanského výboru má podobu kulatého stolu, kde mají zástupci všech národů rovnocenné plnohodnotné postavení. Opět se jedná o záměrnou a vědomou LEŽ.

Další manipulací je zpochybnění naší svobody účastnit se takovýchto akcí, natož když jednáme zcela prokazatelně v zájmu celého Českého národa a jeho příznivé budoucnosti. Autoři reportáže podsunují divákům myšlenku, že by se účast na takovýchto akcích měla zakázat, či trestat, čímž se přibližují minulým dobám totalitní diktatury, at už jakéhokoliv druhu. Srovnejte to např. s účastí na setkáních typu Bilderberg, Trilaterální komise nebo Bohemian Grove, které nikoho ze zpravodajské redakce České televize ani trochu nezajímají.

"Někteří autoři dezinformačních a konspiračních webů si jezdí pro informace přímo do Moskvy".

Opět pojem "dezinformační", k tomu dehonestující pojem "konspirační" - opět nikdy neprokázáno.

 

V části, kde je citováno mé odmítnutí účinkování v této reportáži, je ocitována pouze poslední část mého emailu redakci Newsroom ČT24. Chybí tam tento úvod:

Dobrý den,
děkuji za nabídku. Vzhledem k tomu, že produkce zpravodajství České televize produkuje na téma Ruska dle mého názoru pouze bezcenný odpad, resp. jednostranně zaměřenou manipulaci, tak nemám k Vašim produktům žádnou důvěru. Ať bych řekl cokoliv, vybrali byste si jen to, co by se vám hodilo, což je podloženo nejen mou opakovanou zkušeností.
Do ČT půjdu tedy pouze pokud se bude jednat o přímý přenos a tím Váš pořad není.
Co si myslím o ČT si můžete zjistit např zde:
Nebo seberte odvahu a rozum do hrsti, podívejte se, co všechno jsem na téma České televize publikoval já zde: http://www.nwoo.org/page/2/?s=%C4%8Desk%C3%A1+televize
nebo se podívejte na jakékoliv jiné nezávislé weby a sociální sítě, zjistěte si co si o vás lidi v této zemi myslí ....

Autoři reportáže tedy udělali přesně to, co jsem předpokládal, tj. vzali informaci, kterou měli k dispozici a vytrhli z kontextu pouze to, co se jim hodilo do jejich dehonestační a v pravém smyslu slova dezinformační kampaně.

"Je to všeobecně neúspěšný člověk .... a za odměnu, že na něho byli hodní, tady šíří to, co mu tam nalili do hlavy."

1) Úspěch je velmi subjektivní záležitost a měřítka J.X.Doležala jsou mi velmi vzdálená. J.X.Doležal tedy LŽE.

2) Každý, kdo si přečte mé texty, které jsem doposud o této akci napsal, nebo shlédne seminář z 15.6.2017, kde jsem mluvil o tom, co se na Všeslovanském sjezdu dělo, pochopí ihned, že se jednalo o všestrannou svobodnou diskuzi a nikoliv jednostrannou "nalejvárnu". Měli jsme na mnoho věcí rozdílné názory, např. co se týká role náboženství. Z mnoha těchto diskuzí existují videozáznamy a všichni účastníci tohoto sjezdu mohou má tvrzení potvrdit. J.X.Doležal tedy opět vědomě a záměrně LŽE, ostatně jako již mnohokrát dříve.

"Dostanou jakoby novou agendu, kterou mohou popisovat."

Jakub Zelenka opět něco tvrdí, aniž by k tomu měl jediný důkaz, pouze spekuluje, resp. záměrně LŽE.

"To jsou desítky skupin, desítky nesmyslů, desítky bludů, který voni šíří, kterým voni žijou, všichni se jim smějou, kromě těch Rusů. No tak dělaj pro Rusy."

