DRANCOVÁNÍ ČESKÉHO PROTEKTORÁTU SE STÁLE ZHORŠUJE, UŽ 700 MILIARD ROČNĚ

Konkurence je hřích

Konkurence je hřích

Kromě až 400 miliard ročně, které z ČR odchází každoročně na dividendech jsou dalších 300 miliard ztráty z reexportu, celkem nás tedy západní mocnosti okrádají o 700 miliard ročně, těch pár desítek miliard, které dostaneme na evropských dotacích je vedle toho pakatel. Kdyby byl tento megatunel uzavřený, mohly by být dvojnásobné platy a důchody. Nemyslím si ale že by hlavním důvodem měla být naše zahraniční politika, jakkoliv ta je opravdu velmi špatná, hlavním důvodem že po 27 letech "transformace" tj. drancování české ekonomiky už prakticky nevyrábíme hotové výrobky ale jen komponenty a polotovary, ze kterých se v Německu nebo západní Evropě sestaví hotové výrobky a při této závěrečné montáži je mnohem vyšší zisk než při výrobě komponentů, takže zisk nemá česká ale cizí firma, která tu českou většinou ovládá.

700 miliard ročně je na jednoho pracujícího 140.000 Kč, pokud by ČR byla suverénním státem a tyto peníze nešly do ciziny, každý by mohl vydělávat průměrně o 12.000 Kč měsíčně více, a to prakticky okamžitě, protože kdyby drancování republiky přestalo, životní úroveň by se dále zvyšovala a za pár let by byly mzdy minimálně dvojnásobné. Do toho nám chtějí ukrást lithium v ceně 3 biliony Kč, ale možná až 6 bilionů, protože se očekává, že cena lithia poroste. To je další jeden milion korun na každého Čecha v produktivním věku.

Z makroekonomického hlediska je pozoruhodné že HDP ČR je asi 4 biliony Kč ročně, to znamená, že do ciziny se fakticky (nikoliv podle oficiálních statistik) vyváží ca. 17-18 % HDP, což asi nemá ve světě obdoby, takto drancované nejsou ani rozvojové země v rovníkové Africe, ani v minulosti Britové a Francouzi nedrancovali svoje kolonie zdaleka tak, jako je drancována Česká republika, koloniální mocnosti totiž musely v koloniích v Africe a Asii udržovat pořádek, zajišťovat zdravotní péči, školství, stavět silice, železnice atd. Naopak novodobí kolonizátoři za těch 700 miliard ročně ČR nic neposkytují, kromě těch pár drobných z dotací EU, které se obvykle stejně rozkradou nebo vyhodí za zbytečné projekty.

Peníze se z ČR vyvážely po celou historii, už za Rakouska se daně vybrané v Čechách přerozdělovaly do jiných zemí monarchie a byla z nich financovaná armáda. Za socialismu ČSSR prodělávala na nevýhodných cenách některého zboží při obchodu s SSSR a některými spřátelenými rozvojovými zeměmi. Ve srovnání se současným drancováním českého protektorátu to však byly drobné, mohlo se jednat maximálně o několik % HDP, určitě ne 18%. Myslím že ani za druhé světové války to nebylo o mnoho horší, ekonomika protektorátu Böhmen und Mähren pracovala pro potřeby Wehrmachtu, ale Němci za dodané zbraně a munici něco platili, i když ne mnoho. Zda jsme "obchodem" s Velkoněmeckou říší přicházeli o více nebo méně než 18% HDP nevím, bylo by zajímavé udělat ekonomickou studii srovnávající první (Hitlerův) a druhý (současný) protektorát, co bylo horší z ekonomického hlediska, samozřejmě když pomineme teror, který Němci prováděli za prvního protektorátu. Tehdy nám hrozil postupný zánik českého národa násilnou germanizací, dnes nám hrozí postupný zánik českého národa násilnou islamizací.

JAK DLOUHO SI TO NECHÁME LÍBIT? JE TŘEBA POSTAVIT SE NA ODPOR, SVRHNOUT VLASTIZRÁDNOU VLÁDU A OKAMŽITĚ VYSTOUPIT Z EU A NATO.

podrobnosti zde: http://radimvalencik.pise.cz/4748-na-ct-300-miliard-z-reexportu-a-sikana-v-eu.html

Zdroj: http://ers.blog.cz/1707/co-nam-dava-eu

 

Na ČT: 300 miliard z reexportů a šikana v EU

V pořadu na Události, komentáře na ČT 24 4. července večer došlo k malému zázraku. Hlavním tématem byl vývoz České republiky. Dost dlouho plkání o ničem, i když byl zmíněn problém: 33 % exportu jde do Německa, 80 % do EU, nové trhy se nám nedaří nalézt, ale to hlavní se neřeklo. Tak jsem na Facebooku poznamenal:

"UK ČT 24 - jen zírám. Oni vůbec neřeknou (přitom čísla to jasně říkají), že naše tzv. exporty do Německa jsou jen reexporty do dalších zemí, ale zisková marže jde "zprostředkovateli". Právě proto nás nikam nepustí (i s pomocí Dalajlámy a tibetských vlajek), právě proto taková kampaň proti Zemanovi, který se snaží probourat bariéry našeho ekonomického dýchání."

