Svět podle Putina – 1, 2, 3, 4

putin-stone

První dva díly rozhovoru amerického režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, které odvysílala televize Prima za zděšeného vřískotu pražských kavárenských povalečů, jimž se jejich iluzorní svět rozpadá už nejen před očima, ale i ve vlastních hlavách.

Ke shlédnutí na TV Prima: http://zoom.iprima.cz/porady/svet-podle-putina

Originální název se dá přeložit jako "Rozhovory s Putinem", nikoliv jako Svět podle Putina.
65 Komentářů k Svět podle Putina – 1, 2, 3, 4

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Velkou hrozbou pro budoucnost lidstva je existence globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Časopis Economist předpovídá v roce 2017–18 nástup jedné světové měny a vlády. Faktem je, že stop globalizaci by znamenal mínus vývoji politického uspořádání světa a plus pro lidi velkých peněz. V souvislosti s tímto konstatováním je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i současný prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které jim umožňuje v neomezené míře užívat všechno co svět poskytuje. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

 2. nula napsal:

  Vydržte až do posledního dílu! Na konci je tam třešnička na dortu!

 3. Maroš napsal:

  HORÚCA TROJKA!
  Svět podle Putina 3.Část (Interview s Putinem 2017)
  Norbert Slovenský
  44 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=aXJKFKX24Hs

 4. Maroš napsal:

  admin - si hodinu pozadu - nevadí?

 5. Eschatolog napsal:

  prazdny obal od dvd je typicky americky darek :-)

  • Robo napsal:

   A ty typický emerický konzument, ktorý všetko potrebuje polopate.

   Taká prázdna schránka bez obsahu...

   • Paul Durham napsal:

    Ale to řekl ve 2.díle vámi zbožňovaný Putin, pane Robo.
    A taky Putin nesympatizuje se "zradou" Snowdena , jak s tím "účel světí prostředky" u vaší modly můžete vůbec žít ?
    Vlastně snadno, Bůh se nekritizuje.
    A jak ten kapitalismus v Rusku , takový kdyby dorazil pod Říp, tak se tu všeci poseró. Já překvapen nebyl, nejsem a nebudu, ale co vy věřící ? Dichotomie zasraná :-)

    • nula napsal:

     Ty, poslyš, Durhame! Ty jsi nějaký zaujatý proti Volodymyrovi? Ty snad nevidíš tu ekonomickou a lidskou sílu krajín BRICS?

     Veď pozri, tuná, ako ľudsky funguje spoločnosť v Brazílii:
     http://www.bestgore.com/murder/brazil-man-shot-sleep-hammock-finish-off-point-blank-headshot/

     Alebo tu tá ľudská ohleduplnosť v RF:
     http://www.bestgore.com/road-accidents/driver-slow-run-over-elderly-woman-walk-down-road-russia/

     A tu pokrokové índické zdravotníctvo:
     http://www.bestgore.com/road-accidents/man-mangle-train-put-stretcher-shred-arm-toss-top-him-india/

     http://www.bestgore.com/road-accidents/india-woman-remain-chill-train-cut-off-leg/

    • Robo napsal:

     Vy obrezanci sa nikdy nezapriete. Nie nadlho.

     • Paul Durham napsal:

      Víte, vy nikdy Rus nebudete, nejen proto, že jste se tam nenarodil. Vy si na Rusa jen hrajete, abyste nemusel řešit domácí sračky. Někdo hraje šachy, jiný pěstuje karfiol, vy si hrajete na Rusa resp. Slovana, takový únik od reality okolí každodenních konzumních idiotů. Chcete se lišit, ale děláte totéž - strkáte hlavu do písku, jen s jinými hračkami.
      Putin je jiný pán, na takové infanty nemá čas, ale jeho poradci jistě dobře vědí, jak vás použít pro posílení existence ruského kapitalismu do doby, než "všichni budeme řešit důležitější problémy" ( konec citátu V.V.Putina)

      • officinalis napsal:

       Robo, promiň, ale Paul je blíže realitě prakticky v kterémkoli tématu - než vysněným únikům od reality - např. jako v případě jakéhosi vybájeného "ruství" (A to přepjaté vlezdoprdelkovství - viz. aj Maroš, bohužel - ani nepůsobí DŮVĚRYHODNĚ... Na takové si dá i ten Váš "Rus" majzla. Pokud to nevíte, on si necení těch, co se lísaj...)

