Stojíme hlaveň proti hlavni proti Rusku

Ano, musíme ctít své členství v NATO a musíme proto jít na Rusa, hřímá v den, který si musíme pamatovat, to je ve středu 12. července 2017, od řečnického pultu na poslance české sněmovny herec a ministr národní obrany z hnutí ANO Stropnický. Ano, je absolutně nepředstavitelné, abychom nesplnili svou povinnost a netáhli na ruskou hranici, jak se to od nás žádá, bouří ze stejného místa ministr zahraničí Zaorálek z České strany sociálně demokratické, a celá kohorta poslanců pravicových stran ze strany lidovecké, z TOP 09 a z ODS tomu nadšeně přizvukuje a tleská.

Ano, mají pravdu všichni tihle spokojení a tleskající pánové z poslaneckých lavic i od řečnického pultu sněmovny, kteří netuší, že právě v tento okamžik přestávají být lidmi a navlékají na sebe kůži vlčí. Kůži stáda, které je hnáno tam, kde je chce nejvyšší lancknecht zpoza Atlantiku mít, což je momentálně ruská hranice v sousedství Litvy a Lotyšska. Ale co!  Zradili jsme Husa i Masaryka už když jsme mu dovolili přelet jeho letadel k bombardování Jugoslávie, takže proč bychom neměli zrazovat dál? Proč bychom, když už jsme na chodníček pohůnků a kompliců a zločinu jednou vstoupili, z něj měli scházet někam, kde to tak dobře neznáme? Proč bychom si měli lámat hlavu, kdo má pravdu, je v právu, a kdo lže a touží po cizím, když stokrát jednodušší je zařadit se tam, kde je houf nejhustší, kde se mačká celá Evropa a vlastně skoro i celý svět?

No a co? Že dnes máme zvednout zbraň proti zemi, která nás před více než půlstoletím vyrvala ze spáru nejděsivějšího vraha historie? Proti zemi, bez jejíhož boje a milionových obětí bychom nežili, protože život našich otců a matek či našich dědů a babiček by vyhasl na stejných místech, kde skončili židé?

Kdo se nás, prosím vás, na tohle, kromě našeho svědomí, dnes ptá? Nikdo! Jde se na ruskou hranici prý proto, abychom země na Baltu chránili proti možnému útoku Ruska. Což je, jak jistě všichni chápete, bouda. Protože se tam zcela logicky jde proto, aby se z té ruské hranice pronikalo i dovnitř Ruska, k Moskvě, Leningradu, na Sibiř a tak dále. Jde se zkrátka na zatraceného Slovana Rusa, a my na něj, coby slovanská kapka v germánskoanglosaském moři, se vším, co bouchá a zabíjí, musíme (podle rozhodnutí naší sněmovny z 12. července t.r.), mašírovat též.

A proč že se tam vůbec jde?

Za prvé: Rus nechce úplně ve všem ty nejvyšší zpoza Antlantiku poslouchat. A prezident Obama to přece všem řekl sdostatek srozumitelně: MUSÍME, PŘÍLEŽITOSTNĚ, ZKROUTIT RUCE ZEMÍ, KTERÉ BY NEDĚLALY TO, CO MY POTŘEBUJEME, ABY DĚLALY.

Nu a jestliže Rusko dělá, že tahle slova neslyší, či nechce slyšet – to už po několikáté – je třeba mu ty ruce už nejen zkroutit, ale i přerazit.

I s důvodem druhým, pro který též i my máme už příští rok nastoupit na ruskou hranici, se za Atlantikem nedělají žádné štráchy, a osoba o nic méně významná než tehdejší ministryně zahraničí Madlene Albrightová jej vyřkla dokonce dvakrát: RUSKO MÁ PŘÍLIŠ MNOHO NEROSTNÉHO BOHATSTVÍ, COŽ NENÍ SPRAVEDLIVÉ. A při jiné příležitosti totéž v podobě mírně obměněné:

ZA URALEM LEŽÍ NEROSTNÉ BOHATSTVÍ PŘÍLIŠ VELKÉ NA TO, ABY PATŘILO JEN JEDNÉ ZEMI.

