Co dělá Národní domobrana?

NDOK01Chystá se na partyzánskou válku proti NATO a potažmo naší armádě, jak píše plátek sionistické 5. kolony Fórum24 vlastizrádce Šafra? Nebo jen vysedává u piva po hospodách, jak píší další vlastizrádci z Lžidovek? Tady je pár odpovědí. První červencovou sobotu proběhlo na území Středočeského kraje další taktické cvičení Národní domobrany pod kódovým názvem „K 227N“. Tradičně velmi úspěšného pro domobrance ze Středních Čech, Plzně, Prahy ale i Pardubického kraje uspořádala skupina ND Polabská Legie z Brandýsa nad Labem.

Více jak tři desítky velmi dobře vyzbrojených (cvičnými zbraněmi) mužů i žen (je velmi potěšitelné, že do řad Národní domobrany se hlásí i stále více žen) měli možnost vyzkoušet si obranný a útočný boj v městské zástavbě. Ženy nejsou ve skupinách ND jen na ozdobu, ale aktivně se účastní bojové přípravy, ostrých akcí a velitelské činnosti. Ukázalo se, že překonat odpor i mnohem menší skupiny připravených a velitelsky dobře vedených obránců při absenci těžkých zbraní není možné bez velkých ztrát na straně útočníků, že je nutné více koordinovat útočící skupiny a lépe využívat spojovací techniku. Ještě mnoho dalších nedostatků bude nutné zjistit a odstranit, bude nutné uspořádat ještě více taktických cvičení s různými náměty (včetně překonávání vodních toků, výsadků, podpory obrněné techniky, střetný boj v terénu, ochrana státních hranic, hlídková a pořádková činnost) než bude Národní domobrana schopna prakticky uplatnit svoje základní krédo – Domovinu ubráníme! Každý nový člen Domobrany je vědomostním přínosem pro výcvik. Naše armáda a policie má stále ve svých řadách dostatek vlastenců, se kterými nebudeme bojovat jak tvrdí vlastizrádci, ale jednotně hájit vlast proti jakémukoli nepříteli a to i vnitřnímu. Jen nemějte dojem, že to Národní domobrana vše za vás zařídí. Bránit se budeme muset všichni a jednotně, profesionálové i ‚opolčenci’. Prostudujte si sérii Mini příruček domobrance a připravte svoje rodiny a komunity na případné krizové situace. Stát toto vůbec neřeší a nijak se nepodílí na organizaci, vybavení či jiné podpoře domobrany. Členové Národní domobrany jsou stejní tátové a mámy od rodin jako Vy!

http://narodnidomobrana.cz/miniprirucka

Vyplňte Kontaktní formulář domobrance na http://www.narodnidomobrana.cz/stat-se-domobrancem a my Vás propojíme s ostatními domobranci ve Vaší obci a oblasti! Domovinu ubráníme!

Rozvoj Národní domobrany můžete také podpořit libovolným finančním darem převedeným na účet č. 274733914/0300 vedený u Poštovní spořitelny. Předem děkujeme všem domobrancům a příznivcům Národní domobrany z řad veřejnosti za podporu! NÁROD SOBĚ!

 

Motto:

Vítězství patří jednotkám té armády jejíž členové nastupují k boji s vědomím, že jsou již mrtví a přežívají boj z toho důvodu, aby další den před bojem zemřeli znovu.

Autoři textu: Kolektiv štábu velení ND – Středočeský kraj

 
53 Komentářů k Co dělá Národní domobrana?

 1. Feri napsal:

  Stavim 100 ku jedne ze vas skor ci neskor zacnu nazyvat teroristami… ebnuty svet….

 2. Žabák napsal:

  Kritiku stranou, má to milion chyb a je to prolezlý skrz na skrz zpravodskýma službama, ALE je to v dnešní době úžasná věc, že vůbec se ty lidi dali dohromady.
  V době, kdy lidi chodí jen na chléb a hry, tak takováhle iniciativa je úctyhodná.

