TV Magazín 27.7.2017

cntv-tv-magazin-special38 minutový rozhovor s členy české pobočky Hnutí Zeitgeist a provozovateli stránek www.zeitgeistmovement.cz a www.duchdoby.cz  O plánech hnutí Zeitgeist hovoří Martin Böhm a Michal Mauzer.
10 Komentářů k TV Magazín 27.7.2017

 1. miki napsal:

  Super.Takže dekádu ohlasovaná industry 4.0, nová spoločnosť 5.0 má už aj svoju ideologickú platformu.

 2. Sybila napsal:

  Hluší a slepí :

  Hnutí Zeitgeist = další program Matrixu = do líbivého kabátku převlečana NWO !!!

  • Maroš napsal:

   Sybila - keby len to! Som na linuxe a raz mi prišla aktualizácia programových balíčkov, myslím nejaký zeitgeist library - tak som pozrel na čo to je - a ajhľa - na zber osobných dát užívateľa PC. Tak som to vyhľadal ešte v ponuke linuxových balíčkov, a bolo ich tam okolo 6 - všetko na zber metadát. Celý ten skurvený Zeitgaist je len rozpracovaná sofistikovaná ideológia neomarxizmu! "IDEÁLNA SPOLOČNOSŤ!"

   Zeigaist je ideologická rafinovaná banda, ktorá má pripraviť informačné pole a náladu obyvateľstva na svet bez peňazí, z čoho sa vyvinie svet hlavne bez peňažnej hotovosti - čipovaná spoločnosť! Toto má rovnakú metodiku, ako keď socialisti, resp. spisovatelia - socialistický zmýšľajúci intelektuáli, pripravovali svojimi dielami už od konca 19. storočia informačné pole pre nástup komunizmu! "Spravodlivej" spoločnosti!

   Lenže bez súcitu nie je spravodlivosť, a doktrína o triednom boji nemá so súcitom nič spoločné!

   • Sybila napsal:

    A nejlepší na tom je :

    provázanost mezi Občanskou ústavou KOULE - ALIANCÍ národních sil + pod.hnutí - a hnutím Zeitgeist = jsou zde nasunovány teze NWO !
    Velký prostor se tomu dává na Svobodném vysílači! ( „duchovní“ rádio nemá šestý smysl ?)

    • Maroš napsal:

     Sybila - stratégia ostreľovača je - byť na mieste stretnutia skôr ako obeť - treba byť zamaskovaný, nejesť nepiť, srať si pod seba. Z vojenských príbehov - pri súťažnom "cvičení" počas vojny sa stavili velitelia dvoch ostreľovacích oddielov, kto koho "dostane" - išlo o chlapskú stávku medzi špec. jednotkami. Vyhrali to tí, ktorí boli už týždeň pred odpískaním akcie v konkrétnom priestore, a vydržali priviazaní a zamaskovaní bez pohnutia na pilótoch akéhosi mosta - pretože vtip bol v tom, že každý vedel, že od určitého okamihu nepriateľ nespustí priestor z očí - teda - vyhrali tí, ktorí sa zorganizovali skôr a celé to maskovanie dokázali vydržať.
     Ale! - existuje určitá nuansa takéhoto postupu aj v politike a v iných odvetviach spoločenských vzťahov - príprava na tradičné poslanie v rámci záujmov rodiny a klanu v Japonsku začína od detstva, v Čechách od "proletáře japonského popeláře" - Hlávka z SVCS pustil nedávno reláciu s Tomiom Okamurom, kde sa T.O. po svojich
     politických deklaráciách na záver = "Do it!" - otvorene zriekol = dištancoval od svojho brata Osamu, ktorý je mediálne známy ako architekt imigrantov - "pozývač", a ako mladý architekt má neprimerane - z hľadiska odbornosti - priveľa spoločenského priestoru - odbočím - 80% architektov, ktorí nepracujú pre developerov, majú vôbec problém prežiť, pretože aj rodinné domky už sú viac-menej
     typizované. Otázka - je toto japonsky tradičné? Zradí v Japonsku Japonec súdržnosť - RODINY?

     Takže - k podstate. Sionistická stratégia - osvedčená, je - vytvoriť si príležitosť na obsadenie konkrétnej pozície - riadiacej - v konkrétnom projekte, ktorý bude významný pri ovplyvňovaní budúcich dejov - A TO V PROJEKTE, KTORÝ EŠTE - NEEXISTUJE! ??? No boli by idioti, keby nepočítali s opozične naladenými ľuďmi v spoločnosti - s rebelmi. ??? Takže tú očakávanú rebéliu treba včas podchytiť - tak ako rabovačku po živelnej pohrome. Keď viem, že sa mi pretrhne priehrada! ???

     Hlávku som zopárkrát rozniesol v zuboch za:
     1/ Absolútnu neprofesionalitu - hovorím o prístupe, aj o konkrétnych NEschopnostiach. Aj ľudských. On má na háku to, že človek, ktorý mu na druhej strane linky VYTVÁRA RELÁCIU, má nejaké obvyklé očakávania. 60-70% času vykecával Hlávka, hosť útrpne čaká na priestor - Doležal - zvyšok je hudba. Bežná vec. ??? Jediný, kto si to riadi po svojom je Chvátal. Lebo inak by ho poslal do prdele - veď na reláciu sa treba pripraviť - to sú hodiny času - a nejaký kretén ti to bude stále búrať?