Takže už víte, kdo se na hranici mezi Litvou a Ruskem a Lotyšskem a Ruskem chystá loupežně zaútočit? A to i za účasti naší armády a tedy i našeho státu, národa a tedy nás všech Čechů, jak 12. července tohoto roku odhlasovala na návrh naší české vlády naše česká sněmovna?  Sněmovna, kterou jsme si v dobrém duchu sami zvolili a která ten dobrý duch zlovolně i zrádně včera dopoledne zabila.loading...

27 Komentářů k Stojíme hlaveň proti hlavni proti Rusku

 1. MartinT napsal:

  RF se ubrání jakémukoli agresoru..jeho doktrýna je ryze obranná…češi ,poláci jsou jen kanonfutr v předních liniich..jsme národ debilů,když si je volime

 2. proud napsal:

  Ne,nestojime hlaven proti hlavni,ale lezeme do sebevrazdy kvuli jinejm!

 3. Ruda napsal:

  Bohužel to máme za to ,že jsme tyto blbce a velezrádce ještě nevykopali.Bude ale mnohem hůře,nebot režim USA bude za vydatných obětí lidí ze zemí NATO válčit.A to odneseme všichni.Nikdo se neschová.

 4. Krtecek napsal:

  O to více je na čase uvažovat jak se zbavit celé politické třídy Smejdu,která s bezohlednosti ji vlastní nejen chce zatáhnout celou ČR do valky,ale navíc už musíme platit miliony na udržování naši armády na hranicích Ruská,kde má prý hájit naši Českou republiku,
  To je ten kapitalismus bez přívlastků odvozeny z gangsterismu ,který nám tu přivlekli prý naši zástupci!

  • martin bareš napsal:

   Ano, to je ten světový kapitalismus bez přívlatků. Žádný divoký, ranný, čínský, s lidskou tváří, či bez ní. Prostě kapitalismus.

   A proti němu kapitalistické Rusko se spoustou oligarchů nalezlých a nabobtnalých za Jelcina všude možně.

   Někdy si říkám, zdali Rusko v té vysoké hře není moc ústupčivé. Protože USA je jednoznačné. Drzé, Trumf, neTrumf.

   • Jamail Yareshi napsal:

    Zaklinanie tým sasom Elonom Muskom je naozej len nejapny pokus cez cargo-kult sa vybabrat na technologicku spicu – to uz nie je ani ku smiechu iba k placu. SSAci totalne presrali svoj technologicke napredovanie…idu tak iba do kopru.Skoda take taraniny vobec citat a brat ich vazne …to tak este vazne moze brat iba ludoop z Hornej Volty

 5. Joe napsal:

  32 % Českým dementů a imbecilů podporuje ANO (Martin Stropnický), které tvrdí že máme jít na Rusa a dalších 50% ostatní parlamentní strany, které tomu nadšeně tleskají, takže asi tolik k inteligenci tohoto národa!

  • Karel napsal:

   1☆

  • SamTingWong napsal:

   Většina Čechů se komedie zvané volby neúčastní, takže těch 32% je část procenta, které se voleb účastní. V reálu je to tedy kolem 5% z celkového počtu voličů.

   • proud napsal:

    Mozna,ale jenom se neucastnit je malo,jak ukazujou stripky historie…….ti kdo se ucastnej,konaj,kdo se neucastni,jenom sleduje.Je tedy potreba se neucastnit na jedny strane,ale jednat na strane druhy!

 6. syrianairstrike napsal:

  tenhle špatnej herec a ksindl bude jednou souzen národem pro vlastizradu.To je hovado největšího kalibru….Ať si ten kreten blbej válčí proti Rusům sám…..

  • petr napsal:

   Možná špatný herec, ale dobrý žid, který svědomitě vede gojské stádo na válečná jatka zatímco jeho židovská manželka Žilková vychvaluje gojským shiksám sex s HIV a tuberkulózou nakaženými imigranty.