  • Žabák napsal:

   To samé platí o Československých vojácích v záloze.

   • weissbach napsal:

    Vidím to podobně. Není nic snazšího než zatýkat lidi podle seznamu. Gestapo s tím má výborné zkušenosti po 15.3. 1939. Tím nekritizuji lidi, kterým záleží na obraně naší vlasti, jen upozorňuji na fakt. Kdo bude klást odpor druhý den po „Operaci Náhlý úder“, /nebo jak to rádi pojmenovávají v centrálách/?

    • proud napsal:

     Kdyz budes takhle premejslet,muzes zabalit vsechno a bat se jen na gauci u tv s tim pivem,jestli nezakazali i to………..Kdyz budes mit dost lidi co premejslej vlastenecky a taky se snazej pro svou zem neco delat,pak takovy zatejkani pro ne bude jen znamenim ze si maji pro ty zatceny dojit a tem kdo to naridili a provedli dat poradne do rypaku,aby se konecne probrali a postavili se obema nohama zpatky na zem!

     • weissbach napsal:

      Blbá zkušenost v rodině. Jeden strejda v koncentráku za legie, druhý za Sokola. Jeden se vrátil v 45 a vážil 50 kilo, druhý se nevrátil vůbec. A oba podle seznamu. Děda se nikde neorganizoval a proto přežil válku i se dvěma ruskýma zajatcema na půdě. Kdo byl víc platný?

      • poplatny dobe napsal:

       „prolezlý skrz na skrz zpravodskýma službama“

       „Kdo byl víc platný?“

       Na co jsou ty tajný služby?

       Slouží DOBRÝ věci nebo akorát ti je používající slouží sami sobě a to nazývají „dobrem“?

       • každý jsme výslednicí nezdravých vztahů - produkt společnosti napsal:

        Na co jsou ty tajný služby dobrý?

        Jaké „věci“ slouží – A KONKRÉTNĚ KTERÁ TO JE? O co jde? Proč je to tak „potřebné“?

        • Petr napsal:

         Aby byly tajny?

        • jak věřit že jen nekují pikle a nesluží jen sami sobě? napsal:

         I to by mohl někdo mít za postačující silný důvod.
         Ale někdo jiný by mohl pojmout (protože třeba není tak naivně všeobecně „sociálně důvěřivý“) podezření: „A proč by někdo potřeboval bejt tajnej“?…
         A před kým?

         Tajní totiž nejsou „mezi svýma“ (tam si je naopak „hlídaj“), ale jen vůči „ostatním“.
         Je to tedy bojová organizace a PŘEDSTAVUJE vlastně vše to „proti čemu jakože bojuje“ a co ji zdůvodňuje…

         A jako většina lidí…spíš to působí, že akorát tak vytváření UMĚLÉ záminky umělé POTŘEBNOSTI…

        • Petr napsal:

         Podivejte se treba tento web. Vsichni jsme tajni. Bojime se uverejnit svou identitu. Neni jen to naznak v jake demokracii zijeme?

 3. Jan Čáka napsal:

  Jak se říká všechno je o lidech.Samozřejmě že naše země takováto sdružení potřebuje.Sám znám řadu domobranců co mají srdce na pravém místě.Má to ostatně jako všechno ostatní i druhou stranu mince.
  Když se mi stal jeden osobní problém který jsem potřeboval vyřešit (týkající se hnutí Domobrany) Tak jsem několikrát psal na hlavní stránky.Na email domobrany info@domobrana.org nikdo mi neodpověděl.
  Musel jsem to řešit jinak.Však oficiální odpověď od sdružení Národní Domobrana mi nikdy nepřišla.
  UDĚLEJTE SI TAM POŘÁDEK.Už je to nějaký pátek, třeba se poměry zlepšily,třeba komunikace a všechno funguje tak jak má,nevím.Jestli tu je z Vás někdo zasvědcený funguje ten email info@domobrana.org? Máte někoho kompetetnního kdo zpravuje vaše stránky?

