Svou volbou vyžeňme ze sněmovny i ANO a ČSSD

Což se mi jako člověku, který od sametu až dosud vždy věrně volil ČSSD, píše těžko, ale nemohu jinak. Protože 12. července t.r. to byli i poslanci ČSSD, konkrétně 80% jejích poslanců ve sněmovně přítomných, kteří nás, a to nejen voliče, této strany, ale všechny obyčejné lidi této republiky, zradili. Což učinili v okamžiku, kdy zvedli své hlasy pro tažení též našich vojáků k ruské hranici v Pobaltí. A proč tento jejich čin označuji za zradu?

Protože jejich povinností je spolu s vládou pečovat o náš šťastný a spokojený život, spočívající zhruba na třech podmínkách: Mít práci, být zdravý a žít v míru. Práci dnes díky celosvětové konjunktuře máme skoro všichni, zdraví do značné míry zůstává mimo hranice lidského ovlivnění, ale snažit se zachovat lidem život v míru, to je věc, kterou my lidé držíme pevně v rukou, tu ovlivňujeme každým dnem a každým svým činem, a buď ten mír vedeme k jeho dalšímu rozkvětu – anebo naopak k jeho zrušení, čili zmaru – a v dnešní termonukleární době  ke smrti

Což lze pro současnou situaci ve světě vyjádřit i jinak. Buď stávající napětí ve světě budeme stále zvyšovat až k jeho přirozené kulminaci, jíž nemůže být nic jiného než zničující válka, anebo vezmeme rozum do hrsti a ze všech svých sil budeme hledat cesty ke snižování napětí. To jsou dvě možnosti, před kterými dnes stojíme a které ve skutečnosti rozhodují o tom, bude-li náš život pokračovat i v životu našich dětí a vnuků, či nikoliv. A jsou to, zůstaneme-li uvnitř hranic naší země, i dvě možnosti pro naši vládu i pro naši poslaneckou sněmovnu. Buď tedy naše vláda i poslanecká sněmovna učiní vše pro pokračování míru a hledání cest k jeho dosažení, nebo se prostě dá na cestu opačnou. Na cestu zvyšování napětí, jež povede k válce.

A teď se zeptejme: Je pouť našich vojáků k ruské hranici až na Balt, kde spolu s vojáky USA a s vojáky téměř všech evropských armád NATO budou přes hranici dělat na Rusy válečnické bu bu bu, oním naším příspěvkem k snižování napětí a tedy i k zachování míru, anebo je to naopak cesta ke zvyšování napětí a tedy i naším příspěvkem k válce?

Odpověď je jasná. 80% poslanců ČSSD 12. července ve sněmovně přítomných volilo možnost druhou – a tedy cestu k válce. Čímž nám nekompromisně vzali možnost volit je za naše zastupitele i příště.

Ale nebyli v té zradě sami. Stejně se zachovali i poslanci strany ANO, ve kterou tolik našich lidí po zklamání z činnosti pravice věřilo. 81 % jejích poslanců volilo totiž stejně jako ČSSD, i když jediné slovo předsedy Babiše mohlo způsobit opak. To slovo ovšem nepadlo, čímž se i hnutí ANO stalo pro lidi míru přejícím, nevolitelným.

A jak volila naše pravice? Zde to bylo samozřejmě téměř aklamačně a též v duchu výzvy k termonukleární válce proti Rusku poslankyně TOP09 Langšáldové, zcela přesvědčivě pro stav válečný..

Z poslanců ODS volilo pro naši provokaci  u ruských hranic  93%  přítomných poslanců.

Z poslanců TOP09 95% přítomných poslanců.

Z poslanců KDU-ČSL dokonce 100% přítomných poslanců.

Nadějněji dopadlo hlasování Úsvitu, kde pro naši misi u Baltu hlasovalo jen 20% přítomných poslanců (byl to ve skutečnosti poslanec jen jeden, jeden byl proti a ostatní se hlasování  zdrželi či byli omluveni).

Z poslanců Nezařazených, mezi nimiž byli i zástupci Okamurovy strany SPD, nehlasoval pro tažení proti Rusku nikdo, čtyři hlasy byly proti, nepřihlásili se dva a zdrželi se taktéž dva.

Z poslanců KSČM hlasovali všichni přítomní proti baltské misi a tedy jedině oni, společně se třemi poslanci SPD i dalšími nesouhlasicími z jiných stran (u ČSSD to byl jeden a u Úsvitu též jeden), dostáli tedy svému poslaneckému slibu: „…Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí  a svědomí“.
103 Komentářů k Svou volbou vyžeňme ze sněmovny i ANO a ČSSD

 1. Maroš napsal:

  Admin – si robíš prdel?
  http://tadesco.cz/foto-dne/

  • Krtecek napsal:

   To by museli všichni hodit do volební urny prázdnou obálku tedy neplatny hlas a už zítra by museli obcane odeslat všem poslancům Desatero voliče a chtít od nich odpověď zda se k němu budou modlit nebo ne.

   Vznikající Desatero voliče je vpravo pod nejčtenějším i články s názvem VSETCI TO VEDIA.
   ono totiž musí být síly která nadpis umožní a to je to co se musí zorganizovat!

   • WIKINGER Petr napsal:

    CO PIŠE PAN DŽOP VE SVEM PROJEKTU BUDOVANI SILY PROTI SILE.

    Jakmile nemaš silu změnit zákon ve svůj prospěch do té doby ho musiš dodržovat nebot je zákon proti tobě.
    Tzv elity meni zakony ve svůj prospěch.

    Při volbách ukradnou hlasy a tedy i moc voličů.Tu pak bez jakýchkoli skrupulí doslova přes mrtvoly vyuzivaji ke tvorbe vadných zákonů a podrazum na sve voliče.

    JE TEDY TŘEBA JEN DOSTAT SE NA JEJICH UROVEN A TO SE DÁ.JE TU JEDEN CÍL. MUSIME VYMYSLET JAK SI NEDAT UKRÁST SVŮJ HLAS.

   • WIKINGER Petr napsal:

    JSOU TU PRVNÍ NÁPADY,NA PŘ JIT K VOLBÁM A VHODIT NEPLATNY HLAS,TEDY PRÁZDNOU OBÁLKU.

    Dalšim nápadem je požadovat,aby si do svych Programu dali tzv.naši zastupci požadavky voličů ve formě DESATEA VOLICE.
    To však politická třida ŠMEJDU,která si usurpovala moc chtít zuby nehty nebude.

    ONI JSOU čMEJDI A HODLAJÍ PRAVDĚPODOBNE ŠMEJDY ZŮSTAT TAK DLOUHO JAK TO PŮJDE.

    Pak přicházi dalši možnost A TA JE USKUTEČNIT TO CO JE TŘEBA PŘES NÁS VOLIČE.NA TO UŽ ŠMEJDY POTŘEBOVAT NEMUSIME.

    • WIKINGER Petr napsal:

     MNOZI AUTOŘI ZDEJŠICH ČLÁNKU SE OBRACEJI NA VOLIČE S TÍM,ŽE SI NEMAJI ŠPATNE JEDNÁNI PO VOLBÁCH NECHAT LÍBIT.

     bohužel po ukradení hlasů voliču režinmni prolhanou propagandou nemaji občane žádnou moc věci ovlivnovat.
     To je způsobeno zejmena vadnými zákony,kdy si strany a hnutí usurpuji rozhodování a na voliče doslova kašlou,dojde k nezajmu voliču o děni a k dalšimu podvodnému jednání tzv.prý našich zástupců.
     Toto bezskrupulozní jednání bude pokračovat zneuživaním tzv.demokracie kteá demokracii není.
     Pan Sasin,zdejši lidový komentátor napsal.

     Dnešní tzv demokracie už název má.Jedná se o diktaturu menšiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pák je medialní oblbování.

     TO TRVÁ UŽ VÍCE NEŽ ČTVRTSTOLETÍ.NIKOHO Z POLITICKÉ TŘÍD ŠMEJDŮ NENAPADLO,ŽE SE MOHOU ZACIT OBČANE VOLIČI ZAČIT ORGANIZOVAT SAMI A HROZIT,ŽE SMEJDY POTŘEBOVAT NEBUDOU.

     Ono totiž mezi Šmejdy panuje přesvědčení,že se voliči NIKDY nedokázali a nedokážou zorganizovat a dat dohromady požadavky na sve zástupce.

     To může být jejich omyl.OBJEVUJE SE PRVNÍ DESATERO VOLIČE JAKO PROGRAM OSV TEDY OBČANSKE SPOLEČNOSTI VOLIČŮ.

