Andrew Breitbart – ideové kořeny neomarxismu/kulturního marxismu

breitbart

Andrew Breitbart byl americký novinář, podnikatel, konzervativní komentátor a výrazná osobnost anti-globalistické scény. S jeho mediální platformou Breitbart.com, jejímž výkonným předsedou byl v minulosti také momentální poradce Donalda Trumpa Steve Bannon a skrze kterou dostávají prostor pro artikulaci názorů například Paul Joseph Watson nebo Milo Yiannopoulos. Andrew Breitbart během své činnosti odhalil několik korupčních a sexuálních skandálů představitelů amerického establishmentu.

Při návratu domů 1.3. 2012 Breitbart náhle zkolaboval a zemřel na zástavu srdce ve věku 43 let.

Vzhledem k nízkému věku a toxikologickému hlášení, které uvádělo, že Breitbart nepožíval žádné léky na předpis ani nelegální drogy a alkohol v krvi činil 0,4% v době smrti, spekuluje se také o verzi, že byl ve skutečnosti zavražděn. Před smrtí totiž přes sociální sítě naznačoval odkrytí rozsáhlého obchodování s lidmi, do kterého měli být zapleteni členové Obamovy administrativy.

Spekulace o existenci tzv. elitářských pedo rings, okruhu vlivných osob zapletených do pedofilní činnosti, se oživili v průběhu prezidentské kampaně v rámci aféry Pizzagate.

Zadržen byl totiž miliardář Jeffrey Epstein za obchodování s nezletilými dívkami, které měl jako sexuální otrokyně na místě, kam prokazatelně často jezdil i jeho blízký přítel Bill Clinton.

Uniklé emaily Johna Podesty zprostředkované WikiLeaks navíc dokázaly, že Podesta posílal oplzlé fotografie nezletilým dívkám.

http://nypost.com/2016/10/09/the-sex-slave-scandal-that-exposed-pedophile-billionaire-jeffrey-epstein/

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2943-pizzagate-fake-news-nebo-jen-uspesne-uklizena-afera-pedofilni-choutky-mocnych-po-celem-svete-proc-je-ticho-kolem-mailu-johna-podesty-odhaleni-byvaleho-sefa-fbi-migracni-dodavky-byznysu-s-detmi.htm
29 Komentářů k Andrew Breitbart – ideové kořeny neomarxismu/kulturního marxismu

 1. Maroš napsal:

  Breitbart bol pravdepodobne zavraždený na dialku – EMG impulznou puškou…

  • Antirabín napsal:

   Je to možné, věřil bych tomu, protože i dle ostatních vystoupení a projevů tenhle člověk opravdu věděl o co jde a hlavě věděl, jak s tím bojovat. On i ten Steve Bannon a především samotný, to jsou kulturní bojovníci. Ať už Trump podlehne nebo ne, dokázal téměř nemožné – dokázal narušit mediální dominanci pokud jde o určovní povoleného přijatelného narativu. Dokázal jim říct: jste Fake news a jít s nimi do války. Myslím, že kdyby byl od počátku (((jejich))), tak by takhle nepostupoval. Jednoduché to nebude…

   • Antirabín napsal:

    *samotný Trump

   • Krtecek napsal:

    V sestavě Desatera voliče druhé začínající NE tedy

    NE kapitalismu BEZ PRiVLASTKu,který vychází z amerického gangsterismu vydírání a nekonecnebo rabování obětí,která se nemůže bránit má následující bod tuto navrhovanou podobu.

    NE měne Euro a tzv Nové EU Evropě ,která má být pod taktovkou Němců a je už dnes nazývána Čtvrtou Říši!

    • Krtecek napsal:

     Tzv Nová EU se má řídit neomarxistickou teorii diktatury humanismu a islamismus zvanou multikulturalismus a má za cíl naprosté zničení národních států,kdy Rotschild soustředí dluhy do jednoho tzv válečného rozpočtu Evropy.
     To je úkolem ANO BUDE mi LIP nynějšího zástupce NWO v ČR,který to má prý provést v koalici s SPD,která si proto nic takového nedala do Programu,ve skutečnosti i nechce přímou demokracii neboť doposud neotevřeli zablokované diskuzní rubriky na jejich Programu!