       "než „všichni budeme řešit důležitější problémy“ "

       No to je toho, že "to řekl !NĚKDO!", to může říct každej a nebude to hrdinství ani žádnej velkej objev jenž neučinili na VLASTNÍ ÚKOR mnozí (těm děkuju, nějakému státnímu politikovi NIKOLI!).

       PS.: Pro tyto nadbytečné lidi - jako jsem já - nepčítala společnost lidská s uplatněním. Prostě pro nás žádné adekvátní UPLATNĚNÍ - takové za něž jsou ti druzí ochotni něco obětovat (tak jako je vášní některého muže dostat ženu a udělá - vzdá se - obětuje kvůli tomu ledacos. Starší žena, která už mu nemůže prostituovat už mu "nemá co nabídnout".) společnost jaksi nezařídila a abychom si to zařídili sami tedy...na to nám nenechali zdroje.

    • nula napsal:

     A než (jestli vůbec) mi ten předchozí komentář Honza schválí, tak tady nové ISIS video (zveřejněné prý Mosadem :D ), které ukazuje ten pravý, koránický islám, co se tak hluboce rozebíral na ksb a dvtr fórech, v praxi :D
     http://www.bestgore.com/beheading/six-youth-tie-frame-execution-man-beheading-isis-syria/

     • Maroš napsal:

      "Zero" - tak už viem, prečo si tu - "ukazuje ten pravý, koránický islám, co se tak hluboce rozebíral na ksb a dvtr fórech" - lenže mi nebudeme rozoberať islám v KSB a DVTR - tento podvrh máme už za sebou. Tvoj školiteľ vtedy chýbal v škole - skús niečo iné - židovský téma - možno sme zmenili názor a prijali judaizmus. Hmm???

      • nula napsal:

       Vieš leda pyču, prečo som tu, Maroš. Tak netrep somáriny a dokukaj poslední díl dokumentu s Putinem, ať ho na konci uvidíš jezdit na ledním medvědovi.

       Mimochodem, v tom příspěvku, na který reaguješ, byla obě témata - jak islámské, tak židovské (Mosad, ale ono se to asi píše s dvěma SS, hej? tak tě to na první pohled netrklo - budiž ti odpuštěno).

       • přemítač napsal:

        Jako dokument je zajímavý to uznávám, v podstatě je to taková malá ukázka firemních know-how mezi sebou. (státy = firmy) Chápu, že je potřeba hodně sebereflexe, klidné a chladné uvažování. Je potřeba tu hrát i tu roli věčných rozporů a nepřátel. Pro nás je to až dost nepochopitelné. Osobně na mě ten Oliver Stone nebo jak se menuje nepůsobí nijak otevřeně i když tak asi má být. Stejně tak Putin je plně pod maskou plně otevřeného člověka. Působí to na mne jako inscenace, nevím proč. Jakoby i Rusko přijalo formuli více bohatství, více života. Sám to Putin přiznal, že nejde vždy jen o tu moc. Asi se to podřídilo touze lidí? Ukazuje to na onu nezralost naší společnosti, která si život a jeho specifika stále spojuje skrze materialismus? Je úkolem lidi nasytit onou materiálností aby pochopili? Onen čtvrtý díl jsem ještě neviděl, ale vím jak tam zmiňovali i téma 11 září, kde dle mého Putin prostě toto téma přešel bez povšimnutí? Prostě se zatelefonovalo a řeklo se něco o soucítění? Žádný náznak pochybností? Nemohu se zbavit dojmu, jak je tato divadelní hra provázaná, kde obě figury jak západní tak východní ví, jak tahat za špagátky, jen hrají. Ono paradigma, které zmiňoval a jeho související neodvratnou změnu pro Evropu v tom má asi jasno už většina. Onen kapitalismus bude mít pouze jinou tvář. Stejná kulisa se prostě pohne jen o centimetr. Bude nám vtisknuto jiné schéma, ale principy budou stále stejné.

       • Maroš napsal:

        "Zero" - ten 4-tý Putin - to je záhada, že o ňom vieš skôr, ako bol zverejnený. Trollské PŠM? - jasnačka! Ešte že vám nerobia testy IQ rebríčkovej sústavy - vieš ty vôbec, kde máš začiatok a kde koniec - alebo ako obvykle - zmiešaná hlava s riťou? Inak minule som hral karty so žížalami - nedal som chvíľu pozor - a karty v piči!

