Akce VÁPNO zpět u Obvodního soudu pro Prahu 1 – 2.8.2017 – 13:00

akce_vapno_0Pokud patříte k dlouhodobým čtenářům webu nwoo.org, tak víte, že se soudíme s Technickou správou komunikací hl.m. Prahy o údajně způsobenou škodu, která měla vzniknou tím, že jsme 3.8.2012 napsali v několika lidech na Václavském náměstí vápnem nápisy upozorňující na zdejší vládu politicko-ekonomické mafie. Tyto soudy se tedy táhnou už pět let. Vyhráli jsme nejdříve trestní soud kvůli obvinění z poškození cizí věci a nyní z nás chce TSK vytáhnout peníze. Od nás je samozřejmě nikdy nedostane, ať už dopadne tento spor jakkoliv. Nejdříve jsme u obvodního soudu vyhráli i tento spor o náhradu škody, TSK se však odvolala, bylo to u Městského soudu a odtamtud to vrátili zpět na Obvodní soud. Pokud tedy nemáte nic lepšího na práci, pojďte, se ve středu 2.8.2017 od 13h podívat k Obvodnímu soudu pro Prahu 1, Ovocný trh 587/14, místnost č. 11. Zřejmě to bude soudit stejná soudkyně, která nás už jednou osvobodila. Bude to tedy pro ni dost obtížné rozhodování, protože se jedná o závažný precedentní spor s významným politickým podtextem, ve kterém se rozhodne, komu Praha a vlastně celá republika vlastně patří, jestli tu vládnou mafiáni nebo občané této země. Každý člověk, který nás přijde podpořit, může mít vliv na výsledek.

Předvolání na jednání 2.8. 2017 ve 19C103-2014
19 Komentářů k Akce VÁPNO zpět u Obvodního soudu pro Prahu 1 – 2.8.2017 – 13:00

 1. John_Pitralon napsal:

  Jen ať si to zacáluje odpovědná osoba, která to iniciativně nechala smazat. Kdyby chvíli počkali, smyl by to déšť a náklady by byly nulové. Ale oni řekli ne.

  • weissbach napsal:

   1!

  • WIKINGER Petr napsal:

   TO,ŽE U PROTESTU VÁPNO REŽIM HLEDÁ JAK TERORIZOVAT,

   zcela určitě nepřestane a bude teror zvětšovat.Když nikdo nebude protestovat zažijí domorodci nekonečné rabování.Na řade je privatizace-ukradení zdravotnictví a i když dnes soud v UNII rozkodl,že utečenci musi požádat o azyl tam,kde vstoupili na uzemi EU bude vláda ČR po zvolení systémem VYDÍRÁNA a nucena k jejich přijetí.

   TO JE KAPITALISMUS bez PŘIVLASTKŮ,KTERÉMU ŘIKÁ OSV NE!

   Hlavn9m cilem přivalu z AFRIKY a KDOVÍ ODKUD, je zajistit dalši zadlužení států a to bezohledně a bez skrupulí.
   To je finanční oligarchická tyranie v praxi.
   Tak si držte klobouky.

 2. WIKINGER Petr napsal:

  I CENZURA ČSSD SE PŘIMO RABIJÁTSKY ZVĚTŠUJE.BYL JSEM NA NR

  a zavedl jsem tam dialog s ANS.Bohužel jejich web má cenzuru,kterou jeho vedení nemuže ovlivnit.Dodali jim web s obrázky,které když napíšete něco co je opravdu pravda či dokonce DESATERO VOLIČE jste pomocí obrázků,ktere probíhaji donekonečna s vydáním přispěvku zablokováni.

  Režim se boji už všeho a hlavně pravdy.Je docela možné,že i tady najde cestu jak mazat či blokovat.

  POKUD SE NEOZVU BUDE TO PRÁVĚ ONO.

  http://www.novarepublika.cz/2017/07/zestatneni-strategickych-odvetvi.html#more

  Zde je članek,ktery re6im vyděsil a dalši dialog byl zablokovan.

 3. .lak napsal:

  Vápník jako takový je prvek takřka inertní, nepoškozující jakkoli prostředí a ve spojení se vším okolo lidí maximálně prospěšný. Kde je chyba lapiduši? howgh

  Sasine měl jsem přitlačit, vím. Třeba příště. :-)

 4. corgon napsal:

  Mňa by zauímalo čo by sa stalo keby tam niekto vápnom napísal "Milujeme USA" "Nech žije NATO!" poprípade "Refugees Welcome!" "LGBTI proi islamofobii" a iné podobné sračky.

  • John_Pitralon napsal:

   Blbosti jako "Ať žije Václav Havel" by určitě nešli hned smazat. A když už, těžko by se odvážili to napálkovat nějaké soroš neziskovce.

   • Paul Durham napsal:

    Je třeba tento experiment vykonat v praxi , výsledky mohou být pouze 2 - smažou, nesmažou. Přirozeně nesmazaní by pomohlo, smazání naopak. Počasí nyní experimentu nepřeje.

    ...komu Praha a vlastně celá republika vlastně patří ?

    - nejspíše "zástupcům lidu" a jejich satrapům

    • weissbach napsal:

     …komu Praha a vlastně celá republika vlastně patří ?

     London City, Vatikánu, sudeťákům...

 5. Sasin napsal:

  Chyba byla asi v použitém materiálu. Gdyby to bylo psáno krví, déšť by to sice smyl dříve než by přijeli úklidové čety, ale účinek by byl o to vyšší a sdělení by se nezavádělo do rozpornosti zda může okradený podílník napsat něco zmrdům na svůj podíl nebo esli jde o výtržnost na vládním majetku.

