loading...


Pozvánka na seminář: Andrej Ivaško – Duchovní vědění Slovanů – Brno – 4-5.11.2017

andrej-ivaskoZveme vás na dvoudenní seminář s ruským znalcem slovanské kultury Andrejem Ivaškem (Vedagor). Seminář se uskuteční v Brně 4. a 5. listopadu 2017. Andrej Ivaško je badatelem slovanské kultury, tradice a bohosloví. Vystudoval asgardskou školu otce Aleksandra. Má vysokoškolské vzdělání v oboru historie a žurnalistiky. Učil dějiny ve slovanské občině na Krymu. Je znalcem staroslovanského písma – Bukvice. Věnuje se magické tradici Slovanů a učí se u známého mága védické tradice RAOKRIOMa. Andrej Ivaško se dále zabývá chromokynezí, to je mystickým propojením s živlem času. Jak Andrej Ivaško sám říká: „Čas je živel.“

Cena semináře (17 hodin) je 3500 Kč – do konce září, od října – 4000 Kč. 

 

Zájemci se můžou hlásit na e-maily holikova@gmail.com (608779475) nebo miriam190@seznam.cz  (608743763)

Obsahem semináře bude staroslovanské písmo Bukvice, jeho význam pro dnešek, bezpečnost v duchovní praxi a další.

Andrej Ivaško má přehled o různých slovanských směrech. Ale k žádnému se nehlásí, spolupracuje se všemi, kdo nabízejí něco užitečného pro lidi a svět kolem nás.

Žil a pracoval na Krymu, v současné době žije v Moskvě, kde je jedna z osmi poboček jeho školy Úsvit Svaroga.

Hodně si váží těch, kdo opravdu žijí podle Svědomí a Rodových tradicí, kdo není lhostejný k osudu Slovanského Rodu. Opravdová lidskost je pro něho nejcennější.

V letech 2011-2014 pracoval jako lektor ve škole Valerije Sinelnikova „Az Buky Védy“.

Spolu s V. Sinelnikovem vydali knihu Strážce Starých znalosti. Tajemství soupisu Darrunga (2014), spolu řídí projekt pro dorostence „Strážce Starých znalosti“. Připravuji k vydání další knihu.

V roce 2014 za podpory Andreje Ivaška byl vytvořen projekt „Pohádkové OBRAZovanie-(vzdělávání pomocí obrazu).

V roce 2016 Andrej vydal dvě knihy v rámci série Vědecké vzdělání: „Bezpečnost slovanského světa“ a „Algoritmus práce s informacemi anebo učím se učit se bez učitelů“.

Připravuji se další knihy této série.

Andrej Ivaško je zakladatelem a lektorem školy védických znalosti „Úsvit Svaroga“ (od roku 2012), která má několik poboček v různých městech Ruska.

Pořádá osobní konzultace, semináře, setkává se se zástupci různých škol, skupin a směrů ve slovanském světě a je otevřen ke spolupráci.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/2054220511472496/

Přednášky Andreje Ivaška z roku 2014:

http://www.nwoo.org/2017/07/27/andrej-ivasko-staroslovienska-bukvica/

http://www.nwoo.org/2017/08/01/andrej-ivasko-starosloviensky-jazyk-od-zakladov/

 loading...

51 Komentářů k Pozvánka na seminář: Andrej Ivaško – Duchovní vědění Slovanů – Brno – 4-5.11.2017

 1. petr napsal:

  Keltománie už moc netáhne. Zato slovanománie začíná být lukrativní kšeft pro zainteresované. Znám týpka co jezdil roky za severoamerickými šamany a teď se taky začíná přeorientovávat na slovanství.
  Kdejaký cucák je dnes „odborník“ na slovanství. Což je poměrně snadné. Protože se toho ze slovanské minulosti moc nedochovalo, tak stačí mít jen dostatek fantazie a drzosti, aby se člověk stal „odborníkem“. Tohle je přímo magnet na ty vyvolené obřezané.
  Aby to pak nedopadlo jako vždycky.

  • miki napsal:

   To je neuveriteľné. Presne zdieľam tento postoj a názor. A navyše už dávno pozorujem tendencie akosi znovu povzbudiť a vztýčiť bývalé slovanské zeme aby sme sa tu opäť pobili. Polovojenské jednotky sú len na týchto územiach. V západnej časti euroislamského štátu ani jeden.