        • jmenopauza napsal:

         Líběj se mi lidi, co maj nějakou tu "neřešctnost", nějakou tu vášeň pro něco byť i jinak naprosto nesmyslnou ,) Ale není to jediné, co nebo čím se mi můžou páčit.
         Nicméně není "vášeň" a "zanícenost" jako "vášeň a "zanícenost", tohle "politikaření, intrikaření" trochu postrádá upřímnou dávku šťávy, CO VY TADY.

        • Sasin napsal:

         No jistě, něgdo napíše, že Stone je jako kamarád a točí něco pro lidi. Domluví se nějakej scénář, "noty", jak se bude zpívat Gdyž zpívají pěkně, má to šanci na reprízu. Jako malej, jsem si jednou koupil fotku VINnetua, líbil se mi jeho zachycený postoj na skále s pohledem v dál. Muheeeeee

    • Maroš napsal:

     "Bůh se nekritizuje" - to je fakt! U nás sa maximálne AK TAK hovorí - "Choď doboha!" Správne sa - BOH MILUJE! Alebo nič!

   • jan nowak napsal:

    .. wždyť to řekl dobře a nebo ne ???
    Ostatně.. je to WIKINGERŮW strej-da , tag o co de..

    Eschatolog je wůdce hnutí 3 hwězd : ))
    ps : a já jsem El komandant !

    • Krtecek napsal:

     WIKi mi řekl,že mám otelefonovat všechny docenty a odborníky z odboru a zeptat se jich na ten něm vládnoucí kapitalismus bez přívlastků,která že to přívlastky jsou.No umírám tu smíchem odbory které mají vynikajici ekonomy se vám!ouvyly,že musí na oběd a docenti se jednotky na tom,že se jedná o kapitalismus s lidskou tvářích a z z 68.
     No anketa OSV bude poktracovat až se tu posereme smíchem.

   • Eschatolog napsal:

    Putinovi zboznovatele musi byt velmi zklamani, neprijel na medvedovi, neharasil zbranemi, nemel rubasku, jen odpovidal chytre a kultivovane na vselijake otazky ve snaze vysvetlit americkemu danovemu polatnikovi, ze by se mel podivat doma pod rohozku. Nasi "americti partneri", to muselo vam Robo i napr. panu Kasukovi trhat vase slovanska srdicka.

    • mluví o sobě vůbec rusové jako o slovanech? Nebo tak říkají jenom vám? Ale sebe považují za niéčo viac? napsal:

     Však se dá do registrovaného partnerství poprepájat aj viacero osuób.

    • Robo napsal:

     Prečo asi sa práve pod týmto článkom idioti tak činia, čo myslíš?

     A mimochodom, čo je dôležité PRE TEBA?

     • Eschatolog napsal:

      vedomi, ze moje osobni, rodinne, pracovni, sousedske, komunitni vztahy Putin za mne resit nebude a nebude resit ani jine okresni, krajske, zemske ci republikove problemy za nas, s vyjimkou toho, co by mohlo byt uzitecne pro posileni Ruska proti jeho nepratelum, ale to jsem na rozdil od vas vzdy vedel, protoze to je prirozene a spravne, nicmene klidne hopkejte pres vatru a modlete se za spasu z vychodu, to je taky jedine, ceho jste schopni, zadna neprijde

      • Robo napsal:

       TOTO je Pre Teba doležité?
       Si velmi chudobný muž, je mi ťa vlastne trochu luto.

      • přemítač napsal:

       Zprostředkovávat iluzi je potřeba, jen tak může stínohra v jeskyni nabýt správnou formu. Lidi si volí dobrovolně koukat za vohněm na svý stíny na stěnách a věřit tomu že to sou bohové. Co se týče Putina, neříkejte mi, že prostě xx let je tu Rusko totální kudlanka a najednou se vynoří populární žvanil z mocných pravdoláskařských usátů a točí si tu jak na vídrholci a všechno profoukne jakoby s určitou benevolencí a voni to loupnou na zoomku, ale psst je to tajný, zakážem to. Jen tahle formulka vzbudí zájem o tu chiméru a dodá ji punc vyjímečnosti.

       • Paul Durham napsal:

        sekta GP_istů jistě najde to správné vysvětlení tohoto zázraku :-)

        • Robo napsal:

         Sekta džejpi je jedna z vašich siekt, durham.
         Nerob zo seba teda kreténa.

         Nevieš si predstaviť, ako tebou opovrhujem. Rovnako, ako napríklad účastníkmi pochodu duhovejprajdparad, kde to robia priamo na ulici.

