INFO VOJNA 20.7.2017

cntv-infovalkaVe čtvrtek 20. července 2017 v 9.30 hod. začíná u Obvodního soudu pro Prahu 1, v jednací síni č. 23, hlavní líčení ve věci vydavatelské činnosti předsedy mimoparlamentní Národní demokracie Adama B. Bartoše - Dětem a lidem se doslova do zblbnutí podsouvá, že to američani vyhráli 2. světovou válku nad nacistickým Německem a nás osvobodili - Čínské lodě plují k Baltskému moři - Bývalý činitel haitské vlády, který měl svědčit proti Clintonově nadaci, byl nalezen mrtvý - Odborník hovoří o tom, co dalšího na nás EU ve věci imigrace chystá - V Řecku vypukly nepokoje: Uprchlíci se brání deportaci, podpalují město. Zasahovala i letadla - Ukrajina zatápí Americe a Rusku. Trumpovi lidé jsou pořádně znepokojeni, Kreml nový stát odmítá - Protiletecké jednotky NATO cvičí u nás. Rakety létaly z vojenského prostoru Hradiště - Zatímco na jihu Evropy bojují s rozsáhlými požáry, Turecko ochromily povodně, Francii zasypaly obří kroupy a v jižní Americe řádila dokonce nejhorší sněhová bouře za 20 let. Počasí jako by se úplně zbláznilo. A meteorologové varují, že extrémy čekají i Českou republiku.

Související:
Jeden komentář na INFO VOJNA 20.7.2017

 1. .lak napsal:

  Na chudé lidi musí být přísnost kacíři a kafíři z rozvojové země za mrzké platy pod reál příkladně rozsociopatovanými. Parčíky sekat za úplatu senioři místo důchodů, to by bylo aby se co? Národ nesjednotil na blahobyt z užitýchých i když tedy nevím gde jim seberete vytvořenou nadhodnotu. Neklesejte na mysli a socipatujte jako gdyž dýcháte. Vzpomeňte si co vás léta létoucí roky a roky pedagogovali. Učit se učit se učit se sociopatovat sociopatovat sociopatovat. A tady máte díl perspektiv z příspěvků nad: Kolemjdouci napsal:
  20.7.2017 (18.54)
  V postupné sterilizaci žen vakcínou proti HPV už máme oproti Indii zhruba 10 let náskok. Je třeba co nejdřív uvolnit prostor.
  Odpovědět
  .lak napsal:
  20.7.2017 (21.05)
  A taky je tu filantropie eu. https://www.youtube.com/watch?v=DVGXTgIKMRQ https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

  Odpovědět
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jezis-papez-frantisek-nebezpecne-skodlive time 11:50

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!