Dá se předpokládat, že J.X.D. má na mysli ony různé tzv. konspirační teorie, např. o Novém světovém řádu, či událostech z 11. září 2001, o kterých již několikrát psal pro Reflex. Vzhledem k tomu, že informace o těchto tématech pocházejí především ze západu (USA, Velká Británie, Německo,...), kde se tomu věnuje velmi početná komunita nezávislých novinářů, publicistů a jejich čtenářů, tak J.X.D. LŽE  o tom, že se tomu smějí všichni kromě Rusů. Původ těchto informací je tedy na západě a nikoliv v Rusku. Informace o zločinných spolčeních v západních zemích od nezávislých západních autorů jsou pouze v souladu se zkušenostmi a znalostmi představitelů všech slovanských národů, tj. nikoliv pouze Rusů, o čemž je možné se přesvědčit např. z veřejně dostupného záznamu zahájení Všeslovanského sjezdu.

Celá reportáž Newsroom ČT24 je tedy v pravém smyslu slova dezinformací a součástí dlouhodobé a systematické rusofobní kampaně České televize. Vzhledem k tomu, že kampaně stejného druhu se stejnou metodikou probíhají ve většině evropských zemí a v USA a pokyny k vedení takovýchto kampaní jsou často součástí veřejných prohlášení od organizací jako je EU nebo NATO, lze oprávněně považovat zpravodajskou redakci České televize za osoby ohrožující bezpečnost České republiky a vědomě se dopouštějící různých trestných činů z oblasti Trestných činů proti základům České republiky, cizího státu a mezinárodní organizace. Není to bohužel zdaleka poprvé a bohužel nejspíše ani naposled.

 
71 Komentářů k Prohlášení k pořadu Newsroom ČT24 z 18.6.2017 o Všeslovanském sjezdu v Rusku

 1. benmil napsal:

  Když se Herman nebo Bělobrádek jezdí radit k sudeťákům, proč by se Korál nezajel poradit do Moskvy?

  • Jura napsal:

   Do USA se jezdí radit všichi naši elitáři
   Bradáďová, Bělobrádek, ....

  • Krtecek napsal:

   Překrucováním pravdy dosáhli toho,že se politická třída Smejdu stala nevolitelna,Aktiviste OSV se domnívají,že je úplně zbytečně se s jejich hladkými trumpetami TV dohadovat a začít raději se stavbou Dzopovym programu síly proti síle.Ono když se podíváte na toho pána prominentního nebožtíka HEJVLA jak v Chartě chtěl být nepoliticky a prosazoval DIALOG s tehdejším režimem a on se vzpíral až padl,to volá přímo po repete.
   OSV bude doporučovat politikům a jejich útvarům programovou debatu typu Dialog o jejich šrot programech a to v jejich vlastním zájmu.
   To by se mohlo zkusit i tady.Pak by mohli HEJVLA pověsit na muzeum a my bychom věděli proč.

  • Krtecek napsal:

   Začali jsme hledat osobnosti které by pochopily co se vlastně děje.Odlovedi těch docentu je,že prý žádná strana nemá volitelný Program a oni Čekají až bude.
   To se naděláno tak do smrti.Polit stran a jsou jak vidíme schopný se tak střelit místo do nohy do hlavy.Proto se budou muset chtě nechtě postarat občané o vyjádření co chtějí sami.
   Tu vizi pak mohou dát bezradnym politikům,kteří už čtvrtstoletí podvádějí a kradou občanům hlasy a ti na to jen bezbranné koukají.
   Tak pane Adminer budeme chtít práci památku toho HEJVLA nebo ne?

  • Krtecek napsal:

   Cenzura ministerstva ČSSD nám nejen nepouští některé peprnejsi dialogové příspěvky ale i slova komolí,tudíž chce aby jste se zeptali kdyby jste přátelé a nepřátele OSV zeptali.Proto je opravovat nebudeme a že jich máme dost je taky pravda.
   Nu což kdy se tu objeví pan Okamura a kdy ANS kde jsme už i zatelefonoval aby si začali hájit to svoje jedno procento.

  • Krtecek napsal:

   A adminere co budeme psát a hledat do voleb je fotka,kde prý kdosi vyfotil Koblihare jak rozdává dětem prošlé koblihy.Tu fotku najít by bylo terno, namísto poslouchat popisy trumpet,že Ano dělá vizi do r 2035 kdy šéf bude nebožtík a nepřevezme za ten maras zas žádnou odpovědnost.

  • Krtecek napsal:

   No a kdyby jste najednou začal mluvit třeba zničeho nic toto.
   Prohlašuji slavnostně,že neni pravdou tvrzení,že jsem se setkal s Putinem a on mi nařídil,aby jsem na jako propagoval.

