Konference: Z iluze do reality 22.7.2017 – Praha

ziluzedoreality2017

Ole Dammegård 9 – 11
John Moore 11:30 – 13
Polední přestávka 13 - 14
Henning Witte 14 - 15:30

Připravenost na přelet NIBIRU 16 – 17: John Moore, Sandra Fecht, AJB

Jim Marrs (via Skype ) 17 – 18

Diskuze, otázky-odpovědi 18 – 19: Ole Dammegård, John Moore, Henning Witte, Sandra Fecht, Frances Toews, Alexandra JB

Def-banner-22-july-2017-cz

oledemegardOle Dammegård je oceněný autor knih, filmů, bývalý žurnalista, pracující s investigativní žurnalistikou, přednášející na mezinárodních konferencích a fórech, Laureát Pražské ceny míru 2016, nominovaný na švédskou Ligh House Award 2017, nadaný multi-umělec, který zasvětil hlavní část svých posledních třiceti let života zkoumáním mnoha globálních konspirací. Soustředil se hlavně na to, aby zjistil pravdu o vraždě amerického Presidenta JF Kennedyho, švédského premiéra Olofa Palmeho, Roberta Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona a Lady Diany a také pravdu o teroristických útocích 11 . 9. 2001 v USA, v Norsku, v Oklahoma City a mnoha dalších podobných událostech. Ole Dammegård je považován za vedoucího experta na False Flag operace - falešné vlajky - zfalšovaný teror. Ole odhalil a tím zřejmě zabránil několika plánovaným masakrům. Tyto operace, falešné vlajky, jsou jedním z nejmocnějších prostředků teroru užívaných skrytou "Elitou", a kterým nás kontrolují. To je také důvod proč Ole Dammegård věnuje svůj život jejich odhalování. LightOnConspiracies.com. "Globální teror - totální podvod".

johnmoreJohn Moore je veterán americké armády, bývalý voják speciálních jednotek, kriminalista, privátní vyšetřovatel, přednášející a trenér sebeobrany. Pan Moore je moderátor radiového programu s YouTube kanálem: "The John Moore Radio Show" a domácí stránkou http://thelibertyman.com/, "se zprávami, o kterých vláda nechce, abyste věděli". John Moore je autor, vyprodukoval dvě důležitá videa na téma přelet planetárního Systému NIBIRU-Planety X, podložená značným výzkumem, dokumentovanou historií a vědeckými fakty. John Moore slyšel poprvé o přeletu NIBIRU na jaře roku 2000, od té doby informoval mnoho tisíc lidí o přeletu planetárního Systému NIBIRU-Planety X a o problémech, které lidstvo čekají během přeletu NIBIRU. Jeho přednáška z roku 2008 je dostupná na YouTube a velmi ji doporučuji: "Preparing for Pole Shift. Pass in 2017 John Moore - 2008 Speech. Mirrored on 10/12/16". John Moore bude mluvit o přeletu planetárního Systému NIBIRU-Planety X a podělí se o své zkušenosti s připraveností z jeho komunity v Missouri, USA, včetně trénování připravenosti na přelet NIBIRU. Stejně tak jako americký seržant major v penzi, Robert "Bob" Dean (v interview z roku 2008 s Project Camelot "The Coming of Planet X in 2017"), John Moore si je vědom zatajování přeletu planetárního systému NIBIRU-Planety X mnoha vládami, vysokými představiteli vojsk, tajných služeb, o kterých předpokládáme, že pracují pro lidstvo. John Moore bude také mluvit o "falešných vlajkách" - False Flags. V prvním týdnu května 1967, jako 19-ti letý student americké vojenské školy, John Moore byl svědkem rozhovoru mezi důstojníky a později pochopil, že věděli o šestidenní válce, která začala až o čtyři týdny později, tzn lidé pracující ve vojenské rozvědce vědí o událostech před tím než se tyto události "přihodí". Po této konferenci, John Moore nabízí privátní konsultace, přednášky na dalších konferencích v Evropě, než se vrátí zpět do USA. Prosím, kontaktujte pana Moora na: help@libertyman.com