 7. .lak napsal:

  S touhle doktrínou? http://www.czechfreepress.cz/evropa/podla-prieskumu-si-taliani-myslia-ze-vlada-sa-zaviazala-k-etnickej-vymene-naroda.html https://www.youtube.com/watch?v=rKmMIGTKIQo Opravdu nevím co udělala pozitivního. Že by ukrnádu fšem co by příkladu zářného výsledeku detroitismu zatím nejvyžšího stupně industrializace kapitalismu z pindostanu? https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 time 5:15

  • erth napsal:

   ten plán bude staršího data. S předstihem bělochy přejmenovali na kavkazoidní rasu (kavkazani typicky snědí, černé vlasy, tmavé oči), tedy v důsledku by promixování či náhrada obyvatelstva by vedla k této vizáži.

 8. Karel napsal:

  Znám spoustu lidí, kteří v případě, že nás ta Pražská svoloč zatáhne do válečného konfliktu, nebudou váhat ani vteřinu aby vlastizrádci počínaje ministrem války dostali co jim náleží i kdyby byli na druhém konci světa. A jestli někdo rozděluje společnost, tak jsou to právě tihle poskoci SS.

 9. Drak napsal:

  Obdivuji pana Mana, že tyhle zaprodané kurvy, nazývá tak mírně.
  Svůj díl bychom ale měli přiznat i my, všichni, kteří tyhle zrůdné kurvy necháváme ve funkcích a ještě jim platíme, za všechna svinstva, která páchali, páší a páchati budou, pokud jim to nezatrhneme.

 10. petr napsal:

  Koukněte se na webu Goebbels TV na dnešní Studio 6.
  Vysílali zprávu „Výsadkový prapor nabírá posily“. Výsadkáři jsou opravdu strašně důležití pro vedení obranné války na našem území :-/

  ČT normálně udělala propagandistické náborové vide, aby přilákala mladé idioty. To je horší jak stará bolševická ČST.

 11. Marco napsal:

  Mě dojímá to trapné tvrzení o ruské agresi, které nemá ani hliněné nohy, spíš slabý celofán. Tisíc let od doby Velké Moravy neustále čelíme nonstop ataku okolních států v čele s Německem, kteří si nás snaží podmanit. Máme dějiny přímo přetékající žlučí z okolních národů ale budeme se bát Rusa, který tu byl pouhých 40let. Je to prostě ubohé odpoutávání pozornosti od reality. Vemte si jen co dnes tvrdí o Husitech. Prý pořádali nájezdy do Bavorska, kde kradli. Už novodobým historikům ale vypadlo, že právě Bavoři si k nám jezdili jako do supermárketu. Samozřejmě měli vždy nějaký důvod. Kupříkladu jsme jim nechtěli platit desátky. Těch útoků od roku 845 byli stovky, néli tisíce a naše zem vždy zůstala v troskách, úroda byla vypálena a vesničané pobiti. Kvůli své pozici, byla většina křižáckých výprav vedena právě skrz Bavorsko ale my se máme bát Ruska, které nás osvobodilo a nenaúčtovali si ani tunu zlata, na rozdíl od západních mocností. Rusko nám dodalo v dobách nejhorších, kdy hrozil Praze a dalším velkým městům, obilí. A stejně ti Henlajnovci kvičí. Kvičí, jelikož jim jde výhradně o koryta, na lidi kálí.

  • proud napsal:

   Bojis se Rusa? Ja ne :-)))Kvicet si muze kdo a jak chce,kdyz nikdo nebude brat to kviceni vazne,nic nehrozi.Ovsem ovce ho vazne berou a nechaji se hnat.Kde je teda chyba? Ve vedomostech a uvedomeni si sama sebe,jak me Robo jinde spravne upozornil,protoze kdyz mam vedomost ze se od blbce nenecham nahnat do JEHO picoviny,nepodporim ho,pak si ji muze strcit za klobouk!