  • proud napsal:

   Osobne si myslim ze vedeni domobrany se nehazely klacky pod nohy a to hodne,takze se vzpamatovava,aspon takovej to na me dela dojem.Mel by se udelat nejakej interni poradek a zavist jasnej rad.To sdruzeni se porad formuje,na to je potreba nezapominat a nedopoustet aby leva ruka nevedela co dela prava.Zatim to na me dela dojem ze presne tak to ale je.

 4. Sasin napsal:

  Nadšení nesdílím. Před dvěma lety stačilo odchytit pár prasat z parlamentní kantýny a zavřít do chlíva. A to by bylo asi to nejmenší. AGdyby šlo o obranu, taky mám jednu otázku. Co by se jako mělo bránit. V konečném důsledku, půjde o ochranu systému. Šak všichni jsou na něj napojení. Esli pude něgdy do tuhého, šmejdi vemou s sebou do pekla půlku blboňů z této kokotliny.

 5. jan nowak napsal:

  Tag CHLOPCI.. hodim TO sem : u Sasína
  .. bo jinde neni pro-praŽáka asi MISTO ! ?
  .. kurwa

  Proude !
  Úde-lej , s sstim Da-Čo ! ! !

  El comande !!!

 6. Petr napsal:

  Pan Kotal by si mnel uvedomit ze parchanti , kteri pouzivaji ukradene nicky nici jeho web. Jenze je fakt ze bezmocnost techto idiotu potesi na dusi.

 7. Petr napsal:

  Sasin jestlize vas chapu jste absolutne neschopny neco vytvorit, a zde jen placate a hrajete spravedliveho. Bral by jste, rozdeloval, Ale jen tak na klavesnici. Cim vic vas ctu tim vetsim idiotem mi pripadate. Okupovat podil na neprodejne pude. Mam dojem ze pokud by jste mel produkovak na te neprodejne pude byste musel hnout prdeli. Coz ve vasem pripade by byl zazrak.

 8. jan nowak napsal:

  Jo a to diwadelní drámo “ O Teslowi Nikolowi “ jsem napsal JÁ s pani J.K.
  .. juž je wenku DWOjka : Nikolaus & eterický Oud 2
  Je-to na yuotube – můžete se ZDARma kouknout..

  ps : a gdo nezná Habány , je TOTALní de-bil , kór gdyž bydlí tam www
  w Canadě !
  : //

 9. proud napsal:

  To je,curacek si zkopiroval jednu vetu a cpe ji vsude,mysli si,ze to projde,debilek;-)))

 10. proud napsal:

  To nevim,ale az ted jsem zjistil ze ona domobrana a CS vojaci v zaloze jsou dva pary bot,mel jsem za to,ze to je jedno a to stejny…….nicmene oboji je potreba,spravne pojaty s tim,ze se to jednoho dne sjednoti.Paklize je ti jinak vlastenectvi blbinou,pak mi v klidu polib rit,priteli!

 11. proud napsal:

  Navic,“priteli“,co si myslet o vedeni domobrany a tim o domobrane kdyz s posvatnou uctou poukazujou na prichod tech dvou kretenu,cyrila s metodejem?……….takze pomlc o perlach kdyz sam vis zalostne malo!

 12. proud napsal:

  Takze domobrana je pro me dobra vec s dobrou vuli,ale zatim se hledajici!!!Hodne se hledajici!Protoze kazdy stado jde odehnat a nicim jinym zatim neni.

 13. proud napsal:

  Ses curak,zide,takze ti radim abys si vzal nick kterej ti nalezi a nesral se do mojeho,navrhuju ti treba prihodnej:“Debilni-siozid-provokater“.

 14. Petr napsal:

  Ano,je to svinstvo, pouzivat nick druheho. Pan Kotal by s tim zatocit. Celkove to prinasi neduveru. Mnenic by mnel byt uvedeny se vsema nickama a i s jeho E-mail.

