Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

volbyV letošních parlamentních volbách mají voliči možná poslední šanci zachránit naši státnost a suverenitu. Zapomeňte na to, jestli jste pravičáci, nebo levičáci, zapomeňte na to, jestli fandíte spíše USA, nebo Rusku! Všichni lidé, co v sobě ještě mají nějaké vlastenecké cítění musí jít letos k volbám a dát svůj hlas jediné volitelné straně, která je doopravdy pro vystoupení naší země z Evropské unie! Pokud to lidé, kteří chtějí žít v zemi, jenž nám bude opravdu patřit neudělají, bude za další čtyři roky už možná pozdě!

Všichni voliči si musí v první řadě uvědomit jedno – je úplně fuk, jakým programem si budou chtít různé politické strany získat Vaší přízeň! Vůbec nezáleží na tom, jaké vize Vám nastíní Babiš, nebo s jakými sliby vyrukuje ČSSD! Pokud totiž nevystoupíme z EU, jsou to všechno jen pouhá slova bez špetky váhy! Politické strany Vám mohou slibovat co chtějí, ale pokud nevyvedou naší zemi z Evropské unie, nemohou své sliby splnit, ani kdyby chtěli! Zákony schválené evropskou komisí a parlamentem, jsou totiž pro členské země EU závazné a jsou nadřazené těm národním!

Všechno ty řeči o nepřijímání migrantů a silácké postoje proti závazným kvótám, jsou jen předvolebními tanečky, které EU zatím toleruje ze strachu, aby v ČR nevyhrála nějaká opravdu euroskeptická strana! Takže stejně, jako je KSČM falešnou opozicí oslabující opravdovou levici, je ANO jen vějičkou pro středopravé voliče zklamané ODS a Topkou! Všechny tyto strany si ve skutečnosti lebedí v EU, pobírají různé dotace od státu a nejde jim o nic jiného, než o vlastní prebendu. Myslím, že stejně tak, jako by si Gottwald odplivl před Filipem, by to určitě Masaryk udělal před Kalouskem, nebo před Babišem!

Jedinou nadějí pro naší zemi je v těchto volbách dát svůj hlas SPD pana Tomio Okamury! Důvodů je hned několik! Tato strana je jako jediná schopná po případném vítězství prosadit závazná lidová referenda, odvolatelnost politiků a právní odpovědnost politiků za skutky, které poškozují zemi (dokonce se zpětnou platností). Jen SPD se zcela otevřeně staví jak proti EU, tak proti migraci řízené Bruselem, jen SPD se svou vizí přímé demokracie nabízí dát opravdovou moc do ruky lidem a dokáže tak donutit politickou reprezentaci, aby se chovala tak, jak si přeje většina a ne podle vůle oligarchů, jak je tomu doposud!

Proto Vás vyzývám, proto Vás prosím, překonejte tentokrát svou nechuť z politiky, zvedněte zadky z gaučů, vemte si volno v práci, odskočte si na půl hodinky z hospody od piva a běžte letos k volbám! Pokud to neuděláte, možná za dvacet, třicet let, až se Vás vaše děti zeptají, proč žijí v zemi, ve které jsou jen špatně tolerovanou menšinou, nebudete vědět co říci a budete se stydět jim podívat do očí!
100 Komentářů k Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

 1. geronimoh napsal:

  Volby nic nezmění, jinak by byly již dávno zakázané.
  Tendence i nadále setrvává: Prasata se střídají, koryto zůstává!

  Berwid-Buquoy

  • Paul Durham napsal:

   mýlíte se, přirozeně volby prasat „o největší svini“ žádné světlo do prasečáku nedodají, ale už je načase , aby k urnám přišli nejen zombie ale i ti dosud živí jedinci, a nejen k urnám, nýbrž hlavně na kandidátky, jinak sorry jako

   • porusčenec horší rusa napsal:

    Hecovat k nástupu na předpřipravené herní pole je už s křížkem po funusu (a že pohřby jsou představení pro živé, ne pro zesnulé)…to není žádná velká věda.

    Vše je rozestaveno od chvíle, kdy jednotlivá vedení uzavřely kandidátky (pokud jste chtěli něco „zachraňovat“, tak jste mohli leda do té chvíle) – výsledky jsou určené už tím, nemá smysl kvůli tomu honit bycha nebo koho a legitimizovat PODSTRČENOU ŠARÁDU.

    • geronimoh napsal:

     porusčenec horší rusa : přesně tak, jen šaráda, navíc svým hlasem bych ji dal legitimitu na další 4 roky

     • weissbach napsal:

      Jako by se stalo.

      • imrin napsal:

       Weissbachu, že si s Vámi někdo nechce zahrát kupříkladu vybíjenou všichni proti všem, neznamená, že prohrál, ale že se prostě k Vaší vybrané společnosti -s díky za pozvání- půvabně odmítl připojit, to je celé.

       • pozvánka k jiným hrátkám napsal:

        Když uspořádá turnaj podle svých pravidel a kritérií, tak Vás třeba také pozve, nemáte-li chuť se připojit ,)

        • Eschatolog napsal:

         to prirovnani je uplne chybne, skoro blbe az to buci, vy totiz jste ucastnikem vaseho turnaje a ne zd ne, kazdy den platite vstupenku znova a znova, ze jste tak tupy a sedite zady ke kurtu dokonce neni ani vase soukroma vec, protoze jak hraci, tak platici divaci se koukaji na vase hrbata zada, a vyzyvat ostatni divaky, aby si sedli taky obracene, proze vy jste hrac na hovno a hre nerozumite, je detinske

        • Ve válce nervů mají pohodlnější předpoklady psychopati, kterým ani o přežití nejde (můžou jen získat, ni tratit). napsal:

         No považte, ti dospělci druhu homo jsou ale domýšlivě DRZÍ !

         - zatahovat do těch na hlavu padlejch oplzlostí…všecko.
         Nemůžete nutit, to prostě nesmíte, takhle Vám nikdo nepomůže (snad abyste si mě zkusili získat jinak…), jen se se zlou potážete.

     • WIKINGER Petr napsal:

      TAK SI ASPON VYMYSLÍME JAK JIT K VOLBÁM,

      ale odevzdat neplatný hlas,když už tu není ŽADNÁ STRANA ani hnuti,které by chtělo zvítězit s podporou občanů voličů,nesmime si dát ukrást znovu naš hlas.

      NEPLATNÝ HLAS BY BYLO ALESPON NOUZOVÉ ŘEŠENÍ.

      • Jarmila napsal:

       Ale ten svůj neplatný hlas odevzdávejte alespoň druhý volební den, aby Vám ho přes noc ze zapečetěné místnosti neukradli estebáci, nebo bisáci nebo já nevím kdo zde vlastně dnes z těch tajných služeb u nás kraluje. Myslím, že to ale vychází úplně nastejno, že i ty bisáky můžeme dnes klidně nazývat estebáky. :) Prostě slouží státu, čili vládnoucím mafiánům, takže jsou to nadále prostě estebáci.

      • Sasin napsal:

       No a co je ukradený hlas proti ukradeným podílům na neprodejné půdě a neprodejném rozpočtu, ze kterého každej synek a dcérka, „“gdo jiny?““ od naší, NAŠÍ, mámy, má nárok na podíl, nechť, vymyšlených bankocetlí kvůlivá směně. A navíc, pro trvalou KONtrolu, mají nárok přirozeně plánovat svými potřebami svoji zemi, na které žijí osobně každej den. Co jim má být kua do cizáků. Mají se starat o svoje doma.

       • WIKINGER Petr napsal:

        PANE SASINE NAŠICH UKRADENÝCH PODÍLŮ V ROZPOČTU SI UŽ OSV VŠIMÁ.

        nejlépe by se ušetřílo,kdyby zmizely dvě strany,které už na to mají náběh.

        Jsou to ČSSD a KDU.Ušetřilo by se určitě NEJMÉNĚ DVĚ STĚ MILIONU.
        Na jejich místo by mohlo nastoupit jedna HVĚZDA Z HNUTÍ TŘI HVĚZD a to dřive nebo později.Rovněž víme už i o zmatcich v pozemkové oblasti.
        Nelze nic řešit bez vytvoření většiny ve SNEMOVNĚ a inicializace DŽOPOVA PROJEKTU stavby sily proti sile.

        Zdá se že nikdo nemá chut zvitězit ve volbách akorát Bureš,ale ten ale nemá žádný Program,než svoje voliče okrást a nahnat pod pásy tanků strejdy PUTINA.

        http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/podpora-z-narodnich-zdroju/politicke-strany-a-hnuti/prispevek-na-cinnost-vyplaceny-politicky-27233

    • Krtecek napsal:

     Prý ti co mají ty nekonečné insignie jsou od ministerstva cenzury ČSSD aby se mezi sebou poznali.Vidi se tu,že přinášejí nesmyslné příspěvky typu ní se nedá dělat vše je v prdeli.
     Je to pravda ty dlouhá nudle nebo se musíš rychle přejmenovat na predposrance.

