Při volbách vzpomeňme, jak kdo hlasoval o našem tažení proti Rusku

Nejostudnější svůj den zažila česká poslanecká sněmovna 12. července t.r., když hlasy svých 119 poslanců ze 165 poslanců přítomných, odhlasovala nástup našich vojáků k ruským hranicím na území Litvy, Estonska, Lotyšska a Polska, kde mají od začátku příštího roku (pokud tažení posvětí i senát ČR, s čímž se najisto počítá), setrvat (pokud ovšem mezitím  nezačne válečná mela), v rámci tzv. posíleného předsunutí sil NATO v Evropě, dva a půl roku.

O návrhu se debatovalo hodinu a půl, pár minut trvalo hlasování, takže naší poslanecké sněmovně, kterou jsme v roce 2013  volili v domnění že volíme sbor rozvážných, slušných a uvážlivých lidí, zabraly necelé dvě hodiny na to, aby nejen ze sebe, ale z celé České republiky a všech jejích občanů učinilo komplice a spolupachatele připravované útočné války germánsko-anglosaského světa proti nejmocnější slovanské zemi i záštitě Slovanstva Ruské federaci. Zemi, která musí být zničena, protože jí kromě jejího hříchu slovanského ještě nedošlo (jak už dávno došlo jak nám, tak téměř celé Evropě – s výjimkou nepokořitelného Srbska), že jediným vůdcem světa dnes už může být jen vyvolený a nepostradatelný národ americký, který, jak se vyjádřil někdejší prezident USA Obama, je oprávněn zkroutit ruce těch zemí, které by nedělaly to, co USA potřebují, aby dělaly.

My, náš národ, naše sněmovna – a tudíž my všichni, které tato sněmovna reprezentuje – jsme de facto jejím hlasováním stvrdili, že se s tímto názorem, Obamou vyjádřeným, ztotožňujeme a jsme ochotni jej podpořit i vojensky, jmenovitě pak vysláním našich vojáků  na ruskou hranici, kde budou připraveni k akci. Formálně a propagačně k obraně baltských zemí, ale fakticky k útoku na Rusko.

Z přítomných 165 poslanců hlasovalo pro naši misi u ruských hranic  119 poslanců, proti bylo 34.

Pokud jde o poslance jednotlivých stran, pak ti pro naši misi u ruských hranic volili takto:

ČSSD:       ano: 36         ne: 1    nepřihlášen: 3      zdržel se: 5      omluven: 5

ANO:         ano: 35         ne: 0    nepřihlášen: 3      zdržel se: 5      omluven: 5

KSČM:      ano: 0           ne:28   nepřihlášen: 1      zdržel se: 0      omluven: 1

TOP09:      ano: 21         ne: 0    nepřihlášen: 1      zdržel se: 0      omluven: 4

ODS:          ano: 13         ne: 0    nepřihlášen: 1      zdržel se: 0      omluven: 2

KDU-ČSL: ano: 13         ne: 0    nepřihlášen: 0      zdržel se: 0      omluven: 1

Úsvit:          ano: 1           ne: 1    nepřihlášen: 0      zdržel se: 3      omluven: 1

Nezařazeni: ano: 0           ne: 4    nepřihlášen: 2      zdržel se: 2      omluven: 0
22 Komentářů k Při volbách vzpomeňme, jak kdo hlasoval o našem tažení proti Rusku

 1. Eduard Kamensky napsal:

  To máme v parlamentu šmejdy, americký patolízali, vyžírky, totální hovada, kariéristy už v několikátém kabátě a ČSSD. No co, co jsme si zvolili, to máme.

  • Perun Hromovládný napsal:

   Osobně delší dobu nevěřím tomu, že volby mohou něco změnit. Jak se tak už říká – dávno by je zakázali. Celý stávající sytém voleb je pouze podvod na důvěřivého voliče. Zakládají se různé nové strany, či koalice, které ve výsledku jdou vždy proti občanům, nic se nemění a jede se podle plánu loutkařů.
   Po volbách v Rakousku, Francii, nebo různých referendech, kdy se opakovalo tak dlouho, až to vyšlo kladně pro establishment by měl každý soudný člověk pochybovat o tomto volebním sytému.
   V dnešní době už jsme tak daleko, že jediná možná změna nebude mírová, ale krvavá, bohužel.

  • proud napsal:

   „No co, co jsme si zvolili, to máme.“………obavam se ze tohle uz davno neplati a volby jsou jen maskarada,aby si ovcan myslel ze ma na cokoliv alespon nejakej vliv.Protoze podle vysledku voleb a jednani politiku vidime,ze nema vubec zadnej.

