Zlo se vrací jako bumerang

d869816bb10ea077ce9b49e201a10343--aboriginal-art-carvingExotický, tajemstvím obestřený bumerang australských domorodců, který „Aboriginals“ používali při lovu tamější fauny na několika denních výpravách do nehostinné bushe za potravou se stává symbolem odplaty. Austrálie byla a stále je bohatý kontinent na komodity jako měď, železná ruda, nikl, ropa, zlato, opály atd., což primitivní „aboše“ spjaté s přírodou nezajímalo. Nic z vyjmenované palety včetně prvků Mendělejevovy tabulky není k žrádlu. Při poledních teplotách 55°C ani nechutná. Přesto některé kmeny přežily do dneška díky primitivnímu, geniálnímu bumerangu, který používali převážně při lovu okřídlenců shromažďujících se na jezerech a v ústí řek, dokud nevyschly.

Ta výjimečnost bumerangu je v tom, že když nezasáhne cíl (holuba, husu, volavku) tak se vrací obloukem zpět k místu, odkud byl vržen, ale na fámy o tom, že se  vrátí lovci do ruky zapomeňte. Ten reálný bumerang, vyrobený z eukalyptu  bez ornamentů totiž vypadá zcela jinak, než  co si koupíte v Praze v obchodě s orientálními suvenýry. Vyřezaný hrubý kus dřeva s ostrými hranami o váze cca tří kilogramů vám rozpůlí lebku a k vrhači se nevrátí.

Strikes On Shayrat Airfield, Syria Areas of ImpactBohužel ani ty USA  rakety, nesmyslně vypálené na příkaz mírotvorce D. Trumpa na sporné cíle v Sýrií, vlastnosti bumerangu postrádají. Přestože polovina z odpálených raket minula cíle, Káčer získal na popularitě několik procentních bodů a idiot Zacharia v TV prohlásil, že se toho dne stal skutečným prezidentem US, i když barbarský útok na Sýrii jednoznačně selhal. Analytici a ližprdelky Romancov, Gabal, Joch, Pehe nemohou spát. Sundaly polovinu z nich ty ruské protiraketové S400, nebo Putin narušil jejich elmg/laser navádějící komunikaci? Přesto si představte tu mediální křeč, když by se rakety, šířící americkou svobodu, jež nezasáhly určené destinace, vrátily zpět jako ten bumerang přibližně tam, odkud byly vypáleny. Pokud by neexplodovaly, Pentagon mohl ušetřit. V opačném případě by z té lodi/lodí, odkud byly vypáleny, nezůstalo vůbec nic a hodilo by se to na Rusko a satana Putina a dementní generálové, už léta na odpočinku, by byli povoláni do aktivní služby. V bojích na rybnících v Jižních Čechách a zocelený výlovem vánočních kaprů by i náš generál v NATO mohl být po přímluvě toho šmejda MO/herce jmenován admirálem námořní flotily pramic na Lipně a konečně napadnout Krym.

aborigine-6Austrálii potkal podobný osud jako Ameriku i když o něco později a započal kolonizaci anglickými zprofanovanými úředníky, jenž si přízeň u královny impéria, nad kterým v těch časech ještě slunce zapadalo, museli nějak zasloužit. Probíhalo to jako přes kopírák. Příliv trestanců a prostitutek ze Skotska,Walesu a Irska, odsouzených urozenými soudci v parukách na doživotí za krádeže bochníku chleba alias malicherné prohřešky. Potřebné kvóty se musely plnit podobně, jako nám dnes emigrantské kvóty vnucuje ožrala Junker. Trestanecké tábory a administrativní budovy byly z počátku budovány na pobřeží, z kterých postupně vyrostla města jako Melbourne, Sydney, Adelaide, Perth, Brisben a posléze vládní město Canberra. Klima v sousedství „sněžných hor“ bylo pro úřednickou/anglickou elitu přijatelné a slabší povahy zanedbatelné nuance v klimatu vykompenzovali chlastem.