  • WIKINGER Petr napsal:

   TAK TU ASPON DAME RADECKY MARSCH,

   žáda pan Krtecek,ovšem nevim jestli se mi ta hudebnina povede.

   https://search.yahoo.com/search;_ylt=A0LEV0OxJE1ZdpcAmJpx

   • WIKINGER Petr napsal:

    Nepovedlo se,ale kdo to umi vyhledat tak by jsme tu měli koncert. Nejlepši je ten marš od ANDRE RIEU a videl jsem tam i Wehrmacht parade pro ministra války ANO BUDE mi LIP.
    Snad se mi to povede později.

  • paja napsal:

   Tuhle mantru zarytě opakují ti kteří jsou líní, nebo neschopní myslet. I když je fakt, že za čtyři roky už volby nemusí mít sílu něco změnit.

  • paja napsal:

   Není to pravda!

 2. .lak napsal:

  Tak mohli a i měli by si voliči dovolit vyjádřit nesouhlas s rozvojovkou za mrzké mzdy a takovou pseudo, co by byla i pro většinu spásou https://www.youtube.com/watch?v=2HSvDP0QW-o . http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10436-vlastimil-podracky-je-vubec-koho-volit

 3. Libuše napsal:

  To,že volby nic nezmění je volovina.Souhlasím s tím—zvedněte zadky a běžte volit.To je jediná naděje pro nás všechny.Tento krok udělejte pro zachování našeho národa.Aspon jednou v životě udělejte správnou věc.

  • WIKINGER Petr napsal:

   NO ALE KOHO VOLIT

   to je dnes na pořadu dne.Tak poradte koho volit a proč.

  • proud napsal:

   Ach,ty sladka nevedomosti a duverivosti……….Osobne nechapu,ze kdyz nekdo vidi vsechny ty zrady a uskoky,muze se domnivat,ze ve volbach,PRAVE!!! ve volbach,zadny nejsou :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. Jaroslav Tichý napsal:

  Je mi to líto pane Kašuko. Svůj článek jste psal s dobrým úmyslem ale k dobrému výsledku nepovede. Trochu mi to připomíná výrok bývalého ruského premiéra Viktora Černomyrdina: „Mysleli jsme to co nejlépe, dopadlo to ale jako obvykle“. Souhlasím s Vámi v tom, že pojmy pravá/levá se v této době a zejména situaci dosti stírají, ztrácejí na aktuálnosti. Ale kde jste přišel na to, že SPD T. Okamury je nějakou skutečnou alternativou? Stačí se podívat na její program, který přímo naznačuje možnost jít bez velkých programových ústupků do koalice téměř s kýmkoliv. Proč si tedy myslíte, že výrazný volební výsledek SPD by byl nějakou výhrou pro tuto zemi a její občany? Zkuste se na chvíli zamyslet nad několika připomínkami: 1/aby bylo možné v této zemi udělat jakékoliv větší změny, nelze je udělat za účasti stávajících vládních stran v nové vládě. K tomu je tedy třeba voličů, aby to včas pochopili a podle toho i jednali; 2/ Představitelé vládnoucích stran jsou provázáni s nadnárodními organizacemi (tu globalistů, tu amerických neocons). Stačí se podívat, kdo z nich si kam jezdí pro rozumy, jakmile je ustaven do funkce, někdy dokonce ještě předtím; 3/Pokud se od těchto institucí neodtrhneme, nemůžeme dělat zhola nic (EU, NATO, pak další jako je ECB- viz situaci ČNB). 4/ Z NATO lze vystoupit pouhým napsáním a odesláním dopisu ohledně našeho vystoupení. A to v určité lhůtě, kterou bychom neměli propást. Nakonec jsme do NATO též nevstupovali na základě referenda. Do EU jsme sice vstupovali na základě referenda, jenže EU se od té doby velmi změnilo, resp. přestalo skrývat svoji povahu. Tak buď chceme začít u nás provádět změny (a to nepůjde bez našeho vymanění z vlivu těchto institucí) nebo nechceme. Buď u nás budeme nečinně přihlížet zavážení našeho státu migranty a teroristy nebo tomu nechceme přihlížet. Ale kázat o tom po náměstích a pak fakticky nic nedělat a nechat o tom rozhodovat jiné, nemůže dobře dopadnout. Než se dohodnou rozumné podmínky referenda, bude takové referendum dávno neaktuální. To již budou migranti rozpouštět osobně Parlament. Takže pohádku B. Němcové „O chytré horákyni“ nebrat. Nelze ale hlásat něco a vzápětí ještě před volbami to svým vlastním programem relativizovat. Krom toho je spousta stejně vážných problémů, na které SPD absolutně nereaguje. Představa o tom, jak bude někdo v rámci přímé demokracie odvolávat u nás lidi ve vyšších či vysokých funkcích, kteří tam byli dosazeni se souhlasem osob ze zákulisí v zahraničí je směšná. Možná tak odvoláte starostu v Horní Dolní a tím to bude končit. Stačí si vzpomenout na plánovanou obměnu představitele Polska v EU? A jak to dopadlo? Tusk tam zůstal i po skoneční svého mandátu a Poláci jeli i se svým novým zástupcem s nepořízenou domů. To Vám opravdu vyhovuje nebo tyto rozpory a další problémy, o nichž se program SPD vůbec nezmiňuje, snad nevidíte? Pokud mne na první část otázky odpovíte negativně a na druhou část pozitivně, tak mi prosím napište, proč vlastně SPD podporujete. Pochopte ale jednu věc. SPD potřebuje mít dost hlasů, aby byla zajímavým partnerem do budoucí koalice s některými ze současných parlamentních stran. Tedy s mainstreamem. Lhostejno s kým. A zapomeňte na představu, že jde o stranu alternativní. To by její program musel být diametrálně jiný. Pak by mohl být možná důvodem ke koncentraci hlasů, po níž voláte. Takto ne a pro tuto zemi to s ohledem na okolnosti není ani žádoucí.

  • weissbach napsal:

   Otázka jestli jste program vůbec četl. Navíc to považuji za poraženectví, které vyhovuje stávajícím stranám aby si rozdělili moc po volbách pouhou matematikou: Voliči ČSSD, TOP, KDU, STAN, ODS přijdou. Vy nabádáte ostatní, aby jim to nechali tím, že je zvolí 10% obyvatel, ale těch 10% si rozdělí zastoupení 100% křesel ve sněmovně. SPD je poslední možnost se vzepřít národní likvidaci. Další už nebude, protože v dalších volbách už tento stát bude existovat jen na papíře. Doslova. Jestli vám to nedochází, chyba.

   • weissbach napsal:

    Já autora článku v mnohém nemusím, ale v tomto má pravdu na 100%.

     • nemůžete změnit základ dokud si na něm stojíte napsal:

      „Chci vládnout stranám, ne oni mně.“

     • WIKINGER Petr napsal:

      ANO JE TOMU TAK.NA SPD PROGRAMU JE OKAMŽITE VIDĚT,ŽE JE TO ŠROT.

      ,ktery má bohužel JEN oblbovat voliče.To by nebylo tak špatné,když ostatní strany se scvrkly do jednotné fronty politicke třidy přiživnických Šmejdu tak,aby nebylo koho volit.
      Ono ,kdyby si SPD ona dala řici a přistoupila na občany požadovaný DIALOG treba I tady o tomTO WEBU a ne aby jsme jako voliči byli obětí,že se s námi chce ta Okamura jen fotit a nic více.

      • WIKINGER Petr napsal:

       JAK BY TO BYLO KRÁSNÉ,KDYBY MÍ VOLIČI V POČTU 8 395 132 ZUBOŽOVANÝCH DUŠIČEK NAJEDNOU VIDĚLI

       že první bod toho SPD Programu zni

       SPD JE PROTI KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ,
       kterrý byl přivlečen presidentem ODS,aby došlo k vyloupení všech domorodců ČR a vyrabování s totálnímu zničeni tzv.Střední třidy,která proto nesměla a nikdy nesmí už vzniknout.

       A KONČIL BY PĚKNÝM HESLEM.

       SMRT KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ.

       Ovšem ouha pan Okamura odmítá jakoUkoli podporu občanů voliču a zablokoval diskuzní rubriky pod svým šrot programem a posilá své voliče do lamparny tj na chcípacky facebook,aby se nikdy nedozvěděl jakéžeto ty přivlastky vlastně jsou co nejsou.

    • nemůžete změnit základ dokud si na něm stojíte napsal:

     Weissbachu, proč Vám na tom zrovna tolik záleží?

     Nebojte se, do kopru to jde a nadále půjde na každý pád, žádná šance nebyla a touto cestou ani nebude.