    • WIKINGER Petr napsal:

     JAK BY TEDY MĚL VYPADAT PRVNÍ NÁVRH DESATERA VOLIČE,KTERÝ BUDE MUSET CHTIT POŽADOVAT VOLIČI PO SVÝCH TZV.ZÁSTUPCÍCH TAK DLOUHO AŽ SE USKUTEČNÍ.

     PŘIKAZÁNÍ PRVNÍ.
     ANO SOCIÁLNÍMU STÁTU DO PRVNÍHO ČLÁNKU ÚSTAVY

     Sociální stát je typ solidární společnosti,kde vláda přejímá odpovednost za politickou,sociální a ekonomickou prosperitu.

     Pokud by platilo,že korporace podléhajé politické moci a jejich strategii spoluurčuje stát a má možnost dosáhnout na jejich zisky,pak jsme v KORPORÁTNÍM KAPÍTALISMU.

     Pokud,ale platí,že korporace si zaplatí volby a vybírají kandidáty a potom vadnými zákony dosáhnou,aby neplatily prakticky žadné dane v daném státě,pak jsme v modelu korporátního fašismu,který bude muset cenzurovat a zajištovat si tyranii ohnutých hřbetů a nízkých platů.

     http://e-republika.cz/article3790

    • WIKINGER Petr napsal:

     NĚKTERE STRANY ŠILÍ PO TZV.PŘIME DEMOKRACII.NIKDO V ČR VŠAK VOLIČE NEPOUČIL,ŽE TO JE BLUFF.

     maji se prý vyměnovat poslanci,kteři jsou proti svým voličům.Tito poslanci jsou však dosazováni stranami a MUSI držet politiku strany či hnutí, jinak budou z těchto utvarů VYHOZENI.

     JE TO TEDY NESMYSL,MUSELA BY PADNOUT CELÁ STRANA.

     Daleko jednodušši je PŘIMÁ DEMOKRACIE NAS VOLIČŮ,které se však politická třida Šmejdů zoufale brání a vymluvy jsou naprosto scestné.
     Takovým návrhem totiž je druhé přikázani DESATERA VOLIČŮ.

     PŘIKÁZANÍ DRUHÉ.

     ANO PŘIMEMU A PERMANENTNÍMU DIALOGU MEZI VOLIČI A JEJICH ZÁSTUPCI.

     Nejlépe tomu vyhovuje forma otevření záměrně zablokovaných diskuzních rubrik na webech politických stran a hnutí,které jim stejne my voliči platíme z rozpočtu.
     Čtvrtstoletí hledání vymluv jak to nejde už by stačilo.
     Proto je to třeba,aby to voliči požadovat ve formě zákona,kdy rubriky DIALOGU MUSU BÝT OTEVŘENY nawebach polit.stran musi byt otevřeny a odpovědnost stran za připadné vadné rozhodnuti a zákońy muže být vidět.
     Nic jiného se nestane,než že jejich weby se budou podobat Národním webum NWOO a NR o kterých prý naši zastupitelé nevi a proto zdesi návrhy na zlepšení práce STRAN ve prospěch voličů,které tady jen prši IGNORUJI.

     TO JE NAŠE PŘIMÁ DEMOKRACIE,KTERÁ JE USKUTEČNITELNÁ IHNED A BEZ NESMYSLNÝCH VÝMLUV,ŽE TO NEJDE.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ZUŘIVA CENZURA ČSSD BRÁNÍ DALŠIM PŘIKÁZANÍ A NECHCE JE PUSTIT.

     proto nevim,zda se mi dalši přikázaní DESATERA VOLIČE podaři tady dostat.Delši texty jsou totiž nepřipouštěny na sklo.

    • WIKINGER Petr napsal:

     JAK TEDY ZNÍ DALŠI V POŘADÍ TŘETÍ PŘIKÁZANÍ DV.

     TŘETÍ PŘIKÁZANI

     ANO POUŽITELNÉMU ZÁKONU O OBECNÉM REFERENDU.

     Tento staronový požadavek občanů voliču je odmítán už CELÉ ČRVRTSTOLETÍ.Z chdáka pana OKAMURY si jeho kolegove v Parlamentu dokonce udělali šašuru.

     http://www.quintus.sertorius.net/news/premier-odmita-referendum/

     ŠKODA,ŽE spd ODMÍTÁ POMOC VOLIČŮ,nechce otevřit svůj stranický web k diskuzi,nedá si dio Programu dEATREO VOLIČE a posílá své voliče do lamparny tj na FB.pROČ SI NEDÁ spd DO pROGRAMU DOSAŽENÍ VĚTŠINY V Parlamentu je všem záhadou.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PRAKTICKY NEPŘETRŽITĚ DOCHÁZI K ZADRŽOVÁNÍ OSV.

     nu což,zkusim tady dát do jednoho přispěvku zkráceně zbytek DESATREA VOLIČE.Pokud to vyjde uvidite zda tomu budete rozumět nebo ne.Samozřejmě,že budeme DV opakovat.

     Tak tedy jsou známy tyto dalši přikázáni.

     Přikázaní čtyři

     ANO NEODMÍNĚNEMU ZÁKLADNÍMU PŘIJMU.
     bourání
     Jim se dá zachránit vykrádání našich občanských podílů z rozpočtu,bourání státu ČR má totiž být zajištěno zevnitž a volby jsou o tom jak rozdělovat peníze nás voličů.

     Dalši páte přikázani zní

     ANO PODPOŘE A OCHRANĚ DROBNÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ JAKO ZÁKLADU BUDOUCÍHO SOCIÁLNÍMU STÁTU ČESKÁ REPUBLIKA.

     To že chce korporátní finanční oligarchie zlikvidovat tuto třidu a ukrást jeji majetek už začiná být známo.
     ČR má být státem jen hodně bohatých a nebo hodně chudých pokud špičkám této třidy nedojde že k vzniku jejich třidy bude nutně zapotřebí uskutečnit
     PŘIKÁZANI ČISLO JEDNA.

    • WIKINGER Petr napsal:

     DALŠI PĚTICE PŘIKÁZANI ZAČINAJÍCÍ SLOVEM NE,

     systém nechce vytisknout a může to být i tím,že nejsou k dispozici okna a přispěvek zašel za obzor,kde už není možné dávat dalši komentáře.Pokud to půjde počká OSV na dalči vhodný článek a DESATERO BUDE OPAKOVAT.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ŠESTÉ PŘIKÁZANI TOTIŽ VYPADÁ VELICE ZAJÍMAVĚ.

     NE KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ,

     Který byl implantován nevědomým domorodcům presidentem ODS a nikdo se ho neodvážil zeptat jakéžeto přivlastky vytuneloval tak,že jsme se ocitli v nejhorši formě kapotalismu odvozeného z amerického gangsterismu.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ZKOUŠIM TADY DÁT V PŘEHLEDU DALŠI PŘIKÁZANÍ

     pokud to půjde.PŘIKÁZÁNÍ Č.7.

     NE NEOMARXISMU A JEHO DIKTATU%E TZV HUMANISTŮ,KTERÉ MÁ PŘEJÍT V DIKTATURU ISLAMISTŮ.

     Cilem této doktríny je udržení moci kterouá bude ukradena voličům v nastávajících vobách tak,aby si prostřednictvím menšin,které budou vrženy proti většině vyterorizovala to,

     ABY SE MENŠINA STALA FIKTIVNÍ VĚTŠINOU PODPOROVANOU TEROREM.

    • WIKINGER Petr napsal:

     ZKUSI DALŠI PŘIKÁZANÍ V BPOŘADÍ OSMÉ.

     NE MĚNĚ EURO A S NÍM I TAKY TZV NOVÉ EVROPĚ,

     ta totiž dostala přiléhave jmeno Čtvrtá řiše, se společnou ÚSTAVOU a společným válečným rozpočtem zaměřeným na masivní zbrojení.

     PŘIPOMÍNÁM,ŽE SE NEPODAŘILO OBČANŮM ZABRÁNIT ANI PRVNÍ ANI DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLCE,KDY JE ZPŮSOBILA KONCENTRACE MOCI A PENĚZ.

    • WIKINGER Petr napsal:

     SAMOZŘEJMĚ,ŽE OSV SE BUDE TEPRVE ORGANIZOVAT

     ve svém vlastním zájmu si budou muset SAMI občane voliči uvědomit, co se píše v DESATERU VOLIČE.
     OSV má sice TÝM NESMRTELNÝCH plný intelektuálů,ovšem představte si,že by v době tzv.Sametové revoluce vyšli z vizi,která je dnes skutečností.
     Dav by tehdy takové vizionáře pozabíjel.Dnes pokud se nenajdou občané podporující vizi DESATERA VOLIČE,klidně tady počkáme až se horor,který je v DV popsán uskuteční.

