Drogový kšeft Sorose a Navalného

135860905_637378Prezidentské volby v Rusku jsou už za rohem, a v souvislosti s tím přitahují kandidáti na nejvyšší funkci v zemi větší a větší pozornost. Přeslovutný “bojovník proti korupci”, Aleksej Navalnyj, v boji o hlasy mládeže nedávno prohlásil, že dostane-li se k moci, bude prosazovat dekriminalizaci lehkých drog. Podobná prohlášení by bylo považovat za běžnou předvolební propagandu, ale vezmeme-li do úvahy, že Navalnyj řídil programy Sorosovy Otevřené společnosti ohledně v Rusku zakázaného metadonu, všechno nabývá mnohem prozaičtější nádech.

Aleksej Navalnyj, předák tak zvané “Strany pokroku”, je dost zajímavá osobnost. Při tom, kolik skandálů je spojených s jeho jménem - permanentní lži, financovaní ze strany řady západních vlád a fondů, kriminální kauzy - by se zdálo, že jeho profil není v souladu s s profilem kandidáta na prezidentské křeslo. Navalnyj ale tvrdě pracuje na tom, aby svůj cíl dosáhl. Sponzoři a ideologové barevných revolucí, jak se zdá, vážně počítají s jeho vítězstvím. Jak by ne, vždyť by se mohli solidně obohatit, kdyby mnohamilionové obyvatelstvo země posadili na drogy, jejichž legalizaci “bojovník proti korupci” obhajuje. Ale pojďme po pořádku

 

Destabilizacе Ruska à la Soros

V roce 2015 na web “unikly” tisíce interních dokumentů instituce “Otevřená společnost” a stejnojmenného fondu (Open Society Institute и Open Society Foundations), které vrhly světlo na činnost ideologa “barevných revolucí” šířících se po celém světě. V západních zemích to vyvolalo to řadu skandálů: mnohé z publikovaných materiálů se potvrdily. Podle mnoha textů datovaných mezi roky 2010 a 2013, chtěl George Soros věnovat zvláštní pozornost takzvanému “Ruskému projektu”, který předpokládal změnu režimu v Rusku. Pracovníci uvedených fondů a institucí vypracovali komplexní plán destabilizace situace v Ruské federaci.

Jednomu zajímavému aspektu těchto dokumentů ale média, bůhvíproč, nevěnovala pozornost.

Ve dvou složkách Open Society Foundations pod názvy "PHP work in Russia" a "Capacity building and strengthening the third sector" figuruje jméno opozičníka Alekseje Navalného. Ten podle textu dokumentů řídí projekt Sorosových zdravotnických fondů(Public Health Program (PHP)). Konkrétně programu “snížení škodlivosti” (substituční metadonová terapie pro léčbu drogové závislosti- IHRD (harm reduction)) a program přístupu k léčivům (AEMI (access to essential medicines)).

V popisu zdravotního programu, který se navrhuje rozšířit i na Rusko, pracovníci fondu konstatují “nepřátelský postoj vlády k marginálním skupinám obyvatelstva”. Právě z tohoto důvodu Soros a jeho tým chce “pomoci” narkomanům a lidem nakaženým HIV. V popisu se poukazuje na nutnost “tvořivých přístupů” k podpoře udedených skupin obyvatelstva země: “Otevřená společnost”, kromě financování řady navládních organizací (AGORA, Fond Andreje Rylkova za zdraví a sociální spravedlivost, Koalice připravenosti k léčbě, Pacientská kontrola) plánovala i zastávání miliardářových zájmů v Rusku, a to nehledě na způsob. Jak přesně? Inu, prostřednictvím populárního bloggera, který teď ppretenduje na úlohu prezidenta země.

Navalnyj a metadon

”Bojovník proti korupci” Aleksej NAvalnyj podle dokumentů osobně zabezpečuje strategické vedení při lobbování za programy “snížení škodlivosti” a “přístup k léčivům”. Ovšem, speciální zájem představuje boj proti narkomanii prostřednictvím metadonové terapie, kterou se Soros, jako největší dodavatel této látky, už v 90. letech pokusil v Rusku zavést.

V té době spekulant a miliardář, který se pevně zahnízdil na rozvalinách Sovětského svazu, navrhoval léčit narkomany, podávajíce jim ještě horší preparát metadon, který je mnohem silnější než heroin. V současnosti je tato syntetická droga ve většině zemí světa zpochopitelných příčin zakázaná, ale pod vlivem Sorosových lobbistů, k nimž se teď přidal i “kandidát” Navalnyj, mnohé země přece jen změkly, a Soros přišel k miliardovým ziskům.