   DESATERO VOLICE ČR k tomu DZOPUV PROJEKT BUDOVANI SILY PROTI SILE OSLAVUJICI PANA HEJVLA A NEDEJ BOZE ABY SE JESTE AKTIVOVA?O HNUTI TRI HVEZD ikdyz je to potřebné.

   Ne nadarmo totiž strejda Putin staví koleje pro
   tu hedvábnou stezku,protože pak ty trika z Číny nebudou ČR stačit tamní dělníci vyrábět..

   • jan nowak napsal:

    Krte.. pěkně píčeš !
    .. nej-si-li ty-ten Slaw-nej BÁSNÍK !?
    Michala w.r.

    ps : TRIKa budou s kapsama.. ( plnejma : ))

    • Krtecek napsal:

     Chtěl jsem tu dát Radetsky marsch
     aby všichni viděli ,že se nebudu ohlížet ani vpravo ani vlevo,ale dopředné.
     WIKi ti říká
     El comandante,tak žádné básně,ale atacke a uvidíš jak budou naši priserni političtí Šmejdi kličkovat před našimi puškami pravdy.
     Mao ocet Tung vidí jak bojujeme už teď s falesny neomarxismem a diktaturou humanismu.
     Smrt kapitalismu bez privlastku!!!!!

 2. Sasin napsal:

  To se povedlo. V TELEvízi to říkají, že nám Rusko už chybí. Nemyslíme tím pravoslavnou mafii ani podnikatele. Co jsi v Rusku vlastně chtěl najít? Esli jsi něco našel, klidně jim to řekni. Řekni jim, že to chceš. Vybiješ jim sklíčka a baterky.

 3. nula napsal:

  Ať puknou všichni ti Kund(r)ové:
  https://www.youtube.com/watch?v=2lvTXsUjQp8

 4. nula napsal:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/441233-americky-student-ktereho-veznili-a-nedavno-propustili-severokorejci-zemrel.html

  Z toho plyne jednoznačné poučení: sahání na korejské letáky způsobuje úbytek mozkové hmoty!

  • Paul Durham napsal:

   ale on musel zemřít, to snad bylo normálně jasné, jen senochrupi na LžiDnes z toho mají ramadán,

   cituji : "Martin Šmíd byla fiktivní oběť večerního policejního zásahu proti studentské demonstraci 17. listopadu 1989, která sehrála velkou úlohu v sametové revoluci." konec citátu

   stále stejné postupy, na debily to stačí

  • Maroš napsal:

   Nula - až sem nabehne môj parťák Nula - začnú sa hýbať krabice. Pokúšaš sa sem infiltrovať a získavaš si dôveru týmito akože konšpiratívnymi linkami. Vďaka za typy - tu máš jeden naspäť. Dúfam, že vieš, čo to znamená, keď sa ti ozve hlas s číselným kódom...
   He he! - neboj - nezavraždíme ťa - len ťa roznesieme na kopytách ako
   drzého potkana. Tu si noru nevyhrabeš - lebo "strážna veža"!
   „Zabil som princeznú Dianu,“ ohromil všetkých umierajúci agent MI5
   https://www.youtube.com/watch?v=gvsHa78mnlY

 5. pohan napsal:

  Na tuhle špínu nebrat žádný zřetel. Mejnstrýmový děvky, který za dolar prodaj vlastní matku.Dodo už by si měl dát zlatou, páč je trapnej, jak daleko vidí. A to jsem ho v minulosti celkem bral. Asi se taky dotknul korejskýho letáku.Celkově je na to jejich ubohý plácání jedna odpověď:

  Hej Slované, ještě naše slovanská řeč žije,
  pokud naše věrné srdce pro náš národ bije.
  Žije, žije duch slovanský, bude žít na věky.
  Hrom a peklo, marné vaše, proti nám jsou vzteky.
  Jazyka dar svěřil nám Bůh, Bůh náš hromovládný.
  Nesmí nám ho tedy vyrvat na tom světě žádný.
  I nechať je tolik lidí, kolik čertů v světě.
  Bůh je s námi, kdo proti nám, toho Perun smete.