     Vy se jen pohodlně usaďte a zkuste přečkat než si i zbytek „lídlstva“ nabije (od čehož se pokuste odstínit, ať na Vás dopadne co nejméně úlomků a střepin z jejich zasloužené hlouposti). Ačkoli nemohu Vám lhát, že by snad byli schopni vlastní nápravy (ta se neprojevuje tím, že pů/jdou „někoho volit“).

     • WIKINGER Petr napsal:

      WEISSBACH A JÁ,

      Tak oba jak se domnívám budou tsk jedině kadit NA TO, se pohodlně usadit před režimni TV a nedají se tak lehce tim sezením ubít k smrti,jak se tu snažite možná v režii našich polit.Šmejdu dát všechy v tom klidu upect.

      Ono držte se dále hesla.Moji bledou bílou tvař ozaři brzo nukleární zář,že ANO BUDE mi LIP?

      A už čtete ten kakaram?

      NAŠEL JSTE TAM TU PASAŽ JAK BUDOU ZNASINOVAT VAŠI DCERU A MANŽELKU,ŘVÁT PŘITOM ALAH AKBAR NEBOT JIM TO JEJICH BŮH JÍM NAŘIZUJE A ONI ZA POZDĚJSI PŘEJETI PRES VÁŠ BŘUCH UKRADENÝM AUTOBUSEM VINU NENESOU..

     • Krtecek napsal:

      Zas jeden s dlouhou nudlí.Utri si ji ať ti nevystřelí oko.Di do prdele s pohřebním komentářem,však my si tu poradíme i bez skarohlidu.

   • Magneto napsal:

    Není dospělým jednáním „volit“ |(„vkládat důvěru“do úst) cokoli, co plně a od začátku do konce NEMÁM POD KONTROLOU.

   • Jsou jiné politické strany, jejichž programy reflektují systémovou změnu. Například Aliance národních sil
    http://www.aliancens.cz

  • WIKINGER Petr napsal:

   PANE TICHÝ DOMNÍVAM SE ŽE PIŠETE ZA ANS.OVŠEM JE V ANS PROGRAMU OBSAŽENO REŠENÍ?

   OSV by zajímalo,zda jste připraveni začit třeba i zde DIALOG o vašich programových představách a hlavně jak získat většinu v Parlamentu.
   Proč nemáte v Programu tento cíl a chybí mnoho dalšich bodů.které má už OSV v DESATERU VOLIČE a ráda by našla stranu či hnutí které by chtělo vyhrát volby.

   OTÁZKA NA VÁS.JSTE PŘIPRAVENI K DIALOGU O PROGRAMU,KTERÝ BY MOHL ZAUJMOUT ČI BUDETE MLČET A BUDETE KRITIZOVAT SPD O KTERÉ PRÝ ŘIKÁ JEJI ŠEF,ŽE TO DELÁ PRO PENÍZE,nebot se mu líbí v Parlamentu dělat šaška jak se mu6e ka6d7 pod9vat..

   http://www.quintus-sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

   • Už jsme vám OSV opakovaně sdělovali, že na stránkách ANS je k programu možné diskutovat,. Vy jste tuto možnost NIKDY nevyužili, jenom ji po ANS stále požadujete. Nevíme, co si o tom myslet. Normální to ale není.

    Stále hovoříte o jakémsi Desateru, ale ještě jste ho nikdy nezveřejnili – chcete ho nejprve vytvořit patrně. No, co na to říct – tak tvořte, ale vy evidentně chcete dělat ANS pouze kaučing…. a takových by bylo! Přiložte sami ruku k dílu a přestaňte pořád jen poučovat.

    • WIKINGER Petr napsal:

     NO NO NO ,DRAHÉ ANS,U VÁS NELZE VÉST DIALOG KDE TO NEFUNGUJE

     poslali jsme ván jasný vzkaz,že můžete zkusit,když váš web JE NA DRAKA,začit DIALOG i tady anebo na NR.

     POTOM SI MŮŽETE DISKUZI PŘENÉST SAMI NA VÁŠ WEB,KTERÝ PRÝ NESMI VYPADAT JAKO NWOO,PROTOŽE BY JSTE MOŽNÁ ZVITĚZILI A PAK BY JSTE SI S TÍM RADY NEVĚDĚLI,

     nebot zmobilizovat občany voliče není jen napsat AT ŽIJE MÍR,když všichni vědi,že občane nezabránili ani první ani druhé světové válce.

     OSV bude bojovat za naše peníze,které zabunkrovala ČNB,aby za ně spekulanti nakoupoili kulomety A ZBROJ poslali nás pak do Wehrmachtu,aby jsme učinkovali pod pásy tanků strejdy PUTINA.

    • WIKINGER Petr napsal:

     KONEČNĚ VÁS ANS NAPADLO ZEPTAT SE K VĚCI DESATERA.

     Poslouchejte, tedy náš kaučing,jak tomu řikáte.
     Aby vám to bylo jasné zkusim vám dát první body DESATERA ve stylu vašeho ANO NE.

     ANO SOCIÁLNÍMU STÁTU DO PRVNÍHO BODU NAŠI ÚSTAVY,KDE BYL ZÁMĚRNĚ VYNECHÁN.

     Právě on může nahradít nynějsi systém korporátní oligarchické tyranie ohnutých hřbetů a nízkých platů a zpusobi začatek budování Střední třidy,malých a středních podnikatelů a živnostníků,kterých se tak chce ANS chce zastat

     POKUD TO NAŠI PODNIKATELÉ NEPOCHOPÍ BUDOU REŽIMEM VYRABOVÁNI A VADNÉ ZÁKONY NA PŘ EXEKUČNÍ JE VŠECHNY PŘIPRAVÍ O MAJETEK.

     Není nám tu jasné pro koho vlastně chcete ty vaše síly vzedmout.Je to pro stranu či pro voliče,kteři se začinají sami organizovat a nabízí vám partnery,které můžete oslovit.

     DESATERO VOLIČE JE FLEXIBILNÍ A ŽIJE.

     A pne inžinýre je tu NA ZKOUŠKU JEDEN Bod ne.

     NE KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKU.

     kDYŽ SE CHCETE OBEJÍT BEZ SPOLUPRÁCE S VOLIČI TAK BY NÁS POTĚŠILO,KDYBY JSTE PUBLIKU VYSVĚTLILI JAKÉ ŽE TO PŘIVLASTKY DOSTALY ABSENCI

     s cilem bezohledného a nekonečného rabování domorodců.
     K tomu by jste si měli napsat jako PRVNÍ cil ANS.
     Zabezpečení dvoutttřetinové většinay v Parlamentu,jinak vše co napíšete může být jedině chiméra.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ZAUJALO MĚ NEDŮTKLIVÉ TVRZENÍ TOHO ANS,ŽE MÁTE HALDY PORADCŮ.

     no je to dost pohrdlivé,ale nám tu nic nevadi.Přesto,že se zda jakoby chlubíte svými armádami poradců zajimaji nás tady určitě všechny VĚCI

     CO VÁM TI BYSTŘI HOŠI PORADIL KONKRETNĚ. SEM S TÍM PŘÁTELÉ HOŘIME ZVĚDAVOSTÍ.

     Kdyby jste se báli,že vám to ostatní strany ukradnou pak si vám dovolíme napsat,že u nás OSV přimo vyžadujeme,aby si ty polit.strany vše UKRADLY a osvojily co jen špitneme,povede to totiž k jejich primo galaktickému vítězství ve volbách.
     Tak se nestydte a napište jak se vám líbí státní Program OSV nebo taky ne.Ale napište prosim zdůvodnění PROČ NE.vIME TU,ŽE ODPOVĚD ZPRACUJETE PEČLIVĚ ALE RYCHLE.

     MLČENÍ VÁM NEPOMŮŽE DRAZI PŘÁTELÉ.JE TOHO HODNĚ KE ZPRACOVÁNÍ,ABY JSTE KONEČNĚ BYLI SUPER SILY a občane voliči by vám přestali prignostikovat to jedno procento..

 5. Lukaš napsal:

  Pane Kašuka.
  Naprosto jasně napsané.
  Už to nejde přehlédnout,když každou stranu vedou židé,tak jsou jen nepatrné rozdíly k ovládání občanů a státu.Domnívám se,že Okamura není žid a uvažuji o jeho volbě.

 6. ani kdyby někdo s něčím vyhrál politickou hitparádu neovládne obor napsal:

  Bez ovládnutí a změny celého OBORU
  - jímž je i např. činnost zvoucí se „politika“,
  (co se neustále tak dere o pozornost a votravuje den co den těma svejma „mluvícíma hlavama“ po mediích)
  všechno marno.

  Totéž platí o ostatních oborech (jak by někdo poznamenal sám pro sebe…“pěkně do základů zkaženejch“)…namátkou obory vyžadující světové reformy: obor tajné služby, obor právnický, obor zdravotnictví (co nevyléčí příčiny ale jen dělá že léčí a cynicky cucá prospěch z trpících), obor média a víra, obor zdělávání, obor politických peněz a nanuceného „finančnictví“, obor politicko-umělecko-kulturní, atd.