   • proud napsal:

    A mimochodem,kdyz to uvedomeni mam a nepodporim ho,neni to jednim vyrazem ona „OBCANSKA NEPOSLUSNOST“? A nedokazal jsem co jsem chtel,aniz bych musel brat zbran do ruky a snizit se k zabijeni kohokoliv? ;-)

   • Marco napsal:

    Chyba je i v obyčejné pohodlnosti každého z nás. Většina má raději předžvýkané informace, které pak jako papoušek, opakují a ještě chytračí, jelikož to říkal v tv jeden veleúspěšný novinář. Není to jen o pohodlnosti ale i o vzývání falešných elit. Jakmile se o někom tvrdí, že je veleúspěšný, může kvákat absolutní nesmysly a stejně to ovce berou jako pravdu pravdoucí. Západ má prostě tyhle věci zmáklé znamenitě. Je ale pravda, že spousta lidí má děcka, dluhy a otrockou práci. Nemají prostě ten čas se vzdělávat a hledat zapadlé informace. Jsou unavení z práce i z vlastní rodiny a to ještě navíc musí řešit stovky blbostí, které jim zařídil stát.

    • proud napsal:

     Ano,ale to nas ani je neomlouva……….ale neni to o pocitech viny,ale o uvedomeni si toho vseho vsema a zjednani napravy.

 12. Maroš napsal:

  „HLAVNE – že nám to stojí!“ – desí ma idiotizmus ministerstva obrany, ktoré si predstavuje, ako NATO stojí proti ruským T-34 /vyradené v roku 1991!/ s oveľa lepšou výzbrojou. Aj Nemci s Tigrami stáli pred hlavňami Rusov s oveľa lepšou výzbrojou, ale Rusi začali Tigre taranovať – doslova nabiehali na pásy a veže Tigrov – ako zúfalý potkan na krkavicu leva – a fungovalo to – boj zblízka v tankovej bitke! Kursk 1943! Sebavedomie amíkov vzrástlo po tom, keď počas Púštnej búrky likvidovali iracké-ruské T-72 – vďaka novému pancierovaniu Abramsov – dobrý marketing, že – a nulovej leteckej podpore Iraku – amíci zlikvidovali logistiku, velenie, jednotky prvej reakcie.
  Lenže – Armata už nie je T-72. ALE O TO VÔBEC NEJDE!!! – táto obrnená technika slúži už viac menej k polocivilným stretom – ako podpora pechoty na obsadenie územia, nie ako útočný klin v obrnených zväzkoch ako taký! Lebo – je to predmet obchodu so zbraňami – lebo ktorý africký samovládca by nechcel poriadny tank, že?

  Idioti z ministerstiev obrany skrátka nechápu podstatnú vec – Rusko – DEKLARATÍVNE!!! – nemieni viesť zničujúcu vojnu na svojom území! – aby sa opäť na desaťročia stalo otrokom svetových bánk za účelom svojej obnovy! FINITO! Stopnický – ty kokot! Ty v prípade napadnutia Ruska nevystrčíš nos z Čiech – nieto nejakú hlaveň! Ty potrebuješ zničiť Čechy! Vykop si nejakú lebku na cintoríne – a zopakuj si Shakespera! Byť kokot, alebo – nebyť kokot!

  A zmeraj si konečne svoju krpatú obrezanú cicinu! Preto sa ti sníva – o hlavniach! Kurva!

  • weissbach napsal:

   Pokud má jedna strana vzdušnou převahu a kontroluje vzdušný prostor, válku vyhraje zničením vojenské a civilní infrastruktury. Viz Irák, Jugoslávie. V případě Ruské federace si o tom mohou nechat zdát. Oni vždy útočí pouze na slabé státy, které se nemohou účinně bránit proti vzdušné převaze. Na silnější soupeře jdou nepřímo prostřednictvím nastrčených marionet. Což jsme viděli naposledy 12.7. v přímém přenosu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!