Falešná filantropie Billa Gatese: 30 000 indických dívek používá jako pokusné králíky při testování vakcíny proti rakovině

A-Falsa-Filantropia-de-Bill-Gates-30000-Meninas-Indianas-Usadas-Como-Cobaias-em-Teste-de-Vacina-cont-300x198Dobročinnost nadace Billa a Melindy Gatesových je slavná po celém světě, ale značná část akcí nadace se týká pokusů s vakcínami, testovanými na chudých lidech bez jejich souhlasu. Pod záminkou poskytování zdravotní péče v zemích třetího světa nutí Gates Foundation desítky tisíc dětí, aby zkoušely pro farmaceutické korporace některé očkovací látky. Bill Gates své obrovské bohatství nahromaděné prodejem počítačů investuje nyní do farmaceutického výzkumu, podle ochránců lidských práv podvodných společností, jako jsou Merck a GlaxoSmithKline, při testování nových vakcín na několika tisících nevinných obětí.

V Indii běží brutální propagační kampaň, verbující domorodce, aby přistoupili na injekce, které je prý mají udržet fit. Výsledkem kampaně jsou zdravotní problémy, které vyvolávají otázky ohledně toho, kdo stojí za mimořádným zájmem Gates Foundation o tuto vakcínu.

Zdraví mladých  lidí  se rapidně zhoršilo po přijetí Gatesovy vakcíny

V roce 2009 byly shromážděny děti z kmene Khammam ve státě Andhra Pradéš, a bylo jim řečeno, že mají být příjemci vakcinace. Třebaže Gates Foundation má dost postředků, aby se tomuto kmeni postarala o přístup k bezpečné pitné vodě, hygienickým službám, výživě a životním podmínkám bez stresu, místo toho se rozhodla prosazovat vakcínu proti HPV (lidský papiloma virus), tvrdíc, že injekce má upevnit dobrý zdravotní stav. Injekce, které tito mladí lidé přijali, byly HPV vakcíny, vyráběné společností Merck a administrované ministerstvem zdravotnictví. Mladí lidé, ve věku mezi 9 a 15 lety, byli instruováni, že kúra pozůstává ze tří dávek vakcíny. Během měsíců následujících po vakcinaci se zdraví 16000 dívek prudce zhoršovalo, a pět z nich krátce poté zemřelo.

Ve Vadodara ve státě Gudžarát, podstoupilo testování více než 14000 domorodých dětí. Tentokrát, Gates Foundation v rámci svého humanitárního poslání poskytla HPV vakcínu s názvem Cervarix, vyráběnou společností GlaxoSmithKline.

Gates Foundation vnutila domorodým národům přesvědčení, že vakcíny jsou prospěšné a nezbytné. Ale když se mladým ženám v rozvojovém světě podá materiál obsahující virus, těžké kovy a konzervační látky, v jejich tělech dochází ke drastickým změnám. Tisíce mladých dívek, které se na testování očkovacích látek přihlásily, aniž by byly informovány, oč jde, byly podány vakcíny sloužící údajně k prevenci rakoviny děložního čípku.

Místo toho, aby se zdraví zlepšilo, domorodci ve dnech, týdnech a měsících po očkování hlásili četné nežádoucí, až bizarní účinky. Mladí lidé v Indii ztráceli na váze, ztráceli chuť k jídlu i sílu. Šestnáctiletá Aman Dhawan uvádí, že když se přihlásila k testování vakcíny, neměla tušení, co bude muset podstoupit. Brzy začala ztrácet na váze a na energii, a měla pocit, jakoby z ni něco vysávalo život. Stejný problém se vynořil v Kolumbii, kde byla stejná vakcína aplikována mladým dívkám.

Aktivisté z nevládních organizací mluví o dívkách, které jsou využívány jako pokusní králíci pro testování vakcín

Když  reportéři a zdravotní aktivisté navštívili Andhra Pradéš, našli více než 100 mladých lidí, kteří trpěli epileptickými záchvaty, náhlými změnami nálady a migrénami. Toxíny, které jim byly záměrně vstřikovány, jim způsobily další zdravotní problémy, jako silné krvácení na začátku menstruacea menstruační křeče – problémy, domorodé dívky nikdy předtím nezažily v takovém rozsahu.

Testování iniciovala nevládní organizace Program pro vhodnou technologii v oblasti zdraví(PATH). Skupina koordinovala akce nadace Billa a Melindy Gatesových na zkoušení vakcíny proti rakovině děložního čípku u tisíců mladých žen po celé Indii a Africe. Gates Foundation má rovněž v koordinaci s nevládními organizacemi studovat účinky vakcíny proti rotavirové a pneumokokové v Africe a Asii.

Informátorka o další nevládní organizaci, Sama, byla svědkem hrůzy a promluvila o tom, co se opravdu děje.Odhalila, jak byly dívky využívány jako pokusní králíci pro testování vakcíny, to vše pod záminkou získání zdravotní péče. Sama uvádí, že vakcíny byly podávány bez obdržení informovaného souhlasu; ve skutečnosti se s lidmi zacházelo jako s pokusnými morčaty, a ne jako s inteligentními bytostmi s lidskými právy.