 15. Robo napsal:

  Máme tu zlodeja i-duší.

  Pamätáš na Teslu, Sasin? Prečítaj si a možno prestaneš pochybovať:

  http://www.biosferaklub.info/rozhovor-s-nikolom-teslom/

 16. Sasin napsal:

  Vymyslet „peníze“ z eteřiny, která tady je zdarma pro všechny, jen blboni nemají čas si uvědomit, že je a tudíž kazí všechny pokusy vytvořit zásuvku k ní, by se znovu napojili na nezměrný prostor. Nechtějí aby byl prostor, chtějí aby byly jen zásluhově podmíněné chlívky popisné na které hodí síť daňových břemen, které vysvětlují jako pokrok a systémové dobro pro všechny, kteří jsou na zemi úplně pro jiné účely. Ale pro ně žádné podíly na rozpočtu ani na neprodejné půdě, kterou každá rostlina musí mít na daném STANovišti, gde s prostorem vytvářejí jedinečný kousek obrazu svého. nenavrhují. Nechtějí vdovolit vytváření přirozených pout s prostorem aby bylo možné do něj vkládat své otisky, páč jedině takový prostor prosicený tvořivostí, láskou a otisky na které je možné dosáhnout získávají hodnotu, kterou podvědomě chce bránit. Chce takové hodnoty uchovat a předávat POTOMkům. Na takovém prostoru, byť 1ha, se stane ke konci svého života mudřecem. Jen ti co vekslují s bprostorem krabičky od sirek, kterou lze vzít do kapsy a vyměnit za sklíčko či plechovku se ke konci života stávají hlupcem. V čem to vězí Tesla mohl klidně něgde říci. Například že jim došly baterky a napojit se na svůj zdroj jim nejde a nejde, páč nemají tu zásuvku.. Jenže ta zásuvka k prostoru se nedá koupit.

 17. proud napsal:

  Sam jsi blabolem,opet jsi to potvrdil….

 18. Petr napsal:

  Sasin, elektrina zdarma? Mate vy vubec prehled v otazce co je co? Rozdavate co vam nepatri a sluzby pro vas by mnely byt zdarma? V jakem svete zijete?

 19. proud napsal:

  ….komentar neni ode me!

 20. Petr napsal:

  Sasine, jak muze placat o tom na co si kdo vydelal. Podil na neprodejne pude. Na te kterou jste vy nikdy neobrabel a ted chcete a by vam patrila? Vzdyt jste jen taky sasek ktery se domaha toho co mu nikdy nepatrilo a pravdepodobne by ho to ani neuzivilo.

 21. proud napsal:

  Pravda!……………az na ten hektar,kdyz ti patri cela Zeme……

 22. Sasin napsal:

  Nemáš nárok na celou planetu, na takové myšlení si dej pozor. Máš nárok jen na svůj neprodejný podíl na půdě a rozpočtu aby tě to nelákalo s tím vekslovat, šmelit a zaprodávat to, páč k tomu nemáš mandát od stvořitele. O ty podíly se prostě nehraje. Jediné čím můžeš měnit mRAvy okolí, jsou tvoje potřeby sečítané s ostatními. Tím projevuješ svůj nárok na hlídání či kontrolu veřejného prostoru aby se nestal, jak říkáš nárokem na planetu. To by nedělalo a nedělá dobro-tu.

  Gdyž se budou klást neustále hloupé otázky, budou se vymejšlet neustále hloupé odpovědi.
  Ilona Švihlíková / Vlastimil Tlustý – Parlamentní demokracie
  https://www.youtube.com/watch?v=Uvzxnd01PQc

 23. Robo napsal:

  Dobré. Čo ale hovoríš na Teslu, Sasin?
  Keď niečo vyzerá ako biele, môže to byť aj biele..