henningwiteHenning Witte je právník německého původu, žijící ve Švédsku, který vystudoval na právnických fakultách v Mnichově, švédské Uppsale a Bonnu. Byl zaměstán jako právník v Dűsseldorfu a od roku 1989 je mezinárodním obchodním právníkem. Henning Witte založil White TV, první švédské nekontrolované medium, které vysílá pořady v několika jazycích, v angličtině, němčině a švédštině, viz http://www.whitetv.se/. Henning Witte založil spolu s dr Rauni Kilde a Magnusem Olssonem EUCACH.org, Europen Coalition Against Covert Harassment - Evropskou koalici proti skrytému týrání/obtěžování a je členem představenstva EUCACH.org. Henning Witte byl advokátem pozůstalých po tzn. neštěstí-havárii trajektu Estonia v září 1994 a předkládá fakta, která jasně dokazují, že se nejednalo o náhodné neštěstí, ale o teroristický útok, tzn. Falešnou vlajku, což je fakt zatajovaný švédskými orgány. YouTube kanál: Henning Witte. Ve své přednášce bude Henning Witte mluvit o Mind Control - ovlivňování mysli, A.I. - umělé intelligenci a Scalar Waves - skalárních vlnách.

jimmarsJim Marrs (USA) je oceněný žurnalista a autor mnoha bestsellerů. Pan Marrs přednášel na Univerzitě v Texasu o atentátu na prezidenta JF Kennedyho a jeho kniha Crossfire: The Plot That killed Kennedy se stala předlohou filmu Olivera Stona JFK. Některé další známé tituly jsou: Rule by Secrecy, The War on Freedom, The Terror Conspiracy, The Rise of the Fourth Reich (Vzestup Čtvrté Říše), Above Top Secret and Alien Agenda. Některé z jeho knih byly vydány i v češtině, Nejsme sami, Společenství sester růží. Ze zdravotních důvodů nemůže pan Marrs bohužel přijet do Prahy osobně, jak bylo původně plánováno, ale bude přednášet z USA via Skype. Jim Marrs je velice oblíbený mezinárodní přednášející, známý z mnoha TV a rádiových programů po celém světě. Přednášky Jima Marrse jsou obvykle velkým zážitkem. http://jimmarrs.com/biography/.

sandrafechtSandra Fecht z Kanady je terapeutka, Mgr, která se po desetiletí věnuje práci s psychologickými problémy jako je ovládání různých pocitů, včetně pocitů zlosti, problémy s komunikací a terapiemi různých typů traumatů. Během posledních let se zaměřuje především na terapii PTSD (postraumatického syndromu) a konsekvencí satanistického rituálního zneužívání (SRA), viz http://sandrafecht.com/about-me/. Jako terapeutka Sandra Fecht objevila a vyvinula mnoho terapií pro energetické mechanismy, které spoutávají klienty včetně obětí SRA. Sandra si je také vědoma negativního vlivu NWO - Nového Světového Řádu na celé populace a toho, jak jsme stále více vystaveni ovlivňování mysli jako celek. Má také značné znalosti o genocidě původních obyvatel Kanady, především dětí. Sandra se s námi chce podělit o důležité informace jak bychom se mohli a měli psychologicky připravovat na přelet planetárního Systému NIBIRU-Planety X, který má nastat na konci roku 2017. Sandra bude mluvit o těchto tématech a o trénování psychologické odolnosti nejen při globální katastrofě jakou představuje přelet Systému NIBIRU, ale i v každodenním životě. Sandra Fecht a Frances Toews budou přednášet v angličtině bez českého překladu 21. 7. 2017 v hotelu Radisson Blu Alcron, Crystal Ballroom v 15 - 17 hodin. Sandra Fecht bude také mluvit spolu s Johnem Moorem a Alexandrou JB o připravenosti na přelet Planetárního systému NIBIRU-Planety X, především o psychologické připravenosti, ve Velkém sále Lucerny, 22. 7. 2017 a bude se účastnit diskuze, otázek a odpovědí na konci dne.