V podobě marže z reexportů (hlavně do Německa, ale i dalších zemí EU) přicházíme ročně asi o 300 miliard, což je 30 tisíc korun na každého občana.

Ale pak přišla chvíle pravdy, na ČT dost výjimečný zážitek. Jan Skopeček, ekonomický expert ODS, člen rozpočtového výboru ve 22:25  uvedl:

"Když se podíváme do Německa, to má obrovské vztahy s Čínou, obrovský podíl exportů a řada našeho exportu, který míří do Německa, tak následně se v německých firmách produkt jen dotvoří a je rovněž exportován do Číny. Čili velká část našeho exportu, který míří do Německa, míří následně do Číny."

Tady je skutečný smysl vyvěšování tibetských vlajek či sankcí proti Rusku, kdy naši exportní pozici přebírá Německo. Mj. vystupování ekonomického experta za ČSSD v pořadu velmi nevýrazné. Doporučuji podívat se na celou velmi poučnou příslušnou část UK, viz:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/217411000370704/

Není to jediný způsob odsávání prostředků vytvořených v pozičně slabších zemích EU (zejména těch, které jsou ve středounijním prostoru, tedy hlavně země V4). Další únik jde přes výplatu dividend zahraniční vlastníkům (zejména bank), účelové kooperace a podhodnocení měny (se kterým se ještě dlouho budeme vyrovnávat).

Horší je tendence, kterou můžeme sledovat. Od ekonomické diskriminace se vůči zemím, které jsou v obdobné pozici jako naše, se přechází k politické šikaně ve stylu, v jakém se projevuje u psychicky narušených dětí, kdy silnější týrají slabšího a mají z toho perverzní potěšení. A to ze strany stejných představitelů EU, kteří tak rádi bojují za "lidská práva", tedy přesněji tak rádi používají doktrínu lidských práv.

Proto je emancipace středounijního prostoru v návaznosti na historické tradice (bývalého austrijského a ještě před tím velkomoravského prostoru) na pořadu dne. K vyvážení EU a její ochraně před excesy současné euroreprezentace.

Mimo jiné, k tomu je i tento zajímavý článek:

http://hlidacipes.org/co-ukazala-migracni-krize-emancipovana-stredni-evropa-versus-nemecka-mitteleuropa/

Michal Rusek mně ke včerejší poznámce na Facebooku napsal: "Toto chce stručný článek a hned poslat do Literárek, pak to převezmou PL. Bude to číst 10 tisíc plus. Stačí napsat 7 stručných a jasných vět. Budou rádi. Radime. Je to důležité!"

Tím mně dal podnět, abych napsal těchto několik řádek.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4748-na-ct-300-miliard-z-reexportu-a-sikana-v-eu.html
75 Komentářů k DRANCOVÁNÍ ČESKÉHO PROTEKTORÁTU SE STÁLE ZHORŠUJE, UŽ 700 MILIARD ROČNĚ

 1. Mirra napsal:

  a pak ještě někteří chytráci mají tu drzost říkat jakže jsme byly za socialsmu chudí. Vždyť si z nás zápaďáci udělali zlatý důl - až po dvaceti letech kapitalismu se lidi začli víc zadlužovat, tak moc byli chudí...

 2. Krtecek napsal:

  Uvědomte si všichni,že kapitalismus BEZ PRiVLASTKU je odrůdou gangsterismu,ktera nezná žádný konec rabování.Pokud se nebudeme bránit budou pokračovat s vědomím,že jsme podřadná rasa,určena k pozabíjeni a nahrazení neomarxismem diktatury islamistů,kteří budou hrát úlohu wehrmachtu pri obsazování České republiky a mají obsadit ubohé nebránící se Slovany a vyhubit je,což zůstává navždy úloha Berlína.
  Využívají k tomu i HenlajnKDU.Ty si dokonce jako antikristydle a propagátory invaze samopalniku IS sami prý chcete zvolit.
  Tak to dopadne,když politická třída Smejdu dostala od Koblihare z NWO rozkaz vás všechny za svoje zvolení pobít.

 3. Sasin napsal:

  Neumíte se dělit, blboni. Gdyž budou mít důchodci na dosah korýtko, paraziti násobky,hlavně aby panský rezident měl největší násobek a zloději mohli být miliardářema "šak dávají blboňům "prácu", tak je to pro vás všechno v pořádku. Ostatní, co jste odstrčili od pobírání podílů na rozpočtu, byť váš takhle vyjebaný matematický ideál, aby vám neujídali chlebíčka je jak vařila myšička kašičku. Muheeeeee.

  P.S.
  Vařila myšička kašičku
  na železném rendlíčku.
  Tomu dala, tomuv víc,
  tomu málo, tomu nic.
  A na toho nejmenšího se nedostalo,
  a tak běžel do komůrečky,
  tam se napapal.