 2. .lak napsal:

  Šmejdi s maršálskými holemi navíc neorientující se v čem se pohybují. To že promuslimská osn vojska nato vlastníka je zřejmě na kafíry kteří si tu parádu na sebe zacvakají je jedna věc a další je ta že podmuslimská neziskovka br si dělá tažení na evropany formou hotelových služeb s kapesnými privilegovaných a sluhy státních pohůnků ani snad nebudu komentovat a navíc patrně využijí domorodce na kanonenfutraci do laufů na rudý koberec toho jak řekla železná lejdy tchatcherová: že na svých ložiscích surovin v rusku domorodce pracovat nechají. Teď snad ještě počkají až kobylky euál vyžerou a tradá. Co se nehodí škrtněte ale už jste se rozumy patrně ve sněmovně a i stávajícím vědomím v evropě asi vygumovali že tedy radši fakt píp.

 3. John_Pitralon napsal:

  Nepoučitelní, pošahaní, nezpůsobilí kolaboranti… Oni by nás s klidem obětovali jako kanonenfutr pro volné použití Spojenými státy fašistickými. To je něco neuvěřitelného. Jediný, kdo hlasoval proti, byla komunistická strana a pak už jen několik jednotlivců. Zbytek evidentní fašistický odpad.

  „Hair – Let the Sunshine In“
  https://www.youtube.com/watch?v=fhNrqc6yvTU

  • petr napsal:

   A vás to překvapuje? Kdo se nechá vmanipulovat do role plebsu, s tím je zacházeno jako s plebsem.
   Mě stačí vidět jak servilně a podlézavě se chovají češi na úřadech.

 4. Helda napsal:

  Chybí SPD! Není to poprvé, kdy v „úderném“ článku tato strana není, jakoby neexistovala. Autorovi článku tato strana asi „nevoní“, přesto, že je jediná, která neuhnula ani o píď ze svých zásad, ve svém programu má nejen zákon o všeobecném referendu, odchod z NATO a z EU, ale též odvolatelnost politiků aj. A pracuje na plné obrátky celé období, není zákeřná, neplká hovadiny, jako všichni ze všech ostatních stran. Pamatujme: ne řeči, ale činy mluví! Podle ovoce poznáte je! Úsvit má plnou hubu všeho, co lidé chtějí slyšet, ale při hlasování dělají pravý opak. Jsou to pokřivení alibisté. Nu což, co bychom chtěli od lidí, kteří podvodem ukradli stranu i s názvem! Dnes je životně důležité pro nás, obyčejné občany, stmelit se a volit jednu jedinou stranu, která kope za nás, za náš národ. Ostatní alternativní strany nemají šanci a pokud jim lidé budou dávat hlasy, tyto hlasy propadnou a získají je procentuálně ti, které volit v žádném případě nechceme. Prosím, volte SPD, je to jediná strana, která má má šanci (už proto, že je stranou parlamentní)! Nenechme propadnout jediný hlas! A vy, kteří jste členy těch dalších alternativních stran, přidejte se na kandidátku SPD, posilte ty, kteří naději mají! Nepřijdete zkrátka, neztratíte se, „dorostete“ v dalších období do bodu, kdy budete volitelní tak, abyste zaujali v parlamentu takového počtu, abyste zemi byli co platni. Zahoďte osobní egoismus, pracujte ne pro sebe, ale pro svoji zemi!

  • proud napsal:

   Jj,volte vy vsichni hlusi a slepi SPD at presvedcite sebe i Heldu o ty kravine ze volbama cokoliv zmenite:-))))))))))),kdyz jste jeste i po vsech tech zkusenostech tak „pomali“,ze na tu picovinu co vas ma drzet na uzde, jeste verite :-)))))))

   • proud napsal:

    Huraaaaaa,vsichni k volbam a vsichni volte SPD!!!……..At vidite na vlastni oci jak vyhraje „ANO“ s Rabisem!!! A protoze jsou volby tajny,ne nahodou,muzete pak obvinovat sousedy :-)))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Stado,do toho!Stado,do toho!,Stado,do toho…………:-))))))))))))

     • petr napsal:

      A tím že k volbám nepůjdeme, si výrazně pomůžeme, že?
      Důležité je odstavit anofert.

      • proud napsal:

       Nevim jestli si pomuzeme nebo ne,ale v kazdym pripade tim dame jasne najevo co si o soucasny vlade a rezimu myslime!!!!!Ve spojeni s organizovanou obcanskou neposlusnosti uz by to byla velice jasna zprava ktera uz by nesla ignorovat!!! Porad lepsi nez hnuj a ovcanskost dneska!

       • Slat napsal:

        Klidně si ty jelito vol koho chceš, třeba kolaboranty Agrofertu, socany, Fialu, dementy Langsádla, Hermany, ale neovlivňuj svou „pravdou“ ostatní. Děláš ze sebe jen blba „proude“.

       • petr napsal:

        Teda, od starého zkušeného žoldáka bych takovou naivitu nečekal :)
        Pokud ta občanská neposlušnost nebude mít něco společného s konopným provazem a pouličním osvětlením, tak se nám akorát tak budou smát do ksichtu jako doposud.

  • petr napsal:

   Nepřipadá vám divné že oba Tomiovi bratři aktivně pracují na islamizaci naší země? Mě teda ano.