  • WIKINGER Petr napsal:

   POSLOCHEJTE VY ODBORNÍKU,

   mame tu polit.třidu SENOCHRUPU,kteři si už přestali střilet jen do nohy,ale začali si střilet jednoduše do hlavy.
   Takové hovadiny dělají ti odbornici furt.
   Tak ten stát plný vládních idiotu bude umet brzy řidit snad i domorodec,ktrerý vyšel ze čtvrte třidy.

   CO TAK PŘESTAT TY JEDNOZÁVITNÍKY OBDIVOVAT A DÁT JIM PERSPEKTIVU KLOZETOVÉ MÍSY?

 7. Jiří napsal:

  Volil jsem i minule, volit budu zase. Okamuru a SPD!

 8. petr napsal:

  Ne že by nás Okamura zachránil, ale je to asi jediná možná volba, vše ostatní je jen horší.
  Hlavně se tam nesmí dostat estébácký ANOfert. Nevím kam dal Zeman hlavu když pomáhal odstřelit Sobotku a tím jen pomohl Burešovi.

  • přemítač napsal:

   No ten bude na čele, takovej je plán (ano) Lidem stačí ukazovat pozitivní obrázky a hesla s důchodci, dětmi a zvířátky. Všude chce p-o-moci. Vždyť právě teď lítá po vesnicích a mluví s lidmi. Sice načasování je podezřelé, ale co je to taky „jen“ člověk a beztak mu to všeci závidí kdo na něj nadávají…takhle lidi přemýšlí. Několik měst dokonce přiznalo, že jejich tzv akce či trhy, poutě byly pořádány pro lidi jako vždy, bez pozvání „někoho“, a Baron tam přijede a udělá si kampaň, radnice ho nezvala, ale to nevadí.

   • WIKINGER Petr napsal:

    NEBUDETE TOMU VĚŘIT,ALE NAŠI AKTIVISTÉ Z OSV S PANEM OKAMŮROU MLUVILI.

    Je naprosto neflexibilní nedokáže pochopit,že k uskutečnění svých chimér potřebuje v Parlamentu většinu a i kdyby dosáhl nějakého procenta může se svými návrhy vyvolávat u těch posranců jenom smích.

    Je a bude naprosto nutné dat si do Programu za cil tuto většinu získat a nestači se potulovat po republice a fotit se s voliči.

    TO CHCE OPRAVIT JEHO ŠROT PROGRAM A OTEVRIT POD NIM WEB S DIALOGEM,KDE SE DOZVÍ CO VOLIČI OPRAVDU CHTĚJÍ A TAK TY MASY MOBILIZOVAT NEŽ DOSTANE SVÉ TŘI A PŮL PROCENTA.

    Pak si v Prdlamentu může s voliči hrát a hlasovat zas proti nim,jak je to prý jeho zvykem.

    • přemítač napsal:

     Hlavní otázkou je spíše to, zda by dotyční lidé (voliči) měli čas zkoumat „program“ strany. Kolik lidí tohle dělá ptám se? Jakákoliv i radikální změna s jasnými cíli by toto nerozhýbala. Lidi řeší co? Zku.venou práci, zku.vený peníze, zku.vený čudění kde se smí a nesmí, politici sou ču.áci, výhodu víkendového povyražení skýtá náhodná „výhra“ milovaného klubu v lize pivní, pokud toto nevychází, zábavu skýtá výlet v podobě maratonu autem kamsi neznámo kam, hlavně ať je tam kiosek a děcka cestou neřvou pak to nasypou na facebook. Ku.va dívej jak se mám! Dalším skvělým plánem je vícenásobná víkendová ožíračka zvaná restart, kde dojde k výmazu těch nesmyslů co sem musel přes tejden řešit, ale co mám cíga vo.e a ať je zdražujou, hulit budu stejně dál. Oni jsou naprogramovaný na ty stížnosti a těžkej život. Potřebujou si stěžovat, hlavně ale musí vědět jestli jejich kolega nebere víc než oni, bo tam je zakopanej pes. Nechcou žádný další starosti, mají jich už plnou pr.el. Vysvětlit takovému subjektu jakej máš pohled je hned zkraje říkání si vo přesdržku, ale dává ti to pocit že ještě žiješ :-D

     • WIKINGER Petr napsal:

      NADEJE UMÍRÁ POSLEDNI.

      inflace sežere úspory,nemoc bude nutno zaplatit,protože bude ukradeno zdravotnictví a pokud nemaš penize tak přijde exekuce vadnými zákony se dostaneš pod most a nakonec kdoví co ještě.
      Pak nezbyde než prodat a propít svoje kosti.

      Co se udělat dá to se udělá a co ne to ne.
      PAK SI MOHOU všichni protestovat pod ocasem na Vencelplatzu ve státe,který ve skutečnosti existovat nebude a bude to.

  • Krtecek napsal:

   Sobotka odstřelen nebyl.On má za úkol potopit a zničit ČSSD a to vidí už vsichni,že místo do nohy se střílí do hlavy a to sám.Byl tam Tejc a další a on to zmanipuloval tak,že je všechny odkopnul.

  • anonym napsal:

   Sobotka se svou blbostí odstřelil sám, dá demisi či nedá demisi, pak vykopl Babiše a když nasral voliče, tak zdrhnul.
   A debil Štěch na něj vyžvanil jak si ho v Evropě považují, tož už pro něj maj místečko.

 9. pepe napsal:

  Jdi doprdele z volbama.Nikdy nepokleknu a nikdy nebudu hrat jejich spinavy hry.Muj mandat nema zadna z tech vopic v saku.

 10. petr366 napsal:

  Okamurovi to hodím též.Je to nesystémová střela a to se mi líbí.Miloše jsem koneckonců též volil s přesvědčením,že s ním bude mnohem víc srandy než s tím prďolou fon Austria.Nakonec mile překvapil.

 11. Jaroslav Tichý napsal:

  Konečně se dostávám k tomu, abych se vyjádřil též já sám k diskuzi, která je vedena. Takže: 1/jsem především rád, že se diskuze nad uvedeným tématem vůbec rozbíhá. Je to totiž zapotřebí více, než si mnozí myslí. Zatím 9 z 10 lidí u nás bylo schopných sjednotit se na tom, co nechtějí, avšak ani ne 2 z 10 na tom, co by tedy vlastně chtěli. 2/Máme hodně příznivců, z nichž každý radí něco zcela jiného. Naše příznivce proto prosím o pochopení, že nelze vyhovět všem návrhům. To se týká i předvolebního postupu. A jsme i v kontaktu s p. Dr. Mrázkem, na něhož se někteří z Vás odvolávají. Jsme v kontaktu i s jinými, je však potřeba zohlednit „počet divizí, které stojí za tím či oním“, jak známe z historie. 3/Představa o tom, že ta či ona metoda, jak vyhrát volby, není ve své podstatě správná. Jedinou metodou je oslovit drtivou většinu voličů, kteří chodí k volbám (tj. cca 5 z celkem 8 milionů voličů) a získat jejich většinu pro program AnS. To je záležitostí spolupráce s regionálními deníky a příp. další propagace, na niž se nám nedostává finančních prostředků. u

  • WIKINGER Petr napsal:

   OSV DĚKUJE PANU ING.TICHEMU ZA PŘISPĚVEK.

   Domniváme se,že by se vám určite mohlo vyplatit využit nejen zdejšiho webu k tvorbě solidního Programu.
   v DESATERU VOLIČE je i požadavek vzniku zákona o podpoře národních webů z našich peněz-penez rozpočtu.

   DNES UŽ JE JASNĚ VIDĚT,ŽE KORPORÁTNÍ OLIGARCHICKÁ TYRANIE niči VŠEMI SILAMI TZV.sTŘEDNÍ TŘIDU MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ,PŘIČEMŽ VYKRÁDÁ VADNÝMI ZÁKONY A POKUTAMI ZA PRÝ KONTROLNÍ HLÁŠENÍ JEJICH MAJETEK.

   Vjejich vlastním zájmu je OSV připravena vám pomoci s úpravou vašeho nynějšiho Programu tak,aby byl splnován cil dosažení většiny v Parlamentu,který ve vašem Programu chybí.
   Tzv.Střední třida,která se začiná aktivizovat je dnes ještě skoro nevědomá co ji čeká..
   Mají snad už i stranu http://www.soukromnici.cz která si vytvořila vlastníProgram.Je ovšem otázka na co jim bude jejich program,když budou vybiti jako kuřata.

   OSV DOPORUČUJE,ABY SI JICH ANS ZAČALA VŠIMAT A DALA SI DO PROGRAMU POŽADAVEK SOCIÁLNÍHO STÁTU DO PRVNÍHO BODU ÚSTAVY.

   To nemá žádná polit,strana protože politická třida Šmejdů se vmanipulovala do pozice NEVOLITELNOST.Ato je možné dobře využit.
   TAK DO TOHO PŘÁTELÉ.