  • Krtecek napsal:

   Ano pane Sasine
   Dědeček a babička ujídají oligarchovi Koblihacovi chlebíčka a proto půjdou do mýdla,ale předtím toho fašistického korporátního oligarchů musejí zvolit.
   A ještě musejí volat.
   Pupkaci z bojových záloh vpřed pod pásy tanků Putinový namorni pěchoty volíme té Koblihaci,který ani nema na program!

  • Krtecek napsal:

   O co,že se v budoucich textech tady budete všichni jenom stěžovat a plakat.Zkuste vy Mizerové něco vymyslet proti těm Smejdum konkretne nebo alespoň rozneste svoje Desatero voliče na kopytech,aby se OSV mohla opravit a nejít ani vpravo ani vlevo ale

   Po komunisticku VPRED.

 4. Marco napsal:

  Výborně a přehledně napsáno, mohu jen tleskat naší vlastní blbosti. Nejlepší na tom je, že se nikdy nedočkáme toho údajného západního blahobytu, který nám byl sprostě ukraden.
  A souhlasím s autorem, že by byl velmi zajímavý ekonomický rozbor za protektorátu a před ním.
  Mimochodem, už za protektorátu jsme vyráběli díly, které se následně převáželi do Německa, kde dělali finální výrobky. Obzvláště nám nedůvěřovali v oblasti nábojů, kde Češi vyráběli výhradně jen komponenty a Němci kompletovali kupříkladu tankové náboje. Samozřejmě, že na to mělo vliv i bezpečnostní riziko, aby Češi nesabotovali výrobu:O)

 5. proud napsal:

  "že se nikdy nedočkáme toho údajného západního blahobytu, který nám byl sprostě ukraden."...........ocenil bych kdybys byl tak hodnej a ten "zapadni blahobyt" mi nejak srozumitelne priblizil,a vsem,at vime co to je,cim se to vyznacuje a jaky to ma hodnoty,diky :-).

  • Marco napsal:

   Ahoj Proude. Pro mě osobně už neztělesňuje vůbec nic. Byl jsem tam, pracoval jsem tam a zkusil jsem si tam žít. Pro materialistu nebo kariéristu je Západ učiněný ráj ale já materialista nejsem, kariéru nehoním,takže to je úhlem pohledu, který máme každý úplně jiný.
   Jinak chápu tvou narážku a nemusíš se bát, jsme zřejmě převážně za jedno:o) Na ten západní blahobyt čekají jiní a že jich kolem mě je. Jedni chtějí do říše, druzí by nejraději obnovili bývalé rakouské mocnářství a vše má jedno společné...mamon. Stále se snažím vysvětlovat, že i ten Rakušan nemá prachy za nic, většina z nich má vedlejšák a jsou OSVČ. Nebo říkám lidem, že německého důchodu by se stejně nedočkali připojením k říši, jelikož by byl vypočítán dle jejich současných příjmů. Každý prostě vidí jen ty prachy, jinak nevím co by jsme jim měli závidět.

   • proud napsal:

    Proto jsem ti tu otazku dal:-).Zil jsem v tom "blahobytu" 25 let :-)))).Pro cloveka neni zadnej zapadni blahobyt,pro Cloveka uz vubec ne,jeho iluze je jen pro spotrebitele bez duchovna,zenou se za nim a vede se jim trochu lip,diky tomu ze se krade a nici jinde,ale na ten jakej ma ten zlomek zneuzivajici zbytek stejne nikdy nedosahne,ani nesmi.Normalni clovek kterej vi za jakou cenu mu je lip,z toho nikdy nemuze mit radost,naopak,ale pak pozbejva takovej "blahobyt" uplne svou cenu,proto mi nikdy nic nerikala dovolena v zaostalejsich castech sveta a to pozlatko kolem,protoze jsem vzdycky vedel za jakou je cenu,cenu bidy a zdravi domacich........

  • weissbach napsal:

   "Západní blahobyt" je nikdy nekončící cesta k ráji pro 99% a ráj pro 1% tady a teď. Přičemž těch 99% je ochotno uvěřit a udělat cokoli, co jim to 1% nabulíkuje.
   Myšleno je to takto: 1% vlastní 100% planety a 99% má kulový.
   Statisticky to na CNN a ČT24 vychází na 50%. No a to je ten západní blahobyt o nějž všichni musí povinně usilovat. Dnes, zítra, pozítří.... dokud tady blahobytně nezůstane těch 500 miliónů obslužných muklů, pár tisíc kápů a samovyvolitelné rodiny, které to budou udržovat v chodu for ever and ever and ever....
   Coming soon.... ještě zbývá pár kamínků na smaragdové cestě do země Oz...

   • martin bareš napsal:

    jak weissbachu čaroděj ze země Oz, v době krize napsaný, zabírá a bude zabírat čím dál víc, čím víc nás na světě bude.

    Lidi potřebujou snít
    i když budou houno mít.