 2. Sasin napsal:

  Slovanské odpustky za 4000,- Fantastické, neuvěřitelné.

  • admin napsal:

   Děláte svou práci zdarma a žijete ze vzduchu?

   • Sasin napsal:

    No esli de o „prácu“ , ta to pardón. Teď bude v Lucerně předníška o Nýbírůůů asi za 900,- KONkurence, hmmm

    • .lak napsal:

     Koukám že tě žere svět peněz a jako co, jen tak bez nich si tu budeme plandat. Je to jenom o tom že prostě nemohou rozdávat v systému dluhu a jen hltat energii z pohledu do slunce. Pokud by byl blahobyt mohou šrádat, proč i ne.
     S tím systémem máš samozřejmě pravdu a tohle je taky majstrštyk harpagondachejců. TIME 11:50 http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jezis-papez-frantisek-nebezpecne-skodlive
     https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

     • Sasin napsal:

      Mně připadá, že přednášení o kultu RA za 4000,- je provokace.

      Na webu jsou lekce jeho učitele Alexandra Dije Kolovrata. Ten říká jasně, že slované nigdy „nepracovali“. Trudilys, čili tvořili a podnikání s tímto odkazem mě připadá jako nějaká zlomenina šišinky.

      • petr napsal:

       No vždyť jo. Když shrábne za víkend 100-200 tisíc tak za pár let je z něj opravdový slovan. Už nikdy nebude muset pracovat :-)))

       V této souvislosti mě napadá že chazaři jsou taky slovanský kmen, když dělají vše pro to aby po zbytek života nemuseli hnout prstem.

       Ale zajímalo by mě jak ti nepracující slované přežili v podmínkách sibiře, kde je život strašná dřina a odříkání.

       • Sasin napsal:

        Záleží na tom, čemu chceme věřit. Ve středověku pré do carského palása proudily ze sibiře tuny ananasů. Pak se zčista jasna na dsibiří zatáhly mraky a celá ta širá území se vylidnila , páč teploty klesly pod hranici, gde se lidem jako chtělo žít. Ostatně skvělý vynález orání a vláčení jejde ruku v ruce s ideologií tržního mechanizmu, gdy si nevolníci nemohli dovolit trvalé bydliště ani pro sebe natož pro rostliny, či kulturní zvelebení krajiny. Všechno má velký význam v pochopení jak se dalo žít a jak se nedá žít dnes. Například kaštan. To je strom, který v dospělosti pustí 200kg kaštanů. Zabere plochu asi 20m. Potíž je v tom, že plodí taková kvanta až něgdy po dvacátem roce, igdyž i předtím něco málo dá. Můžete si otevřít kalkulačku a počítat výnos na 1ha, kdybyste byl schopen žít jen z toho. Jenže gdyž vemete rozum do hrsti, převlíknete kůžičku obráceně, hned se vám rozjasní, že pod kaštany vám zbyla ještě fůra místa a gdyž se zamyslíte nad tím, že rostliny vyhledávají určitá místa, gde se jim jako daří slušně, můžete se vítit do jejich situace a nahradit jim chybějící ruce a ta místa udělat natrvalo tak aby tam byly šťastné až do skonání světa. A tím bych jako uzavřel litanii nad svobodnou „prací“ za úmyslem má dáti a jako dal, dobrovolně a s láskou.

        Ostatně „práce“ v dnešní době, gdy polovina blboňů háže druhé polovině blboňů „pracovní“ klacky, nesmysly, zátarasy a zákazy na zbytečné a nezaplatitelné činnosti, které si hážou jeden druhému na hlavu nemá v ostatním světě obdoby. Člověk, co utrácí, doluje a ničí suroviny any je v tomto systému přeměnil na odpadky, nečistoty, zněčištění a choroby je výdobytek vylízaného ducha. To se jim nesmí upřít. Dokázali, že dokážou být neefektivní, marniví kazisvěti, za což si vyplácejí odměny aby si mohli dovolit to, co by, gdyby byli normální, jim rostlo kolem nich samo a celé dny by se mohli jen vochomejtat kolem toho prorůstového pozdvyžení a pozorovat jak to samo, se to jako dělá. Až by pochopili to PRAVidlo (princip) , přestali by ničit, vykládat své názory a házet klascky druhejm pod nohy, po hlavách a střílet po nich.