  I nechať se též nad námi, hrozná bouře vznese.
  Skála puká, dub se láme. Země ať se třese !
  My stojíme stále pevně, jako stěny hradné.
  Černá zem pohltí toho, kdo odstoupí zrádně ...

  Tak Perun s námi, konspirátoři:)

  • Jarmila napsal:

   A tady je to pěkně zhudebněno:
   https://www.youtube.com/watch?v=ijVf53k3kLY
   Na tyhlety zaprodané mejnstrýmové svině platí pouze jedno: aby je většina lidí naprosto ignorovala, žádné noviny a časopisy si od nich nekupovala a všechny jejich TV „zprávy“ ignorovala. Já už to tak dělám celé roky a čtu výhradně alternativní zdroje, nic jiného.

   • Maroš napsal:

    Tu je jasné, ako by asi dopadol admin u Zelenku - tak to šrotujú ďalej hneď ako môžu.

    Odbočím - recesistické tričká s nápisom Agent Putina si na seba oblečie len imbecil - pretože Putin na toto ozaj nie je odkázaný a svojím spôsobom ho to dehonestuje - len poznámka k neuváženým "podporným" projektom.

    Madonna sľúbila vyhuliť všetkých, ktorí nevolili Trumpa - ako v tom pokračuje? To je dôležité!

  • proud napsal:

   Spis ta zkurvena devka nemela na fet a slo se po nem,tak se "vykoupil",hajzl.Duvody bejvaj casto velice prozaicky,zvlast u zavislejch!

 6. Simca napsal:

  Staci trocha chemie z chemtrails + tucna vyplata v Eur/Usd a jejich jazyk ostre utoci proti Rusku.

 7. petr napsal:

  1)Vymezovat se tu Jane můžete jak chcete, ale s prakticky nulovým dopadem, protože ta hrstka lidí co na váš (sice skvělý, ale málo známý) web chodí, stejně ví co je ČT zač a tak je tento článek prakticky nošení dříví do lesa.

  2)Pokud něčím chcete pohnout, tak nemůžete provozovat web ve stylu "hospoda na mýtince" a uraženě ignorovat média (ikdyž je to banda prolhaných šmejdů).
  Pokud tu chcete mít cimrmanovskou hospodu na mýtince, kam jednou do měsíce zabloudí náhodný host a vyhovuje vám to, tak proč ne, je to váš web.
  Jestli máte ale nějaké ambice cokoliv změnit, tak je to přístup poněkud nešťastný.

  3)nikdo tu netvrdí, že by se v pořadu dokázal obhájit lépe než vy, který se těm tématům věnuje denně 10 let, ani já jsem to nikdy o sobě netvrdil, je říkám že nejít tam neprospělo vaší věci, toť vše.

  4)Kdybyste hypoteticky do pořadu přišel, bylo by to horší než je to teď? O tom silně pochybuju. Přinejhorším by to bylo stejné. Ale myslím že by to bylo lepší. Takhle tam dali fotku na které se zrovna pekelně mračíte, zveřejnili nadávky kterými jste častoval retardory ČT. Vážně by to bylo horší kdybyste tam šel a trval na 10 minutách nesestříhaného rozhovoru?

  5)Myslím že ti redaktoři ČT stejně jen slepě plní příkazy někoho shora. Takže nadávat jim a hádat se s nimi na facebooku nebo po mailu má asi takový smysl jako nadávat v Tescu brigádnici, že tam mají drahé potraviny mizerné kvality a chtít po ní nápravu.

  6)pocity, křivdy, uražená ješitnost a další emoce jsou jen na překážku. Psychopati (i ti v ČT) jsou tak úspěšní i proto že pracují bez emocí a tím pádem s chirurgickou přesností. A jakmile vy do toho začnete motat osobní pocity a emoce, tak už vás mají a můžou si s vámi dělat co chtějí. Základní pravidlo komunikace s psychopaty, nebo psychopaty vedenou institucí je nenechat se utáhnout na emocích. To není pro normálního lidského tvora snadné, ale dá se to. Viz Putin, nebo Zeman, který se to učil hodně dlouho.