   • bv napsal:

    Jen zapoměl uvést, že VŠICHNI ti protagonosti Frankfurtského neotrockismu, všichni byli ŽIDI…

 2. paja napsal:

  Administrátore, zkontrolujte ten údaj 0.4% alkoholu v krvi. Protože kdyby to byla pravda tak to je 4 promile a takovej člověk se ani nehne, natož aby se odněkud vracel.

  • jan nowak napsal:

   WIKINGERA Petera matka – wožralá DOGA.. dánská
   mě-la 6% krwe w alkoholu.. gdyž se WiKi narodil : o
   .. Říka-li mi to wčera u Apolináře.

   • Krtecek napsal:

    Ano pravda a láska nech jdu do pyce říká prý Babiš.
    Jen proto musíme tady s Wikim chlastat a devkarit,aby jsme dosáhli kvalit pana presidenta HEJVLA,který chtěl nepolitickou Chartu kde hlavním výmyslem byl požadován Dialog,To režim nechtěl a proto pukl jak řepa.
    Pro jeho nesmrtelnost ho dala OSV do už slávu nabirajiciho Desatera voliče.

    Viz přikázání dvě
    Přímý dialog s našimi zástupci ve formě otevření jimi zablokovaných diskuzních rubrik na jejich stranických webech tzv

    PRIMA DEMOKRACIE!

    • benmil napsal:

     Nepukl. Jen se transformoval. Jak říká zákon entropie, věci mají přirozený sklon se zhoršovat.

  • Antirabín napsal:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Breitbart#Death

   „The blood alcohol was .04%.“

   • Antirabín napsal:

    Takže 0.04 % po našem, to se stává, já jsem rád že si tu dávají práci s těmito videi, ono se to nezdá ale je to dost náročné…

   • ProRabín napsal:

    ááále Rabine, símtě,nebuď puritán, vždyť i tahle alternačka s panem Šibenicí si musí nějak přilepšit… ne?

 3. Sasin napsal:

  Ten mě připadá jako hodnej lhář a podvodník. Takovej „kapitalistickej“ důchodce, co pobírá rentu i od nás.

  • Antirabín napsal:

   Nelíbí se ti pravda, soudruhu? Že Marx byl jen zednáři placený agent, který nenáviděl Slovany a jeho neomarxističtí následovníci jsou úplně to samé?

   http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-valku-proti-slovanum-dzo-/p_spolecnost.aspx?c=A111107_222234_p_spolecnost_wag

   • Sasin napsal:

    Domnívám se, že každej emericky žvanící psychopat bude tvrdit, že si na svoji vysokou nohu vydělal sám. Gdyž né, tak poctivě dědil nebo poctivě veksloval. Každej zlo děj, má několik verzí pro ospravedlnění svého názoru. Jedni to najdou, některým to něgdo jako dá a další řeknou že to vzali do úschovy aby se něco jako nepoškodilo nebo zůstalo k dispozici dalším. Tidle mají rádi lidi, říkají jim sociopati. Každá varianta má své příznivce a gdyž se začnou přít, která verze platí, vyhraje ta, o které se nejvíc nalhalo už gdysi. To je taktika napodobující vláček. Čorka se přehodí na jiného, ten bekenduje na forward a další skóruje. Okradení čumí gde to tak rychle mohlo zmiznout. Tyhle taktiky se po mnoha set letech zdokonalili. Okrádaní se hádají s prvním čórkařenm, o kterém si myslí, že ho jako viděli, gdyž jim pěnila krev při ohýbání „prací“ a pot jim stékal do očí. Tvrdí dodnes, že jim pré zbyly instinkty, rozuměj, vrozené předpoklady vnímat ohrožení a cítit směr úderu předem. Ale spíše vypadají jako blboň co vleze do mušincového království a začne šíleně ječet a plácat kolem sebe aniž by jedn muchu vyřadil z třídního boje. Nakonec se přide svěřit ke skoórujícímu,…

    https://youtu.be/UeNCtydHqgM?t=20m40s

    • .lak napsal:

     Dobrý, ten odkaz beru jakože prostředí má významný vliv na celkovou formaci a řekněme temným silám či harpagochondejcům to bylo proti srsti. A závěry bych nerad dělal protože mám taky jméno nečeské nicméně jsem krajan jak poleno. A dá se říci že vždy tu lidé házeli klacky do masomlýnku protroublých.
     http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10684-macron-g20-lidr-chtel-stat time 11:33

    • benmil napsal:

     Když jsem přišel do Emeriky, měl jsem dva centy. Koupil jsem za ně jablko, a to jsem prodal za čtyři centy. Koupil jsem za ně dvě jablka, a prodal je za 8 centů. Když jsem měl 16 centů, umřel můj milionářský strýc a všechno mi odkázal.