28cb466f7a63669cb34158f9f799e740Do nehostinného středu se Angláni zpočátku nehrnuli. V 55° C se nedá pít ani gin s tonikem, navíc tam byli rozlezlé ty černé tlamy, kteří v neúnosném poledním vedru chodili po rozpáleném písku bosí. Dotěrné mraky much a komárů je ignorovali. Bylo přece posvátnou povinností tyto tvory, podobné lidem zpacifikovat, zcivilizovat a povznést. V krátkém čase Angličané při spoluúčasti Američanů a postupně korporací z celého světa vybudovali ta milionová města a asfalťaky vytlačili do „severního území“, kde je hlavním městem Darwin. Přesto je sporadicky spatříte v kraťasech i v metropolích, ve kterých žije většina bílých tzv. Australanů.

bufflobillPodobně i za louží se ten výjimečný národ rekrutoval z deportovaných zločinců z Britských ostrovů. Po uvaření v tom  „zdůrazňovaném papiňáku“  se takřka přes noc po vyhlášení  „dne nezávislosti“ stali váženými občany, světovou elitou z které tu a tam vypluli na povrch ti zbožňování „zakládající otcové“ a tvůrci americké demokracie alias prezidenti, na jejich plantážích dřeli stovky černých otroků importovaných z Afriky. Spravedliví „Bílí otcové v bělidle“genocidu rudých divochů zahájili vybíjením stád buvolů, hlavního zdroje potravy (US ikona Buffalo Bill) a postupným zabíráním jejich území a dodávkami „ohnivé vody“. A hlavně účelovým štvaním  jednotlivých kmenů proti sobě, které bohužel vzájemnými přátelskými vazbami neoplývaly. Těm idylickým románům Karla Maye z minulého století nevěřte jako těm filmům Old Shatterhand a Vinnetou rudý gentleman. Navíc May nikdy v Americe nebyl. Na tom chaosu a vyvražďování mezi kmeny měli podíl i Francouzi a někteří „znalci“ naznačovali, že „skalpování“ je naučili běloši. Za zabití „opozičního“ indiána se vyplácela odměna, autenticitu činu dokládal skalp. Nepřipomíná vám to nedávné  volby v USA a ty oranžové/růžové revoluce? Při zachování  mírnější verze tohoto krutého rituálu (nezabíjet, jen skalpovat) by ulicemi US metropolí, Kyjeva, Istanbulu a Prahy bloudily mraky plešatců. Na Bohoušův handicap by poetická česká duše pohlížela s porozuměním.

Apache_Girl_Refuses_Oscar_For_Brando_The_Age_March_29_1973Jatky buvolů a indiánských kmenů nabyly na intenzitě. Mezi býkem a rudým divochem nebyl rozdíl dle hollywoodských filmů z padesátých let a hrdina Wayne netušil, co jim na kultivované bílé rase vadí? Historik Parenti. Fundamentální příčina odporu  indiánských kmenů, že jim přistěhovalecké hordy zabírají jejich území, likvidují buvolí stáda, ničí tábory, je ve scénářích hollywoodských továren o heroickém osidlování  Západu opomíjena. Dnes se  rudoši v rezervacích, kde provozují kasína, mají jako prasata v žitě. Navíc neplatí daně. S tímto názorem nesouhlasil vynikající herec  Marlon Brando, jenž odmítl převzít prestižního Oskara za hnus/dezinformace, které fabrika na iluze Hollywood o indiánském etniku systematicky šířila. Světově známý dokumentarista John Pilger na východní polokouli a potomek  irských zločinců, proti diskriminaci domorodců australskými vládami a za přítele Juliana Assange vehementně bojuje, ale zdá se že bezvýsledně. A symbolické bumerangy se vrací zpět do Evropy pod maskou emigrace.

Většina z nás tuší, že současný exodus černochů, Arabů z Afriky a Afgánců mají na triku magoři jako Bush a Barry Soetero-muslim Obama. Během 16. roků u kormidla v bělidle svým exportem „americké demokracie“, bojem proti terorizmu po z inscenované frašce o 11. 9. 2001 svět totálně rozesrali. Bez ohledu na kontinenty všude se v podstatě válčí, eventuálně demonstruje za změnu režimu.V Iráku,Libyi, Jemenu, Afghánistánu, Sýrii to nebere konce. S podporou CIA a maďarského sionisty Soroše se připravují změny režimu na Kubě, Venezuele, Argentině, Filipínách, Kataru a opětovně v Kyjevě. Porošenko převrat nezvládl, přišel o Krym a značnou část země hraničící s Ruskem. Faux pas za pět miliard US dolarů se zkrátka neodpouští. Snahy vyměnit Erdogana v Turecku skončily dalším fiaskem a  Erdogan o členství v EU neusiluje. Ve stínu „raketového“ deštníku RF se bude cítit bezpečněji, než ve stínu Padišáha.