   • WIKINGER Petr napsal:

    POTE CO TU OSV ZA$ALA DISKUZI O ANS PROGRAMU

    začal zase teror cenzury ČSSD,která delši přispěvky zablokováva.Trestní oznamení na ČNB je položilo,nebot vědi,že to bude mit možná pokračovámi

    Proto zkusim zas dále psát později později.ALE VY TADY ZKUSTE DISKUTOVAT DÁLE..

    • Sasin napsal:

     Co znamená „sociální stát?“, Proč desatero? V našich zemích je zvykem devatero. Okamura v pořadu Svobodného vysílače říkal, že všechny body volebního programu má zkontrolovány pravníky, je to nějaká podmínka? Navrhuje každému minimální důchod 11 000,-, že za 5 000,- se přece nedá žít. Takže důchodci, co si jako připlatí navíc z práce pro zlodějský systém si to můžou nechat, ale neřekl od kolika let by to jako mělo platit. V sedumdesáti bude většina blboňů na kapačkách a tam platí jiné zaKONy. Aliance sil, pré chce zrušit všechny ty píčovské sociální kurvárny a každému rovnou dekretovat podíl na rozpočtu, to se vám jako do sociálního státu nehodí?

     P.S. Co bude s podíly, budou, budou?

     • WIKINGER Petr napsal:

      VŠECHNO CO BY SI OBČANÉ PŘÁLI VYŽADUJE VĚTŠINU VE SNEMOVNĚ.

      napsal jsem tu trochu delši odpověd,ale cenzura ji prostě nepustila.Proto se pokusime z OSV DÁVATKRÁTKÉ ODPOVĚDI.Ovšem ty mohou být i nesrozumitelné.Ten kdo studoval se učil co to znamená ten termín Sociální stát.

      dEFINICE ŘIKÁ,ŽE JE TO TYP SOLIDÁRNÍ SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJÍMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNÍ PROSPERITU.

      To však korporátní oligarchicka nyní vládnoucí tyranie nesmi a proto i intelektuálové se jen schovávají a domorodce o tom co se děje informovat nesměji.

     • WIKINGER Petr napsal:

      DESATERO VOLIČE PROTO,ŽE MÁ JAKOBY HESLA.

      uvedu přiklad.

      SOCIÁLNÍ STÁT NAMÍSTO KORPORÁTNÍ FAŠISTICKÉ TYRANIE OHNUTÝCH HŘBETŮ A NÍZKÝCH PLATU.

      Pokud plati jako v Čině a Rusku,že korporace podléhají politické moci a jejich strategii spoluurčuje stát pak jsme v korporátním kapitalismu.

      pOKUD VŠAK PLATÍ,ŽE KORPORACE SI PLATÍ VOLBY A VYBÍRAJÍ KANDIDÁTY A PAK S POMOCÍ VADNÝCH ZÁKONU NEPLATI PRAKTICKY ŽÁDNÉ DANĚ V DANÉM STÁTĚ PAK JSME V MODELU KORPORÁTNÍ OLIGARCHICKÉ TYRANIE,KTERÁ MÁ ZA CIL VYKRÁST BANÁNOVÝ STÁT na plech.

      • Sasin napsal:

       Korporátní státy o sobě prohlašují, že sou demosgrátické. Gdyž o sobě nějakej stát bude prohlašovat, že je sociální, tak to může znamenat všelicos. Solidarita, je taky jejich slovo. Jeden jednou přišel od ředitele, že ho tam půl hodiny lámali aby dal na fond solidarity. Nedal. O solidárním důchodovém systému jsem si udělal obrázek už před lety. Bydlel jsem gdysi na privátě, on bral 800,- a ona 200,- . Všechny systémy jsou jen systémy na ustájení lidského dobytka a ještě aby si na sebe v kotci jako vyděla. No a jak to de udělat. Jedině něco sežrat vedlejšímu v kotci. Jedná se jen o to, aby se většina přiliš necukala aby vepřín nespadl.

       • WIKINGER Petr napsal:

        NEMÁ SMYSLU DISKUTOVAT PŘEDEM,ŽE LZE VŠE ZPOCHYBNIT.

        na to,aby to fungovalo je třeba nových zákonů.Musel by jste je v tlustých knihách najít tam kde už Sociální stát už existuje.

        NEDOŠLI JSME TAK DALEKO,ABY V ČR VŮBEC ŠANCE ZAČALA VZNIKAT A PROTO JE K NIČEMU VYSLOVOVAT POCHYBNOSTI TAM,KDE JEŠTĚ NIC NEEXISTUJE.

        • Sasin napsal:

         Tak tam napište, že stát, který chcete bude výhradně sloužit pro naše lidi a nemusíte psát svahilsky o nějakém mýtickém sociálnu.

        • WIKINGER Petr napsal:

         PANE SASINE NEJEDNA SE O STÁTNÍ FORMACI,KTEROU CHCE WIKINGER,ALE STÁT ČR

         ON bude muset mít vizi na kterou se bud přeorientuje nebo spolu s domorodci bude vymačkán jako citron.

         OPAKUJI vám pane SASINE a moji milí domorodci AFRICKOU svahilštinou první přikázaní ke kterému se budou modlit všechny polit.strany nebo taky ne.

         SOCIÁLNÍ STÁT budou muset jednoho dne VOLÍT VOLIČI NAMÍSTO NYNÍ PANUJÍCÍ KORPORÁTNĚ OLIGARCHICKÉ TYRANIE OHNUTÝCH HŘBETŮ A NÍZKÝCH PLATŮ,PŘIMO DO PRVNÍHO ČLÁNKU NAŠI ÚSTAVY KDE ZÁMĚRNĚ CHYBÍ.

         K tomu,aby to občane prosazovali není potřeba svahilštiny,ale jejich podpory pro TENTO AXIOM a nebo taky ne.

         Ale pak když skonči v banánové republice,když dnes už dosáhli statutu rozvojové zeme Konga či Bangladeše.

         AT SI NESTĚŽUJI DO LAMPÁRNY NA FB, ALE TRPÍ A POMŘOU,za křiku

         At žije AMERICKÝ kapitalismus BEZ PŘIVLASTKŮ.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PAN OKAMURA MÁ TZV.ŠROT PROGRAM.

      o řizení státu neví nis a ohlupuje nesmysly,které v Programu sbil na koleně.

      Dukazem toho,že je jen klaun v Parlamentu,kde si může navrhovat co chce,ale realizovat mu nepujde vůbec nic.
      Ovoličskou většinu zájem nemá.

      DŮKAZEM JE,ŽE ZABLOKOVAL POD SVÝM PROGRAMEM DISKUZNÍ RUBRIKY,ABY MU TAM NIKDO NENAPSAL,ŽE VYMYSLEL ŠROT.

      Vemte si namátkou bod 8.Píse tam,že nechce drahý Sociální stát a o slovo dál píše že ho chce.

      Odkud ví,že takový stát je drahý?To je jasný důkaz,že píše z cesty a chce dále umožnit naše bezbřehé rabováni.
      Nemohl by ten človíček napsat.Já jsem povoláním prý uvaděč v kině a tam dostanu místo možná i v budoucnosti nebo co vlastně.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PODÍLY SI BUDEME MUSET VYBOJOVAT.

      nepřijdou nikdy od politické třidy Šmejdů.Bdou krást vadnými zákony dále,dokud se nenajde ten kdo dá do pohybu

      DESATERO VOLIČE DŽOPŮV PROJEKT STAVBY SÍLY PROTI SÍLE A POKU TO NEPŮJE PAK I HNUTÍ TŘI HVĚZD.

      OSV už převzala od vás pane Sasine na př definici nynějšiho tzv státu.
      Zkuste, pokud by jste chtěl naformulovat VŠECHNY vaše myšlenky do formy přikázaní DESatera,dokud ještě nás všechny cenzura nepozabíjí a neskončime v koncentráku FEMA.
      Historie se má totiž opakovat.Právě se obsazuje Francie,nový Henlajn z KDU chce Sudetenland.

      Wehrmacht nebude obsazovat přimo ČR ale pošle za sebe neoliberalismus s diktaturou tzv.humanistů,která přejde do diktatury strachu z islamistů,přičemž fašisté z hoby fujera byli proti tomu slabé kafe.

      • WIKINGER Petr napsal:

       O PODÍLECH Z ROZPOČTU A PODÍLECH PŮDY

       bude jednat státní útvar SOCIÁLNÍ STÁT ČESKÁ REPUBLIKA až ho budou naši občané voliči chtít a to ve formě zákonů,které si pak už dokážeme odsouhlasit bez politické třídy Šmejdů,která se dere do pozice NEVOLITELNÁ.

       • Krtecek napsal:

        Podíly z rozpočtu by mohly být rozdělovány ve formě Nepodmíněného základního příjmu,což jako vize a přikázání v Desateru voliče je zachyceno,
        Kdo je proti ať tu napíše proč.