     OVŠEM PAK MŮŽE BÝT POZDĚ.DNES JE ČAS,ABY SE PŘIDALI K OSV VŠICHNI,KTEŘI UŽ CHÁPOU,KAM JE POVEDE JEJICH LHOSTEJNOST A NEČINNOST S IGNOROVÁNÍM TOHO CO JE ZA TO MŮŽE POTKAT.

    • WIKINGER Petr napsal:

     PŘIPOMÍNÁM I TO ŽE V ČLÁNKU VŠETCI TO VEDIA,NAD TIMTO ČLÁNKE V RUBRICE NEJČTENĚJSI JSOU TAKÉ

     první návrhy ve směru DESATERA VOLIČE.Rovněz pokud to pujde bude OSV dávat do vhodných článků potřebná přikázaní a bude je opakovat dál.

     BYLO BY ŽÁDOUCI,ABY ZDEJŠI LIDOVI KOMENTÁTOŘI NAPSALI PROČ PŘIKÁZÁNÍ NEJDDOU USKUTEČNIT.V PŘIPADĚ,ŽE BUDOU MLČET PAK TO JE ZNÁMKA SOUHLASU.

  • Krtecek napsal:

   Bude mít autor L.Man odvahu napsat něco o OSV tedy vznikající Občanské Společnosti Volicu?

  • Krtecek napsal:

   Neomarxisticka dnešní vláda diktatury humanistů nikdy nepřestane podvádět ty kteří ji zvolí a zvolili pokud nevymyslime opravdové řešení zvláště když ANO BUDe mi LiP bude a je podporována korporátní finanční oligarchickou NWO tyranii která má zajišťovat ČR plně ohnutých hřbetu a nizkych platů.
   To,že naši vojáci budou v konfliktu zabití je jim srdečně jedno.

   • Sasin napsal:

    Byste pro třeba ruku nezvedl, ale volíte blboně, co jí klidně zvednou za vás. Vemou si násobek platu a mají vystaráno, i bez vás. Jó a teď přinde ta písnička o ohnutých hřbetech a nízkých platech. Muheeeeeeeee

    • Krtecek napsal:

     Pane Sasine nám ani vám nepomůže lamentovat jako stará bába ani bagatelizovat.Doposud tady nevidíme,že by jste dál nejaky pouzitelny návrh.
     Padají sekyry tak se radši schovejte nebo si myslíte,že umíte chodit mezi kapkami?

 2. sibolet napsal:

  Kdopak bude hlídat šachy s výsledky v noci na sobotu? Kolik záložáku od Obrtela láskyplně navštěvují bydliště poslanečku a jim domlouvají? Asi s nulovou námahou,nebot jednomyslně schválili příjem 1 500 ilegálních diverzantu…V roce 1966 jsme potrampsku drze v noci vlezli do vojenských Brd a vlezli vojákum do srubu a přespali..Byla venku kosa minus 8..Hošíci nám řekli,než je odvezla V3S,abychom ráno vylezli z okna ze zamčeného srubu a okenici přibouchli..

 3. Renata napsal:

  ČSSD už nevolit. Babiše volit budu, protože jeho firma dává lidem jídlo a umí něco říct. V úvahu přichází ještě Zelení, kteří vnášejí svěží vítr do politiky a jinak je to u ostatních stran bída.

  • Sasin napsal:

   Blboň co si volí za sebe svého právního zástupce by na to měl dostat papíry. I bez nich je už KONtrolován kudy chodí, gde chrápe a je mu předepisována skladba otravin, bez kterých by nemohl žít.

  • Krtecek napsal:

   Renato,jak se zdá jste oběť ohlupovani režimním tiskem.
   Ty vojáky tam poslal Babiš a on je i autorem nynějšího režimu kdy první voliči už vidí,že je to obyčejný fašismus.
   Ono spojení moci a peněz vede k válce a ta se připravuje právě přes Ano bude mi líp.Tedy Rotschild vydělal v minulosti na válkách.
   Tedy kdo to nechápe ,peníze vydělali bankeri v minulosti na horách mrtvol a to se připravuje znovu!

  • .lak napsal:

   Z AEnews
   Zighartice
   @anu, postavme to jinak. Jak by to řešila moudrost předků? Demonstracemi? Poslední instancí vůle lidu gilotinou? Jakákoli demostrace proti systému – povolená znamená souhlas se systémem. Přijímáte tím jeho autoritu. Stačí přestat platit daně, půjčky a úrok. Nemusíte se hnout z baráku a systém se začne ptát a plazit…

   Jenže co s tím získáte? Jste schopen převzít „moc?“ Změnit světonázor vydebilizovaného lidu, převyprávět mu skutečnou historii, vnutit mu ideologii a životní styl předků? To je práce na generace. Krom toho naše vnímání reality je subjektivní. Ano ve skutečnosti stačí málo. Stačí pochopit, že tu realitu zároveň vytváříme.

   Nevolte ty, kteří současný špatný stav zavinili. Nevolte vládní strany současné ani minulé. NIKDY! Ten, kdo tristní stav zavinil, nemůže být součástí řešení problému, to je snad logické. Pochopitelně že některé strany se budou pokoušet vyvléct ze zodpovědnosti, ale neměli byste se nechat nachytat. Naivové, kteří kvůli některým jednotlivcům volí ODS a doufají, že už konečně tato strana bude dělat silnou a rozumnou pravicovou politiku, jsou opravdu k popukání. Možná dopředu vystrkují některé sympatičtější tváře, ale pořád jsou jim dotace milejší než svoboda, koryta milejší než principy. A nic na tom nemění ani to, že hlasovali proti zákazu kouření – to je nic nestálo.

   Proto, prosím, pokud chcete změnu, běžte k volbám. Pokud by to udělali všichni nespokojení, máme vyhráno. Osobně budu dělat maximum pro to, abych lidem vysvětlil, proč je důležité jít k volbám a volit. Pokud ovšem nechcete konzervaci stávajícího neutěšeného stavu. Ten konzervujete i nezodpovědným odrazováním lidí od účasti ve volbách a také nezodpovědným pliváním na propagátory utěšitelného stavu věcí a politické soupeře. Lidé, kteří toto dělají, jsou škůdci a oddalují nás od skutečné změny.

   Nikdo není ideální a bylo by dobré se v zájmu věci přenést nad osobní křivdy a hořké sliny spolknout a raději mlčet. Čemu pomůže, když budeme očerňovat tu Realisty, tu Okamuru, tu Svobodné? Myslíte, že tím pomůžete svému favoritovi? Nikoliv – nejspíše jen odradíte a znechutíte lidi, kteří by chtěli přispět k nějaké rozumné změně. A naženete je do náruče těch „starých“ stran. To přece nechceme.

   SHRNUTÍ:
   Chci změnu, chci rozbít papalášské vazby a chci si uchránit svobodu proti EU a politické korektnosti!

   Jdu k volbám.
   Nevolím zprofanované strany současné a minulých vlád (ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP09).
   Volím strany, které mají aspoň nějakou šanci na úspěch.
   Nekritizuju, neplivu a nepomlouvám politické soupeře. Neodrazuju od účasti ve volbách.

   Pokud bychom se na tomto chování dokázali shodnout, mohli bychom hovořit o něčem jako sjednocení a spolupráce. Prozatím to moc nevypadá, ale naděje umírá poslední!

   42-1 ODPOVĚZČvc 17, 2017 21:49
   zvědavá matka
   Návštěvník
   zvědavá matka
   Zighartice – podepisuji.
   Blaboly lzi-mistru jsou platne pouze do te doby, dokud jim to nekdo veri….
   A to plati na VSECH urovnich.

   50 ODPOVĚZČvc 18, 2017 10:21
   Vlastimil Čech
   Návštěvník
   Vlastimil Čech
   není důležité jak kdo hlasuje, ale kdo hlasy počítá…
   Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je dávno zakázali…

   20 ODPOVĚZČvc 18, 2017 6:59
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   Pěkná nahrávka, už asi měsíc si říkám že zas tak nerozbitní nejsou ale záleží to na většině jestli se jim vyhlídky a stav zamlouvá.
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jezis-papez-frantisek-nebezpecne-skodlive time 11:50

   100 ODPOVĚZČvc 17, 2017 22:50

  • Maroš napsal:

   Renata – volíš neomarxizmus – a zelení – tí ti sem privlečú „ekologickú“-zelenú – islámsku – spolupatričnosť!

