Internetový  „Jekyll a Hyde“

cellyoungMálokdo si z té dnešní nastupující generace dovede představit život bez kvalitního, barevného mobilu, Ipadu, PC nadupaného Giga byty a připojeného na rychlý internet od UPC, O2, T-mobile či nějakou privátní společnost. Bez mobilu, počítače a TV s plochou metrovou obrazovkou v obýváku jste dnes vnímání jako občané druhé kategorie, kterým nedošlo že nyní žijeme v převratném tisíciletí. Staroušci z důchody okolo 10. tisíc měsíčně se s pokrokem a svým údělem smířili a z té státní almužny šetří na své vlastní pohřby, aby své ratolesti finančně nezatížili.


Internet, mocný nástroj celosvětové komunikace mezi národy této planety je bohužel dvojsečná zbraň. Metaforicky řečeno "Jekyll a Hyde" v moderním světě. Prozatím se přes internet lze připojit na vše, co nabízí. Sport, zábavu, hudbu a vědu na stovkách zahraničních serverů, kde je dominantním jazykem angličtina, nicméně i česká nabídka je ohromující. Pokud vás informace neuspokojují, můžete se dovědět víc ze soukromých webů šmejdů jako Špidla, fořt aus Austria, Štětina a tisíců politických nul, jenž na hranici demence stále koketují s návratem do politiky, eventuálně na post ministerského poradce (po výměně plének/probuzení z kómatu).

facebookcensorshipAdeptů jsou mraky. Komunista Pithart a expremiér Paroubek mají zájem. I když některé osvícené hlavy státu EU (May, Merkel, Macron) po dohodě s Google a Facebookem požadují zavedení filtrace nevhodných, vládní elitu kritizujících článků, což ani jedna z těch monstrózních sionistických firem při dnešním provozu není schopna splnit. Astronomické příjmy radikálně poklesnou o mzdy sta tisíců nových pracovníků alias analytiků, kteří by ve dne v noci pročítali a hodnotili obsah všech internetových zpráv včetně těch zakódovaných. Cenzuru tohoto rozsahu nezvládnou ani sofistikované s/w algoritmy na bázi vyhledávaní sporných slov a textů. Takže se nacházíme v jakési informační pasti, kterou počítačoví experti nikdy nepředpokládali a jež se každým dnem prohlubuje.

V ČR jsme prozatím v pohodě, protože solidní portály jako nwoo, parlamentní listy, nová republika, protiproud, czechfreepress a zvědavec nám předkládají informace, které na prestituální ČT/ČRo nikdy neuvidíte/neuslyšíte.Většina z nich nabízí prostor k diskuzi, které se obvykle zmocní několik dementů, jenž, aniž prezentované články dočetli do konce a jeho smysl pochopili, rozjedou polemiku "o hovnu" mezi sebou, což pochopitelně většinu čtenářů odradí. Řada z nich má finanční problémy a je závislá na příspěvcích čtenářské komunity. Zločinci jako Soros a Bakala media vlastní a pokusy nezávislých o pravdivou informovanost veřejnosti snaží potlačit. Přežívají díky nám a některým, jak se zdá, se daří skvěle.

Na příklad admin portálu "protiproud" Petr Hájek je údajně věřící katolík, který odmítá evoluci a ví, že určitě z opice nepochází, jako většina věřících přispěvatelů. Některé analýzy politické situace v Evropě jsou logické, rozumné, udivující. Bohužel o víkendech/svátcích dostávají prostor i bývalí kostelníci, jeptišky a ministranti a perou občanům do palic ty nesmysly o zjevení Panny Marie, zázračných uzdraveních v Lurdách a Turínském plátně. Tu a tam to opepří odbornice na "homeopatii", jejíž účinky umocňuje víra a modlitba. Když už ty bláboly vstřebáme, tak ať nám ateistům prozradí, který bůžek nás vyslyší. Alláh, Jahve, Buddha, Brahma, Thor? Jsou jich stovky a homeopatických šamanů deseti tisíce. Ti "Antičtí Bohové" měli posty individuálně rozděleny dle profesí a nekonkurovali si. Božská dělba práce (Marx).