        • prošvih napsal:

         Proč by měl co kdo psát? Ani vy možná nepíšete zadara, tak nechtějte po druhých, co sami neděláte.

         Však vy si nějak poradíte, o tom nemám pochyb.
         Zkusíte a uvidíte.

     • WIKINGER Petr napsal:

      PÍŠÍ TADY OSV ALE DOMORODCI SI MYSLÍ,ŽE TO ZA NĚ NĚKDO; NEVÍ SE KDO VYŘEŠI.

      naopak.
      ČR jak vidíte kleslo mezi rozvojové státy a bude dale pomalu,ale jistě klesat dále.
      Intelektuálové,kteři by se snažili navrhnout řešení jakoby neexistovali.
      Vysiluji se jen popisováním situace A NIKDO není schopen navrhovat potřebná řešení.

      No dobrá,bez podpory občanů stejně nedojde NIKDY k nápravě a domorodci budou vyždímáni a poté jim nepomže ani pět a půl demonstranta pod ocasem koně va WENZELPLATZU.Skonči po ukradení zdravotnictví plánované ANO BUDE mi LÍP v rakvích,protože nebudou mít ani na léky.

      http://e-republika.cz/article3790

 12. sibolet napsal:

  Takže,jde tisícihlavé stádo naružovělých voliču pochodem proti rakovině..Na Žofíně proti RAKOVINĚ EU se na demonstraci objevilo STO VOLIČU..Koho bude volit tisícihlavé stádo?,??

  • WIKINGER Petr napsal:

   ONO PANE SIBOLETE DRŽI V TOM DAVU KAŽDÝ TYČKU S NÁPISEM

   Co já ubohý sám mohu dělat,nic nezmůžu.Jiná bude situace,když nebudeme bojovat jen za mír,ale za naše peníze,které nám korporátní oligarchická tyranie,nyni už fašistů chce loupit.
   Banksteři nám ukradli 2 000 000 000 000 korun a zabunkrovali je pod sebe PRÝ v TZV. ČNB.Nikdo neprotestuje a nežáda,aby se o lup aspn ptdělili o lup fifty fifty a pujčili ho bezúročne našim podnikatelům,kterí by předložili projekty jak na nich vydělat a ne,aby tam v ČNB bunkru hnily pro banksterské spekulanty,kteři kradou bez lidové kontroly a ještě za to berou miliony platu z našich peněz.

   NO MOHOU SE VYMLOUVAT,ŽE SI TISkNOU PENÍZE PRO SEBE SAMI,ALE TO JE NA TRESTNÍ OZNÁMENÍ PROTOŽE TI ZMETCI PORUŠUJÍ ZÁKON A LÁMOU NÁM UMĚLOU INFLACI NAŠI NEVIDITELNOU RUKU TRHU.

   To je fakt na basua trestní oznámení.Jak to s ním dopadne uvidíme.BUDOU SE KROUTIT JAKO ČERVI NA HÁČKU.

   http://www.novarepublika.cz/2017/05/pokus-o-trestni-oznameni-na-cnb.html

 13. Sybila napsal:

  Nevážený pane Tichý ,nevážená ANS !
  ( musím to takto napsat, protože z toho, co předvádíte poslední dobou,je nám už vážně nanic – je nás víc…)

  Ve Vašem prog.prohlášení je napsáno TOTO :
  …Naše filosofie je následující: spolupracovat s každým spolkem, občanskou iniciativou a jednotlivci, pokud jsou jejich názory v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi…..
  Chcete tím snad říct – že názory SPD Tomia Okamury nejsou v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi ?????

  Takže několik faktů z reality :

  Fakt 1 :
  SPD už nyní ve sněmovně je a na 1000% tam i bude !
  - ANS ve sněmovně není a na 1000% tam nebude !
  ( to není nic proti Vám, ale je to bohužel tak)- takže máme jít hodit hlasy Vám, aby SPD ubylo % ? Trochu nelogické, ne ????

  Fakt 2 :
  SPD je jediná strana ve sněmovně, která má takovýto program ( nebudu rozepisovat)
  - tak jako máme určité výhrady k M.Zemanovi, máme i k SPD – ale bohužel NIKDO JINÝ DRUHÝ NENÍ v pořadí, kdo by se tam dostal…..atd.

  Fakt 3 :
  Nadcházející volby JSOU posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!!!!
  A kdo si to neuvědomuje – ať mu bůh osvítí rozum !

  - co to tu předvádíte – 3 měsíce před volbami ?????
  Vaší jedinou snahou je – na různých webech ve svých příspěvcích neustále NAPADAT jedině SPD !!!!!!
  Proč neútočíte na BABIŠOVCE, které jde volit skoro 40% slepých,hluchých ovcí ?????

  Fakt 4 :
  Program SPD je SKORO naprosto TOTOŽNÝ s Vaším !!
  - otázkou je, kdo s ním přišel první….

  Fakt 5 :
  Jde přeci o to, aby SPD získala co nejvíce % a měla sílu na změny, které chceme my všichni !
  - takže raději půjdem volit malé straničky – a jejich hlasy se pěkně rozdrobí do nenávratna…

  Fakt 6 :
  ANS uvádí :
  SPD potřebuje mít dost hlasů, aby byla zajímavým partnerem do budoucí koalice s některými ze současných parlamentních stran. Tedy s mainstreamem. Lhostejno s kým….

  - TOTO NENÍ PRAVDA !!!

  T.Okamura ve svých pořadech na Svobodném rádiu několikrát opakoval, že BUDE SPOLUPRACOVAT jen s těmi, kdo podpoří jeho návrh o referendu + ost…( je to k dohledání)
  - ať už bude či nebude SPD prosazovat nynější program – máme zpětnou vazbu
  ( pořady jsou uloženy, vše je zaznamenáno…) pak můžeme slíbené a nedodržené nějakým způsobem řešit….atd.

  Fakt 7 :
  Na Svobodném vysílači a jinde stále řešíte –
  co o Vás kdo, kde, kdy, jak…..řekl. jak Vám někdo šlápnul na bebíčko… to nemáte nic jiného na práci ?

  jak Vy to všechno máte v programu nejlepší, nejúžasnější ……ostatní ( SPD) jsou jen populisté a alibisté – no prostě jste naprosto KŔIŠŤÁLOVÁ STUDÁNKA !!!!

  A že ostatní PŘEBÍRAJÍ žhavá aktuální témata k svému zviditelnění ….
  A VY TO SNAD NEDĚLÁTE ????

  Vy si je dokonce přebíráte od těch……kterým nemůžete přijít na jméno !

  Fakt 8 :
  Takže už jen kvůli Vaší neustále napadající RÉTORICE
  – jste pro nás nevolitelní !

  NA ZÁVĚR :

  Není snad důležitější, aby se lidi konečně SPOLEČNĚ na něčem dohodli a opravdu se snažili o SPOLEČNOU záchranu naší země ?

  Tak co …Slované…..kdo tu sjednocuje ?

  A komu se to nelíbí, ať si jde třeba meditovat…
  ono se to tím totiž vyřeší..

  Pravda se vždy jednou ukáže – ať dříve, či později…
  A pokud ta pravda bude jiná, než jsem tu napsala ..
  já se tu klidně za ni omluvím.

  BOŽE, dej našemu národu sílu, jednotu, čest, hrdost, jasnozření, víru, odpovědnost a milost !

  • WIKINGER Petr napsal:

   JSEM DOSTZVĚDAVÝ ZDA SE TU DOKÁŽE NĚKDO Z ANS

   po vašem přispěvku ve prospěch SPD objevit s diskuzní ODPOVĚDÍ.Možná,že už ted hodili flintu do žita a čekají,až v důsledku Programu v síle slabého čaje

   dostanou to svoje jedno procento.Nebo se mýlím?
   No ono to vyžaduje pilnou práci dostat se hezky dopředu no nemám pravdu?
   Tu přiležitost by měla ANS využit dokud existuje a svým programem přesvědčovat a přesvědcovat..

   • WIKINGER Petr napsal:

    JE VELKÝM PLUSEM,ŽE SE AKTIVISTÉ ANS OBJEVILI MEZI NÁMI

    to doposud neudelal NIKDO ani pan OKAMURA.Bohužel jak to vypadá ANS nemá dostatečně silné programové argumenty,aby se pustila do OPRAVDOVÉ KRITIKY dejme tomu ANO BUDEmi LÍP pana oligarchického tyrana,který po zvolení zavede prima tyranii NWO,kterou má za úkol zastupovat.
    Není to poprve když OSV navrhla otevřený DIALOG s aktivisty ANS ovšem ti,jakmile uvideli,že by meli prosazovat SOCIÁLNÍ STÁT ČESKÁ REPUBLIKA radši zaujmuli pozici v beton bunkru a zacpali si uši.