        • weissbach napsal:

         1!

        • Sasin napsal:

         Kaštan roste prý 1000 let. Ořech roste prý 1000 let. Oskeruše roste prý 600 llet. Spousta rostlin roste sama od sebe do něúrekom. Pod nimi je ten správnej klimat, páč jen blboni si myslí, že rostliny se rádi opalují bez krému na ten správnej PéHá a přeorávají se na nová stanoviště po cizích odrůdách. Dokonce mají rádi tůňky, kolem každé se hned semknou a vytvářejí komunity opravdu zelené barvy. To není barva světlá nebo zelená nějaká, drsně zelená až je vidět celá stavba, konstrukce té rostliny. Starší vyrostou a pod nimi už raší další generace. Jakmile se uvolní cesta světlu jedou a nigdo jim nemusí říkat podle zahrádkářského kalendářa gdy na to mají naběhnout. A spousta vychytávek si dělají. Některé plazivky to sešněrujou aby vytvořily komín, gdy zespoda do nich de chládek. Jiné rychle přerostou druhé aby jim dělali oporu a další vábí bzučky na opilování. Mají to zorganizované. Nerostou separé jako píčusi ve městě.. Co to je, láska, potřeba či co? A co blboni dělají? Totál análfekální opak všeho co lze pro život dělat. Drbou do všeho. Vorají všechno. Sypou na všechno bojové otravné látky. Śtípou, řežou, lámou. Ničí přirozená hnízda, stanoviště, kulturu, vzory jak libo. Roznimrávají všechno, páč na nesoběstačných jedincích si pochutnávají jako mšice, blechy, hnidy či slimáci. Kurvy z pekla mají tento program. Zanášet do cizího prostředí svá jalová semena. Kukačky, co jak se vylíhnou z podpéří cizí matky, začnou kukat tu kukaččí píseň. Ale ta kukačka jako pták nemůže za zdokonalovanání jejího umění vlízt do cizí postele. To haragondechajci, ludry a kudnadlíní výtoky se nigdy nezajímaly o potřeby svých obětí, to by se asi zalkly hladem a souchotěmi. Všechno je totálně tak.

        • weissbach napsal:

         Naprostý souhlas!

    • sirius napsal:

     Proboha, co je přednášeno v Lucerně páchne na sto honů. Copak nemají lidé mozky, aby přemýšleli komu jdou výtěžky z akcí ?

     • admin napsal:

      Z akcí v Lucerně nebyly žádné výdělky!!! Bylo málo lidí, byla to prodělečná akce. Copak nemají lidé mozky, aby si zjistili přímo u zdroje, o co jde a co a proč a jak se dělo? Copak nemají lidé mozky, že věří jen vlastním předsudkům a podle nich se chovají a mluví? Copak nemají lidé mozky a nechtějí vynaložit trochu námahy, aby si zjistili, jaká je pravda předtím, než napíšou nějaký blábol?!!!!

   • miki napsal:

    Prepáč Admin. Možno na to nemám právo ale nedá mi. To je práve ten paradox doby. Peniaze. Raz mi admin napísal: a řešení? Predovšetkým sa musí začať každý u seba. Pravý vlastenec, ktorý to robí zo srdca nepýta peniaze. Pravý bojovník bojuje z presvedčenia a bandita len za peniaze. Ak bude takých ľudí zo srdca viac aj spoločnosť sa zmení. Ešte raz nie je to osobné.

    • přemítač napsal:

     Tu jde o holý informační byznys, komu jde o člověka, pravdu a realitu, nemůže do vztahu motat finanční faktor, již ten vzbuzuje pochybnosti a pokřivuje záměr předané informace. Beru, že musí být z něčeho živ, ale mě to mysl nebere, naučit se něco ve škole a pak to jezdit opakovat? Jen další subjekt jehož záměrem a snem je do smrti nepracovat? Pokud mám kus chalupy nějaký to políčko, lesík a louku co víc potřebuju? Třeba malej traktor :-D

   • nikos napsal:

    Takže slúženie Bohu považujete za prácu, ktorú treba náležito finančne ohodnotiť? Potom ste sa vydali zlou cestou, admin. Áno, človek žije, dá sa povedať, zo vzduchu. Zo životnej energie – prány, ktorou je presiaknutá všetká strava.