georgecarlin-bibleAle přesuňme se z poklidné atmosféry v ČR a EU (zatím) za moře, do výjimečné a Bohem požehnané země Ameriky. Předvolaní svědci před vhodně vybranou vyšetřovací komisí (aby nic nevyšetřila) musí přísahat na Bibli, že budou mluvit pravdu, nic než pravdu a k tomu jim má pomoci Bůh. Slavný George Carlin šarádu s přísahou na Bibli totálně zesměšnil. Kdo ví, že kniha v černých deskách je posvátná Bible a neleží obráceně? Je vůbec ta předložená verse v angličtině? Co ateisti? Bohužel nevěřící nemají v US šanci, pokud pokorně nechodí v doprovodu svých rodin v neděli do kostela.

Pro srovnání s ČR jsou v US spousty portálů, navíc podporujících Trumpa. K těm nejvlivnějším patří Alex Jones a jeho Infowars a Žid Michael Savage. Zhlédnutí zasluhují pořady antisemitů Michaela Rivera a Jeffa Rense, kteří už pochopili, že "ať dělají, co dělají, psovi ocas nenarovnají". Nekompromisní kritik sionistického astablishmentu, jenž prosákl USA administrativu, dnes slaví 67. narozeniny a prohlašuje, že v jeho pořadech bude vždy preferovat evropské/americké hodnoty, což je historický oximoron. Pro upřesnění, to je ten zločinec, jenž před více než 50. lety byl členem KKK a kterého zatkla policie někde v hospodě v Praze, i když měl dohodnutou přednášku na UK. David Duke byl policií ČR exportován na Ruzyni a jako persona "non gratta" vyhoštěn. No a tom, kdo byl v pozadí likvidační akce Dr. Duka, přemýšlejte. david duke - crDuke, který je extrémně vyhraněný anti-sionista a CNN, Fox zavrhovaný ale pokračuje a zpochybňuje fámy o "holokaustu" a smrti šesti milionech Židů v plynových komorách podobně jako Prof. Norman Finkelstein, Žid a jehož rodiče zahynuli v koncentračním táboře. Tvrdí, že Hollywood černou skvrnu evropských dějin (II. světové války) zneužil a vytvořil z ní lukrativní busines a povýšil ji na tabuizovanou doktrínu, o které nelze pochybovat. Jinak zasáhne novodobá inkvizice, protože většina států EU, včetně Německa a Francie se permanentnímu nátlaku sionistických lobby podrobila a upravila legislativu. Pochybovači jako Němec Zunder, francouzský historik Furizon a spisovatel, Angličan David Irving by mohli vyprávět. Nedávno Sionisty prolezlá US návrh na změnu zákona, který by umožňoval trestat kritiky Izraele a pochybovače o holokaustu velkou většinou neprošel, což premiéra Bibiho šokovalo. Zatím nikoho nezavřou, ale přijdete-li o zaměstnání, tak šance k získání náhradního a lukrativního postu konvergují k nule. I když měl Dr. Jekyll tentokrát navrch a Hyde ostrouhal, temné, zastřené, hydeovské spolky ovládají současný svět.

savageVáleční zločinci, bankovní defraudátoři a zloději nejsou nejen potrestáni, ale navíc dostávají odměny v milionech dolarů a občas i NC míru. K seriozním pořadům patří Richie Allen, dle přízvuku Angličan a Jeff Rense, který hovoří angličtinou neposkvrněnou jižanským slangem. Jeff se zřejmě poslání "buditele" národa nevěnuje na plný úvazek. Jeho hodnocení současné politické situace po volbách jsou sice kritická, bohužel sporadická. Navíc občas v diskuzích s pozvanými hosty/experty ujíždí do imaginárních sfér (okultismu, symbolismu atd.). Ovšem raritou je portál "Savage nation" Žida Michaela Savage a jeho radio/tv pořad "Greatest show on earth". Tam se během hodiny každé 3. minuty dovíte, že své finance svěřil švýcarské/us bance. A pak následují ty sračky, co všechno vystudoval, jak si jako židovské dítě přivydělával prodejem novin (příběh z kamelota milionářem nezažil). No a následně se vykecává o svém psovi a co si dal k večeři v nějaké restauraci a jak si pochutnal. Potom poradí Trumpovi, co by jako měl řešit a zdůrazní, že knihy "spálená země a Trumpova válka" byly bestsellery. Když mu zavoláte a budete s jeho názory souhlasit, tak vám je pošle zadarmo.