VÁCLAV KLAUS, LIVIA KLAUSOVÁ, IVAN GAŠPAROVIČ, politik, prezident, manželka SILVIA GAŠPAROVIČOVÁAmíci okázale oslavovali den „nezávislosti“. To je den kdy se vymanili co by kolonie z područí britského impéria. Na jedné z oslav si princ Charles neopustil při svém projevu poznámku: „Je překvapen, že ta banální událost se v US oslavuje daleko více, než v Anglií“. Vtipné kaše za dobu nezávislosti honáci moc nepojedli a jeho angličtině s přízvukem z Eatonu nerozuměli. A byli to především Angličané, kteří vytvořili skutečně „Impérium“ nad kterým nezapadalo slunce. Amerika, Indie, Austrálie, Kanada a nepřehledný počet kolonií v Africe a Asii. Pochopitelně se na scéně objevila konkurence. Belgie, Německo, Holandsko, Francie a drancování zdrojů relativně bohatých zemí překročilo všechny meze. Každý se snažil urvat co se dalo a pokud některá země měla rozvinutou výrobu a vyvážela (Indie/textil), tak se zlikvidovala a přesunula do Anglie. HDP Indie během století poklesl o 30%. Postřehli jste analogií s Klausovou privatizací? Stařec s důchodem cca 100. tisíc si založil „Institut“ chrlící politické sračky o tom, co jako bychom měli dělat a aniž by brvou hnul podepsal církevní restituce/amnestii (cca 70. plus 100. miliard v prdeli). Dáma (75) na ambasádě na Slovensku, touží po pohřbu za státní peníze. Ale prognostik nás blbečky přece nenechá tápat a neúnavně píše a publikuje ty své bláboly, dokonce i v angličtině. Z těch jeho „ekonomických dizertaček“ musí být Schiff, Wolff, Faber, Celente na větvi. Náš guru by měl být navržen na  NC za ekonomiku, aby se příští  generace dozvěděly, jak se během 28. roků vyrovnaný státní rozpočet propadne do biliónových dluhů a spirály směřující do dluhové pasti.

171603_oVzpomenete si na rebelie v Belgickém Kongu, zemi bohaté na přírodní zdroje včetně drahých kovů, diamantů pod knutou krále Leopolda. Pokusy o nápravu otrockých podmínek vždy krvavě potlačil. Ti přeživší zločinci byli odsouzení na doživotí k nuceným pracím v dolech a největší světová burza s diamanty v Antverpách prosperuje i dnes. Situace v ostatních afrických zemích se nezměnila, když v některých z nich byli „Sahibové“ nahrazeni černými vládci jako v Jižní Africe, Rhodésií. Nová vládní smetánka rozkrádá své země. Podvody na bázi neviditelné ruky trhu pokračují s požehnáním černé vládní elity. A černá ruku na pozadí černého kontinentu je horší než „neviditelná ruka trhu“.

Slovanské země a národy se drancování afrických kolonií a zemí středního východu nikdy nezúčastnily a pokud k nějakému prohřešku došlo, tak pod tlakem vatikánského molocha, alias kamuflovaného šíření křesťanství. A narážky na africká dobrodružství Dr. Emila Holuba, průjezd kontinentem Hanzelkou/Zikmundem Tatrou 603 v šedesátých letech jsou nesmyslná. Z rozhlasových reportáží a filmů H/Z je evidentní, že v té době proti Slovanům žádnou averzi neprojevovali. A my, Češi, Slováci, Poláci, Rusi a nakonec i Maďaři nemáme s tím  „marasmem“ nic společného. Nechápeme proč bychom měli zodpovídat za zločiny, jenž tam spáchali Angličané, Francouzi, Holanďané, Belgičané, Němci, Amíci a nadnárodní korporace? Ať si podle zásluh hordy bezprizorných emigrantů rozeberou mezi sebou a sionističtí úředníci v EU nám žádné povinné kvóty už nevnucují. „No Pasaran!“.
23 Komentářů k Zlo se vrací jako bumerang

 1. Maroš napsal:

  „Dnes se rudoši v rezervacích, kde provozují kasína, mají jako prasata v žitě. Navíc neplatí daně.“ – od roku 1989! = vratky DPH – „Peniaze robia peniaze, vši robia vši!“.

  Nowaku – zhruba pred týždňom som hodil za roh baráku jeden „Bum! and Rang!“ – starý rohlík /po česky – Řohlík/ – ešte sa mi nevrátil. Nevieš o tom nič?

 2. Sasin napsal:

  Za devízy z rozvojového světa si mohli nakupovat blboni v Tůzexu. Dneska to mají ještě blíž. Ale gdyž se chtěj proexportovat z dluhů, někomu ty plechovky a sklíčka strčit musej, páč válka byla dycky zárukou „práce“.

 3. vilon napsal:

  ale ved Nowak má spoločnú dovolenku so sasinom, gde si žijí jako prasata v žitě….