 24. Sasin napsal:

  Nevím co chceš potvrdit. Unikla mě souvislost. Nahoď znovu, třeba se chytím.

 25. Robo napsal:

  Bavili sme sa, či je alebo nieje náš..

 26. proud napsal:

  A v tom je mezi nami rozdil Sasine,protoze si myslim ze cela planeta je moje tak jako kazdyho a vseho,a spolu ji sdilime s tim,ze kazdej na ni mame nejaky svoje misto,svoji zemi a svuj narod,a podle toho bysme se vsichni meli chovat.Nase planeta je co nas sjednocuje na planetarni urovni stejne tak jako to kde je nas domov nas sjednocuje na urovni narodni.Je to o tom co tvrdim,ze neni jen ten dvorecek kazdyho z nas a dal nepotrebujeme videt.Potrebujeme,a potrebujeme se divat spolu a spolupracovat na rovny urovni,to je podle myho nazoru ten cil.

 27. Petr napsal:

  Robo, mne jste se neptal. Ale Tesla je stejny parchant jak ostani. Jenom hraje na jiny nastroj.

 28. Sasin napsal:

  Robo napsal:
  11.7.2017 (17.09)
  Bavili sme sa, či je alebo nieje náš..

  To je otázka, na kterou neznám odpověď. Prodal se Edisonovi a banksterům. Takhle já vůbec nepřemejšlím. Si dokonce myslím, že každej člověk je do 30 let puboš, páč všechno předtím má být jen o nezměrné lásce rodičů. Čím dříve začneš keťasit s čímkoli, tím dříve tě dostanou. Nemusíš s tím souhlasit. Vol své potřeby a dožaduj se podílů na neprodejné půdě a rozpočtu.

 29. Robo napsal:

  V tom mám jasno, Sasin.
  V Teslovi asi tiež. Hlavne mi ten rozhovor prišiel zaujímavý.

 30. Sasin napsal:

  Všichni kokoti žvaní, Robo, že eteřina, energie, síla či co, je nezničitelná, neztratí se, nevypaří se. Nechápou, že rostlina jako ukončí svůj proces vysemení, vyroste druhá, třetí pátá stopadesátá a žádnej blboň na tom nemá žádnou zásluhu. Dokážou to jen lámat, sekat, jezdit po tom, sypat na to jedy a připsat si za to dépéhá. Točí se to v KONu páč neexistuje východisko ani dvě přímky co se v nekonečnu střetnou a dají si po hubě. A gdyby nějaké pitomce napadlo, že gdyž se to tak vrací a otáčá, že by podobným napodobením mohli otáčát tu eteřinu, aby se jako vracela se zpětným potenciálem, to je ani nenapadne. Tlamují a dělají že jsou chytří. Radějí čumí na kouř u táboráku a vidí, že už se k nim nevrací. Ba co víc. Nechtějí aby se vrátil, páč by zasmradil jejich módní oblečení. Tož tak Robo. Zdravím.

  P.S. Nevěř kokotům. Nigdy.

 31. Robo napsal:

  Tak ten rozhovor je vraj z nejakej divadelnej hry, nie autentický..

  Kokotom neverím, ale keď niekto nadáva na iného kokota (v tomto prípade na ajnstajna), tak môže v zápale vysloviť aj kus pravdy. Nie?

  Nerozumiem energii, ako Ty. Zaujalo ma tam ale najmä tvrdenie, že z energie/svetla sa tvorí matéria. A pár ďalších vecí, ktoré mi prídu povedmomé.

 32. Sasin napsal:

  Robo, co je vzduch? V Az Duch.? To je něco co vydechlo něco, to se vrací. Gdyby se to nevrátilo, udusíme se. Co je eteřina? Spirála, která se otáčí V Az Duchem. Máme v těle eteřinu? Ano, Ta umožňuje eterolízu trávení. Bez proudu se „chemie“ podle mého mínění nespustí. Proč Tesla vytvořil jen stroje, které jen spotřebovávají a nic nevrací? Ha?