Teď se metadonu na Západě i mezi liberálně smýšlejícími Rusy říká “lék”, ale statistika dokazuje, že v zemích, které takovou “terapii”  povolily, počty drogově závislých stouply. Jak by ne, vždyť “slézt” z tohoto preparátu je velmi, velmi obtížné - bez specializované pomoci prakticky nemožné.

”Na základě toho, že ´lék´byl legalizován v USA, smrtelná statistika násobně poskočila. Totéž dokazují i zkušenosti v zemích Západní Evropy. Ke smrti nejčastěji dochází udušením, nebo zástavou srdce. Jelkož je metadon droga, už z definice není schopen zbavit člověka drogové závislosti”, říká Julija Askarova, vedoucí postterapeutického programu narkologické kliniky Ajsberg.

Ale podle všeho, představitelé narkolobby v Rusku, povzbuzovaní Navalným, mají jiný názor. Média placená státním departmentem USA - Hlas Ameriky, Rádio Svoboda, Současná doba, jakož i liberální média v Rusku vedou opravdovou informační válku za to, aby ruské narkomany dostali na ještě horší preparát. A všude jako experti vystupují stále titíž pracovníci ruských fondů financovaný “Otevřenou společností”.

Teď se stává zřejmým, že odpovědný za proces “zbělení” metadonové terapie je podle poblikovaných složek kandidát na ruského prezidenta, pan Aleksej Navalnyj, který seriozním způsobem ovlivňuje nedospělé mozky mladého pokolení.

Soros, když se v roce 1995 pokoušel rozšířit své metody “boje proti narkomanii” na Rusko, nepřemýšlel o tom, na co a na koho má vsadit. Tehdy se pokoušel přesvědčit o potřebě metadonové terapie popřední ruské vědce a narkology, a nazazil na rozhodný odpor. Teď plánuje nastolit otázku realizace svých plánů znovu, ale tentokrát “zdola” - spoléhaje na metody a styky skandálního opozičníka: nejprve legalizovat marihuanu, a později i metadon (řešení všech běd).

Chtělo by se slyšet od Navalného, “kandidáta na prezidenta”, je-li opravdu spojen se sorosovským programem ochrany zdraví, a zejména s projektem “snížení škodlivosti”, to jest s legalizací metadonu. Jestliže ne, pak jaké metody boje proti drogové závislosti Navalnyj navrhuje, a souhlasí-li se zavedením “substituční terapie”? Nebo, zdali, podobně jako Jevgenij Rojzman, hodla vykořenit problém tv rdšími metodami?
Bylo by žádoucí, aby na tyto otázky byly k dispozici odpovědi předtím, než v březnu 2018 voliči přistoupí k urnám, aby zvolili ruského prezidenta.

Po analýze obrovského množství materiálu k danému problému a k životopisu Navalného lze učinit závěr, že blogger může být docela dobře lobbistou narkobyznysu George Sorose. V médiích se už objevilo tolik informací o bloggerových stycích se západními vládními strukturami (z nichž se mnohé potvrdily, což je důležité), že práce v týmu “Otevřené společnosti” je pouhou kapkou v moři.

Tato kapka je však nanejvýš významná. Vždyť svědčí o tom, že Rusko chtějí posadit na metadonovou jehlu, což je ještě hroznější, než závislost na heroinu. Zatím komplicové Navalného otevřeně hovoří pouze o legalizaci marihuany, ale dál to zřejmě povede k dalšímu kroku na cestě země do narkotické propasti, pro niž liberálové tak horují.

Zdroj: http://www.liveinternet.ru/users/maridara/post416610152/
25 Komentářů k Drogový kšeft Sorose a Navalného

 1. Jochen napsal:

  Tento Navalenej mel uz davno upadnout nekomu 15x na kudlu. Soros uz cvici kazdej den polohy v truhle s krvavou Madlou.

 2. Lukaš napsal:

  Jak se tvrdí,že CIA obchoduje s drogami pěstované v Afghánistánu a Soros je pravou rukou CIA,takže má nejen drogy,ale i dost dolarů na uplácení opozice v Rusku.Pak je další důležitou věci,žid žida podpoří vždy a jak také víme,boj o Ruska nabírá obrátky.