  • .lak napsal:

   No jo viť! Ale dnes stát dotuje neziskovky etnitcké a multikulturní, loni nějak 14? mld, letos prý 12, šetří. :-)
   Hele je, ani floka. http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/kam-utikat-nase-vlast-je-tady-branme-ji-jakymkoliv-zpusobem.html

   • .lak napsal:

    Mám nějaký podezření že tesařik je „lavička co sebral „- na ac24 ale dobře prudil než ho prokoukli. :-)

  • obycejnilide7 napsal:

   Sasine možná to bude nakonec prý levnější a sdílím tvůj názor, už u principu bych nemohl jít. Třeba i proto že náklady na ubytování a jídlo jsou vyřešeny téměř na minimum a letenka zas tolik nestojí, budou celkem 3 přednášky – zde, Nitra a tuším Poprad.

 3. petr napsal:

  „Andrej Ivaško má přehled o různých slovanských směrech. Ale k žádnému se nehlásí, spolupracuje se všemi, kdo nabízejí hromadu peně…co užitečného pro lidi a svět kolem nás.“ :-D

  2 litry za den to už je solidní židovina. Většina i dost zajímavých akcí se zahraničními hosty se vejde do 1 litru. A to tam jsou staří zkušení lidé co to dělají třeba 20 let. Žádní cucáci.

 4. maya napsal:

  ked uz tak, cas je kruh :)

 5. obycejnilide7 napsal:

  Andrej se mi zamlouvá a ta videa zas si zopakuju,
  kniha Staroslověnská Bukvica lze sehnat tutok:

  http://www.slovanskakultura.cz/index.php/e-shop-hika/product/1332-vladimir-laubert-obrazove-pismo-slovienov/category_pathway-16

  Každopádně 4tis za „seminář“ nedám přijde mi to se tu někdo z místních chce asi napakovat nojo asi někteří Moraváci slyší na cinkot peněz. Dál pak doporučuju další videa např. zadat na trubce výraz „Gramota“.

  • Sasin napsal:

   Kokoti, bárs jakého tématu z města, se naučí na zpaměť nějaké lamentování a začnou to prodávat po Lucernách. Páč nemají žádný KONtakt s přiozenými zauzlinami života a své přednášky kudrnatí v počítačích, do kterých kopírují názory ostatních, ktereé zahrnou do KONU své ideologie poisování života na dálku, až takovou že nemají čas kvůlivá jejich přepisu světa to zažít a tak je to ale totál se vším. každej magor v parlamentní kantýně rozhodujeo něčem, o čem nemá žádnou páru. Nemá na to prostě žádný čas, igdyby jako chtěl se roztrhat a nechal se pohřbít jako objětina za lepčí budoucnost národa. Ale na co by to dělal, gdyž blboni se nemají ani gde o takových záležiostech přiučit. Žvaní píčoviny o vrtačkách, lisech a umělých otravinách. Jak to mají pochopit gdyž jim harpagondechajci nadělali píchačky. Jak to kurva lidi pochopí gdyž lapí ve městách a žerou co jim přivezou. Není léčby bez injekce. Chápu. Není napravení zlomeniny, bez zlonmení vazů a přinucení je k součinnosti s polámaně srostlým pahýlem. Ale jak to de dělat bez toho, se nezajímá ani kolotočáč, co se svezl na lodi a pochopil úplné hovnio.

   P.S. Jen kokot se ptá, viz výše, že z čeho má žít ten, co o tem přednáší.

  • Sasin napsal:

   A co udělají šulini se štětkou vápna. Napíšou na dlažbu blbou kokotinu, o které se budou hádat s vrchností, co si už plánuje nevolnická lejna o jakési mýtické pravdě a lásce sepsané neznámému pachateli v brožůrce „seznam lidských práv a povinností“. Hodlají se přít o právo malovat a být za to kárán. Páč už neexistuje u nás páteř kultury RA, která by nabádala své potomky o nepatřičnostech, co už dneska se jeví dle zaKONa jako ne-patřičnosti patřící k patřičnosti, malováním na chodník střílí slovy z chodníků do oken vládního chlíva, gde se zrovna přináší nášup skvělých pomejí. I místní kolotočář je závislý na hajzlovinách co dělají ludry a křiváci, páč by pak nemělo smysl sem cokoli psát a vůbec, lozit sem. Gdyby si lidi volili svoje potřeby a nemuseli shánět za sebe zlo děje a prasata co jim všechno sežerou, co je vokradou nebo pošlou do války, pak by ani tento web neměl žádnej smysl ( o ničem se tu nehlasuje) , páč blboni si stejně nechají poradit až na místě, gde jim něgdo strčí tlamu do věci přímo a zatluče jim na budku nějakým klackem aby se úroda neztratila. Ale co dělat s tím, gdyž se něco ztratí a naroste z toho háádéépéé. Přímo boží desatero.