        • proud napsal:

         Myslel jsem,ze uz sis na nej zvyknul,Robiku:-))).Vzdyt ani nevi co vlastne chce,jen kafra :-)))

        • Robo napsal:

         Jak to, že nevie, Proud?
         Jasné, že to vie! - VŠETKO ROZ.EBAŤ!

        • proud napsal:

         Mozna i tak,tezko rict,zatim je tu jen par lidi co maji nejaky navrhy,krome jen pomlouvani a tragickejch scenaru.A jeste min tech co se zabejvaj myslenkou,jak svyho scenare dosahnout.

 6. Josef napsal:

  Zdravím lidi,
  Nevíte co je s tím prvním dílem? Nejde spustit. Na odkazu Prima zoom to taky nejde.
  To je rychlá ta BIG BROTHER www zenzura!!
  Nechce se mi to sledovat od pulky.
  Chci to shlednout cele...
  Ale jiste v tom bude to co z Putina uz davno vyzaruje do sveta. Sila, inteligence a odhodlani ubranit Zemlju svoju...

 7. Maroš napsal:

  Tu je tip od diskutéra na inom webe na program, s ktorým by malo ísť sťahovanie nielen z Primy - mne to zatiaľ nejde nainštalovať na linux, ale majk - exe by mal byť OK
  FreeRapid
  http://wordrider.net/freerapid/download.htm

  Toho nového Putina treba vymáknuť hneď po 21,00 - na trubke treba zadať - niekto to tam určite zavesí - mažú to, ale taktiež - koluje to z iných kont.

  Tá trojka je geniálna - kto ju nepochopí, tak už neviem. To dôležité - Putin vyjadril vieru, že to myslenie - u nás vo vých. bl., sa zmení - súvisí to aj s rozhodovaním - ako Rusko zasiahne proti nám, preto je NESMIERNE DÔLEŽITÉ - PRE NAŠU BEZPEČNOSŤ KURVA! - že to tu ani zďaleka nie je všetko protiruské! Keď už tú nebudú tí tzv. "rusofili" - tak tu môže vzniknúť situ, keď pôjdu kopať loj - VŠETCI TU spolu! Svojmu vlastnému synovi - aj keď to nehrozí - by som radšej dolámal všetky hnáty, ak by len pomyslel - aj z donútenia vládou - bojovať proti Rusku! NIKDY!!! Aj keby Rusko ovládol ten najväčší chazarský židák na svete - proti Rusku nikdy! Musíme sa poučiť z toho, že čs. légie boli počas 1. svetovej vojny zneužité na lúpež cárskeho zlata - zlatého vlaku - o ničom inom to nebolo. Musíme toto vedieť, pretože Rusi to vedia veľmi dobre - že naši ľudia boli súčasťou koristníckej výpravy Západu - hoc aj pod rúškou boja proti boľševizmu. A dnes by boli opäť zneužití - lebo o nič iné, ako o zdroje Ruska nejde. My tam jednoducho nemáme čo hľadať - jedine ak tak vlastné zázemie. Bodka!

  A Putin je ... úžasný, múdry - šibal! Statočný!

  • Sasin napsal:

   No a proč si myslet, že byli čeští žoldáci lepší než ostatní a poslali je tam místo francouzských nebo německých či jiných?

   • Maroš napsal:

    Sasin - je preukázané, že časť čs. vojakov - tých najmladších, prebehla k boľševikom - tam bola motivácia kvôli skoršiemu ukončeniu vojny, ale všeobecne - existujú dôkazy, že českí a slovenskí vojaci svojou udatnosťou a špecifickou vojenskou kreativitou - prevyšovali - možno až na Poliakov a Srbov - ostatné národy. Zvlášť v bojoch spolu s Rusmi proti iným vynikali aj nad rusmi. Niekde to vyhrabem. Tu ide o to, že pre našich bola - pred 100 rokmi - vojenská česť ozaj česť! Tento fenomém postupne a potupne začali rozpúšťať - a dnes sme sami o sebe presvedčení, že sme zbabelci. Nie sme! Keď dôjde na najhoršie - tie gény sa prejavia. Veď dnes ide systematicky akákoľvek hrdosť na bojové tradície rovnako do žumpy, ako hrdosť na kultúru, atď. Za každú pičovinu nejakého jednotlivca ti tie mediálne žumpy budú sugerovať, že sa máme hanbiť! Proste - sebavedomie dole! - to je program!