  • proud napsal:

   Obecne s tebou v tomhle tak nejak souhlasim peto,ale uvedom si ze trvat na nesestrihani muzes,zkouset soudit se pak taky,protoze jak nepujde o primej prenos,pochopitelne to sestrihaj presne nejen proti tobe,ale vsem alternativam,proto ty prachy,kdo je ma vyhraje,at je kurva jaka chce.Takze ono je POKUD! to nebyl primej prenos otazkou,co bylo lepsi,myslim ze tohle,nad fotkou at si placou,ale nesmysly ti do huby aby je kazdej slysel a videl dat nemuzou! V primym prenose by to byla jina,tam by jit urcite mel a dobre se na svinarny pripravit.

   • hr napsal:

    Trvat na nesestrihani muze, to ano, ale to je asi tak vše. Nějaké soudy pak? K smíchu! Jde o informační válku s talmudsky "argumentačně" vycvičenými zmrdy, a tu nelze vést podle jejich pravidel na jejich půdě. Dokud Kunda nepřistoupí na typ Debatního klubu nebo živé vysílání jeden proti jednoumu, né jak Borisko u Havrana kde na něj byli talmudští zmrdi tři, tak ať Honza k těm sračkometovým krysám nikam NELEZE.

    • Jarmila napsal:

     Přesně tak, moje řeč. Ty mejnstrýmové zmije si s normálními lidmi dělají, co si zamanou. Dokonce si je kdykoliv vytáhnou z davu a bez jejich svolení si je natočí do pořadu.
     To se nám s manželem kdysi stalo tohle: Někdo zazvonil u dveří a tak jsem šla otevřít. Přede dveřmi stál štáb z Novy, svítili mi do očí světly a redaktorka se mě ptala, co říkám tomu, že se dva sousedi z domu hádají o komín. Byla jsem v noční košili, rozcuchaná a nenamalovaná, tak jsem jim řekla, ať chvíli počkají, že se rychle převleču. Po chvíli jsem tedy otevřela dveře a chtěla jim slušně odpovědět. Ale ta redaktorka byla nějaká drzá, do toho všeho mi z trémy vyschlo náhle v ústech a tak jsem zavolala: Táto pojď sem! Manžel přišel a nakonec to dopadlo tak, že jsme na ně oba pokřikovali, ať se radši starají o Železného, který ukradl republice 10 miliard korun a né o takovéhle hlouposti. Se klidili pryč a pak jsme v TV viděli sestřihaný záběr, jak neutrálně říkám, že nic moc o tom komínu nevím.

     • John_Pitralon napsal:

      Ta ČT banda nikdy nepochopí, že nejde o žádného Honzu Korála, o žádné "dezinformátory" z NWOO, které tu někde vidí a umanutě dohledávají, ale o jejich pomatené vidění reality.

      Jsou asi úplně debilní jako banderovci a táhnou národ směrem do pekel.

      • Jarmila napsal:

       Ne, oni nejsou debilní ani nemají pomatené vidění reality. Oni jsou naopak velmi i nteligentní a racionální. Ale jejich bohem jsou peníze a vysoké postavení ve společnosti.
       Vemte si takovou Jílkovou, kterou jsem zde již vzpomínala v souvislosti s jejím pořadem zvaným Kotel. Ona přece není debilní, ale je inteligentní a vysoce racionální. A přesto slouží zlu a je jí to naprosto, ale naprosto jedno. Svým pořadem zvaným Máte slovo vytváří iluzi, že je zde demokracie na vysoké úrovni a že všichni mají možnost se vyjádřit k současným poměrům. Přitom je ten její pořad jen o tom, že vytváří falešnou „demokratickou“ bouři ve sklenici vody. Pořad skončí, hosté se vyřvali- a tím to zhaslo. Nikdy se nic nevyřeší, i kdyby se v jejím pořadu řeklo cokoliv. Takže je ten její pořad totálně na hovno, jde skutečně jen o to, vytvářet ten falešný pocit demokracie.
       A kdyby se to tady totálně nějak posralo? Tihle inteligenti z mejnstrýmu mají již jistě připravený plán- aeroplán. A nás tady nechají všechny napospas čemukoliv. Jsou prostě vychcaní jak mraky a vůbec nejsou solidární s českým národem. Ale debilové nejsou, to se musí uznat.
       Moje jediná obrana je ta, jak už jsem výše napsala, že se na žádný jejich pořad nedívám a tím jim nezvyšuji sledovanost. Však ono je to jednou přejde až zjistí, že mají minimální sledovanost. Já neposlouchám ani rádio, abych nemusela slyšet tu jejich propagandu nebo reklamy. Vždy si zapnu na internetu kanadské rádio s písničkami a mám pokoj od jakékoliv jejich propagandy. Vždyť oni jsou již tak ubozí, že strkají propagandu o teplouších nebo muslimech i do pořadu Prostřeno nebo Výměny manželek.