   • martin bareš napsal:

    antirabine: fantas je záludná, dej si mokrej ručník na hlavu a zhluboka dýchej.

    A hlavně: MLČ.

    Díky

 4. proud napsal:

  Me porad vrtaji hlavou ty terminy „nenavist k Slovanum“,“valka proti Slovanum“……….ma to neco spolecnyho se Slovanstvim,nebo jen s nasim uzemim?…..Protoze podobne bysme mohli mluvit o nenavisti k africanum,muslimum,atd.,prakticky ke komukoliv.A paklize vuci Slovanum specialne,pak pravdivy proc??

  • Krtecek napsal:

   To není nenávist,to je pohrdání,že Slované mají holubici povahu,neumí se zpočátku bránit a proto jsou vhodným objektem k vyhubení,tzv Drang nach Osten odkaz pana fujera.
   To není v dějinách poprvé to je furt…

   • proud napsal:

    To neni pricina,ale nasledek.Navic nejlepsi svetovy mozky jsou nase a vsichni si je „kupujou“,na co je vybijet.Pricina bude jinde,mozna daleko v minulosti,treba az na samym pocatku…..to si jen nahlas premejslim.Mozna uz tenkrat se oddelil GP a sel jinou cestou a jinam……Na kazdej pad nikdo pravej duvod nerekne,a nejspis ho zna jen par vyvolenejch.

    • proud napsal:

     Pravym duvodem muze bejt strach,panicka hruza,proto i takovy nakladny cachry s minulosti.Kdovi co vime,nebo muzeme odhalit….

 5. Maroš napsal:

  Vážení – keď vás niekto bude chcieť vytiahnuť na poriadnu melu s policajtmi neustále tolerovanými ľavičiarskymi anarchistami, tak bacha! – na gumové projektily a vystrelovacie siete a slzáky radšej zabudnite!!! TO CHCE MINIMÁLNE NEPRESTEĽNÉ VESTY! Tie systémové prasatá vyvíjajú sofistikované dum-dum strelivo PRE POLICAJTOV KURVA! – žiadne nelegálne napilované špičky projektilov – SOFISTIKOVANÉ! Takže masaker sa pripravuje! Minimálne v USA! Tam zrejme ako protiváhu ozbrojeným občanom legalizujú konvenciami zakázané strelivo! A toto bude onedlho na uliciach!
  NEW EXTRA DEADLY Ammunition for Police, Law Enforcement and Military
  https://www.youtube.com/watch?v=xIrl8fgvxhA
  G2 R.I.P. .380 ACP Ammunition Test
  https://www.youtube.com/watch?v=Gmy7Vp7aNHw

  A EMG ZBRANE!
  „Všechny přímé i nepřímé účinky působení vysokofrekvenčních zbraní na lidský organismus ale zatím nejsou známy. O jejich naprosté neškodnosti není většina lékařů jednoznačně přesvědčena.[1] Pochybnosti byly posíleny v souvislosti s válkou v Perském zálivu. Jednou z možných příčin onemocnění vojáků mohlo být jejich vystavení účinkům vysokofrekvenčního záření při průletech bojových letounů s aktivovanými rádiovými/radiolokačními rušiči nad vlastními vojsky. Někdy se hovoří o efektu tzv. slyšitelnosti rádiového vysílání zasaženou osobou, který spočívá v tom, že lidé nacházející se v silném poli rozhlasového vysílače slyší tzv. „vnitřní hlasy a hudbu“. Odborníci v oboru vysvětlují podstatu tohoto jevu tím, že někteří jedinci dokáží detekovat nosnou modulovanou frekvenci nelineárním vnitřním prostředím lidského organismu s následnou transformací na signály, vnímatelné sluchovým nervem. Druhotným následkem může být zcela zřetelné pískání v uších, doprovázené poruchami spánku, nechutenstvím a nadměrnou únavou, přetrvávající i několik dní.[1]“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%A1_zbra%C5%88

  A EMG SMART METRE KILLERY! /elektromery a „inteligentné“ domácnosti/
  Doctor Explains How Smart Meters Kill People
  https://www.youtube.com/watch?v=JOiwPnZIEm8

  A RFID BIOREZONANČNÉ ČIPY!
  http://www.afroplants.com/biorezonancne-cipy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!