franestoewsFrances Toews z Kanady se věnuje výzkumu, o kterém bude mluvit 21. 7. 2017 v 16 - 17 hod v hotelu Radisson Blu Alcron, Crystal Ballroom, (po přednášce Sandry Fecht, 15 - 16 hod, na kterou přednáška Frances Toews navazuje). Frances je svědek různých typů závažného satanistického rituálního zneužívání, starověkých typů, vojenských typů a vysoce technologických typů, které se jí podařilo přežít. Frances pracuje spolu s terapeutkou Sandrou Fecht a s Davem Staffenem. Dave Staffen se narodil do kanadské rodiny, která byla součástí generačního rituálního satanistického kultu včetně zneužívání vlastních dětí od nejútlejšího věku. Satanistické rituální zneužívání (SRA) je zdokumentované a relativně časté v zemích jako je Belgie, Velká Británie, Nizozemsko, Vatikán, USA a Kanada, ale vyskytuje se prakticky po celém světě, včetně České Republiky. Generační satanistické rituální kulty jsou především známé mezi takzvanou "Elitou". Frances Toews je spoluautorkou knihy "Healing Satanic Mechanisms" (Léčení satanistických mechanismů). Frances bude mluvit o svém výzkumu, o skrytých energetických kvalitách satanistických mechanismů, ovlivňování energetického pole těch, kteří je zažívají. Také bude mluvit o tom, jakým způsobem se mohou léčit a odstranit, tak aby ty paralyzující akumulované efekty, způsobené tímto prostředím byly odstraněny a člověk, který byl vystavený těmto velmi těžkým podmínkám se mohl stát tím, kterým opravdu ve své podstatě je. Frances také bude mluvit o ovlivňování mysli, jak o tzv. MK-Ultra tak o masovém ovlivňování mysli, které je aplikováno hromadně na celé společnosti. Frances Toews se také bude účastnit diskuze, otázek a odpovědí při konferenci 22. 7. 2017, 18 - 19 hod, ve Velkém sále Lucerny.

 

Vstupenky:

Account in Czech Republic / číslo účtu: 2501015680/2010

Payment from other countries:

IBAN: CZ0620100000002501015680

Name: Alexandra JB

Address: Fio banka, Kladno, Czech Republic

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Conference 22 July 2017, Lucerna: 900 CZK (34 Euro), with Dinner 21 July Radisson Blu: 1700 CZK (64 Euro)..

Your payment-receipt is your ticket, please bring it to the Conference.

Konference 22.7.2017, Lucerna, v angl. s cz překladem do sluchátek: 900 Kč, s večeří 21.7. Radisson Blu: 1700 Kč.

Vytištěný doklad o zaplacení je Vaší vstupenkou, prosím předložte jej při vstupu. Kauce na sluchátka 500 Kč.

Zdroj: http://fromillusiontoreality.com/index.php/upcoming-events
2 Komentářů k Konference: Z iluze do reality 22.7.2017 – Praha

 1. John_Pitralon napsal:

  Anatomie velkého podvodu
  https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

  Přednáška o studii pádu budov WTC 11.září 2001 doc.Ing. Ivan Němec Csc.
  https://www.youtube.com/watch?v=uNVusQ7U6NE

  Everything In Its Right Place
  https://www.youtube.com/watch?v=DR3cul_a13Q

 2. Iveta Heimová napsal:

  ATTENTION PLS: THE ONLY SUPERMENTAL POWER - PROOFS,EVIDENCE,IMPROVING GLOBALIZATION. ( Criss Angel,D.Copperfield,Dynamo magicianSteven Frayne- Hidden messages,David Blaine,..)- telekinetzy, teleport,RISING of dead,READING MIND,making money from a peace of palet, ETC. IMMORTALITY.THE END OF ILLUZION. DEATH IS AN ILLUZION.
  PROJECT OF PEACE, PREZIDKANDIDÁTKA Iveta Heimová, estránky 2017,
  NO VIOLENCE,TEL.:the Czech Republic ( Czechoslovakia) +420721467645. HURRY!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!