 6. MartinT napsal:

  byli jsme "osvobození"(řízeně) od socialismu a bloku RVHP do stavu příslibu blahobytu v nedaleké budoucnosti už je 27 let po revoluci a hovno hovno...Za Hitlera mělo Německo sít dálnic,kterou nikdy mít nebudem....zvolili jsme si cestu a neumíme hrát jejich hru a proto nás skoupili a ted rýžují ...můžem jen suše polknout nad tím jak jsme byli oklamáni

  • Marco napsal:

   Nejhorší Martine je, že jsme tomu v 89 věřili, přitom o lidi tu vůbec nešlo. Šlo jen o sféru vlivu, nastolení toho správného výkladu dějin s glorifikací západních činů a smazání jejich zločinů. A konečně samozřejmě šlo i o získání nových trhů, přístupu k surovinám, lidským zdrojům, mozkům atd. Faktem je, že absolutní většina obyvatel s výměnou systému souhlasila jen díky příslibu na daleko lepší život, což byl podvod. Život se mnoha lidem dramaticky zhoršil, což vidíme na počtu sebevražd, kde tisíce jiných už dávno Palacha předčilo a psychicky nemocné už nemáme ani kam zavírat. Těch ukazatelů je fůra ale nehodí se nyní do krámu.

  • Sasin napsal:

   Ale prdlačky. V Německu žijou blboni s defektní převýchovou k zaKONU a pořádku. Poslušnost je kontrolována za bankocetle vyměněné za nakradené hodnoty ve 2ww a reINwestovány v německé kolonii pod hlavičkou "Maršalova plánu". Německo s.r.o. pobočka harpagondechajcké federace skupovala u nás, ( i jinde) industrii dle Maršalova plánu. To jest, Vyhlédnu si objekt zájmu, přindu k harpagondechajovi, že ten a ten objekt, kus industrie beru na úvěr u harpagondechaje. Ten vyčaruje peníze na nákup objektu, části industrie ( to je stejný princip jako státní výdaje suverénního státu, co na projekt vyčaruje peníze a po dokončení je stáhne) aby tam bbyl ten úrok a výpalné odvádí svým majitelům odrbáváním domácích gastarbeitrů. Pokud je mě známo, Německo dle jakýchsi smluv, zadlužením, podíly a silou cizích jednotek na jejich území patří pod jurisdikci usa skoro do roku 2100. Všimněte si že inapříklad Anglie vrátila Honkkong Číně taky až vypršela smlouva. Český Maršalův plán byl financován rozkradením majetku v socialistickém vlastnictví. Z toho se financoval výprodej a přerozdělení miliardářů. Údajně všechny továrny na řepkový olej byly proinvestovány stejným způsobem. V našich zemích tento projekt vyvlastňování majetků proběhl mnohokrát. Například při reKATolizaci, I.-II ww a plyšák, gdy dodnes pár studentů v neziskovkách říkají jak porazili pohledem vyzbrojený a soběstačný stát pod jurisdikcí Sovětského svazu.

   P.S. Je nutné chápat co je kapitalizmus. Je to smlouva o nákupu a prodeji statků, které vytvoří něgdo jiný. To je krystalicky čistý mor.

  • Sasin napsal:

   Dále v Německu, usa atd probíhá stejná blboňská matematika o dělení nakradeného. Někteří mají násobky a na zbytek zbyly podnásobky. Je to nénlich stejný princip jako u nás, gdyž se blboni dožadují násobků u vybraných skupin ( i gdyby to byly ztrátové položky na deset kolen dopředu). Jenže mezinárodně to dělají na vyšší úrovni. Přerozdělují dle banksterské matematiky měnové nákupního koše aby se nadřazenost vyvolených udržela tímto sociálním smírem hlídaným stovkami vojenských základen ve všech guberniích. O spotřební měnový koš je dnes tahanice, páč několik gubernií se vzepřelo a řeklo, že za to co dostávají se na ten koš můžou taky s dodávkama vysrat. Je to případ vznikající euroasijské rady vzájemné hospodářské pomoci, ke které se časem budou chtít připojit všichny otloukánci. Takže na záchodě mají příliš bankocetlí na menší objem v koši. Přebytečnou rentu se rozhodli utratit za nákup imigrantů, gdy i nejposlednější blboň z černého vidlákova má jakýsi nárok , který ale okamžitě vyprší jakmile nový hospodář na záchodě spláchne.

 7. Lubosmat napsal:

  Nedávno som videl krácne prezentačné video závodu VW Bratislava, kde na konci "nádherných plánov" nám prednášajúci oznámil že niektorý z luxusných modelov (niečo ako Audi A6) vyrábajú až do prvého laku.

  Tá informácia je o tom, že takýto nenavoskovaný polotovar sa prevexluje za výrobné náklady do krajiny zadania, tam sa vyleští a so ziskom predá.