    NESTYDTE SE ANS A SDĚLTE NÁM PROČ NECHCETE ANI JEDNO PŘIKÁZÁNÍ DESATERA VOLIČE A CO BY SE STALO,KDYBY TAKOVÝCH DÁREČKŮ BYLO HNED DESET.

  • WIKINGER Petr napsal:

   KDO VÍ,ZDA BY ČR DOMORODCI SOUHGLASILI S DRUHÝM PŘIHÁZÁNÍM
   DESATERA VOLIČE A ZDA BY MU DEJME TOMU TAK ROZUMĚLI

   VŮLE LIDU VŮLE BOŽI.ŽÁDNÝ NEOMARXISMUS A DIKTATURU HUMANISTŮ NECHCEME.

   Zvláště zbožní lidé a ateisté ví,že vládní menšina politické třidy ŠMEJDŮ si chce udržet moc vyráběním strachu,aby přešla brzy do DIKTATURY ISLAMISTŮ,kterou pro udrzžení své moci plánují do ČR dostat a tito vládní vyvrhelové se nebudou štítit ničeho ji za každou cenu prosazovat.

   DEJME SE RADŠI Z EU VYHODIT NEŽ TRPĚT DALŠI RABOVÁNÍ VE FORMĚ POKUT A GANGSTERSKÉHO VYDÍRÁNÍ převzatého od zločinců z AMERIKY.

   To má prý umožnovat tzv.LISABONSKÁ SMLOUVA ,která je obdobou pověřovacího zákona daného TEHDY panu Hitlerovi,

   S CILEM ZAVÉST V EVROPĚ FAŠISMUS.NYNI NEMA NASTOUPIT ŘIŠSKÁ MOC WEHRMACHTU,ALE HORDY PORAŽENÝCH SAMOPALNÍKŮ IS,KTERÉ NEBUDOU MÍT NIC JINÉHO NA PRÁCI NEŽ DYNAMITOVAT POKOJNÉ KŘESTANY A ATEISTY JAKO UŽITEČNÍ IDIOTI PRO NWO

  • Houbeer napsal:

   A uz jste sybilo cetla co,,vytáhl“maros na klan okamuru?co vy na to?

 14. Paul Durham napsal:

  sorry jako, určitě nechoďte k volbám , to by jste si narušili „pasivní rezistenci“ :-))))

  Takovým blbcům se vládne lacino.

 15. Josef napsal:

  Dobrý den. Jedinou demokracií je ta přímá, vše ostatní je pouze spekulace a posilování hierarchie moci, neboli diktaturou. V rámci poměrného volebního zákona je zcela lhostejné zda k nim přijde více nebo méně voličů a také kolik bude neplatných hlasů, neboť si podíl na těchto rozdělí politické strany. Ověřte si znění zákona. Nebuďme pokrytci a přiznejme si, že ty důležité změny se dějí jinde a každý den, nikoliv ve volbách. Řešení jest syntézou filosofie a psychologie, neboli faktů a positivního citu sociální atmosféry společnosti. Budoucnost není neznámá hranice, je to každá další vteřina našeho času. Nechť není zmařena otálením.

  • Krtecek napsal:

   Mám dojem,že neplatný hlas je odevzdání PRAZDNE obálky.Pak nejde prý peníze za hlas ukrást.
   Musíme zkusit v zákoně ověřit zda to tak půjde.
   V zásadě pokud tu je naprosto nevolitelna politická třída prizivnickych SMejdu musíme zkusit proti těm vyvrhelů bojovat nejen tím,že si nedáme ukrást svůj hlas,ale i tím,že i po volbách se nebudeme zastavovat a vymyslet co za Šmejdi to zas podvodem mají nařízeno nás zdolat.

 16. Jaroslav Tichý napsal:

  Nemohu reagovat na všechny nápady či návrhy jednotlivých čtenářů. Jednak to není technicky možné, jednak jsou často protichůdné. Tak např. každá druhá skupinka má „již sepsán“ svůj návrh Ústavy. Je to teď v módě. Bez ohledu na to, že ještě vůbec nedošlo k celospolečenskému konsensu na tom, co lidé chtějí a co ne. Bez ohledu na to, že v jakékoliv koalici to bude teprve o jednání koaličních stran o průniku jejich programu, který nakonec zůstane k realizaci. a pokud jde o sociální program a sociální solidaritu, tak každý, kdo čte detailnější program ANS (tedy nikoliv jen 3 plusy a 3 minusy)ví, že tyto věci v programu máme. Ale ne na prvním místě. Na rozdíl od jiných máme systematické myšlení. Tedy nejprve si vytvořit předpoklady ke změnám (tj. mír, vystoupení z EU a z NATO, čímž lze vyměnit i spolupachatele současného stavu u nás, pak kompletně změnit ekonomický model u nás a pak teprve se zabývat sociálními otázkami. (aby na to bylo, jak se říká). A nepiště zase proboha, kdo má tak dlouho čekat. Musí to jít ruku v ruce, ačkoliv jste všichni přihlíželi 25 let, jak to v CR našimi občany volení představitelé kazí.

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý ANS nemůže kličkovat před naší puškou pravdy.Bud se bude zasazovat o to co je občanům zapotřebí a to si dá do Programu nebo at si dělá co chce a její prý práce bude na jedno procento.

   Nejste schopni jasné napsat že prvním bodem vašeho programu je vybudování Sociálního státu Česká republika,
   Ne
   Jste tady nesmysly,že máte spousty návrhu a že nevíte které jsou důležité.Jak chcete řídit ČR ,když už dnes nevíte co je nutno napsat do vašeho prý Programu a bagatelizuje že věci tím,že PRY máte takových návrhu spousty,ale žádný tu nevidíme.Dyt deset takových bodů v Desateru voliče chcete pokládat za pomijitelne a je jasné vidět,že nechcete vůbec NIC uskutečnit.

  • Krtecek napsal:

   Pane ANS tuku na srdce,Vy pohrdavě svými voliči,nechcete žádnou Programovou debatu ale zase jako nynější politická třída Smejdu něco sepsat a zkusit dát se zvolit s využitím toho,že polít třída Smejdu je nevolitelna.
   Napište nám tady jasné.ANS nemá žádný zájem o podporuvolicu a nechce ve spolupráci s nimi ve volbách i případné zvítězit neboť na její výkřiky je zapotřebí většina Parlamentu a tento cíl si ANS do programu nedá natož aby tady s voliči o tom dokázala vést dialog.

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý není nic pohdavejsiho,než když tady někdo jako vy napíše,že nemůže reagovat na návrhy čtenářů.
   Nejsme jen čtenáři,ale především voliči.OSV vám tady Dava partnery které jako vznikající strana můžete oslovit.

   OSV jak víte je Občanská Společnost Voličů a nemuzete ji bagatelizovat že na ni reagovat nechcete.

   Pro koho chcete existovat,když vlastně nevíte pro koho.
   To odhalujete už před volbami a vypadá to jakoby jste se chtěli nelisii od nyní panujících Šmejdů.Nebo se mýlím a vy se dokážete rozhoupat z vaší nevědomosti?

  • Krtecek napsal:

   Pane Tichý napište tady.Pochybuji o tom,že se občané voliči dokáží zorganizovat jednoho dne s inicializaci Hnuti Tři hvězd a nahradit tak VSECHNY politicke Šmejdy co jenom jich je!

  • WIKINGER Petr napsal:

   O TŘETÍ DIVIZNÍ STANDARTE POREFERUJI POZDĚJI.DNES SE VÁS DRAHÁ ANS ZEPTÁM NA ČI STRANU SE HODLÁTE PŘIDAT.

   Ono ta sila o které mluvíte zdá se vůbec neexistuje a jedinou silou jsou pro vás občane voliči,tak nás tu nemystifikujte.

   Prý jak píšete NEDOŠLO k celospolečenskému konsensu na tom co lidé chtějí a co ne.No tady se musim usmívat nezkušenosti začatečníků.
   Ono jak jistě víte Sociální stát sousedů vypláci za hodinu.
   práce 8.50 eura jako základ.

   Je s podivem,že inženýri ANS neví,že právě na základě Sociálního státu vznikla silná střední třida,která se nevejde do tlustých mercedesu.U ás je to PRABÝ opak.KORPORÁTI s nazvem proklatí fašisi drti a nici vysavají a tlučou tzv střední třidu malých a středních podnikatelů a žinostníků po hlavě a kontrolními hlašeními vyraběji vadné hlašení,aby rozdávali pokuty a teror.

   TAK CO AMATÉŘI VIDITE TEN KONZENS NEBO HO MÁME OSLIT DÁLE.

 17. Krtecek napsal:

  Dráhy ANS přestaňte lhát,že máte v programu vybudování Sociálního státu Česká republika.
  To nemá žádná polít strany ani vy.Ohlupovani voličů,že to jako z vašeho Programu vyplývá je tak já tolež.
  Komunisté ten stát v Programu nemají a i oni ohlupuji svoje voliče,že to jako z jejich bobkových listů vyplývá.
  Rovněž nesedne na lep Smejdum,kteří všem kteří ho z Ústavy raději vynechali a teď tvrdí pro své volice lež,že tam jeho jeho duch.
  I to je lež.

