INFO VÁLKA 20.6.2017

cntv-infovalkaSpojme se všichni proti nim! Advokátka vyslala velkou výzvu k českému lidu - Režisér Oliver Stone oznámil, že je nadšen sebekontrolou ruského lídra Vladimira Putina - Začíná týden nenávisti: PRIMA ZOOM včera odvysílala první díl zakázaného rozhovoru s Vladimírem Putinem. Dobrá a špatná nenávist. Kolik US bombardérů se vejde na špičku jehly? Příprava na válku s Ruskem vrcholí - Jaký názor na Stoneovy rozhovory s ruským prezidentem představuje server Vox.
7 Komentářů k INFO VÁLKA 20.6.2017

 1. WIKINGER Petr napsal:

  AKTIVISTÉ OSV ZAČALI HLEDAT INTELEKTUÁLY,KTEŘI BY CHTĚLI POCHOPIT CO SE VLASTNĚ V ČR DĚJE.

  Tito docenti nám odpvídají velice podivně.Prý nenašli žádnou polit.stranu,kterou by mohli volit a ČEKAJÍ, kdy taková strana vznikne a přijde s Programem,který se jim bude líbit.Dále jsou tu občané,kteři vyzývají,aby se lidé sjednotili.

  TADY JDE O TO,ŽE NIKDY NEDOJDE K VYTVOŘENÍ PROGRAMU,KTERÝ BY ZOHLEDNIL POTŘEBY VOLIČŮ.Z TOHO VYPLÝVÁ OTÁZKA NA JAKÉM ZÁKLADĚ SE MAJÍ OBČANÉ VOLIČI vlastně SJEDNOTIT.

  OSV jko první rozpoznala,že se bude muset prostřednictvím občanů voličů a internetu vytvořit něco co bylo nazváno DESATERO VOLIČE.K nemu se pak mohou modlit všechny polit.hnuti a strany co jich jenom je..

  Je jasné,že se vytvořila politická třida Šmejdů,která krade občanům voličům hlasy volbami a s nimi i jejich moc. Použivá přitom své vadné programy a ohlupující propagandu režimní křivácké TV a tisku.kdy bledne závisti i Pepa Goebels..Ty mnohdy i zvrácené Programy ani stejně nikdy nedoorži.

  DŮKAZEM JE,ŽE NEBYLI SCHOPNI ANI ZA CELÉ ČTVRTSTOLETÍ ZAJISTIT ANI JEDEN ZÁKON O OBECNÉM REFERENDU NATOŽ,ABY BYL K TOMU POUŽITELNÝ.

  PROTO NASI AKTIVISTE OSV NAVRHUJI PRVNÍ BODY DESATERA SAMI A VYZÝVAJÍ TY POLIT STRANY, KTERÉ CHTĚJI BÝT ZVOLENY K DIALOGU A PROGRAMOÉ DEBATE TŘEBA I TADY NA NWOO A NR.

  Vyšli jsme s prvními velice úspěšnými přikázáními a tak at se to politikům libi či ne, dovolujeme si je pozvat k DIALOGU a la HEJVL, PROČ NECHÁPOU NA PŘ.TO,

  ze odmítáme dále jejich korporativní oligarchickou tyranii,která vede ke karnevalu ohnutých hřbetů a nízkých platú tzv amerického kapitalismu BEZ PŘIVLASTKŮ

  PŘIČEMŽ SE PRÝ NAŠI INTELEKTUÁLOVÉ dělají,že NEVÍ KTERÉ TO PŘIVLASTKY JSOU protože ho PŘITÁHL NA HŘBETE PRESIDENT ods a občane musi dále A FURT trpět zvolením stejné politické třidy ŠMEJDU DOOOKOLA ..

  • Paul Durham napsal:

   http://zahranicni.ihned.cz/c1-65775300-novy-pan-evropa-bez-eu-skoncime-jako-ukrajina

   tady máte jednoho kádra na kterém můžete politicky pracovat 25 hodin denně

   • Sasin napsal:

    To je další malej Benda? Wikingere, tenhle vypadá na dvojitý kulový bakalář. MS DOS jednoruký bandita. Muheeeeeeee

    P.S. Včéra večer říkal Putin , že gdyby měl stejné možnosti," byl bych jako vy" Heh

    • Krtecek napsal:

     Pane Sasine on ten utrinosa píce že sociální sítě má rád tak ho můžeme korunovat.
     Úplně prima by bylo,kdyby ho tu přilákal Adminer.
     První otázka bude jak nam vysvětlí že ČSSD lze už ve svém názvu a zda ví že tu žijeme v kapitalismu bez přívlastků.
     A taky ať nám Frísko vysvětlí ten jeho neomarxismuas diktatury humanistů.
     Řekněme mu že jsme obdivovatele našeho největšího nebožtíka HEJVLA a chceme to co on DIALOG.
     Zároveň vás informují brzy jak kriminálka mající na starosti organizovaný zločin jede prý se zlocinci pod jednou dekou a přímo jim umožňuje krást porušováním zákonů.
     Jen toho utrinosa nepolekejte hned doufám že ho Adminer dokáže sem prilakat a vvymy

     • Už se ví kdo je GP - líté smečky spodiny vyžívající se ve spolkovém jednání z pozice moci nikoli zákona napsal:

      Maroši, tady máš těch 2 krát 11:

      "Kdo je tady velitel?

      Na incidentu je také zvláštní, že mu i přes množství policistů nikdo nevelel. „Zákrok byl prováděn řekněme improvizovaně, podle toho, jak bylo třeba reagovat na chování eskortovaného,“ uvedl v závěrečné řeči Zdražil. „Všichni policisté tu situaci zřejmě vnímali každý jinak a ani nikdo z nadřízených nevydal žádný pokyn k tomu, kdo by měl za tu situaci vzít na sebe zodpovědnost a té akci velet,“ dodal.