   • .lak napsal:

    To ti zatím musí stačit moc bys mlsal :-) G jsem tam nenarval ani gdyž jesm chtěl a hele přeci. No je pozdě a vizír mžourá, no a ten odkaz na koment ze zvědavce no.

    24.7.2017 13:24
    zpátky do područí církevních loutkářů
    Reagovat ›
    r.m. 80.?.?.?
    Zrestaurovat křesťanství, aby se jeho pomocí dalo vládnout zpitomělým masám, se nepovedlo. Zkouší proto dovézt lidi ovládané jinou věroukou a doufají ve splnění svých cílů.
    Pitomci.
    359208

    • Sasin napsal:

     Gdyž se blboni dostali do úzkých a už si se svými názory a smyšlenkami nevěděli rady odvolali se na poslední inštanci. A teď babo raď. To je příležitost k pokání a. Co je pokání. To je odevzdání silám, které mají mít kladný vliv na náš úděl. A proti čemu. Proti skutku uzurpování přirozenosti, kterou nebyli schopni v debilním systému ochránit proti zneuctění. Co je zneuctění. Zbavení cti nad tím co je pro koho čeho přirozené. Co je přirozené. To je to co dostal každý darem k životu od svých předků. A co dostal člověk od svých předků. Dar. DA AR. Podíl na neprodejné půdě a neprodejném společném rozpočtu. Tio je DA AR.Neznám předka, co by dal potomkovi Dé luh. Úhor, spáleniště, souchotě, spáleninu, zbořeninu, škarpu či lamentaci a dřístání.

     • .lak napsal:

      Jo, ti buzeranti potomky nemají a „doma jsou v úžeru a utahováním opasků na blahobyt provedli rozvojovku za mrzké mzdy / instalace? pindos kteří se imbecilům smějí že si ve rozvalu hoví a ukrnádou co by výkladní skříní takřka kopie detroitismu zvyšilují na brdo euál, jaký pán takový krám. Předpokládám že jim nehrozí že by mohli pochopit co činí protože v rozdaných notách jsou hvjezdy primabalérinově placené, motáci. https://www.youtube.com/watch?v=2HSvDP0QW-o
      Nicméně blbost kvete a tak asi holt úpadek bude ale zas to není poprvé s programovaných funkční nevzdělaností.

    • Sasin napsal:

     Su si jistý, že blboňské láteření a vzlykání o nízkém ocenění jejich prdů a hoven nakladených na rodnou zemi, část této planety, že tento intelektuální potenciál nedosáhne nigdy velikosti nekonečné schopnosti tvoření vesmíru, co vytvoří jakýkoli kov, jakoukoliv hmotu, a ovine to jakýmkoliv větrem z jakékoliv etrické materie, že jako takový, pohne prostorovými membránami a zotročí všehomír prebambuli jakýchsi práv a svobod. Tomu doufám nevěří nigdo.

     • .lak napsal:

      Taky ten styl mega egoistů jim nedovolí připustit že něco neurvou silou ale v konstruktu blbostí je to jen střelba do tvůrčích na kterých dosud kukajdy tyjí. Ale ten jejich sešup intelektu stojí i za upřímné zasmání, byť je to kalamita.