TrumpJones-800x430Ovšem Alex Jones/Infowars to je odlišná parketa. Bojovně nabuzený a emociální Alex nedá na Trumpa dopustit a opakovaně papouškuje části jeho předvolebních slibů, o nárustu pracovních míst, výstavbě zdi mezi Mexikem/US, i když v těch šesti měsících od nástupu do "bělidla" uzavřel převážně kontrakty na dodávky zbraní (SA 110, Katar 12, Tchaiwan 1.3) miliard dolarů. Na vlas jako předchůdci Clinton, Bush a Obama nesplnil nic ze své mírumilovné rétoriky o nevměšovaní se do politického dění států, o kterých většina Američanů v životě nikdy neslyšela a není schopna ukázat na globusu. Alex své monology prokládá občas slzami a děkováním Bohu a Ježíši za zvolení Donalda prezidentem US a bez nadechnutí doporučí novou kolekci triček, neprůstřelných vest a nějakých sraček v lahvičkách, umocňujících potenciál mozku. Sám prý to používá, což je tvrzení, které by neměl Alex zdůrazňovat. Nicméně "horké setkání" Putin/Trump na G20 hodně napoví a my senioři si v klidu užívejme každého dne.
10 Komentářů k Internetový  „Jekyll a Hyde“

  1. .lak napsal:

    Copak o to ale chudáci se smíří s naprostou plochostí takto pustého života s pouhými orchestrióny když navíc jim nikdo za to točení klikou nikdo nic nedá. Ani se nenaučí žít protože jim nikdo nemůže dát vzor a nemají pro to ani moc podmínky. Děcka od neteře přijeli na na zahradu a posadili se k portáblu a zírali na "smíchov. Vyhnal jsem je nasbírat dříví na táborák k pečení špekáčků. Tak do lesa a pohyb museli i na vzduch, k živlu i udění. .-)

  2. Sasin napsal:

    No esli, dříve se přísahalo na život mámy, táty... No esli, za "posledních dvacet let", si dovezli emeričani na severu 60 milionů refudžís tak ten mozkomyšní průměr je skvělý. Muheeeee A my si furt myslíme že Colombo objevil Ameriku a včera večer ho asi po desáté opakovali na státní televízi, páč v žádné jiné zemi se už filmy nedělají. Blboni už umí při čtení mobilu chodit přes přechody, čtou to za jízdy na kole, páč mají na hlavách kýblovou ochranu. Posledně jsem viděl děcka asi do 12 let jak se šli s kýblama na hlavách koupat. Sundala si tašku, tričko, boty, roztáhla deku, nachystala si utěrku, sedla si a nakonec sundala kýbl. Gdyž odcházeli nasadila kýbl, ponožky, srolovala deku, složila utěrku a natahovala si přes kýbl tričko. Muheeeee. Nešlo jí to přes hlavu. No a zítra si užijou blboni svátek, díky Cyrdovi s Metodem :- a pozítří si vzpomenou na katolického kazatele. Je toho příliš.. Máte ještě jednu možnost. Pustit si alternativní médium, ale záruku v pokroku nečekejte. Buď na vás vyteče nějaká hadí síla kundalíny, , přísedlí, ufoun nebo chvátal a do teho reforma společnosti s minimální státní mzdou 6000 ze které vám nezapomenout strhnout zdrav a soc výpalné, že jako ti vaši předci stejně za nic nestáli. Nakonec všechno dobré a sejdou se tady s dělí si své informace sočekáváním, že něgdo další normální třeba připíše větu, já už taky vím, že to stojí za howno

  3. Perun Hromovládný napsal:

    Spousta jedovatého plivání na záslužnou alternativu (Protiproud). Opravdu kupa, jen mi tak nějak schází pointa na konci toho dlouhého žvatlání o ničem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!