      Soudce Kubovec se snažil dopátrat, kdo zákroku velel, obžalovaní ani svědčící policisté mu odpovědět nedokázali. „Převážně jsme poslouchali sami sebe navzájem,“ uvedl jeden z policistů. Další prohlásil, že na místě panoval chaos a každý se věnoval podezřelému, který se vzpouzel a snažil utéct.

      „Ztotožňujeme se s tím, že ten zákrok byl chaotický, nikdo mu nevelel, bylo to velmi improvizované a lze ho označit za zpackaný,“ zhodnotil zásah Kubovec.
      40 minut, 11 policistů

      Policisté Lukáš Oubrecht a Jan Tichý spolu s dalšími devíti kolegy pacifikovali předloni v dubnu podezřelého z obtěžování v parku. Toho Tichý spolu s kolegou převážel do cely předběžného zadržení, když se najednou u Kongresového centra v Praze pětatřicetiletý muž pokusil z policejního vozu uprchnout. Před tělem spoutanýma rukama udeřil řidiče do hlavy a vymlátil obě zadní okénka. Údajně byl pod vlivem drog.

      Na místo se sjely čtyři hlídky z okolí a jaly se agresivního muže pacifikovat. Podle obžaloby byly na muže použity hmaty, chvaty, údery nebo obušky. Podle žalobce Jiřího Zdražila zákrok trval 40 minut. Muž během něho zemřel. Podle přivolaného lékaře byl podezřelý muž při jeho příjezdu mrtvý už dvacet minut.

      Přesto mu v pohybu bránilo sedm policistů. Někteří z nich to odmítli. „(Je to) stoprocentní nesmysl. Nechápu to, byli jsme z toho všichni překvapení,“ uvedla ve středu svědčící policistka. „Vylučuju, že by nám tam patnáct minut ležel mrtvej,“ dodal další ze zasahujících policistů.

      Kubovec tuto skutečnost označil za zarážející, ale pro případ nedůležitou. „To jsou okolnosti nevysvětlitelné a pro posouzení právní odpovědnosti obžalovaných nepodstatné,“ prohlásil soudce."

      http://www.novinky.cz krimi 441417-komedie-u-soudu-zpackany-zakrok-11-policistu-zabil-zadrzeneho-nikdo-za-nic-nemuze-veleli-si-pry-navzajem html

 2. Ivan napsal:

  „EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEFA GOEBBELSA…“,

  prikazuje mediam…!

  Zamlciavat pravdu o dovodoch exodu obcanov zo svojich krajin, ktorym zapadni genozlocinci rozbombardovali statny system, rozbombardovali infrastrukturu, rozbombardovali priamysel a polnohospodarstvo, rozbombardovali zdroje pitnej vody a zmocnili sa ropnych zdrojov… Zapadni genozlocinci nechali tychto ludi napospas zivoreniu ci pomalej smrti…!

  Devatdesiat percent imigrantov do Europy tvoria Afganci, Iracania, Libyjci a Syrcania a kupodivu aj utecenci z „prosperujuceho“ Kosova…!

  „EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEFA GOEBBELSA…“,

  prikazuje mediam mlcat o tychto skutocnostiach… Poculi ste v RTVS ci v zidoamerickych TV na Slovensku nieco o tejto skutocnosti, o tychto statistikach…

  Ked ste nam znicili nase staty, tak si nas zivte…! Tolka nevdacnost, zapadni genozlocinci si namyslali, ze za znicenie ich obzivy, znicenie prijmov zo surovin, za krvilacne vrazdenie deti a zien, im bude Afrika povdacna…

  Ani slovo nesmu media vyslovit o vojnovych reparaciach o obnove statnych systemov, o vrateni ropnych zdrojov, o vratenie zablokovanych hotovosti… O postaveni pred sud zapadnych zlocincov, ktori porusili zakony vlastnych statov, ked porusili Chartu OSN, ktora je zapracovana v domacich legislativach…!

 3. Ivan napsal:

  Markiza = najvacsi duchovny terorista na Slovensku...!!!

  Branme sa zapadnemu a zidovskemu duchovnemu teroru...!!!

  Zapanem jeden TV program, na nom zapadny tupoduchy geneticky zlocinec s telacim vyrazom v ociach, prave vrazdi ineho tupoducheho zapadneho primitiva...

  Prepnem na iny a na nom zapadny tupoduchy geneticky zlocinec s telacim vyrazom v ociach, prave vrazdi ineho tupoducheho zapadneho primitiva...

  Prepnem na dalsi a na nom zapadny tupoduchy geneticky zlocinec s telacim vyrazom v ociach, prave vrazdi ineho tupoducheho zapadneho primitiva...

  Vnucuju obcanom zlocin, akoby toto malo byt zivotnym cielom mladej generacie..., ci aby sme si zvykli na zlocinecke vrazdenie zapadu, ak sa postavime kolonialnym zlocincom na odpor..., akoby zlocin mal byt sucastou zapadnej virtualnej democracy...

  Vsade sama tupoduchost a zlocin z ich genetickej vybavy...

  A to sa este u nas najdu primitivkovia, ktori hlasuju o comsi do zidovskej Markizy a dokonca si nechali domov namontovat tzv. peoplemeter..., aby ich, ako tupoduchu rodinu sledovali, ake stupidnosti vlastne pozeraju...

  Ak dojde k protikolonialnej vzbure, potom zlocinci z tychto medii musia skoncit tam, kde aj domaci kolaborujuci politici...!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!