      • Sasin napsal:

       Gdyž by podíly na této zemi převzali dle přirozeného práva synci a dcery od naší mámy , mohli by , a určitě by požadovali zrušit ministerstvo kultůry Jůlia Fučíka a místo marnění času a surovin by jednou museli při mudrování šlápnout na ty samé hrábě jako jejich předCHŮDCI a zřídili by třeba orgán na reinkarnaci, znovuoživení či vytvoření orgánu ve společném zájmu našich potomků, co očistí známé dějiny od náplavy harpagondechajců ve prospěch hledání PRAVdy o našich předcích. Co je PRAVda. To některým dělá stále potíže. PRAVda je stav gdy součet souhlasných KONání blboňů se blíží nejvíce k proměnlivému ,trvale se opakujícímu rytmu všehomíra. PRAVda, co se blíží nejvíce jse vrývá do podvědomí blboňa, který si neví rady s ukotvením takové nálože, a protože nemá vědomě pro ni žádné užitkové využití, tato síla se kolem něj otáčá s dostředivivou silou neodbytně tak dlouho, dokud tělo a duch budoucího nosiče nezkoroduje a při posledním výdechu se spojí s jeho prašivinou, kterou odnese do dalšího kola oživení bezduché hmoty, kterou oplodní prvním nádechem pitomého potomka člověka, co se celý život učí jím být. A představte si tu nezměrnou lásku, tu obětavost, tu RAdost z nekonečného opakování tohoto procesu polidštění člověka. Tento stav nemůže nahradit písmo, ani bajky uctívačů jakéhokoliv písma. Nelze to vtlouct do blboňa, který na to nemá uzpůsobený aparát. Nelze tím nikoho ošálit ani znehybnět, páč toto všechno znamená jen popisování stavu, jenže se blíží PRAVdě o přirozeném rytmu světomíra. Nelze to vyučovat, nelze v to někoho obrátit. KONání, jenž by mělo býti nezvratné a ukotvené v KONU řivota může být jen podporované, schvalované, nabádající přímými vzory tak jak se to děje v přírodě. Nelze tedy v PRAvdě něco učit a žít jinak. To potom není učení, ale jedná se o oblbování otroků. Muheeeeee

 6. Sasin napsal:

  Základy pro výuku otroka. Za prvé otrok se naučí milovat vlast a jeho zaKONy. Ačkoli nezná ani jedno ani druhé, naučí se slovně se vyhraňovat proti jeich nařčení a gdyž to nepomáhá, má právo najít si jinou vlast a jiné zaKONy. Za druhé, rodina je pro otroka výchovným ústavem, po jehož absolutóriu odchází nakukat hnízdo a je v tom původní „rodinou“ podporován. Vypadni jako z hnízda, odfuč pryč a až jako budem na konci se životem, přijď a vezmi si co po nás zůstalo. Tento způsob myšlení je od prvopopočátku ideově vadný. Nigde v přírodě se takto šíleně nic nechová. Tak buď de pryč a nebo společně KONá. Tato varianta jakési zpřízněnosti dělá hlavně přestupníkům mentální problémy. Ti klidně odejdou a gdyž se vrací, pochtívají cosi od „roidiny“ kterou opustili. Pro politickou sebranku je to ale výkonný volební potenciál, páč mají zvrácené představy, které se hodí do eugeniky každé strany a vlády. Pomocí těchto exemplářů naučili blboně dohjíždět do „práce“ nebo do „za MĚSTnání“ i stovky kilometrů v představě, že takovým způsobem budou rodině oporou pevnější a udržitelnější. Ve skutečnosti ale rozbíjí zbytky jemných rodiných přediv až do přetržení ucha za, které se ideologicky tahalo dlouhá léta. Ale i tak může Ivaško přesvědčovat lidi, že znalost bukvice a jejich křížových čtení zleva do prava a zhora dolů a naopak se blboň obecný, co vyplázne za vstupenku 4000,- , uvědomí a začne být lidsky přirozený a přestane blábolit s otázkama, že jak si to gdosi vůbec představuje, šak takový učitel přece musí mít nějaký násobek platu od pitomců. Šak jak by to vypadalo gdyby každej pitomec byl bohatější než študent z vysokou školou, že. Muheeeee

  • .lak napsal:

   ZáKON neKONá a z důvodu stříhání ovčanů či využití kuknami a ti koulející kuličku nemají znalosti prosté samosprávy udržení rovnovážného stavu a hrubě likvidují především lidské vztahy parazitováním a v zájmu sebezácho si blboni myslí že ohlupováním dojdou blahobytu a vědomí s chápáním nepodporují protože je to jaksi mimo jejich roozsah a tak z principu nepodporují skutečně znalé když vystačí s bičem na podDANÉ. A opisují kruh zmaru než by rozvíjeli podstatu vědomí harmonie společnosti radši je ohlupí. Navozují stav blbý a blbější a dojedou komplet. Zapovězují stav že je něgdo intelekty přeroste a sami zaretardovali do stavu dejte mi lidi a já to udělám ale umí jen štěkat a nedávat do misek devastovaným a to tedy jim udělá dobře budulínkům do času. Pokud se z toho chtějí vymanit musí podpořit všestranou vzdělanost ale ovšem činí hlavně ke škodám principu kapitalismu konkurence škody okolí a se znalostního vyžrání podstaty vědomí zuboží totál systém užité a budou na vyhrabaném hnojníku kokrhat hlady. :-) Prachy to stojí ale mnohým patrně stačí umřít blbej s nadějí že když nechápou nebolí. Tohle by měl heřman s ministerstvem kultury zacálovat aby udělal něco k větší slávě boží protože skrze informace žijeme a teprve s poznáním schopní tvorby čehokoliv a nikoli naopak. Omezenci dělají omezence nejen k hladině poznání ale k entropickému chaosu a zmaru. Ti si zaplatí poznání a bez přičinění si ani neváží a poté svědomím spolupráce synergie společně budovat na něčem jiném než blbosti. A s prdu kulička hovniválům prostě udělat nepůjde tak jsou proti sobě jedni i druzí a vznešeně tomu říkají trh a konkurence. Detrotismus a ukrnáda etalonem nastavením systému hlupců nóblés duševních naháčů s očividně hmatatelnou progresí kromě materiálního zmaru s blbostí ad absurdum. :-)

 7. miki napsal:

  Jewrej dokáže zahrať všetko. Ak sa mu dá A4 z Londínskej centrály tak aj slowana. Stačí školenie MI6 a výzor ježiša a hajde medzi Ludí prebúdzať povedomie a presadzovať trend. Dodať tzv.slovanom hrdosť a poštvať proti sebe.Alebo na tribúnach za posledných 300 rokov stáli slovania? A eugenická otázka- koľko je na slovanských územiach ešte geneticky čistých slovanov? Všetky tie tatarské vpády, osmanské ríše, morové epidémie,hladomory, revolúcie a povstania,vojny a neustále migrácie populácie. Alebo si niekto myslí, že v zákopoch bojovali jewreji? Dodať trend a ešte si za to slušne zaplatiť. Každá revolúcia a vojna je vždy parádny kšeft. Jedni sa bijú a tí druhý kšeftujú a píšu dejiny. Koľko takýchto vlastencov, revolucionárov vypľula MI6? a koľko muselo z presvedčenia zahynúť tých pravých slovanov?

 8. benmil napsal:

  Zajímalo by mě, kolik Andrej Ivaško zaplatil NWOO za reklamu.

  • obycejnilide7 napsal:

   Někdy mi přinde že mluví tataři.
   Andrej Ivaško nepořádá zde žádný kurzy, byl pozván někým od nás z Moravy protože byl zájem, osobně jsem navrhl i souhlasil ať dojede, jenže to jsem nečekal že orgamizátorky vyvalí 4litry za 2 dny když letenka stojí cca 3,5tis. Ale ted asi přindou z jejich strany „další náklady“ tzn překladačka, zaplacení sálu,. atd jako by to nešlo dělat třeba u mňa na zahradě, i elektriku dám zdarma, ale ne za takových fin. podmínek.
   S dotazem se tedy musíte obrátit na ty 2 ženský:

   holikova@gmail.com (608779475)
   nebo miriam190@seznam.cz (608743763)

   • benmil napsal:

    Takže zaplatil nebo nezaplatil?

    • obycejnilide7 napsal:

     Zdá se že otázka na admina.

     • Sasin napsal:

      Ti organizátoři jsou tedy vaši známí. A jim přinde normální takovou palbu chtít po lidech, co hledají ve Slovanství východisko ze své a obecné brindy?

      • admin napsal:

       Organizátory neznám. Máte tam kontakty, zeptejte se jich. Kdo nemůže platit, může studovat na internetu. Nikdo vás do ničeho nenutí. Vydírá vás stát a korporatokracie. Rozhodně ne Ivaško a jeho organizátoři. Spočítejte si cestovné a pobyt a spočítejte si, za kolik byste byl ochoten udělat seminář v Rusku, ovšem za situace, kdy byste něco OPRAVDU UMĚL!!!