   Okamura zatím nic nedokázal, jen žvaní. A taky párkrát hlasoval dost podivně. Navíc je silně proizraelský.

   ČSSD taky původně pracovala v náš prospěch. Teď jsou to všichni kolaboranti.

  • Jaroslav Tichý napsal:

   Strana, která se nezabývá vůbec zásadním ohrožením ČR ve svém programu (a teď nemám na mysli migranty), nýbrž naše zatažení do války s Ruskem, zachováním Benešových dekretů, bojem proti snahám o pohlcení ČR Německem a některými dalšími), nemůže být subjektem, k němuž se skutečná alternativa může přidávat. Té totiž nejde o komerční projekt. Skutečná alternativa se také nemůže a nebude spojovat s Babišem či s jinými ve vládě, neboť jim tak jen upevní jejich pozice a sama se stane užitečným idiotem. Ty rozdíly jsou tedy především programové. Ekonomickou a sociální stránku věci SPD rovněž evidentně nezvládá. A pouhé proklamace pro co je, co žádá, co nechce, jsou spíše postojem než politickým programem. K němu je třeba nabídnout i skutečná řešení. A k nim je třeba mít i potřebné know-how. Tedy to, co přesně T.O. a spol. chybí. Stejně tak jak to s otázkou referenda. Již minimálně 2 roky (spíše ale déle) je debata o všeobecném referendu. Podle Ústavy je možné, nemáme k němu ale prováděcí zákon. Tato vláda (ani jí podobné, byť doplněné po volbách příp. SPD) ten zákon nepřipraví a parlament neschválí. A i kdyby, budou v tom zákoně těžko uchopitelné podmínky (např. obrovský minimální počet občanů, kteří musí se připojit k žádosti o jeho vypsání v tom kterém konkrétním případě). Takže namísto hlasování občanů naší země o vystoupení z EU a z NATO (což lze udělat již v těchto volbách na podzim t.r.) výběrem takových stran, jejich představitelé to následně bez problému provedou, se zde plácáme pořád ve vypsání technických podmínek pro možnost obecného zavedení referenda do praxe. Čas přitom kvapí, zanedlouho může být již definitivně pozdě. A pokud toto někdo setrvale prosazuje, nabízí se otázka, zda to není od něho pouhý alibismus a jak to vlastně s tím vystoupením z EU sám myslí, když namísto jasného vlastního stanoviska pro vystoupení či proti vystoupení mlží s prosazováním prováděcího zákona k referendu, jehož (použitelný) text přitom nikdy v parlamentu ale ani nenavrhl. Mimochodem, k vystoupení z NATO stačí podle washingtonské zakládací smlouvy pouhý dopis naší vlády. Musíme mít ale takovou vládu, která to udělá. A o to tu jde. A tu je třeba nejprve si zvolit a ne tlachat dokola o referendu (s nejasným výsledkem). A pokud vím, tak T.O. opakovaně na Svobodném rádiu (a zřejmě i jinde) říkal, že z NATO vystupovat nechce. Prý to nemá alternativu (asi o OBSE, kde je 57 členů vč. Ruska v životě neslyšel). Patrně též neví, že EU je v současnosti smluvně propojena s NATO. Záměrně. Takže vystupovat z jedné a nikoliv současně i z druhé organizace mohou jen ti, kteří mají sjednány s NATO speciální podmínky (viz V. ‚Británie), nikoliv však my. A pokud jde o ty hlasy voličů, záleží na voličích samotných. V této zemi je zhruba 8 milionů voličů, z nich chodí k volbám cca 5 milionů. Členů parlamentních stran není dohromady ani 100 tis., členů neparlamentních stran není dohromady ani 50 tis. Přesto ale řekněme, že straníků je u nás dnes cca 150 tis.. Ti jsou vázání nějakým programem svých stran, stranickou disciplínou, loajalitou ke své straně atd. Zbývajících min. 4,850.000 voličů se může řídit jen svojí hlavou, pokud jde schopno vyhodnotit si, kde jsou jeho zájmy. A vybrat si podle toho svůj program. A proč by někdo u nás zakazoval volby, když většina z uvedených voličů stále ještě volí podle instrukcí mainstreamových propagandistických prostředků? Přestaňme tedy neustále svalovat vinu na jiné, začněme ji hledat u sebe. Jinak se dál nikdy nedostaneme. A nepadejme na zadek před „velkými“ stranami, když počet jejich členů je dnes kolem 15 tis.. Oproti té voličské mase je to množství téměř pod rozlišovací schopnosti běžného občana. Ne, je to o občanech/voličích a o tom, jaký program budou považovat za prospěšný pro sebe a svoji rodinu, pro svoji budoucnost. Přestaňme dělat stále dokola tytéž chyby a zamysleme se. Bez toho to nepůjde.

 5. benmil napsal:

  Blbost není novinka

  [IMG]http://i67.tinypic.com/2is2vd.jpg[/IMG]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!