 4. benmil napsal:

  Hanzelka a Zikmund nejeli Tatrou 603, ale Tatrou 8.

 5. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  ČLánek vystihuje vinu tzv.Západu za dnešní stav Afriky a okolí,ale autor zapomněl zmínit „zásluhy“ těch,kteří byli vždy a doteď jsou na koncích těch penězovodů,které prýštily a doposud prýští s nestenčenou měrou z útrob zmučené a rabované a nám Evropanům na krk hozené Afriky a to židovské finanční oligarchie,která nám za odměnu organizuje tu migraci ruku v ruce se zkorumpovanými zrádci z našich řad….Jen na dokreslení:společnost,rabující ropu a ničící živ.podmínky Afričanů v deltě řeky Niger ropný gigant SHELL/DUTCH patří těm dobračkám hol.královně Beatrix a té Perchtě sídlící ve Fuckingameském paláci a třeba 95% obchodu s diamanty zas pejzatcům z Utrachtu…voda u nás prodávaná firmou Veolia zas přináší zisky té největší pijavici světa famílii Rothschild a to hlavně vinou právě toho přechatralýho píčuse Klause,co si dnes i s tou ekipou idiotů a leštičů klik okolo hraje na vlastence ve své žvanírně s názvem Insitut Václava K….Já by mu ale s takovou chutí nakopal tu jeho prdel…

  • Maroš napsal:

   Sú Slovania menejcenná rasa? Z hľadiska Západu žiaľ áno!
   https://www.youtube.com/watch?v=nm2enJmF9Zo

   • Paul Durham napsal:

    čerstvě po cestách letních vám na vaši otázku odpovím : jak kteří. Díky bohu už jen menšina se chová jako hovada, alespoň v cizině, ale často tím želbohu dělají image všem.

    Je spíše otázka tato: proč Slovan tedy touží po uznání neslovana ? Je zakomplexovaný nebo co koho nutí podlézavě
    viset na rtech pána ( master – slave ) a čekat na pochvalu ? Takhle se chovají spíše psi .

    • weissbach napsal:

     K tomuto zjištění ani netřeba cest. Stačí si vyslechnout představitele současné politické, kulturní a ekonomické „elity“. Sebemrskačství, obdiv cizího, pohrdání vlastním, vlezdopr..ismus…

 6. weissbach napsal:

  „A byli to především Angličané, kteří vytvořili skutečně „Impérium“ nad kterým nezapadalo slunce.“

  Řekl bych, že spíš Východoindická a Západoindická společnost = rotschildovský kapitál

 7. Maroš napsal:

  Tip na..

  Prednáška o budúcom trende vývoja civilizácie, priemyslu, technológií a sociálnych zmien.
  13.06.2017 Otvorená myseľ a srdce – seminár s Petrom Staněkom
  https://www.youtube.com/watch?v=VX9XB6eJTDA

 8. Franta napsal:

  Zkouška…

 9. Franta napsal:

  Ahoj admine,
  chtěl jsem se zeptat – tys mě zabanoval?
  Jako Franta psát příspěvky můžu, jako Vladislav ne.
  Díky za odpověď.
  Vladislav

 10. Báša napsal:

  Co se týká těch původních obyvatel Austrálie souznících s přírodou… Máte na mysli ty obyvatele, co za posledních pár set tisíc let nebyli schopní vymyslet nic složitějšího, než je vrhač oštěpů, a přesto, s empatií k přírodě sobě vlastní, vyhubili všechna zvířata větší než klokan?

  • Maroš napsal:

   Baša – to museli byť dobrí – krokodíly tam potom museli doviesť teraristi – na kabelky.

   • Maroš napsal:

    Baša – už nejde o mamuty, ale o to, čo nás môže o. i. znovu vyhubiť:
    1/ Teória konšpiratívna – bombardovanie Zeme asteroidmi – riadené z kozmu konkurenčnými mimozemšťanmi.
    2/ Ruskí vedci – teória posunu pólov – okamžitá! – strata atmosféry – mamuty zmrzli s trávou v papuli! Toto dokážu spôsobiť zariadenia HAARP.
    Секретные территории с Игорем Прокопенко.Сойти с орбиты (08.08.2015) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=vMVjOlfLQRU
    3/ Amíci – omnoho častejšie bombardovanie zeme asteroidmi – v rozmedzí tisícov rokov /nie miliónov/! Okamžitá zmena klími – najprv oheň, potom doba ľadová.
    Co zabilo mamuty
    https://www.youtube.com/watch?v=4fDtuSY8zsM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!