 8. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Navrhuji tedy vyhlásit program 2. Českého národního obrození (ekonomicko-kulturního). Mohl by vypadat třeba takto:
  1. Vystoupit z EU.
  2. Skončit jen s prozápadními ekonomickými obchodními vektory = orientovat se pro nás na nejaktuálněji nejvýhodnější směry (momentálně Východ).
  3. Program přesunu vlastnictví domácích podniků do rukou domácích podnikatelů.
  4.Zaměstnavatelům více zdanit vývoz zisku do zahraničí...
  Atd. atd.

  • proud napsal:

   Bod 4 me zaujal,predesilam ze nejsem podnikatel se zahranicim,takze me se to netejka.Ale porad narazim na ruzny naznaky toho,ze by ti kdo podnikaji meli davat vic,drzet ostatni a podobny narazky a zkousim se vzit do role podnikatele.Takovyho podnikatele,kterej podnika poctive,na svy podnikani si musel pujcit a splatit,nebo splaci,nikdo mu nijak nepomohl a nepomaha,je na to sam v prakticky "nepratelskym,konkurencnim svete".A najednou prijde nekdo,nebo neco a chce mu z jeho vydrenyho kolace a nevyspani ukrajovat vic a vic........A tak se ptam,jako vlastne nezucastnenej:Jak k tomu ten podnikatel prijde,cim si to zaslouzil,svoji drinou???????!!!

   • proud napsal:

    Predesilam,ze s takovejma "moresama" prichazeji hlavne ti kdo k POCTIVYMU!!! podnikani nikdy ani nepricichli a maji za to ze to co maji tem lidem jaksi samo pada do klina..........

    • veronika napsal:

     proude - každej člověk,který to někam dotáhl... vlastní pílí, je - doufám, uvědomělý natolik, že pochopí, že je třeba zásadní rekonstrukce státu...

     lidi se základním vzděláním od lopaty to nedokážou... -> ti jsou schopní jen kecat, ale nemají schopnosti realizace

     TOHLE JE O RYZOSTI CHAREKTERU..., O NIČEM JINÉM....

     • proud napsal:

      Jenze je potreba pochopit,stvanim a obiranim tech kdo to nekam dotahli se nvzajem akorat rozvracime.Je treba postupovat v logickejch krocich,velkej potok taky hned nepreskocis a musis si do nej nejdriv nahazet treba kameny,nebo pres nej kmen,aby ses pres nej dostala.Tim ze se navzajem obereme a rozestveme ,nedokazeme nic,zato kolaboranti dokazou.

      • veronika napsal:

       1*
       to ano, souhlas..

      • Sasin napsal:

       Nigdo nežije tak dlouho aby si na své "podnikání" vydělal. Dycky potřebuje peníze někoho jiného a lidi, kteří jsou k němu nahnaní za nádenickou mzdu. Podílníci na neprodejné půdě a rozpočtu, co si kontrolují státní má dáti dal, by to nebyli.

       • proud napsal:

        Spatne,takovejch je plno,co se zadluzili,podnikali ,splatili a ted uz jedou na sebe. Ovsem porad systemove,v jadru tedy spatne,ale je to tak,z hlediska systemu.Dari se jim lip,nemusej uz splacet,ale zase maji co udrzovat,je to jako kdyz mas dum,jeho porizenim sis zadelal na vecnou udrzbu,vzdycky vis kam nacpat cokoliv vydelas.Muj model budoucnosti se mi zda lepsi i v tomhle smeru,ve vsech smerech.Kdyz vsichni na vsechno dosahnou,opravdu dosahnou,bude toho spousta po cem ani nesahnou,budou vedet ze kdyby chteli,budou to mit,ale dojde jim,ze to nepotrebujou! Z toho plyne spousta plusu kam se jen podivas.Misto obirani se si budou pomahat,misto niceni budou udrzovat,misto plundrovani uklizet,misto vyhazovani hospodarit,prijde to prirozene........

        • Sasin napsal:

         Špatně. Kvůli tomu šmejdi vychovávají třídy. Třídy ve městě, třídy v gubernii, třídy mezinárodně až k loutkovodičům, co hrají mocenský multilevel. Nigdo nikomu od prdele neodpadl a nigdo taky nemá třídu geneticky vrozenou. "jakože až si vzpomene, že jako gdyž u někoho najde" a mezitím to bude muset připravovat gdo jako, až si tedy vzpomenou...

        • Sasin napsal:

         P.S. Co jako splatili. Možná splátku "úroků", ze kterých harpagondechajci shiftem nadělali další "úroky". Společenské ztráty, rodinné ztráty, materiálové ztráty a ostatní náklady na vybavení prostoru, gde jako může "podnikat" jsou gde jako.