       • John_Pitralon napsal:

        Státní televize by neměla kecat do politiky. V dnešní době internetu to vůbec není třeba. Co oni teď předvedli, to už je tragédie. Ať klidně dělají sport, kulturu, zábavu, ale ne politiku, kde vždy sklouznou k totálním pošahanostem.. Nemají kapacitu na to, aby pochopili něco složitějšího. Oni tu řeší jak idioti, že někdo jel do Moskvy.

        • Jarmila napsal:

         Ono je to tím, že nemají dneska takříkajíc do čeho píchnout. Češi jsou totálně apatičtí, dneska by je nevytočilo ani to, že zemřel na ulici nějaký student Šmíd. Takže co teď? Musejí si vymýšlet nepřitele za každou cenu a vezmou za vděk i neškodným Janem Korálem. Oni totiž potřebují nějakého nepřítele za každou cenu.
         Ale to je jedině dobře, že dneska už na ně chytrý český národ nijak nereaguje. Teď se momentálně nejvíc snaží vyprovokat co nejvíce nenávisti vůči muslimům. Na jednu stranu je sem serou ve velkém a na stranu mají pořád samé zprávy o tom, jak kde muslimové zase zaútočili. Prostě se snaží masu lidí co nejvíce zmanipulovat směrem tam kam chtějí, jenže masa lidí na ně sere a žije si svým životem a to je zatím dobře.
         Dneska už přesně vím jak to bylo s nacistickým Německem. Nasrali jim tam Rakušáka Rothischildovce Hitlera, aby Německo zničil. Nasliboval běžným Němcům hory doly a pak je přesně podle plánu totálně zničil. Pak se zdekoval i s tou svou krasotinkou židovkou Braunovou a utekli do Jižní Ameriky. A nejen on, ale i žid Goebels s tou svou vypečenou židovkou Magdou i se svými dětmi a také Himler, který se rovněř tvářil za mrtvého. Naopak německého vlastence letce Goringa pro jistotu zabili již v kriminále, protože byl příliš oblíbený. Takže takhle probíhá politika- lež je oficiální pravdou a neoficiální pravda lží.

        • proud napsal:

         Ta apatie je ale oboustrannym mecem kterej je muze dovalit az k reznikovi,protoze pro svou apatii neschteji slyset ani nas........

        • Jarmila napsal:

         Ti řezníci jsou Proude tak jako tak na nás připravení a pokud se rozhodnout vymlátit půlku planety, tak je prostě nic nezastaví, ani svěcená voda.

        • proud napsal:

         Zastavi,uvedomneni lidi,ze se kvuli nim mlatit nemuseji!Proto to odstadnovani a odovcanovavani......je jich par,nemit poskoky a penize,jsou namydleny,oboji jim lze sebrat,jde jen o to jak.A to je zrejmy,slouzej jim ovcani,ti maj boha penize a jsou tak zpracovany a nastaveny,Ve chvili kdy se stanou obcanama,vykaslou se jim na prachy a na rozkazy,spadne klec.

    • John_Pitralon napsal:

     S poskokem jako je pan Kundra vůbec nemá smysl se bavit. Ten jen plní přání nadřízených. Stejně jako všichni další nebožáci z mainstreamu. Tam je vždy ještě nějaký debil nad nimi, který je úkoluje.

   • petr napsal:

    Zatímco teď to v neprospěch alternativ nesestříhali, že?
    Na to jak málo měli materiálu se jim ten bič z lejna podařilo uplést dost kvalitně, to musím uznat. To není práce řadových blbečků typu Zelenky a Kundry.