 8. Maroš napsal:

  Z vonku zablokovaná diskusia na faszbuku Primy
  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/10573-cenzura-putin-oznamila-prima

 9. Maroš napsal:

  Drzí sú ako opice! ruský stíhač z eskorty odohnal USA stíhačku otravujúcu lietadlo min. obrany Šojgu! Prečo amíci teraz nejačia?
  Истребитель Су-27 отгоняет F-16 НАТО от самолета Шойгу: эксклюзивные кадры
  https://www.youtube.com/watch?v=MCROh09OPzY

 10. Maroš napsal:

  Vzhľadom na to, že niekomu tieto videá o pravde pochopiteľne nesmierne vadia - a štvrtú časť s CZ titulkami zatiaľ na You Tube zadusili - tu sú náhradné videá - tiež čerstvé, ale videlo ich len vyše tisíc ľudí - takže odporúčam - sťahujte, kým sa dá!
  Oliver Stone Putin Interview Part #4 English Subs
  https://www.youtube.com/watch?v=8vP2tcCP1G4
  Интервью с Путиным часть 4
  https://www.youtube.com/watch?v=KGhh9mpLg3Y

 11. Maroš napsal:

  Inak - cítim sa ako za socíku - a s Červenými Kmérmi na krku. Toto, čo sa deje s tými videami s Putinom - to je v piči! Ak vás toto nepresvedčilo, že žijeme vo fašistickej totalite, tak už neviem. Kokoti si ale vylámu zuby na jednej veci - že polovica národa má už toto zažité! A keďže v roku 1989 "sme si lásku sľúbili" tak tento ojeb onedlho zúčtujeme!

  "Úsmevy Pol Pota a doktrína genocídy" - plne v kontexte s témou článku a s tým kokotom z rádiožurnálu - odporúčam tento dokument o genocíde vlastného národa v Kambodži. A začalo to veľmi jednoducho - SPASITEĽSKÝM POHŔDANÍM VLASTNÝM NÁRODOM! Niekto pohŕda ČR alebo SR a kompenzuje to odchodom von za prácou, iný vyzýva k vojne proti vlastnej krajine! Toto sa neodpúšťa kurva - toto vedie k záhube státisícov a miliónov ľudí kurva! Tak aby ste si v ČR jedného dňa nepiekli pečene zabitých, tak ako v Kambodži! Lebo aj na Ukrajine si piekli - ak neviete, kde Ukrajina leží! KONAJTE PROTI VOJNOVÝM ŠTVÁČOM! ŽIADNE ODPÚŠŤANIE!
  Ešte poznámka - v tom videu odpurúčam všímať si jemné politické detaily a kroky, ktoré ku tomu besneniu nakoniec vyústili. Toto bol sociálny experiment tiež! Toto video videlo od roku 2015 žalostných 2.300 ľudí - menej ako tento článok!
  Rudí vládcové - Pol Pot - vražedné objetí -dokument (www.Dokumenty.TV) cz _ sk - CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=mvhmJlUeock

 12. Pavel napsal:

  Videa nejdou prehrat!!!

 13. Maroš napsal:

  Pavel - tieto dve tam boli myslím už od 19.06. a boli zašité preto, lebo sa volali Rozhovory s Putinom - najprv išli asi po Svět podle... smola, bola to otázka hodín. Obsahom 4-tého dielu je určitá rekapitulácia obsahu predchádzajúcich a hlavne odpovede putina krivé obvinenie Ruska z hackovania volieb v USA a účel všetkej tejto špiny. Keďže idú po Trumpovi, tak toto potrebujú zatiaľ ešte udusiť.

 14. Maroš napsal:

  Tu je vec, ktorá prekoná 4-ku!
  Putin rozobral Megyn Kellyovú - top novinárku, ktorá nenechala pohromade jedinú osobnosť vrátane prezidentov. Táto baba sa vie pripraviť a je mimoriadne inteligentná - na Putinovi si vylámala zuby. Aktuálne 2 týždne. Spomínal ju aj Pjakin. Admin - poprosím - niekde to zaši, či pošli, uvítal by som preklad od pani Ireny. Sťahujte!
  Vladimir Putin Destroys Megyn Kelly 17 min
  https://www.youtube.com/watch?v=qH_GrLZoH0I

 15. Maroš napsal:

  Proude - to je stará kampaň - musíš vyhrabať Navaľného - to je ako náš protificovský Matovič.
  Jednoznačná otázka - keď bude ten sionista Navaľnyj prezidentom Ruska, budeš sa cítiť bezpečnejšie? - Ano, alebo nie? Lebo ja nie!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!