  • anonym napsal:

   Okamuru budu volit ZASE! Nezradil na rozdíl od druhých, co se týče Babiše, ten má takovou reklamu až je to podezřelé.

   • Vlastimil Národník napsal:

    Jak hlasoval Váš guru Okamura ve věci ratifikace smlouvy CETA?
    Nebyl vůbec v parlamentu, protože vykládal svým věrným, jak bude další 4 roky prosazovat za jejich daně jejich právo na referendum o EU…

 4. Libuše napsal:

  Já určitě nebudu volit Babiše.Renato-Zapomínáte,co nabídl Babiš Sorosovi,koho měl za kamaráda na svém hnízdečku?Jak si namastil kapsu za dobu co úřadoval?To vám nedochází,co nám vše hrozí jeho rozhodnutími?Je smutné,že jsou voliči,kteří si neumí dát dohromady 1+1.O jeho koblihu opravdu nestojím.Hledám jiné hodnoty.Miliardáře do vlády nebudu volit.Strany jako TOPO9-ANO-KDUČSL-ODS-ČSSD-ty u mě nemají šanci.

  • Sasin napsal:

   Tak sem napište alespoň deset hodnot, které byste byla schopna napsat hůlkovým písmem dořádků pod sebe a zaregistrovat je naprotivá platnému potvrzení do voleb potřeb, kterým se každej měsíc bude dělat v médiích a na panelu registrační místnosti inventura, ze které se lidi budou poučovat až do konce roku, gdy si měsíčně ukážou na výsledcích zač je to ho loket nebo jak se kalí ocel, a až se utahají z blbin na Silvestra jim předestřou na obrazovkách, na wwwwwww a jiných, třeba rádiových kanálech, co si lidi za celý rok zvolili a to bude vítězoslavně odsouhlaseno poslední den v roce všemi podílníky od naší mámy jako plán aby bylo na co pít. Ale esli zase poběžíte do parlamentní čistírny se špinavým prádlem aby vám ho vyprali a usušili dle předpisů harpagondechajcké federace, tase klidně děte i s Renatou prodat do bordelu, s volebním průkazem, ofšemže. Jak jinak.

   Cestou si můžete odříkávat desatero voliče. Klidně stokrát. Muheeeeee

   • Krtecek napsal:

    Pane Sasine nejste vy nějaký diversant?To vám nestačí,že komunistická strana je řízena diversanty v jejich vedení?
    Co to tu bagatelizujete za DEsatero voliče,ztrácíte rozum nebo jste stejný jednozavitnik jako neomarxisticka vlada diktatury humanistů?
    Na čí straně vlastně jste?

   • anonym napsal:

    Napište to Sasine vy, nevím proč se do někoho blbě trefujete.
    Zatím tu jenom píšete kraviny.

 5. Libuše napsal:

  SASIN-Blbon co si volí za sebe svého právního zástupce by na to měl dostat papíry.Vaše příspěvky jsou odpovídající k článku-bravo.-

  • Sasin napsal:

   Těch deset základních potřeb se od vás asi nedočkám. Jak signifikantní, zásadové, korek-tní…

   • Krtecek napsal:

    Pane Sasine vy nejen nedokážete pochopit,že se nemůžete vyvyšovat nad ostatní,když sám by jste nejraději jak se ukazuje rád škodil všem občanům jako ignorant Desatera voličů.
    Napište tady hezky.tTěch deset bodů mě praštilo do hlavy a já začínám blaznit!

   • Krtecek napsal:

    Proč pane Sasine nenapíšete sám vašich deset potřeb?
    Vypadá to,že máte absenci.Klidne vás uznáme za fujera,když budete mít dobré nápady,ale střílet do vlastních řad si strčte do prdele!

    • Robo napsal:

     Potrebuješ okopírovať jeho potreby?
     A pochopíš, že úloha je iná?
     Úlohou je naučiť ťa zamyslieť sa nad potrebami tvojimi.
     Čo skutočne potrebuješ? Čo chceš?

     Kus hliny (si predsa krt) je dobrý začiatok..

     • Krtecek napsal:

      Tady se musím pomalu začít smát.Potreby pana Sasina kopírovat nepotřebují.At si je necha.
      Robo přestaňte tady prázdné filosofovat,rozumět vám neni.
      No já si svoje potřeby dokážu zajistit.
      Daleko horší je zajistit potřeby pro všechny.Napiste Robo jak se vám žije v kapitalismu BEZ PRiVLASTKu a zajímalo by mě jak zjišťujete které to jsou za přívlastky,na tom zkolaboval pan Sasin a tak teď to zkuste vy namísto psaní rádoby chytrých příspěvků,které jsou bezcenné!

      • Robo napsal:

       Zaujímavé, máme úplne rozdielne pohľady na to, čo má a nemá cenu.

       Pre mňa je totálne bezcenná tá tvoja demokracia.

       Pre mňa má cenu napríklad stať sa dobrým vzorom a učiteľom pre moje deti. Byť dôstojným pokračovateľom mojich Predkov. Tvoriť v radosti a poznaní zas do-kon-alý a GRAMOTný svet.

       Je to trochu zrozumiteľnejšie?

       Čo chceš ty?

       • Krtecek napsal:

        Robo,napsal jsi důkazy,že nemůžeš být dobrým vzorem a učitelem pro své děti.
        Až se tě zeptají proč jsi podporoval kapitalismus bez přívlastků nejhorší formu která vychází z americckeho gangsterismu nebudeš moci odpovědět.Rovnez se tě zeptají proč jsi podporoval korporátní fašismus neboť jak píšeš odmítas prý demokracii.
        Co chci máš napsáno jasné v Desateru voliče,píše to tam Wiki tak si to přečti,je to vpravo mezi nejčtenějším i příspěvky a má to název VSETCI TO VEDIA.

        • Robo napsal:

         Krteček, nedostatok svetla pod zemou môže mať vážne následky.

         Človek si napríklad nevšimne, že tzv. demokracia je otrokárske zriadenie.

         Človek sa dokonca anilen nestihne zamyslieť, čo by vlastne v živote chcel.

         Človek len do zblbnutia opakuje nezmyselné frázy.

         Wikinger, čo by si chcel, ak by si mohol ČOKOĽVEK?

        • přemítač napsal:

         Robo otrokářské zřízení tu bylo vždy, to se snoubí dohoromady s touhou po moci, která je v člověku jaksi zakomponována. Otázkou je, proč má člověk v sobě neustálé nutkání být něčím víc než ti druzí. Však sledujme ty nafrněné lidi jakmile mají bmw audi mercedesy jejich nosy sahají do nebes. Na co to mají? K čemu jim to je? Jen si dokazují vlastní důležitost v tomto molochu v rámci „pravidel“ kterým se prostě přizpůsobili. Zamyslet se? Ale kdeže, je čas hrabat, jelikož jiná cesta či kolej neexistuje, ale především to naskýtá pohodlnou cestu a ta lenost jít mimo je pro ně i s dětmi mimořádně vyčerpávající a složitá… Opakování je ulevující, člověk pak nemá snahu myslet je jako dutá nádoba, uleví se mu a jakákoliv fráze či myšlenka ztěžuje už tak odlehčený život… Myšlení je nejtěžší a zároveň nejnebezpečnější činnost na světě. A kdybychom mohli cokoliv? To jsou hypotézy, které se nikdy nesplní, nastal by chaos neuvěřitelných rozměrů, ale i on by se měl tendenci organizovat. To co potřebujeme je zásadní reorganizace, změna hodnot, kde nebude klíčovým faktorem „šustivý papírek“ který maže rozdíly mezi jedinci, mě osobně by zajímal svět, kde tohle prospěchářství není a kde mohu jako jedinec projevit zájem o jakoukoliv činnost (práci) a nikdo mi to nebude upírat, nebudeš se bát o nějaké živobytí v minimálních základech a nebudeš mít problém vytvářet si prostory časové pro myšlenky, zájmy ap. Dnes to nejde. Je spousta lidí co si myslí jak se maj, když jsou týden na dovolené, tohle je blbost, dokud budem pořád slintat nad tou produkcí a chvátat aby jsme těch 80 let života využili na max. jako stroje a hlavně aby jsme byli efektivní, nikdy nepoznáme hloubku a podstatu života, krájíme to jak salám. makej makej makej, kdo nemaká je línej. So Ne a znova. Možná dostaneš dva tejdny v roce volno jinak makej makej makej. To koho mi je nejvíc líto jsou někteří živnostníci, ti jsou doslova jako v kleci. Pořád dokola jako myška ve válečku. Představa, že toho máš plné zuby a chceš s tím prasknout je hrozivá, jelikož přijdeš o vše a je lepší ten válec motat dál, lidi mají strach, velkej strach.