 3. jop napsal:

  metadonové centrum je v Bratislave, štátne medicínske zariadenie. Poznám človeka, "odvykajúceho" si od heroínu, je na metadone. Nemá absolútne žiadny záujem odvyknúť si od metadonu, jemu jeho život a to že nemusí kupovať heroín vyhovuje, metadon má zadarmo. Na metadone je už 6-7 rokov, preňho pohoda.
  Zároveň je živý, chodí na brigády a nepácha trestnú činnosť.
  Metadonové štátom hradené liečenie má viac plusov ako mínusov, lebo narkomani sú kontrolovaní a nie sú nútení k trestnej činnosti aby mali na dávku.

  Názor z jednej diskusie o metadone, ja to vidím rovnako:
  Pre každého je vhodný iný typ liečby. Ja osobne Metadon absolútne neuznávam. Ľudia ktorý sa dokázali vysadiť z neho by to dokázali aj bez neho..chcelo by to viac úsilia..vydržať pády a recidívy a poučiť sa z nich! Metadon je prostriedok ako centralizovať narkomanov, znížiť kriminalitu a dostať to celkovo nejak pod kontrolu. Ale liečba?..to je silné slovo!!! Velká časť z Metadonistov sú taxikári, kšeftári a díleri. Viem to z vlastnej skúsenosti! Niesú o nič mene asociáli ako boli. Tým že nemusia zháňať heroín neznamená že sa automaticky menia či už sociálne alebo osobnostne...dokonca ani svoje vzorce správania často nemenia!! Takže sa logicky z toho nemôžu nikdy dostať, lebo tieto zmeny sú nevyhnutelné pre boj so svojou závislosťou. Ale neexistuje univerzálna cesta takže ak to niekomu skutočne pomohlo v živote tak som rád!!

  celý článok je tu, diskusia pod ním
  https://www.sme.sk/c/1108826/metadon-droga-ci-liek.html

  • proud napsal:

   .......hm,hm......ja si jen tak v duchu rikam,ze nezaostat vychova a predani zkusenosti o tom jak se stavet k drogam,by mey za nasledek,ze by se jim kazdej vyhejbal,nikdo by s tim jedem nechtel mit nic spolecnyho,nemusela by se resit kriminalita zavislejch,shanejicich na davky,spousty invalidnich duchodu,proprcany penize vsech co jdou na ty parchanty(kulka je mnohem levnejsi a jeste se pohnoji pole)a spousta dalsich veci s tim spojena,a bylo by to temer zadarmo,protoze za vychovu ditete a povidani si s nim,predavani nazoru a zkusenosti se nic neplati a je to svym zpusobem milou povinnosti rodice pripravujicihosvy decko do zatim nepratelskyho sveta......takze vlastne resime nasledky poovcanstovani,chcetye-li,zdebilnovani populace.Je potreba aby to kazdej vedel a rozhodl se jestli chce toho debilniho vola delat systemu dal a z vlastni vule.....

   • Maroš napsal:

    Proude - navrhujem - lebo udalosti prebiehajú vysokofrekvenčne - mali by sme dospieť k jednoduchším riešeniam - samozrejme si uvedomujem možnosť chybných rozhodnutí - ale ten metodologický nástroj - ktorý odmietate ako barani - tu na tie rešerše - máme - KSB. A potom tu máme - ešte - svedomie - ako poslednú inštanciu!

    • proud napsal:

     Tahle reakce admine,neni ode me!

     • jan nowak napsal:

      .. proude 1
      tzw. jedničko..

      Sem-se chtěl zde ! ptat..
      ..než ti-zrez-NE-MAZDA 626 tdi
      .. na dworku ?
      Wem ji na wýlet !

      ps : napiš sssi tedy OUDE adminowi o muj G-mail.

      2ps : .. na 1/2 cesty od Prágy - H.K. bloude ? ? ?

      Michala

     • jan nowak napsal:

      To-to sem na Psal já.. jan nowak wr..