    Existují věci jako písemné smlouvy, jejichž nedodržení lze soudně vymáhat případně reklamovat u RRTV, kde to až tak snadno ze stolu nesmetou, tak jak různé otevřené dopisy, diletantsky sepsané stížnosti a další bezzubé štěky naivních alternativních blogerů.

    • proud napsal:

     Jsi blazen,jak je neco podchyceny drahotou soudu,navic jeho "podjatosti",pres krik ze to tak neni,nemuzes nejakej soud o canc papiru vyhrat,ledaze bys padnul na soudce kterej chce skoncit a nechteji ho pustit:-).Jiank at reknes co chces a je moznost to strihnout,nadlas vic skody nez kdyz jim rovnou beze slova nakopes prdel! Jedine primej prenos,jinak to postrada smysl a jen ti to ukradne nervy a cas a stejne prohrajes,takze i ty penize!

     • přemítač napsal:

      Ty soudy to je zlo, tam se ví jedno, cokoliv bude dotyčný řešit skrze soudy bude záměrně popotahováno, oddalováno a inscenováno do nekonečna, smazat stopu informační v přímce časové. Pokud proti mě vyjde reportáž, která je lživá a jasně lidem říká můj předpřipravený dojem který mám budit, lidi si mě uloží v hlavě. Ale když čistě hypoteticky nějaký spor soudní vyhraju (v což procentuelně moc nevěřím) co se stane? Nebude o mě nikde ani zmínka a celá kauza vyšumí jako pára nad hrncem, stejně tak v případě prohry u soudu. Ale to o co jsem okraden jsou nervy, čas, neskutečné tahanice o právo, vysvětlováního a obhajováního svého pohledu třeba 2-3 roky čistě optimisticky.

      • proud napsal:

       Problem je ze prvni slovo plati,druhy leze z gati(a to funguje,vezmi si napriklad pomluvy),takze pozdejsi i kdyby vyhra,omluva,odskodneni a nevimco,jde jiz tak jako tak pozde.O financnich ztratach nemluve,a kdybys je chtel zpatky,musis vyvolat novej soud a cely si to projit znova,do zblbnuti......

  • Paul Durham napsal:

   už jste někdy hrál "férové" šachy jen s králem proti šestnácti figurám ?

 8. hr napsal:

  Jewrej Xicht Doležal, no ... Jen aby mu jednou někdo neroztrhnul tu feťáckou díru v hlavě, kterou do sebe cpe fet a smradlavé ryby... Už se o to nakoledoval a nakoledoval...

 9. John_Pitralon napsal:

  Inu, bulvarizovaná havlistická pseudomédia orwellovsky převracejí pojmy i realitu naruby. To už není ani stará dobrá neoconská propaganda, kde Spojené státy byly představovány jako vzor pro lidstvo, přinášející pravdu a lásku, tohle už je opravdu běs havlistického newspeaku až za hranicemi normálního myšlení. Naprostá debilita.

 10. John_Pitralon napsal:

  „To jsou desítky skupin, desítky nesmyslů, desítky bludů, který voni šíří, kterým voni žijou, všichni se jim smějou, kromě těch Rusů. No tak dělaj pro Rusy."
  -------------------------------------------------------------------
  Ten uchoň Zelenka snad vůbec nezaznamenal genezi české alternativní mediální scény, která byla původně tak z 90 procent inspirovaná západním disentem...

  9/11 Truth March in Brussels - 09-Sep-2007
  https://www.youtube.com/watch?v=KaixrURYk7s

  • John_Pitralon napsal:

   Tak oprava, ne uchoň Zelenka, ale JXD. Mainstream tu nekriticky tlačí to, co jim tvrdí "úspěšní" západní politici a posílají "úspěšné" západní tiskové agentury. Takhle ruku v ruce úspěšně doničili několik zemí a vyzabíjeli statisíce nevinných lidí.

   Muse - Psycho [Official Lyric Video]
   https://www.youtube.com/watch?v=UqLRqzTp6Rk

  • Jana Karásková napsal:

   To je skvělé video - ten pochod z r. 2007 - Brusel. To dám Kundrovi na fb... s dotazem, zda si myslí, že to jsou Putinovi agenti :)

   • John_Pitralon napsal:

    Pan Kundra je pomatený a úkoluje ho asi nějaký naprostý debil. Něco podobného jako ten pornoherec Janda.