 18. WIKINGER Petr napsal:

  DRAHÁ ANS TENTO PŘISPĚVEK NEBYL DNES CENZUROU ČSSD PRÍPUŠTEN.
  ZKUSIM HO PROTO ZNOVU A ZNOVU OPAKOVAT.

  Pane Tichy rad by vás zachránil před našim aktivistou panem Krtečkem,ale nemohu.Jaká je tedy vlastně situace.

  No na malém kopečku stojí hliněná pevnost politické třidy Šmejdůa uprostřed ní budova věže podobající se minaretu.Vlaje na ní vlajka s nápisem.
  VZHŮRU K NAŠI NEVOLITELNOSTI.

  Udivení doposud mírumilovní a lhostejní domorodci však zpozorovali,že se mohou zacit vyzbrojovat puškami pravdy.

  PAN kRTECEK VŠAK ZA SEBOU TÁHNE HNED CELÉ OBROVSKÉ OBLÉHACÍ DĚLO S NABOJI JAKO ALMARA.

  Pod paži má tři doposud srolované divizni standarty s těmito nápisy.

  Za Desatero voliče,v ramci památky našeho slavneho nebožtíka HEJVLA budeme chtit jako nám to ON ukazal DIALOG s vládnouci mocí a na to navazující budování SILY PROTI SILE.

 19. WIKINGER Petr napsal:

  DÁLE PÍŠE KOLONOE ZAČATEČNÍKŮ ANS,ŽE PRÝ BUDE MĚNIT TEN SYSTÉM A PO ZVOLENÍ A NABĚHNOU SOCIÁLNÍ PROGRAMY A SOLIDARITA

  no tady už se začinají smát i slepice na dvoře.Přesto,že tu OSV pIše co pět minut,že

  SOCIÁLNÍ STÁT BUDE TYP SOLIDÁRNÍ SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJÍMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNÍ PROSPERITU,

  pšete vy že to budete řešit sociálními programy se SOLIDARITOU no máme tomu rozumet,že nevíte nic o tom,že se věci tohoto rázu MUSI řešit zákony a jinak to nikdy neklapne či co?

  Zvlašte se tu začináme bavit jak jste dosud nerozpoznali,že se musite za občany voliče v programu postavit hezky zčerstva zvolánim.

  PRYČ S KAPITALISMEM BEZ PŘIVLASTKŮ,KTERÝ CHCE DÁLE PODVÁDĚT A KRÁST A TEN MÁ PROVOZOVAT NEVOLITELNÁ POLITICKÁ TŘIDA šmejdů aby dobila a dokradla všechny,kteři ji zvolí!!!!

  • WIKINGER Petr napsal:

   UPLNĚ ZCESTNÁ JE SKORO NEVIDITELNÁ ZMINKA,ŽE NA SOCIÁLNÍ STÁT NEMÁME,KTEROU TÉMĚR NIKDO NEVIDÍ

   No tady už i inžinýrům se zastavují tlukot srdce režimními ohlupovači tvrdícími,že na Sociální stat nemáme peníze.

   A CO TY 2 000 000 000 000 ZABUNKROVANÝCH A UKRADENÝCH LÁMÁNIM NEVIDITELNÉ RUKY TRHU ZA PORUŠOVÁNÍ ZÁKONŮ,KTERÉ PRY KRYJE I KRIMINÁLNÍ SLUŽBA ČSSD BO VÍ,ŽE TROTTLI SE PROTI TOMU NEOZVOU A BUDOU NA TO KOUKAT JAKO TELATA A ŘVÁT MUHEEE.

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE TICHÝ AKTIVISTÉ OSV NABÝVAJÍ VÍCE A VÍCE DOJMU,

    že se stydite spolupracovat se svými voliči.
    Když by jste se pustil do souboje s politickou třidou Šmejdů nemáte ŽADNOU opavdovou A TĚŽKOU MUNICI .
    OSV vam muže pomoci sestavit opravdovy válečný program,ale to by jste museli chtit.
    To totiž není žádna sranda typu chceme mír,ale krvave sračky a boj,ke kteremu je zapotřebí i dostatečných znalostí..
    Nevíme zda se vám vůbec podaři stabilizovat ANS,aby si dala do programu co je voličum potřebné a pak by jste mohl i vyrazit na pana OKAMURU,aby se i on upravou jeho Šrot programu ukradenim vašich bodö Programu se k voličům přidal..

    I KDYBY SE VÁM NEPODAŘILO DOSTAT SE DÁLE,ZISKATE SI ALESPON ZKUŠENOSTI v neobvyklé spolupráci s voliči.

    Ono to volbami končit nebude naopak může to být začatek.
    Nezapomente,až to tady zajde za obzor budeme čekat na vaši reakci a i poté se objeví dalši vhodné články k dialogu.

    OSV není žádná dvojka máslo a jak jistě víte vyhráli jsme už troje volby a hodláme v tom pokračovat.

    CO SI O ANS MYSLÍ NA JINÝCH WEBECH ZKUSIME DAT V ODKAZU.

    http://www.novarepublika.cz/2017/06/koho-skutecne-volit.html#more

 20. WIKINGER Petr napsal:

  CO SE TÝČE SPD TAK PRÝ ŠEF TOHO SPOLKU KDESI PROHLÁSIL,ŽE TO DĚLÁ PRÝ PRO PENÍZE.

  To hezky realizuje tím,že se spoji s ANO BUDE mi LÍP a prý bude štěstím bez seba když svoje voliče utopí jako kotata v prima korporátní oligarchické tyranii ohnutýchg hřbetů a nizkých platů.

  A JEN SE HO ZEPTEJTE ZDA ČETL KORÁN A PROČ NEVOLÁ Z TLAMPAČE O JEHO REFORMU ZEJMÉNA VRAŽDÍCÍCH SUR TOHO NÁVODU NA ZABÍJENÍ KŘESTANU A ATEISTŮ.

  O CO ŽE VÁS POŠLE DO PRDELE.

  • veronika napsal:

   stačí, když ctěného p. oamuru vidíte postávati či posedávati u p. abiše… či v jeho blízkosti… to jsou kudrlinky…, oooooóóóóóóóóóóóóóó

   to musí vidět každej, kdo trochu umí číst neverbální projev jedince…
   prostě ten je naprosto stejnej, jako byl dřív radek john – fugurka, která má zaujmout voliče a pak tyto užitečné…ehm.. předat pod jinou správu…
   =>> však je to domluvené.., ne??!!

   =>> to úplně bije do očí….!!!!!!!!!!!!!

   žel bohu – mnoho lidí to nevidí….

 21. WIKINGER Petr napsal:

  VERONIKO ZDA SE,ŽE MÁTE DOBRÝ ODHAD.OKAMŮRA SE VZPÍRÁ SPOLUPRACOVAT S VOLIČI,

  a neotevře svůj stranický web přimému DIALOGU s voliči ve formě otevření jim zablokovaných diskuznich rubrik pod članky na svém stranickém webu, namisto chimerického požadavku prý přime demokracie.

  OČIVIDNĚ TÍMTO ZPŮSOBEM PRÁVĚ JI ODMÍTÁ.

  Tamní dialog by totiž přimou demokracii mohl nahradit a nemuselo by se co pět minut BĚHAT k volbám,protože nepujde najít žádného seriozniho politika a brzy každy selže.
  Namísto toho posílá své voliče do lamparny tj na Facebook, načisto zprofanovaný.

  Nechce následovat dědictví našeho největšiho nebožtíka pana presidenta HEJVLA,který začinal PODOBNĚ jako my lidoví komentátoři, tady NA NWOO a žadal stejně nepolitický DIALOG ve své CHARTĚ s tehdejšim režimam,

  KTERÝ BYL TAK BLBÝ,ŽE RADŠI PADL a vypadá to tak,že nynějši si chce dát repete..

  To že si dnešní uchvatitelé naši moci tzv politická třida ŠMEJDŮ vybudovala hliněný hrad a chce,aby se naši dobyvatelé ozbrojili puškami pravdy,přičemž nás podzemní pracovník pan Krtecek už dokonce před hradby přitáhl dělo,které prý bude mít náboje jako almara začiná být zajímavě.

  Jak se zdá ta Okamůra odmítne z tlampace požadovat tu reformu važdící ideologie tzv islamismu,aby se mohl po volbách spojit s oligarchickou finanční tyranii zvanou lidově prokletí fašisté vyznávající neomarxismus nové diktatury humanistů a zastupujici v ČR ve formě ANO BUDE mi LÍP nwo.

 22. jan nowak napsal:

  Watt & Volt-air.. znám je woba – ty taky
  .. píčou pěkně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!