        • Sasin napsal:

         1) základem společnosti je šťastná rodina
         2) podíl na neprodejné půdě ( nula výpalného) (našinec)
         2) podíl na neprodejném rozpočtu (našinec)
         4) vypadnout ze zlodějských struktur
         5) právo volit vlastní potřeby
         6) zrušit školní systém Marie Terezie
         7)Zakázat lichvu
         8) Zrušit právo politickým šmejdům rozhodovat o druhých a sahat do rozpočtu
         9 Rušit „pracovní“ pozice cizích gastarbeitrů , zavedení robotizace, automatizace.
         10) Minimalizovat státní správu
         11)Stavební úřady radí, pomáhají. Nekolaudují
         12) přihlásit se ke Slovanství a podporovat naši kulturu
         13) Podílové vlastnictví strategických výrobních prostředků
         14) Exportní zaměření změnit na soběstačné
         15) Vyházet cizí banky, změnit systém financování cílenými emisemi bankocetlí
         16) vyhnat cizí organizace, neziskovky
         17) zrušit církevní restituce, registrace řádů jako organnizací KONající pro cizí moc.
         atd, atd…
         150) máslo, 250g za1,-
         268) obecní kolotoč, houpačky, dětská hřiště s tartanovým povrchem, cyklostezky do polí, sleva na řepku, to bych dal až na místo 850….

         P.S. Každej našinec má přirozené právo si takový seznam sepsat a registrovat ho trvale (závěť) nebo ho dle svého uvážení měnit naprotivá platnému potvrzení aby byl sečítám se všemi ostatními, né jen blboni z parlamentní kantýny. To se má průběžně alespoň jednou za týden aktualizovat aby bylo o čem řečnit, měsíčně inventurovat aby byly ty statistiky čím plnit a na konci roku je takto připravený sečtený plán všeho, co lidi za celej rok vymysleli, změnili, přemudrovali . To má být listina práv a svobod každého synka a dcery od naší mámy. To bude připraveno ke všeobecnému konsensuálnímu schválení. To je plán práce pro státní správu, která do teho vloží předběžné náklady co lidi schváí a to by měly být taky jediný bankocetle, které se na tyto úkoly namalují. A podíl na rozpočtu každej měsíc k rukám podílníka umožní rovnocennou směnu mezi nimi. A esli se ti to nelíbí, napiš si svoje.

         Hlavně nigdy netvrďte že politická třída šmejdů má něco lepšího.

        • Krtecek napsal:

         Opět můžeme všichni poděkovat našemu lidovému filosofovi Sasínová galeony výčet nasich potřeb.
         To a daleko více obsahuje Desatero voliče,které si budou muset dát do svých Programů nasi tzv zástupci,jinak nemáme nejmenší důvod je volit.
         Oni si totiž nechtějí uvědomit,že to můžeme uskutečnit jako voliči sami bez nich neboť jsou to jak dnes vidíme jen prizivnici na našich penězích z rozpočtu!

        • Sasin napsal:

         Teď poslouchejte Okamurovo desatero na svobodné vysílači cs. Pré ti nepřízpusobiví dole ujídají důchodcům chlebíčka. Fantastické, neuvěřitelné. Pré má k populizmu hodně daleko, jásající, třepetající rudý transparent. Muheeeeeee

        • Krtecek napsal:

         Pane Sasine,aby se vaše požadavky dostaly k politické třídě potřebujeme otevření Dialogu a tedy otevření zablokovaných diskuzních rubrik na webech polít stran a hnutí,které jim platime.
         To je obsaženo v druhém přikázání Desatera voliče a je to tzv.prima demokracie občanů voličů,kterou lze uskutečnit hned a bez komplikací.
         To,že se jí Šmejdi boji je nasledek jejich totální neschopnosti svoji stranu či hnuti propagovat.
         Ty strany,které to pochopí první a dají si Desatero voliče do programu můžeme i volit.
         Teprve tímto bodem Desatera bude možný nejen přímý dialog,ale i bude možné napsat požadavky a nápady občanů tam kam patří,bez pomoci národních webu NWOO a i NR,
         Doufám,že si rozumíme a podpora zejmena toho prikazanije pro pomoc bloudícím nešťastníkům z politike tridy Smejdu v jejich a nasem zájmu velice žádoucí. v

     • Maroš napsal:

      Robo – vieš čo je najlepšie z koláča? – „diera“! – tá maková, tvarohová, hrozienková výplň.
      Krt nepotrebuje tú hlinu, ale tú dieru v tej hline! Lenže – ako zabezpečíš tú dieru, aby ostala dierou? – Hlinou? Nie trubkou, šlaufom?
      Tak, ako správny koláč nemôže byť bez diery, tak diera krta nemôže byť – „bez hliny“. Lebo krt je OBMEDZENEC!!! A VŠETCI OBMEDZENCI SA VYMEDZUJÚ HMOTOU! Vajce, či sliepka? PRIESTOR!!! – PRIESTOR JE – NEVYHNUTNÝ NA UKLADANIE INFO. Tak čo teda potrebuje krt, aby mal tú svoju dieru? Hlinu?
      Nie! – on potrebuje – pokoj! V priestore!
      HLINY SÚ PLNÉ CINTORÍNY! -pokoja však nie, pretože vyvolávajú – spomienky!
      Krtek – dokument (CZ Dabing)
      https://www.youtube.com/watch?v=OE0mJT_az1g

      • Krtecek napsal:

       Ano Mrozi,film byl natočen jako oslavná oda na podzemní armádu OSV,kde jsem byl nucen převzít veleni.Hlavni úkol je omezování vlivu politické třídy Smejdu na domorodce v CR
       Byl jsem rovněž povolán do týmu Nesmrtelných při OSV a zastáváme funkci poradce pana Wajkingera občas i navrhuji svatá přikázání do Desatera voliče a po schválení Řadou OSV vycházejí jako Slunce pravdy,neboť vůle mého lidu je vůle boží.
       Tak mě neserte a hybnete svou línou prdeli.

       Dejte Desatero voliče všem našim zástupcům at si ho zařadí do svých bobkových listů dříve než vás dají sežrat korporátním fašistům!

  • Maroš napsal:

   Libuše – vy ste garde umelej inteligencie Tay, ktorá sa tu predtým prezentovala ako Marie, neskôr Pravda – z Mexika. Čo je – niečo nové vo vývoji trollingu? Sem s tým!

 6. Krtecek napsal:

  Robo,opět se vysiluje nesmysly a chcete útočit na ty,kteří vám přinášejí světlo!Jak se zdá jste úplně pod vlivem ohlupovani režimniho tisku jeho mantry vám odsávají životní síly,
  Bojíte se přečíst dokonce i Desatero voliče pana Wikingera aby jste se dozvěděl co chce jeho 8 395 132 volicu a ptáte se úplně zbytečně co on chce aniž by jste šel k věci a uvědomil si co chce nejen on!
  Proč pane Robo chcete sabotovat začínající úsilí občanů
  o nápravu ,píšete nesmysly o otroctvi nic nenavrhujete.
  Myslíte si že vaše trochu napišme poplantane příspěvky pomohou politické třídě Šmejdů jak na Slovensku tak u nás?

  • Krtecek napsal:

   Robo ,režimní tisk vám vtloukal do hlavy,že demokracie je prý otroctví.Vy musíte mít místo mozku piliny.Vy si myslite tady je to vidět přímo příšerně,že korporátní fasismus,který nás žene do války je vaše paleta?Proč nepišete o něm,vypadá to,že se svými dětmi budete mít nesmírně potíže,když se dozvědí,že jste snad dokonce ne kritik,ale propagátor korporátního fašismu.
   To chcete jít pod pásy tanků strejdy Putina?

   http://e-republika.cz/article3790

   • Maroš napsal:

    Krteček – žiadne tanky nebudú -si z ktorého storočia? Rusi nepripustia vojnu na svojom území!!! Toto už pochopte kreténi – než vás zožhne vákuová bomba – žiaden front, žiadne metály, žiadne frajerky vám písať a pliesť zimné rukavice nebudú – nikam! Choďte do piče aj s vašimi predstavami hrdinskej vojny! SKAPETE – A SKAPTE RADŠEJ HNEĎ!
    Vacuum bomb from Russia
    https://www.youtube.com/watch?v=12-1ZKXAbbg

    • Krtecek napsal:

     Naše podzemní armáda staví všude bunkry a jak vidíte ve filmu umím dýchat pod zemí.
     Vakuové bomby tedy pobijí jen ty budizknicemy z Prdlamentu a tanky zn Armata jim tam vystříleji okna.Nic jiného si politická třída neomarxistickych vládních Šmejdů nevykoleduje.