Když jsou na výzkum miliardy dolarů, úřady se ochotně zapojí a budou dělat, co se jim řekne. Zkoušení chemických látek a virů na lidských bytostech je snadné v zemích třetího světa, kde lidský život se zdá být zbytečným.

Zdroj: http://www.noticiasnaturais.com/2017/07/a-falsa-filantropia-de-bill-gates-30-000-meninas-indianas-usadas-como-cobaias-em-teste-de-vacina-contra-o-cancer/
13 Komentářů k Falešná filantropie Billa Gatese: 30 000 indických dívek používá jako pokusné králíky při testování vakcíny proti rakovině

 1. Kolemjdouci napsal:

  V postupné sterilizaci žen vakcínou proti HPV už máme oproti Indii zhruba 10 let náskok. Je třeba co nejdřív uvolnit prostor.

 2. Sasin napsal:

  Zbavte ho emerického monopolu na operační systém a vražte mu vakcínu mezi voči. Nigdo na světě nedokáže udělat operační systém, tomu věří snad jen blboni z branže.

  V rámci bezpečnosti doporučuji zKONstruovat u nás systémový program bez jádra po sobě sečítanými instrukcenmi , na jejich konci vznikne po spirále výsledek. Bylo by zajímavé, gdyby třeba něgdo navrhl spirálové výpočty s kvantovou razancí a k tomu odpovídající spirálový KONcesor. Válec s řadiči instrukcí by propojoval do sebe směrované KONcesory jejich uvolňovaná energie by doplňovala energetický tok zařízení.A celé by to mohlo být veliké jako plechovka od píva. Muheeeeeee

 3. proud napsal:

  A ze nepouziva americky divky,kdyz je takovej lidumil,proc "pomaha" cizejm?.....................

 4. Marco napsal:

  Nedávno odtajnili Britové, jak práškovali vlastní lid pro účely výzkumu, takže tomu určitě věřím. Kapitalismus je strašné svinstvo i s jejich hrou na boha. A když k tomu přidáme, jak testovali vakcíny na malých dětech z Ukrajiny, kam část snad dodal i Člověk v tísni, chce se člověku zvracet, co si někdo od stolu, bez kontaktu s reálnými následky, dovolí.

  • proud napsal:

   ......spis neclovek bezmozek co umi sledovat jen stav vlastniho konta i kdyby to zivot jeho vlastni mamy melo stat!

 5. 32587 napsal:

  Je to vsechno moc prima, ale je fakt, ze nas tu je jak sracek a kdyz vidim co sem jde z Afriky.... Nebo vy taky mate deset decek? Je mi to u prdele. Mit opakovane deti, ktere nemuzu uzivit, je regulerni zlocin a pak tyto zasahy typu ockovani telo chrani vznikaji. Muzou si za to sami. Uz ani sama Afrika je nuzivi a oni chteji mobily, a baraky, auta, protoze uz je videli na brazku a na YT vidi, jak se maji jejich kamaradi, kteri tu ziji zadarmo a kteri soustaji prvni ligu- naprcat nejakou tupou nemku, obcanstvi a tralala. Co vlastne chcete lidi.
  Problem je, kdyz se tyto vakciny pouzivaji na vymirajici evropske obyvatelstvo. Ale tahle planeta uz rust vic nemuze. Kdyby Evropan mel celou Afriku, tak je tam raj na zemi. Davno by to tam vypadalo jako v Evrope, jenze to oni ne. A zaroven nechteji zustat u primitivniho zivota, tak at jdou do prdele.

  • benmil napsal:

   Kolik Afričanů asi tak vidělo YT? :-(((
   Evropan už celou Afriku měl, a vypadalo to tam jako v Africe.

 6. obycejnilide7 napsal:

  deBill gejts je kkt a patří na šibenici tak.

 7. weissbach napsal:

  To se takhle v noci probudím, cítím divné mravenčení v celém těla a vím, že je to tu zase. Opět řeším naléhavou otázku:
  "Je větší filantrop Bill Gates nebo George Soros?
  Zvlášť teď, když největší z filantropů David Rockefeller je po smrti a John McCaine má nádor na mozku.
  Zbude ještě někdo, kdo by se o nás postaral?
  On tady ani Kissinger nebude věčně, že....
  A dovedete si jistě představit jak to trápí naše velké domácí filantropy, osamocené ve svém filantropickém díle po smrti Václava Havla. Ani ta Ruzyně smutek nezmírní.... Snad jen skon Putina,Orbána, Kaczynského, Zemana a Trumpa by rozjasnil alespoň na chvíli jejich líce... A ono furt nic.
  Mají těžký život.

 8. Jan napsal:

  Uvázal bych tu svini nahou za mého koně a nechal z něj sedřít kůži. Do posledního výkřiku než by odešel do pekla za svými kumpány.

 9. benmil napsal:

  Tady vyjádřil úplně polopaticky, o co mu (a dalším bilderbergovcům, jako fořt fon austryja) jde:

  http://i65.tinypic.com/25h1rwo.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!