        • proud napsal:

         Zajimavy Sasine,nasi nemeli nic,ani ja nemel,jejich rodice delnici,oni delnici,po listopadu do toho skocili,vyuzili toho ze si zlodeji nahore srazili ceny aby mohli zkoupit nemovitosti a pozemky a taky si koupili,na dluh,samozrejme,a podnikali,splatili a v zadny tride se bejt necejtili,nemeli na to ani cas,jen makali a makali..........ovsem takovejm jako ty to je samozrejme zbytecny predkladat:-)))))))))))))))))))))))

        • Sasin napsal:

         Je vidět, že jsi nepoučitelný. Smyslem tvého života je blahobyt a hodláš se k němu provyrábět a proexportovat ostatně jako všichni blboni v ostatních zemích. A k tomu potřebuješ ten zlodějskej systém.

        • Epigeneticky Sociálně Citlivé - nukleové báze (či buňky) napsal:

         Já se vám divím, že vám dělá dobře odrbávání jedinců vašeho druhu...
         Že k "vydělávání" na tomto základě nemáte zábrany?

         To může s "čistým svědomím" (-tedy nevyvinutým) asi fakt jen "heterosexuální muž" nesympatizující "nechlapsky" (tedy jak se mediálně sluší a státně patří) s druhými muži, potažmo ženami (těmi, co ze sebe nedělají "přitroublé prostitutky" - výjimky je třeba hájit.) - tedy škodolibý k druhým lidem obecně.

         Však jo, proč ne, když se za to platí, co?

        • proud napsal:

         Ty ses magor Sasine:-)))),smyslem neni blahobyt,ale ani drina do umoru.Jak maj lidi asi podnikat kdyz system jiny moznosti nenabizi a dokonce jiny moznosti popira?? Maj se na to vybodnout a svejm detem a vnukum rikat: Mohli jsme,ale vis,bylo by to spatne,tak jsme nedelali nic,protro mas hovno co zrat a neni na lepsi skolu pro tebe,stradej,tak to ma podle Sasina bejt :-))))))))))))))))))).Ty prastenej magore,boj za lepsi budoucnost neznamena se znicit a znicit budoucnost nasledovniku,vocase!!!!!

        • proud napsal:

         Abys mohl jit po lepsim,potrebujes zustat nazivu,zdravej a alespon trochu v pohode a na alespon mozny svobode,jinak jdi k rece,seber kamen a hopni do ni,protoze stejne budes k hovnu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • boj není věčný ani přírodní, je to fáze z níž má druh vyrůst napsal:

         Když jsi tak uvědomělý, proude, tak jsi to měl nejdřív vyřešit a až pak přivádět do JINAK ZAŘÍZENÉHO světa další problém...(ty "potomky" - CO SE POŘÁD JEN ODKLÁDÁ na další a další PO-TOM-CE, že jako až jednou jeden z nich možná svede vyřešit to, co se nakupilo...To spíš naopak - už nebude zdroje z čeho to napravit. Vše se spotřebuje na pomnožování aniž by se soustředilo na vyřešení s tím, co už /nebo ještě/ je.)

        • Sasin napsal:

         Di se vycpat, proude a nech se vystavit v harpagondechajckém můzeu. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Holt verim Sasine na vyvoj,ne na kouzelnej Arabelin prstynek,jestli ho mas`a dokazes skocit rano do novyho sveta,tak nebud lakomej a nech skocit vsechny :-)

        • Sasin napsal:

         Dělej si prdel z voskových figurín. Všechny můžeš roztavit. Takovej blivajz. Muheeeee

        • proud napsal:

         To by nebylo ono,z tebe je lepsi :-)).Pochop,ze nejde ted jednotlive prechazet na novej system,kdyz potrebujes oporu vsech,nebo alespon kritickyho mnozstvi,budes zivorit,a k nicemu.Nic tim nezmenis.Muzes zit slusne a pritom delat na spolecny veci,to je podle me lepsi reseni.Jsem pripravenej zit po budoucnu,rad odevzdam co mam do spolecnyho pytle,ale jenom s ostatnima,nevidim duvod hrat si na hrdinu sam a delat ze sebe mucednika,lip receno,pitomce!

       • Epigeneticky Sociálně Citlivé - nukleové báze (či buňky) napsal:

        Vadí mi, že nás uměle nutíte (tím jak je zařízeno) jít proti zájmům Životů (především vlastního druhu, ale nejen...) a mít z toho ještě potěšení (třeba z "dobře vykonané práce") či krátkozraké "uklidnění" (sebezajištění). Jsem háklivý na zneužívání jak sebe tak druhých.

        Jestli to někdo z vás uznává právě tak...pak se takovému vážně nemám chuť zavděčit a být jím uznáván (takže to nebudeme kamarádi ani nic.)

    • veronika napsal:

     A NAVÍC, KDYŽ DOKÁZALI VYBUDOVAT SVÝ FIRMY TÉMĚŘ Z NIČEHO.... V POTU TVÁŘE, PROMAKANEJCH NOCÍ MÍSTO SPÁNKU, ČASTO V ROZVODOVÉM ŘÍZENÍ, ...
     NO PROSTĚ VYBUDOVALI FAKT PROSPERITU Z NULY...

     TAK JEN TITO JSOU SCHOPNÍ VYMYSLET STRATEGII, JAK Z TOHO VEN..