  • Krtecek napsal:

   Robo,obyvatel země,která křičí ANO základnám u nás má malou váhu,zvláště,když používá metody Šmejdů pro tvrzení,že demokracie je otroctví což je lež zvláště,když pro takové scestnétvrzení nedokáže dodat žádný důkaz.
   Vypadá to pro vás Robo blbě,když i na vás budou muset být zaměřený naše Pušky pravdy.
   Doufám pevné,že se už i trénujete dnes uhýbání typu zajíc!

  • Maroš napsal:

   Krteček – som nevedel že aj v Pezinku majú – internet!
   Tak fajn! WÁJKINGER JE MUŽ ČINU – len – pokiaľ sa nedá dohromady s Babišom – a legálne tak nedá dohromady potrebné množstvo dusičnanových hnojív – na potrebné množstvo – /pssst!/ – „zubnej pasty“ – tak nás tu bude Okamura oprudzovať svojou nevymáchanou – bonsai – papuľou dovtedy – než začneme kričať „Tora! Tora!“ po každý krát – keď nám – ochrápaným – smetiari vyprázdnia našu kuka nádobu – bez nášho – bezvedomia!

   • Krtecek napsal:

    Wajkingera se nemůže dát dohromady s Rabisem,neboť ho Rabis nemá rád kvůli Desateru voliče.No představte si jak bude trpět NWO pana Rotschilda,který si ho jednoho dne stejně musí dát mezi své poklady.
    A Rabus stejně nemá peníze všechno mu půjčili staré banky Rotschilda,tak co s takovym chudákem.

    • Maroš napsal:

     Krteček – zmes mazľavého mydla a benzínu sa volá – ako?
     Perfektne to čistí drevené parkety – len – NOKUUOŘIT!
     Amíci tým dláždili Hočiminovu cestičku…
     Dusičnany patria pôde… Neviem, kedy to ľuďom vôbec zapne, že všetky bomby sveta sú vyrábané- zo vzduchu! Dusík!
     To je tá skutočná daň za – dýchanie!

    • Krtecek napsal:

     Mrožu nemohl by jsi zkritizovat hezký to Desatero volice?
     Ukázat těm Čechunum,že Slováci vedou masy a jsou pokrok velky jak parnik.
     Čekáme tu na borce,kteří to dovedou,aby pan Sasin viděl,že DV obsahuje nejen všechny jeho body,ale daleko více.Mame však potíže jak nsformulovat ty podíly na půdu.Akorat víme že je v nich bordel!

     • Maroš napsal:

      Krteček – aby bolo medzi nami jasno – ja nepestujem golfový trávnik – čoby symbol vyššej kasty – teda – mojou prioritou tu na dedine -je pôda – a pre ňu sú nevyhnutné čo? – žížaly! – a tie sú čo – maškrta pre – krtečka!
      A tak – v zdravej pôde – zdravý krteček! Pokiaľ mi nenadvihne barák – krteček mi nevadí! TO BOLA DEKLARÁCIA!

      „Čekáme tu na borce,kteří to dovedou,aby pan Sasin viděl“
      ČEKÁME TU NA BOUŘCE MORUŠOVÉ, KTEŘÍ TO DOVEDOU…

      Tu si bratku naštuduj, kto a ako – ktorý Sasin – manipuluje prezidentom SK
      https://www.youtube.com/user/NLPakademiask

    • Krtecek napsal:

     A že vzpomínáš Pane Mroźi tu Okamuru tak ten prý to dělá pro peníze.Co kdyby jsme ji chtěli vnutit Desatero voliče.
     Jen taková akce v jeho programu by mohla zabránit,aby se po volbách nespojil s Rabusem.
     Nemusel by se potom i chvástat,že byl u popeláři a vyšel ze čtvrté třídy či co!
     On je fakt vůl.Delaji z neho v Prdlamentu Saska pořád mu odmítají jeho návrhy a on si nedal do Programu získání většiny voličů protože to nechce.
     Chce jenom hlasy voliču a že by přijmul jejich Desatero na to nemá školy.

     • Maroš napsal:

      Krteček – kvitujem to, že sa hneď na všetko neurážaš – to by nám ten mazlák tu nestačil – ten popelář bol POPELÁŽ len možno v Ďžaponsku – lebo kórejský bastard tam inú robotu nedostane, ale osobne si myslím, že ide o kryciu legendu jeho žido-marxisticko-kalergiovského poslania – sem prišli so zázemím – miliónov! A treba sa venovať aj tomu tretiemu – aby neušiel pozornosti. A že pozdravujem WAJKINGERA… Strážte!

    • WIKINGER Petr napsal:

     DALŠI PŘISPĚVEK S ANALÝZOU TOHO CO NAPSAL KOBLIHAŘ

     nebyl připušten cenzurou ČSSD server už nemohli NWOO najit
     Zkusim z něho jen jednu perlu.

     UNIE NAM ZARUČUJE MÍR V EVROPĚ.
     o kousek dál stoji

     NATO BY SE MĚLO ZMĚNIT Z OBRANNÉHO PAKTU NA UTOČNY

   • WIKINGER Petr napsal:

    MAROŠI,NEJSEM BLÁZEN,ABY SE DAL DOHROMADY SE ŠILENCEM Z ANO BUDEmi LÍP KTERÉHO CR CHTĚJÍ ZVOLIT.

    Doposud proto existovaly jen domněnky a dohady.To- podvod Hnuti totiž nemá Program A SVOJE ÚMYSLY TAK KRYJE, nyní však vydal ten jejich fujer knihu šilence.
    Zkusin tu dat odkaz.

    http://czechfreepress.cz/blogy/o-cem-sni-babis.html

    POKUD OBČANE DOKÁŽOU TY LŽI A PODVODNE JEDNÁNÍ IDENTIFIKOVAT MŮŽE TO ZÁSTUPCI NWO V ČR ZTÍŽIT ŽIVOT HOCHŠTAPLERA A PODVODNÍKA.

    • WIKINGER Petr napsal:

     TO,ŽE NĚKDO ZVEŘEJNUJE NĚCO TAK HLOUPEHO UKAZUJE DO JAKÝCH RUKOU SE DOSTANOU MÍ ZUBOŽOVANÍ VOLIČI

     No posudte sami co chce udělat z vašich dětí za blby.
     Studentum od 16 LET mohou 3koly üpln2 zrušit fyziku,matematiku,dějepis ATD

     A POZOR! Nahradit ji předměty PRÁCE V KAVARNĚ,POČASI.

    • WIKINGER Petr napsal:

     VĚTA BUDOUCNOST CESKEHO ZDRAVOTNICTVÍ BY MĚLA BÝT PREVENCE.

     znamená ve skutečnosti ZPRIVATIZOVÁNÍ ZDRAVOTNICTVÍ a starsi lide budou rohodovat u toho nejmeně třikrát dražsiho zdravotnictví,žda si maji koupit rohlík nebo prášek.

     DNEŠNÍ MLADÍ LIDÉ SE MOHOU TĚŠIT.JEJICH RATOLESTI JE VŠECHNY PRODAJÍ V RAMCI PROFITU DO MYDLA,KDE BUDE S NIMI JAKO PŘEDVOJ I ING.DĚDEK

    • WIKINGER Petr napsal:

     DALŠI PERLA JE TATO.

     Firma musi dát SVÝM lidem jistotu zamestnani.

     Takže prima,hned jak se situace zhorši maji dostat peníze a tedy i praci jen JEHO LIDÉ,ostatní nesmi dostat podily z rozpočtu ve formě nepodmíněneho,tzv univessálního přijmu
     a kdoví co se s nimi stane.