     Ja som vyložene prestal počúvať - kedysi PRAVIDELNE - SVCS - kvôli Hlávkovi. Vo mne vrie, keď ho musím počuť - keď som zvedavý na tých druhých - hostí, že náhodou trafím niečo, čo ma zaujme a zostanem. Chvátal, Doležal. Ale už ich nevyhľadávam. ???
     2/ Absolútne idiotský spôsob dramaturgovania. On sa verejne vyjadril, že o tom ani nič nechce vedieť.
     3/ Prúser s tou políciou - som na rovinu povedal, že cieľom bolo urobiť z policajtov idiotov = rozvrat, trockistické formovanie negatívnej, útočnej nálady verejnosti proti štátnej moci = Majdan! Hlávkovo - malé, parciálne percento. Čiže - nie aby ich získal ako poslucháčov SVCS - presne naopak!

     A teraz otázka - kto vyvolal odchod PROTISIONISTICKÝCH Kapalovcov z SVCS? Hlávka!
     A ďalej - prečo je toľko ezoteriky na SVCS, keď ezoterika je skratka k okultizmu, a okultizmus je judaizmus. ???
     A ďalej - prečo Hlávka už dlhodobo odmieta rozšíriť vysielanie o nové - súvisiace témy, veď preboha - poslucháč SVCS po 2 rokoch vysielania by mal byť natoľko vyspelý, aby bol schopný tieto súvislosti už pochopiť, či?

     Základná otázka - prečo Hlávka brzdí vývoj poslucháča SVCS? Je Hlávka až taký idiot, alebo sa len robí taký idiot, alebo je to - riadený idiot? Ja som už dlho presvedčený, že Hlávka so svojím egocentrizmom a samoľúbosťou a komplexami a profesionálnou nekompetentnosťou, je ideálny prototyp idiota na riadenie!

     JA PROSTE KURVA NEVERÍM, ŽE ČLOVEK, KTORÝ VIE HOVNO O MEDIÁLNEJ PRÁCI, KTORÝ NEMÁ VZŤAH K INFORMÁCIÁM - A JEHO NEZAUJÍMAJÚ ZÁKLADNÉ VECI!!!, A KTORÝ NEMÁ ZÁUJEM O ZÁKLADNÝ NÁSTROJ PRE PRÁCU S CIEĽOVOU SKUPINOU - O DRAMATURGIU! - ŽE TAKÝTO ČLOVEK, "KTORÝ NECHCE MAŤ VODIČÁK" - SI POTREBUJE KÚPIŤ FERRARI - ABY V ŇOM MOHOL - SEDIEŤ!!! ??? AKO PAVÚK! SYMBOL NWO! Na čo - na aký povel čaká Pavúk Hlávka? Kedy preladí SVCS?

     Sybila - niečo pošlem zopár ľuďom - tým spoľahlivým. "Zrkadlo"

     • jan nowak napsal:

      Ako sa ROBOTÍ .. Hláwkowý šalát ! !
      Jedno-ducho :

      .. www wezmi-tě šlapicu , alebo kaleráb , ošku-bitě HO.. pri soltě pri dajtě
      Kocku a nebo 2.. o soltě a MORTĚ ho ( mor~čiaka take~HO ) !

      .. jako přílohu lze zzneužít jedlé KAŠTANy / čárka / gderé zde ZDARma..
      zzzakopiti u FY jaKUB & Bůch.. na adrese :

      MICHAL & JANA
      NOWÁKOJC
      PRAHA
      U.S.A.

      ps : Marošu.. pozdrawuj Maďary : ))

 3. jan nowak napsal:

  3,8 minutowý rozhowor se protáhnul na 38 minut..

  A wíte proč ROBOTI ? ! !

  .. ppp protože Ortek mluwí hrůůzně pomalu a já při něm Zas usnul.
  Juž sem měl bejt dáw-no www w práci : //

 4. jan nowak napsal:

  .. objednal sem to-tiž FUNGL Nowé ssspinery a musim pro ně.
  Do Číny..

  W každym rohu je HWĚZDA - místo kolečka - a nadpis je :
  3 * * * HWĚZDY lep~ší než 2..

  ps : a přece se točí !

 5. miki napsal:

  Je naozaj komické sledovať týchto dvoch vyškolených centrálou. Ani sa nepýtam akého sú etnika. Nabiflovaný na školeniach, ale sami nevedia o čom to je. Presne tá istá skupina ako Karolína Farská a Dávid Straka. Najväčší organizátori protikorupčných mítingov a nedokážu z hlavy vysypať ani len 4 základné body. Nevadí plat z centrály beží. Na prvý pohľad to znie super. Ak si odmyslím že za tým stoja divné skupiny.

 6. miki napsal:

  Tentokrát ste ma dostali pán Ortek. Tentokrát budem stáť na chodníku. Budem sa dívať na dav a nech si o mne myslí že nemilujem republiku. Už sa to nedá zastaviť. A pritom stačí tak málo neuveriť a generačne pracovať na tom čo nám zanechali predkovia. Ale nie jewreji majú iné plány.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!