     ČLOVĚK ŽIJÍCÍ BEZ STRESU A V PODSTATĚ V JISTOTĚ BLAHOBYTU NEMÁ VYPĚSTOVANÝ ONY REFLEXY PŘEŽITÍ VE VOLBĚ SPÁVNÉHO ROZHODNUTÍ S EFEKTEM ZISKU...

     • proud napsal:

      Neni pravda ze jen tito!!! Bez vzajemny podpory a pomoci je kazda izolovana skupina odsouzena k zaniku!

    • veronika napsal:

     MUSÍME NAJÍT LIDI ZN. PRAOTEC ČECH, KTEŘÍ TUPĚ NEBUDOU HRABAT DO SVÉHO KURNÍKU AŽ PO STŘECHU, ALE BUDOU MÍT V POŘÁDKU CELÝ DVŮR...

     • proud napsal:

      Ty lidi se musej najit sami!!! Tim ze kazdej zacne sam se sebou,pak se samozrejme a sami od sebe navzajem spojej,jako dusledek toho ze nasli sami sebe! My muzeme jen pomoct.

      • veronika napsal:

       jenže - proude - už moc času není...

       jak to ještě může trvat dlouho??, než se ti lidé probudí a začnou jednat??

       první naši lidé byli vysláni do pobaltí...
       zúčastňujeme se něčeho, čeho se účastnit nechceme ...
       protože ti, kteří nás zastupují, chápou význam peněz na vlastních účtech, nikoli hodnoty lidských životů...

       • proud napsal:

        Prvni "nasi"????? Zoldak neni NIKOHO,patri jen penezum a smrti!!!

        • veronika napsal:

         no jo, ale oni maj na hrbu zn cz
         proto raketky r f možná mířej už i na cz..
         a s tím já naprosto nesouhlasím...
         r f přeci není žádnou hrozbou....
         hrozba cz sídlí v některých hlavách ve str akovce, spíš, než v kr emel ských lavicích....., jaksi

        • proud napsal:

         Paniku netreba,mirej na nas ruzny rakety uz z dob kdy se umistily,je malo mist na planete kam nemirej......to je nase dan za lhostejnost a spotrebu,misto abysme se starali co vlastne delame a jak,co delaji druzi jen proto ze "na to maji finance",pak jen cumime a brblame,samozrejme pozde.......ono je to vlastne vsechno jenom o nas!!!

        • Marika napsal:

         Jenže Putin toto posujuje podle země původu. Jasně to řekl. Čili když Rusko budou ohrožovat i Češi, vyřeší to i s Čechama :-(

        • proud napsal:

         Jisteze vyresi a bude to v poradku,je na nas jestli budeme,nebo nebudeme ohrozovat bratrskej stat,na jednom kazdym z nas! A neverim ze by to resil znicenim nasi kotliny a pozabijenim nevinnejch!Ale jestli tam pojedou nasi vojaci ohrozovat Rusko,ma plny pravo je zlikvidovat,presne podle volby kazdyho jednoho z nich.......a dobre udela,ani ja nemam zajem aby se takova najemna svoloc vratila domu!

      • Marika napsal:

       Já si bohužel myslím, že toto je jediná možná cesta a způsob, aby to fungovalo. Použiju jedno, dnes bohužel zprofanované, slovo - uvědomělý. Pouze uvědomělý člověk může něco budovat, napravovat. Pamatujme na naše rodiče a hlavně prarodiče, které nezlomil ani koncentrák, účast na frontě. Zbídačení, vyhladovělí... a budovali náš stát. Protože věděli. Protože měli tu vnitřní potřebu. Dneska jsou všichni pohodlní a dokud bude přísun kaše, nikdo se nehne. Jsou bohužel mezi námi tací, kteří ani nevědí to, co my tady. Apropo ještě je internet, díky kterému vím o více lidech stejně smýšlejících, protože kolem sebe jich mám pár. Hodně jich je těch oblblých ČT, a někteří se RADŠI nezajímají.

 9. Tykva Bukvatyr napsal:

  Neviete niekto, čo sa stalo s miestnym zabávačom Janom Jinským?

  • jan nowak napsal:

   Kurwa Bukwatyr.. teď sem na-něj myslel : )) kabela , že jako ukážu tomu Nowýmu
   .. tomu proti-proudowi jag umim wywoláwatt duchy & mrt-woly :
   Hade , do Kkt a do DNA - wylez a nic se ti NESTANE ! ! !

   ps : Robo bude ču-mět..

 10. Drak napsal:

  No, jsem velmi zvědavý, jak to dopadne s lithiem v Krušných horách, protože pokud je necháme, tak nám to bilionové ložisko prodají pod nosem nějakým zlodějům, jako vždycky.

  • Jarek* napsal:

   No nijak. To je dávno pryč, ještě dříve, než se vůbec o něm začalo psát. Ty kváky jsou již jen pláčem po pohřbu.