     NESMÍME ZAPOMENOUT,ŽE TEN PODVODNÍK CHCE ŘIDIT STÁT V DNEŠNÍM
     kapitalismu bez přivlastku,kdy je slovo rabuj,lži, podvaděj, vylupuj současti nejhorší verze kapitalismu vycházející z amerického gangsterismu,kdy vyvar je daleko větši než u gangsteru a zlodeji a raketýři nejdou do basy,ale do banky.
     V jeho firme je duležitý jenom profit.Je to jednoduche,najmou se tzv.nejlepši tzv manažeri a ti rabuji co se dá.
     Staři a spotřebovaní lidé neušetřili z nizkych platu vubec nic a budou všemi prostředky neexistujícího Sociálního státu likvidováni jako přiživníci

     DĚDEČEK A BABIČKA UJIDAJÍ TOTIŽ OLIGARCHUM CHLEBIČKA.PO VOLBACH MUSI BÝT VADNÝMI ZÁKONY CO NEJRYCHLEJI POBITI.

 7. jan nowak napsal:

  Dobrý rám ROBOTI ! ! !
  .. pokud zrowna obědwáte..

  Dostal jsem , ja-ko KOMPenzaci , za tu rozteklou swíčku chcíplý morče : ))
  .. udělalo mi welkou radost a hned sem wyguglil PRIMA recept na :
  www wa-ri-me morčiace meso @ .sk
  Marošu.. komenty sem-za !
  tim nečet ale mýdlo & BENZin.. to wypadá na Napalm : o

  Ty si-asi ta-ky kuchár.. že-jo ???

  ps : wčera sem byl zas na houbách a našel sem :
  zzz za 6 hodin :
  1x bedla jedlá
  3x pýchawka obecná
  1x Renault

  • Maroš napsal:

   Nowaku – tá Pýchavka – si ju musel až 3x? – a potom ti požičala hever na pichnutý Renault? Chudinka Bedľa – tá jediná z lesa to odniesla…

 8. jan nowak napsal:

  Na Napalm !
  Odporú-čam použíwatt Jen & Pouze na~še Nowé mýdlo – zzz Ing. Dědka..
  * NE-chcete-li před-časně wy-buchnout : (

  * .. dále : prodám KOŽICH.. z morčete – cena….. 99 ,- / kus

 9. Maroš napsal:

  práve počúvam na SVCS vyjadrenia Tomiu Okamuru – „ktorý sa 20 rokov nepozná so svojím bratom, ktorý sem pozýva migrantov“ – choré…
  Si to stiahnite – 19.07.2017

 10. proud napsal:

  Na to se budu pozorne divat,jak svou volbou kohokoliv vyzenete a nazenete :-))))))))))))).Maji z vas a vasich „voleb“ uz hooodne dlouho nehoraznou prdel a porad jim to u ni zerete :-)))

  • Maroš napsal:

   Proude – posledná zmanipulovaná „voľba“ – sionistov, ktorá celkovo znamenala cca 2 a pol miliónov mŕtvych Francúzov a rozvrat krajiny – a ten hlad si nezažil ty ani ja – bol útok na Bastillu 1789. Predtým to však bolo – husitstvo. Otázka – koľko ešte týchto slobodomurárskych revolt prežijú naše krajiny? DONEKONEČNA – lebo ľudia sú „humanistický“ spotrebný materiál?

 11. proud napsal:

  Jsem zvedavej kdy se admin zameri na nicky „Krtecek“ a „Wikinger“……….nevim jak vam,ale me to smrdi na sto honu siozidama,a to cim dal tim vic……..a to je prelitnu jen tak fofrem pri hledani prinosnejch prispevku,at si se Sasinem nadavam jak chci,tak treba tech jeho,jen kdyby je chtel psat soucasnou cestinou:-)))).Ale tihle dva ODSackove v podobnejch kacabajkach jsou naprosto jasny,je videt ze system hleda jak se chytit drapkem a pritom se neprozradit a vypadat in v alternativnim kabate,jenze schovat se se svejma „desaterama“ nedokaze……….

  • Krtecek napsal:

   Tak se zdá objevil se tu pan ZLY proud,který je bez sebe zlosti.Desatero voliče toho Američana straší dnem i nocí! a h!Eda jak vítězný postup našich vlastenců zastavit pomoci fake news z CNN.
   Nemohl by jsi raději napsat tvému presidentovi Trumpetový,aby konečně navrhl našeho generalissima Putina na Nobelovu cenu míru,neboť každý vidí,že umí zabírat celé poloostrovy beze ztráty jediného bojovnika.
   Nápis tu ty fašisto co je to podle tebe ten siozid.
   Proč chceš ten kapitalismus bez přívlastků tvých gangsterske neomarxisticke politicke třídy Smejdu s jejich diktaturou
   humanistu a máš strach,že Desatero voliče už nastoupilo vítěznou cestu a nejde zastavit to tě sere!
   Počkej až tu najdeme i ženu,která se přihlásí a bude

   povoláním důlní odstrelovacka!Taková by ti dala do prdele naloz dynamitu aby se ti vůbec postavil
   Řekni je to pravda,že tě seškrábáli z olačky rezivym nožem?

   • Krtecek napsal:

    OSV musí panu Zlemu Proudovi,který není ten pravý oblíbený lidový komentátor Proud připomenout aby se pomodlil k Druhému přikázání Desatera voličů,které zní.

    ANO přímému a permanentnímu Dialogu voličů se všemi politickými stranami a hnutími ve formě otevření politiky zablokovaných diskuzních rubrik na jejich stranických webech ktere jsou nami volici placeny.

    V tomto navrhnout zákon,kterým by se tato prima demokracie dostala jako povinnost stran.
    Nestane se nic jineho než že se jejich weby budou podobat zdejsimu národnímu webu NWOO
    a přestanou stiznosti,že na to strany nemají neboť nechteji ctit našeho největšího nebožtíka Presidenta Havla!

  • jan nowak napsal:

   Proude
   Sasín pí-če pěkně..
   .. za to-ti nigdo nemo-he , že neznáš Drewněslawjanský bugwice..

   * * *

   ps : www w tades.ku máš o TOM článek : ))

  • Krtecek napsal:

   Tvé výhrůžky Zlý Proude na nás tu uvádí do stavu přímo kosmického uspokojení,Wiki tvrdí,že mu dávají více sexu než jeho dvě kozaté milenky.
   Je to totiž známka zásahu puškou Pravdy přímo do tvého zadku a vzhledem,že ve světě je obrovský přetlak oslu jedna se o mimořádný vykon, někdo tady dokonce tvrdí,že jsi pobryndana tuba s vyndavacimi zubama!
   Nápis zda to je pravda!

 12. Maroš napsal:

  Proude – myslím – a to som dosť paranoik – WAJKINGER a jeho garde – Krteček – sú v pohode – len – priniesli inú stratégiu komunikácie – a výbornú – a poučme sa! – vždy majú dôležitý odkaz – inotaj! – ktorú títo dvaja partizáni – tu odkazujú!!! POČÚVAM – aj tie zdanlivé pičoviny – SME NA JEDNEJ LODI!

  • Krtecek napsal:

   Díky pane Mrozi za zastani.
   Ten zlý Proud je na straně pana Rabise byl to on,který pry prohlásil.
   PRAVDA A LASKA NECH IDU DO PYCE.
   My však se tu vyzbrojujeme Puškami pravdy a ctíme své předky i Stalina.To došlo tak daleko,že chceme chartu 77 a ta byla nepolitická protože se požadoval Dialog.
   Režim to nechtěl tak dlouho až padl.
   Takže by neškodilo repete.
   To nakonec navrhuje v projektu budování síly proti síle pan
   Dzoop tak nevím proč bychom mu neměli verit!

   • Krtecek napsal:

    Takže pane Zlý Proude napište jak se vám líbí Druhé přikázání Desatera voliče kde je pan Hejvl nás největší nebožtík a prodlužujeme mu život!

  • proud napsal:

   Nejsme na jedny lodi Marosi!S nekym kdo je pro komunikace s partajema misto jejich zruseni,pro penize,obchodovani a tim zotrocovani,vymejsleni jakejchsi desater a hnani stada,oslovovovani ldi „volicema“ a tim upevnovani tyhle prolhany zvrhlosti ja nikdy na jedny lodi nebudu,ba co vic,az to bude mozny,zacnu takovy strilet,kdyz to nepujde jinak!

   • Krtecek napsal:

    Dravý Zlý Proude.Moje puška Pravdy říká,že nám tu chceš PODHODIT chiméru a jsi nejen proti přímé demokracii,ale marně by jsi nejraději VSECHNO dodrbal a i pobil sekerou nešťastné partaje,které neví co cini.
    Proto jim musí voliči pomocí a musí mít možnost jim to napsat.
    Tak poznáme zda daná partaj má rozum nebo ne!
    Když rozum nedostane pak pro svoji blbost přeci nemůže být zvolena.
    Z toho smrtelného strachu ji její diversantyi ve vedeních VSECH stran zakazali otevřít naši přímé demokracii jejich stranickém weby,
    Pokud Američané Zlý Proude nejsi s námi pak jsi očividně vyvrhel a renegato.To je v amerických filmech normálka,
    Nápis nám ty nás vyvrhelů co chceš vzkázat tvé politické třídě Smejdu v ejmefice aby konečně zlikvidovala tvého presidenta Trumpetu!