       • Sasin napsal:

        Tak si ujasněme východiska. Za A). Buď chci co nejvíce lidem sdělit PRAVdu nebo za B() chci na tom vydělat abych se cítil zaplacenej. Že kuře zadarmo nehrabe. Jenže hrabe. Zadarmo a keště si u teho zpívá tu svoji. Všechny boží hovada žijou zadarmo. Nikomu za nic neplatěj, to jen blboni to zlidověli, že tak a né jinak. Čili mě šlo o toto. Jinak ať ten lístek stojí 10 000, pro mne za mne. Čím větší rozdíl mezi body A) a B) bude patrný, tím více to lidem otevře voči. Tyhle boty se líbí i vám. Harpagondechajcké reklamy taky nesmrdí. Ten puch. Hotové.

        • proud napsal:

         Z neceho zit zatim musis,moulo :-))……dokud ten pobouchanej zidosystem nepadne……a sam nepadne,musime mu pomoct,a abysme mohli,musime neco zrat,nekde spat,necim topit a svitit!!!

        • proud napsal:

         Znas nekoho kdo to vsechno poskytuje zadarmo? Dej vedet!!!

        • Robo napsal:

         Prednáška za 4.000 je číra židovina!
         Neviem si ani predstaviť, že by napríklad Vladimír Laubert išiel prednášať na akciu, kde sú vstupenky za takú cenu.

         Hotové, vybavené.

        • proud napsal:

         Je fakt,ze ta cena je prinejmensim „divna“,ale aspon se muzes rozhodnout,coz treba u dani,nebo zdravotniho pojisteni nesmis…..a spousty dalsich veci co potrebujes a ceny jsou „diktovany“……

      • obycejnilide7 napsal:

       Sasin napsal:
       28.7.2017 (13.17)
       Organizatorky neznam opsal jsem ten kontakt z článku, cenu letenky zjitíš na netu..

    • admin napsal:

     Nezaplatil. proč by měl? Dostal jsem info, tak jsem to zveřejnil.

     • benmil napsal:

      Ten článek je evidentně reklamní, a to za účelem zisku. NWOO smrdí grošem, nemá na zaplacení reálné práce, a na druhé straně podporuje zřejmé šarlatány. Jsme proruský web, to je v pořádku, ale to neznamená, že musíme papouškovat všechno ruské. Jaký je rozdíl mezi námi a těmi druhými?

     • .lak napsal:

      Sasine, nesměj se. Mám čtří jedlé kaštany ale sklidili mne je veverky, černý – migranti, naposledy českou jsem zahlédl tak před 5. lety. Taky netaháš zadarmo, čechráš si peří a to neříkám že v idealizovaném světe to nemůže být paráda ale mnohým to holt nestačí a světe div se ani nemůže s pouhého důvodu v daných prostředích.

      • Sasin napsal:

       Víš, si tady jen tak píšu gdyž mne napadne něco užitečnýho pro lidi. Svět jaký je dnes prostě nebude, hotové. Gdyž blboni chtějí aby je to kua hodně moc bolelo, že budou závidět předkům, jejich věc. Co se dá napsat písmeny, znaky či bukvicí je dané objemem ztuhlého rosolu v kebuli a schopností s ní třást aby se jako něco urodilo.. Tady se kebulama třese každej den, úroda žádná. Čekají až do ní negdo kopne, zvorá to a pohnojí. Bych se vysrál tomu pomáhat, páč to smrdí zase harpagondechajštinou. Mimochodem, něgde jsem četl, že kaštany k jídlu jsou úplně jiná odrůda, než nám tady kolonizátoři nechali. Tož tak. Dobrou chuť. Jó a klikni adminovi na nějakej ošklivej obrázek ať zbohatne. Muheeeeeeee

      • jan nowak napsal:

       Dobrej wečír ROBOTI ! ! !

       Wzhledem k to-mu , že Mistr Oud má-mo-mentálně dowolenou
       a musim HO zastupowatt : //
       Dowoluju si wás wy 2 upozornit že :
       .. gdo zzaparkuje swuj TRAKTOR až po 23 hodině & bude wožra.lak Zákon
       ká-že & bude bít manŽelku

       a ) NEbude wyhlášen zaměstnancem MĚSÍCE
       b ) NEbudou premie
       d ) atď..

       ps : proude.. doufám žes-zas nejsi www w Texasu !?
       Michala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!