   • proud napsal:

    Nedivil bych se,delaji to tak bezne,vyhnou se tak neprijemnostem s ochranou prostredi,lidma atd.Daji vedet az dodatecne,aby jim nezustal "rest" a to uz si kazdej muze zvatlat co chce......delaji jen to co je delat nechame a jak je nechame to delat.

    • Marika napsal:

     Což se jim bohužel daří, protože většina národa není psychopatická a tak neumí dopředu přemýšlet, kde je jaké bohatství hodné rozkradení a "nezačal už tam náhodou někdo? Rychle to zkontroluju". Je prostě těžké být krok před nimi, když jejich myšlení není naší přirozeností.

     • proud napsal:

      Neni to tezky,je to jak to pises vejs,o tom uvedomeni.To je potreba ziskat,pak si nebudou nahore delat co chtej,za zadnej zold,porad budou pod dohledem vsech.Ted nejsou,protoze zijem jako dobytek,zajima nas kus zvance a vlastni postel,nic vic.

      • Marika napsal:

       Ale to proto, že oni vytvořili takové podmínky, aby nás POUZE zajímal ten žvanec a postel. Proto nás zahlcují problémy jako jsou neustálé jejich hádky, hrozná sociální politika, hrozné pracovní podmínky a kurv... našeho zdraví. Člověk se musí umět odpojit (povznést se nad to), aby pochopil, proč se děje to, co se děje. A pro uštvaného člověka je to těžké až nereálné. Oni to dobře vymysleli.
       A protože my v ČR, na Slovensku, v Rusku a pod. ještě dobře přemýšlíme, musej nás nějak zničit.

       • proud napsal:

        Oni vytvorili a vytvareji,ale na nasem charkteru zalezi co s tim udelame.....

        • Marika napsal:

         Ano, ale někdy prostě na to není sil. Proto i když je hodně lidí s dobrým charakterem, vůbec nemají sil to celé prohlédnout.

       • Sasin napsal:

        Marika napsal:
        14.7.2017 (19.40)
        Ale to proto, že oni vytvořili takové podmínky, aby nás POUZE zajímal ten žvanec a postel. Proto nás zahlcují problémy jako jsou neustálé jejich hádky, hrozná sociální politika, hrozné pracovní podmínky a kurv… našeho zdraví. Člověk se musí umět odpojit (povznést se nad to), aby pochopil, proč se děje to, co se děje. A pro uštvaného člověka je to těžké až nereálné. Oni to dobře vymysleli.
        A protože my v ČR, na Slovensku, v Rusku a pod. ještě dobře přemýšlíme, musej nás nějak zničit.

        • Sasin napsal:

         No jistě, staň se prasetem a už ti to prasáctví vůbec nepřijde divný. Chceš vědět víc, zeptej se prouda. Ten o tom něco už ví. A esli víš víc, řekni to až přinde zase čas. Muheeeee

        • Marika napsal:

         Sasine, stavět se do nadřazené role, to je, jak koukám, tvoje potřeba. Já Ti do zelí nepolezu. Užij si to.

   • weissbach napsal:

    Vidím to podobně. Stavět nás před hotovou věc se stalo železným pravidlem.

    • Marika napsal:

     Bohužel hodně lidí pak nevidí ani to, když konečně řeknou pravdu. Stále dál věřej té lži, kterou byli krmeni. Účastník plyšového podvodu veřejně řekne, že to bylo organizované předání moci, ve školách se ale dál učej o "osvobození studenty".

   • přemítač napsal:

    tak tak jakmile se to uvolní do éteru, půda už bývá v minulosti oseta. Však jakýkoliv záměr na kolbišti politickém může trvat prosadit do reality několik let. Takže když nastanou jako volby tak teprve začíná sklizeň pro ty co se už chystaj do teplých krajin.

  • Marika napsal:

   Já jsem hlavně nikde nenašla, jak se k tomu dostal Janeček. Že čarodějnice Madlen, to chápu, ta chce rozkrást i ruské nerostné bohatství.

   • martin bareš napsal:

    tady mariko k lithiu povede cesta jen přes válku, doufám, že omezenou, a následné znárodnění bez náhrad. Se vším dobrým i špatným, co k tomu náleží. Ale jinak si to naše bohatství nezasloužíme.

    Starostové obcí na Sokolovsku se bouří, že jim auta s lithiem budou v obcích při průjezdu prášit. Stateční hoši.

    • proud napsal:

     Delas si z nas prdel,ze jo? To je statecnost? Statecnost by byla kdyby se bourili ze lithium nedaj,ne ze vychcane kvicej kvuli prachu aby jim z toho neco kaplo!!!

 11. Jarmila napsal:

  Klausi chcípni co nejdříve ty velkošmejde jeden. A vem si sebou i Zemana, který nám sliboval v Technickém magazínu lepší zítřky. Si hrál na velkého intelektuála, ve skutečnostni ty intelektuální články za něj psali intelektuální estebáci- protože on takových výkonů nebyl schopen. On jen uměl novinářům vynadat do novinářských hovad, což bylo jediné, s čímž jsem souhlasila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!