   • Maroš napsal:

    Proude – mrzneš! Pjakin z 10.07.2017 – G-20 – symbolicky!
    PONORKA = zemeguľa – KURVA SME NA JEDNEJ LODI! Ten zlatý kliniec tú hrdzavú bárku – nakoniec – potopí!
    Challenger!
    DEKLARÁCIA – VYHLÁSENIE – OSOBNEJ NEZÁVISLOSTI!
    http://zemavek.sk/articles/view/osameli-vlci-vlcice-terorizmus-a-psychiatria

 13. Maroš napsal:

  Krteček – teraz sa zastanem – a celou silou – Prouda!!! Pýtam sa – čo ešte chcete – vyjebaní chartisti?! NÁŠE ŽIVOTY?!

  • Krtecek napsal:

   Vaše a naše životy chce nynější režim korporatni oligarchicke tyranie.
   Ma na to speciálně vyskoleny personál,který zpusobi,že lidé budou volit ty,kteří je povedou do mýdla a občané voliči jim za to ještě budou tleskat.
   Oni ví jak udělat červený hadr pro dráždění doslova nemyslících davu.
   Proto se tu setkáváme s názory slepé poslušnosti a hnáni davu systémem poslouchejte Zly proud.

 14. Krtecek napsal:

  Zadní vyjebani chartistů nejsme a nebudeme.Vidite sám na sobě,že režim vede občany k SLEPEMU vzteku na Havla,který umožnil instalaci nynějšího prolhaneho rezimu.
  Byli jsme po rozhodování o druhém bodě DV varování nepoužít jeho jméno neboť vyvolá slepe emoce.
  Musím vám poděkovat pane Mrozi,že něco takového to vyvolalo i u vás a vy to tady ventilujete,bez rozmyslu co DV a přikázání vlastně chce.

  Ono druhé přikázání je v podstate požadavek nepolitickeho Dialogu který ve své chartě uvedl Havel.
  My jsme se pokusili tento požadavek doslova z jeho charta vylomit s vědomím,že to vyvolá přímo divoké emoce.
  Havel zůstává součástí naší historie a je nyní předkládán doslova k roztrhání davu.
  Opakuji stejně zažívá třeba Stalin masovy vrah,Tady predpokladame,že strany a hnutí za žádnou cenu nebudou chtít Desatero voliče a tento bod je z něho jeden z nejnebezpečnějších právě nynějšímu režimu.
  O to mluví Dzopuv projekt realizace síly proti nejlepší.

  • Krtecek napsal:

   Nepřipadá vám to pane Mrozi divné,že právě Ano bude mi líp píše
   Pravda a láska nech jdu do pyci!
   Jak by jste si to vysvětloval?
   Dáme tady pravděpodobně nahoru hotové body DV a pokud budete moci zkuste druhé přikázání nsformulovat po svem

   OSV jde cestou,která zde ještě nebyla a to režim přivádí k zuřivosti, teror který u našich počítačů nemuzete videt je toho důkazem takže vlastně za vasi lidovou kritiků musíme jen poděkovat!

   • Maroš napsal:

    Krteček – a sme U BODU = BIBLICKÝ PROJEKT – ODPÚŠŤANIE – organizovanému ZLOČINU – periférii moci GP!

    A s týmto je u mňa – KONIEC!

    Žiadna mafia nikomu nič neodpúšťa – neodpustím ani ja mafii – viem, kto mi zabil otca! Môj vzťah k tejto – kriminálnej spoločnosti – je veľmi osobný!

    Krteček – akože – MODLA HAVEL?!

    S týmto choď do piče! Mňa osobne – prepadol v byte jeden z jeho prepustencov, mne osobne zabil otca jeden z jeho prepustencov! Havel-hnusoba je osobne zodpovedný za uvedenie periférie moci – organizovaného zločinu – k životu – ktorý nás dodnes gniavi – než to konečne – povyzabíjame!

   • Krtecek napsal:

    Nenávist je špatný rádce!Ještě více je to co tady píšete v návalu vzteku.Klidne si myslete špatně co chcete.Nemame nic společného jak píšete s režimem Šmejdů.Zvlaste si vyrazte z hlavy co vám tam nasadil zlý Proud nakonec na sobě brzy poznáte co tady dělá.
    My vám už nic rozmlouvat nebudeme.Pokud se v dialogu nechcete k nám přidat zůstaňte kde jste!

    • proud napsal:

     Mas problem krtino:-),nic nikomu do hlavy nenasazuju,krome toho ze musi kazdej zacit sam se sebou a az pak koukat kolem.Tim co pises a jak ,se sam usvedcujes,takze nikomu nic do hlavy cpat nemusim,ani to neni muj styl,rikam jen svoje nazory a postrehy.Takze jdi za roh,vraz si par facek,zacni premejslet,zacni prave nejdriv sam sebou,pak se vrat a oprav se……. :-)

     • Krtecek napsal:

      Já problém nemám,ale prý zadrželi skákající individuum ve vestě že starého capa.Po zásahu spolku pro ochranu zvířat bylo ale propusteno.
      Nebyl jsi to ty starý zlý Proude?

 15. Maroš napsal:

  Krteček – ani si neuvedomuješ, ale používaš tu – doktrínu – že právo na život má len tá bes, ktorá prežije vaše útrapy – vaše šľachtenie tohto gójimského dobytka – nás BIELYCH zvierat! A že teda – môžme byť radi – že sme sa – vďaka útrapám vašej židovskej sekty – periférii moci Globálneho prediktora – vyvinuli – ako odolní, a že vám za to máme byť vlastne- vďační!
  Lenže – ja osobne – VÁM za tieto útrapy – vďačný nie som!

  Tu – zaregistrujte fialovú – ako symbol vladárov ICH SVETA – a šľachtenie blchy, ktorá má – musí vedieť – skopnúť – inú blchu – z piedestálu!
  MIRIAM ROTHSCHILD (3 of 3): Seven Wonders of the World:
  https://www.youtube.com/watch?v=hRYcQmY5aTs

  Poznámka – toto je príprava na GREAT EVENT!

 16. Maroš napsal:

  A ešte „maličkosť“ 4-krát ma to zo systému vyjeblo -a stále som to nedopozeral
  Útěk z Islámského státu [HD]
  https://www.youtube.com/watch?v=yBpJGPYClPk

  • Krtecek napsal:

   Nevysvětluje co všichni tady už dávno víme.
   Dejte návod jak se zbavit neomarxistu doktrínu s jejich diktaturou humanistů,která přejde do diktatury islamistů.
   Pokud vím Slovensko píše ANO základnám a převzetím eura jste podepsali výměnu vašeho obyvatelstva za samopalniky IS.
   Brzy vám je tam pošlou a jak vidíte jste pevné v rukou lidí,kterým se pozdě vzpírate.

   • Maroš napsal:

    Krteček – ten návod sa volá – odchod z ideovej doktríny – BIBLICKÝ PROJEKT – vnútený masochizmus – aby nás tí sadisti mohli beztrestne a pohodlne prcať do riti – donekonečna – doktrína odpúšťania zločinu. DOSŤ!

    • Maroš napsal:

     Krteček – ujasnime si motivácie. Existencia mojej krajiny, tohto „môjho“ štátu – Slovenskej republiky – je zárukou mojej existencie – ZHRUBA V ZMYSLE MOJICH PREDSTÁV – teda – že aj keď existujú ďalšie nádherné krajiny – rozhodol som sa odtiaľto nezdrhnúť a skapať práve tu. JA NEVIEM ŽIŤ INDE – a preto som neprispôsobivý občan – ktorý bojuje so systémom – ktorý rozvracia moju krajinu! Rozumieme sa? – Neexistuje iné Slovensko v mojej gebuli – len také, aké je – so všetkými sračkami – a tých politických garnitúr prežijeme a prechčíme toľko a tak, ako ich prežili a prechcali naši starí.

     • Krtecek napsal:

      Zůstaň v klidu Mrožu já jsem s tebou a věř ve dvou se to lépe táhne!
      Jak se ti líbí Desatero voliče nahore?
      Zdravím tě pravým sovetskym pozdravem DRZ KARDAN!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!