 11. Holy napsal:

  Co podat zalobu na ochranu osobnosti a pozadovat primerene odskodne?

 12. Vedista napsal:

  berte to z te lepsi stranky nic jako negativni reklama neexistuje a oni se timhle potabi akorakt hloubeji do zumpy a za nima uz mnoho lidi netahne krom havlovske luzy

 13. Žabák napsal:

  Tady na tomto případě názorně vidíte jestli má nebo NEMÁ smysl vést s těmito "lidmi" nějaký dialog.
  Ta neuvěřitelná naivita některých diskutérů při minulém podobném článku byla otřesná.
  Jinak to můžete brát jako reklamu.

  • weissbach napsal:

   +++1

  • Krtecek napsal:

   No s tím dialogem to tak špatně není.Hejvl to vyhral a režim se sám zdemoloval.To by chtělo vymyslet repete, nakonec tu máme pana Dzopa s jeho projektem stavby síly proti síle.
   Ty polít strany se Dialogu brání a nechtějí otevřít zablokované diskuzní rubriky na svých stranických webech.Je jasné že strachy serou do trenek,kdo to nevidí,že si přestali střílet do nohy a střílí si do hlavy ten musí být slepon!

 14. AVe napsal:

  Tak zvaná "kritika" nebo snaha o "boj s ruskou propagandou" od tích novodobych papalašů byli naprosto ubohé...

 15. Paul Durham napsal:

  1.díl Gosudara na Primě - poučné, velmi

  • bohatýrský sockapitalismus pro státní, na ostatní zbylo nuzáctví-někdo to přece pré dělat musí napsal:

   "Gosudar (rusky: государь) je označení ruského vladaře existující od poloviny 14. století až do roku 1917. Původní význam slova gosudar byl majitel, resp. hospodář (rusky: господарь) nebo pán (rusky: господин). Tyto tři termíny byly užívány ve staroruských textech bez většího rozdílu a týkaly se výlučně nepolitické oblasti. Například vlastník otroků byl často označován za gosudara a stejně tak sedlák, který pronajímal půdu jiným, byl nazýván gosudarem. Teprve od poloviny 14. století slovo gosudar začalo pronikat do politické terminologie v přeneseném smyslu jako titul pro ruské vládce. Tato skutečnost není nijak překvapivá vzhledem k tomu, že ruská knížata patřila k největším zemědělcům a majitelům půdy i otroků v zemi. Slovo gosudar je základem pro slovo gosudarstvo (rusky: государство) - stát.
   V době Ivana III. (1462–1505) bylo slovo gosudar asociováno s neomezenou (samoděržavnou) mocí moskevských carů. Po roce 1721 je slovo gosudar doplněno slovem imperátor."

   • Maroš napsal:

    bohatýrsky - myslím, že teraz je obsah pojmu gosudar - vyslovované skôr obdivne - ako "ten ktorý chráni a spravuje" - familiárne archaicky kedysi- báťa-ocko /Turci majú Atta, Huni - Atti/, ale teraz je za tým rešpekt - pred tým, "ktorý vie ako". Lebo za feudalizmu ruská spoločnosť nebola informovaná spoločnosť - dnes informované je. Za určitými výrazmi treba hľadať aj emócie, asociácie. Pre Putina je to pocta - hovoriť mu len ako vodca - by bolo v krátkodobom horizonte /Castro/ - Putin je stratég - vizionár - tvorca budúcnosti. A možno vymyslia iné oslovenie - uvidíme to až na jeho odpočinku. Ak... - dúfam že áno. To, že to je moderný velikán Ruska - je jasné už teraz.

 16. Jana Karásková napsal:

  Primu ZOOM na ně :)

  aneb Kdo se směje naposled...

 17. Jana Karásková napsal:

  Technická k pořadu - "čtvrtina Čechů" - je 40 % dle grafiky ČT? :)
  To jsou mi počty...

  ČT by si nedovolila žádný takový dokument bez kritických připomínek pustit... ale živých besed se bojí... už je ta ČT skoro jak za totáče...

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/11030967025-newsroom-ct24/217411058170024/video/552252

 18. pepe napsal:

  Ct at si mele co chce.To je kun pred vzdechnutim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!