  • petr napsal:

   To se snadno řekne, nápis krví. Jenže si nejsem jistý jestli lze k šíření demokratických myšlenek v zastupitelské demokracii použít legálně k tomuto účelu krev zastupitelů.

   A navíc, kdyby se to rozkřiklo, tak by chtěl na chodník čmárat každý čech. Za chvíli by takto zmizela celá sněmovna i senát.

   • .lak napsal:

    a ZAVYLÝ ŠAKALY BI ZBJESYLE VILY :-)

   • Sasin napsal:

    Pak tedy následuje otázka, zda šlo o výtržnost nebo o nějaké východisko, které strávníci v parlamentní kantýně stoprocentně zakážou. Počet židlí je zaKONem vymezen a nigdo jiný s nima mlaskat a chrochtat nesmí. To by pak nebyla ta demoGrácie.

    P.S. Na vojně například fungovala "DEKA". ˇUčinek zaručený a gdo, proč, nač, jak se pak neřešilo.

 6. Martin Menčík napsal:

  Jsem jeden z obžalovaných v tomto politickém procesu. Pokud jde o to proč jsme se k tomuto činu rozhodli tak to bylo proto že občané naší vlasti musí znát Pravdu o tom kdo od r.1989 ovládá a záměrně a plánovitě likviduje životy občanú ČR a páchá na občanech genocidu!!
  Vzhledem k tomu že máme naší vlast rádi a nemůžeme se nečinně dívat jak jsou životy občanů svévolně vládnoucími Hyenami ničeny,rozhodli jsme se k protivládnímu odporu na základě Listiny základních práv a svobod čl.23. K psaní vápnem jsme se rozhodli proto že média ať už televize,tisk atd. záměrně nepodávaji lidem správné informace a často i lžou a jsme toho názoru že lidé by Pravdu o tom co se kolem nich děje a kdo ovládá jejich životy měli znát. Osobně se na soud v celku těším protože si nejsem vědom žádného trestného činu a ani přestupku a beru to jako další příležitost k tomu bránit práva lidu ČR a skutečné Demokracie.
  Martin Menčík dlouholetý bojovník za práva lidu a Skutečnou Demokracii a občan v odporu dle LZPS čl.23

  • Krtecek napsal:

   Výborně pane MM.Vas a vás příspěvek s vysvětlením plně podporuje i OSV.
   Boj s hliněnou pevnosti Šmejdů bude pokračovat!Vyzbrojujeme se Puškami pravdy a obléhacími delý do kterých pasují náboje jako almara ve formě Desatera voliče.Smejdum pomáhá to, že vyvěsili prapor na kterém stojí

   Vzhůru k nevolitelnosti.At žije lež a podvod!

   • .lak napsal:

    Harpagondechajští svatošmejdi.

    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10817-zeme-zakaz-nejkontroverznejsi-filmy-natoceny

    Jinam jsem to rozvinul s politickou scénou takto.

    No a tam s oligarchizací či mým zjednodušením klasickými budulínkovinami když zlé jazyky tvrdí že Orwell nepsal utopistické fikce ale o současnosti, tak to asi pilují s primitivním nevýrazovým jazykem "polokomunikace s omezeným vnímáním a chápáním již s tradicí. Atrakce trable gengů jsou od politiků již normou takřka kdekoliv ale školení kejklíři a herci false flagisty notně překvapují a s trhem vás nenechají stát stranou a zatáhnou či strhají do nečekaných choreografek takřka divé polozvěře které mnozí nepřechodí a film to nebude ale "natural. Z AEnews
    http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Immigration_0b6c4-156.jpg
    Kongres ve Washingtonu a neocons v bujaré náladě po odhlasování protiruských sankcí. Vlevo u stolku John McCain.
    __________________________________________
    V tom spočívá jejich pojetí kultury? Odepřeme i vlastním ale v podstatě v zastoupení kdy jich se to fyzicky nedotkne ale jinde jim zle zavaříme, jak vidno se s specifickým entuziasmem. Ale to snad i vyplývá z podstaty systému konkurence místo spolupráce a kde je to zřetelně protipólem snah.

    • Sasin napsal:

     Blboni, jsou u vytržení z kamarádění se všama, blechama, švábama, kundama, krokodýlama a milujou to, dokud se ty mrchy nezačnou chovat přirozeně. Ťuťu ňuňu. Než začnou žrát co není zatarasené čímkoli, že začnou škubat a trhat podanou ruku a že začnou plodit jakési hnidy jako další generáce kamarádů, pro zbytek blboňů, vytvoří pro to ideální choroboplodné prostředí. Až pak, jak je to dostihne, řvou bééé, bbééé bíííí, to až uslyší jen korek-tní fň fň podnikavec, pardón, já mám na to smlouvu, stvrzenku, papírový doklad, nic osobního. Sehnal jsem ho pod rukou enteerem na burze. Tak tady pěkně skákejte blboni do taůlířa a nezdržujte můj podnikatelský záměr, páč mám hlad jako vlk. A esli se budete bránit proti mému záměru u soudu, tak ten potvrdí, že doklady mám v pořádku a můj nárok trvá. Muheeee

     P.S. Proti kamenům lží mají napečeny hromady chlebů. Házejí a házejí

  • Karel napsal:

   lze nejak specifikovat, co se rozumi pojmem demokratický řád lidských práv a základních svobod vyplyvajici z cl.23 ustavy ? Kdo nebo jak se bude hodnotit, zda obcan jedna v souladu s timto clankem ? Omlouvam se, je to pro me trochu moc obecne a tim padem nejasne. Rek bych, ze cl. 2/odst 3. je o dost jasnejsi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!