      .. jóó jag já-ti záwwádim twýho www wlast-nní-ho
      .. trotla !!!

      ps : za kolik ???
      2ps : wíš , že se známe.. kurwa
      ................................................................................ Michala

      hele.. prde , wem swojů 626 ¥ aaa zkuz to se mnou z mym Renaultem..
      1.800 Litrů & rX.. .. To sou ty Bez turba- koně-aaa..
      ! ! ! !

      ps : www wodoopwěz: ))
      2ps : KRT má dá-čo pdobný.. tož bych HO něhál.. : //

      NESERTE ! ! !
      Michalla

    • proud napsal:

     Maro,umim si predstavit tvorbu udalostive vztahu k frekvencim,ale uz ne jeji prubeh,kterej svym pristupem ovlivnujeme vsichni.Mimochodem,porad mi neco rika,ze si KSB spatne vysvetlujeme a tudiz ho spatne pouzivame,ale je to jen dojem.Ovsem vzhledem k tomu jak malo z nej zname se tomu vlastne ani nedivim,je to jako zkouset postavit dum od strechy,coz bez hlavnich zdi nejde.Pak je jeste otazkou,kdybysme ho znali cely,jestli bysme ho neodmitli,mozna bysme v nem ty nezadouci rysy nasli totiz na prvni pohled,ten moznej sio rukopis ;-)

     • Maroš napsal:

      Proude - ten sio rukopis, ktorý tu naznačuješ - by mohol byť aj tou sebaobrannou aktivitou - protiliekom proti sio systému. Kto iný lepšie pozná protiliek proti jedu, ktorý sám vytvoril, že? Na KSB nazerám ako na produkt ľudskej mysle - pre niekoho návod - pre mňa objekt skúmania. Podľa mňa - keď sa zmení sio systém - bude to poznať aj na zmene KSB. Otázne je, čo bolo prvé - vajce či sliepka. Vajce - lebo buňka. Sio buňka.

      • Maroš napsal:

       Proude - ešte pripusťme, že KSB je skúšobným kameňom sio systému - teda spätne - ovplyvňuje jeho vývoj. Takto zdanlivo "konfliktne" fungovali komunisti vs. sionisti - zdokonalovali sa v ojebávaní zvierat. Ale znovu - sú to produkty mysle - politická ekonómia je tiež sio produkt - a tie zásady platia - v tom ich systéme - treba ju ovládať. Čo myslíš - akú inú kvalifikáciu mali doterajší premiéri? "Sprostú socialistickú politickú ekonómiu" - ktorej základy sa učia aj na Harvarde - len sa to inak volá.

   • Lukaš napsal:

    Nějaký alkoholik mě leze do zelí.

  • Maroš napsal:

   jop - tebe stále nedochádza, že každá závislosť je 5. prioritou obecných prostriedkov riadenia udalostí - teda - dôležité je - "že máme v hrsti človeka, ktorý je na nás závislý"!

   Farmakomafia potrebuje chorých a závislých ľudí! Pýtam sa ťa - čo tu zase propaguješ - aké "menšie" zlo? Nebudú feťáci - budú pacienti?!

   • jop napsal:

    síce si jeden z tých, na ktorých nereagujem, ani tu na NWOO prakticky už nepíšem takže mi je to šumafuk, ale nedá mi

    ty jseš ale vúl vole :-)

    • jop napsal:

     to bolo pre Maroš

     • Maroš napsal:

      jop - som rád, "že ti nedá" - lebo vytváranie závislostí je základ celého parazitického systému! Už tu máme privilegovanú bandu, ktorá jediná je oprávnená vo veľkom predávať alkohol a cigarety - štátna mafia. jop - prosím ťa - vybav mi - namiesto liekov a psychiatrie - 2 litríky červeného denne - zo zdravotnej poisťovne - a ja za to tebe a tvojim susedom nevykradnem barák! Vy len budete prispievať do zdravotného poistenia. Môže byť?

 4. benmil napsal:

  Navalný, to je takový malý ruský Hejvl. Taky se stará o lidská práva marginálů a o zisky jewrejských oligarchů.

 5. Torena napsal:

  benmil, pravda pravdoucí...

 6. proud napsal:

  Tak koukam,ze se tu nekdo "vydovadel",takze nema cenu oznacovat kterou reakci jsem psal ja a kterou ne,co jich je........admine,takovy kurvy nevaruj,ale banuj rovnou "z voleje" a na porad,nic jinyho si prase nezaslouzi(omlouvam se zviratum),delaval jsem to na Hubu DC++ a fungovalo to bezvadne.....

  • proud napsal:

   Tam budes za chvili ty sam,Jen co si to tu Honzik precte,a jestli mas za to,ze si proste vymenis IP a budes delat bordel znova,uklidnim te,taky jde zabanovat cela vetev,domena,za to te sousedi laskou sezerou......blba pico,takovejch "inzenyru" uz bylo :-)))))))))))))))))))))))))))

 7. r.m. napsal:

  Článek nejen co se metadonu týče je úchylný blábol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!