 33. Sasin napsal:

  Přídopotek

  Představ si Robo, že můžeš otáčet vodu kolem zeměkoule, myslíš že proud bude při dokončení otáčky menší nebo větší? A gdyž to budeš otáčát porád co se stane se zeměkoulí? Ha? Co gdyby jsi takhle proháňál eteřinu. Bylo by ji více nebo bylo by jí méně. A co gdybyse to otáčálo a na pár místech by se jen odebíral přebytek? Ha? A co gdyby se to nespožďovalo a dosáhlo to kosmické rychlosti, která pré podle zapřené Mendělejovi KONstanty Efir (ulehčím ti trapné hledání= эфи́р), nemá hranic. Hned může být tam a hned může být tady. Ha?

 34. proud napsal:

  Ses debil a debilem zustanes,timhle docilis jen to ze prijde registrace a ty vyfasujes permanentni ban,mel jsem za to,ze to normalnimu cloveku nemusim rikat,ale zapomel jsem na uchylny,zakerny sraby……………takze klidne pokracuj………..

 35. Petr napsal:

  Vite, Proude pokud pan Koral pripusti tenhle nousens je to jeho vec, bohuzel clovek nevi co si o tom myslet.

 36. proud napsal:

  Podivej se na to z jinyho uhlu Peto,ted vidis co je prace zbabelcu ktery marej vsechno to dobry o co se ostatni snazej,zpravidla pro penize,nebo ze strachu,naprosta mensina jen z uchylactvi,maji radost z niceni,misto z budovani,odpad,ale tech je malo.Ted uz vis jak drzi GP svou pozici v praxi,ale funguje to jenom na ovcany a stada,az jim to dojde,bude vsechno jinak.Takze nam vlastne ten podlej zbabelec prokazal obrovskou sluzbu a ukazal i Honzikovi co dokaze napriklad udelat zkorumpovana vlada s placenejma podvratakama,mel by se na to pripravit a podle toho se zaridit driv,nez to tu bude mit prazdny…………

 37. Sasin napsal:

  Mluvím o podílech, na které mají mít nárok dcery a synové od naší mámy. Ty podíly, které jste šlohli vy a jen je mrvíte kvůlivá na přeměňování hmoty za peníze. A jakým právem? Bazmek

 38. Petr napsal:

  Pokud bych neco slohnul asi bych to mel.Nedelejte ze sebe vetsiho vola nez jste.Aby jste mnel nejaky narok musite si ho vybojovat. Je to zakon prirody. To ze tu hlasate ty svoje kokotininy vam nedava narok na jejich byti.Placate o rozdavani hektar,ktere nevlastnite. A to ze se nekde nekdo narodil? Mam dojem ze po vasem vedeni by svet byl jeste ve vetsich srackach nez je.

 39. Sasin napsal:

  Kokote, žvaníte, že jste nic nešlohl. Ale volíte si loupežníky, co to šlohnou za vás a přerozdělí vám to banditistickým systémem abyste mohl tady žvanit, že jste si na to vydělal sám. Nevydělal jste si na nic. Jen něgde okupujete podíl na neprodejné půdě a rozpočtu a volíte si zaKON a pořádek u prodejných luder, které vám zaručí, že si to okradení nemůžou vzít bez krveprolití zpátky. Tož tak inteligente. Hotové.

 40. Petr napsal:

  Clovece jak muzete posuzovat nekoho koho neznate
  Jak vite koho volim, vzdyt jsem nebyl dvacet roku u voleb? Vy jste dobry expert :-) Ja vam seru na nejaky darovany podil. Jdete vemte si ten svuj necely hektar. Uzivte nim lidi kteri vam budou muset kolem prdele aby jste vypestoval mrkvicku. Ty vase nesmysly se daji tolerovat v ramci slusnosti. Ale tak by jste se musel chovat i vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!